Autor Wątek: Modern Warfare 3  (Przeczytany 148395 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 10, 2011, 14:51:39 pm »
Woteva Treva, ja ich chujni kupowac juz nie bede. No chyba, ze zrobia Past Warfare w sredniowieczu!
+1

Uwierz mi ze jak dasz na maximum szybkość to różnicy nie ma, wiadomo ze na myszce niby jest większa precyzja, tylko ze na padzie też da sie wycwiczyć precyzję
:lol: Ludzie z padem musieliby mieć kosmiczny autoaim żeby w ogóle punkt jakiś zdobyć.
Może nie byłoby tak zle

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 10, 2011, 14:55:37 pm »
Uwierz mi ze jak dasz na maximum szybkość to różnicy nie ma, wiadomo ze na myszce niby jest większa precyzja, tylko ze na padzie też da sie wycwiczyć precyzję
:lol: :lol: :lol: Dlatego 99.9999% fps'ow na konsole ma aim assisty i auto-aimy oraz duze hitboxy, bo precyzja jest podobna do myszki. Czulosc myszki tez jest wyzsza, bo nie masz akceleracji.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2011, 14:57:20 pm wysłana przez KKRT »

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 10, 2011, 15:35:50 pm »
Grać na auto-aimach to dla mnie nie grać w FPS'a, a oglądać FILM w którym przyciska się dwa guziki. :P :troll: Ale wiadomo że trak grają nooby, dzieciaki i hamerykanie :mad:
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2011, 15:39:07 pm wysłana przez Unlimited »

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 10, 2011, 16:19:40 pm »
Grać na auto-aimach to dla mnie nie grać w FPS'a, a oglądać FILM w którym przyciska się dwa guziki. :P :troll: Ale wiadomo że trak grają nooby, dzieciaki i hamerykanie :mad:
Chyba wszystkie FPSy na konsole mają auto-aimy aim-assisty itd.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 10, 2011, 16:39:08 pm »
Woteva Treva, ja ich chujni kupowac juz nie bede. No chyba, ze zrobia Past Warfare w sredniowieczu!
Zajebisty pomysł, giwery zastąpić łukami i kuszami do tego rozbudować walkę bronią białą w zwarciu i jazda. Można tłuc kilka części od razu (Past Warfare: Teutonic Knights)!

DLC "Bitwa Pod Grunwaldem" moglby zarzadzic!

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 995
  • Reputacja: 132
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 10, 2011, 18:03:05 pm »
Woteva Treva, ja ich chujni kupowac juz nie bede. No chyba, ze zrobia Past Warfare w sredniowieczu!
+1

Uwierz mi ze jak dasz na maximum szybkość to różnicy nie ma, wiadomo ze na myszce niby jest większa precyzja, tylko ze na padzie też da sie wycwiczyć precyzję
:lol: Ludzie z padem musieliby mieć kosmiczny autoaim żeby w ogóle punkt jakiś zdobyć.
Może nie byłoby tak zle

W sumie jak konsolowy gracz ukryje się gdzieś w kącie i zastrzeli nadbiegającego gracza PC, to zawsze te dwa fragi zdobędzie  :P

Szybkość i precyzja domeną padów nie były, z myszką się nie wygra. Ale taka opcja jest jak najbardziej ok, wprowadzić filtry do wyszukiwarek serwerów i problem z głowy.

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 11, 2011, 06:37:10 am »
Grać na auto-aimach to dla mnie nie grać w FPS'a, a oglądać FILM w którym przyciska się dwa guziki. :P :troll: Ale wiadomo że trak grają nooby, dzieciaki i hamerykanie :mad:
Chyba wszystkie FPSy na konsole mają auto-aimy aim-assisty itd.

Zawsze można to w opcjach wył. :P

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 11, 2011, 08:33:24 am »
Woteva Treva, ja ich chujni kupowac juz nie bede. No chyba, ze zrobia Past Warfare w sredniowieczu!
Zajebisty pomysł, giwery zastąpić łukami i kuszami do tego rozbudować walkę bronią białą w zwarciu i jazda. Można tłuc kilka części od razu (Past Warfare: Teutonic Knights)!

DLC "Bitwa Pod Grunwaldem" moglby zarzadzic!
Trzeba uderzyć do CD PRojektu, żeby w tej konwencji (callofdutowskie skrypty i akcja, akcja, akcja) zrobili FPS na bazie "Krzyżaków" albo "Potopu"  :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 11, 2011, 10:34:55 am »
Grać na auto-aimach to dla mnie nie grać w FPS'a, a oglądać FILM w którym przyciska się dwa guziki. :P :troll: Ale wiadomo że trak grają nooby, dzieciaki i hamerykanie :mad:
Chyba wszystkie FPSy na konsole mają auto-aimy aim-assisty itd.

Zawsze można to w opcjach wył. :P
No no. :lol: Widać, że wiesz o czym piszesz.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 11, 2011, 10:37:55 am »
Cytuj
Wczoraj pisaliśmy o rozbudowanych opcjach sieciowych, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra zaoferuje większe poziomy oraz destrukcję otoczenia.

Według serwisu Kotaku, najnowsze dzieło Infinity Ward będzie bezpośrednią kontynuacją Modern Warfare 2. Przy produkcji pomagać ma studio Sledgehammer Games, a spekuluje się, że w proces twórczy zaangażowane jest również Raven Software. Akcja rozpocznie się jakiś czas po wydarzeniach z poprzedniej części. Na skutek inwazji sił rosyjskich na Stany Zjednoczone świat pogrążony jest w chaosie. Nie wiemy dokładnie, na czym ów chaos ma polegać, choć raczej nie zobaczymy USA pod okupacją obcych wojsk. Mimo to część poziomów toczyć się ma w miastach, po ulicach których będą się poruszać czołgi i inne uzbrojone pojazdy.

Są duże szanse na to, że powrócą postacie takie jak John „Soap" MacTavish czy kapitain John Price. Według Kotaku fabuła gry skoncentruje się na incydentach zbrojnych mających miejsce w wielu różnych krajach, których rezultatem może być III wojna światowa. Sporą atrakcją mają być mapy miejskie pozwalające na niszczenie otoczenia. Skala poziomów również ulegnie zwiększeniu.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59016

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 11, 2011, 11:06:37 am »
Cytuj
Wczoraj pisaliśmy o rozbudowanych opcjach sieciowych, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra zaoferuje większe poziomy oraz destrukcję otoczenia.

Według serwisu Kotaku, najnowsze dzieło Infinity Ward będzie bezpośrednią kontynuacją Modern Warfare 2. Przy produkcji pomagać ma studio Sledgehammer Games, a spekuluje się, że w proces twórczy zaangażowane jest również Raven Software. Akcja rozpocznie się jakiś czas po wydarzeniach z poprzedniej części. Na skutek inwazji sił rosyjskich na Stany Zjednoczone świat pogrążony jest w chaosie. Nie wiemy dokładnie, na czym ów chaos ma polegać, choć raczej nie zobaczymy USA pod okupacją obcych wojsk. Mimo to część poziomów toczyć się ma w miastach, po ulicach których będą się poruszać czołgi i inne uzbrojone pojazdy.

Są duże szanse na to, że powrócą postacie takie jak John „Soap" MacTavish czy kapitain John Price. Według Kotaku fabuła gry skoncentruje się na incydentach zbrojnych mających miejsce w wielu różnych krajach, których rezultatem może być III wojna światowa. Sporą atrakcją mają być mapy miejskie pozwalające na niszczenie otoczenia. Skala poziomów również ulegnie zwiększeniu.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59016
No, widać w końcu uczą się od DICE ;]

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 11, 2011, 11:24:20 am »
Grać na auto-aimach to dla mnie nie grać w FPS'a, a oglądać FILM w którym przyciska się dwa guziki. :P :troll: Ale wiadomo że trak grają nooby, dzieciaki i hamerykanie :mad:
Chyba wszystkie FPSy na konsole mają auto-aimy aim-assisty itd.

Zawsze można to w opcjach wył. :P
No no. :lol: Widać, że wiesz o czym piszesz.

No no. :lol: Ja akurat mówie O BC2, OF...także wiem o czym mówie. Ty, jak widzę po Trofeach chyba nie :P

Wiadomość scalona: Maja 11, 2011, 11:25:36 am
Cytuj
Wczoraj pisaliśmy o rozbudowanych opcjach sieciowych, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra zaoferuje większe poziomy oraz destrukcję otoczenia.

Według serwisu Kotaku, najnowsze dzieło Infinity Ward będzie bezpośrednią kontynuacją Modern Warfare 2. Przy produkcji pomagać ma studio Sledgehammer Games, a spekuluje się, że w proces twórczy zaangażowane jest również Raven Software. Akcja rozpocznie się jakiś czas po wydarzeniach z poprzedniej części. Na skutek inwazji sił rosyjskich na Stany Zjednoczone świat pogrążony jest w chaosie. Nie wiemy dokładnie, na czym ów chaos ma polegać, choć raczej nie zobaczymy USA pod okupacją obcych wojsk. Mimo to część poziomów toczyć się ma w miastach, po ulicach których będą się poruszać czołgi i inne uzbrojone pojazdy.

Są duże szanse na to, że powrócą postacie takie jak John „Soap" MacTavish czy kapitain John Price. Według Kotaku fabuła gry skoncentruje się na incydentach zbrojnych mających miejsce w wielu różnych krajach, których rezultatem może być III wojna światowa. Sporą atrakcją mają być mapy miejskie pozwalające na niszczenie otoczenia. Skala poziomów również ulegnie zwiększeniu.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59016
No, widać w końcu uczą się od DICE ;]

Pewnie będzie to destrukcja na miarę nowego Medal of Honor. Czyli taka częściowa destrukcja. 8)

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 11, 2011, 11:31:14 am »
Nie wiesz. Zagraj sobie w jakiegokolwiek FPSa na kompie to zrozumiesz. Nie mam zamiaru tłumaczyć Ci elementarnych różnic. Możecie dalej żyć w świecie skillowego grania na padzie. Sczególnei w serii Modern Warfare gdzie muszka sama włazi w przeciwnika. Co oczywiście można wyłączyć kombinacją klawiszy podaną na ostatniej stronie w Metro.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 11, 2011, 11:46:25 am »
w Black Ops`ie jest opcja wyl aim asista

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 11, 2011, 11:46:59 am »
A to przepraszam w takim razie, nie wiedziałem że BO wprowadziło coś takiego. A hitboxy o których wspominal KKRT rozumiem te same?

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 11, 2011, 11:59:52 am »
w Black Ops`ie jest opcja wyl aim asista
Oooo Elforinio sie odezwał ;)

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 11, 2011, 12:14:08 pm »
w Black Ops`ie jest opcja wyl aim asista
Oooo Elforinio sie odezwał ;)
Siedzi przyczajony jak Boban w szuwarach ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 11, 2011, 12:27:47 pm »
w Black Ops`ie jest opcja wyl aim asista
Oooo Elforinio sie odezwał ;)
Siedzi przyczajony jak Boban w szuwarach ;)

Z claymorem!  :lol:

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 11, 2011, 12:46:20 pm »
Moze jeszcze na Last Standzie  -_-

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 11, 2011, 14:44:34 pm »
Nie mogę się doczekać na ogłoszenie edycji specjalnej. Noktowizor -> samochód -> co dalej, Activision?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 11, 2011, 15:13:20 pm »
w Black Ops`ie jest opcja wyl aim asista
Oooo Elforinio sie odezwał ;)
Siedzi przyczajony jak Boban w szuwarach ;)

Z claymorem!  :lol:

Ciekawe jak bardzo się wkurwiacie kiedy zabija Was klocek wbity w podłoże. :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 11, 2011, 17:18:51 pm »
Nie mogę się doczekać na ogłoszenie edycji specjalnej. Noktowizor -> samochód -> co dalej, Activision?
Ja stawiam na latający mini helikopter.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 11, 2011, 21:25:37 pm »
Moze jeszcze na Last Standzie  -_-
Dokładnie ;) kur** ale bym z wami zagrał już  :(
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2011, 21:35:19 pm wysłana przez Tomasz »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 13, 2011, 17:59:31 pm »

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 13, 2011, 18:41:03 pm »
Silnik ten sam, gra wygląda bardzo podobnie jak porzednie COD'y. Czyli na razie nic nowego :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 13, 2011, 19:52:22 pm »
Widze kupa panowie, dajcie mi PSN ja wiem w co grać online :grin:

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 13, 2011, 19:53:57 pm »
Widze kupa panowie, dajcie mi PSN ja wiem w co grać online :grin:

 :grin:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 13, 2011, 22:33:33 pm »
ch** z grafiką, ważne zeby gra była grywalna

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 13, 2011, 22:35:00 pm »
ch** z grafiką
Taa, od kiedy?  :lol:

Ogur

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 13, 2011, 23:11:34 pm »
Ja mam nadzieję, że tym razem zrobią coś nowego i zaskakującego. Bo jeśli odcinanie kuponów znowu im przyniesie miliony, to ja kupuje pegazusa.

nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 13, 2011, 23:55:59 pm »
na kotaku jest caly artykul i video o kampanii itd.... wszystkie miejscowki sa znane wiec jak ktos nie chce wiedziec lepiej unikac ;)

ten skrin to jakis z wczesnego buildu jak i inne ktore wyciekly - nepewno gra bedzie lepiej wygladac

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 14, 2011, 04:35:29 am »
[gametrailers=420,360]http://www.gametrailers.com/video/debut-teaser-call-of/713897[/gametrailers]

Kto kupi ten pedal.

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 14, 2011, 10:26:58 am »
Jak dla mnie, osoby która nie komentuje każdej zmiany w multiplayerze z emocjonalną dawką przeznaczoną na cały tydzień, Call of Duty to całkiem fajna gra. I ja ją kupię. W mutli mam nie tylko HC S&D, ale całą masę innych trybów i jedyne co mnie denerwowało w ostatniej części to to, że nie działała zawsze, jak powinna. Call of Duty to fajna seria, chłopaki, Infinity Ward zawsze górą, ale COD nie jest zły.                                                                        

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 14, 2011, 19:29:07 pm »
Cytat: Lupi
Infinity Ward zawsze górą
Z Infinity Ward to pozostała już tylko nazwa. Ojcowie sukcesu MW już dawno tworzą dla EA grę o kryptonimie "The Killer of CoD".  :D

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 14, 2011, 19:33:09 pm »
Cytat: Lupi
Infinity Ward zawsze górą
Z Infinity Ward to pozostała już tylko nazwa. Ojcowie sukcesu MW już dawno tworzą dla EA grę o kryptonimie "The Killer of CoD".  :D

Trully Yes! Tym killerem będzie być może nowy MoH(zresztą ten obecny wg. mnie ma też lepsze multi niż CoD). :P

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 14, 2011, 23:19:15 pm »
Cytat: Lupi
Infinity Ward zawsze górą
Z Infinity Ward to pozostała już tylko nazwa. Ojcowie sukcesu MW już dawno tworzą dla EA grę o kryptonimie "The Killer of CoD".  :D
Czy to zdanie zacytowane w pełni wciąż sugeruje, że tego nie wiem? Bo wydaje mi się, że tak pomyślałeś.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 15, 2011, 11:00:45 am »
Cytuj
Trully Yes! Tym killerem będzie być może nowy MoH(zresztą ten obecny wg. mnie ma też lepsze multi niż CoD).

 :wtf: o_O


Ja nowego CODa kupie dla zasady, może przypomną sobie, że to dzięki kapitalnej 4ce zawdzięczają swój sukces.....

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #118 dnia: Maja 15, 2011, 11:40:49 am »
Cytuj
Trully Yes! Tym killerem będzie być może nowy MoH(zresztą ten obecny wg. mnie ma też lepsze multi niż CoD).

 :wtf: o_O


Ja nowego CODa kupie dla zasady, może przypomną sobie, że to dzięki kapitalnej 4ce zawdzięczają swój sukces.....


 :lol:

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #119 dnia: Maja 16, 2011, 16:51:52 pm »
Cytat: Lupi
Czy to zdanie zacytowane w pełni wciąż sugeruje, że tego nie wiem? Bo wydaje mi się, że tak pomyślałeś.
Nic nie pomyślałem. Po prostu przypomniałem, że Infinite Ward za czasów MW i MW2 to nie to co teraz. Powiedziałbym nawet, że to coś zupełnie innego i nie jestem taki pewny, czy aby resztki załogi udźwignęły legendę.