Autor Wątek: Crysis 2  (Przeczytany 231939 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #680 dnia: Marca 18, 2011, 16:17:57 pm »
ustawienie rozdzielczości 720p daje znacznie lepszy efekt. Brak rozmycia.
Potwierdzam.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #681 dnia: Marca 18, 2011, 16:40:43 pm »
Obadałem demko na XO. Po kilkunastu meczykach musze stwierdzić, że gierka jest średniacka. Pierwsze co się rzuca w oczy to oczywiście tylko dobra grafika. Obraz jest rzeczywiście rozmazany, niewyraźny, animacja IMO nie trzyma 30 klatek, inna sprawa, że ogólnie wydaje się jakby gra chodziła w 20-25 klatkach. Tekstury - nic specjalnego, oświetlenie przyzwoite.

Dziwię się jednak, że jeszcze nikt tutaj na forum nie napisał o jednej bardzo istotnej rzeczy. Gra ma duzy input lag, czyli duże opóźnienie w sterowaniu. Jest na poziomie tego z Killzone 2, jezeli nie na większym. Opóźnienie w Crysis 2 jest oczywiste i jest duże.

Mnie bardzo zawiodły dźwięki w grze. Już dawno nie słyszałem tak słabo udźwiękowionego fpp-a.

Sama rozgrywka jest przyzwoita, jednak daleko tej grze to takich hitów online jak BC2, COD czy Killzone.


ps: nie grałem jeszcze w Killzone 3, ale jeżeli chodzi o grafike to już Killzone 2 zjada na śniadanie Crysis-a 2, IMO już nawet Bad Company 2 jest ładniejszy

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #682 dnia: Marca 18, 2011, 17:42:35 pm »
Tomaszu! Nie uderzyłeś się przypadkiem w głowę łyżką od koparki? Jak w ogóle to zblurowane, rozpaćkane, poszarpane gówno można porównywać do trzeciego Killzone'a, który chodzi i wygląda jak żyleta? Tekstury broni?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

lol

Na rubinie grasz?
Szkoda ze nie dałeś zdjęcia z tej broni co była na filmiku wyżej, bo akurat ta broń jest najlepiej zrobioną w grze K3

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #683 dnia: Marca 18, 2011, 18:32:54 pm »
Tomek z Irasem, kończcie, do System Wars zapraszam.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2011, 18:34:44 pm wysłana przez Wooyek »

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #684 dnia: Marca 18, 2011, 19:12:13 pm »
Ja nie rozumiem narzekań na grafikę w C2. Według mnie jest bardzo ładna i żeby gra tak nie chrupała ta z miejsca dał bym jej tytuł najlepiej wyglądającej gry multiplatformej. Potwierdzam też, że jeśli się w konsoli przestawi na 720p to gra wygląda jeszcze ładniej ( nie ma już blura).

Unlimited

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #685 dnia: Marca 18, 2011, 20:05:41 pm »
W większości gier, które nie chodzą w rozdziałce niższej niż HD READY, po przestawieniu w menu PS3 na wymuszenie tylko 720P w dół, daje lepsze efekty. Z kolei jeśli jakaś gra chodzi w wyższej rozdziałce niż HD READY, a mamy TV także tylko HD READY to także nie ruszał bym tych wartości. Uzyskuję się po prostu lepszy obraz. Choć troszkę też zależy od procesora w TV(także kabla HDMI), który przyjmuję sygnał z PS3. 8)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #686 dnia: Marca 18, 2011, 20:32:04 pm »
720p to gra wygląda jeszcze ładniej ( nie ma już blura).
No nie ma, a tutaj to co jest?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #687 dnia: Marca 18, 2011, 20:32:12 pm »
Z innego forum, to nie pierwsza tego typu wypowiedz.
Cytuj
Na PPE znalazł się koleś, który pracuje w GAMESTOP'ie, właśnie ogrywa pełna wersję i z jego komentarzy wynika, że nie ma znacznych różnic między X360 i PS3 (mówię tylko o single, w multi nie grał) Gierka podobno jest znacznie zmieniona pod względem dema, zmieniono skalowanie, gra trzyma 30 klatek, zmieniono także coś w cieniach. Grafika podobno troszkę lepsza niż w KZ3, także jeśli koleś mówi prawdę, a na to wychodzi, bo jego wypowiedzi są całkiem składne to kroi nam się niezła gierka, przynajmniej single.

Plus multi z PS3. Chodzi płynnie.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2011, 21:14:50 pm wysłana przez pokrytyśniegiem »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #688 dnia: Marca 18, 2011, 20:36:01 pm »
Kolejny gameplay z multi. Niby z XO, ale cos za ladnie to wyglada i trudno doszukac sie pop upu  :-?

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #689 dnia: Marca 18, 2011, 20:38:54 pm »
I bardzo dobrze bo szykuje sie najlepszy multi na konsolach, wreszcie czuć powiew świeżości

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #690 dnia: Marca 18, 2011, 20:48:05 pm »
I bardzo dobrze bo szykuje sie najlepszy multi na konsolach, wreszcie czuć powiew świeżości
Polać mu!

Ja mam tylko obawy do polskiej wersji, bo jak nie będzie wyboru między angielskim dubbingiem, a naszym, to może być mega fail.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #691 dnia: Marca 18, 2011, 21:00:51 pm »
Też zagrałem ze 2 mecze, bo więcej się nie dało i gra się świetnie, w moim odczuciu bardzo podobnie do CoD, i tu mi się nasuwa pytanie do Yetiego. Jak to jest, przecież Ty jesteś wielkim hejterem Coda, a mechanika w tej grze bardzo go przypomina, więc?

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #692 dnia: Marca 18, 2011, 21:07:47 pm »
Kiedy ma ta gra wyjść?

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #693 dnia: Marca 18, 2011, 21:09:41 pm »
25 marca, chyba.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #694 dnia: Marca 18, 2011, 21:10:56 pm »
Wszystko rozbija się o to, że C2 wymaga większego skilla. Auto-aim nie jest tak duże jak w CoD. Poza tym DMG broni jest troszkę mniejszy (powinni go jeszcze zmniejszyć). Oprócz tego nie ma tu chaosu, średnie mapy z średnią liczbą graczy, to co lubię i to co sprawdza się najlepiej (akurat chaosu w CoD nie ma). I chyba najważniejsze, wszystko jest bardzo dobrze zbalansowane (taką niewidzialność można prosto wykryć za pomocą wykupienia pewnej umiejętności). Ogólnie gra mi się znakomicie, więc grę biorę w dzień premiery, zwłaszcza, że na rynku od dłuższego czasu nie pojawił się żaden dobry fps, a do premiery Resistance 3 jeszcze trochę czasu.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #695 dnia: Marca 18, 2011, 21:26:58 pm »
Najbardziej dobija mnie ten polski dubing:P
Genialna muzyka Hansa Zimmera i Michal Milowicz?  :lol:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #696 dnia: Marca 18, 2011, 21:29:55 pm »
Ogólnie multi w tej grze jest schamatyczny i nudny. Zauważyłem, ze najlepiej się gra chodząc non-stop w stealth. Ważne by nie biegać w tym czasie i nie skakać. Chodzisz, mordujesz, kończy się energia to wystarczy wyłączyć stealth na kilka sekund, właczyć i dalej nabijać fragi.

Zdecydowanie za mała jest siła broni. Z daleka nawet nie ma co strzelać do przeciwników. Już sie nauczyłem, że jak widze gościa w oknie, albo gdzieś daleko na dachu, to nie mam sensu w niego strzelać bo i tak się schowa. Często są takie akcje, ze stoi się naprzeciwko przeciwnika i pruje się nawzajem w siebie magazynek amunicji i trzyma się kciuki, by to przeciwnik padł pierwszy.

Granaty są beznadziejne i właściwie bezużyteczne. Shotgun z kolei jest za mocny.


ps: jeden kawałek w grze jest IMO kopią utworu z Incepcji

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #697 dnia: Marca 18, 2011, 21:30:43 pm »
Najbardziej dobija mnie ten polski dubing:P
Genialna muzyka Hansa Zimmera i Michal Milowicz?  :lol:
Też mi to nie daje spokoju, zaraz napisze @ do EA czy będzie możliwość wyboru. Zobaczymy co odpiszą.

Wiadomość scalona: Marca 18, 2011, 21:37:13 pm
Ogólnie multi w tej grze jest schamatyczny i nudny. Zauważyłem, ze najlepiej się gra chodząc non-stop w stealth. Ważne by nie biegać w tym czasie i nie skakać. Chodzisz, mordujesz, kończy się energia to wystarczy wyłączyć stealth na kilka sekund, właczyć i dalej nabijać fragi.

Zdecydowanie za mała jest siła broni. Z daleka nawet nie ma co strzelać do przeciwników. Już sie nauczyłem, że jak widze gościa w oknie, albo gdzieś daleko na dachu, to nie mam sensu w niego strzelać bo i tak się schowa. Często są takie akcje, ze stoi się naprzeciwko przeciwnika i pruje się nawzajem w siebie magazynek amunicji i trzyma się kciuki, by to przeciwnik padł pierwszy.


I to kolejny dowód na to, jak dzisiejsze fps zniszczyły to co w tego typu grach było najważniejsze. Ostatnio czytałem, że ludzie narzekają na KZ3 bo DMG broni ich zdaniem jest zbyt mały  :lol:. Przecież to jest jakaś paranoja.

A co do Crysis 2, jeżeli koleś jest po drugiej stronie mapy, to strzelaj do niego seriami, a nie ogniem ciągłym. Przekonasz się, że jeżeli tylko dobrze wycelujesz to masz fraga. A niewidzialność można łatwo wykryć, nie dość, że gość cały czas jest na mapie, to wykupujesz umiejętność, która pozwala ci widzieć takiego typa (świeci się na zielono). I w ten sposób cały twój plan na grę w C2 padł. Tu nie ma miejsca dla kamperów jak w innych fps.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2011, 21:37:13 pm wysłana przez pokrytyśniegiem »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #698 dnia: Marca 18, 2011, 22:38:34 pm »
Zdecydowanie za mała jest siła broni. Z daleka nawet nie ma co strzelać do przeciwników. Już sie nauczyłem, że jak widze gościa w oknie, albo gdzieś daleko na dachu, to nie mam sensu w niego strzelać bo i tak się schowa. Często są takie akcje, ze stoi się naprzeciwko przeciwnika i pruje się nawzajem w siebie magazynek amunicji i trzyma się kciuki, by to przeciwnik padł pierwszy.

Argument bez sensu. Każda gra jest inna, jak masz broń "za słabą" to musisz kombinować, jak ją wykorzystać, a nie narzekać, że jest zbyt słaba. Trochę cierpliwości, taktyki, logiki i skumasz, jak się powinno grać. Byłoby nudno i wtórnie, gdyby w każdym FPSie w multi, siła broni była przekoksowana, albo identyczna.

lupinator

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #699 dnia: Marca 18, 2011, 22:41:15 pm »
Kwestia gustu, mi osobiście też się to nie podoba, ale liczę na odpowiednik BRki z Halo, która rządziła niepodzielnie mimo ogromnej ilości HP Spartan.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #700 dnia: Marca 18, 2011, 22:41:41 pm »
Kolejny gameplay z multi. Niby z XO, ale cos za ladnie to wyglada i trudno doszukac sie pop upu  :-?

Też jakoś nie widzi mi się jako gameplay z kloca. Tak czy siak filmik zajebisty.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #701 dnia: Marca 18, 2011, 22:56:09 pm »
Z innego forum, to nie pierwsza tego typu wypowiedz.
Cytuj
Na PPE znalazł się koleś, który pracuje w GAMESTOP'ie, właśnie ogrywa pełna wersję i z jego komentarzy wynika, że nie ma znacznych różnic między X360 i PS3 (mówię tylko o single, w multi nie grał) Gierka podobno jest znacznie zmieniona pod względem dema, zmieniono skalowanie, gra trzyma 30 klatek, zmieniono także coś w cieniach. Grafika podobno troszkę lepsza niż w KZ3, także jeśli koleś mówi prawdę, a na to wychodzi, bo jego wypowiedzi są całkiem składne to kroi nam się niezła gierka, przynajmniej single.

Cytat: Nuszka313
pracuję na part timie w gamestopie gdzie mieszkam, właśnie wczoraj mieli dostawę gier i o dziwo był crysis 2 (wszystkie wersje) mamy zaplecze gdzie sprawdzamy dla beki co niektóre gry, wczoraj wieczór był to crysis 2 i powiem: fajne pierwsze trophy : can it run crysis? . Widziałem pierwsze 10 minut i w pierwszej scenie rzuca się w oczy kompletny brak jakiegokolwiek cieniowania, oraz brak cieni postaci, obraz jest tak ostry jak na ixie , animacja nawet trzyma poziom, jest lepiej niż myślałem. Dziwna rzecz to format obrazu gra nie ma 16:9 , to 4:3 rozciągnięte do formatu widescreen , może obejście które pozwoliło trzymać te 30 fpsów.

http://www.ppe.pl/news-6466-Nie_ma_bety_Na_pocieszenie_trailery.html

Lepiej chyba założyć, że grali na konsoli podłączonej chinchami, a koleś się nie zna i nie wie o czym, bo inaczej faktycznie odwalili grę dla posiadaczy rubinów. No i nie wiem, jak 4:3 rozciągnięte do panoramicznego formatu można w ogóle do porządnych gier porównywać. Przez muł się przekopali - teraz kują w skale.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #702 dnia: Marca 18, 2011, 23:11:49 pm »
Wszystko rozbija się o to, że C2 wymaga większego skilla. Auto-aim nie jest tak duże jak w CoD. Poza tym DMG broni jest troszkę mniejszy (powinni go jeszcze zmniejszyć). Oprócz tego nie ma tu chaosu, średnie mapy z średnią liczbą graczy, to co lubię i to co sprawdza się najlepiej (akurat chaosu w CoD nie ma). I chyba najważniejsze, wszystko jest bardzo dobrze zbalansowane (taką niewidzialność można prosto wykryć za pomocą wykupienia pewnej umiejętności). Ogólnie gra mi się znakomicie, więc grę biorę w dzień premiery, zwłaszcza, że na rynku od dłuższego czasu nie pojawił się żaden dobry fps, a do premiery Resistance 3 jeszcze trochę czasu.
Wpis
Cytuj
I to kolejny dowód na to, jak dzisiejsze fps zniszczyły to co w tego typu grach było najważniejsze. Ostatnio czytałem, że ludzie narzekają na KZ3 bo DMG broni ich zdaniem jest zbyt mały  :lol:. Przecież to jest jakaś paranoja.

A co do Crysis 2, jeżeli koleś jest po drugiej stronie mapy, to strzelaj do niego seriami, a nie ogniem ciągłym. Przekonasz się, że jeżeli tylko dobrze wycelujesz to masz fraga. A niewidzialność można łatwo wykryć, nie dość, że gość cały czas jest na mapie, to wykupujesz umiejętność, która pozwala ci widzieć takiego typa (świeci się na zielono). I w ten sposób cały twój plan na grę w C2 padł. Tu nie ma miejsca dla kamperów jak w innych fps.
Wpis.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #703 dnia: Marca 18, 2011, 23:38:06 pm »
Kolejny gameplay z multi. Niby z XO, ale cos za ladnie to wyglada i trudno doszukac sie pop upu  :-?

Też jakoś nie widzi mi się jako gameplay z kloca. Tak czy siak filmik zajebisty.


Na sto procent jest to wideo z 360tki.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #704 dnia: Marca 19, 2011, 01:08:44 am »
Zauważyłem, ze najlepiej się gra chodząc non-stop w stealth.
Ja go nie uzywam prawie wcale, czasami do stealth killi, ale tak naprawde malo kto stoi w miejscu lub wolno biega.

Tu masz troche mojego gameplayu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiadomość scalona: [time]Marzec 19, 2011, 02:31:22 am[/time]
Tryby multiplayer sa bardzo fajne

Cytuj
   * Instant Action – This is the classic game mode and several ‘Free For All’. The player with the most kills wins
    * Team Instant Action – Here, two teams against each other. The team, which provides first a certain number of kills, wins

    * Crash Site – Ceph shoot pods to New York. These must take, because only successful holding of pods, you can win, as this brings in the points
    * Extraction – A team watched two tanks, while the other team must steal the tank. It is however not normal vessels, because while one of the invisibility mode improves, strengthens the other for Armor mode of the team that owns the container
    * Assault – A team needs to obtain data terminals, while the other team must prevent this. The interesting thing is that the defending team has no Nanosuit, but equipped with heavy guns. The attacking team can draw on the other hand Nanosuit, is only in possession of light weapons
    * Capture the Relay – A classic ‘Capture the Flag’ is a variant on offer here. If not new, it is CTF is still a very popular game mode

Podkreslony daje rade koncepcyjnie, a i nie ma ponoc w tym trybie respawnow :)

-----
Gameplaye z PS3 z kampanii


« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 02:03:15 am wysłana przez KKRT »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #705 dnia: Marca 19, 2011, 08:50:29 am »
Wpis podobnie było z Ninja Gaiden Sigma. W 1080p mgła w 720p znacznie wyrazniejsza grafa.
Ninja Gaiden: Sigma = 1280x720 (no AA, has weird scaling to support 1080p)

Jedyny powod dla ktorego gra moze byc lekko mniej zblurowana [zreszta niezauwazalnie], to lepszy scaler w danym TV.
Mam giere i wiem co pisze. Pamiętaj że nie wszystko to co piszą ma potwierdzenie w rzeczywistości ;). Różnica jest znaczna i to w przypadku Crysisa 2 jak i NGS. W innych grach jest zdecydowanie odwrotnie lub tak samo.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #706 dnia: Marca 19, 2011, 09:03:37 am »
Brak Cieniowania? o czym on pierdoli, wystarczy zobaczyć filmik wyżej z wersji na PS3, wygląda identycznie co wersja na xboxa. Ta gra jest przepiękna, nie trzeba mi już następnej genercaji
Kapitalny filmik
Oby cryengine 2 stał sie standardem a nie badziewny Unreal3
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 09:31:10 am wysłana przez Tomasz »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #707 dnia: Marca 19, 2011, 11:06:25 am »
Zauważyłem, ze najlepiej się gra chodząc non-stop w stealth.
Ja go nie uzywam prawie wcale, czasami do stealth killi, ale tak naprawde malo kto stoi w miejscu lub wolno biega.

No właśnie i ja to wykorzystuje. Ostatnie 10 meczy grałem moją technika i fragowałem jak szalony, killstreaki miałem kilka razy rzędu 5-8, a mecze kończyłem ginąc tylko 3-5 razy.


Kolejny gameplay z multi. Niby z XO, ale cos za ladnie to wyglada i trudno doszukac sie pop upu  :-?

Ja nie widze tutaj nic "za ładnego". Wygląda równie dobrze co demo, bez rewelacji.

A teraz czy muzyka w w powyższym gameplay-u nie wydaje się wam, że jest bardzo podobna do tego podkładu:


Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #708 dnia: Marca 19, 2011, 11:44:13 am »
Gameplay z XO w 720p

Mowcie co chcecie, ale gra wyglada fenmenalnie i jedyna rzecz jaka moze powaznie wkurzac to pop up.

EDIT: No i spadki fpsow xd


1:00  :o
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 12:08:08 pm wysłana przez Lem »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #709 dnia: Marca 19, 2011, 12:22:27 pm »
Gameplay z XO w 720p

Mowcie co chcecie, ale gra wyglada fenmenalnie i jedyna rzecz jaka moze powaznie wkurzac to pop up.

EDIT: No i spadki fpsow xd


1:00  :o
Dalej ktoś będzie twierdził ze ta gra ma gorsze efekty niż k3? Zobaczcie na dym, ogień, wybuchy. Wygląda to przepięknie a słoneczko daje wspaniały efekt świetlny

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #710 dnia: Marca 19, 2011, 12:41:21 pm »
Trochę głupio, że w 2:15 nie mógł poradzić sobie z latarnią przy drodze. Ale to taki szczegół.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #711 dnia: Marca 19, 2011, 12:48:01 pm »

Gameplaye z PS3 z kampanii



wyglada genialnie, rownie dobrze co beta na pc a do tego zadnych przycinek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #712 dnia: Marca 19, 2011, 13:10:22 pm »
Muza jest genialna. Chyba trzeba będzie skołować soundtrack.

Mrocz

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #713 dnia: Marca 19, 2011, 13:30:41 pm »
Kurde... sam już nie wiem o co chodzi... Czy warto inwestować w wersje PS 3 czy nie... :/

Z jednej strony bardzo negatywne głosy, z drugiej strony Crytek dalej gada, że różnic nie ma, teraz pojawiły się opinie z pełnej wersji, na filmikach świetnie to wygląda... Może faktycznie pełna wersja jest bardzo poprawiona?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #714 dnia: Marca 19, 2011, 13:38:40 pm »
Na tych filmikach co zapodał KKRT wygląda to luks. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić singla samemu i ocenić. Nie ukrywam, że po tych filmikach rozważam zakup. Odpowiada mi gameplay ze slide'ami, zmianammi suit'a, skokami itp. Plus świetna muza, odgłosy (wyłączanie armora; niczym z transformersów), madafaking voice (nanovision enabled itp.). To wszystko buduje swój unikalny klimat, który mi się podoba i pasuje. Aha, w jedynkę nie grałem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #715 dnia: Marca 19, 2011, 13:45:15 pm »
Na tych filmikach co zapodał KKRT wygląda to luks. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić singla samemu i ocenić. Nie ukrywam, że po tych filmikach rozważam zakup. Odpowiada mi gameplay ze slide'ami, zmianammi suit'a, skokami itp. Plus świetna muza, odgłosy (wyłączanie armora; niczym z transformersów), madafaking voice (nanovision enabled itp.). To wszystko buduje swój unikalny klimat, który mi się podoba i pasuje. Aha, w jedynkę nie grałem.

No ja przyznam... pomimo negatywnych opinii jestem całkiem niezłym fanem Crysisa 1... Fabuła nie była jakaś specjalna, ale gameplay w przeciwieństwie do tych wszystkich "tunelowych" CoDów itp... Był bardzo świeży... I fajnie się kombinowało z Nano Kombinezonem...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #716 dnia: Marca 19, 2011, 14:44:34 pm »

Gameplaye z PS3 z kampanii



Wygląda równie dobrze co wersja na X360. Świetnie.

lupinator

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #717 dnia: Marca 19, 2011, 14:45:39 pm »


Rozwala mnie ten kawałek. Zimmer <3

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #718 dnia: Marca 19, 2011, 14:50:32 pm »


Rozwala mnie ten kawałek. Zimmer <3
od 1:40 masakra  8) 8) i te skrzypce wcześniej...poezja!

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #719 dnia: Marca 19, 2011, 15:10:54 pm »


Rozwala mnie ten kawałek. Zimmer <3
Wpis jak hooy :angel: