Ankieta

Która gra rządzi?

Bad Company 2
37 (82.2%)
Modern Warfare 2
8 (17.8%)

Głosów w sumie: 38

Autor Wątek: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2  (Przeczytany 22636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 31, 2010, 11:02:56 am »
Poczekajmy spokojnie. Ja podejrzewam że BC2 zdechnie równie szybko jak BC. Zero zainteresowania grą sieciową a w MW ludzie ciągle grają. Dziękuje, dobranoc.
Co to za bzdura. Kiedy BC nie odpalisz, zawsze grasz na fullu publiczne mecze. Po co siejesz durne ploty? Najpierw sprawdź, a potem zmyślaj.

Albo jesteś tak głupi, albo naiwny jeżeli twierdzisz że w BF'a gra więcej ludzi niż w MW. Sprawdź wyniki sprzedaży zanim palniesz kolejną taką głupotę. W MW ciągle jest ruch na serwerach. O MW2 nie wspominam bo po co ma Ci być przykro.

Iras to samo można napisać o GT5. Takie argumenty nie mają żadnej mocy. Owszem MW2 jest dla casuali, gra publiczna ze wszystkimi killstreakami itp. to syf i tylko jeden tryb jest grywalny (S&D), ale to i tak nie zmienia faktu, że ta gra nie ma obecnie konkurencji. Mało tego, to po ograniu bety BC2 raczej nie będzie jej mieć. Jedyna nadzieja w MoH.

PS. Iras a grałeś Ty w ogóle w MW2?

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 31, 2010, 11:18:53 am »
Poczekajmy spokojnie. Ja podejrzewam że BC2 zdechnie równie szybko jak BC. Zero zainteresowania grą sieciową a w MW ludzie ciągle grają. Dziękuje, dobranoc.
Co to za bzdura. Kiedy BC nie odpalisz, zawsze grasz na fullu publiczne mecze. Po co siejesz durne ploty? Najpierw sprawdź, a potem zmyślaj.

Albo jesteś tak głupi, albo naiwny jeżeli twierdzisz że w BF'a gra więcej ludzi niż w MW. Sprawdź wyniki sprzedaży zanim palniesz kolejną taką głupotę. W MW ciągle jest ruch na serwerach. O MW2 nie wspominam bo po co ma Ci być przykro.

Iras to samo można napisać o GT5. Takie argumenty nie mają żadnej mocy. Owszem MW2 jest dla casuali, gra publiczna ze wszystkimi killstreakami itp. to syf i tylko jeden tryb jest grywalny (S&D), ale to i tak nie zmienia faktu, że ta gra nie ma obecnie konkurencji. Mało tego, to po ograniu bety BC2 raczej nie będzie jej mieć. Jedyna nadzieja w MoH.

PS. Iras a grałeś Ty w ogóle w MW2?
1. Mam MW2 i gram, ciężko żeby mi było przykro. Tym bardziej, nie wiem dlaczego miałbym mieć jakieś negatywne odczucia wobec Twojej osoby z powodu gierki. Wybacz, ale za stary jestem na wojenki growo-konsolowe chyba.

2. Gdzie ja niby napisałem, że w BC gra więcej ludzi?
Cytuj
Poczekajmy spokojnie. Ja podejrzewam że BC2 zdechnie równie szybko jak BC. Zero zainteresowania grą sieciową

To jest bullshit i od razu widać, że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Jeśli "multi zdechło" to z kim tam teraz się gra? Z botami? Ludzie grają kiedy nie wejdziesz, a ty pieprzysz, że multi zdechło. Lolozordon. Kto palnął głupotę ten palnął. Ja nic nie napisałem o tym, że niby w BC gra więcej ludzi. To już Ty sobie implikujesz na cholera wie jakiej podstawie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2010, 18:19:42 pm wysłana przez deepthroat »

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 31, 2010, 11:21:57 am »
Zagłosowałem na MW2, BC2 nie podszedł mi wcale niestety. Na PS3 gra pod wieczór około 400k ludzi, nie sadze zeby na daną chwile jakakolwiek gra mogła się równać z MW2.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 983
  • Reputacja: 132
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 31, 2010, 11:56:30 am »


Iras to samo można napisać o GT5. Takie argumenty nie mają żadnej mocy. Owszem MW2 jest dla casuali, gra publiczna ze wszystkimi killstreakami itp. to syf i tylko jeden tryb jest grywalny (S&D), ale to i tak nie zmienia faktu, że ta gra nie ma obecnie konkurencji. Mało tego, to po ograniu bety BC2 raczej nie będzie jej mieć. Jedyna nadzieja w MoH.

Chyba już w MW część pierwszą gra już więcej ludzi  :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:09:11 pm »
Mało tego, to po ograniu bety BC2 raczej nie będzie jej mieć. Jedyna nadzieja w MoH.

Nie ma konkurencji dla ciebie... :P W moim odczuciu MW 2 startu nie ma zarówno do Killzone 2, MW 1 jak i Bad Company 2... Nie wiem gdzie te zachwyty, IW dało ciała po całości, sprzedało grę jadąc tylko i wyłącznie na marce MW 1. Skoro TYLKO jeden tryb jest grywalny, to duobrze to nie świadczy o FPS'ie co nie?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:26:56 pm »
narazie 14-2 w glosach na bad company
dziekuje dobranoc  :lol:

Na malutkim forum GO. Sprawdź ile ludzi gra w serię BC a ile w MW po sieci. Nie ma takiego okłamywania!
Przecież w ankiecie chodzi o gusta forumowiczów...

...które nijak mają się do faktu, że w MW gra dużo więcej ludzi niż w BC.
...które nijak mają się do faktu, że w TIbie gra dużo więcej ludzi niż w Final Fantasy XI.

Popularność =/= jakość

Zagłosowałem na Modern Warfare 2 bo ma: m200 intrvention, większość map mi się podoba no i gra snajperkami jest na wypasie.
Ja bym wywalił snajparki z COD-a. Już w COD4 tak mnie iryowali snajperzy. Kompletnie nie mam pojęcia co jest fajnego w siedzeniu w jednym miejscu i strzelaniu do przeciwników. Zero funu, zero skilla.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:35:45 pm »
Skoro TYLKO jeden tryb jest grywalny, to duobrze to nie świadczy o FPS'ie co nie?

Lepszy jeden niż wcale, tak jak w BC. Dla mnie jeśli gra nie ma trybu gdzie brak jest respawnów, staje się po prostu chaotycznym syfem. Wystarczy pograć w MW i zobaczyć jak grają ludzie na Domi czy CTF, a jak gra się na S&D. W trybie gdzie nie masz respa musisz ważyć każdy krok i każdą decyzję. To gdzie się udasz, co zamierzasz zrobić w danej sytuacji jest znacznie bardziej przemyślane niż w trybach gdzie i tak wiesz że zaraz się odrodzisz. Dlatego też dla mnie MW1 i 2>>>>>BC1 i BC2 (oceniam po becie).

Do płaczów Tarniaka się nie odnoszę. Jakieś wytłuszczanie czcionek, pisanie bzdur i wmawianie że czarne jest białe nie jest w tonie dyskusji.

@Piter_neo
Chyba bardzo mało grałeś w MW skoro twierdzisz że snajperka=kampienie i brak skilla. Zapraszam wieczorem żebyś zobaczył co Elfor robi ze snajpą. Powinieneś to zobaczyć, żeby nie było potem takich nieporozumień.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:41:33 pm »
Do płaczów Tarniaka się nie odnoszę. Jakieś wytłuszczanie czcionek, pisanie bzdur i wmawianie że czarne jest białe nie jest w tonie dyskusji.
Człowieku, otrząśnij się. On pisał, że jak teraz wbije się online w BC, to bez problemu dołączy do pełnego serwera z 24 graczami.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:42:51 pm »
Do płaczów Tarniaka się nie odnoszę. Jakieś wytłuszczanie czcionek, pisanie bzdur i wmawianie że czarne jest białe nie jest w tonie dyskusji.
Człowieku, otrząśnij się. On pisał, że jak teraz wbije się online w BC, to bez problemu dołączy do pełnego serwera z 24 graczami.

Oki, ja jak teraz odpalę Warhawk to też spotkam pełny serwer. Czy to oznacza że gra jest popularniejsza w sieci niż MW? :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:47:14 pm »
Tarniak nigdzie nie napisał, że BC jest bardziej popularne, ale odniósł się do bzdury, jakoby zainteresowanie grą sieciową było zerowo  :evil:

30:6

Nieźle, nieźle.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:55:48 pm »
Wiadomo że przesadziłem z tym "zero zainteresowania" ale Tarniak jak zwykle czepia się takich rzeczy. Jednak cała dyskusja zaczęła się od tego, że w ankiecie GO wygrywa BC2 (którego notabene jeszcze nie ma więc LOLOZORD dla tych co głosują na tą grę) a tak naprawdę to MW cieszy się większą popularnością w sieci. Jeżeli ktoś przeczy faktowi, że MW to obecnie najpopularniejsza strzelanka sieciowa z gier multiplatformowych, to po prostu oszukuje sam siebie.

lupinator

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:58:36 pm »
Z tym, że nie chodzi tu o popularność, ale gusta, BoBaN. Zapytałem na /v/, jak się sprawy mają - BC2 również górą. Szczerze mówiąc myślałem, że to tylko na GO takie specyficzny mikroklimat.  8)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 31, 2010, 12:59:38 pm »
Ależ nikt nie przeczy, że MW2 jest najpopularniejszą strzelanką, jednak wielokrotnie powtarzany był fakt, że popularność != jakość. A MW2 do jakości MW cholernie daleko.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:03:57 pm »
Swedzi mnie duzy palec u nogi(lewej)tzn ze mialem dzis wizjeJaki tytul w najblizszym czasie(koncowka roku plus poczatek 2010)zawiedzie, osobiscie stawiam na MW2 szczegolnie multi bedzie kapa

Tego posta napisalem w sierpniu 21 juz wtedy mialem przeczucie ze bedzie dupa z multi MW2.Zaglosowalem na BC2 demo bardzo mi sie podoba

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:06:25 pm »
Ale, że o co ja się czepiam? O to, że zmyślasz, nie mając bladego pojęcia jak to wygląda w rzeczywistości? Mnie to się MW2 bardzo podoba, jedna z najlepszych gier w 2009. Śmieszy mnie jedynie jak bardzo naginasz fakty, żeby pasowało Ci do obranej tezy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:07:48 pm »
Tarniak a czemu ja Cie nie widzę na serwerach? Chyba że grasz na X0 i w BF'a też na X0. To tłumaczyłoby dlaczego ja widzę puste serwery a Ty pełne. :P

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:09:15 pm »
Chyba bardzo mało grałeś w MW skoro twierdzisz że snajperka=kampienie i brak skilla. Zapraszam wieczorem żebyś zobaczył co Elfor robi ze snajpą. Powinieneś to zobaczyć, żeby nie było potem takich nieporozumień.
W coD4 grałem kilka miesięcy i doszedłem do 3 prestige mode i nadal uważam, że snajperkami grają lamy i że nie powinno ich być w grze.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:11:54 pm »
Chyba bardzo mało grałeś w MW skoro twierdzisz że snajperka=kampienie i brak skilla. Zapraszam wieczorem żebyś zobaczył co Elfor robi ze snajpą. Powinieneś to zobaczyć, żeby nie było potem takich nieporozumień.
W coD4 grałem kilka miesięcy i doszedłem do 3 prestige mode i nadal uważam, że snajperkami grają lamy i że nie powinno ich być w grze.

To zapraszam do gry. Gramy często wieczorami, Elfora na pewno spotkasz. Jeżeli dasz mu radę, to przyznam Ci rację że ze snajperkami grają lamy. Jednak podejrzewam, że zbierzesz siarczyste baty i uciekniesz. Elfor nie kampi, biega po mapie i używają snajpy miecie jak mało kto. Polecam przekonać się na własnej skórze.

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:17:06 pm »
Tarniak a czemu ja Cie nie widzę na serwerach? Chyba że grasz na X0 i w BF'a też na X0. To tłumaczyłoby dlaczego ja widzę puste serwery a Ty pełne. :P
W MW2 na PS3, w BF na PS3. Ostatnio nie grałem, bo pożyczyłem MW2. Jeśli chcesz sobie sprawdzić czy faktycznie gram/grałem odwiedź sobie statystyki w każdej z tych gier (MW1, MW2, BC, BF 1943). Albo przeskanuj sobie mój profil w poszukiwaniu trofików.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:19:44 pm »
To jak odbierzesz MW2 to może zagrasz czasem z nami?

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:23:10 pm »
MW2 ssie.
Juz bardziej temat COD4:MW vs Bad Company 2 byl by na miejscu

COD4:MW jest lepsze od bety BC2 ale Beta BC2 jest lepsza od MW2.



adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:33:52 pm »
Kilku fanatyków MW2 stara się przekonać całą resztę, że BC2 będzie crapem.
Wyniki ankiety ciekawe  ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:39:35 pm »
Nikt nie pisze że BC2 jest crapem. Według niektórych jest grą słabszą od MW2, jeżeli mowa o multi. A-n nie przyganiaj tak, bo Ty z kolei próbujesz zawsze udowodnić że KZ2 jest świetne w sieci. Co jest oczywiście bajką dla grzecznych dzieci.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:44:01 pm »
Nikt nie pisze że BC2 jest crapem. Według niektórych jest grą słabszą od MW2, jeżeli mowa o multi. A-n nie przyganiaj tak, bo Ty z kolei próbujesz zawsze udowodnić że KZ2 jest świetne w sieci. Co jest oczywiście bajką dla grzecznych dzieci.

K2 nie jest świetne w sieci. K2 jest genialne w sieci!!! Ale zaraz pewnie się dowiem, że nikt w to już nie gra... :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:50:36 pm »
Nikt nie gra, bo pewnie sterowanie jest spierniczone :]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:57:10 pm »
Nikt nie pisze że BC2 jest crapem. Według niektórych jest grą słabszą od MW2, jeżeli mowa o multi. A-n nie przyganiaj tak, bo Ty z kolei próbujesz zawsze udowodnić że KZ2 jest świetne w sieci. Co jest oczywiście bajką dla grzecznych dzieci.

K2 nie jest świetne w sieci. K2 jest genialne w sieci!!! Ale zaraz pewnie się dowiem, że nikt w to już nie gra... :lol:

Masz rację! A MW2 to syf i dlatego tak dużo ludzi w to gra. :lol:

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:58:32 pm »
Dzięki temu dochodzimy do, budującego zapewne dla wielu wniosku, że Halo 3 to najlepszy FPS w historii. :angel:

Ohtar

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 31, 2010, 13:58:59 pm »
Ja bym tak nie podskakiwał z radości, jeśli okaże się, że granie w BC2 online okaże się cholernie popularne. Już to tutaj pisałem przy okazji MAG-a - w czasie zamkniętej bety granie w niego było wyraźnie trudniejsze i wymagające skupienia w daleko większym stopniu niż granie w becie otwartej.

Disco polo to też crap, a tak wielu ludzi tego słucha i uważa za najcudowniejszą muzykę pod słońcem.

Może się doczekam Army na PS3 :P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:00:48 pm »
Nikt nie pisze że BC2 jest crapem. Według niektórych jest grą słabszą od MW2, jeżeli mowa o multi. A-n nie przyganiaj tak, bo Ty z kolei próbujesz zawsze udowodnić że KZ2 jest świetne w sieci. Co jest oczywiście bajką dla grzecznych dzieci.

K2 nie jest świetne w sieci. K2 jest genialne w sieci!!! Ale zaraz pewnie się dowiem, że nikt w to już nie gra... :lol:

Masz rację! A MW2 to syf i dlatego tak dużo ludzi w to gra. :lol:

Dokładnie - cieszę się, że w końcu doszliśmy do jakiegoś konstruktywnego wniosku.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:10:30 pm »
Dzięki temu dochodzimy do, budującego zapewne dla wielu wniosku, że Halo 3 to najlepszy FPS w historii. :angel:

Jeżeli w Halo3 gra więcej ludzi po sieci niż w MW to tak zapewne jest i zgadzam się z tym w 100%. Jeżeli coś jest na tyle dobre, że ludzie kupują to w ogromnych ilościach i ciągle używają, to jest to oczywista oczywistość. Nie wiem co dziwnego widzisz w tym Tarniaku. Gdyby jakaś gra była gówniana w rozgrywce sieciowej to ludzie by ją porzucili. Musi być więc bardzo dobra skoro ciągle jest dużych ruch na serwerach.

Wiadomość scalona: Stycznia 31, 2010, 14:11:27 pm
Disco polo to też crap, a tak wielu ludzi tego słucha i uważa za najcudowniejszą muzykę pod słońcem.

W Polsce. :) Na skalę światową jest to muzyka o której mało kto słyszał. A my tutaj gadamy o światowej popularności BC i MW.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:15:29 pm »
Ja bym wywalił snajparki z COD-a. Już w COD4 tak mnie iryowali snajperzy. Kompletnie nie mam pojęcia co jest fajnego w siedzeniu w jednym miejscu i strzelaniu do przeciwników. Zero funu, zero skilla.
Z założenia snajper tak działa ale ja gram trochę inaczej, więcej biegam (często staram się być w grupie)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:15:43 pm »
Jeżeli coś jest na tyle dobre, że ludzie kupują to w ogromnych ilościach i ciągle używają, to jest to oczywista oczywistość.

To ja pójdę jeszcze dalej i skoro sprzedaż gry decyduje o jej jakości stwierdzam jednoznacznie, że Wii Sports to najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała w dziejach elektronicznej rozrywki!

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:16:55 pm »
Nikt nie pisze że BC2 jest crapem. Według niektórych jest grą słabszą od MW2, jeżeli mowa o multi. A-n nie przyganiaj tak, bo Ty z kolei próbujesz zawsze udowodnić że KZ2 jest świetne w sieci. Co jest oczywiście bajką dla grzecznych dzieci.
K2 nie jest świetne w sieci. K2 jest genialne w sieci!!! Ale zaraz pewnie się dowiem, że nikt w to już nie gra... :lol:
Ja będę grał chyba za tydzień jak pożyczę od kumpla.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:18:45 pm »
W Polsce. :) Na skalę światową jest to muzyka o której mało kto słyszał. A my tutaj gadamy o światowej popularności BC i MW.

Na skalę światową popularna jest Lady GaGa.



Rozumiem, że jej albumy dumnie stoją u ciebie na półeczce obok Modern Warfare 2 :angel:

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:25:59 pm »
Cytuj
Jeżeli coś jest na tyle dobre, że ludzie kupują to w ogromnych ilościach i ciągle używają, to jest to oczywista oczywistość.
Hmm. Słyszałeś kiedyś o marketingu, reklamie?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:27:16 pm »
W Polsce. :) Na skalę światową jest to muzyka o której mało kto słyszał. A my tutaj gadamy o światowej popularności BC i MW.

Na skalę światową popularna jest Lady GaGa.



Rozumiem, że jej albumy dumnie stoją u ciebie na półeczce obok Modern Warfare 2 :angel:

Nie, gdyż słucham zupełnie innego rodzaju muzyki, co raczej dawno powinieneś wywnioskować z wypowiedzi w temacie "Muzyka elektroniczna". :roll:



« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2010, 14:30:04 pm wysłana przez BoBaN »

deepthroat

  • Gość
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:29:10 pm »
Cytuj
Jeżeli coś jest na tyle dobre, że ludzie kupują to w ogromnych ilościach i ciągle używają, to jest to oczywista oczywistość.
Hmm. Słyszałeś kiedyś o marketingu, reklamie?

Nigdy.

Właśnie widzę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:30:09 pm »
CytujCytuj
Cytuj
Jeżeli coś jest na tyle dobre, że ludzie kupują to w ogromnych ilościach i ciągle używają, to jest to oczywista oczywistość.
Hmm. Słyszałeś kiedyś o marketingu, reklamie?

Nigdy. Ty chyba też nie skoro uważasz, że to marketing powoduje iz gracze ciągle odpalają MW czy Halo3. Gdybyś cokolwiek wiedział o marketingu, doskonale zdawałbyś sobie sprawę że może się on przyczynić do sprzedaży co najwyżej a nie do popularności gry w sieci.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:31:21 pm »
CytujCytuj
Cytuj
Jeżeli coś jest na tyle dobre, że ludzie kupują to w ogromnych ilościach i ciągle używają, to jest to oczywista oczywistość.
Hmm. Słyszałeś kiedyś o marketingu, reklamie?

Nigdy. Ty chyba też nie skoro uważasz, że to marketing powoduje iz gracze ciągle odpalają MW czy Halo3. Gdybyś cokolwiek wiedział o marketingu, doskonale zdawałbyś sobie sprawę że może się on przyczynić do sprzedaży co najwyżej a nie do popularności gry w sieci.
Popularność MW2 ciągle spada. Masa moich znajomych przestała już w to grać. Do tego nadchodząca gra BC2 też zrobi swoje...

Ostatnio zaś obserwowałem ciekawe zjawisko - całkiem sporo ludzi na mojej FL wraca do K2, wczoraj spotkałem wielu rodaków na serwerach.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Bad Company 2 vs Modern Warfare 2
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 31, 2010, 14:31:51 pm »
Jeżeli w Halo3 gra więcej ludzi po sieci niż w MW to tak zapewne jest i zgadzam się z tym w 100%. Jeżeli coś jest na tyle dobre, że ludzie kupują to w ogromnych ilościach i ciągle używają, to jest to oczywista oczywistość. Nie wiem co dziwnego widzisz w tym Tarniaku. Gdyby jakaś gra była gówniana w rozgrywce sieciowej to ludzie by ją porzucili. Musi być więc bardzo dobra skoro ciągle jest dużych ruch na serwerach.

Kiedyś przebudzisz się ze swojego snu i poznasz pojecie pt "marketing".