Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1978807 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15480 dnia: Listopada 24, 2016, 18:24:54 pm »
Strony www i podręczniki medycyny to nie życie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15481 dnia: Listopada 24, 2016, 18:29:15 pm »
Strony www i podręczniki medycyny to nie życie.

Panie, ja to widziałem na oddziale kardiologii :lol: We wtorek pacjent dobrze widział, a na drugi dzień miał zaburzone totalnie odwodzenie lewego oka i prawie całkowitą ślepotę. No ale nie ma co rozmawiać o medycynie z Toba, skoro nawet kolorów różowego od niebieskiego nie odróżniasz. Pewnie te wszystkie błyski, światełka i inne japońskie wynalazki z FFXV popsuły plamkę żółtą i doprowadziły do jej zwyrodnienia. To samo schorzenie kyo dostał od swoich pstrokatych ustawień tv z niebieskimi zębami.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15482 dnia: Listopada 24, 2016, 19:18:11 pm »
Juras zapomniales juz ze te kamyczki spadaja jak sie zjedzie na tylku w Uncharted. :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15483 dnia: Listopada 24, 2016, 19:45:00 pm »
Juras zapomniales juz ze te kamyczki spadaja jak sie zjedzie na tylku w Uncharted. :P

Musiał je zobaczyć bo u niego pewnie są fioletowe albo różowe :P

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15484 dnia: Listopada 24, 2016, 19:55:06 pm »
Zapomnialem. :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15485 dnia: Listopada 24, 2016, 20:39:40 pm »
Cytuj
Jakie to wszystko piękne, skąpane w świetle krwistego księżyca przy zachowaniu naturalnych barw, a nie filtr różany i jazda.
tylko niebo i otoczenie jest różowo fioletowe :lol:

Włąśnie zmierzyłem krawędzie wodospadu które juras nazywa różowym



Komentarz jest chyba zbędny :rotfl:
CO za pogrom  :lol: :lol:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15486 dnia: Listopada 24, 2016, 22:58:43 pm »
Strony www i podręczniki medycyny to nie życie.
Nie waro.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15487 dnia: Listopada 25, 2016, 01:14:02 am »
O Mnichu, przypomniałeś mi o sw. Co my tu mamy? Pacjent oślepł drugiego dnia po wizycie znachora. Unlimited Klosz z Mroczem razem śmiechują z zapominania, a jeszcze nie tak dawno jeden drugiemu opowiadał coś o bitmapach w GT. Tomasz loluje nie wiedząc z czego. Czyli norma po staremu.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15488 dnia: Listopada 25, 2016, 09:36:21 am »
O Mnichu, przypomniałeś mi o sw. Co my tu mamy? Pacjent oślepł drugiego dnia po wizycie znachora. Unlimited Klosz z Mroczem razem śmiechują z zapominania, a jeszcze nie tak dawno jeden drugiemu opowiadał coś o bitmapach w GT. Tomasz loluje nie wiedząc z czego. Czyli norma po staremu.

Nie tak dawno = 6 lat temu :lol:

Czasami się zastanawiam co ty robisz w życiu, że masz czas i chęci wyszukiwać jakieś starożytne posty. I co to ma niby udowodnić? Jaki to ma związek z tematem? Oczywiście żaden :P

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15489 dnia: Listopada 25, 2016, 11:50:06 am »
Bardzo duży, bo jak chorągiewki. Jak Klosz widział bitmaty w ulubionej giereczce to był be, teraz razem ślizgujecie po kamyczkach, to od razu koledzy do śmiechowania.
Wyszukanie tego postu zajęło mi kilka razy mniej, niż innemu koledze nagranie prowokacyjnych filmików do tematu share, no ale tam w słusznej sprawie, to już dochodzenia w sprawie marnowania wolnego czasu nie będzie. :

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15490 dnia: Listopada 25, 2016, 11:52:25 am »
Jak Klosz widział bitmaty w ulubionej giereczce to był be, teraz razem ślizgujecie po kamyczkach, to od razu koledzy do śmiechowania.
Patrz, to dokładnie jak Ty i Kyo.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15491 dnia: Listopada 25, 2016, 11:53:38 am »
Jak Klosz widział bitmaty w ulubionej giereczce to był be, teraz razem ślizgujecie po kamyczkach, to od razu koledzy do śmiechowania.
Patrz, to dokładnie jak Ty i Kyo.

:lol: No właśnie chciałem to zauważyć xD

Zresztą jestem zbyt poważnym człowiekiem by chować do kogoś urazę bo się o bitmapkę w gierce nie zgadzaliśmy 6 lat temu xD xD . Nie oceniaj wszystkich swoją miarą Juras.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15492 dnia: Listopada 25, 2016, 12:59:53 pm »
Proszę mi wskazać w takim razie, gdzie ja tutaj śmieszkuję z Kyo tak jak Mrocz z Kloszem, bo to że on się wcina pod moje posty nic nie znaczy. Ba, to przecież Mrocz wrzucał zdjęcia z aparatu, żeby udowodnić istnienie różowej wody w rzeczywistości, kiedy to co widzi szklane oko jest tak obiektywne, że hej, niebieskie żeby się kłaniają. Ogólnie ładna generalizacja niepoparta faktami.
I o jakiej znowu urazie? Raczej o wiarygodności, skoro kiedyś miał jakieś zwidy z bitmapami na pierwszym planie, które niby potem były tylko w tle (nie wnikam, autka nie moje bajki), to dlaczego teraz ma być wiarygodny w kwestii różowej wody.

I jeszcze raz:
Mleko (nie podobają mi się tego typu "zabiegi artystyczne, o czym wspominałem przy okazji EGtR):


Ziarno (tu wręcz odwrotnie):


Róże, pomarańcze i inne fiolety są na materiałach wulfena (w takim wydaniu którego tez nie lubię, to nie jest poziom z BB), i że on sobie kliknie w wybrany piksel i mu wyjdzie co wyjdzie, to nic nie znaczy, bo odbiór całej sceny jest inny.

Kotek z niebieskimi oczyma:


Wulfen z pomiatorem widzi biały krzyż:


Tomasz loluje.

Fin.

I te gadki o byciu poważnym człowiekiem, w SW, kiedy się dowalasz do tego co ja robię z wolnym czasem w życiu prywatnym. HeHe

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15493 dnia: Listopada 25, 2016, 13:02:51 pm »
to dlaczego teraz ma być wiarygodny w kwestii różowej wody.

A czemu fanboy Bloodborna ma być wiarygodny w temacie grafy U4 vs BB?


ode mnie koniec tematu, bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2016, 13:07:04 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15494 dnia: Listopada 25, 2016, 13:46:19 pm »
Fanboy Bloodborne jest tak samo wiarygodny jak fanboy Uncharted w temacie grafy U4 vs BB.

No i z resztą, nic nie zmieni faktu, że Uncharted 4 na przytoczonych screenach miejscami wygląda na grę z mocno rozmazanym obrazem, co nie każdemu może się podobać.


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15495 dnia: Listopada 25, 2016, 13:49:44 pm »
Dokładnie, tym bardziej, że tych fanów U4 jest tutaj do zajebania.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15496 dnia: Listopada 25, 2016, 13:54:57 pm »
Czyli kto tutaj jest np tym fanbojem U4?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15497 dnia: Listopada 25, 2016, 14:04:11 pm »
Ciekawe, jak wiarygodnym jest ten, kto gierkę która zdobyła ogólne uznanie wśród graczy, ma średnie 89 po obu stronach na mecie, wygrała plebiscyt na grę generacji PS3 w JP, nazywa technicznym gniotem i ścierwem, bo postać się zsunęła i zginęła.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15498 dnia: Listopada 25, 2016, 14:09:17 pm »
Ciekawe, jak wiarygodnym jest ten, kto gierkę która zdobyła ogólne uznanie wśród graczy, ma średnie 89 po obu stronach na mecie, wygrała plebiscyt na grę generacji PS3 w JP, nazywa technicznym gniotem i ścierwem, bo postać się zsunęła i zginęła.
Pewnie tak jak ten, który robi podobne rzeczy w odniesieniu do gry która ma średnią około 93 po obu stronach i jest grą która zdobyła najwięcej nagród w historii branży, że o uznaniu nie wspomnę, bo go północnica zahaczyła troszeczkę za daleko i zginął.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15499 dnia: Listopada 25, 2016, 14:17:22 pm »


Na Pro tak samo jak na PS4 w 1080p.
Dalej nie komentuje, bo już mam dość wkurwiania się na $ony.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15500 dnia: Listopada 25, 2016, 14:22:57 pm »
pragnę zauważyć, że kilka dni temu ogrywałem pierwszy raz uncharted i tam samoistne "spadanie z krawędzi" wkurza znacznie bardziej. różnica jest taka, że nathan się od razu łapie i nie ma napisu "you died". no i w gierkach od fs, jak gdzieś nie doskoczysz, to cię niewidzialna "linka" nie wciągnie ;)

btw. testowałem też intensywnie hdr (na ks8000) i muszę powiedzieć, że to jest bardzo dużo piany o nic. efekt jest zauważalny, ale rewolucji absolutnie nie ma. śmiem twierdzić, że moi rodzice w ogóle nie zobaczyliby różnicy. w ślepym teście na ulicy byłoby pewnie podobnie. pomijam lolków z hdtv polska, bo jak źle poustawiali opcje, to jasnym jest, że forza horizon za hdr dostała +2 do grafy :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15501 dnia: Listopada 25, 2016, 14:31:32 pm »
pragnę zauważyć, że kilka dni temu ogrywałem pierwszy raz uncharted i tam samoistne "spadanie z krawędzi" wkurza znacznie bardziej. różnica jest taka, że nathan się od razu łapie i nie ma napisu "you died". no i w gierkach od fs, jak gdzieś nie doskoczysz, to cię niewidzialna "linka" nie wciągnie
No ja mam całkowicie inne odczucia. W uncharted ani razu mnie coś takiego nie zirytowało, w DS bardzo często, zwłaszcza w tym świecie co było pełno szczurów i wyglądał jak ze zgniłego drewna. I tak jak BB uwielbiam tak do DS nie mogłem się przekonać, a to spadanie z krawędzi to nie jedyny mój zarzut, ale jakoś akurat ten sobie Juras ukochał. Co zrobić.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15502 dnia: Listopada 25, 2016, 14:36:09 pm »
Co to by była z frustracja jakbyś do bagien doszedł :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15503 dnia: Listopada 25, 2016, 14:41:17 pm »
No dlatego właśnie, żeby frustracji sobie oszczędzić, skończyłem grać dużo wcześniej. Dziwne, bo ponoć BB jest bardzo podobne do DS a dla mnie to niebo a ziemia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15504 dnia: Listopada 25, 2016, 15:56:49 pm »
Ciekawe, jak wiarygodnym jest ten, kto gierkę która zdobyła ogólne uznanie wśród graczy, ma średnie 89 po obu stronach na mecie, wygrała plebiscyt na grę generacji PS3 w JP, nazywa technicznym gniotem i ścierwem, bo postać się zsunęła i zginęła.
Pewnie tak jak ten, który robi podobne rzeczy w odniesieniu do gry która ma średnią około 93 po obu stronach i jest grą która zdobyła najwięcej nagród w historii branży, że o uznaniu nie wspomnę, bo go północnica zahaczyła troszeczkę za daleko i zginął.
I tak jeszcze odnosnie północnic, obiektywizmu i hitboxów.




Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15505 dnia: Listopada 25, 2016, 16:32:36 pm »
Edytowałem tylko położenie spoilera, jako że tyle czasu po premierze to każdy kto chciał, przeszedł:
W spoilerze jest o skończeniu także reklamacji nie uwzględniam.

Szczerze ten wątek główny, a szczególnie końcówka jakoś tak oderwana od reszty gry czyli bożątek, leszych i porońców. Podróże między światami i nie Gon, czyli elfy z umierającego świata szukające nowego "domu", a wieczna zima jako prawdziwe zagrożenie które Cirilla "pokonuje" robiąc boom w tajemniczej wieży ze snów. I nie wiem po ona uciekała jak jej siła to jakieś dziesięć Geraltów plus możliwość zrobienia boom. I jakie to głupie jak Geralt mówi, że ona nie da rady, ba NAWET on może nie dać i potem przejmuje się kontrolę na Cirilla która sieka na strzępy całe zastępy gonu niczym Nariko z niebiańskim mieczem.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Na pewno jest to najlepsza gra w swoim gatunku, ale jak już pisałem, nie podobała mi się ta końcówka, takie to jakieś chaotyczne i namieszane, ta gra stoi baronami, bożątkami, Łysymi Górami, leszymi i nawiedzonymi wieżami.

Świat jest olbrzymi i piękny, tyle miejsc do zwiedzenia, tylko że w sumie poza widokami do podziwiania to do większości tych miejsc (oznaczonych pytajnikami) nie ma po co iść/płynąć, ot skrzynka ze "skarbem" czyli paroma randomowymi śmieciami, typowe dla takich dużych gier "zapchaj dziury". Mogli tam dać jakieś karty unikatowe do gwinta, jakiś materiał potrzebny do zrobienia seta albo zapiski o zapomnianych technikach, niedostępnego nigdzie indziej przeciwnika, a nie płyniesz na kraniec świata, mając 33 lv pokonujesz Arcygryfa z czaszką, dostajesz zadanie lv48 na odnalezienie skarbu, a tam kolejna copy-paste gówniana zbroja/kusza i 86 sztuka lnu. Nijak się to pod tym względem ma do japońskich produkcji.

Gra jest łatwa, bardzo łatwa, najtrudniejszy był początek, a kilka ghuli w pierwszej walce potrafi być trudniejsza niż wielcy dzikiego gonu przy końcu gry, i jest causal friendly, za zadania poboczne dostaje się śmieszne ilości doświadczenia albo i nic kiedy za jedno zadanie w wątku głównym wpada pod koniec nawet 2-3 lv.

10/10 w swoim gatunku i ciężko to będzie przebić komukolwiek. BB nadal goty, ale zaraz za nim W3.
O zjebanych hitboxah pisałem z okazji, jak ktoś się jarał niemiłosiernie walkami (nie pamiętam dokładnie i tego mi się już mi nie chce szukać)

A tu podobne rzeczy:
Demony ścierwo więc podziękuję, ale na darki już się od dawna czaję.
Próbowałem w tego technicznego gniota kiedyś grać. I ja rozumiem, jak gra jest trudna, bo jest trudna a nie zgony powoduje to, że sterowanie jest tragincze i spadłem w przepaść bo się postać nagle przesunęła. Koło bloodborne to to nawet nie stało. Co do reszty soulsów to nie wiem, bo nie grałem.
Moje wlasne zdanie, wypracowane po spedzeniu jakichs 10h z ta gra.

Teraz weź słoik, zakręć się, zamarynuj i nie wychodź do wiosny przynajmniej. lol

Btw, przy okazji marnowania życia natrafiłem też na takie wpisy:
Zblizam sie do konca i tak mi sie przypomnialo, jak Zielarz wypisywal o kolorowym klimacie rodem z DA zamiast brudnego i powaznego swiata. Jak on bardzo sie mylil... :D

wpis. Generalnie cała gra ma genialny design.
vs
Nie lord tylko człowiek który w tym pracuje i gołym okiem widać, że wiedzą w tych tematach to Cię zjada na śniadanie. :lol:

wulfen jadący girsami bloodborna, teraz mnie xbotem wyzywa bo se U4 z BB porównałem xd
W bloodbornie od pochodni żaden obiekt nie rzuca cieni. Przykro mi, taka jest brutalna prawda. A cień samochodu w girsach nie jest statyczny, widać jak w 2:30 sie przesuwa.
Cytuj
W girskach nie ma pochodni.
Jest za to latarka i jakoś na słabym złomboxie się dało zrobić cienie. A bloodborne na glorious ps4 brak cieni. Bez komentarza.


I taki:
Czas na ocene dla tej gry, także jedziemy w kolejności.


Grafika: 8- Przy pierwszym kontakcie, sam początek giery myślę sobie o taka dobra siódemka. Jazda zaczęła się dopiero po tym jak zobaczyłem wschód słońca i nie powiem kopara lekko mi zjechała. Tak zajebistego zachodu i wschodu słońca nie miała żadna gra coś niesamowitego. Twórcy od DriveClub niech się patrzą i uczą jak to się robi :naughty:. Gra o tych porach wygląda zdecydowanie najlepiej, często przewijałem nawet czas aby zaczynać grać powiedzmy o 4 rano czy 17 po południu. Do tego wszystkiego piękny, czysty ostry obraz nie to co zamieć w Batmanie :lol:. Ci co narzekają, że w nocy jest za jasno to chyba nie grali w wspomnianego Batka hehe. Sam musiałem w opcjach gier dać aby było ciemniej w Gacku. Co do Wieśka to u mnie na Bravizji noc wygląda jak noc a dzień jak dzień. Proponuje zmienić ustawienia i tvik na Bravie. Jakość tekstur jest taka sobie, czasami coś tam fajnie świeci na podłożu czy ubraniu, ale to są wyjątki. Wygląd postaci też bez rewelacji, o ile jeszcze główne postacie wyglądają jako tako to reszta zdecydowanie poniżej średniej. Wiele postaci jest podobnych do siebie. Dawno temu w Shenmue już każda postać wyglądała inaczej nawet przypadkowy npc a tu niestety do tego daleka droga. Zdecydowany plus należy się za wykonanie całego otaczającego świata czy to las, miasto, wyspy, morze wyglądają bardzo dobrze. Wjazd do takiego Nilfgaard czy Oxenfurtu o zachodzie słońca to jedne z najwspanialszych chwil wizualnych w grach video. Sam wiatr sprawia fajne wrażenie i wszystko co powinno się rusza. Na minus zdecydowanie woda, która w porównaniu ze wcześniejszymi pokazami czy takim GTA 5 wygląda i rusza się beznadziejnie. Animacja no niestety tutaj giera potrzebuje poprawy, u mnie nawet na Bravizji miałem spadki na bagnach czy podczas deszczu, ognia. Jakbym wyłączył wspomagacze byłoby nieciekawie. Mimo wszystko to co otrzymałem jest bardzo dobre wizualnie, myślałem, że będzie o wiele gorzej a tutaj taka miła niespodzianka.



Dźwięk: 9- Nie ma do czego się przyczepiać jest super. Polski dubbing daje rade konkretnie, praktycznie każda postać brzmi świetnie. Muza podczas walki rozwala a gdy zwiedzamy Skellige pewien wokal żeński normalnie masakruje. Spotkanie z:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
też ma specyficzną melodie.
Zresztą utwory praktycznie cały czas się zmieniają w zależności od otoczenia. Czasami też jest cisza która potęguje także na swój sposób klimat.



Grywalność: 8+ Od giery ciężko się oderwać wszystko w niej żyje i jest zrobione na maxa. Słowiański klimat tej gry niszczy. Zadań mamy mnóstwo i każde z nich wciąga jak diabli nie to co beznadziejne poboczne z GTA5. Żywotność giery to brak słów i kop w szczenę jakiejkolwiek grze. Dla samych historii zwykłych ludzi chce się zaliczyć najzwyklejsze nawet przypadkowe zadania. Jest to pierwsza giera w jaką gram gdzie zadania poboczne są niemalże częścią fabuły a na dodatek zrobione na tym samym poziomie a czasami nawet wyższym. Wielkie brawa dla twórców istna rewelacja. System walki jak na giere RPG jest dobry i najważniejsze, że sprawie satysfakcję. Walki z bossami dają radę chociaż nie jest to nie wiadomo co. Fabuła poezja, każdemu posiadaczowi sprzętów do gier polecam się z nią zapoznać. Wyborów dialogowych mamy masę i naprawdę coś znaczą.


Zalety:

- Fabuła
- Świat
- Klimat
- Żywotność
- Muzyka
- Charyzmatyczne postacie (Yennefer co za sucz)
- Przeciwnicy
- Wschód i zachód słońca
- Rozgrywka


Wady:

- dropy animacji na bagnach i przy deszczy wraz z ogniem
- loading
- bugi typu: doczytywanie, szaleństwa Płotki i innych postaci w tle
- dużo postaci podobnych do siebie
- wykonanie wody trochę jednak razi
- inwentarz przedmiotów itp. powinien zostać lepiej zorganizowany ciężko go na początku obczaić, zwłaszcza tym co nie grali w tego typu gry



Ogólnie: 9= Na tą chwile to najlepsza giera na tą generacje konsol.
System walki jak na giere RPG jest dobry i najważniejsze, że sprawie satysfakcję. Walki z bossami dają radę chociaż nie jest to nie wiadomo co.
xd

Pierwszy rpg w życiu? Czy na tubie przelazłeś?

Zaorane czy nie, głosujcie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15506 dnia: Listopada 25, 2016, 16:40:24 pm »
Nie rozumiem tego porównania cytatów, że niby te moje opinie się wykluczają? Do tej pory uważam, że Zielarz się mylił co do designu wiedzmina i również do tej pory uważam, że wiedzą zjada kyo na sniadanie.

Co do reszty to również wiele osób się tutaj jara walką w BB i jakoś nie widziałem, żebyś ochoczo wrzucał gify oraz filmiki z hitboxami jak wyżej.

Co do mojej opinii o DS to już przyznałem nie raz, że jest ona przesadzona, ale to już nie pasuje do koncepcji, nie?

Podziwiam, że Ci się chce tak tych cytacików szukać, serio.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15507 dnia: Listopada 25, 2016, 21:45:32 pm »
Fanboy Bloodborne jest tak samo wiarygodny jak fanboy Uncharted w temacie grafy U4 vs BB.

No i z resztą, nic nie zmieni faktu, że Uncharted 4 na przytoczonych screenach miejscami wygląda na grę z mocno rozmazanym obrazem, co nie każdemu może się podobać.


Na zdjeciach to można każdej grze coś zarzucić, filmiki nie można tak łatwo manipulować

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15508 dnia: Listopada 27, 2016, 09:05:36 am »



Mistrzostwo świata. Chyba tylko samo ND będzie w stanie to przebić, bo nikt się nawet nie zbliża do tego poziomu. Chciałbym zobaczyć jakąś platformówkę typu J&D od nich, bo to mogłoby wyglądać zjawiskowo.
Proponuje postawić im pomnik lub wysłać laurkę z gratulacjami ;)
Już niedługo wychodzi Horizon od gości którzy naprawdę robią kapitalną grafe a nie tuszują ją brudną szybą. Wówczas może się przekonasz jakie to Nogi Dogi na tej generacji słabe jest.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15509 dnia: Listopada 27, 2016, 09:06:09 am »
O wpadl ziomeczek co potrafi tylko jeczec o brudnych szybach a udowodnic niestety nie potrafi nic. Porcja smiechu z rana.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15510 dnia: Listopada 27, 2016, 09:11:22 am »
Nie znasz Kyo, ale na szczęście dla Ciebie jest wolność słowa i możesz sobie pisać co chcesz. Rynek growy docenił kunszt ND, a że ktoś z popsutym tv i wzrokiem kreta ma inne zdanie to nikogo nie interesuje. Tobie nawet ludzie zajmujący się grafiką nie są w stanie przetlumaczyc, a to już oznacza, że mamy do czynienia z ciężkim przypadkiem.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15511 dnia: Listopada 27, 2016, 09:22:41 am »
O wpadl ziomeczek co potrafi tylko jeczec o brudnych szybach a udowodnic niestety nie potrafi nic. Porcja smiechu z rana.
Udowodniłem paćkę i ziarno coś jeszcze?


Nie znasz Kyo, ale na szczęście dla Ciebie jest wolność słowa i możesz sobie pisać co chcesz. Rynek growy docenił kunszt ND, a że ktoś z popsutym tv i wzrokiem kreta ma inne zdanie to nikogo nie interesuje. Tobie nawet ludzie zajmujący się grafiką nie są w stanie przetlumaczyc, a to już oznacza, że mamy do czynienia z ciężkim przypadkiem.
Śmieszny jesteś :lol:
Zarzucasz mi coś czego ty nie dostrzegasz a jest i śmiesz porównywać moją osobę do kreta na siebie nie patrząc? Jesteś fanem U4 i niebieskiej marki takie jest moje zdanie ba zakochanym jesteś wręcz :)

Może to Ty Marcepan masz zepsuty tv bo wątpię abym ja miał oba zepsute plus do tego 2 kumpla to razem cztery na których odpalana była ukochana przez Ciebie gra?
Mało tego w MM XD93 też był zepsuty i walił 3 krotnie bardziej ziarnem w hdr niż na żywym w owej grze? No raczej nie ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15512 dnia: Listopada 27, 2016, 09:24:35 am »
Zdj z Twojego zepsutego tv to nie jest dowod. Na share czekamy juz od dawna i nadal nic nie ma.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15513 dnia: Listopada 27, 2016, 09:27:12 am »
Kiedy wy głąby przestaniecie go karmić?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15514 dnia: Listopada 27, 2016, 09:29:23 am »
@Windo

Ktoś wrzucał share z ziarnem i było widoczne.



Skocz sobie i obczaj ową początkową scenę z hdr to zobaczysz to o wiele, wiele bardziej ;)

Kiedy wy głąby przestaniecie go karmić?
Masz tam głąby na psx forum pod dostatkiem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15515 dnia: Listopada 27, 2016, 09:29:43 am »
Fakty są takie, że moja opinia o grafice U4 jest zbieżna z przytłaczająca większością recenzji, odczuć i ocen innych graczy. Ty wymyśliłeś sobie jakieś ziarno, którego nie potrafisz udowodnić i trzymasz się tego jak mucha kupy. A co zabawniejsze to forumowicze wrzucają Ci screeny gdzie widać jak idealny obraz wyświetla U4, ale Ty dalej brniesz w te swoje brednie. Pamietaj, więc że jesteś ze swoją opinią tak bardzo odosobniony, że nikt na poważnie nie traktuje pierdół, które piszesz.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15516 dnia: Listopada 27, 2016, 09:33:14 am »
Pracujesz bodajże w skelpie z tv, konsole PS4 z hdr też posiadasz?
Tak wiec co Ci szkodzi odpalić sobie U4 na odbiorniku z hdr?

Zaklinasz rzeczywistość Marcepan i nie chcesz poznać bolesnej prawdy ;)

W nowym TR też ziarna nie ma dla Ciebie, bo tak zapytam z ciekawości?
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2016, 09:35:27 am wysłana przez Kyokushinman »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15517 dnia: Listopada 27, 2016, 09:35:53 am »
@Windo

Ktoś wrzucał share z ziarnem i było widoczne.



Skocz sobie i obczaj ową początkową scenę z hdr to zobaczysz to o wiele, wiele bardziej ;)

Kiedy wy głąby przestaniecie go karmić?
Masz tam głąby na psx forum pod dostatkiem.
No i wlasnie o tym "dowodzie" mowie xd

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15518 dnia: Listopada 27, 2016, 09:37:28 am »
@Kyo
Odpalałem wielokrotnie U4 na takich tv. Odpalałem też na zwykłych ledach i w obu przypadkach gra olśniewa piękną i czystą grafiką. Zaznaczam, że były to w 100% sprawne tv.

Tak jak napisałem Ci wcześniej. Moja opinia pokrywa się z miażdżąca dla Twoich bzdur większością.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15519 dnia: Listopada 27, 2016, 09:38:19 am »
Odpalałem wielokrotnie U4 na takich tv. Odpalałem też na zwykłych ledach i w obu przypadkach gra olśniewa piękną i czystą grafiką. Zaznaczam, że były to w 100% sprawne tv.

Tak jak napisałem Ci wcześniej. Moja opinia pokrywa się z miażdżąca dla Twoich bzdur większością.
Sam sobie tak wmawiasz bo co mogłeś na swoją obronę innego napisać :lol:

Nadal czekam na odpowiedź co do TR?