Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2046594 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #640 dnia: Marca 11, 2013, 15:58:16 pm »
Jak nie rozumiesz co napisałem i nie potrafisz wnieść nic mądrego, to może się po prostu w dyskusję nie wpie**alaj?

Dobrej jakości obraz SD z Wii przeskalowany w górę dalej pozostaje świetnej jakości.

Przed chwilą aż specjalnie pierwszy raz w życiu zmieniłem rozdziałkę w moim monitorze z 1080p na 720p (też 23 cale) i nie widzę praktycznie żadnej różnicy.

Zmieniłeś podczas gry, czy sam pulpit windows? Jeśli sam pulpit to obczaj jakąś grę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #641 dnia: Marca 11, 2013, 16:04:29 pm »
Dobrej jakości obraz SD z Wii przeskalowany w górę dalej pozostaje świetnej jakości.

Dalej błądzisz jak dziecko we mgle...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #642 dnia: Marca 11, 2013, 16:08:01 pm »
Piszesz pierdoły, jakby nie miało żadnego znaczenia czy obraz jest w 1080p, czy 720p, bo telewizorek sobie przeskaluje, a mi mówisz, ze błądzę we mgle :lol:

Aż dziwne, że nigdzie nie psioczyłeś na PS4 że obsługuje fullHD zamiast pozostać przy dobrej jakości obrazu 720p, bo na to samo wychodzi, a nawet lepiej.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #643 dnia: Marca 11, 2013, 16:08:34 pm »
Ja jak swego czasu gralem w bete multi Crysisa 2 to wolalem grac w 1080p na LOW niz w 720p na MEDIUM bo po prostu lepiej to wygladalo. Dla mnie tez roznica pomiedzy 1080p, a 720p jest KOLOSALNA.
Ty to swego czasu oddawałeś swoje nędzne dojcze życie za PIĘĆ CZTERY CZTERY PE W ALANIE, kiedy to standardem już było 720, ale teraz kolosalnie pierdolił będzie o krzysiach i 1080 lol.

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #644 dnia: Marca 11, 2013, 16:09:43 pm »
Dziwnę, ja widze na 23' znaczącą różnicę. Ale co ja tam mogę wiedzieć  :roll:

Przed chwilą aż specjalnie pierwszy raz w życiu zmieniłem rozdziałkę w moim monitorze z 1080p na 720p (też 23 cale) i nie widzę praktycznie żadnej różnicy. Dopiero jak nosem dotykam monitora to widać minimalnie większą ostrość. Różnica między 720p a 1080p robi się widoczna od 32 cali a dużą różnicę widać dopiero od 40 cali (podłączałem kiedyś lapka do TV 32` i 40` i robiłem testy w BF3 i PES 2013).

Na pulpicie nie będzie tego aż tak widać . Polecam sprawdzić takie przejście na jakiejś grze . Pamiętam jak sprawdzałem taki przeskok z 720p na 1080p na Crysysie jedynce i skok robił wrażenie a , że maiłem przy tym 10 klatek na sekundę , to już inna historia . 
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #645 dnia: Marca 11, 2013, 16:14:38 pm »
Master, a jak wklejałeś screena z AVATARA GRY jako AVATAR FILM to ile miałeś pe? lol
Bo myśmy w 720 od razu parsknęli śmiechem.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 16:16:23 pm wysłana przez Juras »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #646 dnia: Marca 11, 2013, 16:20:31 pm »
Dopiero od 32 cali jest różnica a dużą widać na 40+. A teraz pokaż mi pecetowca który gra na 40+ calowym monitorze :lol:

Lepiej na 40 calowym TV. Pada obsługuje 99% gier, więc wystarczy podpiąć hdmi i możesz grać.
Diablo, Arma, Guild Wars, kickstartery, szoguny, starcrafty, warcrafty, pacze of exile i cała reszta pecetowych AAA to 1% rynku? Bidny Karota, nie o takie master rejsy walczył:)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #647 dnia: Marca 11, 2013, 16:22:07 pm »
Piszesz pierdoły, jakby nie miało żadnego znaczenia czy obraz jest w 1080p, czy 720p, bo telewizorek sobie przeskaluje, a mi mówisz, ze błądzę we mgle :lol:

Aż dziwne, że nigdzie nie psioczyłeś na PS4 że obsługuje fullHD zamiast pozostać przy dobrej jakości obrazu 720p, bo na to samo wychodzi, a nawet lepiej.

Jak z upośledzonym... Rozdzielczość MA znaczenie, ale to jest tylko jeden z elementów a nie wyznacznik jakości grafiki. Jeśli jakaś gra w 720p robi coś lepiej niż inna w 1080p, to plus dla tej gry, bo wykorzystując mniejsze zasoby osiąga lepszy efekt. Dotrze wreszcie do zakutego łba czy mam nie wiem... podkreślić? Pogrubić? Pomalować na czerwono?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #648 dnia: Marca 11, 2013, 16:34:08 pm »
Jak z upośledzonym... Rozdzielczość MA znaczenie, ale to jest tylko jeden z elementów a nie wyznacznik jakości grafiki. Jeśli jakaś gra w 720p robi coś lepiej niż inna w 1080p, to plus dla tej gry, bo wykorzystując mniejsze zasoby osiąga lepszy efekt. Dotrze wreszcie do zakutego łba czy mam nie wiem... podkreślić? Pogrubić? Pomalować na czerwono?

Najlepiej otrzyj łzy chusteczką. Jak jest dana gra, np Uncharted 3 to gdy odpalisz jaw  SD to wyglada jak kupa, a w 720p jest znacznie lepiej. To samo tyczy się gier na PC, w których masz możliwość odpalenia w 1080p zamiast w 720p. I wiadomo, rozdzielczość to tylko jeden aspekt grafiki, ale Ty uparcie stoisz, że 720p>1080p jeśli jest dobrze zrobione 720. Porównywanie różnych gier w rozdzielczości to prawie jak moja wpadka z daniem zdjęcia w z gry Avatar zamiast z filmu chociaż i tak nie miało to wpływu na to co powiedziałem i nie miało znaczenia. Odpal sobie byle jaka grę na PC najpierw w 720p, a potem 1080p i potem pogadamy. Póki co idź do mamy się wypłakać, że pier**lisz głupoty w internecie.


Master, a jak wklejałeś screena z AVATARA GRY jako AVATAR FILM to ile miałeś pe? lol
Bo myśmy w 720 od razu parsknęli śmiechem.

 :roll: Pozdrawiam kolejnego debila. Wypowiedź moja miała na celu ukazanie, ze poziom avatara to nie jest odległa przyszłość, i screena dałem pierwszego lepszego z google grafika
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
ze zdjęciem helikopterka. A że akurat była to gra, co nie zauważyłem przez niedbałość, bo nigdzie nie chciałem pokazać, zę Krzyś 3 jest lepszy niż avatar (bo nie jest :lol: Tylko kretyn jak Ty i Iras mogą tak tweirdzić, zę to napisałem). No ale wiadomo brak argumentów, zę 720p jest lepsze od 1080p to się zaczyna brać wypowiedzi, które nie mają żadnego znaczenia w rozmowie.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 16:36:06 pm wysłana przez Master_666 »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #649 dnia: Marca 11, 2013, 16:39:42 pm »
Masz tutaj Jurasku-Kutasku cytat mojego posta, ze zmienionym helikopterkiem na taki jak był w filmie:

Obejrzałem sobie Avatara dzisiaj i tak jak ktoś mówił w Worze, to faktycznie już tak nie robi :< Jedynie animacją roślinności nadrabia (bo animacja 'koni' to jest tragiczna). Po ograniu Crysis 3 na ultra jednak robi wrazenie i grafika podobna do Avatara. Nie wiem, kto to mówił, ale w sumie to grafika jak w avatarze może i zobaczymy pod koniec życia PS4.

Crysis 3


Avatar


Czytaj ze zrozumieniem z Iraskiem, bo widzę, że w podstawówce nie nauczyli.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 16:54:43 pm wysłana przez Master_666 »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #650 dnia: Marca 11, 2013, 16:50:54 pm »
Najlepiej otrzyj łzy chusteczką. Jak jest dana gra, np Uncharted 3 to gdy odpalisz jaw  SD to wyglada jak kupa, a w 720p jest znacznie lepiej. To samo tyczy się gier na PC, w których masz możliwość odpalenia w 1080p zamiast w 720p. I wiadomo, rozdzielczość to tylko jeden aspekt grafiki, ale Ty uparcie stoisz, że 720p>1080p jeśli jest dobrze zrobione 720. Porównywanie różnych gier w rozdzielczości to prawie jak moja wpadka z daniem zdjęcia w z gry Avatar zamiast z filmu chociaż i tak nie miało to wpływu na to co powiedziałem i nie miało znaczenia. Odpal sobie byle jaka grę na PC najpierw w 720p, a potem 1080p i potem pogadamy. Póki co idź do mamy się wypłakać, że pier**lisz głupoty w internecie.

GRA "X" w 720p < GRA "X" w 1080p
GRA "Y" w 720p <, > LUB = GRA "X" w 1080p
np. Uncharted w 720p > Minecraft w 1080p
Gry użyte dla przykładu, ale grafikę można skutecznie porównywać niezależnie od rozdzielczości tak w Minecrafcie jak i w Krzysiu trzecim.


Jak tym razem nie dotrze, to trudno, poddaje się.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #651 dnia: Marca 11, 2013, 16:53:50 pm »
GRA "X" w 720p < GRA "X" w 1080p
GRA "Y" w 720p <, > LUB = GRA "X" w 1080p
np. Uncharted w 720p > Minecraft w 1080p
Gry użyte dla przykładu, ale grafikę można skutecznie porównywać niezależnie od rozdzielczości tak w Minecrafcie jak i w Krzysiu trzecim.

Jak tym razem nie dotrze, to trudno, poddaje się.


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No to teraz nie mam pytań. Jesli cały czas sądziłeś, że ktokolwiek mówiąc o rozdzielczości, że gra np. saper w fullHD jest lepszy graficznie od U3 w 720 to jesteś skończonym pajacem. Każdy wie, ze chodzi o gry typu Tomb Raider 720p < Tomb Raider 1080p. Nie wiem jak abrdzo masz ograniczone logiczne myślenie ale widzę, że pora sobie zrobić mały odpoczynek od gierek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #652 dnia: Marca 11, 2013, 16:56:15 pm »
To jest... piekne :cry:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #653 dnia: Marca 11, 2013, 16:58:29 pm »
Kutaska to ty będziesz badał swoim pacjentom, apaszkowy kur** geju. Bo się chyba zapominasz gówniarzu pier**lony.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #654 dnia: Marca 11, 2013, 17:01:24 pm »
Kutaska to ty będziesz badał swoim pacjentom, apaszkowy kur** geju. Bo się chyba zapominasz gówniarzu pier**lony.

Twoje wkurwienie to miód na moje serce :lol: Już przygotowałem worki na Twoje kości. Wolisz niebieski czy czarny?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #655 dnia: Marca 11, 2013, 17:03:58 pm »
Kutaska to ty będziesz badał swoim pacjentom, apaszkowy kur** geju. Bo się chyba zapominasz gówniarzu pier**lony.

Twoje wkurwienie to miód na moje serce :lol: Już przygotowałem worki na Twoje kości. Wolisz niebieski czy czarny?
No, a nazywanie mnie od dnia wczorajszego debilem, kretynem i kutasem to objawy czego? Prostaty mózgu?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #656 dnia: Marca 11, 2013, 17:13:09 pm »
Każdy wie, ze chodzi o gry typu Tomb Raider 720p < Tomb Raider 1080p.

Nie, nie każdy. Ja tu tylko przyszedłem wyśmiać postacie z Krzysia trzy, które wg pierwszego blacharza GO są insanely detailed, bo akurat wpadły mi w ręce świeże obrazki z The Last of Us, a ty przybiegasz z maczugą w ręku i okrzykiem "full ha de!" na ustach, waląc po łbach i obrażając wszystkich na prawo i lewo. Może najpierw zastanów się z kim i o co walczysz, a później bierz się za pisanie postów.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #657 dnia: Marca 11, 2013, 17:19:50 pm »
nawet nie wiem co napisać o Twoim kretyńskim poście

Tutaj Ciebie kretynem nie nazwałem, tylko Twój post o chinczykach który nic nie wnosi.

Cytat: Juras w Dzisiaj o 01:03:36
Czyli komp za 2.5k jest warty 2k, bo dyski twarde się nie liczą.
I teraz se odpowiedz na pytanie kto tu pierdoli i głupnie od tych blach do farmienia w domu.

Ale Ty jesteś kretynem.

Potem dalej ciagniesz ten sam wątek, mimo, ze gadasz durnoty i czytać ze zrozumieniem nie umiesz, to już nawałem Ciebie po imieniu.

No, a nazywanie mnie od dnia wczorajszego debilem, kretynem i kutasem to objawy czego? Prostaty mózgu?

Debilem moze i Cię nazwałem, ale nie wiem w którym poscie i cóż - jak ktoś daje obrazki końskiej maści, gada jakieś peirdoły o fapowaniu no to proszę Cię, kto tutaj ma "prostatę" (?) mózgu.

Nie, nie każdy. Ja tu tylko przyszedłem wyśmiać postacie z Krzysia trzy, które wg pierwszego blacharza GO są insanely detailed, bo akurat wpadły mi w ręce świeże obrazki z The Last of Us, a ty przybiegasz z maczugą w ręku i okrzykiem "full ha de!" na ustach, waląc po łbach i obrażając wszystkich na prawo i lewo. Może najpierw zastanów się z kim i o co walczysz, a później bierz się za pisanie postów.

To sobie go wyśmiewaj. Ale postacie w Krzysiu z kanciastym łbie brzydkie nie są, a ogólnie grafika tak jak nie sprowadza się tylko do rozdzielczości, tak i nie sprowadza sie do twarzy bohaterów.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #658 dnia: Marca 11, 2013, 17:23:49 pm »
Podsumujmy
Każda gra w lepszej rozdzielczości lepiej wygląda = multi są lepsze na PC niż obecnych konsolach.
Zdażają się perełki na PS3 które różnymi sztuczkami potrafią mieć wizualnie lepsze modele postaci niż Crysis 3
Peace :D

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #659 dnia: Marca 11, 2013, 17:25:05 pm »
Nie, nie każdy. Ja tu tylko przyszedłem wyśmiać postacie z Krzysia trzy, które wg pierwszego blacharza GO są insanely detailed, bo akurat wpadły mi w ręce świeże obrazki z The Last of Us

Porównanie, które zrobiłeś totalnie z dupy. Typowo Sonoklapowe podejście.

Ot sobie wstawiłeś dwa zestawy obrazków po czym bez żadnych argumentów stwierdziłeś że te z The Last Of Us są lepsze. BO TAK! Niby na jakiej podstawie? Dla mnie oba prezentują równie doskonały poziom. Na dodatek screeny z The Last Of Us to bullshoty z cutscenek co trzeba wziąć pod uwagę i dodatkowo stawia Crysisa 3 w pozytywnym świetle.

Ale oczywiście, będziesz brnął w zaparte, że Crysis 3 ma ch**owe kanciaste postacie ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #660 dnia: Marca 11, 2013, 17:31:21 pm »
Nie, nie każdy. Ja tu tylko przyszedłem wyśmiać postacie z Krzysia trzy, które wg pierwszego blacharza GO są insanely detailed, bo akurat wpadły mi w ręce świeże obrazki z The Last of Us

Porównanie, które zrobiłeś totalnie z dupy. Typowo Sonoklapowe podejście.

Ot sobie wstawiłeś dwa zestawy obrazków po czym bez żadnych argumentów stwierdziłeś że te z The Last Of Us są lepsze. BO TAK! Niby na jakiej podstawie? Dla mnie oba prezentują równie doskonały poziom. Na dodatek screeny z The Last Of Us to bullshoty z cutscenek co trzeba wziąć pod uwagę i dodatkowo stawia Crysisa 3 w pozytywnym świetle.

Ale oczywiście, będziesz brnął w zaparte, że Crysis 3 ma ch**owe kanciaste postacie ;)




Cytat: KKRT
Characters are insanely detailed





;

Pisz dalej. Chętnie się dowiem, co jeszcze stwierdziłem.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #661 dnia: Marca 11, 2013, 17:35:08 pm »
Nie, nie każdy. Ja tu tylko przyszedłem wyśmiać postacie z Krzysia trzy, które wg pierwszego blacharza GO są insanely detailed, bo akurat wpadły mi w ręce świeże obrazki z The Last of Us, a ty przybiegasz z maczugą w ręku i okrzykiem "full ha de!" na ustach, waląc po łbach i obrażając wszystkich na prawo i lewo. Może najpierw zastanów się z kim i o co walczysz, a później bierz się za pisanie postów.

"Wyśmiać" ma raczej negatywne znaczenie.

Naprawdę nie rozumiem co mają udowodnić te obrazki. Ząbki ci wyłażą, bo używasz gównianego anty aliasingu. Obraz dobrej jakości po przeskalowaniu w górę nadal będzie obrazem dobrej jakości. Full HD przede wszystkim ma dawać przewagę pozwalając dostarczyć więcej detali. Problem w tym, że np. insanely detailed kanciaki z Krzysia nawet po wyrenderowaniu w 4k będą tymi samymi kanciakami, które wyglądają gorzej niż postacie z TLoU w 720p. Jak assetsy gówniane, to sama rozdzielczość cudów nie zrobi.

Cóż skoro sam nie wiesz co piszesz...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #662 dnia: Marca 11, 2013, 17:36:01 pm »
No i kołnierzyk w ramieniu to też żadna cutscenka tylko 100% gameplayu. hehe

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #663 dnia: Marca 11, 2013, 17:38:21 pm »
No i kołnierzyk w ramieniu to też żadna cutscenka tylko 100% gameplayu. hehe

Cutscenki w Crysis 3 są interaktywne (możesz się no nstop rozglądać) i dzieją się na silniku gry.

Ale pewnie nie grałeś i pier**lisz ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #664 dnia: Marca 11, 2013, 17:45:18 pm »
"Wyśmiać" ma raczej negatywne znaczenie.

Jak karota wpada do tematu PS4 z tymi kanciakami z Krzysia komentując je słowami "Characters are insanely detailed", to się do niczego innego poza wyśmianiem nie kwalifikuje.

Cóż skoro sam nie wiesz co piszesz...

A to jest moja wina, że nie śledzisz tematu od początku tylko zaczynasz od mojej odpowiedzi na post jakiegoś trolla i próbujesz błyszczeć?

I jeśli koniecznie chcesz wiedzieć to tak, uważam, że postacie w TLoU są lepsze. Mają lepsze modele, tekstury, a przede wszystkim wyglądają nieporównywalnie bardziej naturalnie. Do tego poziomu zbliżyć może się chyba tylko gęba Psycho C3.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #665 dnia: Marca 11, 2013, 17:48:07 pm »
Interaktywna cutscenka na silniku gry to nadal cutscenka i tak też ją nazwałem. Po czym piszesz, że nazywanie cutscenki cutscenką to pierdolenie. Masz majaki?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #666 dnia: Marca 11, 2013, 17:48:48 pm »
No i kołnierzyk w ramieniu to też żadna cutscenka tylko 100% gameplayu. hehe

Cutscenki w Crysis 3 są interaktywne (możesz się no nstop rozglądać) i dzieją się na silniku gry.

Ale pewnie nie grałeś i pier**lisz ;)

Dokładnie. Zresztą zaraz po wyłączeniu tej cutscenki, można sobie podejść do typa i obczaić ten jego "kołnierzyk". I czy to cutscenki, czy granie postacie są takie same. Natomiast cutscenki z Uncahrted mają
 
Cytuj
higher polygon count + high-res textures + perfect anti-aliasing.

Poczytaj sobie Iras np tutaj:

http://area.autodesk.com/inhouse/bts/uncharted_3_with_naughty_dog

Cytuj
I always work in double the resolution being used, so my work files are usually 2048x¬-4096. The cinematic resolution is about 2048x1024 and the in-game texture measures 512x1024.

Dalej twierdzisz, że postacie w cutscenakch wygląają identycznie jak w trakcei gry w realtime? Sami twórcy temu zaprzeczają. W Krzysiu 3 niezależnie czy to cutscenka, (w której można się rozgląać na boki bo jest REAL TIME) czy gra postacie wyglaają identycznie z taką samą jakością tekstur. No ale upieraj się dalej.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 735
  • Reputacja: 74
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #667 dnia: Marca 11, 2013, 17:50:12 pm »
Ja w sumie ma bardzo mocnego kompa ale... jak mam do wyboru granie w dana grę na PC i konsoli to zawsze wybieram konsolę. Tak miałem z Dark Souls, Batman Arkham City, Wlaking Dead i innych. Wiadomo, że Full HD na propsie, ale kur** po prostu cenię sobię wygodę, a różnica nie jest aż tak znacząca. Myślałem że na forum konsolowym taka postawa bedzie bardziej popularna.
A przechodząc do meritum.
Konsole >>PC.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #668 dnia: Marca 11, 2013, 17:51:59 pm »
Ja w sumie ma bardzo mocnego kompa ale... jak mam do wyboru granie w dana grę na PC i konsoli to zawsze wybieram konsolę. Tak miałem z Dark Souls, Batman Arkham City, Wlaking Dead i innych. Wiadomo, że Full HD na propsie, ale kur** po prostu cenię sobię wygodę, a różnica nie jest aż tak znacząca. Myślałem że na forum konsolowym taka postawa bedzie bardziej popularna.
A przechodząc do meritum.
Konsole >>PC.

TYeż preferuję granie na konsoli nawet ze słabszą grafiką, ale nie jestem zaślepionym fanbojem i dobrze zdaję sobie sprawę, ze obecnie graifka na PC znacznie odbiega od grafiki na konsolach przy grach multiplatformowych.

Marins

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #669 dnia: Marca 11, 2013, 17:52:18 pm »
Ile pececiarzy z forum może zagrać w Crysisa 3 na max detalach ze stałą 30 fps w full hd ?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #670 dnia: Marca 11, 2013, 17:57:41 pm »
KKRT chyba. Z tego co widzę to uploaduje na swój kanał gierki na max detalach:
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/lBoX7xylNpw?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #671 dnia: Marca 11, 2013, 17:59:55 pm »
TYeż preferuję granie na konsoli nawet ze słabszą grafiką, ale nie jestem zaślepionym fanbojem i dobrze zdaję sobie sprawę, ze obecnie graifka na PC znacznie odbiega od grafiki na konsolach przy grach multiplatformowych.

Tu jest całe meritum sprawy.

Ani ja ani Master, ani zapewne Lem i inni co tutaj stanęli przeciwko Irasowi czy Jurasowi wcale nie twierdzą, że granie na PC jest jakieś super mega lepsze (no chyba, że Karota, ale to ten sam poziom trolla co Juras czy Iras). Ja osobiście gram zarówno na Playstation 3, Xboxie 360 jak i na całkiem mocnym PC'cie i z każdej platformy czerpię radość z grania.

Kwestia jest taka, że jak ktoś pierdoli głupoty tak jak Iras i Juras. Oraz rzyga żółcią na wszystko co związane z PC i innym konsolami bez znaczka Sony, to trudno tutaj nie przeciwstawić się temu. To jest po prostu śmieszna i idiotyczna postawa dwóch zaślepionych bałwanów.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 18:02:08 pm wysłana przez Mrocz »

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #672 dnia: Marca 11, 2013, 18:05:01 pm »
Naprawdę nie rozumiem co mają udowodnić te obrazki. Ząbki ci wyłażą, bo używasz gównianego anty aliasingu.
Mysle ze na tych obrazkach widac dosyc dosadnie jaka jest roznica w jakosci obrazu.
No tak....MSAAx8 to gowniany AA :roll:
A co do skalowania przez TV to sam uzywam TV do grania na PC i roznica jest dla mnie nawet bardziej widoczna niz na monitorze.
Jesli ktos tego nie widzi....no coz...moj staruszek nie widzi roznicy miedzy telewizja HD i SD ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #673 dnia: Marca 11, 2013, 18:14:35 pm »
TYeż preferuję granie na konsoli nawet ze słabszą grafiką, ale nie jestem zaślepionym fanbojem i dobrze zdaję sobie sprawę, ze obecnie graifka na PC znacznie odbiega od grafiki na konsolach przy grach multiplatformowych.



Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #674 dnia: Marca 11, 2013, 18:16:45 pm »


Widzę, że poziom twoich wypowiedzi przebił się przez dno ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #675 dnia: Marca 11, 2013, 18:20:36 pm »
Dalej twierdzisz, że postacie w cutscenakch wygląają identycznie jak w trakcei gry w realtime?

Tak, twierdzę. Przy niektórych zbliżeniach trzeba używać elementów wyższej jakości, ale ogólny odbiór jest taki sam.






Poszukaj sobie jeszcze informacji w jakiej rozdzielczości są tekstury postaci w C3, bo sądząc po strojach kanciaka i kołnierzyka, to raczej bliżej im do Uncharted 3 in-game niż przerywników.

No tak....MSAAx8 to gowniany AA :roll:

A radzi sobie z transparency i shader aliasingiem?

Tu jest całe meritum sprawy.

Ani ja ani Master, ani zapewne Lem i inni co tutaj stanęli przeciwko Irasowi czy Jurasowi wcale nie twierdzą, że granie na PC jest jakieś super mega lepsze (no chyba, że Karota, ale to ten sam poziom trolla co Juras czy Iras). Ja osobiście gram zarówno na Playstation 3, Xboxie 360 jak i na całkiem mocnym PC'cie i z każdej platformy czerpię radość z grania.

Kwestia jest taka, że jak ktoś pierdoli głupoty tak jak Iras i Juras. Oraz rzyga żółcią na wszystko co związane z PC i innym konsolami bez znaczka Sony, to trudno tutaj nie przeciwstawić się temu. To jest po prostu śmieszna i idiotyczna postawa dwóch zaślepionych bałwanów.

Wysoki poziom i kultura osobista przede wszystkim <ok>

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 735
  • Reputacja: 74
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #676 dnia: Marca 11, 2013, 18:22:01 pm »
Ile pececiarzy z forum może zagrać w Crysisa 3 na max detalach ze stałą 30 fps w full hd ?

Obecny
i52500K+8gb+Radeon 7970HD

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 984
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #677 dnia: Marca 11, 2013, 18:44:23 pm »
Dla mnie granie na PC w dużej mierze sprowadza się praktycznie do czegoś w deseń emulacji gier z konsol w wyższej rozdziałce. Jakaś wielka przewaga to nie jest, wystarczy spojrzeć na ostatni TR, który różni się jedynie wspomnianą rozdziałką i eksperymentalnym Tress FX.

Ostatnio jednak pojawiło się pare gier, nie portów z konsol, BF3, C3, które w większej mierze wykorzystują moc PC. No i na obecną chwilę to wszystko co PC ma do zaoferowania.

Reszta to podłapane ochłapy z konsol, podane w ładnej formie.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 991
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #678 dnia: Marca 11, 2013, 21:13:22 pm »
I RTSy i MMO i wiele darmowych produkcji, modów, ehh, konsole się tego nigdy nie doczekają  :cry:

Marins

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #679 dnia: Marca 11, 2013, 21:17:38 pm »
Właśnie Diablo 3 zmierza na konsole. Patrząc na architekturę PS4 można być pewnym, że takowych gier będzie dużo więcej.