Autor Wątek: Test Drive: Ferrari  (Przeczytany 11723 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 27, 2012, 01:06:10 am »
Efektownie, nader szybko, atrakcyjnie dla oczu, miło dla ucha. No i bez klasy standard. Widok z kokpitu jest taki, jaki być powinien.  :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 27, 2012, 09:28:04 am »
Czyli wszystko się zgadza. Gra wyścigowa, która podoba się Sylvanowi = najprawdopodobniej straszliwe gówno. :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 27, 2012, 15:07:27 pm »
Podoba mi się GT 5  :shifty:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 27, 2012, 15:18:37 pm »
Kłamiesz jak wtedy kiedy obiecywałeś pojedynek w Dirt 2. :-x

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 27, 2012, 21:11:04 pm »
Dostaliśmy zaproszenie do Wawy na pokaz przedpremierowy tejże gry, tak więc spodziewajcie się najpóźniej w przyszłym tygodniu mam nadzieje jakiejś zapowiedzi.

Okaże się i tak pewnie, że Sylwek miał racje, no ale poczekamy i zobaczymy ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 02, 2012, 19:36:24 pm »
Dostaliśmy zaproszenie do Wawy na pokaz przedpremierowy tejże gry, tak więc spodziewajcie się najpóźniej w przyszłym tygodniu mam nadzieje jakiejś zapowiedzi.

Okaże się i tak pewnie, że Sylwek miał racje
, no ale poczekamy i zobaczymy ;)

Czekamy na rzetelną (jak zawsze) relację. Ta będzie miała u mnie szczególne względy, jako, iż uznaję Sfift za absolutna czołówkę najlepszych gier wyścigowych tej generacji, a przecież nowy TD tak doń jest podobny.  :roll:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 03, 2012, 17:46:13 pm »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 03, 2012, 23:48:25 pm »
Chcesz więc masz :)

http://gameonly.pl/news/wrazenia-z-pokazu-wersji-preview-test-drive-ferrari-legends
To u mnie norma.

Zatem, jakby ktoś się nie skusił:
Cytuj
Chociaż do premiery pozostały jeszcze dwa miesiące, już teraz wiem, że Test Drive Ferrari Legends, będzie dobrą, wartą zainteresowania grą. Teoretycznie nie jest to półka tuzów gatunku, jednak testowana przeze mnie produkcja nadrabia niesamowitym klimatem, który wywołuje nabyta licencja. Ściganie się autami, przypominającymi bolidy ze słynnego wyścigu w „Mafii”, kiedy mówi do nas inżynier, zaciągający włoskim akcentem, to coś, czego nie uświadczysz w Gran Turismo. Podobać się musi też uwaga, jaką poświęcono rozwojowi marki, o czym świadczy podzielenie kariery na trzy etapy, które dzielą historię włoskiego koncernu na trzy części. Przyznam szczerze, że do gry podchodziłem sceptycznie, jednak zostałem mile zaskoczony i jeśli lekkie, techniczne błędy zostaną poprawione, to nowy Test Drive, będzie zasługiwał na naprawdę dobrą ocenę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 04, 2012, 09:10:52 am »
Zatem, jakby ktoś się nie skusił:
Cytuj
Chociaż do premiery pozostały jeszcze dwa miesiące, już teraz wiem, że Test Drive Ferrari Legends, będzie dobrą, wartą zainteresowania grą. Teoretycznie nie jest to półka tuzów gatunku, jednak testowana przeze mnie produkcja nadrabia niesamowitym klimatem, który wywołuje nabyta licencja. Ściganie się autami, przypominającymi bolidy ze słynnego wyścigu w „Mafii”, kiedy mówi do nas inżynier, zaciągający włoskim akcentem, to coś, czego nie uświadczysz w Gran Turismo. Podobać się musi też uwaga, jaką poświęcono rozwojowi marki, o czym świadczy podzielenie kariery na trzy etapy, które dzielą historię włoskiego koncernu na trzy części. Przyznam szczerze, że do gry podchodziłem sceptycznie, jednak zostałem mile zaskoczony i jeśli lekkie, techniczne błędy zostaną poprawione, to nowy Test Drive, będzie zasługiwał na naprawdę dobrą ocenę.

No, ale dla dzieci bez prawa jazdy najważniejsze jest, że gada do nas inżynier zaciągający po włosku. :lol:

Btw. Nie widzę w teście wzmianki o liczbie klatek w jakiej ten tytuł śmiga. A to raczej istotna sprawa jeśli chodzi o gry typu sim.

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 04, 2012, 10:11:07 am »
Btw. Nie widzę w teście wzmianki o liczbie klatek w jakiej ten tytuł śmiga. A to raczej istotna sprawa jeśli chodzi o gry typu sim.

A gdzie jest powiedziane, że to gra typu Sim?

Przecież to oczywiste, że będzie to gra w stylu GRID'a, SHifta itp. Czyli gra zręcznościowa z drobnymi elementami z symulatorów...

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 04, 2012, 10:17:40 am »
Nie widzę w teście wzmianki o liczbie klatek w jakiej ten tytuł śmiga. A to raczej istotna sprawa jeśli chodzi o gry typu sim.
Pewnikiem 30 fps. W playtescie jest napisane ze poki co gra klatkuje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 04, 2012, 10:21:36 am »
Btw. Nie widzę w teście wzmianki o liczbie klatek w jakiej ten tytuł śmiga. A to raczej istotna sprawa jeśli chodzi o gry typu sim.

A gdzie jest powiedziane, że to gra typu Sim?

Przecież to oczywiste, że będzie to gra w stylu GRID'a, SHifta itp. Czyli gra zręcznościowa z drobnymi elementami z symulatorów...

No zaraz zaraaz...a nie jest to tytuł, który ma elementy silnika C.A.R.S? Cały czas myślałem, że TD:Ferrari ma być simem. Nawet w teście jest napisane, że auta czasem trudno utrzymać na torze, a to raczej domeną arcade nie jest.

Mrocz

  • Gość
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 04, 2012, 10:36:31 am »
No zaraz zaraaz...a nie jest to tytuł, który ma elementy silnika C.A.R.S? Cały czas myślałem, że TD:Ferrari ma być simem. Nawet w teście jest napisane, że auta czasem trudno utrzymać na torze, a to raczej domeną arcade nie jest.

Nie wszystko jest czarne i białe BoBaN.

Test Drive Ferrari reprezentuje ten sam gatunek co GRID, NFS: SHIFT czy Project Gotham Racing. Jest to taka samochodówka z elementami symulacji.

To że ma elementy silnika C.A.R.S nie czyni go symulatorem.
To tak jakbyś powiedział, że Need For Speed The Run jest FPS'em bo jest na tym samym silniku co Battlefield 3.

Naprawdę jeżeli masz zamiar oczekiwać od Test Drive Ferrari symulacji, to najlepiej już teraz przestań się tą grą interesować bo zwyczajnie w świecie będziesz zawiedziony. To nie jest tytuł rywalizujący z Gran Turismo 5 czy Forzą, tylko z grami które wymieniłem wyżej.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 04, 2012, 10:38:26 am »
To szkoda, bo naprawdę myślałem, że ma to być swego rodzaju hołd dla Ferrari, a takowy nie widzę w innej formie niż symulacja.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 04, 2012, 11:01:27 am »
Zatem, jakby ktoś się nie skusił:
Cytuj
Chociaż do premiery pozostały jeszcze dwa miesiące, już teraz wiem, że Test Drive Ferrari Legends, będzie dobrą, wartą zainteresowania grą. Teoretycznie nie jest to półka tuzów gatunku, jednak testowana przeze mnie produkcja nadrabia niesamowitym klimatem, który wywołuje nabyta licencja. Ściganie się autami, przypominającymi bolidy ze słynnego wyścigu w „Mafii”, kiedy mówi do nas inżynier, zaciągający włoskim akcentem, to coś, czego nie uświadczysz w Gran Turismo. Podobać się musi też uwaga, jaką poświęcono rozwojowi marki, o czym świadczy podzielenie kariery na trzy etapy, które dzielą historię włoskiego koncernu na trzy części. Przyznam szczerze, że do gry podchodziłem sceptycznie, jednak zostałem mile zaskoczony i jeśli lekkie, techniczne błędy zostaną poprawione, to nowy Test Drive, będzie zasługiwał na naprawdę dobrą ocenę.

No, ale dla dzieci bez prawa jazdy najważniejsze jest, że gada do nas inżynier zaciągający po włosku. :lol:

Btw. Nie widzę w teście wzmianki o liczbie klatek w jakiej ten tytuł śmiga. A to raczej istotna sprawa jeśli chodzi o gry typu sim.

Ale do tych tuzów nie zaliczasz chyba GT5 ze średnią 8.5/10  :) Toż to oba DiRT'y mają wyższą średnią. Burnout Paradise, GRiDi Shift (na IP, ale zawsze).  :P
Jestem daleki od słownych przepychanek, ponieważ niczemu one nie służą. Wypada także zrozumieć, że inny gracz ma prawo do odmiennego zdania, ale znając BoBaN'a, to stwierdzi, że grając w GT5 czuje większą immersję, niż gdy zasiądzie za swoja Hondą na gaz, a cała reszta gier jest dla "dzieciaków nie znających się na prawdziwej jeździe"  :happy2:

Rzecz jasna nowy TD jeszcze się nie ukazał, jedyna osoba, która w niego grała (recenzent z GO) ocenił go bardzo dobrze, ale BoBaN doczepił się już do k/s i faktu, że to nie symulator (a i tak nie ma nim być, zatem niepotrzebne psioczenie).

Oczywiście jedyna słuszna i dopracowana gra wyścigowa jest symulatorem z prawdziwego zdarzenia. Kokpit, dachowanie, interakcja z betonową ścianą, uszkodzenia jako takie.
SIMulator. Nie ma to tamto.

Rzekłem.  :puppy-eyes:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 04, 2012, 11:16:30 am »
Ale do tych tuzów nie zaliczasz chyba GT5 ze średnią 8.5/10  :)

Owszem zaliczam, bo ogarnięty człowiek orientujący się w temacie wie, że ocena GT5 była wystawiona zanim gra przybrała taką formę w jakiej jest teraz. Pomijam już fakt, że nikt normalny nie kieruje się ocenami sim'ów porównując te tytuły do arcade typu Dirt (w którego notabene obiecałeś pojedynek i podkuliłeś ogon jak ostatnia cipka). Jeśli spojrzysz na oceny simów np. z PC to zobaczysz, że są one na podobnym poziomie co GT5. Po prostu te gry trafiają do znacznie węższego grona graczy. Tylko nie wyskakuj teraz ze sprzedażą GT5, bo nie piszę tutaj o wynikach finansowych tylko o sytuacji kiedy ktoś kupił grę i nadal w nią gra (sama nazwa Gran Turismo sprzedała miliony kopii GT5, a to czy gra podobała się nabywcom szukającym prostego grania to już inna sprawa...np. takim jak Ty, którzy nie grają w GT5 i wybierają dużo łatwiejsze gierki wyścigowe).

Do reszty się nie odnoszę, bo tylko potwierdzasz swoim wpisem brak pojęcia o tego typu grach (oraz słowa MG TV z preview TD:F).

PS. Moja Honda nie jest na gaz.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 04, 2012, 12:20:09 pm »
Jedyne co mi się podoba w tej grze to fakt, że wnętrze auta odbija się w szybach jak mamy kamere ze środka.

Unlimited

  • Gość
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 04, 2012, 20:12:12 pm »
Fakt, wnętrza są ładnie odpicowane. 8) Ale taki efekt już był w jednej grze na PS2, nie pamiętam już tytułu. ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 17, 2012, 18:47:43 pm »
Bardzo ładnie. Ostatnio nawet wrzuciłem na ruszt (dla przyrównania) FM4 oraz Shift'a drugiego. GT5 nawet nie chciało mi się instalować.  :P

Zasadniczo będzie jak w tym drugim. Grafika może nie będzie najwyższej jakości, ale dzięki takiemu, a nie innemu jej potraktowaniu, otrzymamy produkt niezwykle miły dla oka.

Calam

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-12-2010
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 17
Odp: Test Drive: Ferrari
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 25, 2012, 09:56:28 am »
Premiera 29 czerwca.