Autor Wątek: inFamous 2  (Przeczytany 147144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 02, 2010, 09:16:00 am »
Ja dopiero przedwczoraj skończyłem inFamous (wiem, wstyd  :P), ale zakończenie jest naprawdę zaskakujące i osobiście się tego nie spodziewałem.
Teraz z niecierpliwością czekam na pierwszy trailer i konkretne informacje na temat drugiej części. :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 04, 2010, 19:11:56 pm »
Okładka GameInformera:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zapowiadają również nowe moce i nowe miasto. Będzie się działo  8)

Tylko Cole jakiś tak inny... albo to nie on? :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 04, 2010, 19:13:45 pm »
Kurde no, właśnie to wrzucałem. :mad:

Ale faktycznie jakoś inaczej wygląda.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 04, 2010, 20:34:26 pm »
Tylko Cole jakiś tak inny... albo to nie on? Razz
Chociaż nie grałem w jedynkę ale wydaje mi się, że to on. Tylko z włosami i zarostem ;)

InFamous 2 Set in New Orleans?
http://www.gamesonsmash.com/2010/06/04/infamous-2-set-in-new-orleans/

Cytuj
InFamous 2 was just announced as the cover of the newest Game Informer. While the magazine has yet to hit subscribers yet, I think we can tell a lot about Infamous just from the cover. To me, it seems like inFamous 2 will be set in New Orleans (Or something very similar to New Orleans like “Empire City” was New York).

The reason I say this is because of the details in the picture.  Notice the cobbled streets?  New Orleans has those.  Notice the lofts?  It look at Bourbon Street.  Notice how it is by a large body of water? New Orleans is by the ocean.  Notice how there is a church in the background?  New Orleans freakin’ football team is called the “Saints!”  All signs are pointing toward a Cajun Cole!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2010, 20:38:44 pm wysłana przez Ryo »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 04, 2010, 21:37:10 pm »
Chociaż nie grałem w jedynkę ale wydaje mi się, że to on. Tylko z włosami i zarostem ;)
To on, tylko, że tutaj ma więcej włosów - w jedynce był bardzo krótko ścięty. :P

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 04, 2010, 22:02:51 pm »
Dorzucili mu też minę amerykańskiego cwaniaka, co niespecjalnie mi się podoba.

Nie mogę się doczekać chwili, kiedy położę łapska na "jedynce" :D
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 04, 2010, 22:04:34 pm »
przez to gadanie mam ochotę poszpilać w 1 :) ale trzeba się uczyć  :-x

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 04, 2010, 22:07:00 pm »
Nauka nie zając, nie ucieknie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 04, 2010, 22:23:50 pm »
Nauka nie zając, nie ucieknie.
gdybym miał jeszcze jeden może 2 dni do egzaminu to też bym tak powiedział...a egzamin jest jutro, zresztą to nie temat o egzaminie i moich rozterkach z nauką.
Ci co nie grali w 1--grać, reszta, uczyć się lub grać w BFa i RDR.

lupinator

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 04, 2010, 23:17:47 pm »
Też sobie chyba kupię jedynkę, żeby sprawdzić temat dogłębniej niż demo. A bohater z włosami dużo bardziej na plus niż bez, chociaż i tak wydaje mi się nijaki.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 06, 2010, 07:46:02 am »
PS Blog potwierdza powrót Cole'a:
http://blog.us.playstation.com/2010/06/04/infamous-2-announced-in-the-new-game-informer/

Cytuj
I’m very excited to officially announce that Cole MacGrath will be returning exclusively to the PS3. This issue will give the very first details of the game and how Sucker Punch has improved every aspect of it. You’ll learn about the new city, new powers and new gameplay. It should be hitting news stands in the next week.

Look for more inFAMOUS 2 news at E3.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 06, 2010, 21:39:58 pm »
GameInformer Info
http://playstationinformer.wordpress.com/2010/06/06/infamous-2-gameinformer-info/

Cytuj
It takes place in a new city called New Marais. Its a fictional New Orleans. This isn’t a younger cole its simply a re-designed cole with a new voice actor. Cole will be spending the time this game becoming a “super-super hero” in order to be able to beat the beast, he will be ramping up his power from the last game.

- From what I see, they have pulled in the camera.

- There are real cutscenes and the traditional comic strip narrative.

-You wont just jump up buildings but will construct ways to make it up buildings using objects to heighten that sense of exploration.

- There should be some new powers outside of electricity but he will still be the electric super hero.

- There is melee weapons.

- Zeke is more helpful.

- More people, cars and things happening in the game.

Sucker Punch explains why they decided to redesign Cole in inFamous 2
http://www.examiner.com/examiner/x-6894-Video-Game-News-Examiner~y2010m6d6-Sucker-Punch-explains-why-they-decided-to-redesign-Cole-in-inFamous-2

Cytuj
inFamous 2 was the cover story in the latest issue of Game informer. Sucker Punch, the development studio behind the Playstation 3 exclusive, told the magazine why they decided to redesign look and personality of the main character for the sequel.

Art director Matthias Lorenz told the magazine that he gave Cole a new look in order to make him a “more appealing, more compelling main character.” In terms of his new personality, Animation Director Billy Harper mentioned that they wanted the new Cole to be “a little gritty, a little street, without the grumpiness.” They described him as an “EXTREME sports star - like Travis Pastrana, Tony Hawk or Chris Sharma - what would they be like if they had super powers.”

http://suckerpunch.com/index.php?option=com_fireboard&func=view&catid=2&id=56058&limit=25&limitstart=25
Cytuj
hanks to Zonified from starship-phoenix.com for taking this pic of Zeke from the Game Informer magazine!



Pierwsze skany:
http://www.madfanboy.com/site/pervye-skany-infamous-2
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2010, 23:06:40 pm wysłana przez Ryo »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 07, 2010, 23:34:08 pm »
Fajne zdjęcia, ale chce to zobaczyć w ruchu  :evil:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 07, 2010, 23:41:49 pm »
No to teraz mam potwierdzenie: Cole wygląda jak Prokop  :D
Czy mi się wydaje czy zmienili silnik? A może po prostu nieźle odświeżyli. W sumie..nowy Cole nie wygląda tak źle, ten z okładki wydawał się taki lalusiowaty, tu jest trochę lepiej.
Choć nie ukrywam że poprzedni miał lepszy "klimat" bardziej badass, bardziej brudny itp.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 07, 2010, 23:42:34 pm »
Modele postaci bardzo konkretne, postac Cole'a naprawde ladnie jest wymodelowana, lepiej nawet od Drake'a. Cos miedzy Drake'iem i Kratosem wedlug mnie.
Oswietlenie od mocy Cole'a jakies straszne dziwne jest, musze poczekac na gameplay by zobaczyc, ale Cole jest bardzo prawidlowo i ladnie oswietlany przez swoje moce. Ogolnie calkiem ladne miasto, ale jeden screen pokazuje straszny maly zasieg widzenia, prawie tak ograniczony jak w jedynce ;\

Destrukcja bardzo fajna, wiec teraz trzeba czekac na gameplay :p Mam nadzieje, ze bedzie demko, ktore bardziej mi sie spodoba niz jedynka.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 08, 2010, 08:03:45 am »
Plecak ma nadal ten sam. :P

Wiadomość scalona: Czerwca 08, 2010, 09:10:12 am
Cytuj
InFamous był jedną z najlepszych nowych marek zeszłego roku. Wysokie oceny prasy branżowej i prawie 2 miliony sprzedanych egzemplarzy mówią same za siebie. W przypadku kontynuacji zespół Sucker Punch ma jeszcze większe ambicje. Zadanie stworzenia czegoś wyjątkowego ułatwia mu fakt, że bazową strukturę mają już gotową, teraz pozostaje tylko wybudować na niej coś znacznie bardziej imponującego niż część pierwsza. Głównym celem, jaki postawili przed sobą twórcy było uczynienie wrażenia bycia superbohaterem jeszcze bardziej intensywnym i przekonującym. Zostanie to osiągnięte m.in. dzięki wprowadzeniu nowego czarnego charakteru.

Pod koniec inFamous Cole był bez wątpienia najpotężniejszą istotą w Empire City. Sytuacja ta uległa zmianie wraz z przybyciem Beast (czyli Bestii). Wszystkie wydarzenia w pierwszej częśći były w rzeczywistości jedynie imponującą manipulacją mającą przygotować naszego bohatera na starcie z Bestią. Niestety mimo tych starań, Cole okazał się zbyt słaby i starcie z potworem niemalże przypłacił życiem. By przygotować się do rewanżu udaje się do miasta New Marais, gdzie ma nadzieję znaleźć więcej tajemniczej technologii zwiększającej jego moce. Bestia nie zamierza jednak czekać, aż Cole w spokoju się przypakuje. Przez całą grę monstrum będzie powoli podążać w naszą stronę, siejąc śmierć i zniszczenie w mijanych miastach.

New Marais ma być znacznie bardziej różnorodne kulturowo niż Empire city. Twórcy wzorowali się na Nowym Orleanie, spodziewać się więc możemy organicznego melanżu wielu stylów architektonicznych. Podobnie ma być z terenami otaczającymi miasto, które wypełnione będą m.in., polami uprawnymi, zapuszczonymi cmentarzyskami czy bagnami. Niestety, Cole wciąż nie nauczył się pływać, wiec woda nadal stanowić będzie dla niego śmiertelne zagrożenie. W momencie, gdy Cole trafia do New Marais w mieście nie dzieje się dobrze. Władzę przejęła militarna organizacja dowodzona przez charyzmatycznego jegomościa o imieniu Bertrand, który nie zamierza pozwolić, by jakikolwiek obdarzony mocami dziwak pałętał się po "jego ulicach".

Zaczniemy grę z kompletem mocy z poprzedniej częśći. Nie będzie tu żadnych amnezji, czy innych tego typu metod mających zmusić nas do ponownego nabywania starych umiejętności. Nowe zdolności rozszerzą repertuar ruchowy i bojowy bohatera. Dzięki zastosowaniu indukcji będziemy mogli jednym susem wskoczyć na dach wieżowca czy w szaleńczym tempie ślizgać się wzdłuż ścian budynków. Z kolei elektryczne tornada przemienią pole bitwy w prawdziwe piekło. Walka z wykorzystaniem broni ma być znacznie bardziej satysfakcjonująca m.in. dzięki temu, że Cole będzie mógł naładować przedmioty (np. dużą metalową rurę) energią elektryczną. Wszystko to okaże się to bez wątpienia bardzo przydatne w starciu z bossami, którzy tym razem mają być znacznie groźniejsi niż w pierwszej części.

Zmiany nie ominą też głównego bohatera. Znany nam Cole MacGarth był potężnym, ale mało interesującym protagonistą. Problem ten naprawić ma druga część, w której bohater zyska na osobowości oraz otrzyma nowego aktora podkładającego głos. Zmieni się także jego wygląd, zarówno pod względem ubrania, jak i animacji. W inFamous często dokonywaliśmy wyborów moralnych, jednak były one bardzo czarno-białe. Tym razem w fabule ma być znacznie więcej szarości, choć ponownie wszystkie decyzje doprowadzą nas do jednego z dwóch bardzo odmiennych zakończeń.

Tradycyjnie ulepszona zostanie oprawa graficzna. New Marais ma być znacznie gęściej zaludnione niż Empire City. Po ulicach cały czas poruszać się będą tłumy ludzi i dziesiątki samochodów. Otoczenie zawierać ma ponadto więcej elementów, które możemy w efektowny sposób zniszczyć. Znane z pierwszej częśći panele komiksowe teraz używane będą tylko w przypadku bardziej rozbudowanych fabularnie scen. Natomiast bardziej dynamiczne sekwencje oraz interakcje między postaciami zostaną ukazane poprzez tradycyjne cut-scenki.

Sony chce, by z serii wyrosła jedna z marek, które definiują konsole PlayStation, dlatego nie szczędzi środków na produkcję i nie popędza studia Sucker Punch. Premiera inFamous 2 zapowiadana jest na następny rok.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51938
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2010, 09:10:12 am wysłana przez Snake_Plissken »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 08, 2010, 09:36:19 am »
Świetny klimat bije z tego.
Jestem absolutnie nakręcony :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 763
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 08, 2010, 11:49:36 am »
postac Cole'a naprawde ladnie jest wymodelowana, lepiej nawet od Drake'a

Wydaje mi się, że zbyt pochopnie oceniasz. W sumie nie ma to zbyt wielkiego znaczenia, jednak wydaje mi się, że Drake prezentuje się lepiej (model ciała, ubrania, tekstury).

Cieszy mnie natomiast, że modele przeciwników zostały dopakowane. Osobiście chciałbym większe zróżnicowanie mocy, misji, czy otoczenia w inFamous 2.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 08, 2010, 12:45:28 pm »
postac Cole'a naprawde ladnie jest wymodelowana, lepiej nawet od Drake'a

Wydaje mi się, że zbyt pochopnie oceniasz. W sumie nie ma to zbyt wielkiego znaczenia, jednak wydaje mi się, że Drake prezentuje się lepiej (model ciała, ubrania, tekstury).

Cieszy mnie natomiast, że modele przeciwników zostały dopakowane. Osobiście chciałbym większe zróżnicowanie mocy, misji, czy otoczenia w inFamous 2.
Model postaci lepiej wygląda niż w jedynce, ale do Nathana mu daleko KKRT ;).

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 08, 2010, 16:25:01 pm »
Wlasnie, ze mu niedaleko i jest lepszy ;], moze drake ma troche wiecej polygonow, ale tekstury i przedewszystkim shadery skory Cole ma lepsze. Shadery Cole ma porownywalne z Kratosem, choc blizej mu ogolnie do modelu Nathana z cut-scenek niz do Kratosa. Zreszta wyjda neidlugo oficjalne screeny, ktore ukazaly sie w GI to zobaczycie :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2010, 16:32:01 pm wysłana przez KKRT »

nakimushi

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 08, 2010, 18:27:08 pm »
super te skany
te E3 bedzie kozackie !!!

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 763
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 08, 2010, 19:15:58 pm »
choc blizej mu ogolnie do modelu Nathana z cut-scenek

Może uogólnijmy - bliżej mu do Nathana w ogóle, gdyż Drake z cutscenek i Drake z gry właściwej to ten sam model, liczący ok 37 tys. polygonów. Jesteś pewny, że Cole wygląda lepiej niż on?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Pytanie, co rozumiesz przez lepsze shadery skóry?

Fakt, screeny rzucą nam nieco więcej światła na właściwy wygląd Cola, ale mimo wszystko wciąż uważam, że to jeszcze nie ten poziom co Drake.

Nowy design Cola dla mnie jest dobry, ale bez rewelacji. Twarz wypada lepiej, daje mu więcej charakteru (Cole bardzo przypominał Hale'a z Resistance), ale ubranie zostało sprowadzone do zwykłego stroju. Jak dla mnie nie ma na czym oka zawiesić.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 08, 2010, 20:41:36 pm »
Cytuj
gdyż Drake z cutscenek i Drake z gry właściwej to ten sam model
Tak ten sam model, ale w cut-scenkach Drake ma znacznie lepsze shadery skory i ubran.

Zaraz wrzuce porownanie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2010, 21:49:28 pm wysłana przez KKRT »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 08, 2010, 22:09:24 pm »
Boże dajcie już spokój, ja nie wiem jak można w ogóle porównywać cokolwiek poza designem ze skanów??
Jak się bawimy w takie klocki to: muzyka z tych skanów jest zajebista! Widać dźwięk ma więcej kanałów niż w Killzone, pewnie to system 9.1...

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 08, 2010, 22:12:55 pm »
Jaki ja byłem głupi, że nie przeszedłem pierwszej części :( Teraz się znowu nakręcam  :lol:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 08, 2010, 22:27:05 pm »
Boże dajcie już spokój, ja nie wiem jak można w ogóle porównywać cokolwiek poza designem ze skanów??
Jak się bawimy w takie klocki to: muzyka z tych skanów jest zajebista! Widać dźwięk ma więcej kanałów niż w Killzone, pewnie to system 9.1...
Dlatego napisalem, ze ostateczne potwierdzenie bedzie jak wyjda oficjalne screeny z GI w HD ;]

BTW
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2010, 01:20:29 am wysłana przez KKRT »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 763
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 09, 2010, 00:10:58 am »
Boże dajcie już spokój, ja nie wiem jak można w ogóle porównywać cokolwiek poza designem ze skanów??

Skany są całkiem niezłej jakości, więc porównywać można, ale oczywiście najlepsze porównanie będziemy mieli, gdy ukażą się screeny.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 09, 2010, 01:22:17 am »
Kratos ma pare modeli, kazde tak samo wypasione, szkoda, ze wszystkie sa z pre-orderow amerykanskich ;\, fakt, ze wlosy troche zabieraja. Zaraz znajde link z opisem poly Drake'a i zrobie edit posta.
Linki poprawilem, z duzych liter czesc linka byla i nie przeszlo :P, sorka.

Ok.
Kratos ma 22k poly [http://hiphopgamershow.ning.com/profiles/blogs/gow-3-is-game-of-the-year-can]
Drake ma 37k, Chloe 45k! [http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1369778&postcount=839 - ogolnie polecam ten topic ;]], tylko Drake nie ma zadnego LOD'a w single player, wiec non stop widzimy te 37k, czyli tyle samo ile w cutscenkach ;]

"the in game renders do use a fake SSS shader.. its used for our cinematics and the game version uses a slightly dulled down version. It renders the skin to a separate target and does some magic there  .. pretty amazing stuff actually. have to thank our graphics programmer John Hable for that one! "
O shaderach.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2010, 01:37:17 am wysłana przez KKRT »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 09, 2010, 03:41:58 am »
imo model drakea wyglada lepiej od kratosa -wiecej polygonow i lepszy shader(przynajmniej na cut scenkach), tekstury porownywalne

« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2010, 03:53:08 am wysłana przez Wulfen »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 763
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 09, 2010, 08:58:22 am »
Ok, ale teraz bardzo schodzimy z tematu i tylko niepotrzebnie go zaśmiecamy. Swoją odpowiedź przesyłam na pw.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 09, 2010, 09:18:06 am »
Ok, ale teraz bardzo schodzimy z tematu i tylko niepotrzebnie go zaśmiecamy. Swoją odpowiedź przesyłam na pw.
Może lepiej do SW.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 14, 2010, 13:40:14 pm »
Fajne zdjęcia, ale chce to zobaczyć w ruchu  :evil:
Spokojna twoja rozczochrana tytacz. Poprzedniczka śmigała niczym Aleksiej Tiсhonow na lodzie, i chyba tylko ten, jak mu tam .... zauważał zwolnienia animacji. Ale to już tak jest, jak ex na PS3 daje się "recenzować" x boyowi.

Plecak ma nadal ten sam. :P
Lepsze tekstury  :P


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 16, 2010, 19:15:44 pm »
E3 Trailer w HD
http://gamersyde.com/download_infamous_2_e3_trailer-15942_en.html
 
Wbrew pozorom dosc marna jakosc na jak HD. Straszny aliasing, gdzie MLAA? ;\ Widac tez, ze oswietlenie wzieli z Uncharted 2. Niezle shadery, kiepskie tekstury i poly.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2010, 19:19:03 pm wysłana przez KKRT »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 16, 2010, 19:26:04 pm »
E3 Trailer w HD
http://gamersyde.com/download_infamous_2_e3_trailer-15942_en.html
 
Wbrew pozorom dosc marna jakosc na jak HD. Straszny aliasing, gdzie MLAA? ;\ Widac tez, ze oswietlenie wzieli z Uncharted 2. Niezle shadery, kiepskie tekstury i poly.
A tak broniłeś tej gry :grin:.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 16, 2010, 19:58:20 pm »
Nadal uwazam, ze shading Cole'a jest genialny.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:25:09 pm »
PSN ID: WojtqGO

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:49:03 pm »
A tak broniłeś tej gry :grin:.

Po zobaczeniu tych screenow moge powiedziec - a nie mowilem? :>

BTW wiadomo, ze screeny to bullshoty, ale postacie wygladaja genialnie, a to jeszcze sandbox!

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:57:17 pm »
A tak broniłeś tej gry :grin:.

Po zobaczeniu tych screenow moge powiedziec - a nie mowilem? :>

BTW wiadomo, ze screeny to bullshoty, ale postacie wygladaja genialnie, a to jeszcze sandbox!
Rzeczywiście po tych screenach musze ci przyznać troszke racji ;).

Mrocz

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 18, 2010, 20:06:57 pm »
A ja się zastanawiam... DLACZEGO zmieniono aż tak bardzo concept względem InFamous 1? Mam wrażenie, że w InFamous 2 mamy kompletnie inny świat, w ktorym wydarzenia z InFamous 1 nie miały miejsca. Trochę mnie to martwi... Nie lubię takiego braku konsekwencji...

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 18, 2010, 20:19:30 pm »
Na tych obrazkach tez Cole jakoś lepiej wygląda. Tutaj już mi się podoba :)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!