Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2081496 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17040 dnia: Marca 08, 2017, 13:22:27 pm »
A Kyo i andryush to grali czy tylko filmiki wrzucają?

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17041 dnia: Marca 08, 2017, 13:25:37 pm »
Nikt tu nie jedzie po grze jako takiej, tylko argumentuje, że wcale nie jest taka perfekcyjna i unikalna, więc to musi być zapluty fan plejstejszyn.
(....)

To teraz napisz ilu z tych wypowiadających się w nią grało :)

Odbijam twój argument.

A ilu zachwalających Zeldę w nią grało?

tylko Mnichu i POK, ale ich wizja gry jako tako pasuje do mojej opinii. I nie piszą rewelacji typu "Horizon to nie jest gameplayowy sztos"

Beka, też ile osób które z góry zakłada, że Zelda jest lepsza od na przykład Horizon, grało w tą drugą grę?

W ten sposób proponuje zamknąć dyskusje, i pozwalać się wypowiadać TYLKO o Zeldzie Mnichowi i POKowi.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17042 dnia: Marca 08, 2017, 13:59:56 pm »
Brawo Nintendo, internety obesrane po uszy, bo Zelda 10/10 :lol:

Smutne są takie posty.

Nie można dyskutować i mieć swojego zdania, bo parę serwisów jebnęło 98/100 :/

Warto by je opierać na lepszych podstawach, niż "to niemożliwe" i wyciąganiu na siłę absurdów obecnych w każdej grze (w końcu każda jest uproszczona, nie ma żadnej hiperrealistycznej... a jeszcze przy tym miodnej).

Cytuj

Największa beka, że nikt tu poza irasem nie jedzie Zeldy, każdy jednogłośnie przyznał, że chce w to zagrać i musi być super, ale NIE trzeba je**ć ludzi i kręcić z nich bekę, bo kwestionują recenzje często hurraoptymistycznych serwisów.

Mrocz, którzy to są "wy", o których wspominasz? Wymienisz ksywki?

Dałeś się złapać w narrację "sprawiedliwych oświeconych" (a w rzeczywistości troli), którzy jedną wypowiedzią dowolnego użytkownika usprawiedliwiają wszelkie własne ataki i hejterstwo. To, że chętnie byś w Zeldę zagrał żeby się przekonać nie ma tu nic do rzeczy, bo zakładasz przecież, że raczej nie zagrasz, szkoda kasy na "kiepski" sprzęt.

Cytuj


Ciekawe czemu jak taki Wiesiek albo Uncharted 4 zbierały same 9/10 + wysoki user_score to nie byliście tacy posłuszni tym ocenom i też z bólem tyłka jechaliście krytyką na forum, wyzywając innych od fanboyów. Prawda wychodzi na jaw, ocenki serwisów pasują wtedy kiedy to jest wygodne ;)
Znowu, wymienisz o jakich "was" mówisz?

Zdaje się, że posiadaczami sprzętu N na forum są POK, Mnichu i szafa. Serio ja nie pamiętam żeby jechali po W3 czy U4. Może masz na myśli mnie, bo powiedziałem, że user score Zeldy wypełniony ocenami 0 i 1 tuż po premierze na bank jest niesprawiedliwy? Znów, po U4 czy W3 na pewno nie jechałem, o user score nie wspominając.

Prezentujesz syndrom oblężonej twierdzy, bo dałeś sobie wmówić trolom (i nie tylko Ty), że każdy fan Zeldy hejtuje Horizona, U4 czy W3. Nic bardziej mylnego.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17043 dnia: Marca 08, 2017, 14:10:40 pm »
Fakty są takie, że niemal wszystkie Zeldy dostają w recenzjach perfect score, po czym po jakimś czasie okazuje się, ze wcale takie cudowne nie są. Poza tym problem z recenzjami Zeldy jest taki, że piszą je z reguły fani Nintendo, mający ograniczone pojęcie o grach na konkurencyjnych platformach. 
Gra jest pewnie bardzo dobra, ale nie aż tak dobra. Przypomina mi to sytuacje, jak po skończeniu FFVII ogrywałem Ocarina of Time i zastanawiałem się, czemu dostaje takie oceny jak dziełu Square do pięt nie dosięga. Teraz jest to samo.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17044 dnia: Marca 08, 2017, 14:24:00 pm »
Tyle błędnych wniosków to ja dawno nie widziałem.

Warto by je opierać na lepszych podstawach, niż "to niemożliwe" i wyciąganiu na siłę absurdów obecnych w każdej grze (w końcu każda jest uproszczona, nie ma żadnej hiperrealistycznej... a jeszcze przy tym miodnej).

Przecież część tutaj osób rzuciło bardzo dobre argumenty czemu te oceny są hurraoptymistyczne. Połowa "plusów" to są rzeczy będące standardem w innych grach :)

No wskaż mi tych ludzi poza irasem i ewentualnie Masterem co jadą Zeldą ;) Masz jakąś paranoję chyba.
 Winda, tytacz czy nawet Becet nigdzie nie hejtowali i nie je**li tej gry. Winda nawet napisał, że się jara ;)


Co do


Znowu, wymienisz o jakich "was" mówisz?

Zdaje się, że posiadaczami sprzętu N na forum są POK, Mnichu i szafa. Serio ja nie pamiętam żeby jechali po W3 czy U4. Może masz na myśli mnie, bo powiedziałem, że user score Zeldy wypełniony ocenami 0 i 1 tuż po premierze na bank jest niesprawiedliwy? Znów, po U4 czy W3 na pewno nie jechałem, o user score nie wspominając.

Prezentujesz syndrom oblężonej twierdzy, bo dałeś sobie wmówić trolom (i nie tylko Ty), że każdy fan Zeldy hejtuje Horizona, U4 czy W3. Nic bardziej mylnego.


No sorry... Poczytaj posty Andryusha czy Kyokushina i nie mów mi, że to nie ma miejsca ;) Dwóch co nie grało ANI w Horizon ANI w Zeldę wiedzą najlepiej, która gra jest lepsza, a która gorsza ;) Opierając się tylko na recenzjach, które w przypadku innych tytułów nie są już takie rzetelne ;)

I nie wiem skąd se ubzdurałeś, że uważam że każdy Fan Zeldy hejtuje Horizon, U4 czy W3. Z Pokiem i Mnichem i szafą (nie wiedziałem, że on kupił) normalnie rozmawiam i moich postów do nich nie kieruję. Głównie do dwóch najbardziej aktywnych czyli Andryusha i Kyo.

PS. Co do ogrania gry. Po tym jak dostałem news, że na Emulatorze WIIU Nowa zelda ma kiedyś tam działać, to z chęcią ją sprawdzę na PC :) I mówię to naprawdę poważnie.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17045 dnia: Marca 08, 2017, 14:31:48 pm »
Fakty są takie, że niemal wszystkie Zeldy dostają w recenzjach perfect score, po czym po jakimś czasie okazuje się, ze wcale takie cudowne nie są. Poza tym problem z recenzjami Zeldy jest taki, że piszą je z reguły fani Nintendo, mający ograniczone pojęcie o grach na konkurencyjnych platformach. 
Gra jest pewnie bardzo dobra, ale nie aż tak dobra. Przypomina mi to sytuacje, jak po skończeniu FFVII ogrywałem Ocarina of Time i zastanawiałem się, czemu dostaje takie oceny jak dziełu Square do pięt nie dosięga. Teraz jest to samo.
Nie zgadzam się.

Forumowi fani N dawno wyogrywali takiego W3 czy U4 (POK exów sony nie, ale Mnichu czy szafa jak najbardziej, sam też się pod to podciągam :P ). Na tej zasadzie ciężko uwierzyć, że zawodowi recenzenci nie mają pojęcia o grach spoza konsoli N.

Z Okaryną znam motyw, sam jestem fanem Zeld dopiero od kiedy wciągnąłem się w Skywarda (co nie było łatwe, chyba z 8h trwało zanim przeszedłem od "męczę grę bo wypada" do "kurde, trzeba iść spać, ale może sprawdzić co jest w następnej komnacie"). Oceny Skyward Sword to głównie 8/10 (z tego co pamiętam).
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17046 dnia: Marca 08, 2017, 14:35:52 pm »
Forumowi fani N dawno wyogrywali takiego W3 czy U4 (POK exów sony nie, ale Mnichu czy szafa jak najbardziej, sam też się pod to podciągam :P ). Na tej zasadzie ciężko uwierzyć, że zawodowi recenzenci nie mają pojęcia o grach spoza konsoli N.

Nie wiem czy to było do mojego posta czy nie ;) Podkreśle raz jeszcze na wszelki wypadek. Nie chodzi mi o opinie POK'a, Mnicha czy Szafy bo ich opinie szanuję :) Chodzi mi o opinię Kyo i Andryusha którzy wypowiadają się często porównując Zeldę do drugiego tytułu Horizon nie grając ani w jeden ani w drugi tytuł ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17047 dnia: Marca 08, 2017, 14:48:14 pm »
@Mrocz
Warto więc wymieniać ich z ksywki (zwłaszcza jako osoby nie posiadające sprzętu), a nie uogólniać i czarować "psychofanami Zeldy", do jakich to błędnych wniosków doszedł Krzysiu.

Chyba jednak też sobie uwidziałeś te ataki na Horizona czy U4. Całość sprowadza się do tego:
Brawo Nintendo, internety obesrane po uszy, bo Zelda 10/10 :lol:

Otóż to. Sony miało znakomity początek roku i każdy niebieski pod sufit z radości podskakiwał, bo są wlepiane świetne oceny :) Zelda rozbija bank i aż słychać te połamane kości.
Pomyśl tylko o tym szaleństwie gdyby na PS4 coś tyle osiągnęło.  :lol:
Imho cieszenie się cyferkami jednak jest tu odbierane z jakiegoś powodu jak atak (choć że Kyo rzuca baity to fakt ;) ).
A że na ten moment mamy najlepiej ocenianą grę na metacritic to fakt, z którym nie sposób dyskutować (co tu się wyrabia przez ostatnie strony).
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17048 dnia: Marca 08, 2017, 15:20:12 pm »
@Mrocz
Warto więc wymieniać ich z ksywki (zwłaszcza jako osoby nie posiadające sprzętu), a nie uogólniać i czarować "psychofanami Zeldy", do jakich to błędnych wniosków doszedł Krzysiu.

Chyba jednak też sobie uwidziałeś te ataki na Horizona czy U4. Całość sprowadza się do tego:
Brawo Nintendo, internety obesrane po uszy, bo Zelda 10/10 :lol:

Otóż to. Sony miało znakomity początek roku i każdy niebieski pod sufit z radości podskakiwał, bo są wlepiane świetne oceny :) Zelda rozbija bank i aż słychać te połamane kości.
Pomyśl tylko o tym szaleństwie gdyby na PS4 coś tyle osiągnęło.  :lol:
Imho cieszenie się cyferkami jednak jest tu odbierane z jakiegoś powodu jak atak (choć że Kyo rzuca baity to fakt ;) ).
A że na ten moment mamy najlepiej ocenianą grę na metacritic to fakt, z którym nie sposób dyskutować (co tu się wyrabia przez ostatnie strony).


Poczytaj se inne tematy, a nie ograniczasz się do jednego ;) Ja teraz nie mam czasu przeglądać forum i wrzucać Ci cytaty. Po prostu mi się nie chce, a sprawy nie uważam za wartą mojego czasu :) Wrzuta na gameplay horizon jest już praktycznie na ostatniej stronie tematu Zeldy ;) A wrzuty na U4 i W3 to były w okolicach ich premier, gdzie nagle "recki 9/10" były niemiarodajne, fanboyskie, klaperskie.

Ja natomiast wielokrotnie podkreślałem, że nigdy nie zwracam uwagę na recenzje gier w serwisach. Cieszyły mnie tytuły 7/10, a nudziły tytuły 9/10. Moim koronnym przykładem to Shadow Of Mordor, który dla mnie jest niegrywalnym crapem, zasługującego maks na 4/10, a w serwisach zebrało 8/10 mniej więcej, a sam się ze mną zgadzałeś w tej kwestii. ;)
Mam swoje zdanie, swój gust i nie sugeruje się często ocenami. Dlatego podważam miarodajność 98/100 grze, która dużo od konkurencji się nie różni. Wiadomo moje zdanie to teraz toeria, dlatego nie zakładam jak Iras, że gra jest gównem (bo najpewniej nie jest) ale zamierzam kiedyś ten tytuł sprawdzić jako jedyną Zeldę, gierki Nintendo z reguły mnie odrzucają, fakt, że ten tytuł przyciągnął moją uwagę to naprawdę spory komplement dla niej :)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17049 dnia: Marca 08, 2017, 16:04:38 pm »
Spoko, między nami sprawa chyba wyjaśniona ;)

Inna rzecz, że po premierze unikałem tematów W3 i U4, stąd mogłem przegapić podobną wojnę, ale serio bym się jej nie spodziewał, a szukać trochę mi się nie chce. W temacie Horizon hejtu nie wypatrzyłem, może taki:
Chujnia jakaś, nie da się ściąć dżefka.
;)
Widziałem gorsze wojenki :)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17050 dnia: Marca 08, 2017, 16:25:09 pm »
Widziałem gorsze wojenki :)

No ja ogólnie o tych tekstach o bólu dupy sonoklapów mówię itp Sylvan swoje pięć groszy tym też dorzucił ;) A prawda taka, że poza irasem tego bólu dupy za bardzo nie ma, bo każdy chce zagrać xD xD

Jestem mega ciekaw tego emulatora WiiU jak ta zelda będzie trybić to na bank to sprawdzę :)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17051 dnia: Marca 08, 2017, 16:36:25 pm »
Zależy, czy ktoś się czuje sonoklapem ;)
Udowadnianie, że to absolutnie niemożliwe, by gra poza konsolą Sony mogła zasłużyć na 10/10 jednak o czymś świadczy. No nic, pogramy, zobaczymy :D Mimo wszystkich wad konsoli i sprawy z emu, sam zamierzam przekonać się na Switchu. Uwielbiam przenośniaki!
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17052 dnia: Marca 08, 2017, 16:43:42 pm »
Zależy, czy ktoś się czuje sonoklapem ;)
Udowadnianie, że to absolutnie niemożliwe, by gra poza konsolą Sony mogła zasłużyć na 10/10 jednak o czymś świadczy. No nic, pogramy, zobaczymy :D Mimo wszystkich wad konsoli i sprawy z emu, sam zamierzam przekonać się na Switchu. Uwielbiam przenośniaki!

Ale też nikt nie pisze, że Horizon czy inne gry na konsoli Sony zasługiwały na 10/10 ;)

Taka giera musiałaby... no cóż. Być perfekcyjna, nie wiem czy kiedyś takiej dożyjemy :)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17053 dnia: Marca 08, 2017, 16:49:49 pm »
Zależy, czy ktoś się czuje sonoklapem ;)
Udowadnianie, że to absolutnie niemożliwe, by gra poza konsolą Sony mogła zasłużyć na 10/10 jednak o czymś świadczy. No nic, pogramy, zobaczymy :D Mimo wszystkich wad konsoli i sprawy z emu, sam zamierzam przekonać się na Switchu. Uwielbiam przenośniaki!

Ale też nikt nie pisze, że Horizon czy inne gry na konsoli Sony zasługiwały na 10/10 ;)

Taka giera musiałaby... no cóż. Być perfekcyjna, nie wiem czy kiedyś takiej dożyjemy :)
W każdym razie wszyscy są zgodni bez grania, że Zelda na pewno na to nie zasługuje, więc wracamy do punktu wyjścia ;)

PS. Pierwsze przejście W3 imho na 10 w pełni zasługuje, gra przestaje się bronić przy drugim przejściu lub gdy szukamy nieliniowości na poziomie W2 w questach. No ale to już zupełnie inna rozmowa :P
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17054 dnia: Marca 08, 2017, 17:19:04 pm »
W każdym razie wszyscy są zgodni bez grania, że Zelda na pewno na to nie zasługuje, więc wracamy do punktu wyjścia ;)

Póki co to można się zgodzić, że gra jest na pewno rewelacyjna i Switch dostał świetną kosę na start systemu ;) Szkoda tylko że sama konsola nie dobija do poziomu jakości Zeldy. Nie mniej jakby zapowiedzieli jakiegoś poprawionego i tańszego Switcha Slim czy coś w ten deseń, który nie będzie tak kiepsko wykonany ;) oraz dostanie więcej gier wartych uwagi to na bank zwrócę uwagę na tę konsolę ;) Może nawet kupię :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17055 dnia: Marca 09, 2017, 01:35:49 am »
1.Horizona nie oceniam, i przytoczony był tutaj tylko ze względu na swoje ograniczenia pokazane w filmiku Zelda vs Horizon.

2. W Zeldę nie grałem, nie mogę jej ocenić. Co mi się w niej podoba na pierwszy rzut oka, pisałem wiele razy - jest sporo motywów opartych mniej lub bardziej na fizyce, które kiedyś w grach może się przewijały, ale chyba po raz pierwszy wszystkie są zebrane w jednej grze. Wspomniane bajery mogą być imo powodem tak wysokich ocen w serwisach growych. Także drodzy hejterzy, postarajcie się zrozumieć, że te ficzery to nie jest żaden idealny wzorzec, który musi mieć każda gra, tylko element składowy, dzięki któremu BOTW zbiera 10/10. I tyle ode mnie jeśli chodzi o ocenę Zeldy. Także te śmiechujki, że ta albo inna gra nie ma zrywania jabłek, więc nie zasługuje na dobrą ocenę, to nie do mnie.

3. Odnośnie ironicznych śmiechujów, dodam też, że nie przeszkadza mi uproszczony motyw "wybuchających" drzew, czy zwierzyny, po których Link zbiera surowiec lub mięso. Nie przeszkadzają mi też motywy bezdennych kieszeni, które w swoich gatkach mają growe postacie, i nie przeszkadza mi jeszcze wiele innych uproszczeń, które zawsze bedą w grach. :)


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17056 dnia: Marca 09, 2017, 08:44:19 am »
drodzy hejterzy

Tak jak pisałem. Nie dajesz 10/10 to jesteś hejterem :lol:

Szacun dla Nintendo, że potrafią sobie przysporzyć takich oddanych fanów, nawet jeśli nie kupili ich sprzętu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17057 dnia: Marca 09, 2017, 09:41:12 am »
drodzy hejterzy

Tak jak pisałem. Nie dajesz 10/10 to jesteś hejterem :lol:

Szacun dla Nintendo, że potrafią sobie przysporzyć takich oddanych fanów, nawet jeśli nie kupili ich sprzętu.

Hejterzy to do osób oburzonych, że mi się ficzery Zeldowe podobają, a nie że oceniają grę mniej niż 10/10... przecież jest ogólna sraczka, bo ktoś sobie chwali zbieranie jabłek opisane przez POKa, podpalanie strzał, fizykę strzał lub inny Zeldowy bajer. A jak jeszcze się doda, że inne dzisiejsze gry, np Horizon, nie są tak bardzo skupione na detalach na fizyce w gameplayu, bo idą w grafę, to już w ogóle gównoburza hejterska. Jakie oceny, chłopaku...?
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2017, 09:44:04 am wysłana przez andryush »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17058 dnia: Marca 09, 2017, 09:59:44 am »
Hejterzy to do osób oburzonych, że mi się ficzery Zeldowe podobają, a nie że oceniają grę mniej niż 10/10...

Mamy głęboko w dupie, co się tobie podoba, tylko nie pierd**, że patenty obecne w grach od przynajmniej dekady są świeże i niespotykane :lol:

A jak jeszcze się doda, że inne dzisiejsze gry, np Horizon, nie są tak bardzo skupione na detalach na fizyce w gameplayu, bo idą w grafę, to już w ogóle gównoburza hejterska.

:lol:

Jedna walka z większym przeciwnikiem w Horizonie ma w sobie więcej fizyki niż cała Zelda.

Okarin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-03-2017
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17059 dnia: Marca 09, 2017, 10:00:32 am »
W zasadzie jakiekolwiek porównania z Dzikim Dechem są bezsensowne, bo wyglądają mniej więcej tak:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17060 dnia: Marca 09, 2017, 10:07:16 am »
Trzeba się już uciekać do jakichś dziwnych sztuczek, bo wklejenie screena z Zeldy i Horizona jeden obok drugiego (i nie bullshota jak to powyżej) powoduje, że zelda wygląda biednie :D

Okarin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-03-2017
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17061 dnia: Marca 09, 2017, 10:23:15 am »

Laik bez mrugnięcia powieką wskaże "ładne", jednak koneser wie które z powyższych to dzieło sztuki.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17062 dnia: Marca 09, 2017, 10:24:10 am »
Horizon to też nie wiadomo co graficzne ;)
O taki wizualny Far Cry Primal tylko z 3 osoby.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17063 dnia: Marca 09, 2017, 10:35:30 am »
Ej ale powiem Wam, że nawet zabawnie jest. Tyle lat fani N czekali uśpieni na swojego mesjasza i teraz taka beczunia z nich. Ta podjarka wykastrowaną graficznie do bólu Zeldą jest iście epicka. :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17064 dnia: Marca 09, 2017, 10:36:39 am »
Dobra, ja wysiadam.  :lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17065 dnia: Marca 09, 2017, 10:38:08 am »
Użytkownik Okarin. 12 postów i srogie zamieszanie w wielu tematach. Nowy mistrz przynęty?

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17066 dnia: Marca 09, 2017, 10:54:41 am »
Serio myślisz że to nowy użytkownik? Jak wiadomo trolling i altery to to co moderatorzy tu najbardziej promują.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17067 dnia: Marca 09, 2017, 11:02:08 am »
Serio myślisz że to nowy użytkownik? Jak wiadomo trolling i altery to to co moderatorzy tu najbardziej promują.

Też stawiam, że typ jest alterem, ale nie ma na to dowodu ;) Po prostu dobrze się kryje. Nie mniej nie wierzę, że taki troll przyszedł sobie tak po prostu siać propagandę N xD Ja bym dał bana, bo typ swoimi postami nic sensownego nie wnosi.

I skończcie już z tymi zarzutami do Moderacji bo to męczące się robi :P
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2017, 11:04:29 am wysłana przez Mrocz »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17068 dnia: Marca 09, 2017, 11:03:15 am »
Jak wiadomo trolling i altery to to co moderatorzy tu najbardziej promują.
Powiedz mi kto to jest, czyj to alter, udowodnij, a poleci zasłużony perm.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17069 dnia: Marca 09, 2017, 11:10:32 am »
:lol:

Sorry nie mam narzędzi moderatorskich, daj moda zaraz się trollujące gówno z forum usunie po pierwszej prowokacji. Albo dalej sobie wierz że to jakiś przypadkowy user który akurat przypadkowo teraz znalazł forum po raz pierwszy zeby napisać jak bardzo kyo zna się na grafice :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17070 dnia: Marca 09, 2017, 11:12:04 am »
:lol:

Sorry nie mam narzędzi moderatorskich, daj moda zaraz się trollujące gówno z forum usunie po pierwszej prowokacji. Albo dalej sobie wierz że to jakiś przypadkowy user który akurat przypadkowo teraz znalazł forum po raz pierwszy zeby napisać jak bardzo kyo zna się na grafice :lol:
No to jak nie masz narzędzi to co pier**lisz smuty ludziom którzy te narzędzia mają i widzą jak wygląda temat i mają więcej info.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17071 dnia: Marca 09, 2017, 11:16:06 am »
Bez narzędzi w pełni zasłużony ban powinien polecieć po pierwszych postach bo od razu widać ze to prowokacja, ale widać moderacja woli wypier**lać prawdziwych użytkowników jak Tomasz a jawne trollkonta już zostają bo inne ip i mod rozkłada ręce :lol: A forum tonie w coraz większym gównie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17072 dnia: Marca 09, 2017, 11:17:11 am »
Albo dalej sobie wierz że to jakiś przypadkowy user który akurat przypadkowo teraz znalazł forum po raz pierwszy zeby napisać jak bardzo kyo zna się na grafice
Cytacik gdzie tak napisałem, albo przeproś.

ale widać moderacja woli wypier**lać prawdziwych użytkowników jak Tomasz
No tak, po pewnie poleciał za darmo :lol: Już widzę jak nazywa Cię kurwą i szmatą, a Ty siedzisz cicho i "spoko, to prawdziwy użytkownik".

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17073 dnia: Marca 09, 2017, 11:33:36 am »
GO czasami przeglądają użytkownicy innego forum, a ludzi ceniących sobie Zeldę nie jest na świecie tak mało, jak na GO, więc to raczej nic dziwnego, że jakiś jeden gość zza żelaznej kurtyny , postanowił się zarejestrować i dorzucić swoje 5 groszy na naszym forum ;)

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17074 dnia: Marca 09, 2017, 11:35:29 am »
Albo dalej sobie wierz że to jakiś przypadkowy user który akurat przypadkowo teraz znalazł forum po raz pierwszy zeby napisać jak bardzo kyo zna się na grafice
Cytacik gdzie tak napisałem, albo przeproś.

A gdzie ja napisałem, że tak napisałeś? Cytacik albo przeproś. Za altery jest ban, a bana nie dałeś, jakie masz zdanie na ten temat jest jasne. Regulamin zabrania też prowokacji a tu miałeś podstawy od pierwszych wpisów.

ale widać moderacja woli wypier**lać prawdziwych użytkowników jak Tomasz
No tak, po pewnie poleciał za darmo :lol: Już widzę jak nazywa Cię kurwą i szmatą, a Ty siedzisz cicho i "spoko, to prawdziwy użytkownik".

Skoro tak przestrzegacie jednego punktu regulaminu dotyczącego ubliżania, to może jeszcze przestrzegajcie tego:

Cytuj
3. Na forum, pod groźbą otrzymania ostrzeżenia lub zbanowania, zabronione jest:

   5. stosowanie prowokacji,

Bo ja widzę że już któryś rok bez problemu istnieje tu użytkownik który rzuca więcej haczyków niż tomasz bluzgów i jakoś regulamin go nie dotyczy.

Ps. Wszystkiego najlepszego  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17075 dnia: Marca 09, 2017, 11:43:31 am »
GO czasami przeglądają użytkownicy innego forum, a ludzi ceniących sobie Zeldę nie jest na świecie tak mało, jak na GO, więc to raczej nic dziwnego, że jakiś jeden gość zza żelaznej kurtyny , postanowił się zarejestrować i dorzucić swoje 5 groszy na naszym forum ;)

Kumam, że Zelda może się podobać, ale typ wyraźnie prowokuje i nie piszcie, że tego nie widzicie ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17076 dnia: Marca 09, 2017, 11:55:26 am »
GO czasami przeglądają użytkownicy innego forum, a ludzi ceniących sobie Zeldę nie jest na świecie tak mało, jak na GO, więc to raczej nic dziwnego, że jakiś jeden gość zza żelaznej kurtyny , postanowił się zarejestrować i dorzucić swoje 5 groszy na naszym forum ;)

Kumam, że Zelda może się podobać, ale typ wyraźnie prowokuje i nie piszcie, że tego nie widzicie ;)

Taki już jest język SW. Betonowy opór przeciwników Zeldy też zakrawa na prowokacje do wojny :P

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17077 dnia: Marca 09, 2017, 11:59:11 am »
Za altery jest ban, a bana nie dałeś, jakie masz zdanie na ten temat jest jasne.
Bo dowodów na altera nie ma a Ty sam ich podać nie potrafisz. Nic tutaj nie jest jasne i nie rób tutaj jakichś swoich interpretacji.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17078 dnia: Marca 09, 2017, 12:00:58 pm »
Betonowy opór? Mówienie że Zelda to gra na 7-8 max?


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17079 dnia: Marca 09, 2017, 12:01:46 pm »
A gdzie ja napisałem, że tak napisałeś?
No właśnie Ty mi powiedz, gdzie ja napisałem, że "jakiś przypadkowy user który...", skoro piszesz, że wierzę iż tak jest.

Regulamin zabrania też prowokacji a tu miałeś podstawy od pierwszych wpisów.
Prowokacja jest pojęciem bardziej złożonym i tutaj wchodzimy w sferę mocnej interpretacji słowa pisanego. Dla Ciebie to prowo, a może ta osoba ma taki styl pisania? Jasne, jak ktoś jest nowy, ewidentnie przegina, nagminnie o tym samym i jest na forum w jednym celu, jak swego czasu piotr0937402482, to ban hammer go dosięga. Tak samo można dać perma Irasowi, bo 99% jego postów w tematach Nintendo to prowo zwieńczone klasycznym ":lol:".

I było mówione oraz pisane, że nie będziemy się rozwodzić nad każdym słowem z regulaminu, bo większość by poleciała za sygnaturki.

Skoro tak przestrzegacie jednego punktu regulaminu dotyczącego ubliżania
No chyba dobrze.

ch** Ci w dupe za twoje standardy lewacka PIZDO pier**lona. A spróbuj mi ku**o dać bana, to oświadczam Ci smieciu, ze możesz kasować konto spierdolino życiowa

Ps. Wszystkiego najlepszego 
Dzięki, wypiję dzisiaj Twoje zdrowie kręcąc się na głowie 8)

Betonowy opór przeciwników Zeldy też zakrawa na prowokacje do wojny
Jaki opór? Każdy ma swoje zdanie i je wyraża. Krzysiu dobrze napisał, że jakiekolwiek wytknięcie nawet zasłużonego błędu w stronę Zeldy jest z góry traktowane jako atak.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2017, 12:04:56 pm wysłana przez Ryo »