Autor Wątek: Battlefield 3  (Przeczytany 578049 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1920 dnia: Października 30, 2011, 19:14:42 pm »
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1527902/4/175228321/

Dlatego nie wysiadamy nigdy ze sprawnego czołgu, bo ktoś może go ukraść.  :oops:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1921 dnia: Października 30, 2011, 20:14:34 pm »
Meet the guy from the Battlefield 3 cover
http://bf3blog.com/2011/10/meet-the-guy-from-the-battlefield-3-cover/

Cytuj
By now we’ve seen the same old Battlefield 3 “soldier” thousands of times, from wallpapers, to game covers, to trailers, and even PC hardware and peripherals. Now Swedish media reveals the real man behind the Battlefield soldier, Dennis Lennartsson, who reports that he and DICE took over 500 potential photos for the Battlefield 3 cover, ending up with what we now know as the “soldier”.

Lennartsson says all the combat gear he wore weighted 30 KG, about 65 pounds, which he had on him not only during the photo shoots, but during extensive motion capture filming he did for the singleplayer campaign. If you think the Battlefield 3 cover looks familiar to the Bad Company 2 cover, it’s because Lennaartsson posed for that one as well.


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1922 dnia: Października 30, 2011, 20:27:15 pm »
Ale skurwiela miałem w drużynie. Koleś się na mnie zrespił i jak podłożyłem ładunek to czekał aż mnie przeciwnik zabije i rozbroi ładunek. Potem zabił wroga i sam podłożył bombę  :neutral:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1923 dnia: Października 30, 2011, 20:41:24 pm »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1924 dnia: Października 30, 2011, 23:22:22 pm »
Wypowiadam się o singlu.

Pierwszy raz od co najmniej 3 lat kupiłem grę w dzień premiery - 179 w saturnie. Mówię ok, zobaczę jak ta graficzka na konsolach, pobawię się parę godzin, opchnę najwyżej niebawem z niewielką stratą.
I co?
Kuwa, co za dno. Pękła w jeden wieczór NA HARDZIE, PRZY TAKIM KAŻUALU JAK JA (przez ostatnie dwa lata poza piłeczkami może ze 4 gry ukończone).
Nie byłoby to jednak takie straszne, gdyby nie fabuła, którą pocisnęli nam twórcy. Nie, nie byłem zaskoczony tym, że jest słaba, ale tutaj przekroczyli już wszelkie granice. Jedyne plusy to fajne oświetlenie i efekty "mokrości". Sprzedana. ;)
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2011, 23:27:30 pm wysłana przez blancjaone »

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1925 dnia: Października 30, 2011, 23:24:29 pm »
Średnio trafiłeś jeśli po dwuletniej przerwie wybrałeś singla Battlefielda do sprawdzenia. :lol:

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1926 dnia: Października 31, 2011, 00:07:01 am »
Wszystko od nowa, od początku...

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1927 dnia: Października 31, 2011, 00:32:56 am »
Przed chwilą miałem rundę przejeżdżoną hummerem. O dziwo miałem cały czas strzelca na pokładzie. Mapa z tunelem i jeździliśmy od punktu do punktu odbijając je. W pewnej chwili widzę gościa leżącęgo pod ścianą baraku. Cała naprzód i wbiłem się w ścianę razem z gościem. Roadkill a hummer zatrzymał się dopiero w środku budy.

Szkoda, że nie da się robić screenów. Grałem dziś ze spideyem na conqueście operation metro. Jest tam takie miejsce gdzie kładka prowadzi ze spawnu amerykanów do punktu b. Miałem tak tchórzliwą drużynę, że kurwiłem niemiłosiernie przy telewizorze. Pięciu kolesi stało w rzędzie na tych schodach i czekali aż ruscy do nich przyjdą. A obydwa punkty zdobyte przez nieprzyjaciela. I tak prawie cały mecz. Co wybiegłem, zabiłem jednego, może dwóch gości i padałem trupem bo żaden retard za mną nie pobiegł.

Latanie odrzutowcem zaczyna być fajne po odblokowaniu rakiet powietrze-powietrze. Zajęło mi to chyba jakieś 8 rund, a punktów chyba trzeba tylko 800. :lol: Sterowanie jest jednak nadzwyczaj wkurwiające. Zmiana kamery w samolocie powinna być pod jakimś przyciskiem a nie na gałce.

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1928 dnia: Października 31, 2011, 00:35:46 am »
Szkoda, że nie da się robić screenów.
Ooo dokładnie! Theatre mode byłby niesamowicie zajebisty w Battlefieldzie. Nie wiem, czemu się na niego nie zdecydowali, pewnie przez niedociągnięcia w mechanice, które by wychodziły przy analizie meczy klatka po klatce.


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1930 dnia: Października 31, 2011, 01:00:28 am »
Szkoda, że nie da się robić screenów. Grałem dziś ze spideyem na conqueście operation metro. Jest tam takie miejsce gdzie kładka prowadzi ze spawnu amerykanów do punktu b. Miałem tak tchórzliwą drużynę, że kurwiłem niemiłosiernie przy telewizorze. Pięciu kolesi stało w rzędzie na tych schodach i czekali aż ruscy do nich przyjdą. A obydwa punkty zdobyte przez nieprzyjaciela. I tak prawie cały mecz. Co wybiegłem, zabiłem jednego, może dwóch gości i padałem trupem bo żaden retard za mną nie pobiegł.
Na PC conquest na metro jest niegrywalny, to istna rzeznia, rakiety i granaty lataja tam czesciej niz kule.

Mala kompilacja killi
Wersja HQ 60fps
http://blip.tv/file/get/Kkrt00-bf3_1959.avi

oraz crap z youtube

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1931 dnia: Października 31, 2011, 01:46:16 am »
Wszedzie tak jest KKRT, na x0 to samo, CQ na metro to rzeznia jak ch**, generalnie wiekszosc meczu toczy sie przy punkcie B, kto pierwszy przejmie ten punkt ten potem leje stracznie przeciwnikow. Zdaje sobie sprawe z tego, ze na PC wiecej graczy to i myl wiekszy ale tak jak mowisz, granatniki, rakiety, granaty, kur** jeszcze troche i krzeslami zaczeli by rzucac jak by sie dalo. Ale i tak lubie grac na tym levelu, chyba wlasnie przez ten caly mlyn jaki sie tam dzieje.
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2011, 02:00:59 am wysłana przez _ReD_ »

Spidey^

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1932 dnia: Października 31, 2011, 02:02:11 am »
Wypowiadam się o singlu.

Pierwszy raz od co najmniej 3 lat kupiłem grę w dzień premiery - 179 w saturnie. Mówię ok, zobaczę jak ta graficzka na konsolach, pobawię się parę godzin, opchnę najwyżej niebawem z niewielką stratą.
I co?
Kuwa, co za dno. Pękła w jeden wieczór NA HARDZIE, PRZY TAKIM KAŻUALU JAK JA (przez ostatnie dwa lata poza piłeczkami może ze 4 gry ukończone).
Nie byłoby to jednak takie straszne, gdyby nie fabuła, którą pocisnęli nam twórcy. Nie, nie byłem zaskoczony tym, że jest słaba, ale tutaj przekroczyli już wszelkie granice. Jedyne plusy to fajne oświetlenie i efekty "mokrości". Sprzedana. ;)

Trzeba było multi odpalić bo wciąga jak bagno a nie za jakieś singielki się brać. Na początku strasznie wqurwiał mnie 0,5 sec. lag w sterowaniu, który w becie był wyraźnie mniejszy, ale chyba już się przyzwyczaiłem. Jako, że to moje pierwsze multi BF w życiu (w Bad Company multi mi nie chodziło :?) więc na początku było ciężko, ale powoli zaczynam to jakoś ogarniać i nawet MVP dzisiaj wpadło ;). Latanie fajne, opanować je jakoś idzie, gorzej z tego kogoś trafić.

Ogur co do Metro to faktycznie nie wiem po co wszyscy stali na tych schodkach. Ja jeszcze za słabo tą mapę ogarniam więc się nie pchałem do przodu :P
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2011, 02:06:35 am wysłana przez amsterdream »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1933 dnia: Października 31, 2011, 08:26:47 am »


Ja w sobotę miałem mecz w czasie którego rzucałem mięsem na lewo i prawo. Potem mi aż głupio było. Przy takich głąbach jednak nie było innej opcji. Totalne debile. Co do samolotów to odblokowanie rakiet to dokładnie 700pkt. Pierwsze 300 to flary, które są musem. Niestety ktoś kto zaczyna grę i chce odblokować hit siking misle będzie miał przerąbane. Co chwilę tylko pipipipipi. Z ziemi strącić samolot samemu to w sumie zadanie nie do wykonania. Zanim wyciągniesz kolejnego dzawelina, namierzysz i wystrzelisz to samolot zdąży zregenerować flary (heli da się trafić 1 rakietą, ale nie ma mowy aby go zniszczyć)
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2011, 08:30:59 am wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1934 dnia: Października 31, 2011, 08:52:54 am »


Ja w sobotę miałem mecz w czasie którego rzucałem mięsem na lewo i prawo. Potem mi aż głupio było. Przy takich głąbach jednak nie było innej opcji. Totalne debile. Co do samolotów to odblokowanie rakiet to dokładnie 700pkt. Pierwsze 300 to flary, które są musem. Niestety ktoś kto zaczyna grę i chce odblokować hit siking misle będzie miał przerąbane. Co chwilę tylko pipipipipi. Z ziemi strącić samolot samemu to w sumie zadanie nie do wykonania. Zanim wyciągniesz kolejnego dzawelina, namierzysz i wystrzelisz to samolot zdąży zregenerować flary (heli da się trafić 1 rakietą, ale nie ma mowy aby go zniszczyć)

Ja dawalem rade stracac helikoptery i samoloty ze stingera. ;P Nawet te z flarami/

Ale ch** mi z tego, bo maja zrobic nerfa manpadsow.

EDIT
To ja napisalem ch** z kropkami czy jakas cenzura na forumku?
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2011, 09:02:33 am wysłana przez Ogur »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1935 dnia: Października 31, 2011, 09:09:18 am »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1936 dnia: Października 31, 2011, 09:49:55 am »
Zdaje sobie sprawe z tego, ze na PC wiecej graczy to i myl wiekszy ale tak jak mowisz, granatniki, rakiety, granaty, kur** jeszcze troche i krzeslami zaczeli by rzucac jak by sie dalo.
:lol:

Wiadomość scalona: Października 31, 2011, 09:56:36 am
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Boxman13/stats/226988141/pc/

 :roll:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/therussian59/stats/322348049/

Niezłe ratio.

Cytuj
Quits    80%
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2011, 09:56:36 am wysłana przez Ryo »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1937 dnia: Października 31, 2011, 09:59:19 am »
Ładna  kampa na wczorajszym conquscie (pozdrowienia dla chevchelios_pl) :evil:

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1938 dnia: Października 31, 2011, 12:09:33 pm »
Szkoda, że nie da się robić screenów. Grałem dziś ze spideyem na conqueście operation metro. Jest tam takie miejsce gdzie kładka prowadzi ze spawnu amerykanów do punktu b. Miałem tak tchórzliwą drużynę, że kurwiłem niemiłosiernie przy telewizorze. Pięciu kolesi stało w rzędzie na tych schodach i czekali aż ruscy do nich przyjdą. A obydwa punkty zdobyte przez nieprzyjaciela. I tak prawie cały mecz. Co wybiegłem, zabiłem jednego, może dwóch gości i padałem trupem bo żaden retard za mną nie pobiegł.
Na PC conquest na metro jest niegrywalny, to istna rzeznia, rakiety i granaty lataja tam czesciej niz kule.

Dlatego staram sie omijac serwery z metrem bo team startujacy na gorze ma autowina wiekszosc czasu  :-?. Ogolnie coraz mniej conquestowych serwerow zawiera Metro i Teheran i bardzo dobrze. 

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1939 dnia: Października 31, 2011, 12:45:09 pm »


Ja w sobotę miałem mecz w czasie którego rzucałem mięsem na lewo i prawo. Potem mi aż głupio było. Przy takich głąbach jednak nie było innej opcji. Totalne debile. Co do samolotów to odblokowanie rakiet to dokładnie 700pkt. Pierwsze 300 to flary, które są musem. Niestety ktoś kto zaczyna grę i chce odblokować hit siking misle będzie miał przerąbane. Co chwilę tylko pipipipipi. Z ziemi strącić samolot samemu to w sumie zadanie nie do wykonania. Zanim wyciągniesz kolejnego dzawelina, namierzysz i wystrzelisz to samolot zdąży zregenerować flary (heli da się trafić 1 rakietą, ale nie ma mowy aby go zniszczyć)

Ja dawalem rade stracac helikoptery i samoloty ze stingera. ;P Nawet te z flarami/

Pewnie jedziesz na czitach albo musiałeś grać z jakimiś miszczami :P Heli da się strącić, o ile po 1 rakiecie nie zaczną uciekać, z samolotami jest jednak inaczej.
btw
Nie wiem czemu, ale strasznie lubie strzelać ze stingera i strącać podniebne konserwy.

Cytuj
Ale ch** mi z tego, bo maja zrobic nerfa manpadsow.
Na serio? Napisali czemu?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1940 dnia: Października 31, 2011, 13:08:58 pm »
Ostatnie moje gry to głównie obrona powietrza z ziemi i podobnie jak Ohtar bez problemu strącam samoloty dysponujące flarami, jak i helikoptery. Nie ma za to co prawda dużo punktów (50 za zniszczenie to nieporozumienie), ale fun wielki, jak maszyna swobodnie spada w dół. I ta panika pilotów, kiedy ich namierzamy  :lol: Raz miałem piękną akcję kiedy po wystrzeleniu rakiety gościu zaczął myśliwcem pionowo pikować w dół i wyciągnął skurwiela przy samej ziemi co oznaczało zgubienie mojej rakiety. Druga już go dopadała, ale i tak szacunek nieziemski. Rozwalają mnie też goście, którzy wyskakują z helikopterów po jednym strzale albo jeszcze przed :lol:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1941 dnia: Października 31, 2011, 13:11:21 pm »
W takim wypadku muszę z wami zagrać i zobaczyć to na własne oczy.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1942 dnia: Października 31, 2011, 13:14:47 pm »
Cytuj
Quits    80%

A właśnie, jak to liczy wyjścia, skoro nie da się inaczej opuścić gry niż już po rozpoczętym meczu?

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1943 dnia: Października 31, 2011, 13:17:46 pm »


 8)

Stracanie samolotow/heli to chyba najwiekszy fun w tej grze ale ja juz sie tak nabawilem w becie. Teraz latam supportem i czasem sie pobawie mortarem.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1944 dnia: Października 31, 2011, 13:20:29 pm »
mortarem.
Grałem kilka rund/map (konkłest) z gościem, który rozłożył się na respie i tak pomagał w zdobywaniu flag. Pamiętam, że strasznie żałowałem braku ff.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1945 dnia: Października 31, 2011, 13:23:56 pm »


 8)
Szacun ;]

Cytuj
Quits    80%

A właśnie, jak to liczy wyjścia, skoro nie da się inaczej opuścić gry niż już po rozpoczętym meczu?
Właśnie nie wiem, ja wychodzę zaraz po włączeniu się nowego meczu, zanim jeszcze się zrespię pierwszy raz. Pewnie jak trochę pobiegasz, postrzelasz i zrobisz quit to się zaliczy.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1946 dnia: Października 31, 2011, 13:47:51 pm »
mortarem.
Grałem kilka rund/map (konkłest) z gościem, który rozłożył się na respie i tak pomagał w zdobywaniu flag. Pamiętam, że strasznie żałowałem braku ff.

Nie no tak sie nie bawie. Czasem poprostu zmienie na mortara jak np. na Caspianie przeciwnik zdobedzie Hilltop i zacznie tam ostro kampic.
Ogolnie supporta zabawki sa dosyc hujowe  :( Claymore imo powinnien zabijac bo to jakas zenada jak sobie ludzie wbiegaja na takiego i leca dalej.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1947 dnia: Października 31, 2011, 14:46:11 pm »
mortarem.
Grałem kilka rund/map (konkłest) z gościem, który rozłożył się na respie i tak pomagał w zdobywaniu flag. Pamiętam, że strasznie żałowałem braku ff.

Z moździerzem jest taka fajna sprawa, że widać go na mapie kiedy strzela. Kiedy pierwszy raz miałem z nim do czynienia, nie wiedziałem co się dzieje. Aż w końcu pokazał mi się na mapce przy respawnie. Zrobiłem rundkę dookoła mapki (bazar) do respawnu wroga i zasadziłem dziadowi kosę. A na przyszłość planuję odblokować swój moździerz i ewentualnie pobawić się w kontr-baterię artyleryjską. XD

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1948 dnia: Października 31, 2011, 16:16:37 pm »
Drazni mnie straszny nerf recona, juz nie mowiac o tym jak malo punktow sie ta klasa zdobywa, bonusy za respy czy MAV'a to jakies totalne nieporozumienie.


BTW mozdziez jest wypas :), dwa mozdzieze + MAV rox ;p

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1949 dnia: Października 31, 2011, 17:36:53 pm »
Pierwsze dane dotyczące sprzedaży:
Cytuj
Minęło już trochę czasu od dnia premiery gry Battlefield 3, a zatem John Riccitiello, który pełni funkcję CEO firmy Electronic Arts poinformował podczas konferencji z inwestorami, że gra Battlefield 3 od szwedzkiego studia DICE znalazła już 10 milionów nabywców w ciągu jednego tygodnia od premiery.

Ponadto według danych przekazanych przez prezesa "Elektroników", w samym preordzerze tytuł ten zamówiło ponad 3 miliony osób.
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Battlefield_3_gra_znalazla_juz_10_milionow_nabywcow-37377.html

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1950 dnia: Października 31, 2011, 17:49:22 pm »
Dzisiaj mnie coś cały czas wywala z meczów. Mam problem, żeby spokojnie jakiś rozegrać do końca.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1951 dnia: Października 31, 2011, 19:01:11 pm »
LAGI kur**!!!

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1952 dnia: Października 31, 2011, 19:10:57 pm »
wkur**a mnie ta gra powoli :evil:. Wiecznie jakies bugi/lagi/errory/disconnecty, do czasu jakiegos porzadnego patcha gram w cos innego bo tylko sie stresuje niepotrzebnie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1953 dnia: Października 31, 2011, 19:17:44 pm »
Jak z mapami w tej grze dużo jest miejskich ? Mapy są mniej rozległe niż w BC2 ? Pytam oczywiście o multi :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1954 dnia: Października 31, 2011, 19:22:53 pm »
Jak z mapami w tej grze dużo jest miejskich ? Mapy są mniej rozległe niż w BC2 ? Pytam oczywiście o multi :P

Największe mapy jakie widziałem w grach. Na niektórych biegniesz dobre 3 minuty do spotkania z wrogiem.

NIE KUPUJ

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1955 dnia: Października 31, 2011, 19:38:56 pm »
Należy zainwestować w sprint, ponieważ pojazdy potrafią myknąć tuż przed nosem (kur**! kur**! z teamu)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1956 dnia: Października 31, 2011, 20:53:16 pm »
Próbowałem coś nagrać z gry, ale jest taki kurewski lag w sterowaniu, że o normalnej grze nie może być mowy  :mad:
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2011, 21:01:05 pm wysłana przez tytacz »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1957 dnia: Października 31, 2011, 21:03:56 pm »
wkur**a mnie ta gra powoli :evil:. Wiecznie jakies bugi/lagi/errory/disconnecty, do czasu jakiegos porzadnego patcha gram w cos innego bo tylko sie stresuje niepotrzebnie.
Dlatego ja jeszcze nie kupiłem gry. Poczekam, az gracze powkurwiają się na wszystkie błędy, niedociągnięcia, słaby bilans - developer to poprawi dziesiątkami patchy, a ja za miesiąc, dwa elegancko pogram sobie w dopracowyny tytuł, nie tracąc nerwów przy tej wersji beta.

Wiadomość scalona: Października 31, 2011, 21:06:16 pm
Próbowałem coś nagrać z gry, ale jest taki kurewski lag w sterowaniu, że o normalnej grze nie może być mowy  :mad:
To mnie martwi. Już w jak grałem w betę to zauważyłem dosyć spory IL, ale dało się grać, w "pełnej" wersji podobno jest jeszcze gorzej.
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2011, 21:06:16 pm wysłana przez Piter_neo »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1958 dnia: Października 31, 2011, 21:21:25 pm »
To mnie martwi. Już w jak grałem w betę to zauważyłem dosyć spory IL, ale dało się grać, w "pełnej" wersji podobno jest jeszcze gorzej.

Ogólnie mi się spoko gra, ale jak tylko podłączyłem do karty przechwytującej i odpaliłem nagrywanie to skill -100%  :mad:

kur** mogłem się wstrzymać bo widocznie gram.pl zdobyło jeszcze sporo limitek http://www.gram.pl/sk6_8QjhHei4_Battlefield_3_Edycja_Limitowana_DLC.html  :-?

Unlimited

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1959 dnia: Października 31, 2011, 21:23:24 pm »
Ja tam sobie pykam na lajcie, ranga rośnie, i akurat urośnie do odpowiedniego poziomu jak wydadzą patcha. Choć czasem przeklinam pod nosem jak szewc na błędy. ;)