Autor Wątek: Shift 2: Unleashed  (Przeczytany 58731 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #320 dnia: Kwietnia 11, 2011, 17:08:21 pm »
pogralem troche dluzej i gra sie naprawde fajnie/
narazie mam jakies 18% kariery i wczoraj kupilem pierwszy samochod klasy B - Lamborghini gallardo .... dzieki napedowi 4 na 4 prowadzi sie kapitalnie i roznica w stosunku do Vipera czy innych samochodow z napedem na tyl jest ogromna
wiekszosc czasu gram z widoku z kasku i musze przyznac ze swietnie sie to sprawdza w wiekszosci przypadkow/

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #321 dnia: Kwietnia 11, 2011, 17:45:17 pm »
Ja nie mogę jakoś grać na tym widoku. Zbyt chaotyczne jest to wszystko.
Najlepszy jest w dalszym ciągu widok z maski, albo zderzaka ;)

A sama gra wciąga. Jeździ się fajnie i są emocje. Wygrana w mistrzostwach Retro z samym mistrzem, to dopiero coś ;)

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #322 dnia: Kwietnia 11, 2011, 17:56:47 pm »
ja jeszcze retro nie gralem ale sie domyslam ze moze byc ciekawie jezdzic starszymi modelami ;)
jak narazie najwiecej wyzwania dal mi Eliminator

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #323 dnia: Kwietnia 11, 2011, 20:46:43 pm »
Ja rowniez pogralem troche wiecej i musze powiedziec, ze Shift 2 cholernie mi sie podoba. Z racji bonusow za lojalnosc szybko dobilem do 20 levelu i od razu wziolem sie za FIA GT3, tam sa dopiero emocje. Wyscigi nizszych klas to nic w porownaniu z tym co sie dzieje podczas wyscigow GT3, nawet nie chce myslec co bedzie podczas mistrzostw GT1. Dla mnie osobiscie jedyny sluszny widok na jakim powinno sie jezdzic w Shift to widok z kokpitu. Ta gra ma ten widok idealny i nawet czuc, ze pod ten widok wlasciwie wszystko bylo robione, nawet autka prowadzi sie o wiele lepiej w ten sposob. Spedzilem z Forza mase czasu, z GT5 moze troche mniej ale i tak nie malo i powiem wam, ze w obu tych grach brakuje tego czegos co ma Shift 2, zajebistosci. W Shift czuje, ze jestem kierowca wyscigowym, czuc zajebistosc tego sportu, sa emocje, jest adrenalina, walka do samego konca, w Forzie i GT5 wogole tego nie czuje, nie mowie ze tego nie ma, ja po prostu tego nie czuje. Jest sporo poprawek wzgledem jedynki i widac, ze seria sie rozwija, poprawiono model jazdy, dodano wyscigi noca i o zmierzchu, poprawiono troche wyglad samochodow i dzwiek, ktory naprawde daje rade. Kolejna rzecz jaka ma Shift a brakuje jej w innych grach traktujacych o motoryzacji to modyfikacje. Praktycznie kazdy samochod da sie przerobic na wyscigowy i kazdy z nich ma mozliwosc zalozenia wide body kit czy tez racing kit, to jest cos co powinno byc w kazdej grze wyscigowej, wiec za to leci kolejny plusik w strone Shift2. Nastepny plus dalbym za lokacje, raz, ze jest ich bardzo duzo a dwa, ze sa zajebiscie wybrane. Nocne wyscigi na SPA w klasie GT3 na dluga zostana w mojej pamieci. Na razie chyba tyle, jak pogram wiecej to cos jeszcze napisze. Jak dla mnie seria Shift zmierza w dobrym kierunku i mam nadzieje, ze bedzie kontynuowana i wydawana regularnie. Teraz dostalismy wyscigi nocne i licencje, mam nadzieje, ze w kolejnej czesci dojdzie wiecej licencji, zmienne warunki pogodowe no i rzeczy oczywiste jak wieksza ilosc tras i samochodow.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2011, 05:57:11 am wysłana przez _ReD_ »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #324 dnia: Kwietnia 11, 2011, 21:05:11 pm »
Jeśli możesz to napisz czy w Shift 2 jest w końcu 900 stopni obrotu kierownicy?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #325 dnia: Maja 11, 2011, 15:06:02 pm »
Ja rowniez pogralem troche wiecej i musze powiedziec, ze Shift 2 cholernie mi sie podoba. Z racji bonusow za lojalnosc szybko dobilem do 20 levelu i od razu wziolem sie za FIA GT3, tam sa dopiero emocje. Wyscigi nizszych klas to nic w porownaniu z tym co sie dzieje podczas wyscigow GT3, nawet nie chce myslec co bedzie podczas mistrzostw GT1. Dla mnie osobiscie jedyny sluszny widok na jakim powinno sie jezdzic w Shift to widok z kokpitu. Ta gra ma ten widok idealny i nawet czuc, ze pod ten widok wlasciwie wszystko bylo robione, nawet autka prowadzi sie o wiele lepiej w ten sposob. Spedzilem z Forza mase czasu, z GT5 moze troche mniej ale i tak nie malo i powiem wam, ze w obu tych grach brakuje tego czegos co ma Shift 2, zajebistosci. W Shift czuje, ze jestem kierowca wyscigowym, czuc zajebistosc tego sportu, sa emocje, jest adrenalina, walka do samego konca, w Forzie i GT5 wogole tego nie czuje, nie mowie ze tego nie ma, ja po prostu tego nie czuje. Jest sporo poprawek wzgledem jedynki i widac, ze seria sie rozwija, poprawiono model jazdy, dodano wyscigi noca i o zmierzchu, poprawiono troche wyglad samochodow i dzwiek, ktory naprawde daje rade. Kolejna rzecz jaka ma Shift a brakuje jej w innych grach traktujacych o motoryzacji to modyfikacje. Praktycznie kazdy samochod da sie przerobic na wyscigowy i kazdy z nich ma mozliwosc zalozenia wide body kit czy tez racing kit, to jest cos co powinno byc w kazdej grze wyscigowej, wiec za to leci kolejny plusik w strone Shift2. Nastepny plus dalbym za lokacje, raz, ze jest ich bardzo duzo a dwa, ze sa zajebiscie wybrane. Nocne wyscigi na SPA w klasie GT3 na dluga zostana w mojej pamieci. Na razie chyba tyle, jak pogram wiecej to cos jeszcze napisze. Jak dla mnie seria Shift zmierza w dobrym kierunku i mam nadzieje, ze bedzie kontynuowana i wydawana regularnie. Teraz dostalismy wyscigi nocne i licencje, mam nadzieje, ze w kolejnej czesci dojdzie wiecej licencji, zmienne warunki pogodowe no i rzeczy oczywiste jak wieksza ilosc tras i samochodow.

Święte słowa. Również przysiadłem nieco do tej gry i zgadzam się w pełni. Jedyne co bym usunął to te nieszczęsne drifty - kiepsko są wykonane. Nie przypadł mi do gustu pyzaty mistrz, który nas poucza co i jak - trąci nieco Dirt 2. Co ciekawe, konsolowa wersja prezentuje się nie tylko mniej okazała, ale także jest nieco.... wolniejsza. Niemniej, to wciąż wspaniała gra wyścigowa.


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #326 dnia: Maja 24, 2011, 18:29:56 pm »
HC to istna rewelacja. Aż sobie specjalnie kupiłem nowy fotel pod te doznania - tylko jeszcze potrzebuję jakiegoś niewolnika, by go szarpał na boki. Drift po raz kolejny wypada beznadziejnie.
Oprawa graficzna nie zachwyca. Nie uwodziła na PC, a na konsoli jest wyraźnie gorzej (i wolniej). Z miejsca pozbyłbym się lokacji umieszczonych w miastach. Bardzo dobrze, że całość pięknie retuszuje widok FPS.
Grafika opcji kompletnie nie przypadła mi do gustu - nie licząc seksownej cziki blond bonity na jednym avatarze. Przerost formy nad trzecią. Wulgarny, pełny wodotrysków, rażący barwami, mało czytelny.
Wybór pojazdów pod konkretny wyścig lepiej był w poprzedniku rozwiązany. Ten w Unleashed trąci GT5 (czyli licho). Po kolejnych kilku godzinach spłodzę następne przemyślenia.
Jedno jest pewne, komu do gustu pierwszy Shift przypadł, długo zastanawiać się nie powinien nad zakupem.