Autor Wątek: Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!  (Przeczytany 44505 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #240 dnia: Października 24, 2004, 19:23:05 pm »
NIEEEEEEEEE (never!)! ja robiłem fotke a zdjęcia troszeczke brzydkie fakt (nie robiłem ich cyfrówką bo bałem sie ze mi w stolicy ukradną więc all robione phonem) niektóre zdj daja rade
nowe dodałem zobacz....
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #241 dnia: Października 24, 2004, 19:25:53 pm »
fajne fotki,ale dlaczego skany?

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #242 dnia: Października 24, 2004, 19:53:51 pm »
Dlatego, bo na miejscu mozna bylo wywalac, te robione z cyfrowka. Zaczynam tesknic za tymi panienkami :(
[size=9]Waitin' for:[/size]

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #243 dnia: Października 24, 2004, 19:58:03 pm »
HAHAHAHAHAHAHAHAHA! ja miałem dziś nie iść ale sie zdecydowałem i wgrałem DESKOROLKE W QUIZIE THUG2 na WGS na które wbiłem sie za pomoca biletu MC JOhna (wielkie dzięki człowieku). mam ful plakatów, niestety gdy trwała łapanka pod koniec PE to ja wygrywałem deske i żadnego tiszerta/polara/gry nie wykumałem ino złapałem film na dvd, jakieś nalepki, długopisy, piórnik :) . aaaa wygrałem jeszcze portfel N-GAGE :) hmmm oo mam jeszcze dwie gry larry 7 (łaaaaał). krna jestem w szoku po dzisiejszym dniu aaaa wczoraj kumpel (sebastian/wielki jogurt) dał mi ekzkluziw press pack z primala :D

ps: "jA chCE jeSZcze rAAAAaaz" *



* cytat ze Szreka :)

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #244 dnia: Października 24, 2004, 20:14:19 pm »
Nom i tu jest drugi powod dla ktorego jestem niezle wkur**ony, ale spowodowany tylko brakiem czasu - wspomniana przez jelopa "lapanka" na PE :\ Szkoda, ze nie wymyslili takiej atrakcji jak "macanka" z hostessami.... No ale coz. Moze za rok :P Mam nadzieje z takie imprezy beda organizowane prynajmniej raz na rok (chociaz nie wiem czy warto liczyc na PE za rok, bo wkoncu 2 lata temu ta impreza odbywala sie w Londynie, teraz u nas, wiec pewnie nastepnym razem gdzie indziej).
[size=9]Waitin' for:[/size]

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #245 dnia: Października 24, 2004, 20:16:47 pm »
Cytat: "jelop"

ps: "jA chCE jeSZcze rAAAAaaz" *



Dokładnie trafiłeś w sedno!!!!!!!!!


ps: jędrek bieremy namiot i za rok na 2 dni.... :D ja ciesz pier ale fajowsko było...
GC tesh obstawiamy...
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #246 dnia: Października 24, 2004, 20:40:14 pm »
Taką klime złapałem, że chyba pojadę na zlot nintendowców, z N miałem tylko tyle wspólnego że miałem kiedys nesa, gba, mam gbc i grałem kiedyś na standzie na GCN :lol:

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #247 dnia: Października 24, 2004, 21:32:44 pm »
Cytat: "jelop"
mam ful plakatów,




Jak nieputrzebujesz jakiegoś to mi może prześlesz w kopercie co?Serio.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #248 dnia: Października 25, 2004, 01:31:59 am »
jelop nie powiem masz szczescie :wink: jaka ta deska jest i jakie byly pytania?

HunterX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-03-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #249 dnia: Października 25, 2004, 10:14:57 am »
Cytat: "dcfighter"
Taką klime złapałem, że chyba pojadę na zlot nintendowców, z N miałem tylko tyle wspólnego że miałem kiedys nesa, gba, mam gbc i grałem kiedyś na standzie na GCN :lol:

Hehe mi też nagle zachciało się wszędzie jeździć. Epidemia czy co? ;]

BTW: dwóch gości pytało się nas skąd mamy smycze (ja miałem Nintendo, braciak PS2). Podobno są z tego forum. Przyznać się, kto to był? ;>
Are you ready now... my brother?

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #250 dnia: Października 25, 2004, 13:58:42 pm »
HEHEHE dalej jestem w lekkim szoku co do tego farta. a wszystkko było tak:

skończył sie ostatni konkurs na PE (gt4) i poszło mi trgicznie mimo że trase na pamięć znałem. a moj koleszka, kuba koniecznie chciał iść jeszcze przed 18 na WGS. poszliśmy do kasy on kupił bilet a ja ze swoim "wczorajszym" biletem zostałem na lodzie .. ale na szczęście spotkałem McJohna który właśnie opuszczał hale i dymał do domu i chłopczyna sprezentował mi swój bilet i sie wbijam na wgs z kubą stajemy przy małym tłumku pod jakąś sceną ACTIVISION a tam lecą pytanka "jaki jest specjal bama w najnowszej odsłonie" ja tego akurat nie wiedział ale ten Krooger z 4fun.tv podpowiedział im i chopek na scenie zgadł. następne pytanie brzmiało "najsłynniejszy trik Hawka" a koleś odpowiedział - "fifti-fiti?" a ten kruger mowi że 50-50 to on na desce klozetowej robi i sie pytają kto z publiki wie. Podniosłem łąpe w góre i babka powiedziała żebym wszwedł na scene. wlazłem dumnie powiedziaem "dziewięćsetka!" zaliczyli oczywiście nastmpne pytanie było do mnie "historyczna postać z THUG2" a ja oglądałech trailery z gry i mimo to palnołem "NAPOLEON" kruger złapał sie za twarz w geście pożałowania ale szybkensem sie poprawiłem i zacząłem drzeć jape z całych sił że FRANKLIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
babka i ten kruger mi zaliczyli i był finał babka mowi że terawz bedzie proste pytanie i wyciągneła dwa długopisy i mowi "który kliknie ten wygrywa" wziołem ten z prawej Krooger mowi "wygrałeś stary" dali mi deske plakat z THUGa2 (których potem nabrałem jeszcze ze 4) zlazłem ze sceny gościu z EMPIKU zaczął mi foty trzaskać (wypatrujcie mnie w Empik News w przyszlym tygodni/miesiącu :D) i było po fakcie.

Deska cropptown ( :oops: )  :lol:  ale 250 zeta piechotą nie chodzi a po kilku boardslidach nie bedzie śladu po grafice, notabene ładnej, podróbka CHADA MUSKI RED SUN z SHORTYSA.



 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  przyszedłem na koniec konkursu i go wygrałem ale jajca panie ferdku ale jajca

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #251 dnia: Października 25, 2004, 13:59:11 pm »
O, piki dał fote na avatar, widziałem ci piki! na 100% !!!!!!! Do tego chyba nawet rozmawialiśmy!!!!!!!

Wielki Yogurt

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #252 dnia: Października 25, 2004, 15:27:36 pm »
a ja złapałem 5 filmów na DVD (xXx) i The Getaway

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #253 dnia: Października 25, 2004, 16:56:25 pm »
www.slave.boo.pl/download.jpg
Nie obyło się bez zdjęcia z Master Czifem:D

EDIT:Coś ucięte;/ jak będzie normalne to jeszcze wyślę

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #254 dnia: Października 25, 2004, 16:56:34 pm »
jelop,ehem.Wysłałbyś mi jakiś podwujny plakat kopertą?Wiem to głupie..

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #255 dnia: Października 25, 2004, 17:05:44 pm »
piki widziałem Cie ... wiesz co chciałem sie ciebie zapytać (głupie ale moje przemyslenia...) a mianowicie ...

"Siemka młody ... z kąd masz ten emblemacik Mrpiki? moze starszy brat Ci dał??"

 ...(pierwszy raz jak cię zobaczyłem myslałem ze masz z 6-8 lat ..

LoL na bank mnie tesh widziałeś....
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #256 dnia: Października 25, 2004, 17:44:11 pm »
Też sobie miałem strzelić emblem, ale pomyślał, że w stolicy wiochy robić nie wypada

Daimond

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-10-2004
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #257 dnia: Października 25, 2004, 17:52:59 pm »
mam pytanko jakie konkursy były w drugi dzien i co rozdawali na psx experiance ??

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #258 dnia: Października 25, 2004, 20:53:47 pm »
Z tego co wiem to WRC4 i Singstar. Na WGS - PES4, NFS:U2 i DOA3. Na tym ostatnim nagrada byl Xbox, na ktoreo mialem wielka ochote :\ Ale niesety nie moglem zostac do konca... Zreszta Vince i tak by mnie zmiazdzyl.
[size=9]Waitin' for:[/size]

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #259 dnia: Października 25, 2004, 21:03:58 pm »
Dalej trzeźwieję po tym weekendzie... nie, nie trzeźwieje po alkoholu. Po prostu, odpoczywam, dochodzę do siebie. Bo póki co jestem trochę nie w stanie- nogi wcią włażą do dupy (tak, dużo chodziliśmy...), oczy same się zamykają (tak, mało spaliśmy...). Ale ogólnie bylo zajebiście.

Pozytywnie zaczęło się już w pociągu. W składzie ja, mielu i kaxi, w dordze do warszawy przejechaliśmy przez kraków, w celu zgarnięcia conkera i axonna. I nie byłoby w tym nic zabawnego, gdyby nie troll w przedziale :lol: Nie mam siły o niej opowiadać- powiem tylko, że momentami dusiliśmy się ze śmiechu.

Potem- Warszawa. Ciężkie udeżenie. Mogę śmiało podtrzymać stereotyp, jakoby nasza stolica była do dupy. Tak, to naprawdę niefajne miasto XD
Takie sytuacje, jak błądzenie kilka godzin przed dojściem do domu Krisa, u którego nocowaliśmy, śpiewanie napranych kibiców w autobusie (ole ole, ole ola i tylko legia, legia warszawa!), impreza u wełpy i nocka na podłodze czy "śniadanie-obiad-kolacja" w mc donaldzie były na porządku dziennym.

Co do samej imprezy... IMO była naprawdę świetna. Kris, conker i axonn raczej nie byly zadowoleni, ale ja mielu i kax bawiliśmy się tam przednio. Hostessy (:twisted:), gry, ryczący do mikrofonu koleś (to akurat nie było fajne...), światła, muzyka... Takich rzeczy nie widzi się na codzień. Pewnie jakbym wcześniej był na E3, to miałbym inne zdanie, ale nie byłem, więc nie mam innego zdania (?) :)

Ogólnie jestem naprawdę zadowolony. Spotkania z ludźmi, których wczęśniej znało się tylko z netu (pozdro jelop, cappo, trusio, otto and others ;) ) to jest coś. Tego weekendu długo nie zapomnę (no, powiedzmy, ze przez jakiś czas :D ).

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #260 dnia: Października 25, 2004, 21:31:51 pm »
Wrzuce może niedługo skany fotek jak wywołam i zobaczymy czy mnie zidetyfikowałeś na imprezie :D

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #261 dnia: Października 25, 2004, 21:36:58 pm »
Cytat: "ren"
Nom i tu jest drugi powod dla ktorego jestem niezle wkur**ony, ale spowodowany tylko brakiem czasu - wspomniana przez jelopa "lapanka" na PE :\ Szkoda, ze nie wymyslili takiej atrakcji jak "macanka" z hostessami.... No ale coz. Moze za rok :P Mam nadzieje z takie imprezy beda organizowane prynajmniej raz na rok (chociaz nie wiem czy warto liczyc na PE za rok, bo wkoncu 2 lata temu ta impreza odbywala sie w Londynie, teraz u nas, wiec pewnie nastepnym razem gdzie indziej).


Nie, bo tego typu imprezy odbywają się ciągle i wszędzie. W tym roku jeszcze Dublin (albo już było, ale takim zmęczony, że i myśleć ciężko). Za rok znowu imprezujemy :wink:

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #262 dnia: Października 25, 2004, 21:37:29 pm »
chłopcze wiesz co? wyśle ci 2 plakaty. a co mi tam - THUG 2 i RBRally pasi? weś mi tylko powiedz jak mam wysłać plakat A 3,5 w kopercie :D
 

 daliśmy dupska z tym brakiem identyfikatorów. ja tylko Miazge (pozdro chopie) Mc Johna i Pikiego (un akurat miał plakietke) rozpoznałem. No i i ekipensa Neo+/GO (dobre było jak podchodze do z miazgą do "tego gościa niedogolonego i z przydługawym czarnym włosem :D" i on mnie mu przedstawił a on na to "taaaaa a skąd ty go wziołeś") reszty nie poznałem chyba widziałem naruto (jakoś ryłko twoje synu kojarze chyba)  ale po 3 godzinach lukania na buty (na przystanku przed Centralnym to wszystkich lukałem, w ałtobusie to samo aż mi sie śmiać chciało, a na expirience to raz sie na ziemi legnołem i paczyłem na te "globy"
 :lol:  ) nie chciało mi sie sprawdzać :). Gdyby były identyfikatorki to jak policzyłem wszystkich osób z GO było ze 20 i taka grupka już by swoje robiła.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #263 dnia: Października 25, 2004, 22:05:55 pm »
Cytuj
a ja oglądałech trailery z gry i mimo to palnołem "NAPOLEON


tu to zes dowalil, malo nie spadlem z krzesla :D ladne jaja musialy byc na tych targach, a teraz straszna wiadomosc, u mnie juz jutro Nintendo Fusion Tour a ja chyba nie pojade :( dlaczego spotkal mnie taki los? :(

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #264 dnia: Października 25, 2004, 22:15:21 pm »
Cytat: "Blink"

 a teraz straszna wiadomosc, u mnie juz jutro Nintendo Fusion Tour a ja chyba nie pojade :( dlaczego spotkal mnie taki los? :(


powiedz o tym cos wiecej a nie tylko nazwe zes walnął i zadowolony ... pierwsze słysze, a jak poruszyłes ten temat to opowiedz co to....

ps: pomysł albo dcfigthera albo kogos odemnie z gg ... jedzmy wszyscy razem na EXTREME PARTY  :D jak sie odbędzie ... albo na jakąś ciekawą impreke .. moze gdzies gdzie będą hostessy...
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #265 dnia: Października 25, 2004, 22:29:47 pm »
no co moge powiedziec, NFS to porostu tagri gier nintendo www.nintendofusiontour.com tam jest troche zdjec to se opatrzcie

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #266 dnia: Października 26, 2004, 09:45:04 am »
a mialem jechac....
bajlando trwa!

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #267 dnia: Października 26, 2004, 11:05:07 am »
Daliście dupy towarzyszu :wink:

Mi dotarcie na PSE zabrało sporo czasu. W piątek byłem jeszcze w Siemianowicach Śląskich na kolejnej imprezie konsolowej organizowanej przez Andrzeja Łapińskiego i jego kumpli. Gość ma głowę pełną pomysłów i nie wypadało przyjechać skoro zapraszał. Wycieczka do Warszawy zaczęła się zatem o 6:40 kiedy to wyruszyliśmy z Kaxim do Katowic. Po drodze zgarnęliśmy Miazgę i razem spędziliśmy troszkę czasu u Andrzeja. Później jeszcze droga do Krakowa po Conkera i Axonna i dwugodzinna jazda z trollem w przedziale. Stara, wredna raszpla wkurzała się na nas za to, że się dobrze bawiliśmy i wyrażając głośno swoją opinię o nas dała się wciągnąć w idiotyczną potyczkę słowną. Aleśmy jej dowalili ... eee ... nie, tego miałem nikomu nie mówić :lol: O 21.20 w końcu trafiliśmy do Wawki. Wyszło prawie piętnaście godzin, ale kto by się przejął.
 
Warszawa przywitała nas uroczą scenką z codziennego życia dworca - dwóch panów prowadziło właśnie ciekawą rozmowę: "ej qrfa masz jakiś problem? eee nie, ale ..." :wink: Później jeszcze człowiek, u którego mieliśmy nocować (hi Kris!) zrobił nas w konia i zabrał do Wełpy, który miał mieć dwa wielkie pokoje i megawygodne wyra czekające specjalnie na nas. Spoko, fajnie się kimało na podłodze w kuchni (hi Kris! :evil: :lol: ). Anyway nauczyliśmy się paru przyśpiewek kibiców Legii (oleeee oleeee, oleee olaaa i tylko Leeeegia Legia Warszawaaaa :lol: ), którzy umilali nam swoimi okrzykami, paleniem fajek i takimi tam, podróż w autobusie 709 ... Szkoda tylko, że wyjechaliśmy poza Wawkę i na drugi dzień musieliśmy wracać do Krisa na chawirę, a stamtąd na PSE. Najpierw jednak uderzyliśmy do Ultimy. Musicie koniecznie zobaczyć jak ona wygląda. Axonn, masz tam pod ręką jakieś zdjęcie? :lol:

W końcu trafiliśmy na PSE. I muszę powiedzieć, że szczena mi opadła ... jak zobaczyłem hostessy :mrgreen: Taaaakie długie nogi i taaaakie krótkie spodenki. Miodzio :twisted: A prócz nich ...

Co było prócz hostess postaram się napisać w jakiejś małej relacji na GO (ha, tu Was mam :mrgreen: ).

Kris

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #268 dnia: Października 26, 2004, 12:01:17 pm »
Miło Was było -chłopaki- gościć;)
Co jak co, zjedliśmy wspolnie jajko i jajecznice,
podrozowalismy metrem i autobusem. Lizalismy Gulasha po łysińce,
i okradlismy Matta z jego numerow N+ (Nie wiem czemu się chłopak cieszył :lol:
Ah te Nintendo64;) Niedlugo padow nie starczy.......

Kris

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #269 dnia: Października 26, 2004, 12:30:54 pm »
A tak przegladajac forum...

http://www.slave.boo.pl/download.jpg  roxior :lol:

btw - Miazga, niesmakowala Ci jajcarska mieszanka by maj Mom? :twisted:  :lol:
Ah te Nintendo64;) Niedlugo padow nie starczy.......

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #270 dnia: Października 26, 2004, 14:41:25 pm »
Jedna rzecz była dobra...

gadam sobie z Miazgą i podchodzi Jelop.

- Widziałeś gdzieś miazgę, wie tego z gameonly

- No, gdzieś się tu plątał:D

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #271 dnia: Października 26, 2004, 15:21:45 pm »
chyba sie wtedy musiałem kolą napruć, bo nic takiego nie pamiętam. :)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #272 dnia: Października 26, 2004, 15:31:05 pm »
ja też szczerze mówiąc nie pamiętam :) - Piki, coś ty pił? :lol:
Kris- jajeczna niespodzianka mamy krisa dała rade :twisted: A że trochę zostawiłem... who cares :P

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #273 dnia: Października 26, 2004, 16:55:20 pm »
Cytat: "mrpiki"
Jedna rzecz była dobra...



Rozbawiło mnie do łez :| oh tusz do rzęs mi się zmył

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #274 dnia: Października 26, 2004, 19:17:21 pm »
Cytat: "jelop"
chyba sie wtedy musiałem kolą napruć, bo nic takiego nie pamiętam. :)


Jezuńcu ile wy macie gb pamięci?? 2? 3? Naprawdę nie pamiętacie? Jelop podszedł i pytał sie gdzie miazga, któy stał obok mnie... cóż.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #275 dnia: Października 26, 2004, 19:43:35 pm »
łał ale jazda

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #276 dnia: Października 26, 2004, 20:01:00 pm »
mrpiki ile ty wkacu masz tych lat?? co ...?? niewyglądasz na starego cale... lol
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #277 dnia: Października 26, 2004, 20:02:49 pm »
Cytat: "NarutO:)"
mrpiki ile ty wkacu masz tych lat?? co ...?? niewyglądasz na starego cale... lol


Stary, nawet nie wiesz jak sie czulem gdy zobaczylem pikiego po raz pierwszy(a bylo to na ZFN 2). Ogien!! O_o  Myslalem, ze 10 latki sa troche wyzsze:>
Fryty tyty dotknij pyty

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #278 dnia: Października 26, 2004, 22:23:49 pm »
OK. Odpocząłem, piszę relację. Była bardzo pozytywnie. Naprawdę, przekonałem się, że PS2 posiada sporo fajnych tytułów, jak choćby wspomniane wcześniej Jak, Ratchet czy oczywiśćie Viewtiful Joe. (To może wydać się dziwne niektórym ludziom, ale przy Jurku spędziłem najwięcej czasu, choć mam go u siebie :D). Sporym obciążeniem, ale i pozytywnym zaskoczeniem była ilość ludzi. Czasami stało się trochę w kolejeczce (najbardziej oblegany był chyba Killzone i stanowisko Neo plusa).
Ludzie z forum. Miazga o tym mówił.  Super wypaśnie (:D) było spotkać wszystkich tych, których  znałem tylko z czytania (jeszcze raz pozdrawiam - chyba odpowiedni ludzie wiedzą, że ich :D).
Mam nadzieję, że ta impreza odbędzie się za rok i bedzie tak samo fajnie.
PS. Mamy już  przynajmniej 3 okazje do spotkań w roku! Dwa zloty N i PE :D. Do zobaczenia wszystkim na 3 zlocie, a na razie porozumiewamy się na forum ;P.
Ps2 Chyba nie muszę już mówić, że hostessy były jedną z 3 najlepszych atrakcji na tej wystawie? ;D

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #279 dnia: Października 27, 2004, 06:40:48 am »
11 lat na małym karku i 146 cm wzrostu (najniższy z klasy:D)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.