Autor Wątek: Fifa 11  (Przeczytany 28120 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #120 dnia: Października 01, 2010, 05:28:57 am »
ja dzisiaj zaczalem grac w demo Pesa jeszcze zeby sie napewno upewnic co mam kupic i pognalem tuz przed zamkniecie sklepow w deszczu po nowa Fife  :grin:
gra sie kapitalnie
swietnie sie gra z nowej kamery co-op  z bardzo duzego oddalenia
narazie 4 mecze online za mna i wszystko smiga ladnie
murawa i stadiony wygladaja kapitalnie / naprawde poprawili oswietlenie i grafike
o animacji j gamepleyu nie ma co pisac bo to najwyzsza pulka
ide jeszcze pograc  :angel:

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #121 dnia: Października 01, 2010, 08:31:29 am »
http://gamersyde.com/stream_fifa_11_ac_milan_vs_bayern_munich-17388_en.html

Nie przekonuję mnie to mimo że Fifa ma parę mocnych stron. Tym, których Fifa "kupiła" życzę jak najwięcej emocjonujących meczów i wygranych. 8)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #122 dnia: Października 01, 2010, 10:18:25 am »
Kumpel pojechał z rana do jednego z Auchanów po FIFE za 149 zł i nie zastał o godzinie ~9:30 już żadnego egzemplarza. :o A było ich podobno 200 na PS3. Ludzie brali po kilka pudełek, cholerni allegrowicze.
PSN ID: WojtqGO

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #123 dnia: Października 01, 2010, 10:53:46 am »
Skąd ja to znam ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #124 dnia: Października 04, 2010, 22:08:02 pm »
Fifa sprzedaje się bardzo dobrze, przynajmniej w UK. Poszło już 800 tysięcy sztuk, co w tym roku jest rekordem, a ogólnie plasuje się za MW2 i GTA IV tylko. Pudełeczek zejdzie raczej dużo

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #125 dnia: Października 08, 2010, 09:43:10 am »
Gra zwiesza się na konsoli ps3 , czy to jest wina aktualizacji ?? No karwasz twarz grać się nie da  :mad:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #126 dnia: Października 08, 2010, 10:15:37 am »
Nie zauważyłem problemu, a gram po 10 meczy dziennie (z aktualizacją). Kumpel mówi, że gra mu się raz zawiesiła, przy bodajże drugim meczu, a grał bez aktualizacji.
PSN ID: WojtqGO

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #127 dnia: Października 08, 2010, 10:31:58 am »
Przeczytałem na jakimś forum , że w większości przypadków te kilku sek. przycinki mają miejsce na slimkach. No bez jaj  :lol:     

Wiadomość scalona: Października 08, 2010, 10:33:19 am
Może EA wrzuci jakąś łatkę.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #128 dnia: Października 10, 2010, 21:02:43 pm »
Wie ktos czy polski komentarz bedzie dostepny na xbox live tak jak w FIFA 10?



nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #129 dnia: Października 10, 2010, 22:03:23 pm »
ktos chetny na meczyka na ps3 ?

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #130 dnia: Października 20, 2010, 11:20:20 am »
Jutro dostane w swe ręce pełną wersje FIFY 11 na PS3. Myślę, że po ograniu gry będę mógł napisać o niej w samych superlatywach, albo wręcz przeciwnie. No i czy rzeczywiście jest to detronizacja PES'a?
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 16:27:02 pm wysłana przez iko »

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #131 dnia: Października 20, 2010, 15:12:08 pm »
Myślę że dobrze napisałeś, Fifę albo się polubi, albo generalnie odrzuci, ja wczoraj z ciekawości ściągnąłem jeszcze raz demo, ale nie mogłem grać dłużej niż 1 połowa, po prostu dla mnie Pro Evo 11 jest o niebo lepszą grą, bliższą realizmu. Choć pewnie wielu ludziom podoba się ta nowa Fifa, ale ja się do nich nie zaliczam. 8)

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #132 dnia: Października 20, 2010, 16:21:21 pm »
Jutro dostane w swe ręcę pełną wersje FIFY 11 na PS3. Myśle, że po ograniu gry będę mógł napisać o niej w samych superlatywach, albo wręcz przeciwnie. No i czy rzeczywiście jest do detronizacja PES'a? Ciekawi mnie czemu tak bardzo Koso spuszcza się nad tą serią, ta gra była tak rewelacyjna jak ją opisuje? ;]

jesli nauczysz sie grac a nie odrzucisz gry po 1 polowie bo jest inna zakochasz sie ,,,
gra jest kapitalna i kazdy mecz to frajda nawet jak sie przegrywa
ja gram tylko online z ludzmi rankingowe mecze i przegrywam dosyc czesto a mimo to kazdy mecz to frajda z ta gra/
jedyny minus to taki ze jak sie przyzwyczaisz do nowej fify i zobaczysz jakie tam sa animacje i fizyka to potem nie bedziesz mogl grac w Pesa wiecej bo ta gra bedzie ci przypominac sensible soccer  :D

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #133 dnia: Października 20, 2010, 16:30:42 pm »
nakimushi mocne słowa. ;]
Gusta są różne, ale myślę, że FIFA mnie raczej nie oczaruje, choć chciałbym się mylić.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #134 dnia: Października 20, 2010, 17:26:44 pm »
...nie bedziesz mogl grac w Pesa wiecej bo ta gra bedzie ci przypominac sensible soccer  :D

Lepszej reklamy nowemu PES'owi nie mogłeś zrobić. :grin:

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #135 dnia: Października 20, 2010, 17:33:07 pm »
Jutro dostane w swe ręcę pełną wersje FIFY 11 na PS3. Myśle, że po ograniu gry będę mógł napisać o niej w samych superlatywach, albo wręcz przeciwnie. No i czy rzeczywiście jest do detronizacja PES'a? Ciekawi mnie czemu tak bardzo Koso spuszcza się nad tą serią, ta gra była tak rewelacyjna jak ją opisuje? ;]

jesli nauczysz sie grac a nie odrzucisz gry po 1 polowie bo jest inna zakochasz sie ,,,
gra jest kapitalna i kazdy mecz to frajda nawet jak sie przegrywa
ja gram tylko online z ludzmi rankingowe mecze i przegrywam dosyc czesto a mimo to kazdy mecz to frajda z ta gra/
jedyny minus to taki ze jak sie przyzwyczaisz do nowej fify i zobaczysz jakie tam sa animacje i fizyka to potem nie bedziesz mogl grac w Pesa wiecej bo ta gra bedzie ci przypominac sensible soccer  :D

Jeśli to miał być przytyk to nie wyszedł, bo w Fifie 09 dochodziłem do półfinałów w rozgrywkach online jeszcze za czasów X360. ;) Po prostu Fifa się dla mnie skończyła(gra źle ewoluowała po Fifie 09...), poza fajną(czasem, a w większości mało realistyczną) animacją piłkarzy ta gra ma mało wspólnego z prawdziwym footballem, począwszy od rozmiarów boiska, sylwetek zawodników(zachwiane proporcję), przez gameplay(tempo meczu, statystyki, taktykę itd.) po oprawę meczu. To są moje mocne słowa.

Ps. Akurat Animację(te które są dobre) i fizyka piłki jest w Pesie lepiej oddane niż w Fifie 11. Oczywiście zdarzają się rwane animacje itd. to jeszcze nie ten poziom ich zlepienia w całość, co ma Fifa(akurat tu lepsza jest Fifa), ale tam(Pes) przynajmniej ruchy są w miarę realne, oddają ciężar ciała i przedmiotu jakim jest piłka, a nie jak w Fifie gdzie czuję, a raczej nie czuję tego ciężaru, mówiąc krótko mało ma ona wspólnego z zasadami fizyki.

To by było na tyle, jak chcesz możemy pojechać z replayami, ale raczej nie chciał byś ośmieszać w ten sposób wad Fify(wierz mi). ;)

Ps2. Oczywiście Fifa może dawać frajdę z gry, jak na zręcznościówkę przystało(temu nie przeczę).

Wiadomość scalona: Października 20, 2010, 18:19:40 pm
No to każdy ma inne zdanie :P
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 18:19:40 pm wysłana przez Unlimited »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #136 dnia: Października 20, 2010, 18:20:53 pm »
Dobrze Unlimited że to tylko twoje zdanie  ;)  Bo w większości się nie zgadzam, ale co tam, niech każdy gra w co chce. Dla mnie fifa to numer jeden po prostu. Konami ma wciąż wiele do zrobienia.

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #137 dnia: Października 20, 2010, 20:24:42 pm »
jakos wszyscy recenzenci maja odmienne zdanie niz Unlimited  :lol:


Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #138 dnia: Października 20, 2010, 20:39:30 pm »
Jakoś nie wszyscy, i tym bardziej nie sam Unlimited :P

EA ma lepszy marketing dla tego jest bardziej promowaną grą. Tyle w temacie. Hardkorowi gracze zostają przy PES'ie. Ale nie będę Wam niczego na siłę wmawiał, bo nie o to chodzi przecież, każdy gra w to co lubi. 8)


nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #139 dnia: Października 20, 2010, 21:34:36 pm »
ja bylem hardcorowym graczem w pesa wiec wiem o czym mowisz
ale rozumiem ze z Pesem jest jak z Gran tourismo ... od lat nic sie nie zmienia ale ludzie ciagle twierdza ze to symulacja.
nie chce sie klocic z toba bo wiem ze sa ludzie ktorzy nie lubia zmian i  ciagle zostaja przy tym samym
i niech tak zostanie
nikt nikogo przeciez nie krzywdzi ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #140 dnia: Października 20, 2010, 21:38:13 pm »
Ale Pes 11 ma sporo zmian. Dostrzeże je każdy kto grał w tą serie od czasów PSX. To co mi się barrrdzo podoba w nowym Pesie, to dwie rzeczy w gameplayu, nowy system kontroli w defensywie(wreszcie mam tu kontrolę o jakiej marzyłem), oraz nowy system podań. Te dwie rzeczy są wg. mnie lepiej wykonane niż u konkurencji i dodają realizmu i smaczku do meczu. :)

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #141 dnia: Października 20, 2010, 21:38:37 pm »
Jakoś nie wszyscy, i tym bardziej nie sam Unlimited :P

każdy gra w to co lubi. 8)

No i koniec dyskusji na temat PES vs FIFA. 8) Ja tam gram od 10 lat w gałe Konami, co oczywiście nie oznacza, że FIFA jest do dupy. One się po prostu różnią pod wieloma względami, i każdy czuje je na swój własny sposób. Fin!

Koniec spamu kończy się TUTAJ. :P



Wiadomość scalona: [time]Październik 21, 2010, 18:00:57 pm[/time]
Musze się wdrożyć w nową FIFĘ, ale ogólnie mam pozytywne odczucia. Jest inna, bardziej 'profesjonalna w sensie rozgrywki', ale czy rzeczywiście dająca więcej frajdy niż PES 2011?! Się jeszcze zobaczy. ;)
Na dzień dzisiejszy wybieram zdecydowanie gałę od KONAMI.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 18:46:31 pm wysłana przez iko »

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #142 dnia: Października 22, 2010, 13:05:00 pm »
Trzy pytania od laika, który zaczyna zabawę z Fifą 11.
-czy da się zmienić na wyższy Poziom zaporę firewall? Mam ustawioną na 'średni'.
-jak wykonać prawidłowo rzut karny. ;]
-pod jakimi przyciskami są zwody, osobiście nie mam bladego pojęcia.

Po oględzinach stwierdzam, że ta gra jest bardzo miodna. Nie wiem czy było to w poprzednich odsłonach, ale dodanie intensywności sprintu pod prawym analogiem daje niesamowitą radość podczas spotkania. Ciekawi mnie jednak, pod jakimi przyciskami są zwody. ;]

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #143 dnia: Października 22, 2010, 13:47:44 pm »
Zwody masz pod prawa gałka.Przynajmniej tak bylo w demie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #144 dnia: Października 22, 2010, 15:20:13 pm »
Trzymasz L2 i prawa gałka, plus czasem do niektórych jest jeszcze potrzebny R1. ;)

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #145 dnia: Października 22, 2010, 16:20:19 pm »
Dzięki, jakby ktoś jeszcze wytłumaczył karne to byłbym mega szczęśliwy. ;]
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2010, 16:30:38 pm wysłana przez iko »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #146 dnia: Października 22, 2010, 21:48:38 pm »
Karne w fifie to świetna sprawa, znacznie lepsze rozwiązanie niż kierunek i strzał. Do tego piłkę można posłać wszędzie. Polecam trening, tam mamy wirtualny celownik, którego w grze nie ma. Trzeba poświęcić trochę czasu aby posyłać w same okna, ale warto  :)


iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #147 dnia: Października 23, 2010, 19:56:43 pm »
Ta gra jest naprawdę miodna. :grin:

Jeśliby tak połączyć obydwie gały/pesfifa w jedną jedyną całość, to mielibyśmy prawdziwe Wirtuozum kopane na konsolach ever. Pieczołowicie oddany gameplay w Fifie jest naprawdę wysokich lotów, jedynie nie przekonuje mnie charakterystyka tej serii. Fifa zawsze nie zmienia image'u i to mnie wpienia, wygląda to jakoś dla mnie nieprzekonywająco. Fakt faktem czepiam się na siłę, gdyż jako całość jest to kompletna i świetne oddająca klimat pozycja piłkarska.

Tempo gry jest idealnie wyważone, to nie jest w żadnym wypadku radosna piłka kopana, w której możemy sobie pograć na Jana i heja do przodu. Pomysł na akcję jest tutaj kluczowym czynnikiem do zwycięstwa. Fani PES'a (w tym i ja) niech się po pierwszym meczu nie zrażą, bo to zupełnie inna bajka w stosunku do gały Konami. Trzeba rozegrać przynajmniej KILKADZIESIĄT meczy, by docenić urok Fifki 11. Tutaj mamy stu procentową swobodę działania, i to jest właśnie w niej kapitalne, że jest czas i miejsce do rozegrania znakomitej akcji + prawa gałka dopieprza kunsztu tejże pozycji, o czym zresztą już wspominałem. Pyta ktoś o opcję Online!? Działające serwery są mega stabilne, jeśli już to czasem zwolni framerate, ale o spowolnieniu rozgrywki nie ma mowy.
Po jedynie trzech dniach ostrego grania wystawiam tej grze mocne 9. Jest kapitalna.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #148 dnia: Października 23, 2010, 22:12:09 pm »
I kolejny fan PESa przeszedł na stronę fify :D  Zresztą nie ma co się dziwić, fifa już od kilku lat zgarnia lepsze oceny i jest na pewno bardziej dopracowaną piłeczką, niż twór Konami (choć też nie bez wad).

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #149 dnia: Października 23, 2010, 23:02:12 pm »
No przyznam, że doświadczyłem już parę niezwykłych bugów/easter eggów w tej Fifie. ;]
Sama radość piłkarzy po strzeleniu bramki jest w lekkim tego słowa znaczeniu komiczna.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #150 dnia: Października 24, 2010, 11:50:41 am »
I kolejny fan PESa przeszedł na stronę fify :D  Zresztą nie ma co się dziwić, fifa już od kilku lat zgarnia lepsze oceny i jest na pewno bardziej dopracowaną piłeczką, niż twór Konami (choć też nie bez wad).

Uwierz nie przejdzie na złą stronę ;)

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #151 dnia: Października 25, 2010, 15:05:35 pm »
O co wam chodzi!?
To jedynie moja subiektywna opinia o nowej Fifce, która jest bardzo, ale to bardzo dobrą grą. ;)

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #152 dnia: Października 25, 2010, 20:10:16 pm »
Ja tam nie chce nic z nowego PES w FIFA  :lol:
Mi sie gra podoba nawet to ze przegrywam 6/10 meczow online ale itak mi sie podoba ;)



Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #153 dnia: Października 25, 2010, 20:31:56 pm »
I dobrze, niech zręcznościówka pozostanie zręcznościówką. ;)

Generalnie Fifa jest bardzo dobrą grą z tym się można zgodzić, ale wizja na soccer od EA jest diametralnie inny od tego z KCET. Dla mnie to dobrze, bo mamy wybór, można to porównać do serii COD vs BF. Niby podobne, a jakże inne. ;)

Ps. Jeśli Fifa by miała mnie kupić, to musieli by wziąć z gry KCET:

A. Oprawa gry i meczu
B. Wielkość boiska i kamerę(mi ta nowa w PES'ie bardzo się podoba, do złudzenia przypomina prawdziwe spotkanie)
C. Tempo meczu(-1) plus zmęczenie zawodników przy końcówce
D. Warianty taktyczne
E. Nieprzewidywalność zagrań, a co za tym idzie gameplayu.

;)
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2010, 20:34:27 pm wysłana przez Unlimited »

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #154 dnia: Października 25, 2010, 21:20:08 pm »
I dobrze, niech zręcznościówka pozostanie zręcznościówką. ;)

Generalnie Fifa jest bardzo dobrą grą z tym się można zgodzić, ale wizja na soccer od EA jest diametralnie inny od tego z KCET. Dla mnie to dobrze, bo mamy wybór, można to porównać do serii COD vs BF. Niby podobne, a jakże inne. ;)

Ps. Jeśli Fifa by miała mnie kupić, to musieli by wziąć z gry KCET:

A. Oprawa gry i meczu
B. Wielkość boiska i kamerę(mi ta nowa w PES'ie bardzo się podoba, do złudzenia przypomina prawdziwe spotkanie)
C. Tempo meczu(-1) plus zmęczenie zawodników przy końcówce
D. Warianty taktyczne
E. Nieprzewidywalność zagrań, a co za tym idzie gameplayu.

;)

unlimited udzielasz sie w tym dziale i trolujesz a pewnie wogole nie masz tej gry  :roll:



A. Oprawa gry i meczu

tu sie zgodze - w pesa gralem tylko w demko ale Pes ma bardzo fajne wprowadzenie do meczu +

B. Wielkość boiska i kamerę(mi ta nowa w PES'ie bardzo się podoba, do złudzenia przypomina prawdziwe spotkanie)

akurat kamer w Fife jest masa a do tego mozna sobie custo ustawic czyli zmienic kat oraz zoom dla kazdej z kamer
jak ustawisz kamere na coop albo broadcast to widok jest kapitalny i widac wiecej nawet niz w pesie


C. Tempo meczu(-1) plus zmęczenie zawodników przy końcówce

akurat fifa jest wolniejsza od pesa

D. Warianty taktyczne

te same pewnie


E. Nieprzewidywalność zagrań, a co za tym idzie gameplayu.

ja gralem w fife10 prawie rok online i uwierz mi ze kazdy mecz wyglada inaczej - 11 jest taka sama  :roll:



no ale potroluj jeszcze troche

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #155 dnia: Października 25, 2010, 21:37:08 pm »
nakimushi Unlimited pisze jak to wygląda jego okiem i wcale nie widzę w tym złości.

Cytuj
A. Oprawa gry i meczu

tu sie zgodze - w pesa gralem tylko w demko ale Pes ma bardzo fajne wprowadzenie do meczu +

B. Wielkość boiska i kamerę(mi ta nowa w PES'ie bardzo się podoba, do złudzenia przypomina prawdziwe spotkanie)

akurat kamer w Fife jest masa a do tego mozna sobie custo ustawic czyli zmienic kat oraz zoom dla kazdej z kamer
jak ustawisz kamere na coop albo broadcast to widok jest kapitalny i widac wiecej nawet niz w pesie

C. Tempo meczu(-1) plus zmęczenie zawodników przy końcówce

akurat fifa jest wolniejsza od pesa

D. Warianty taktyczne

te same pewnie


E. Nieprzewidywalność zagrań, a co za tym idzie gameplayu.

ja gralem w fife10 prawie rok online i uwierz mi ze kazdy mecz wyglada inaczej - 11 jest taka sama

z tym się natomiast zgodzę.

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #156 dnia: Października 26, 2010, 07:40:31 am »
@ Nakimushi
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ad.A

OK, plus generalnie graficznie i dźwiękowo PES jest znacznie przed Fifą.

Ad.B

Nie rozumiesz mnie, chodzi o odwzorowanie wielkości boiska, PES odwzorowuję je poprawnie, Fifa gdzieś się pogubiła i je zmniejsza(murawę), włącz sobie transmisję meczy, a potem włącz sobie obie gry, w tym aspekcie Fifa jest nierealistyczna.

Ad.C

Nie jest wolniejsza, przez animacje zawodników, które wyglądają jakby zawodnicy zawsze byli na dopingu + łykali po dwa tigery dziennie.

Ad. D

Nie są te same, poza tym nie sprawdzają się na boisku, albo inaczej w PES, w końcówce meczu, słabsze drużyny, albo te gdzie zawodnicy mają swój gorszy dzień, mogą nie kryć już swoich pozycji, mogą nie nadążać za akcją, w Fifie się z czymś takim nie spotkałem, tam zawsze wszystko działa jak w niemieckiej naoliwionej maszynie.

Ad. E

Fifa 10 to był Ping Pong a nie gra piłkarska, więc może ją przemilczmy. Fifa 11 tu jest lepsza, ale znów nie ma tu tego czegoś w zagraniach co ma PES = nieprzewidywalności.

Nie troluję, a mówię o faktach, to DWIE różne rzeczy, i nie przeczę że Fifa jest dobrą grą, po prostu nie trafia w moje gusta, w mój punkt widzenia soccera, i tylę, a powyżej masz napisane dlaczego.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #157 dnia: Października 26, 2010, 16:44:09 pm »
Karne w fifie to świetna sprawa, znacznie lepsze rozwiązanie niż kierunek i strzał. Do tego piłkę można posłać wszędzie. Polecam trening, tam mamy wirtualny celownik, którego w grze nie ma. Trzeba poświęcić trochę czasu aby posyłać w same okna, ale warto  :)



Z ciekawości obejrzałem ten filmik dotyczący karnych. To jak się ruszają ci zawodnicy wręcz mnie zażenowało, poruszają się jak małpy na prochach z poprzestawianymi stawami i w niczym to nie przypomina gry w realu. W pro 2011 wygląda to znacznie, znacznie lepiej.
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2010, 16:45:52 pm wysłana przez Druchal »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #158 dnia: Października 26, 2010, 17:06:22 pm »
Te twoje małpy na prochach to sorry, ale masz je od samego początku w PES odkąd zawitał na HD konsolach  :roll:

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #159 dnia: Października 26, 2010, 17:28:35 pm »
karne wygladaja slabo to prawda - glownie przez dziwna kamere ,,, to samo wprowadzenia do gry

ala najwazniejsze ze postacie kapitalnie sie poruszaja z normalnej kamery w grze z duzego oddalenia ;)

Wiadomość scalona: Października 26, 2010, 17:30:43 pm
dla niedowiarkow prosze video



kamera Broadcast - nadal twierdzicie ze stadion jest maly i sa dziwne proporcje ? a postacie poruszaja sie smiesznie ?  :roll:
pokazcie mi takie animacje w pro eve z gry
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2010, 17:30:43 pm wysłana przez nakimushi »