Autor Wątek: Top Gear  (Przeczytany 55832 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 21, 2015, 09:21:01 am »
Faaak... :cry: Szkoda, że ten program skończył się w taki głupi sposób...:/
Fryty tyty dotknij pyty

svonston

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 25, 2015, 10:32:58 am »
No podziękować można tylko Clarksonowi. :-x

Mrocz

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 25, 2015, 11:54:05 am »
No szkoda :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 26, 2015, 20:35:43 pm »
Na jednym z portali motocyklowych pojawiło się info, że niby Guy Martin ma zastąpić Clarksona. Dziwne info, bo to raczej mało prawdopodobne, że program o samochodach będzie prowadził człowiek ze świata motocykli. Owszem koleś jest charyzmatyczny i jest totalnym świrem jeśli chodzi o motoryzacje. W dodatku ma jaja ze stali i mógłby z powodzeniem przeprowadzać najtrudniejsze testy. Jednak ja go tam nie widzę i to raczej plota.

Mrocz

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 26, 2015, 21:06:30 pm »
Na jednym z portali motocyklowych pojawiło się info, że niby Guy Martin ma zastąpić Clarksona. Dziwne info, bo to raczej mało prawdopodobne, że program o samochodach będzie prowadził człowiek ze świata motocykli. Owszem koleś jest charyzmatyczny i jest totalnym świrem jeśli chodzi o motoryzacje. W dodatku ma jaja ze stali i mógłby z powodzeniem przeprowadzać najtrudniejsze testy. Jednak ja go tam nie widzę i to raczej plota.

Top Gear najpewniej będzie miał wszystkich trzech nowych prezenterów ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 26, 2015, 21:18:32 pm »
No tak, to jasne. Po prostu jako ten, który będzie na miejscu Clarksona został wymieniony Martin.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2015, 21:24:59 pm wysłana przez BoBaN »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 26, 2015, 22:41:44 pm »
Póki co nazwisko Martina jako potencjalnego następcy Clarksona jest wymieniane u bukmacherów, co nie znaczy kompletnie nic.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 26, 2015, 23:29:23 pm »
Poki co to May i Hammond wstrzymuja sie co dalej. Na moje oko po tym co pisze "The Telegraph", to raczej koniec Top Gear w tej formie co wczesniej. Clarkson moze uderzyc do Netflix lub Sky, za nim May i Hammond.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 26, 2015, 23:49:52 pm »
Póki co nazwisko Martina jako potencjalnego następcy Clarksona jest wymieniane u bukmacherów, co nie znaczy kompletnie nic.


Bezsensu :O O takie coś można zakłady robić? Przecież osoby z produkcji w BBC, tuz przed ogłoszeniem nowego prezentera mogłyby cały swój hajs wpłacić u bukmacherów i liczyć łatwy profit.

svonston

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #129 dnia: Marca 28, 2015, 09:55:51 am »

Mrocz

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #130 dnia: Marca 28, 2015, 11:05:40 am »
http://www.sunmotors.co.uk/news/top-gear-set-dismantled-after-clarkson-axe/

Kończy się jakiś etap. :cry:

:( Kurde no smutno w ch**. Czuje się, jakby mi zabierali coś naprawdę wartościowego :(

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 28, 2015, 11:23:02 am »
Szkoda. :( Najlepszy program motorzacyjny przechodzi do historii. Najbardziej szkoda mi tych trzech nakreconych materialow ktorych pewnie nigdy nie zobaczymy z tej serii. :mad:

Dobrze ze na dysku mam cala serie(1-22). Bedzie co wspominac.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 28, 2015, 11:24:05 am »
Szkoda. :( Najlepszy program motorzacyjny przechodzi do historii. Najbardziej szkoda mi tych trzech nakreconych materialow ktorych pewnie nigdy nie zobaczymy z tej serii. :mad:

Dobrze ze na dysku mam cala serie(1-22). Bedzie co wspominac.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 28, 2015, 11:25:29 am »
Nie ukrywam, że jestem wkur**ony na Clarksona, bo mógł pohamować swoje nerwy i sprawy by nie było. Wiadomo, że pewnie wina nie leży tylko po jego stronie, ale pozwalał sobie na zbyt wiele. Szkoda, ale mam nadzieję, że ktoś podejmie się trudnej współpracy z Clarksonem, do tego dołożą May'a oraz Hammonda i będziemy mieli nowy program w podobnym klimacie.

svonston

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 28, 2015, 11:32:50 am »
Wiadomo, że pewnie wina nie leży tylko po jego stronie, ale pozwalał sobie na zbyt wiele.
Od dłuższego czasu odpierdzielał, ale nie mieli zbytnio powodu, żeby go zwolnić bez kontrowersji. On sam dał im teraz powód. Niestety niektórzy dalej nie rozumieją, że to jego wina, bo to on walił w pysk w robocie.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #135 dnia: Marca 28, 2015, 12:05:02 pm »
No dał dupy nie da się ukryć, ale:
- próbował kilkukrotnie (bez powodzenia) przeprosić poszkodowanego
- jak nie wyszło z przeprosinami, sam powiadomił przełożonych, którzy niestety na taką okazję czekali, zrobili gównoburzę i aferę dla prasy.

A spokojnie mogli ukarać go dyscyplinarnie, polecieć po premii, albo zażądać publicznego samobiczowania. Moim zdaniem Clarkson zasługiwał na jeszcze jedną szansę - ma poważne problemy zdrowotne, właśnie zmarła mu matka - po prostu nie jest psychicznie w najlepszej formie, stąd bijatyka.

Bossowie w BBC uważali jednak inaczej - mogę tylko życzyć im z tej okazji chu** w dupę i kamieni kupę. Mam nadzieję że orangutan się podniesie i zrobi jeszcze lepszy program.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #136 dnia: Marca 28, 2015, 12:10:40 pm »
A spokojnie mogli ukarać go dyscyplinarnie, polecieć po premii, albo zażądać publicznego samobiczowania. Moim zdaniem Clarkson zasługiwał na jeszcze jedną szansę - ma poważne problemy zdrowotne, właśnie zmarła mu matka - po prostu nie jest psychicznie w najlepszej formie, stąd bijatyka.

 :lol: :lol: :lol:
z tego co ja słyszałem, chłopaki się po prostu najebali wieczorem, było ch**owe żarcie, clarkson pocisnął producentowi jego pochodzeniem, wraz z odpowiednim epitetem i na koniec wypłacił mu plombę. 

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #137 dnia: Marca 28, 2015, 12:26:59 pm »
z tego co ja słyszałem, chłopaki się po prostu najebali wieczorem, było ch**owe żarcie, clarkson pocisnął producentowi jego pochodzeniem, wraz z odpowiednim epitetem i na koniec wypłacił mu plombę. 

I tu jest niepełny obraz - bo sytuacja miał miejsce po całym dniu pracy, gdzie filmowanie szło jak krew z nosa. Po wszystkim poszli do pubu i się naebaly, a następnie na gastro popędzili do hotelu, gdzie nie było ciepłego żarcia.

Tak jak ja to widzę, Clarkson nie miał prawa zachować się tak jak się zachował. Mógł po prostu zwolnić Oisina Tymona za to że ten nie wywiązał się ze swoich obowiązków, obejmujących dopieszczanie gwiazd telewizyjnych. Inne gwiazdy chcą koksu i dziwek, ekipa Top Gear chciała steka i frytek. Moim zdaniem nie były to nadmierne oczekiwania

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #138 dnia: Marca 28, 2015, 12:47:20 pm »
z tego co ja słyszałem, chłopaki się po prostu najebali wieczorem, było ch**owe żarcie, clarkson pocisnął producentowi jego pochodzeniem, wraz z odpowiednim epitetem i na koniec wypłacił mu plombę. 

I tu jest niepełny obraz - bo sytuacja miał miejsce po całym dniu pracy, gdzie filmowanie szło jak krew z nosa. Po wszystkim poszli do pubu i się naebaly, a następnie na gastro popędzili do hotelu, gdzie nie było ciepłego żarcia.

jedynie czym dopełniłeś mój opis zdarzenia, to tło z planu zdjęciowego. niezbyt usprawiedliwiający motyw, moim zdaniem.

btw. ciekawe czy żonę też leje, jak mu zupy na gastro po najebce nie odgrzeje.

ogólnie nieciekawa sytuacja, ale stało się i bbc zrobiło tak jak powinno. są pewne standardy.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2015, 12:52:37 pm wysłana przez s00s »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #139 dnia: Marca 28, 2015, 13:16:45 pm »
są pewne standardy

Są. Podwójne.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #140 dnia: Marca 28, 2015, 13:21:56 pm »
Dajcie spokój. Każdy facet musi czasem dać komuś w mordę, a cywilizowani ludzie załatwiliby to między sobą. Zrobił mu przynajmniej krzywdę - złamał szczękę, wybił zęby czy coś?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #141 dnia: Marca 28, 2015, 13:32:29 pm »
cywilizowani ludzie załatwiliby to między sobą

Też tak uważam. A tak zrobili z tego cyrk.

Zrobił mu przynajmniej krzywdę - złamał szczękę, wybił zęby czy coś?
Taa, rozciął mu wargę, z czym poszkodowany pojechał natychmiast do szpitala :roll:


Chyba chłopaki piją po stracie


Mrocz

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #142 dnia: Marca 29, 2015, 13:20:33 pm »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #143 dnia: Marca 29, 2015, 13:26:32 pm »
Przesada już była, jak po incydencie producentowi grożono śmiercią:
http://www.theguardian.com/media/2015/mar/25/producer-oisin-tymon-abuse-jeremy-clarkson-social-media

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 29, 2015, 20:13:18 pm »
svonston i sOOs prawią mądrze. Ksywka na "S" to nie w kij dmuchał (choć pisane z małej).  :grin:

Klarksona zgubiła pycha, zbytnia pewność siebie zrodzona z pozycji i milionów jakie zarabia. Jeden z czytelników dobrze to ujął:

Cytuj
poziom histerii jaka się rozpętała wokół "sprawy Clarksona" jest doskonałym przykładem na pogłębiające się skretynienie współczesnego świata... ilu w z broniących Clarksona zgodziłoby się być obrzuconym stekiem przekleństw i wyzwisk a na koniec uderzonym w twarz, i nie chciałoby ukarania napastnika? czy Clarksonowi wolno więcej bo to jakiś półbóg? moim zdaniem zdecydowanie bliżej mu do półmózga... ręce opadają...


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 29, 2015, 21:54:02 pm »
Fakt, jest to nie do zaakceptowania. Jednak Panowie jak sie juz trzaskaja po mordzie, to

a) czasem argumenty slowne juz nie wystarczaja, dochodza wlasne ciezkie problemy rodzinne, plus uruchamiaja sie tryb macho, ktory kazdy facet mniej lub bardziej w sobie ma. Jesli nie ma to wiadomo ze jest gejem. :P Wiec, mozemy to zrozumiec.

b) takie sprawy zalatwia sie inaczej, a ten producent wyglada na jakiegos frajerzyne, a nie faceta. Skoro po kilku dniach nie potrafi nawet powiedziec ze nie chce sie z ta osoba widziec w twarz. Z tego co wiem unikal go, nie otworzyl mu nawet drzwi. Czyli brak mu odwagii do pewnych czynow, ktore nalezalo by wykonac.

c) BBC wie ze stracilo miliony, plus musi zaplacic kary umowne, Top Gear to nie tylko program, ale tez show na zywo w wybranych panstwach, filmy, czasopisma itd. czyt => straci jeszcze wiecej milionow. Zreszta to nie jedyna bledna decyzja BBC, poniewaz wczesniej chcieli zamknac stacje radiowa BBC 6 ktora ma fantastyczna muze i informacje, ludzie sie sprzeciwili, a teraz chca to samo zrobic z BBC 3, i znow ludzie na to nie pozowola.

d) Stracilismy najlepszy program motoryzacyjny na swiecie, nie dziwie sie ze ludzie sa oburzeni. Wiadomo ze nie jest to jakas ogromna tragedia w porownaniu do prawdziwych problemow swiata, jednak w swiecie medialnym, strata jest ogromna.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 29, 2015, 22:58:30 pm »
Przecież bbc dalej na top gear. Jedyne clarksona nie będzie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 29, 2015, 23:09:50 pm »
Przecież bbc dalej na top gear. Jedyne clarksona nie będzie.

Top Gear to Clarkson. To dzięki niemu program zyskał taką popularność. Następny Top Gear na pewno nie osiągnie takiej oglądalności jak dotychczas. Zwłaszcza, bez Maya i Hammonda, którzy wyraźnie powiedzieli, że nie będą kręcić kolejnych części bez Clarksona.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 30, 2015, 15:50:49 pm »
Bez przesady. Niezastąpienie, to są Rodzice. Do Dżeremiego po prostu się przyzwyczajono, ale nie jest tak, że każdy oglądający darzy go sympatią.

Aż przypomina mi się afera, gdy Domenico i Stefano zapomnieli się rozliczyć z miliarda dolarów. Tłumaczyli się wówczas, że przecież zatrudniają ponad 4k pracowników i co teraz będzie.
Jakby May (nie Nasz Grzegorz) i Rysiek zarabiali po kilkanaście tys. funtów, tak bardzo nie solidaryzowaliby się z Klarksonem. A, że każdy ma niesłynne znajomości, ogromna popularność i opasłe konto, to mogą sobie pozwolić na fochy. Ten najwyższy tez sądził, że nie grozi mu nic więcej jak kolejne upomnienie i co najwyżej jakaś marna grzywna typu "zapłacisz 4tys. Kazimierzy na rzecz hospicjum". Przeliczył się i dobrze.

#najebanytododomu

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #149 dnia: Marca 30, 2015, 16:04:11 pm »
Top gear istnieje od dawna, ale dopiero ta trojka prowadzacych wzniosla go na ponad przecietny poziom, na taki poziom gdzie wielu nie wyobraza sobie kontynuacji tego motoryzacyjnego show bez nich. BBC tez o tym doskonale wie. Top Gear w tym wydaniu musial sie kiedys skonczyc, ale niestety nie skonczyl sie tak jak sobie wymarzylismy.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #150 dnia: Marca 30, 2015, 16:26:10 pm »
Bez przesady. Niezastąpienie, to są Rodzice. Do Dżeremiego po prostu się przyzwyczajono, ale nie jest tak, że każdy oglądający darzy go sympatią.

Aż przypomina mi się afera, gdy Domenico i Stefano zapomnieli się rozliczyć z miliarda dolarów. Tłumaczyli się wówczas, że przecież zatrudniają ponad 4k pracowników i co teraz będzie.
Jakby May (nie Nasz Grzegorz) i Rysiek zarabiali po kilkanaście tys. funtów, tak bardzo nie solidaryzowaliby się z Klarksonem. A, że każdy ma niesłynne znajomości, ogromna popularność i opasłe konto, to mogą sobie pozwolić na fochy. Ten najwyższy tez sądził, że nie grozi mu nic więcej jak kolejne upomnienie i co najwyżej jakaś marna grzywna typu "zapłacisz 4tys. Kazimierzy na rzecz hospicjum". Przeliczył się i dobrze.

#najebanytododomu

Akurat Bez Jeremiego Top Gear nie będzie miał tej samej formy. A na cholerę nam zwykły jak każdy inny program motoryzacyjny? Top Gear był inny, i fakt, że Jeremy i pozostała dwójka są niezastąpieni udowadnia słaba jakość innych edycji Top Gear (jak Top Gear USA)

Nie każdy lubił Jeremyego, ale nie oszukujmy się. Ci co go nie lubili nie oglądali Top Gear :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #151 dnia: Marca 30, 2015, 16:46:43 pm »
Dobrze Mrocz napisał. Najlepszą odpowiedzią na pytanie czy Clarksona można zastąpić są inne edycje TG. Nic więcej nie trzeba mówić.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #152 dnia: Marca 30, 2015, 16:49:46 pm »
tak sobie z koleżkami z roboty gadam, że wielce dziwnym by nie było, jakby za miesiąc okazało się, że clarkson jednak wraca do bbc, wszystko jest ok ok, słupki oglądalności szaleją, a sprawa okazuje się zwykłym biciem piany/operą mydlaną/zabiegiem medialnym.

Mrocz

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #153 dnia: Marca 30, 2015, 16:56:11 pm »
tak sobie z koleżkami z roboty gadam, że wielce dziwnym by nie było, jakby za miesiąc okazało się, że clarkson jednak wraca do bbc, wszystko jest ok ok, słupki oglądalności szaleją, a sprawa okazuje się zwykłym biciem piany/operą mydlaną/zabiegiem medialnym.

To samo mówili przed wywalaniem go, no i go wywalili. Tutaj już nie ma co wierzyć w inny obrót spraw. No chyba, ze BBC za bardzo zaboli po portfelu i będą chcieli wrócić do starej formuły.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #154 dnia: Marca 30, 2015, 18:56:27 pm »
On nie zostal wyrzucony z BBC, on nie otrzymal przedluzenia kontraktu. Sa spekulacje ze wroci do BBC do programu ktory wczesniej od czasu do czasu prowadzil.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #155 dnia: Marca 30, 2015, 19:03:36 pm »
Ja np. top gear oglądałem (nigdy namiętnie, jedynie czasami jak akurat leciało :P ) ze względu na samochody, a nie ze względu na clraksona. Jego "żarty" mnie jakoś nie grzały. Nie wiem czy to clarkson wymyśla konwencję programu, ale chyba nie do końca, więc nowe sezony bez niego mogą być równie dobre.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2015, 19:15:40 pm wysłana przez Master_666 »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #156 dnia: Marca 30, 2015, 19:06:23 pm »
Jeżeli nie lepsze.


Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #157 dnia: Marca 30, 2015, 20:24:46 pm »
Mnie denerwuje, że nagle zaczęli robić z niego szowinistę i rasistę, podczas gdy tak naprawdę śmiał się ze wszystkich i wszystkiego, a z siebie samego najbardziej. Humor nie zawsze był poprawny politycznie, ale zdecydowanie częściej niż rzadziej śmieszył. Bez niego ten program będzie miał ciężko. Ja osobiście odpuszczam też wersję papierową.

Mrocz

  • Gość
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #158 dnia: Marca 31, 2015, 09:17:35 am »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Top Gear
« Odpowiedź #159 dnia: Marca 31, 2015, 10:28:54 am »
Temat jakby ktoś umarł, dobrze że mam wyje**ne na ten program.