Autor Wątek: PES 2011: Football Evolved  (Przeczytany 84277 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #480 dnia: Października 07, 2010, 20:47:33 pm »
MGS bierzesz oryginał na PC?
Moze... ustawienia kamery no i czynnik ekonomiczny. Mozna spylic plytke, a kod online zostawic  :troll:

Dla mnie nowa kamera jest genialna :) Więc nie potrzeba patcha na konsole.
:???:... moze ladnie wyglada, ale nie usprawnia rozgrywki, wrecz przeciwnie utrudnia ja :]
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #481 dnia: Października 07, 2010, 21:55:53 pm »
Druchal jak zagrasz więcej meczy/ów to obczaisz. Na tej kamerze nie da się kompletnie ocenić gdzie spadnie piłka np. po przebitce. Myślisz, że poleci gdzieś na drugie skrzydło, a spada pod nogi kontrolowanego zawodnika i vice versa.

No ja nastawiłem się na kupno oryginału na PC, ale na razie nie mam dostatecznie wypełnionej sakwy więc czekam.

hanza

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #482 dnia: Października 08, 2010, 13:12:41 pm »
gierka zakupiona za 15 gbp dill zycia.
Gra sie bardzo dobrze jedyne co mnie mega wkur**a to brak aktualnych skladow no skandal :-?

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #483 dnia: Października 08, 2010, 13:56:02 pm »

Ja gram od wczoraj  caly czas ogrywam Copa Libertadores São Paulo Rogério Ceni i  Dagoberto Pelentier rzadza :grin:
+sedziowie nie odgwizduja juz tak czesto fauli pozwalaja na twarda gre mozna powiedziec ,ze sedziowanie  jest na takim samym poziomie jak u konkurencji
+podania ,strzaly,fizyka pilki
+wyglad zawodnikow
+Copa Libertadores + UEFA Champions League + UEFA Europa League + MLO
+edit mode
+top player jest trudniejszy od tego w demie co zaliczam na duzy plus
+oldskulowy filing powrocil  :yes_anim:
Teraz minusy
-aktualizacje skladow
-licencjonowane kluby bez swoich orginalnych  strojow (brak spnsorow na strojach)
-komentator
-brak plynnosci przy niektorych animacjach
-licencje
-malo animacji dla bramkarzy
-malo przejrzyste ustawienia taktyczne
-podzial gry na regiony




ps.pierwszy oficjalny DLC od Konami 12 pazdziernika



Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #484 dnia: Października 08, 2010, 15:32:32 pm »
No i parę minusów zniknie bo:

"Available free to PlayStation(R)3, Xbox 360 and PC-DVD users, the download will bring the player roster files completely up to date, while clubs that qualified for the UEFA Champions League Group Round, will be added to the game’s dedicated mode. A number of team kits have also been updated in line with their current use, and four more licensed boots have been incorporated.

The DLC also includes three new wallpapers featuring cover star Lionel Messi in the ‘Extra Content’ folder, and KONAMI will be releasing further updates during the coming year."

Wiadomość scalona: [time]Październik 09, 2010, 12:33:38 pm[/time]
Można już ściągnąć Option File dla Europy:

http://kitanamedia.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=3566

Oraz przyśpiewki kibicowskie:

http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=234101
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2010, 12:34:48 pm wysłana przez Unlimited »

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #485 dnia: Października 11, 2010, 07:50:52 am »
Po rozegraniu(w końcu) paru meczów, stwierdzam że Fifa dla mnie nie istnieje. Pes w tym roku jest o wiele głębszą i bliższą realizmu grą piłkarską. Jedyne czego brakuję to usprawnienie animacji przy wolnym biegu czy truchcie z piłką, to wciąż zdarzają się nagłe, rwane animację, oraz trochę większa walka bark w bark zawodników(także przy górnych piłkach), reszta to tip top. Bardzo do gustu przypadł mi nowy system obrony, system podań, fizyka piłki jest jeszcze lepsza niż w Pes 2010, tak samo jak oprawa audio-visualna. Za miesiąc trzeba będzie kupić pełną wersję. 8)
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2010, 09:18:10 am wysłana przez Unlimited »

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #486 dnia: Października 14, 2010, 17:58:39 pm »

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #487 dnia: Października 14, 2010, 18:10:13 pm »
Jeden z gorszych portali i jedna z gorszych recek jakie czytałem. Jak już mam jakąś reckę polecać to od Kosmana.

http://www.gamezilla.pl/content/recenzja-pro-evolution-soccer-2011

A to jeden z lepszych wpisów jakie czytałem:

"Siema. Marcinie Kosman, recenzja którą zapodałeś jest bardzo rzeczowa i konkretna. Dziękuje Ci za obiektywizm i argumenty.Zgadzam się z zarzutami jakie postawiłeś pesowi, który nie wyzbył się wszystkich zeszłorocznych błędów jednak moim okiem.... chcę podkreślić że twój tekst opiera się o fakty a nie o bełkot jakim pisze recenzje "Vercetti" z gry-online, to co wyprawia ten gość to jakaś porażka (czytając jego recenzję fify "to moim rzygom chce się rzygać" - jak powiedział jeden z bohaterów kapitana bomby). Teraz do rzeczy. Pomimo iz w nowym Pesie da się zauważyć jeszcze przenikanie zawodników to trzeba stwierdzić, że dzieje się to o wiele rzadziej niż poprzednio i model kolizji został poprawiony. Na replayach można sie go doszukać jednak w fife również od czasu do czasu występuje przenikanie choć trudno się nie zgodzić że w pesie być może troszkę częściej (nie na tyle jednak aby było to w tym roku irytujące) Kwestia zmiany zawodników była i pozostała irytująca, konami mogłoby się w końcu za to wziąć. Co do umiejętności gracza i kwestii jakie poruszył PershingBtmPL: w fife cały mecz pod względem strategii wygląda tak samo bez względu na to jaka drużynę weźmiemy. Nie mówię że rozgrywka jest liniowa ale cały mecz rozgrywany jest w jednym tempie. Wspaniałe animacje, których fife nie można odmówić i które wg mnie są jednym z niewielu atutów tej piłki sprawiają że gracz fifowy (żeby nie powiedzieć niedzielny) tego nie zauważa. Warto dodać że w tym roku pes wprowadził wiele nowych animacji mających urok. W pesie zmęczenie zawodników ma duży wpływ na to jak w końcowych minutach trzymają swoje pozycje, jak nadążają za akcją, słaba drużyna może nie potrafić realizować założeń trenera (gracza) przez całe spotkanie. W pesie szalenie istotna jest kondycja przedmeczowa zawodnika ale widać także na boisku wszystkie braki lub atuty jakie przedstawiają indywidualne statystyki. W fife te wszystkie dane to raczej dodatki nie mające większego znaczenia. Przez to w pesa trzeba się nauczyć grać już w trybie ustawień przedmeczowych i to jest wspaniałe. Rozgrywka w pesie powoduje właśnie "syndrom kolejnych spotkań". W fife tego po prostu nie ma. Faktem jest również że pesowcy powalczą przy fife z fifowcami a Ci już w pesie dostaną tylko baty. (autopsja).Fizyka piłki w fife wciąż kuleje, jest cienka jak barszcz w kosmosie - piłka to nadmuchany balon który leci ładnych parę chwil zanim wpadnie do bramki. Nie widać różnicy w kopycie lamparda i krzynówka. W pesie siła strzału poszczególnych zawodników jest widoczna podczas meczu. Uważam że FIFĘ nakręca jak zwykle pokaźny marketing dzięki któremu może się przebić prze nasz rynek. Konami tego nie robi (a szkoda) ale kopaninę mieli lepsza i maja lepszą. Jedyne co może zrobić fifa to skraść kolejny pomysł Japończyków i zaimplementować do swojej gry tak jak to robi od kilku ładnych lat. Samo EA wniosło do swojej piłki niewiele. Hasło "Engineered for freedom" się sprawdza, kwestia podań to mistrzostwo świata (100 %pełnej swobody jak zapowiadali - choć nie taka łatwa do opanowania).A PP i P+ to zwykła lipa i oszustwo. Przy pesie rozwija się po prostu skrzydła odkrywając nowe tajemnice taktyczne i możliwości rozwiązania akcji czy podań przez własną drużynę. W fife dostajesz produkt który zaskoczyć może tylko serią "piętnastu" zwodów które robi większość zawodników. Poza tym na boisku nie ma emocji jaki towarzyszą Ci przez cały czas gry w Pesa. pozdro. We are a football tribe"

:)

Ps. Ja właśnie dziś kupiłem Pro Evo, i w pełni zgadzam się z tym wpisem który dałem powyżej. Dla mnie nie ma lepszej gry piłkarskiej. Fifa jest dla Casuali, taka jest prawda! 8)

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #488 dnia: Października 14, 2010, 18:17:47 pm »
Jak tam z trybem online,ladnie wszystko lata czy sa jakies mniejsze badz wieksze problemy?Wlasnie sie zastanawiam czy zaraz nie skoczyc po swoj egzemplarz.

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #489 dnia: Października 14, 2010, 18:21:27 pm »
Nie sprawdzałem, ale dziś sprawdzę to dam znać. :)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #490 dnia: Października 14, 2010, 18:39:46 pm »
Właśnie, opiszta jak wygląda i działa tryb Master League Online.

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #491 dnia: Października 15, 2010, 11:53:59 am »
Działa na podobnych zasadach jak Master Liga w nowym Pesie + społeczność online. Co ważne nowa Master Liga została ponownie rozbudowana względem poprzednich. Także jest to tryb na cały rok grania + do tego oczywiście jeszcze inne puchary które są w Pes 11. Co do lagów, to w zależności jak się trafi, czasem jest prawie jak podczas singla(min. pływanie zawodników), a czasem jest trochę gorzej z chwilowymi lagami. Dużo zależy od szybkości połączenia internetu obu graczy, oraz od szczęścia.

Ps. Tu dam OPTION FILE dla osób które mają wersję BLES 01020(ja taką np. mam). Będzie jeszcze jedna usprawniona wersja tego OPTION FILE, ale i tak jest już nieźle. Nie działa z BLES 01021, tak samo jak Option File pod BLES 01021 nie działa z BLES 01020. :)

LINK: http://www.pes-patch.com/2010/10/w-e-n-b-pes-2011-ps3-option-file-uk-bles-01020.html

Kopiujecie na Pen drive, kopiujecie WSZYSTKIE PLIKI do konsoli, po włączeniu płytki z grą, gra sama sobie powinna go update'ować. 8)

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #492 dnia: Października 15, 2010, 12:13:28 pm »
http://gry.onet.pl/5563,88681,,Pro_Evolution_Soccer_2011,recenzja.html
Chyba trzeba zapomnieć o tym pro ;)

Cytuj
Minusy:

Pinball
Oprawa audio
Trochę nudno
Co? :rotfl:
Do tego PES2010 dostal u tego samego "recenzenta" 9...
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #493 dnia: Października 15, 2010, 13:07:24 pm »
Fifa jest dla Casuali, taka jest prawda! 8)

Jak się grać nie potrafi, to można tak mówić  ;)

a tak poważnie, grałem w sklepie w nowego PES i jeśli chodzi o magię grania przy TV w dwie osoby, to jest ona nieporównywalnie lepsza niż w Fifie, jednak to dalej nie to co przy starych PESów zza czasów PS2
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2010, 13:31:51 pm wysłana przez Moldar »

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #494 dnia: Października 15, 2010, 13:40:56 pm »
Moldar tu nie chodzi o umiejętności, tylko o to na co się zwraca uwagę. Przeczytaj ten tekst który dałem u góry, tego właśnie Fifa nie ma, a przez co dla mnie jest słabsza piłkarsko grą o footballu. Chociaż z ostatnim zdaniem mogę się z Tobą zgodzić, PES 11 ma parę błędów, które mam nadzieje zostaną za rok poprawione, cieszy to że WRESZCIE seria PES obrała słuszny kierunek do ewolucji. 8)

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #495 dnia: Października 15, 2010, 15:22:46 pm »
Jak się grać nie potrafi, to można tak mówić  ;)
Moim zdanie fifa jest bardziej przystepna dla niedzielnego gracza. W PESie mecze amatorowa wygladaja fatalnie. Za to w fifie znosnie. Nawet czasami wychodza calkiem mile dla oka akcje... dzieki pewnym ulatwienia :p.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #496 dnia: Października 16, 2010, 12:15:51 pm »
No tak, bo w PES ułatwień nie ma ;) Teraz przecież każdy noob moze robić jakie chce sztuczki. W Fifie zrobić zwody na arenie są proste, podczas meczu, jest już znacznie trudniej ( oczywiście wszystko kwestia nauki ). W PES jest możliwość przypisanie zwodów pod kierunek gałki, sorry, ale jest to rozwiązanie z Fifa street, teraz każdy zrobi sobie "super trik" i pochwali się na youtube jaki to on pro nie jest. Żadnego wysiłku, L1 i ruch gałki, rozwiązanie właśnie jak to mówicie, dla niedzielnego gracza. Zwody nie są już dla graczy z doświadczeniem, ale po prostu dla każdego. Jest różnica gdy podczas akcji trzeba wystukać konkretne ruchy gałką, aby ładną sztuczką przejść gracza, a co innego dać L1 i kierunek. Niby mały dodatek, ale totalnie zmienia grę, dla mnie, w złą stronę.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2010, 12:18:47 pm wysłana przez Moldar »

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #497 dnia: Października 16, 2010, 13:16:33 pm »
No tak, bo w PES ułatwień nie ma ;) Teraz przecież każdy noob moze robić jakie chce sztuczki. W Fifie zrobić zwody na arenie są proste, podczas meczu, jest już znacznie trudniej ( oczywiście wszystko kwestia nauki ). W PES jest możliwość przypisanie zwodów pod kierunek gałki, sorry, ale jest to rozwiązanie z Fifa street, teraz każdy zrobi sobie "super trik" i pochwali się na youtube jaki to on pro nie jest. Żadnego wysiłku, L1 i ruch gałki, rozwiązanie właśnie jak to mówicie, dla niedzielnego gracza.
Jak ten system jest dla niedzielnego gracza to ja jestem fan fify  :troll:. Trzeba kontrolowac w sumie 4 przyciski. Kierunek biegu, sprint, L2, prawa galka. Dla mnie malo intuicyjne mimo ze nieco uproszczone w stosunku do fify. Nie korzystam z tego. Wszystko robie na manualu i tym PES zjada fife :).
Ale nie o tym pisalem. Chdzilo mi o ryzgrywke. Obrona w fifie gra bardzo wysoko, do tego napastnicy bardzo latwo urywaja sie i pedza na bramke. Nie trudno wtedy rozegrac szybka akcje. Zreszta nawet jak jest ataka pozycyjny to czesto podanie za plecy obrony powoduje ze szybki i silny napastnik zostaje sam na sam z bramkarzem...
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #498 dnia: Października 16, 2010, 13:29:16 pm »
Nie mówiąc już o strzałach to z jaką różnorodnością zawodnicy w PES 11 kopią piłkę jest dla mnie niebywałe, przypomina mi czasy Pes 5 gdzie wtedy też dostaliśmy różnorodność w tym względzie, ale teraz została ona podniesiona do kwadratu. Fizyka piłki-Poezja. Poza tym rozgrywka, większość meczy w Pes 11 nie jest jakoś zachwycająca, przypominają te znane z TV(jak ktoś umie grać), niektóre z nich są wybitne, na miarę spektaklu jakiego czasem otrzymujemy, także podczas oglądania niektórych spotkań, niektóre są poniżej przeciętnej, tego nie ma w Fifie, tam każdy mecz jest efektowny. No i same statystyki przybliżają tą grę bliżej do realizmu niż w Fifie, np. zdarza się tak że oddaliśmy na bramkę podczas jednej połowy zaledwie 2-3 strzały(przy ustaleniu rozgrywki na 10 min.). Dużo zależy od taktyki, ustawienia, skilla, zmęczenia zawodników-w końcówce meczu niektóre drużyny nie trzymają już taktyki nałożonej przez trenera(Nas), nie wracają na pozycję, wychodzi na wierzch zmęczenie, tempo meczu może także przez to siąść itd. Poza tym odniosłem wrażenie że Twórcy chcą byśmy grali mecze dłuższe niż 10 min. Dobrych składnych akcji przy podobnej klasie rywala i podobnej taktyce wykonuję się znacznie mniej niż np. w Pes 2010, co jest dla mnie kolejnym kluczem, który sprawił że kupiłem Pro Evo. Tak jak mówiłem wcześniej, jak poprawią jeszcze animację zawodników(ta jest ok, jednak przydało by się by na wolnym dryblingu czy podczas przyjęć czy upadków był większy repertuar animacji, oraz to że tu zdarzają się czasem drobne rwane animacje zawodników, jednak te które są dobre, wg. mnie wyprzedzają te od EA znacznie), dodają trochę więcej gry ciałem(głównie przy walce o górne piłki), to mamy piłkę niemal idealną. Licencje to nie problem, bo te które są mi bardzo pasują(Liga Mistrzów, etc.), a tych których nie ma zostają parę tygodni załatwione przez Option File. Oczywiście to moje subiektywne zdanie.:)

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #499 dnia: Października 23, 2010, 22:30:55 pm »
Jak się grać nie potrafi, to można tak mówić 
Moim zdanie fifa jest bardziej przystepna dla niedzielnego gracza. W PESie mecze amatorowa wygladaja fatalnie. Za to w fifie znosnie. Nawet czasami wychodza calkiem mile dla oka akcje... dzieki pewnym ulatwienia :p.

Te ułatwienia to pewnie strzały z połowy  :) :) :)

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #500 dnia: Października 24, 2010, 11:16:21 am »
Jak się grać nie potrafi, to można tak mówić 
Moim zdanie fifa jest bardziej przystepna dla niedzielnego gracza. W PESie mecze amatorowa wygladaja fatalnie. Za to w fifie znosnie. Nawet czasami wychodza calkiem mile dla oka akcje... dzieki pewnym ulatwienia :p.

Te ułatwienia to pewnie strzały z połowy  :) :) :)


Cytuj
Ale nie o tym pisalem. Chdzilo mi o ryzgrywke. Obrona w fifie gra bardzo wysoko, do tego napastnicy bardzo latwo urywaja sie i pedza na bramke. Nie trudno wtedy rozegrac szybka akcje. Zreszta nawet jak jest ataka pozycyjny to czesto podanie za plecy obrony powoduje ze szybki i silny napastnik zostaje sam na sam z bramkarzem...

;]
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

iko

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #501 dnia: Października 26, 2010, 15:39:07 pm »
Jak działa online w tej odsłonie Pro Evo!? :)




Jest dobrze?

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #502 dnia: Października 26, 2010, 15:46:03 pm »
Stronę wcześniej pisałem:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Rozwiń sobie i przeczytaj. :)

iko

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #503 dnia: Października 26, 2010, 20:41:45 pm »
Sporadyczne lagi mogę jeszcze przełknąć, ale spowolnienia reakcji piłkarzy nie bardzo. To właśnie doprowadzało mnie do wścieklizny w poprzedniej odsłonie. Nowa FIFA tego nie ma.

iko

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #504 dnia: Listopada 05, 2010, 21:04:37 pm »
Kurcze doczekaliśmy się czasów gdzie FIFA jak i Pro Evo zostały sklasyfikowane jako dwie równorzędne gały elektronicznej zabawy.
Nic ci nie da tyle radości co mocarne strzały w Pro Evo 11 (oprawa na poziomie oceny maksymalnej!!), jak i system rozgrywki w Fifie11. ;D

Jest pięknie, naprawdę pięknie. Nie ma nic lepszego jak zdrowa konkurencja, dlatego dziś mamy takiego PES'a a nie innego, czyli doskonałego. cheerss!

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #505 dnia: Listopada 05, 2010, 21:10:03 pm »
Który jednak ma jeszcze pewne wady, na do poprawy powinna pójść animacja zawodników przy wolnym poruszaniu się zawodników, tu jeszcze nie jest idealnie, AI powinno także trochę częściej wychodzić na pozycję, oraz liczę na jeszcze lepszą detekcję kolizji i żeby wreszcie wyrzucili z gry tą durną animację w której Nasz zawodnik wykonuję dziwną przewrotkę jak zostanie sfaulowany. No i liczę że jeszcze ciut wzmocnią grę w defensywie, poza tym jest bardzo dobrze(na tempie meczu -1), szczególnie dają frajdę strzały, bo to jak zawodnicy na różny sposób mogą trącić piłkę jest rewelacyjne. Za rok coś mi się wydaję że PES wyjdzie na prowadzenie. 8)

Ps. Ja muszę ponownie tą grę kupić, ale to myślę że w Grudniu. Jak będzie można kupić za 100zł. ;)

iko

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #506 dnia: Listopada 05, 2010, 21:56:30 pm »
Mi w nową Fife jak i Pro Evo gra się świetnie. Tylko się cieszyć. ;]

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #507 dnia: Listopada 06, 2010, 20:18:47 pm »
Kurcze doczekaliśmy się czasów gdzie FIFA jak i Pro Evo zostały sklasyfikowane jako dwie równorzędne gały elektronicznej zabawy.
No nie wiem... obie sa kierowane do innego odbiorcy. Nie wyobrazam sobie zeby ktos mogl jednoczesnie grac w fife i w PESa.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

iko

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #508 dnia: Listopada 12, 2010, 16:45:15 pm »
Kurna molek jak tylko dostane kasę, to kupuje jedenastego PES'a. Ile można zagrywać się w demo?!!

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #509 dnia: Listopada 12, 2010, 20:42:02 pm »
Kurna molek jak tylko dostane kasę, to kupuje jedenastego PES'a. Ile można zagrywać się w demo?!!
"Genialna Fifa" już ci się znudziła?

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #510 dnia: Listopada 12, 2010, 20:45:46 pm »
Iko już wyjaśnił tą kwestię, na świadka mamy także Druchala :P ;)

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #511 dnia: Listopada 13, 2010, 20:40:42 pm »
"Genialna Fifa" już ci się znudziła?
Nic nowego ;)
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

iko

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #512 dnia: Listopada 16, 2010, 13:46:43 pm »
Kurna molek jak tylko dostane kasę, to kupuje jedenastego PES'a. Ile można zagrywać się w demo?!!
"Genialna Fifa" już ci się znudziła?

Może i nie znudziła, ale tempo rozgrywki mnie wpienia podczas grania przez sieć. Jest strasznie szybko, a tak nie powinno być. Zaś co do Pro Evo.
Jest to dla mnie c a ł k o w i t y reboot serii i wyszło jej to na dobre. Gdyby jeszcze popracowano nad animacją to mielibyśmy piłkę doskonałą. ;]

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #513 dnia: Listopada 16, 2010, 15:13:32 pm »
Nowy pes może nie jest jeszcze świetną gierą, ale naprawde nie porównujcie jej z tą nudną fifą gdzie emocje związane ze zdobyciem bramki równaja sie z odbiciem piłki w pinballu ;). Ja nie mam pojęcia dlaczego Fifa dostaje takie wysokie oceny przecież od edycji 09 praktycznie sie nie zmieniła. No fajna giera, przy piwie można popykac nic więcej.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #514 dnia: Listopada 16, 2010, 16:45:22 pm »
Nowy pes może nie jest jeszcze świetną gierą, ale naprawde nie porównujcie jej z tą nudną fifą gdzie emocje związane ze zdobyciem bramki równaja sie z odbiciem piłki w pinballu ;). Ja nie mam pojęcia dlaczego Fifa dostaje takie wysokie oceny przecież od edycji 09 praktycznie sie nie zmieniła. No fajna giera, przy piwie można popykac nic więcej.

Są gusta i guściki to samo mógł bym powiedzieć o PESie :P

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #515 dnia: Listopada 16, 2010, 16:59:03 pm »
Ja nowe Pro ocenie dopiero wtedy gdy zasiądziemy w swojej 3 osobowej ekipie, przy piwku i rozegramy pełnoprawna klasyfikacje do 3 zwycięstw :D. Bez tego narazie mogę powiedzieć, że tylko liznąłem nowego PES-a.

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #516 dnia: Listopada 20, 2010, 17:34:52 pm »
Nowy Patch pewnie zostanie przyjęty z radością. :)

Finally, Konami have announced details of the PES 2011 patch. Check below for the details!

    * Released November 24th
    * AI pressure more in certain situation (especially when crossing)
    * Cursor switching improved, including when ball is crossed
    * Difficulty and success rate of Rainbow Flicks has been changed (more difficult)
    * Transfer fees in ML has been reworked
    * You can turn off player names above CPU players
    * Shooting has been tweaked
    * Chants have been refined or changed

http://winningelevenblog.com/blog/patch-details-announced/

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #517 dnia: Listopada 21, 2010, 17:35:32 pm »
Ale kamery brak... ciemniaki.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #518 dnia: Listopada 21, 2010, 17:43:58 pm »
Jak to jest, czy wersja PC różni się od tej z konsol ? NA PC irytuje mnie udźwiękowienie meczu, przyśpiewki kibiców powtarzają się co chwila i po pierwszej połowie człowiek już rzyga tym, do tego bardzo często, nie ważne czy zwykły mecz ligowy, czy finał LM, na stadionie jest cicho, jakbym grał w lidze podwórkowej. Gra się super, ale mam nadzieje że na konsolach jest inaczej, bo wersja na PC to jakaś kpina:/

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: PES 2011: Football Evolved
« Odpowiedź #519 dnia: Listopada 21, 2010, 18:05:07 pm »
No przecież zawsze tak było niezależnie od platformy. Teraz chyba dano możliwość ustalenia customowych chantów dla każdej drużyn, więc community patche powinny to sowicie uzupełnić. Ze swojej strony polecam paczyki z www.PESEdit.com (3 dni temu wyszła wersja 0,5).