Autor Wątek: Gran Turismo 5 Kierownice  (Przeczytany 264469 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #360 dnia: Grudnia 09, 2010, 23:44:20 pm »
MrArt-PL to fajnie że jesteś zadowolony i kiera dobrze działa,bo troszke ryzykowałeś kupując ten model Thrumastera. Na dobrą sprawe nie wiadomo było, jak się ona bedzie sprawowała z GT5. Teraz pewnie sprzedaż podskoczy po Twojej dobrej recenzji.Powinni Ci ze sklepu dać jakaś spora zniżkę :D.
Szkoda ,że kat obrotu jest tylko 270 stopnii,ale jak piszesz da sie do tego przyzwyczaić.
A ja to swoją G27 az wczoraj ucałowałem :lol:,jak udało mi sie zrobic przejazd ogórkami na złoto i odblokowac tor TopGear. Nie wiem czy to zasługa nowej kiery,ale na DFGT najlepszy wynik to miałem-6 miejsce. A grajac na G27 ,pierwszy przejazd 3 miejsce a drugi pierwsze. A tak mnie wkurzało to zadanie.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #361 dnia: Grudnia 10, 2010, 08:21:09 am »
kurde musiałeś to pisać?;)

a powiedz jak z mocowaniem kierownicy do Wheel Stand Pro (wersja do DFGT) ? będzie pasować?
Bez problemu zamocujesz bo kiere możesz przykręcić za pomocą śrub do podstawy WSP lub uchwytu który jest w zestawie,notabene bardzo solidnego,dokręcanego i regulowanego za pomocą naprawde solidnej śruby,uchwyt jest w kształcie  litery U więc nie będzie problemu praktycznie z żadnym stojakiem do kierownicy.
Sipap-gratuluje wyboru kierownicy,ta gra jest stworzona pod kierownice wiec nie dziw się że będziesz miał lepsze wyniki,A DFGT to nigdy nie będzie G27 chociaż mają wiele podobieństw. ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #362 dnia: Grudnia 10, 2010, 09:25:33 am »
będziesz sprzedawał tą kierę Thrustmastera?:)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #363 dnia: Grudnia 10, 2010, 09:27:06 am »
Paweł na allegro masz nową do kupna za 500zł. Ja się pod koniec miesiąca chyba skuszę(muszę policzyć jak będę stał finansowo). 8)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #364 dnia: Grudnia 10, 2010, 09:38:40 am »
pokaż link bo ja widziałem za tylko 600zł ;)

Unlimited

  • Gość

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #366 dnia: Grudnia 10, 2010, 10:06:15 am »
pokaż link bo ja widziałem za tylko 600zł ;)
Chyba na razie nie dopóki nie wyjdzie T500RS lub nowy Fanatec nie bedzie dostepny,jestem bardzo z tej zadowolony,
Tu masz za 5 stówek nówki
http://allegro.pl/kierownica-ferrari-430-ffb-racing-force-gw-fv-nowa-i1360494678.html

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #367 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:34:18 pm »
aha...słuszna uwaga
no to jest jeszcze to:
http://allegro.pl/stojak-pod-kierownice-4-funrace-gp-2-2010-i1357367564.html
Ja kupilem ten http://allegro.pl/show_item.php?item=1345703560
Wiec w piatek zdam relacje jak sie sprawuje.
Ok, zlozylem w koncu ten stojak. Totalny crap, mocno odradzam, do tego nie przyslali mi podstawki pod shiftera, ani nie dali zadnych srub do montazu G27 ...

Podpialem tez w koncu G27 i powiem, ze mam mocno mieszane uczucia. Fakt imersja jest znaczna, czuc samochod fajnie, ale gra sie niewiele lepiej, a przedewszystkim kierownica bardziej meczy. Pedaly ustawione sa za wysoko, przez co jak sobie niczego pod nogi nie podloze, to po kilkunastu minutach bola mnie palce u nog. Sama jazda jest dosc trudna i na dluzsza mete meczaca, choc na pewno da sie lepsze czasy trzaskac po dobrym ograniu.
Force Feedback bardzo fajny, a miecie w przypadku kartingu i zwlaszcza WRC. WRC w GT 5 to po prostu cudo na kierownicy, naprawde pokazuje jak rozni sie od gry na padzie, czuc doslownie wszystko.

Ogolnie fajna sprawa, ale nie wiem czy dla mnie na dluzsza mete. Jednak wole wygodniejsze i bardziej ergonomiczne rozwiazanie z padem, mimo ze kontrola gazu i hamulca jest na padzie gorsza. W G27 wkurza rowniez brak przyciskow, przez co musze i tak miec ciagle przy sobie pada ;\ [no chyba, ze czesc funkcji jest na shifterze, ale nie moglem sprawdzic]. Ja chyba kiere odsprzedam na allegro, a ten crapowaty stojak zwroce firmie.

Moze kiedys znow sobie kiere kupie tak do zabawy, ale na pewno nie tak droga. Raczej cos ala DFGT.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2010, 19:36:22 pm wysłana przez KKRT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #368 dnia: Grudnia 12, 2010, 00:22:36 am »
Faktem jest, że granie na kierownicy potrafi wykończyć, ale mimo to nie zamieniłbym tego na pada. Dla mnie Gran Turismo na padzie, to połowa odczuć z gry. Duala używam w grach typu Burnout. Czekam na pierwsze recki nowej kiery ThrustMaster'a, bo jeśli okaże się dużo lepszym sprzętem niż G27, to będę musiał się nad nią zastanowić. Jeśli natomiast będzie tylko niewiele lepsza, pozostanę przy produkcie Logitech'a.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #369 dnia: Grudnia 12, 2010, 00:30:31 am »
Dla mnie Gran Turismo na padzie, to połowa odczuć z gry.
a kiedy to grałeś w GT na padzie? 

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #370 dnia: Grudnia 12, 2010, 00:36:14 am »
ja czasem gram na padzie (chociaż głównie w B-Spec ;) a jeśli już jadę to time trial żeby testować ustawienia ), i śmiem stwierdzić że w GT5 w końcu da się jakoś ogarnąć grę w dualu, co chociażby w GT5p nie było takie oczywiste...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #371 dnia: Grudnia 12, 2010, 01:20:58 am »
ja czasem gram na padzie (chociaż głównie w B-Spec ;) a jeśli już jadę to time trial żeby testować ustawienia ), i śmiem stwierdzić że w GT5 w końcu da się jakoś ogarnąć grę w dualu, co chociażby w GT5p nie było takie oczywiste...
Tak zdecydowanie sterowanie na padzie jest poprawione wzgledem GT 5:P, a nawet TT. Manipulowanie gazem i hamulcem jest znacznie lepsze, bo ma wiekszy, czulszy zakres, choc wiadomo to nie pedaly. Jestem ciekaw jak wiele daja te 'Real Triggers'

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #372 dnia: Grudnia 12, 2010, 01:55:35 am »
Oplaca sie kupic Driving Force GT do GT5? Nie chce wywalac siana na jakiegos Fanateca czy G27. Chodzi mi tylko o to zeby kierownica dobrze chodzila a z tego co czytalem to ludzie bardzo ja chwala.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2010, 02:39:29 am wysłana przez _ReD_ »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #373 dnia: Grudnia 12, 2010, 03:00:41 am »
Tak, pod nia byla pisana gra.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #374 dnia: Grudnia 12, 2010, 08:07:27 am »
Z tym że o NIEBO lepsza jest ta:

http://allegro.pl/kierownica-ferrari-430-ffb-racing-force-gw-fv-nowa-i1360494678.html

 :)

Tu masz jeszcze raz napisaną krótką recke przez MR ARTA:

"Więc po 1,5h testów powiem tak-ta kierownica jest zajebista :)
Za tą cenę bije nawet DFGT,jest przede wszystkim lepiej wykonana,forcefeedback jest bardzo mocny i bardzo cichy(porównywalny nawet z Fanatecem),bardzo fajnie leży w dłoniach(idealnie wyprofilowane koło kierownicy),pięknie działające manetki do biegów,bardzo fajnie ustawione i megaprecyzyjne,możliwość ustawienia manual/automat na kole kierownicy,bardzo mocny i solidny uchwyt do mocowania kierownicy,praca kierownicy praktycznie bezdzwięczna podczas wypadnięcia z trasy(brak charakterystycznego stukania znanego z logitechów),pedały bardzo solidne,duży opór pedału hamulca zwiększający się wraz z głębszym wciskaniem(bez porównania do pedałów DFGT)wykonaniem i precyzją bliżej im do G25/27,naprawde za te pieniądze ok.500 zł konkurencji to kółko Thrustmastera praktycznie nie ma.
I najważniejsze pełna obsługa GT5,nie działa tylko to pokrętło do ustawiania trybu jazdy.
Z minusów brak shiftera H i sprzęgła,kąt obrotu 270 stopni-po przesiadce z G27 na początku gra się trochę dziwnie,po prostu kierownica jest bardziej czuła na ruchy kołem,ale po kilku wyścigach ten problem znika.
W moim prywatnym rankingu wyprzedza zdecydowanie DFGT ale troche jej brakuje do G27.Ale za tą cene najlepszy wybór dla ludzi którzy chcą mieć bardzo dobrą kierownice,z ultra cichym i mocnym  forcefeedbackiem i bardzo dobrymi pedałami.


ps.Dawidoo własnie to jest kierownica dla ciebie  ;)
ps2.Pawel_k śmiało możesz sprzedawać DFGT i brać T F430-załować nie będziesz  :grin:
Po obcowaniu z tym kółkiem aż strach pomyśleć jak będzie działać Thrustmaster T500RS :P "

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #375 dnia: Grudnia 12, 2010, 08:37:08 am »
Moze i lepsza ale nigdzie tu tego nie ma :D

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #376 dnia: Grudnia 12, 2010, 08:45:02 am »
Jak to nie, i to jeszcze w super cenie, normalnie kosztuję 650zł:

http://allegro.pl/kierownica-ferrari-430-ffb-racing-force-gw-fv-nowa-i1360494678.html

 :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #377 dnia: Grudnia 12, 2010, 08:47:32 am »
I jeszcze wysylka do US i wyjdzie mnie tyle co G27 :D

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #378 dnia: Grudnia 12, 2010, 08:49:10 am »
Aaaaa, to trzeba było mówić że w US siedzisz :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #379 dnia: Grudnia 12, 2010, 08:57:28 am »
Nie chce wywalac duzo kasy na kiere bo musze kupic jeszcze kierownice do X0. Tak sie zastanawiam, bo jest taka przejsciowka, ktora pozwala podlaczyc pada od X0 do PS3 i ciekawe czy kierownica tez by przez to dzialala. Jesli tak to kupil bym Fanateca i mial bym z glowy ale nigdzie nie ma zadnego info na ten temat.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #380 dnia: Grudnia 12, 2010, 09:00:56 am »
Fanatec jest na 100% kompatybilny z X360, PS3 i PC.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #381 dnia: Grudnia 12, 2010, 09:52:23 am »
Czemu ten Fanatec taki tani? Pomijajac juz to ze nie dziala na X0? Taka sama cene trzeba zaplacic za Force GT. Czy ta kiera Fanateca dobra jest?

http://www.fanatec.de/webshop/new_usa/product_info.php?cPath=21&products_id=57&osCsid=c7d2d94709e7ac2d809d60e743f79186

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #382 dnia: Grudnia 12, 2010, 09:55:52 am »
aha...słuszna uwaga
no to jest jeszcze to:
http://allegro.pl/stojak-pod-kierownice-4-funrace-gp-2-2010-i1357367564.html
Ja kupilem ten http://allegro.pl/show_item.php?item=1345703560
Wiec w piatek zdam relacje jak sie sprawuje.
Ok, zlozylem w koncu ten stojak. Totalny crap, mocno odradzam, do tego nie przyslali mi podstawki pod shiftera, ani nie dali zadnych srub do montazu G27 ...

Podpialem tez w koncu G27 i powiem, ze mam mocno mieszane uczucia. Fakt imersja jest znaczna, czuc samochod fajnie, ale gra sie niewiele lepiej, a przedewszystkim kierownica bardziej meczy. Pedaly ustawione sa za wysoko, przez co jak sobie niczego pod nogi nie podloze, to po kilkunastu minutach bola mnie palce u nog. Sama jazda jest dosc trudna i na dluzsza mete meczaca, choc na pewno da sie lepsze czasy trzaskac po dobrym ograniu.
Force Feedback bardzo fajny, a miecie w przypadku kartingu i zwlaszcza WRC. WRC w GT 5 to po prostu cudo na kierownicy, naprawde pokazuje jak rozni sie od gry na padzie, czuc doslownie wszystko.

Ogolnie fajna sprawa, ale nie wiem czy dla mnie na dluzsza mete. Jednak wole wygodniejsze i bardziej ergonomiczne rozwiazanie z padem, mimo ze kontrola gazu i hamulca jest na padzie gorsza. W G27 wkurza rowniez brak przyciskow, przez co musze i tak miec ciagle przy sobie pada ;\ [no chyba, ze czesc funkcji jest na shifterze, ale nie moglem sprawdzic]. Ja chyba kiere odsprzedam na allegro, a ten crapowaty stojak zwroce firmie.

Moze kiedys znow sobie kiere kupie tak do zabawy, ale na pewno nie tak droga. Raczej cos ala DFGT.
Ile sobie będziesz życzył za tą G27 i w jakim stanie jest ???
Ja w tym tygodniu zrobie lekki tunning wizualny mojego Thrusmastera F430,zamówiłem aluminiowe nakładni na pedały Sparco,a że te orginalne są odkręcane więc bez problemu zamocuje nowe,dam koło kierownicy do obszycia czarną skórą i czerwoną nicią i będzie git.
ps.Pawel_k jak będziesz odemnie kupował tą kiere to będziesz miał ładnie odjebaną ;)

ps1.Red tego modelu nie tykaj,to jest jeden z pierwszych modeli Porsche i zalega im na magazynach,stąd ta cena ;)
Najlepsze modele to GT3RS V2 lub nowa GT2 która współpracuje ze wszystkimi konsolami i pc. :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2010, 11:06:31 am wysłana przez MrArt-PL »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #383 dnia: Grudnia 12, 2010, 13:00:22 pm »
Ile sobie będziesz życzył za tą G27 i w jakim stanie jest ???
Ma jeszcze 22 miechy gwarancji, stan jak nowka - 900zl.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #384 dnia: Grudnia 12, 2010, 15:44:41 pm »
Tak zdecydowanie sterowanie na padzie jest poprawione wzgledem GT 5:P, a nawet TT. Manipulowanie gazem i hamulcem jest znacznie lepsze, bo ma wiekszy, czulszy zakres, choc wiadomo to nie pedaly. Jestem ciekaw jak wiele daja te 'Real Triggers'
ja mam Gioteck Real Triggers i szczerze to bez nich grać już w nic nie potrafię ;)

@MrArt-PL ładnie szalejesz ;)

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #385 dnia: Grudnia 16, 2010, 14:24:23 pm »
Czy ktoś chętny na mojego Thrustmastera F430 za naprawde dobrą cene :lol: :lol: :lol:Gratis dorzuce nakładki aluminiowe Sparco na pedały gazu i hamulca ;)
Powód sprzedaży-w poniedziałek dostaje mojego Fanateca :P
Ps.pisać na priva

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #386 dnia: Grudnia 16, 2010, 23:34:10 pm »
słuchajcie, mam takie pytanko tu mamy DFGT
http://allegro.pl/logitech-gt-driving-force-gw-fvat-i1373118595.html

W zestawie:

    * zestaw Logitech GT Driving Force
    * zasilacz 110 wolt (wymaga transformatora 220 na 110 wolt).
    * 12 miesięcy gwarancji
    * Dowód zakupu

 Rozumiem że żadnego transformatora podłączać nie muszę? czy jak? błagam pomocy, bo być może zaraz ją kupię.

 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #387 dnia: Grudnia 17, 2010, 01:01:54 am »
Przecież nie podłączysz zasilacza 110 do sieci 230 bez transformatora... Poza tym to produkt "refurbished". Swoją drogą co się dzieje - na allegro żadnych nowych DFGT, G27 sprzedaje jeden gościu po 1400 i już dwóch kupiło. Miałem sobie zrobić gwiazdkowy prezent, ale GT chyba poczeka do nowego roku.

:/

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #388 dnia: Grudnia 17, 2010, 01:09:38 am »
G27 sprzedaje jeden gościu po 1400 i już dwóch kupiło
Ja tam sie ciesze :P Jutro wystawiam swoja kiere.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #389 dnia: Grudnia 17, 2010, 08:47:03 am »
Musi być transformator, tak samo jest z sprowadzanym sprzętem Audio/Video które mają 110V.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #390 dnia: Grudnia 17, 2010, 09:40:02 am »
Ja wczoraj chciałem sobie zarobić kasę na Indianapolis, ale nie chciało mi się rozstawiać stanowiska z kierownicą to zagrałem padem. FUCK! Wybaczcie panowie, ale gra w tą grę na padzie to głupota. Inny tytuł, jak bym grał w 1/3 tego co oferuje GT5 w kwestii modelu jazdy. Pomijam, że wygranie wyścigów NASCAR padem graniczy z cudem. Potem odpaliłem Nurburgring, który w kwestii odwzorowania FF (nie licząc szutrów i śniegu) zabija na miejscu. Jechałem po tym torze i ziewałem, bo tak jakby nie działo się nic. Na kierownicy każda nierówność, każde obtarcie o tarkę, zahaczenie pobocza czy piachu czuć świetnie co potęguje rozgrywkę niesamowicie.

energy27

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2010
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #391 dnia: Grudnia 17, 2010, 11:22:38 am »
Przynajmniej panowie macie na czym grać(w sensie konsole);d Zamówiłem sobie na święta playseat, g27 no i gt5 oczywiście. Miało być tak pięknie, w poniedziałek przyszła kiera w środe GT5 a w czwartek playseat i nie zgadniecie co się stało;d Pech chciał że mi padł czytnik blu ray:/ i z weekendu z gt5 i browarkiem nici:( Dałem do serwisu i kolo obiecał że do świąt będzie zrobione na 100% dobrze że chociaż na święta będzie gotowe bo bym nie wytrzymał chyba. :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #392 dnia: Grudnia 17, 2010, 12:01:59 pm »
Potem odpaliłem Nurburgring, który w kwestii odwzorowania FF (nie licząc szutrów i śniegu) zabija na miejscu. Jechałem po tym torze i ziewałem, bo tak jakby nie działo się nic. Na kierownicy każda nierówność, każde obtarcie o tarkę, zahaczenie pobocza czy piachu czuć świetnie co potęguje rozgrywkę niesamowicie.
Mnie strasznie wkurza to jak sie glowa rusza w kabinie i przez to macha non stop kamera. Powinna byc opcja wylaczenia tego syfu. Nie wiem jak ludzie moga grac w shift jesli tam to jest z 2x mocniejsze, a tym bardziej nie wiem jak ktos bedzie mogl w Shift 2 grac, jak tam chca jeszcze bardziej zwiekszyc czulosc kamery ;p

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #393 dnia: Grudnia 17, 2010, 12:11:27 pm »
Potem odpaliłem Nurburgring, który w kwestii odwzorowania FF (nie licząc szutrów i śniegu) zabija na miejscu. Jechałem po tym torze i ziewałem, bo tak jakby nie działo się nic. Na kierownicy każda nierówność, każde obtarcie o tarkę, zahaczenie pobocza czy piachu czuć świetnie co potęguje rozgrywkę niesamowicie.
Mnie strasznie wkurza to jak sie glowa rusza w kabinie i przez to macha non stop kamera. Powinna byc opcja wylaczenia tego syfu. Nie wiem jak ludzie moga grac w shift jesli tam to jest z 2x mocniejsze, a tym bardziej nie wiem jak ktos bedzie mogl w Shift 2 grac, jak tam chca jeszcze bardziej zwiekszyc czulosc kamery ;p

WPIS! Ja też tego nienawidzę. Śmieszy mnie jak Hiv jara się tym durnym pomysłem i wychwala jakby to był najlepszy patent w grach wyścigowych. :roll:

jaca71

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-11-2008
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 2
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #394 dnia: Grudnia 17, 2010, 12:43:55 pm »
Nie chce ktoś sprzedać DFP?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #395 dnia: Grudnia 17, 2010, 13:44:44 pm »
Nie chce ktoś sprzedać DFP?

Przecież masz DFP.

grimkenshiro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2010
  • Wiadomości: 227
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #396 dnia: Grudnia 17, 2010, 15:00:32 pm »
Ja wczoraj chciałem sobie zarobić kasę na Indianapolis, ale nie chciało mi się rozstawiać stanowiska z kierownicą to zagrałem padem. FUCK! Wybaczcie panowie, ale gra w tą grę na padzie to głupota. Inny tytuł, jak bym grał w 1/3 tego co oferuje GT5 w kwestii modelu jazdy. Pomijam, że wygranie wyścigów NASCAR padem graniczy z cudem. Potem odpaliłem Nurburgring, który w kwestii odwzorowania FF (nie licząc szutrów i śniegu) zabija na miejscu. Jechałem po tym torze i ziewałem, bo tak jakby nie działo się nic. Na kierownicy każda nierówność, każde obtarcie o tarkę, zahaczenie pobocza czy piachu czuć świetnie co potęguje rozgrywkę niesamowicie.
Hehe to wiekszosc graczy jest cudotworcami :) Ja gram na padzie i NASCAR to banal jakich malo ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #397 dnia: Grudnia 17, 2010, 16:56:16 pm »
Ja wczoraj chciałem sobie zarobić kasę na Indianapolis, ale nie chciało mi się rozstawiać stanowiska z kierownicą to zagrałem padem. FUCK! Wybaczcie panowie, ale gra w tą grę na padzie to głupota. Inny tytuł, jak bym grał w 1/3 tego co oferuje GT5 w kwestii modelu jazdy. Pomijam, że wygranie wyścigów NASCAR padem graniczy z cudem. Potem odpaliłem Nurburgring, który w kwestii odwzorowania FF (nie licząc szutrów i śniegu) zabija na miejscu. Jechałem po tym torze i ziewałem, bo tak jakby nie działo się nic. Na kierownicy każda nierówność, każde obtarcie o tarkę, zahaczenie pobocza czy piachu czuć świetnie co potęguje rozgrywkę niesamowicie.
Hehe to wiekszosc graczy jest cudotworcami :) Ja gram na padzie i NASCAR to banal jakich malo ;)

Widocznie masz niesamowite zdolności padowe. ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #398 dnia: Grudnia 17, 2010, 17:07:07 pm »
A nie chce ktoś sprzedać DFGT, prócz Paweł_K? ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #399 dnia: Grudnia 21, 2010, 18:11:14 pm »
Kupiłem DFGT i...takie pytanko od nooba. Ile czasu wam zajęło przyzwyczajenie się do kółka? bo ja praktycznie pierwszy raz w życiu na serio usiadłem za konsolową kierką. Katuję demo Grida..pierwsze co zrobiłem to zmniejszyłem FF do 10% (w Gridzie są na %), jeżdżę ciągle na automacie i..ciężko jest mimo to xD. Ale się jaram!