Autor Wątek: Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!  (Przeczytany 44504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #280 dnia: Października 27, 2004, 16:38:16 pm »
no to ja może małą relację ostatnie soboty oczami oczywiście moimi 8)  a więc to było tak...
...sobota godzina 4:45 a.m.- budzę się po niecałych pięciu godzinach spania. jestem niewyspany ale też niezwykle podniecony, bowiem niedługo miała zacząć się podróż do warszawy. szybko wrzuciłem na siebie ubranie poszedłem się odlać :wink: a później coś zjeść. w międzyczasie dostałem wiadomość od niejakiego trusia: "podjedziemy po ciebie za jakies 45 minut". "ok" pomyślałem "wyrobię się". po odczytaniu smsa wreszcie skończyłem jeść i jeszcze chwilkę zdrzemnąłem się w kuchni na krześle (było jakoś dziwnie wygodne). gdzieś tak o 6:00 usłyszałem samochód podjeżdżający pod mój blok. nie czekając na pukanie do drzwi zacząłem się powoli zbierać i wyszedłem z domu- trusio już stał przed drzwiami. chwilę później już siedzieliśmy w samochodzie i podniecaliśmy się nadchodzącymi kilkoma godzinami. co do podróży to nie ma specjalnie o czym pisać-z ciekawszych rzeczy warto powiedzieć, że przesłuchaliśmy płytę feedera i quarashi 8) . dwie godziny później byliśmy w podwarszawskiej miejscowości- wesołej  :twisted: - skąd wyruszyliśmy pociągiem prosto na warszawę zachodnią (mieliśmy szczęście, że pociąg spóźnił się o jakieś 15 minut). po półgodzinnej jeździe pociągiem musieliśmy jeszcze tylko podejść 5 minut i już byliśmy pod halą EXPO. pierwsze co rzuciło się w oczy to duża ilość ludzi w kolejce, która sięgała aż do ulicy przed halą. zajęliśmy więc nasze miejsca na końcu kolejki i staliśmy tam ponad pół godziny żeby w końcu dowiedzieć się, że kasa biletowa na PSE jest w środku :evil: . nic to. przygotowani na specjalne okazji nie przejęliśmy się tym zbytnio i poszliśmy zostawić kurtki i inne odzienie wierzchnie w szatni (płatnej ofkoz), potem jeszcze szybki wypad do WC, gdzie spotkaliśmy niezłych ziomków :wink: . po załatwieniu potrzeb fizjologicznych uderzyliśmy prosto na EXPERIENCE a tam...

resztę napiszę później, bo muszę do kibelka i zaraz wybywam na halę sportową :arrow:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #281 dnia: Października 27, 2004, 17:09:49 pm »
Moja krotka relacja :twisted:

noc przed sobotą balowałem, przez co spałem tylko kilka godzin, wstałem o 6.40 (przepity) i w 20min. umyłem sie, zrobiłem pare bułek na podróż i dzida. Po drodze zabrałem brata ciotecznego, w bus do sasiedniego miasta, potem do pociągu i do Wawy zachodniej. W pociagu spotkałem kilku kolesi, którzy tez jechali na expo :) po 9 zajechalismy i od przystanku mielismy 5 min drogi na impre, jednak poszlismy w przeciwną strone przez co spoznilismy sie godzine. Na szczescie w kolejce stałem gdzies z 5 min. Na początku jeśli ktos obok mnie przeszedł, to zapewne wyczol zapach jakiegos winiaka, czy gorzałki :oops:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #282 dnia: Października 27, 2004, 21:27:34 pm »
ok teraz dokonczę (a przynajmniej spróbuję) moją relacyję 8) na czym to skończyliśmy..hmmm...już wiem :idea:

...a tam...nieprawdopodobny wręcz klimat bijący w graczy od samego już wejścia!! ten półmrok, te hostessy i wreszcie te gry!! tony nowości- THUG 2, SingStar Party, Prince of Persia 2, Viewtiful Joe, SW: Battlefront, Jackie Chan Adventures, Jak III, Ratchet & Clank 3, Sly Racoon 2, PES 4 (tylko 4 stanowsika !sic!), Ace Combat 5, The Sims URBZ! (nawet sie nie zbliżałem :wink: ), Under the Skin, Eye Toy Play 2, WRC4, Gran Turismo 4, i KillZone (na którym osobiście się nie zawiodłem bo nie pokładałem w ni,m zbyt wielkich nadziei) i wiele wiele innych... No dobra, bo już straciłem wątek 8) . więc zaraz po wejściu na halę nastąpił szybki rzut oka na najblizsze wolne stanowisko (akurat był to R&C3) potem krótka zabawa i dalsze zwiedzanie imprezy. po kilku sprawdzeniach innych gier (głupie zawieszające się konsole 8) ) zapykał mi sms od pikiego, z któym notabene umawiałem się od samego rana :wink: wyszedłem więc przed budynek na wieść o tym, ze piki już właśnie zajeżdża. tam nastąpiło krótkie i bezbolesne przywitani i zapoznanie, a następnie znowu uderzyłem razem "nowymi" na halę. od godziny 11:00 do ok. 15:00 nie wydarzyło się nic ważnego- poprostu chodziłem i sprawdzałem po kolei wszystkie pozycje. aha prawie zapomniałem. w międzyczasie poznałem jeszcze Miela, Kaxiego, Conkera i Miazgę  :wink: . gdzieś tak o 15:00 wziąłem udział w konkursie b3 na stanowisku N+ i zająłem 3 miejsce. FAAAK musiałem przydzwonić w samochód na ostatnim zakręcię :cry: a pewnie bym wygrał 8) . podczas tego konkursu poznałem osobiście speca i ekipę ze śląska, z którą po paru minutach spróbowałem zorganizować nieoficjalny turniej w PES4 jednak z powodu wcześniejszego niż planowałem wyjazdu nie mogłem spróbować moich sił z najlepszymi 8) . po godzinie 16:00 i ok. 10 godzinach na nogach ledwo czaiłem co się wokół mnie dzieje i musieliśmy razem z Trusiem zająć czymś jego ojca więc postanowiliśmy powoli wracać do domu, tak powoli, że wyjechaliśmy dopiero po 17:00  :)
Reasumując- imprezę uważam za udaną, jeśli chodzi o gry, hostessy i ogólny klimat. mniej udana była organizacja i służby porządkowe, które jakby zasypiały (zawieszki konsol i pół godziny latania żeby toś wreszcie machnął reset :? ). no i strasznie napaliłem sie na wszelkiego rodzaju zloty i tym podobne :twisted:

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #283 dnia: Października 27, 2004, 21:50:10 pm »
HAHAHAHA cappo gadałem troche z tobą przy tym turnieju (sebek aka Wielki Yogrt jechał za mnie i zajął 2 miejsce) kojarze że gadaliśmy o b3 (ja powiedziałem że mój pad lądował na ścianie a ty że "no bez przesady":D) i coś o singstarze gadaliśmy. pacz to ja żem nawet nie wiedział :)

welpa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-02-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #284 dnia: Października 27, 2004, 22:56:30 pm »
Jako szara eminencja i ogólny cwaniak chcialbym zaprezentowam wszem i wobec, ze jestem w posiadaniu meterialow, ktore skompromitowac moga tych i owych...

Kaxi, Mielu, Axon, Miazga... nie mozecie spac spokojnie  :twisted:


CONKER: Sorki Wełpa, ale musze wywalic jedna fotke:))) Jest ladna, tyle ze nie kazdy moglby sie poznac na zarcie:)[/b]
http://www.game-guide.pl
PiiiiiiiiiiiiiiiiiiKACHU!!!!!!!!!

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #285 dnia: Października 27, 2004, 23:21:15 pm »
Cytuj
mrpiki Wysłany: Wto Paź 26, 2004 13:41:25    Temat postu:  

--------------------------------------------------------------------------------
 
Jedna rzecz była dobra...

gadam sobie z Miazgą i podchodzi Jelop.

- Widziałeś gdzieś miazgę, wie tego z gameonly

- No, gdzieś się tu plątał:D
 
 




Piki - to ja byłem, nie Jelop...  -_-''

Cytuj
dwie godziny później byliśmy w podwarszawskiej miejscowości- miłej- skąd wyruszyliśmy pociągiem prosto na warszawę zachodnią


To nie była Miła, tylko Wesola  :lol:


pomijając fakt, że Mielu nie uchwycil mnie w "odpowiednim" momencie objęcia hostessy, to zaprezentowuję wam avater ze mną... :x  :o


Kaxi, Mielu, Piki, Mizaga - fajno było was spotkać :D

Fax - kiedy zobaczylem wysokiego gościa z wąsami, bródką i tą nonszalancko podniesioną brwią - wiedziałem - to musi być Fax. Tylko wstydzilimy się z Cappem podejść i zagadać (chodziliśmy dokoła i sprawdzalismy, czy to ty :] ) :shock:  :lol:

Czy wy też sądziliście, że Gulash jest wyższy???   :?  :wink:
GT: Trusio

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #286 dnia: Października 27, 2004, 23:23:25 pm »
No i kiedy następna impra???!!! Ja chcę WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!
GT: Trusio

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #287 dnia: Października 28, 2004, 01:00:02 am »
welpa dawaj wiecej takich zdjec :D chcemy sie dowiedziec co sie tam u was dzialo :twisted:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #288 dnia: Października 28, 2004, 10:42:48 am »
Trusio - trzeba było śmiało uderzać :)

"...nonszalancko podniesioną brwią..." - hmm, muszę to sprawdzić :)

welpa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-02-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #289 dnia: Października 28, 2004, 19:25:26 pm »
Cytuj
CONKER: Sorki Wełpa, ale musze wywalic jedna fotke:))) Jest ladna, tyle ze nie kazdy moglby sie poznac na zarcie:)[/b]


tez fakt. slyszalem, ze mieliscie projekcje u Krisa dnia nastepnego? :P jak wrazenia? :D
a tak w ogole to zapraszam do siebie :D nastepnym razem obiecuje lozka  :wink:
http://www.game-guide.pl
PiiiiiiiiiiiiiiiiiiKACHU!!!!!!!!!

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #290 dnia: Października 28, 2004, 21:37:38 pm »
Sorka ale nierozumiem tego kawału z tym zdjęciem,mógłby ktoś mi wyjaśnić?

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #291 dnia: Października 28, 2004, 23:07:28 pm »
no dobra trusiu...nie bądź taki mądry z tą wesołą- nie moja wina, że nie wczułeś się w klimat i zawracałeś sobie głowę takimi drobnostkami jak nazwa jakiejś miejscowości pod warszawą  8)   :lol: a co do FAXa to już przecież mieliśmy podchodzić, ale akurat nasz telefon ( :wink: ) ulotnił się do wyjścia...chyba, że ja już nic nie pamiętam :lol:

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #292 dnia: Października 29, 2004, 00:13:49 am »
Juz niedlugo wiecej fotek z redakcja GO (i nie tylko) w roli glownej:) Bedzie wesolo.

Dziadek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-10-2004
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #293 dnia: Października 29, 2004, 02:31:26 am »
Witam i zapraszam wszystkich na relację z Playstation Experience na www.konsoleum.prx.pl , ponad 70 zdjęć, 7 stron relacji, przegląd najlepszych gier, wywiad z głównym organizatorem i wiele innych...

Pozdrawiam
Żyj szybko umieraj młodo

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #294 dnia: Października 29, 2004, 11:27:48 am »
A mamusia nie mowila, ze spam jest fe?

LOL... Dziwne jest to zdjecie, nie powiem :P (ta pani wyglada jakby miala jakies zamiary wobec tego chlopca)

Rece na maske, nogi szeroko? ;D

A tak wogole to Conker - pozowlilem Ci robic zdjecie z moja dziewczyna?! ;\
[size=9]Waitin' for:[/size]

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #295 dnia: Października 29, 2004, 12:24:25 pm »
Gezes ! Telefon  :shock:  :wink:

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #296 dnia: Października 30, 2004, 10:39:50 am »
Cytat: "ren"


A tak wogole to Conker - pozowlilem Ci robic zdjecie z moja dziewczyna?! ;\


Sam sobie pozwolilem, nie miala metki ani nie byla podpisana:)

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #297 dnia: Października 30, 2004, 11:32:26 am »
Widocznie zle szukales ;D
[size=9]Waitin' for:[/size]

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #298 dnia: Listopada 07, 2004, 17:47:37 pm »
dziś odwiedziłęm "naszą" halę expo ponownie (motorszoł) i po pierwsze:
a) hostessy były autentycznie brzydkie
b) kijowe toto było - pół marek sie wogle nie wystawiło a np. Subaru Jaguary i Audice były pozamykane  :evil:  byłem tam godzine i miałem już dość
c) jedny pozytyw - jak koleś otworzył bagarznik w jakimś zółtym starym golfie patrze a tam dwa "pudła"  takie z drewna normalnie, włączył gościu to i normalnie było tak głośno że dach zaczął dosłownie falować :)
d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe

masz 15 sekund na odpowieć cyku cyku cyku cyku ... ups nie wyszedł mi podśmiehujka :)

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #299 dnia: Listopada 07, 2004, 19:15:59 pm »
Wawka probuje konkurowac z najwiekszym centrum wystawowym w polsce? A niech probuje ;d.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpnia 31, 2005, 15:10:41 pm »
Panowie, jako, ze Zlot Pokomonow dobiegl konca a towarzystwo juz szuka kolejnego pretekstu aby sie spotkac:), chcialem Was poinformowac, ze tegoroczna edycja PlayStation Experience odbedzie sie w dniach 15-16 Pazdziernika:)) Ktos chetny:D?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpnia 31, 2005, 15:14:02 pm »
Jeszcze sie pytasz? ;)
Podobno tez ma byc w tym samym miejscu co rok temu, czy to prawda? :>

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpnia 31, 2005, 18:26:24 pm »
ech... szkoda ze nie mieszkam w warszawie. zróbcie cos takiego we wrocławiu xD

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpnia 31, 2005, 19:44:20 pm »
Jako ,że na poprzednim byłem to przyjadę i na ten :D
TYm razem na dłużej i trzeba coś roz********

Player01

  • Gość
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpnia 31, 2005, 19:51:06 pm »
Zmiadzenie X360 w naszym pieknym kraju nad wisla, ciekawe czy pokaza cos zwiazanego z PS3, czy skupia sie na PS2 i PSP. Ja niestety mam szkole i wyjazd do Warszawy nie bedzie mial miejsca :? . Chociaz chetnie bym pojechal, zeby rozwalic kilku noobow w Burnout'cie.

Cosmaty

  • Gość
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpnia 31, 2005, 20:28:56 pm »
Autobus 171 i 15 min. jazdy... raczej się pojawię  :wink:
Wudi szkoda bo bym Ci dokopał ... w cokolwiek 8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpnia 31, 2005, 21:08:28 pm »
Bede miał okazje zagrac w PSP :D szkoda, bo to juz daleka wiosna bedzie i zimno, nie zanocuje w zadnych krzaczkach i znowu na jeden dzien tylko przyjade :(

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpnia 31, 2005, 21:41:29 pm »
te o co c biega? Co to za zlt "fanów pokemon"? :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpnia 31, 2005, 23:26:00 pm »
A to juz oficjalna informacja o noweym PE? Jakas strona internetowa?
Czy w tym samym czasie beda organizowac jeszcze jakies inne targi (jak roktemu)?

karys88

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpnia 31, 2005, 23:33:50 pm »
Hmm...
Ja, chociażby po to żeby spotkać znowu tych wszystkich wspaniałych ludzi mam zamiar wybrać sie do Wawki...mam tylko taki mały problemik, mianowicie czy ktoś orientuje sie jakie są orientacyjne ceny noclegów(byle jak najtaniej) i oby tylko było to jak najbliżej "miejsca zamieszkania" Experienca... :?:  :?:  Ew.możnaby sie jakoś fajnie skołować z innymi ludźmi z forum co byśmy sie wbili do jednego przytułku, i co by mozna zrobić sesyjke w byle co(Pes, halo, tekken etc etc etc ), wiecie co mam na myśli prawdaaa? :twisted:  :D
Pozdrawiam
Karyś

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #310 dnia: Września 01, 2005, 08:46:45 am »
uuu, strasznie ciezko bedzie znalesc tani nocleg w takiej wawie/ Chociez moze ktos zna jakis niedaleko expo :roll:

@Hubi, na stronce tak jakby expo jest napisana data PE2, oni tam wiele zlotów organizują.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #311 dnia: Września 03, 2005, 12:24:23 pm »
Cytat: "Hubi"
A to juz oficjalna informacja o noweym PE? Jakas strona internetowa?
Czy w tym samym czasie beda organizowac jeszcze jakies inne targi (jak roktemu)?


To oficjalne stanowisko Sony, jednak impreza jest nadal w fazie przygotowan dlatego nie ma jeszcze strony itp. Ofkoz bedziemy Was informowac na biezaco.

Miejsce: ul.Prądzyńskiego 12/14 Warszawa, czyli Centrum Expo:)

radzik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-09-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #312 dnia: Września 10, 2005, 10:22:05 am »
Cytuj
ech... szkoda ze nie mieszkam w warszawie. zróbcie cos takiego we wrocławiu xD

w tamtym roku jechalem cala noc 11 godzin zeby tam dojechac jestem z jeleniej gory ... aty masz o 120km blizej i marudzisz ... stary... troszeczke szalenstwa  :twisted:  

ps. witam ponownie, starych kolesi ...  jelopka ... zmotywowalem sie ostatnio i zalozylem jeszcze raz konto RADZIK  :wink:
http://e-psd.pl    - polskie tutoriale do photoshopa !

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #313 dnia: Września 10, 2005, 11:10:53 am »
Sprawa wygląda tak - jedziemy z Koxem z Wrocka przez Opole, gdzie wsiada Meduza (i Kresq też :?: ), później do Katowic po Grega i Sojera, no i dalej do Krakowa po Conkera, Franka i resztę ekipy. Wiemy, że to trochę krążenie po Polsce, bo można z Wrocka uderzyć przez Łódź, albo Poznań (zależnie od połączenia), ale w zeszłym roku przetestowaliśmy tę trasę i wiemy, że jest po prostu najlepsza. Pasi? Chętni niech nastawiają się psychicznie, kombinują kasę i noclegi. Konkretne info i plan podróży podam niedługo (po uzgodnieniu  z kilkoma osobami) :twisted:

maciekps2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-08-2005
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #314 dnia: Września 10, 2005, 12:36:07 pm »
ja na 100% bede :) moze sie spotkamy hehe
ps2 satain silver,2 pady, 2 karty 8 mega (sony), ripper 3.2,pilot i jestem happy :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #315 dnia: Września 10, 2005, 15:03:53 pm »
Super ze w tym samym miejscu, nie bede musial sie bawic w wawie w jakies autobusy, czy metra. Bedziem mieli jakies 10 minut drogi z wawy zachodniej (pociagiem).

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

oscyp

  • Gość
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #316 dnia: Września 10, 2005, 15:16:13 pm »
noooooo to extra, że tak sie wyraże po staropolsku. w tym roku tez sie poodłącza kilka tv'ków hiehie. tylko jak ty Cosmaty chcesz tam podbic 171 to ja nie wiem :) ja klasycznie podbije 523 lub 507 - moimi szkolnymi liniami :)
Meduz oddaj mi moje drobniaki za ciastko zeszłoroczne mendo brudna  :!:

Cosmaty

  • Gość
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #317 dnia: Września 10, 2005, 22:30:14 pm »
oscyp masz racje...  :shock: zupełnie mi się pokręciło... :|  już znalazłem... to nawet bliżej, bo 10 min. na piechotę z uczelni  :)

taka mała pomyłka z torwarem... dzięki bo bym se pojechał   :lol:

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #318 dnia: Września 13, 2005, 21:06:51 pm »
Zgłaszam swój udział:D:D:D w nocy pomiedzy 12-13-14 można zrobić prezkę...ale kaj?kto z was mieszka w wawce?btw kto mnie przygarnie na noc:P:P:P?I czy jakieś info o Dziadzie?chciałabym spotkac tego hep kolesia:D

Meridian

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-10-2004
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 1
Playstation Experiance - Warszawa 23-24 październik!!
« Odpowiedź #319 dnia: Września 13, 2005, 23:41:26 pm »
...i Ja równiez z przyjemnościa zasile szeregi Playerow z całej Polski. Będzie sie działo !