Autor Wątek: Shift 2: Unleashed  (Przeczytany 61463 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 20, 2010, 12:47:12 pm »
Wszystko OK, tylko model jazdy w Shifcie to jest tragizm-komedia. On musi być jako pierwszy poprawiony. ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 05, 2011, 00:37:22 am »
GT5 maniakom i tak się nie spodoba. Z drugiej strony Unlimited, daj przejechać swojej kobiecie daną trasę w Shift, a później odpowiednik w GT5 i spytaj przy, której grze lepiej się bawiła.  :roll:
Mój Przyjaciel przykładowo ostatnio stwierdził, że model jazdy w GT5 nie jest dla niego (a coś tam pogrywa), zbyt wymagający, jak na grę. Zresztą Shift także w tej materii oberwał - co innego Hot Pursuit.

Mnie tam to co zaprezentowano w pierwszym "Szifcie" bardzo przypadło do gustu, dodatkowo to jedna z moich ulubionych pozycji na obecną generację, stąd liczę, że poprzez daleko idące zmiany nie zepsują nowej odsłony.

Mrocz

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 05, 2011, 09:44:28 am »
GT5 maniakom i tak się nie spodoba. Z drugiej strony Unlimited, daj przejechać swojej kobiecie daną trasę w Shift, a później odpowiednik w GT5 i spytaj przy, której grze lepiej się bawiła.  :roll:
Mój Przyjaciel przykładowo ostatnio stwierdził, że model jazdy w GT5 nie jest dla niego (a coś tam pogrywa), zbyt wymagający, jak na grę. Zresztą Shift także w tej materii oberwał - co innego Hot Pursuit.

Mnie tam to co zaprezentowano w pierwszym "Szifcie" bardzo przypadło do gustu, dodatkowo to jedna z moich ulubionych pozycji na obecną generację, stąd liczę, że poprzez daleko idące zmiany nie zepsują nowej odsłony.

Kobieta (chyba, że naprawdę sporo gra w takie gry) nie ogarnie ani GT5 ani Shifta... Powiem więcej, ludzie lepiej bawią się przy GT5 po przy wlączonych wspomagaczach jest latwiejszy od nieco skopanego i nie przewidywalnego modelu jazdy z Shifta...

A Hot Pursuita tutaj nie mieszaj bo to 100% Arcade już jest :/

(Sorry za brak niektórych polskich liter... Pisze z kompa na laborce i jakoś "Alt + l" nie dziala :P)

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 08, 2011, 18:07:50 pm »
http://www.eurogamer.pt/gallery.php?game_id=13828&article_id=1326007#anchor

nowe skriny  :grin:









Wiadomość scalona: Lutego 08, 2011, 18:34:34 pm
+ nowy hud z fizyka

« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2011, 18:34:34 pm wysłana przez nakimushi »

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 11, 2011, 00:15:11 am »
sweet jesus lord  :o








Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 11, 2011, 07:37:27 am »
Mam nadzieje że nie zjebią modelu jazdy w tej grze, bo chętnie pośmigał bym tymi furami:





BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 11, 2011, 09:06:23 am »


To mi przypomina taką jedną grę, której twórcy myśleli, że jak dadzą podgląd na telemetrię w czasie rzeczywistym, to gra automatycznie stanie się pure sim'em. :P Teraz zacząłem się obawiać o model jazdy w Shift 2, bo wygląda na to, że deweloper będzie chciał nas przekonać np. takimi screenami, iż model jazdy jest sim, a w rzeczywistości będzie równie denny co w pierwszym Shifcie.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 11, 2011, 09:30:17 am »
Zgadzam się Boban żenujące są takie zagrywki developerów, to tak jak napisać The Real Driving Simulator i zrobić wyścigi kartonów.   :roll:
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 11, 2011, 09:37:22 am »
Tu akurat trafiłeś jak kulą w płot, ponieważ nie spotkałem recenzji, która w plusach GT5 nie wymieniłaby genialnego modelu jazdy. Czego nie można powiedzieć o pierwszym Shifcie.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 11, 2011, 10:09:01 am »
Zgadzam się Boban żenujące są takie zagrywki developerów, to tak jak napisać The Real Driving Simulator i zrobić wyścigi kartonów.   :roll:
Przestań pie**olić pokemonie

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 11, 2011, 10:28:57 am »
Zgadzam się Boban żenujące są takie zagrywki developerów, to tak jak napisać The Real Driving Simulator i zrobić wyścigi kartonów.   :roll:
Przestań pie**olić pokemonie
Bo co mi zrobisz gamoniu, przejdziesz koparką?  :lol:
Bez odbioru, jak masz jakiś wąty to wal na priv, cycku.
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 11, 2011, 10:34:03 am »
Aaa...Mateusz Borek to ty. No to wszystko jasne. :roll:

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 11, 2011, 10:36:52 am »
Aaa...Mateusz Borek to ty. No to wszystko jasne. :roll:
Oj Bobuś, ależ masz zmysł spostrzegawczości. Gratulacje, minąłeś się z powołaniem  ;)
No wracając do Shift 2, na pewno lepiej będę się przy tym bawił niż przy Karton Turismo 5.
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 11, 2011, 10:46:18 am »
Fajnie, że masz kryształową kulę i już teraz wiesz, że Shift 2 będzię grą dobrą. Zaraz zaraz...ty nie masz kryształowej kuli. Ty każdy wyścigowy syf będziesz stawiał wyżej od ex'a na PS3, bo nie możesz pozwolić, żeby na PS3 były lepsze gry. Krótko i na temat, jeśli ktoś chce zagrać w najlepszego sim'a na konsolach to nie ma wyboru i musi kupić GT5. Mimo wszystkich tych niedociągnięć i baboli w GT5 i tak ten tytuł jest najlepszą grą wyścigową sim na konsolach, czy tego chcesz czy nie.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 11, 2011, 10:53:56 am »
Fajnie, że masz kryształową kulę i już teraz wiesz, że Shift 2 będzię grą dobrą. Zaraz zaraz...ty nie masz kryształowej kuli. Ty każdy wyścigowy syf będziesz stawiał wyżej od ex'a na PS3, bo nie możesz pozwolić, żeby na PS3 były lepsze gry. Krótko i na temat, jeśli ktoś chce zagrać w najlepszego sim'a na konsolach to nie ma wyboru i musi kupić GT5. Mimo wszystkich tych niedociągnięć i baboli w GT5 i tak ten tytuł jest najlepszą grą wyścigową sim na konsolach, czy tego chcesz czy nie.
Oj Bobuś, Bobuś, a ty nadal swoje.
Niestety ale ja w przeciwieństwie do ciebie, miałem GT5 (wymieniłem je na ciekawszą pozycję) i posiadam nadal FORZA3, więc jestem jedna z niewielu osób kompetentnych na tym forum by się wypowiadać i porównywać. Aautoratywnie więc stwierdzam, że w kwestii sim, GT5 nie jest lepsze od F3, są co najwyżej to gry zbliżone z przewagą F3. Ale po co ja ci to w ogolę piszę?! zaraz naskrobiesz jakąś swoją mądrość i poprzesz ją lolem.

Nie wiem jakie będzie Shift 2 bo jedynka to byłą całkiem fajna zabawa, ale raczej z sim niewiele wspólnego miała.
Aha żeby nie było to w GT5 pogrywałem na kółku Logitech DFG.

EDIT
A gdzie LOL Boban, no nie poznaję kolegi!
   |
   |
  \|/
   V
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2011, 12:09:24 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 11, 2011, 11:09:22 am »
Czyli wszystkie te recenzje, które piszą o genialnym modelu jazdy, najlepszym simie na konsolach itp. mylą się, a tropik fanboy X0 ma rację. Weź skończ chłopcze. Idź sobie cofnij czas w Forzie 3 i daj poskręcać grze za ciebie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 11, 2011, 12:05:52 pm »
Fajnie, że masz kryształową kulę i już teraz wiesz, że Shift 2 będzię grą dobrą. Zaraz zaraz...ty nie masz kryształowej kuli. Ty każdy wyścigowy syf będziesz stawiał wyżej od ex'a na PS3, bo nie możesz pozwolić, żeby na PS3 były lepsze gry. Krótko i na temat, jeśli ktoś chce zagrać w najlepszego sim'a na konsolach to nie ma wyboru i musi kupić GT5. Mimo wszystkich tych niedociągnięć i baboli w GT5 i tak ten tytuł jest najlepszą grą wyścigową sim na konsolach, czy tego chcesz czy nie.
Oj Bobuś, Bobuś, a ty nadal swoje.
Niestety ale ja w przeciwieństwie do ciebie, miałem GT5 (wymieniłem je na ciekawszą pozycję) i posiadam nadal FORZA3, więc jestem jedna z niewielu osób kompetentnych na tym forum by się wypowiadać i porównywać. Aautoratywnie więc stwierdzam, że w kwestii sim, GT5 nie jest lepsze od F3, są co najwyżej to gry zbliżone z przewagą F3. Ale po co ja ci to w ogolę piszę?! zaraz naskrobiesz jakąś swoją mądrość i poprzesz ją lolem.

Nie wiem jakie będzie Shift 2 bo jedynka to byłą całkiem fajna zabawa, ale raczej z sim niewiele wspólnego miała.
Aha żeby nie było to w GT5 pogrywałem na kółku Logitech DFG.

Jak mi przykro, ale Twoja kompetencja i zdanie legło w gruzach, także miałem FM i to od pierwszej części(sprzedane swego czasu Ps2 z Gt4), i od tej części FM jest częścią gorszą częścią w serii. Model jazdy w GT5 a FM3 to dwie różne klasy. Model w FM3 jest dość prosty(mimo że kwalifikuję się do definicji Sim Racing), prostszy niż w FM2, sporo wybacza, i generalnie nie umywa się do tego z Gt5, także w kwestii odwzorowania podłoża tras i prowadzenia samochodów. Jak chcesz mogę napisać Ci to samo DRUKOWANYMI LITERAMI. 8)
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2011, 16:22:01 pm wysłana przez Unlimited »

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 11, 2011, 12:20:06 pm »

Oj Bobuś, Bobuś, a ty nadal swoje.
Niestety ale ja w przeciwieństwie do ciebie, miałem GT5 (wymieniłem je na ciekawszą pozycję) i posiadam nadal FORZA3, więc jestem jedna z niewielu osób kompetentnych na tym forum by się wypowiadać i porównywać. Aautoratywnie więc stwierdzam, że w kwestii sim, GT5 nie jest lepsze od F3, są co najwyżej to gry zbliżone z przewagą F3.

Nie do konca....wiele zalezy od fury.
W GT5 znacznie lepiej oddano fizyke samochodow typowo drogowych.
W FM3 samochody typu Ferrari 355, Viper GTS its stanowia znacznie mniejsze wyzwanie niz w GT5 czy FM2.
Inaczej przedstawia sie sytuacja z furaczami wyscigowymi. W Fm3 zabawa zaczyna sie dopiero od klasy R3 (taki Viper Team Oreca w Forzy jest trudniejszy w opanowaniu niz w GT5....wyscigowy GT-R w obu grach zachowuje sie bardzo podobnie). Taki Aston DBR to jest hardcore. Niestety spora czesc kariery stanowia wyscigi samochodow do klasy A ktore sa cholernie ugrzecznione w stosunku do FM2.

Co do Shifta to licze na te gre. Jednak zawod jaki mnie spotkal przy okazji pierwszej czesci nie pozwala mi spac spokojnie...gra oferowala mega klimat i...mega zwallony model jazdy 9 no i AI z Destruction derby :D

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 11, 2011, 16:51:51 pm »
ja duzo nie gralem w 1 ale model jazdy napewno nie byl zwalony ... jak sie wylaczylo wszystkie wspomagacze to gralo sie ciezko
mi gra przypomina pgra poprzez kosmiczny widok z kabiny i swietne oddanie predkosci
moze nie bedzie to gt5 dla maniakow symulacji ale nie kazdy lubi sie scigac jakimis Busami z predkoscia 50km/h po sznurku  ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 11, 2011, 17:08:20 pm »
ja duzo nie gralem w 1 ale model jazdy napewno nie byl zwalony ... jak sie wylaczylo wszystkie wspomagacze to gralo sie ciezko
mi gra przypomina pgra poprzez kosmiczny widok z kabiny i swietne oddanie predkosci
moze nie bedzie to gt5 dla maniakow symulacji ale nie kazdy lubi sie scigac jakimis Busami z predkoscia 50km/h po sznurku  ;)

Przecież to był pływający poduszkowiec, wystarczyło się jedynie przełączyć na kamerę z tyłu pojazdu i było to ewidentnie widać. Poza tym trudno nie równa się symulacyjnie. ;)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 11, 2011, 17:18:17 pm »
Skończcie dyskujse z tym botem.

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 11, 2011, 17:42:37 pm »
ja duzo nie gralem w 1 ale model jazdy napewno nie byl zwalony ... jak sie wylaczylo wszystkie wspomagacze to gralo sie ciezko
mi gra przypomina pgra poprzez kosmiczny widok z kabiny i swietne oddanie predkosci
moze nie bedzie to gt5 dla maniakow symulacji ale nie kazdy lubi sie scigac jakimis Busami z predkoscia 50km/h po sznurku  ;)

Przecież to był pływający poduszkowiec, wystarczyło się jedynie przełączyć na kamerę z tyłu pojazdu i było to ewidentnie widać. Poza tym trudno nie równa się symulacyjnie. ;)


rozumiem ze wedlug ciebie Gt5 z kamery z tylu prezentuje sie dobrze ? :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 11, 2011, 17:49:10 pm »
Nie chodzi o samą prezentacje. Auta w Shifcie wyprawiały takie cuda na drodze, że momentami myślałem, iż zaraz się uniosą i przeniesie mnie w czasie. Chociażby SPA i pierwszy zakręt na wzniesieniu. To co wyprawiały tam mocniejsze fury to kpina z fizyki. O Nurbie już nie wspominam, bo deweloperzy pokazali tutaj, że dzięki skopanemu modelowi jazdy nawet najbardziej ciekawy i niesamowity tor można sprowadzić do poziomu niegrywalnego syfu.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 11, 2011, 18:20:07 pm »
W shiftcie nie podobało mi się kilka rzeczy:
- zrąbany, pływający, bez poczucia masy model jazdy
- beznadziejna fizyka, gdzie wyprzedzać przeciwników można było przejeżdżając pod nimi  :o
- beznadziejna, pszesadzona, niegrywalna kamera z kabiny

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 11, 2011, 18:36:57 pm »
Nic dodać, nic ująć. To główne grzechy tej produkcji.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 11, 2011, 22:49:08 pm »
Kamera z kabiny bardzo mi sie podobala.
Na plus jeszcze klimat i tory typu SPA.
W tej grze cholernie przegieli z wrazeniem predkosci...tylko najwolniejszymi furami dalo sie jako-tako jechac. Potem to co widzimy na ekrani przypominalo juz Burnouta. W Shift nawet najmocniesze tylnonapedowki nie sprawaly problemow z nadsterownscia. Juz arcadowy PGR wydaje sie bardzie symulacyjny niz to cos.
Mimo wszystko od czasu do czasu lubie odpalic sobie wyscig w Spa czy Laguna Seca...dla samego klimatu (choc AI potrafi wzystko zepsuc).
Cieszy ze w sequelu bedzie nocka :)
Oby tylko gruntownie przerobili model jazdy....stac ich na to, wkoncu maczali palce w pecetowych simach.
Poki co mamy jakies 2 miechy do premiery a gra pozostaje jedna wielka niewiadoma.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 12, 2011, 14:12:09 pm »
Nie wiem czy było, ale warto posłuchać wywiadu.



Koleś wyraźnie mówi, że w tej grze stawiają bardziej na widowiskowość, odwzorowanie emocji podczas wyścigu, a sam model jazdy jedynie zmierza w kierunku sim. Zapytany o porównanie do GT5 stwierdza, że GT5 jest grą symulacyjną i uderza w zupełnie inny segment gier wyścigowych. Także teraz pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby model jazdy w Shift 2 był po prostu dobrym arcade i dawał frajdę z jazdy, a nie przeszkadzał tak jak w jedynce. Na sim nie ma co liczyć.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 12, 2011, 16:01:49 pm »
To ktos wogole liczyl na sim? lol przeciez wiadomo bylo, ze bedzie to tylko i wylacznie arcade, co wcale nie jest takie zle, bo po zniknieciu PGR to tak naprawde nie ma juz dobrej arkejdowej gry wyscigowej i ja ciagle licze ze SHift 2 jakos zapelni ta luke, przynajmniej tymczasowo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 12, 2011, 16:35:42 pm »
To ktos wogole liczyl na sim? lol przeciez wiadomo bylo, ze bedzie to tylko i wylacznie arcade, co wcale nie jest takie zle, bo po zniknieciu PGR to tak naprawde nie ma juz dobrej arkejdowej gry wyscigowej i ja ciagle licze ze SHift 2 jakos zapelni ta luke, przynajmniej tymczasowo.

Pamiętajmy, że zbliża się powolutku GRID 2 ;) Widząc poprawę w wykorzystaniu kierownicy między Dirt 1 a Dirt 2, tak i w serii Grid liczę na porządny gameplay ;)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 12, 2011, 16:39:07 pm »
tropik79 i Tomasz jeszcze raz taka zbędna prowokacja, wyzywanie i dyskusja i polecą osty, obojętnie czy w tym temacie czy innym.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 12, 2011, 17:22:11 pm »
To ktos wogole liczyl na sim? lol przeciez wiadomo bylo, ze bedzie to tylko i wylacznie arcade, co wcale nie jest takie zle, bo po zniknieciu PGR to tak naprawde nie ma juz dobrej arkejdowej gry wyscigowej i ja ciagle licze ze SHift 2 jakos zapelni ta luke, przynajmniej tymczasowo.

Przecież sami twórcy zaczynają promować ten tytuł jaki sim. Skoro oni tak to nagłaśniają, to czemu się dziwić, że gracze liczą na taki model jazdy. :roll:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 12, 2011, 18:00:58 pm »
A temu sie dziwic, ze powinno sie pamietac czesc pierwsza i jej aspiracje na bycie sim :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 16, 2011, 11:48:46 am »
BoBaN kiedyś wspominał, że lubi miejskie tory (wrzucałeś chyba filmiki z F430 GT2 na jakiejś miejskiej trasie mając nadzieje, że pojawi się ona w GT5)

Myślę, że tory tego typu w Shift 2 mogą cie zadowolić
http://www.needforspeed.com/shift2unleashed/track/Tokyo

Jak to zobaczyłem, to pierwsze co mi się skojarzyło, to właśnie wyścigi GT... A jeszcze jak weźmiemu pod uwagę, że będą zarówno bolidy GT 1 jak i GT 3 w nowym Shifcie to może być interesująco... Oby model jazdy był odpowiedni :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 16, 2011, 11:50:40 am »
Ja chce tor w Macau! Tyle, że w Shifcie tylko w GT5. :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 16, 2011, 11:57:33 am »
Ten obrazek mnie pozytywnie zaskoczył, bród na torze, ciekawe czy to tylko sztuczka, czy rzeczywiście będzie miał wpływ na jazdę, i można go wyrzucić lub nanieść na tor :D

http://www.needforspeed.com/shift2unleashed/track/Oschersleben

I auta się brudzą :o

http://www.needforspeed.com/shift2unleashed/car/bmw-m1-procar

 8)
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2011, 12:04:03 pm wysłana przez Unlimited »

Mrocz

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 16, 2011, 12:16:39 pm »
Powiem, że zaczynam się jarać... Niech tylko poprawią model jazdy względem Shifta 1... Symulatora nie potrzebuje, niech zrobią grywalną hybrydę Arcade z Simem... I będzie dobrze...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 16, 2011, 12:20:34 pm »
Ja się nie napalam. Trzeba pamiętać, że to nadal jest EA, więc widowiskowość przede wszystkim. Cała reszta może być spieprzona totalnie.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 16, 2011, 14:18:17 pm »
Chyba kupię, bo podoba mi się to co widzę. Będzie demo - będzie decyzja.

nakimushi

  • Gość
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 16, 2011, 16:02:23 pm »
Ja się nie napalam. Trzeba pamiętać, że to nadal jest EA, więc widowiskowość przede wszystkim. Cała reszta może być spieprzona totalnie.

tylko pamietaj ze EA teraz ma criteriona od arcade i ten team od symulacji czy Dice od strzelanin ...
Ea dla mnie rosnie w sile a ich gry sa ostatnio swietnie oceniane

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Shift 2: Unleashed
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 16, 2011, 16:16:07 pm »
Pożyjemy, zobaczymy. Criterion dał dupy przy najnowszej produkcji dla EA. Niech dadzą demko Shifta 2 to pogadamy.