Autor Wątek: Battlefield 3  (Przeczytany 546849 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #320 dnia: Marca 04, 2011, 22:06:40 pm »
o, pan choragiewka. ok, tylko co ma do tego xkloc? wspomnialem cos o nim w ogole?

u2, kz3 czy gow3 sa piekne, bo sa liniowe na maxa. jak trzeba zrobic bardziej rozbudowane gry to konsola juz nie domaga. dowodem gt5, brak 60ciu graczy w res3, zmniejszenie liczby graczy z 32 na 24 w kz3, poziom graficzny maga...

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #321 dnia: Marca 04, 2011, 22:14:51 pm »
o, pan choragiewka. ok, tylko co ma do tego xkloc? wspomnialem cos o nim w ogole?

u2, kz3 czy gow3 sa piekne, bo sa liniowe na maxa. jak trzeba zrobic bardziej rozbudowane gry to konsola juz nie domaga. dowodem gt5, brak 60ciu graczy w res3, zmniejszenie liczby graczy z 32 na 24 w kz3, poziom graficzny maga...
Jedyne co niedomaga to twój powolnie pracujący muzg, zmniejszyli liczbe graczy na serwerach zeby były mniejsze lagi, to jest chyba oczywiste. Co do liniowych gier, no rzeczywiście xbox ma tak piękne nieliniowe gry ze hohoho

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #322 dnia: Marca 04, 2011, 22:24:20 pm »
o, nastepny myslacy inaczej zakochany w sony, cos wspomnialem o xklocu ze mi pier**lisz o nim tutaj?

ja tylko mowie o bf3, ktory wyglada nieziemsko (na pc) a taki ignorant jak boban niezachwycony, za pare miesiecy bedzie pierdolil o szczece na parterze (albo cos w tym stylu) w kontekscie anczartyd 3.

taaaaaaa, zmniejszyli liczbe graczy w obawie o lagi :lol: chyba ze ci chodzi o spadki framerate, no to bedziesz mial wtedy racje :troll:  

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #323 dnia: Marca 04, 2011, 22:27:00 pm »
W tym kawałku gameplayu, to bardziej na mnie wrażenie robi początek, wielkie przestrzenie jakie może engine zrobić, aż się prosi na 32 vs 32 ;D. Akcja z budynkiem, to oczywiście skrypt, ciągle czekam na pokaz multi, rpg w ręku i robienie dziur w budynkach.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #324 dnia: Marca 04, 2011, 22:28:49 pm »
o, nastepny myslacy inaczej zakochany w sony, cos wspomnialem o xklocu ze mi pier**lisz o nim tutaj?

ja tylko mowie o bf3, ktory wyglada nieziemsko (na pc) a taki ignorant jak boban niezachwycony, za pare miesiecy bedzie pierdolil o szczece na parterze (albo cos w tym stylu) w kontekscie anczartyd 3.

taaaaaaa, zmniejszyli liczbe graczy w obawie o lagi :lol: chyba ze ci chodzi o spadki framerate, no to bedziesz mial wtedy racje :troll:  
Kochać to kocham tylko swoja kobiete, to raz ,a dwa ,nie spuszczaj sie nad pojebanymi grami bo to tylko gry i wali mnie czy jakaś gra jest ładniejsza od innej, jak dla mnie BF3 moze zostać najpiękniejszą grą na konsolach i wcale sie nie zdziwie jeśli tak sie stanie. Ogólnie mówiąc nie pisz więcej do mnie małolacie.
PS mam pytańko, można oglądnąć jeszcze gdzieś filmik z rozgrywki BF3 który został nakręcony kamerką?  bo z youtube już usunęli

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #325 dnia: Marca 04, 2011, 22:30:02 pm »
o, pan choragiewka. ok, tylko co ma do tego xkloc? wspomnialem cos o nim w ogole?

u2, kz3 czy gow3 sa piekne, bo sa liniowe na maxa. jak trzeba zrobic bardziej rozbudowane gry to konsola juz nie domaga. dowodem gt5, brak 60ciu graczy w res3, zmniejszenie liczby graczy z 32 na 24 w kz3, poziom graficzny maga...
Jedyne co niedomaga to twój powolnie pracujący muzg, zmniejszyli liczbe graczy na serwerach zeby były mniejsze lagi, to jest chyba oczywiste. Co do liniowych gier, no rzeczywiście xbox ma tak piękne nieliniowe gry ze hohoho

A nie dość, że są lagi, to jeszcze gra nawet nie jest w stanie utrzymać 30 klatek podczas rozgrywki :F

Ale swoją drogą co znaczy "bardziej rozbudowana gra" ? Że mniej liniowa ma być? To dość szerokie określenie. Ja dla przykładu nie mam problemu z mocno rozbudowanymi liniowymi grami. I rozbudowanie, jakiego można by np dokonać w KZ3 czy Uncharted wcale nie wymaga więcej mocy konsoli, a tylko więcej mocy wyobraźni twórców, której niestety... coś im brakuje.

Nadal uważam, że PS3 jest konsolą lepszą. Ale nie zmienia to faktu, że ostatnimi czasy żadna duża gra od twórców Sony oprócz grafiką niczym się nie popisała.
Ale to zawsze więcej niżeli to co MS robi :troll: Chociaż to "więcej" wcale mnie nie satysfakcjonuje.

A teraz poproszę moda, aby ostatnie parę postów razem z moim przeniósł do SW, aby tam można było swobodnie dalej rozmawiać na ten temat :F

Wiadomość scalona: [time]Marzec 04, 2011, 22:32:25 pm[/time]
W tym kawałku gameplayu, to bardziej na mnie wrażenie robi początek, wielkie przestrzenie jakie może engine zrobić, aż się prosi na 32 vs 32 ;D. Akcja z budynkiem, to oczywiście skrypt, ciągle czekam na pokaz multi, rpg w ręku i robienie dziur w budynkach.

Nooo ! :D Też o tym pomyślałem jak to zobaczyłem.

Od razu sobie wyobraziłem jak ekipą wsiadamy do humvee albo jakiegoś innego pojazdu i udajemy się do miejsca walki. Zawsze lubiłem ten moment w BF2. A to po drodze jakiś ostrzał i trzeba było zboczyć z kursu, albo jakaś inne akcja. Prawdziwe pole walki po prostu :)
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2011, 22:33:24 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #326 dnia: Marca 04, 2011, 22:37:43 pm »

ten gameplay na vimeo, tam póki co nie usuwają.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #327 dnia: Marca 04, 2011, 22:47:50 pm »
ty, panie "naczelny operator koparki" vel "brat mi dal nissana" nie odwracaj tak kota ogonem i nie wciskaj mi tu glodnych kawalkow o kobiecie, bo gowno mnie interesuje twoja prywata. gdyby bylo tak jak mowisz to bys po raz kolejny nie wyskakiwal z buraczanymi obelgami w obronie gierek i bys nie trollowal od xbotow poklepujac sie po plecach z bobanem.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #328 dnia: Marca 04, 2011, 22:51:56 pm »
ty, panie "naczelny operator koparki" vel "brat mi dal nissana" nie odwracaj tak kota ogonem i nie wciskaj mi tu glodnych kawalkow o kobiecie, bo gowno mnie interesuje twoja prywata. gdyby bylo tak jak mowisz to bys po raz kolejny nie wyskakiwal z buraczanymi obelgami w obronie gierek i bys nie trollowal od xbotow poklepujac sie po plecach z bobanem.
A więc to Cie boli, hmmm co Ci moge powiedzieć, kiedyś dorośniesz to też zarobisz na swoje własne auto.
Nie mieszaj mnie w wasze wojenki bo wali mnie to jaka gra jest ładniejsza itp itd

Wiadomość scalona: Marca 04, 2011, 22:53:46 pm

ten gameplay na vimeo, tam póki co nie usuwają.
Dzięki,
PS wygląda kapitalnie
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2011, 22:53:46 pm wysłana przez Tomasz »

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #329 dnia: Marca 04, 2011, 23:07:29 pm »
lol, jak juz mowilem gowno mnie obchodzi twoja prywata, ale tak jakos mi sie przypomniala ta beka, bo przez ta koparke cipiesz sie jakbys byl prezesem z hemoroidami i dwudziestoma fakultetami. jakby cie walilo "ktora gra jest ladniejsza" to by polowa twoich postow nie ladowala w system wars :lol:

ale dobra koniec ot

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #330 dnia: Marca 04, 2011, 23:20:40 pm »
lol, jak juz mowilem gowno mnie obchodzi twoja prywata, ale tak jakos mi sie przypomniala ta beka, bo przez ta koparke cipiesz sie jakbys byl prezesem z hemoroidami i dwudziestoma fakultetami. jakby cie walilo "ktora gra jest ladniejsza" to by polowa twoich postow nie ladowala w system wars :lol:

ale dobra koniec ot
Skoro gówno Cie obchodzi moja prywata to nie pisz ze kocham sony, bo wytłumaczyłem Ci łopatologicznie ze kochać to można kogos a nie coś, w twoim wpyadku jak widać to drugie, smutne musisz miec życie. Jeszcze raz powtórzę nie sraj żarem bo to tylko gry.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #331 dnia: Marca 05, 2011, 00:00:57 am »
Lol co się tutaj dzieje. :lol: :lol: :lol:

Jakiś chłopaczyna nie może przeboleć, że X0 zdechł i niedomaga, więc przerzucił się na fapowanie nad grami z mocarnych i cholernie drogich PC'tów. Jakież to typowe dla zdesperowanych Xbot'ów. Jeszcze te denne, prywatne podjazdy do innych. :roll: :roll: :roll:

Żeby było jasne, to napisałem wyraźnie, że gameplay robi wrażenie. Jednak jeśli brać pod uwagę jakie karty to muszą obsługiwać, to czar BF3 pryska. Niestety, ale optymalizacja na PC jest jaka jest i mimo mocy obliczeniowej, który miażdży obecne konsole, BF3 nie robi wielkiego wow.

Uncharted 3 będę się jarał, tak jak jarałem się U2, KZ2 czy GoW3, bo na 5 letniej konsoli otrzymujemy tytuły, które wywołują opad szczeny. A to czy coś jest skryptowane, udawane itd. to mnie akurat mało obchodzi. Ważne, że zaskakuje swoja zajebistością Owszem wiadomo, że gra gdzie wszystkie akcje nie są skryptami wymaga dużo większych pokładów mocy, ale co z tego? Jak ktoś się fapuje nad tym jakie wymagania ma dana gra, to jego problem. Mnie interesuje to co dana gra pokazuje na obrazie mojego tv i dlatego taki Uncharted ze swoimi wyreżyserowanymi mega akcjami jest tytułem, który robi na mnie większe wrażenie. A jak ktoś czeka na sandbox'a z konsol, który urwie łeb i wyrzuci go przez okno, to niech poczeka na InFamous 2. Wygląda na to, że to będzie szczytowe osiągnięcie w gatunku free-roam'ów na konsolach.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2011, 00:12:10 am wysłana przez BoBaN »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #332 dnia: Marca 05, 2011, 00:09:49 am »
Przede wszystkim, nie jest powiedziane jakiej karty ta gra będzie wymagać, używali GF 580, ale nikt nie powiedział że taki będzie wymagany. Po za tym, daj już sobie spokój Boban, w każdym temacie powoli widzę to samo, U2, KZ2, GOW3, no ileż można ^^

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #333 dnia: Marca 05, 2011, 00:11:52 am »
Może wymagana nie będzie, ale na słabszych kartach gra zapewne już nie będzie tak wyglądać.

u2, kz3 czy gow3 sa piekne, bo sa liniowe na maxa. jak trzeba zrobic bardziej rozbudowane gry to konsola juz nie domaga.

InFamous 2 burzy tą twoją teorię z d**y.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #334 dnia: Marca 05, 2011, 00:30:29 am »
Weźcie ten temat podzielcie do pc i do konsol?
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #335 dnia: Marca 05, 2011, 00:58:35 am »
Jak do dzieci  :mad: Jeszcze raz zobaczę tutaj inną nazwę niż battlefield czyli jakieś U3, In2 czy inne, lecą OST'y a jak ktoś zasłuży to bany. To samo tyczy się kłótni na jakiej karcie to pójdzie i ile będzie kosztować za 3 lata jak i również wyzwisk(pankracy zauważam, że osta już masz, także hamuj swoje słowa, bez zbędnych prowokacji, albo odpoczniesz od forum). Temat ma być czysto o tej grze.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #336 dnia: Marca 05, 2011, 01:06:57 am »
Battlefield 3 brzmi prawie jak Uncharted 3. I tu i tu jest 3. Czy to nie dziwne?

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #337 dnia: Marca 05, 2011, 02:53:32 am »
szczerze....gdybym nie widział Infamousa2 to serio też bym upierał się,że rewelacyjność grafiki ekskluzywów na ps3 tkwi w tym,że prócz mocy cella są one po prostu bardzo liniowe.

Dotychczas każdy eks który próbował być bardzo rozbudowany wypadał dość kontrowersyjnie - np Gt5 czy MAG.

Jeśli na serio Infamous2 będzie na ekranie mojego tv prezentować się tak jak dotychczas na filmikach to trzeba będzie zmienić to zdanie.

A co do B3 na konsole - nie ma szans by graficznie ten multikonsolowy silnik prześcignął to co widzimy np w Killzone3. Wg mnie konsolowa wersja będzie wyglądać co najwyżej identycznie jak BC2 z lepszą animacją i destrukcją.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #338 dnia: Marca 05, 2011, 06:49:26 am »
Akurat IF2 wyglada moim zdaniem co najwyzej srednio.
Jednak Assassins Creed pokazal ze konsole potrafia sobie swietnie radzic z obszernymi grami...RDR zreszta tez.
Niemniej BF3 to inna liga.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #339 dnia: Marca 05, 2011, 11:20:34 am »

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #340 dnia: Marca 05, 2011, 13:35:04 pm »
Przede wszystkim, nie jest powiedziane jakiej karty ta gra będzie wymagać, używali GF 580, ale nikt nie powiedział że taki będzie wymagany. Po za tym, daj już sobie spokój Boban, w każdym temacie powoli widzę to samo, U2, KZ2, GOW3, no ileż można ^^

Na bank nie będzie wymagać GF580... Ta karta raczej była użyta by zaprezentować jak wygląda tytuł w Dx 11... Na Dx 10 może będzie mieć mniejsze wymagania...

Boli tylko fakt, że Dx 9.0 nie jest obsługiwany, mimo wszystko mniejsze wymagania sprzętowe by to miało... Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Nie mniej brak 64 graczy skutecznie usuwa konsolową wersje BF 3 z mojej listy zakupów...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #341 dnia: Marca 05, 2011, 13:58:54 pm »
Ok, od tej pory wszystkie postye nie na temat będą nagradzane.

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #342 dnia: Marca 05, 2011, 14:21:56 pm »
W sensie, że o wymaganiach to nie na temat?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #343 dnia: Marca 06, 2011, 21:45:52 pm »
http://wethegamerz.com/2011/03/06/battlefield-3-multiplayer-confirmations/

Cytuj
Confirmed

      Players: 64 players on PC, 24 players on Xbox 360/PS3.
      No Commander: Commander feature won’t be included, as DICE will focus on “lowering the threshold” for players.
      4 classes: Just like in Bad Company 2. DICE feels this is the sweet spot for the game.
      Battlefield 2 maps: Several BF2 maps will return in a DLC called “Back to Karkand”. The maps are: Strike at Karkand, Gulf of Oman, Wake Island and Sharqi Peninsula.
      New squad features: DICE plans to take the squad system to the next level, offering new features. According to the Game Informer interview, DICE says, “We have some really cool things that we’ll show later when it comes to dictating how you play with friends“.
      Weapons and unlocks: BF3 will have more weapons and unlocks than in Bad Company 2, which itself had the most weapons and unlocks of any Battlefield game to date.
      Deeper persistence, rankings: One of the issues with Bad Company 2 was that most of the weapons were unlocked before reaching half of the ranks. Says DICE in the GI interview, “we’re also making sure that there is a reason for you to reach the top rank. It doesn’t just end. There will be a lot of focus on persistence and how we present stuff to the player.”
      Jets will return: So far only the US F18 and Russian Mig 29 have been spotted in various trailers.
      Prone will return: DICE will counter prone will killcam, bullet traces and other ways in order to balance the gameplay.
      Killcam: Killcam will be back and it will be a feature that can be turned on/off on server to server basis.
      DICE will have more focus on post-release content (DLC)
      Co-op for the single player campaign
      No mod tools at release.

Unconfirmed, but likely

      In-game movie recording is technically possible, but DICE is looking into how to incorporate it into the final product.
      3 war-theaters: New York, Paris, Tehran, although it is unsure whether this is for the singleplayer campaign, multiplayer, or both.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #344 dnia: Marca 10, 2011, 08:27:34 am »
Cytuj
Serwis Atomic opublikował na swojej stronie wywiad na temat Battlefield 3 z Patrickiem Söderlundem, szefem Dice, z którego można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Ekipie pracującej nad grą udało się podłączyć aż 128 graczy naraz do jednego serwera, a z technicznego punktu widzenia, liczba ta mogłaby wzrosnąć nawet do 256! Takie konfiguracje służyły jednak wyłącznie do testów, gdyż wg. Söderlunda, Battlefield 3 "nie daje przyjemności", gdy gra w niego więcej, niż 80 osób jednocześnie.
Mam nadzieje, że nie będą próbowali, chociaż fajnie by było zobaczyć przynajmniej na chwilę Battlefield z 256 osobami ;D 80 osób za to nie brzmi tak źle, o ile mapy odpowiednio wielkie będą.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #345 dnia: Marca 10, 2011, 09:23:07 am »
Cytuj
Serwis Atomic opublikował na swojej stronie wywiad na temat Battlefield 3 z Patrickiem Söderlundem, szefem Dice, z którego można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Ekipie pracującej nad grą udało się podłączyć aż 128 graczy naraz do jednego serwera, a z technicznego punktu widzenia, liczba ta mogłaby wzrosnąć nawet do 256! Takie konfiguracje służyły jednak wyłącznie do testów, gdyż wg. Söderlunda, Battlefield 3 "nie daje przyjemności", gdy gra w niego więcej, niż 80 osób jednocześnie.
Mam nadzieje, że nie będą próbowali, chociaż fajnie by było zobaczyć przynajmniej na chwilę Battlefield z 256 osobami ;D 80 osób za to nie brzmi tak źle, o ile mapy odpowiednio wielkie będą.

W wyszukiwarce serwerów do PR są takie dla 128 graczy. Jeszcze nie grałem, ale z kilku relacji wiem, że się da!

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #346 dnia: Marca 10, 2011, 09:23:21 am »
Boli tylko fakt, że Dx 9.0 nie jest obsługiwany
No no. Szkoda że nie pójdzie na 3 letnim laptopie niskiego segmentu.  :lol: DX 9 to już tragiczny przeżytek i coś co ogranicza twórców. Gdyby nie konsole to nikt już nie robiłby normalnych gier na dx9.

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #347 dnia: Marca 10, 2011, 09:42:23 am »
Boli tylko fakt, że Dx 9.0 nie jest obsługiwany
No no. Szkoda że nie pójdzie na 3 letnim laptopie niskiego segmentu.  :lol: DX 9 to już tragiczny przeżytek i coś co ogranicza twórców. Gdyby nie X360 to nikt już nie robiłby normalnych gier na dx9.

Poprawiłem za Ciebie ;)


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #348 dnia: Marca 10, 2011, 10:10:56 am »
a to nie jest tak, że to iksa (w przeciwieństwie do ps3) ma zunifikowane shadery i teslację? ;)

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #349 dnia: Marca 12, 2011, 20:53:05 pm »
http://techspotlight.net/news/battlefield-3s-pc-version-will-support-3d-for-both-amd-and-nvidia-hardware
Info o 3d (póki co tylko o wersji pc) i bardzo dużo technicznych uwag z prezentacji DICE, może kogoś to tam bardziej zainteresuje ; )
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #350 dnia: Marca 15, 2011, 10:55:40 am »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #351 dnia: Marca 15, 2011, 15:24:05 pm »
Jaram się, jak głupi. Cała seria Battlefieldów jest dla mnie czymś wyjątkowym, a trójka to must-have. Jeszcze tak wyglądająca - kosmos, aż nie mogę się doczekać kolejnych prezentacji.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #352 dnia: Marca 15, 2011, 16:55:48 pm »
Ja czekam na jakąś grywalną część od czasów dwójki  :roll: i pewnie będzie to 3 ale niestety nie na mojego kompa :cry:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #353 dnia: Marca 16, 2011, 13:29:51 pm »
Druga część filmiku z cyklu Fault Line:
http://www.ea.com/battlefield3/videos/faultline-episode-2

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #354 dnia: Marca 16, 2011, 17:36:54 pm »
Się uparli urywać w najlepszym momencie ;P
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Unlimited

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #355 dnia: Marca 16, 2011, 17:38:19 pm »
Niemniej ściągnęli snipera fachowo, tzn. z grubej rury :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #358 dnia: Marca 23, 2011, 11:50:35 am »
No to raczej jasne było, że nie dadzą 24 osobom biegać po mapie stworzonej pod 64 osoby.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #359 dnia: Marca 23, 2011, 11:53:19 am »
To raczej było pewne. Zresztą znam osobników dla których mapy w bc2 byly za duże i nie mogli znaleść przeciwnika :lol: