Ankieta

Która gra rządzi?

Bad Company 2
37 (82.2%)
Modern Warfare 2
8 (17.8%)

Głosów w sumie: 38

Autor Wątek: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2  (Przeczytany 22844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 31, 2010, 19:51:52 pm »
Dodaj do tego jeszcze gre z kumatymi ziomkami i masz iscie filmowe sceny, tego czasami nie da sie opisac i trzeba samemu zobaczyc. Wczoraj mialem kika takich meczy ze sam nie moglem uwierzyc jak to wszystko fajnie wygladalo. Mielismy tak zgrany team ze nikomu nic nie trzeba bylo mowic, kazdy wiedzial kim ma grac i co ma robic.

Mrocz

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 31, 2010, 20:42:50 pm »
Dodaj do tego jeszcze gre z kumatymi ziomkami i masz iscie filmowe sceny, tego czasami nie da sie opisac i trzeba samemu zobaczyc. Wczoraj mialem kika takich meczy ze sam nie moglem uwierzyc jak to wszystko fajnie wygladalo. Mielismy tak zgrany team ze nikomu nic nie trzeba bylo mowic, kazdy wiedzial kim ma grac i co ma robic.

O tak! Na afrika harbour w becie BC 2, nieźle dawaliśmy radę wraz z Ryo, KKRT i Spyro :) Aż nie mogę się doczekać Dema i Pełniaka, gdzie katować będziemy w jeszcze większej grupie zapewne... :)

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 31, 2010, 20:51:20 pm »
CoD i BF? Imo jedyne, co można w nich porównywać, to realia [no i grafikę ;)]. Styl gry jest zupełnie inny, więc nie można stwierdzić, że w jednej coś jest zrobione lepiej, a w drugiej to i to jest gorsze.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 31, 2010, 21:19:59 pm »
Dodaj do tego jeszcze gre z kumatymi ziomkami i masz iscie filmowe sceny, tego czasami nie da sie opisac i trzeba samemu zobaczyc. Wczoraj mialem kika takich meczy ze sam nie moglem uwierzyc jak to wszystko fajnie wygladalo. Mielismy tak zgrany team ze nikomu nic nie trzeba bylo mowic, kazdy wiedzial kim ma grac i co ma robic.

O tak! Na afrika harbour w becie BC 2, nieźle dawaliśmy radę wraz z Ryo, KKRT i Spyro :) Aż nie mogę się doczekać Dema i Pełniaka, gdzie katować będziemy w jeszcze większej grupie zapewne... :)
Arica Harbor ;) No akcje były luks. Również wypatruję dema jak nie wiem co. Nawet zastanawiam się czy by sobie nie kupić BF1943 do tego czasu :P No i mam nadzieję, że nie będzie mnie wywalać (bo to dedyki), i że do marca dojdzie mi headset. Niech ktoś z grających w demo/betę sprawdzi czy można snajperem przeładowywać podczas zooma, bo mnie to męczy :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 31, 2010, 23:30:46 pm »
W demie jak przeladowywuje podczas zooma to z niego wychodzi, robi reload po czym wraca do zooma.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 31, 2010, 23:34:23 pm »
W demie jak przeladowywuje podczas zooma to z niego wychodzi, robi reload po czym wraca do zooma.
A jak przeładowywałeś? Jak byłeś w zoomie to po strzale wcisnąłeś jeszcze szybko dwa razy strzał? Bo tak da się niby przeładować bez wychodzenia z zooma.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 31, 2010, 23:38:41 pm »
Tak nie probowalem, przeladowywalem normalnie, czasami takze wciskajac strzal jak juz byl pusty magazynek i takze wychodzil, nie probowalem wciskac dwa razy ale to byc moze jakis blad tak samo jak szybki reload z uzyciem noza.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 31, 2010, 23:43:36 pm »
Z tym wciśnięciem spustu dwa razy w czasie zooma po strzale to miała być zmiana w stosunku do bety. Oficjalnie podana przez autorów. Ciekawi mnie to bardzo czy działa, bo w znacznym stopniu zmieni rozgrywkę snajperem z M24. I ułatwi sadzanie kos kamperom, którzy będą tylko i wyłącznie obserwować akcję przez scope'a :P