Autor Wątek: Splinter Cell Trilogy  (Przeczytany 4544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Splinter Cell Trilogy
« dnia: Lutego 20, 2011, 01:49:50 am »
O dziwo trylogia nie ma tematu, więc dobrą okazją na założenie takowego jest obsuwa - z marca na późny czerwiec.

http://oxcgn.com/2011/02/20/splinter-cell-trilogy-delayed/


wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2011, 12:38:57 pm »
Licze ,ze to pojawi sie na psstore  8)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 11, 2011, 08:37:29 am »
Kupiłem Chaos Theory, pierwsze co mnie w niej urzekło to..liczba FPSów i animacja, naprawdę się postarali. Grafika ładna, gra świateł jest zajebista. Przeszedłem w około godzinę pierwszą misję, trzeba było się nauczyć sterowania etc. Ogólnie jestem zachwycony, jako fan(atyk) serii MGS bałem się że wrzucę kasę w błoto, ale Splinter daje zupełnie inne odczucia, MGS to taki trochę arcade w śród skradanek, a SC to taka symulacja. To czego brakowało mi w MGSie--ciche zakradnięcie, niczym z filmów--wyjście z mroku i uduszenie (wolałbym jednak skręcanie karku) jest na porządku dziennym. W prawdzie jeszcze brakuje mi wprawy etc, ale myślę że przyjdzie z czasem.
Jedyne czego żałuję..to że nie zacząłem od 1, a od 3 części i że nie ma napisów na filmikach.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 11, 2011, 11:51:07 am »
To kup za grosze/ściągnij poprzednie części na PC, bo seria jest tego warta.

lupinator

  • Gość
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 11, 2011, 11:56:08 am »
Kupiłem Chaos Theory, pierwsze co mnie w niej urzekło to..liczba FPSów i animacja, naprawdę się postarali. Grafika ładna, gra świateł jest zajebista. Przeszedłem w około godzinę pierwszą misję, trzeba było się nauczyć sterowania etc. Ogólnie jestem zachwycony, jako fan(atyk) serii MGS bałem się że wrzucę kasę w błoto, ale Splinter daje zupełnie inne odczucia, MGS to taki trochę arcade w śród skradanek, a SC to taka symulacja. To czego brakowało mi w MGSie--ciche zakradnięcie, niczym z filmów--wyjście z mroku i uduszenie (wolałbym jednak skręcanie karku) jest na porządku dziennym. W prawdzie jeszcze brakuje mi wprawy etc, ale myślę że przyjdzie z czasem.
Jedyne czego żałuję..to że nie zacząłem od 1, a od 3 części i że nie ma napisów na filmikach.

Ja mimo, że znam każdą misję i przeciwnika znam na pamięć to bawię się, jak głupi z jedynką. Przypominanie sobie na początku, że jeszcze tak niedawno przeciwników w skradankach należy doceniać - bezcenne. Solid, przechodź bez używania broni i zabijania, to jest dopiero fun.  :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 11, 2011, 13:55:38 pm »
To kup za grosze/ściągnij poprzednie części na PC, bo seria jest tego warta.
Ku*a właśnie nie wiem dlaczego, ale po przejściu..1 misji mam ochotę na całą trylogię, komp mi nie pociągnie, ale myślę właśnie czy by nie kupić teraz 1  :grin: ale muszę zostawić sobie kasę na RE4 HD. Ewentualnie w przyszłym miesiącu... Boję się jedynie że różnica gameplay'owa między 1 a 3 będzie duża, dlatego żałuję że nie zacząłem po kolei. Chciałem najlepszego splintera, bo jeśli najlepszy mi nie podejdzie to teoretycznie najgorsza 1 też.

Solid, przechodź bez używania broni i zabijania, to jest dopiero fun.
Broni staram się nie używać (chyba że do wystrzeliwania gadżetów, czy gaszenia światła), ale zabijać to zabijam po ciuchu heheh, przyznam że brakuje mi jednak możliwości chwycenia kogoś jak siedzi, bądź jakieś osobnej animacji jak przyszła ofiara leży.

Bez kitu chciałbym zobaczyć Splinter Cella w dżungli jak z MGS3...ja je**e to by była masakra... coś w stylu akcji z 55 sekundy z tego filmiku :P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 11, 2011, 13:59:36 pm »
A jakiego masz kompa? Ja przy premierze pierwszych trzech części miałem przestarzałą na tamte czasy konfigurację, a i tak chodziło świetnie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 11, 2011, 14:01:53 pm »
A jakiego masz kompa? Ja przy premierze pierwszych trzech części miałem przestarzałą na tamte czasy konfigurację, a i tak chodziło świetnie.
Teoretycznie przynajmniej1 by pociągnął..ale mój komp jest taki że czasem rzeczy które powinny pójść nie chodzą...
 

lupinator

  • Gość
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 11, 2011, 14:03:35 pm »
Bierz na PS3 i rób 3 platynki.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 11, 2011, 14:34:06 pm »
Szkoda , że w CT nie ma kooperacji.

Wiadomość scalona: Sierpnia 11, 2011, 14:40:46 pm
Kupiłem Chaos Theory, pierwsze co mnie w niej urzekło to..liczba FPSów i animacja, naprawdę się postarali. Grafika ładna, gra świateł jest zajebista. Przeszedłem w około godzinę pierwszą misję, trzeba było się nauczyć sterowania etc. Ogólnie jestem zachwycony, jako fan(atyk) serii MGS bałem się że wrzucę kasę w błoto, ale Splinter daje zupełnie inne odczucia, MGS to taki trochę arcade w śród skradanek, a SC to taka symulacja. To czego brakowało mi w MGSie--ciche zakradnięcie, niczym z filmów--wyjście z mroku i uduszenie (wolałbym jednak skręcanie karku) jest na porządku dziennym. W prawdzie jeszcze brakuje mi wprawy etc, ale myślę że przyjdzie z czasem.
Jedyne czego żałuję..to że nie zacząłem od 1, a od 3 części i że nie ma napisów na filmikach.
Wisząc na rurze można skręcić kark oponentowi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2011, 14:40:46 pm wysłana przez piter86 »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 11, 2011, 16:42:33 pm »
Wisząc na rurze można skręcić kark oponentowi.
to wiem, wolałbym jednak..od tyłu :P

Wiadomość scalona: [time]Sierpień 11, 2011, 19:53:37 pm[/time]
No i kupiłem 1...wasza wina jak nie dożyję do pierwszego.  :mad:

Wiadomość scalona: Sierpnia 11, 2011, 21:26:29 pm
eee 1 ch**owa zbyt liniowa i praktycznie jest tylko 1 droga. W dodatku brakuje strasznie mapy--idź gdzieś tam...a skąd ja mam wiedzieć gdzie to jest?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2011, 21:26:29 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

lupinator

  • Gość
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 11, 2011, 21:49:08 pm »
eee 1 ch**owa zbyt liniowa i praktycznie jest tylko 1 droga. W dodatku brakuje strasznie mapy--idź gdzieś tam...a skąd ja mam wiedzieć gdzie to jest?

Chcesz powiedzieć, że gubisz się w liniowej grze, mistrzu? :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 11, 2011, 21:56:14 pm »
Chcesz powiedzieć, że gubisz się w liniowej grze, mistrzu?
Może nie tyle gubię co:
ok, ok doszedłem do komputerka..teraz mam iść na posterunek...kur*a gdzie to jest..no nic idę...o ch*j od cholery kolesi...gdzie ja mam iść aaaa!! widzą mnie....zgon...wczytywanie....dobra to teraz pójdę tędy..aaa!!! widzą mnie...zgon...wczytywanie, dobra teraz może tu się coś otworzyło...o tu się da iść...aaa!! widzą mnie...zgon...wczytywanie, dobra teraz wiem gdzie iść, trzeba uważać...
No i mam wrażenie że kolesie lepiej słyszą i widzą w 1 niż w 3.

2 też taka liniowa? bo jak tak to sobie odpuszczę.

lupinator

  • Gość
Odp: Splinter Cell Trilogy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 11, 2011, 22:48:38 pm »
Oczywiście, że lepiej słyszą i widzą, bo gra jest dużo bardziej wymagająca. 2 to najsłabsza część serii i bliżej jej do 1 niż 3, więc możesz sobie odpuścić jeśli nie bawi Cię początek trylogii.