Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1990765 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6200 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:16:18 pm »
BTW, czy nasza wspaniała konsola posiada funkcję odtwarzania filmów MP4 z pamięci USB??
No, w końcu znalazłeś :D Nie nie posiada. I też mnie to wkurwiło jak ostatnio próbowałem odpalić. Ale tak czy inaczej, to konsola do grania. A gry dzialają.

No i mówcie mi dalej, że Sony dba o nas i ciągle rozwija konsolę w należytym kierunku...)))

A wcale nie szukałem, chciałem sobie filmik z The Order na konsoli odpalić, żeby docenić wizualia na większym ekranie. Rok po premierze, PS4 nie odtwarza filmów, DLNA też nie ma. Regres w porównaniu do poprzedniczki, ale nie, Sony jest święte.

Ranyy... Znalazłeś jedną bzdurę i już traktujesz to jako potężny argument do poparcia swoich tez. Przykro mi nikt po za tobą i chyba Kyo tak nie uważa.

A jak chcesz sobie odpalić filmik na dużym ekranie z PS4 to masz Youtube jakość wystarczająca.

Po za tym wcześniej pisałeś o wsparciu developerów, grach i PSN'ie. I nagle filmiki stały się jakąś mega istotną rzeczą? Serio kup sobie Xboxa bo to narzekanie robi się męczące.

Zaraz się dowiemy że gearsy to potężny, otwarty świat z nieskończoną ilością ścieżek do wyboru  :lol:.  Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Tak The order to klaustrofobiczny korytarz. I teraz żebyś zrozumiał, czytaj dokładnie, weź głęboki oddech, zrelaksuj się i zastanów zanim odpiszesz: Gearsy to też taki korytarzyk, co nie zmienia faktu że gra była i nadal jest genialna. Dziękuję za uwagę.

Sorry liczysz, że to do niego dotrze? Od początku w tych postach wieje wielką stronniczością. Gearsy choćby wyglądały gorzej od The Order i były korytarzykiem to na bravii kyo będzie wyglądać lepiej od rzeczywistości.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6201 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:18:05 pm »
BTW, czy nasza wspaniała konsola posiada funkcję odtwarzania filmów MP4 z pamięci USB??
No, w końcu znalazłeś :D Nie nie posiada. I też mnie to wkurwiło jak ostatnio próbowałem odpalić. Ale tak czy inaczej, to konsola do grania. A gry dzialają.
na ch** odpalac konsole jak w kazdym tv masz takie wejscie specjalne niesamowicie nowoczesne do ogladania filmów jak usb.
Co ten Andy pierdoli już dwie strony to ja nie wiem?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6202 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:19:45 pm »
Dla mnie to jest typowe marudzenie.
Mam ku temu powody.


Cytuj
klaustrofobiczny korytarz
Wiesz co to znaczy?

Girsą daleka droga do tego co jest na filmikach z The Order 1886. Tam to normalnie jak w imadle. A jaka będzie grafa w Girsach 4 się zobaczy, ale myślę, że może być lepsza od tego exa.


Co do tych Waszych wpisów to fanoboizm do potęgi i oby Wam tak czasami Sony bokiem nie wyszło :lol:.

Zaraz się dowiemy że gearsy to potężny, otwarty świat z nieskończoną ilością ścieżek do wyboru  :lol:.  Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Tak The order to klaustrofobiczny korytarz. I teraz żebyś zrozumiał, czytaj dokładnie, weź głęboki oddech, zrelaksuj się i zastanów zanim odpiszesz: Gearsy to też taki korytarzyk, co nie zmienia faktu że gra była i nadal jest genialna. Dziękuję za uwagę.
Tak z 10 razy bardziej rozległy obszar od The Order 1886 to na pewno. Pomijam oczywiście robione przez partaczy Judgment bo tam imadłem wali na podobną skalę.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6203 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:20:19 pm »
Co ten Andy pierdoli już dwie strony to ja nie wiem?

No właśnie. Mój stary TV z 2009 roku kupiony w promocji w Media Markt ma to rozwiązania. Owszem fajnie było jak PS3 to miało, ale nie przesadzajmy w PS4 ta funkcja nie jest niezbędna i robienie z tego argumentu jest totalnie z dupy.

Mam ku temu powody.

Każdy ma, ale jakoś nie trujemy dupy jakie to Sony jest złe. Bo te problemy zostaną naprawione. Ale to co piszecie ostatnie 2 strony to bzdury nieziemskie.

Tak z 10 razy bardziej rozległy obszar od The Order 1886 to na pewno. Pomijam oczywiście robione przez partaczy Judgment bo tam imadłem wali na podobną skalę.

No na przykład to :lol: Nie wierzę :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 12:22:39 pm wysłana przez Mrocz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6204 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:21:09 pm »
Gra nie wyszla a krytyk juz wie o niej wszystko xD Dziwne, ze oceny jeszcze ne ma

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6205 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:25:27 pm »
Dobra, przyznaję wam rację, przekonaliście mnie, Plejstejszyn jest zajebiste, PSN jest zajebiste, gry są zajebiste, wszystko jest super, Sony król.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6206 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:28:27 pm »
Dobra, przyznaję wam rację, przekonaliście mnie, Plejstejszyn jest zajebiste, PSN jest zajebiste, gry są zajebiste, wszystko jest super, Sony król.
zwyczajnie nie ma konkurencji, czy to wina SONY?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6207 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:31:26 pm »
Dobra, przyznaję wam rację, przekonaliście mnie, Plejstejszyn jest zajebiste, PSN jest zajebiste, gry są zajebiste, wszystko jest super, Sony król.

Ja pier**le. Albo 0 albo 1.

Albo jesteś fanbojem i spijasz śmietankę z pytki Sony.

Albo jesteś świadomym użytkownikiem i narzekasz na wszystko, nie podoba ci się nic w tym co robi Sony, a gry to chujnia.

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6208 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:33:25 pm »

Tak z 10 razy bardziej rozległy obszar od The Order 1886 to na pewno. Pomijam oczywiście robione przez partaczy Judgment bo tam imadłem wali na podobną skalę.

No rzeczywiście...


PS: Mrocz, ja wiem że to jak walka z wiatrakami, ale przynajmniej jest jakaś dyskusja i na forum nie wieje nudą :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6209 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:35:36 pm »

Dobra, przyznaję wam rację, przekonaliście mnie, Plejstejszyn jest zajebiste, PSN jest zajebiste, gry są zajebiste, wszystko jest super, Sony król.

Ja pier**le. Albo 0 albo 1.

Albo jesteś fanbojem i spijasz śmietankę z pytki Sony.

Albo jesteś świadomym użytkownikiem i narzekasz na wszystko, nie podoba ci się nic w tym co robi Sony, a gry to chujnia.
Uprzedziles mnie :)

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6210 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:39:55 pm »
Widzisz Andy tak jak wyżej. Nikt nie jest tutaj total fanboyem nie świadomym błędów Sony. Mnie też wkur**a, że po grze nie mogę wejść do PS Store i mam problem z wiadomościami. (w sumie ja tylko takie mam problemy) ale gadanie, że gry to chujnia, chodzą gorzej niż na Xbox One, Sony nic nie robi, gry nie robią wrażenia. To zwykłe bzdury i oczekiwania z kosmosu. Na rynku nie ma mocniejszej platformy od PS4 (nie piszę o mitycznej mocy PC) i to widać, i nie wiem skąd twoje pretensje do działania gier na PS4 się wzięły, bo to nie ta platforma ma z tym problemy tylko Xbox One.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6211 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:42:05 pm »
Dobra, przyznaję wam rację, przekonaliście mnie, Plejstejszyn jest zajebiste, PSN jest zajebiste, gry są zajebiste, wszystko jest super, Sony król.
Taka zajebista, że ciężko im emulator starych konsol zrobić, ba nawet 480p wrzucić do starych gierek aby to lepiej wyglądało na LCD niż na CRT. Jeszcze ludzie kupują nagminnie takie paćki pikselozy itd. ja bym normalnie nie mógł grać w takie gówna na LCD i kastrować stare gierki. Masakra i rozpacz.




Tak z 10 razy bardziej rozległy obszar od The Order 1886 to na pewno. Pomijam oczywiście robione przez partaczy Judgment bo tam imadłem wali na podobną skalę.

No rzeczywiście...


PS: Mrocz, ja wiem że to jak walka z wiatrakami, ale przynajmniej jest jakaś dyskusja i na forum nie wieje nudą :D
Aś wystrzeli z filmikiem :lol:. Nawet otwartych przestrzeni nie umiesz wrzucić. Mrocz i Ty nadal z klapami na oczach i kompletnym brakiem rozumienia tego co wypisałem.



Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6212 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:42:18 pm »
No ale MS pracuje, żeby się zrównać z Sony i żeby było 1080p. Logiczne powinno być, żeby Sony też się spięło i wycisnęło z konsoli 4K :lol:

Jeśli tego nie robi to chu** robi, proste.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6213 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:44:41 pm »
Taa jakby to 1080p na PS4 w każdej grze było.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6214 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:45:53 pm »
Dobra, przyznaję wam rację, przekonaliście mnie, Plejstejszyn jest zajebiste, PSN jest zajebiste, gry są zajebiste, wszystko jest super, Sony król.

Ja pier**le. Albo 0 albo 1.

Albo jesteś fanbojem i spijasz śmietankę z pytki Sony.

Albo jesteś świadomym użytkownikiem i narzekasz na wszystko, nie podoba ci się nic w tym co robi Sony, a gry to chujnia.

0 albo 1?? Nikt nie jest tutaj fanbojem, za to ja jestem hejterem, ok.

Ostatni raz, kiedy na prawdę chwaliłem sobie poczynania Sony, to środek życia PS3 - zajebisty poziom, szczyt rozwoju technologii platformy, true next-gen, GT5, GoW3, MAG. Później nie było już tak różowo, i zacząłem wyrażać zasłużoną krytykę. PS4 niestety nie do końca spełniło moje oczekiwania i do dnia dzisiejszego średnio mi się podoba to, jaki kształt przybrała marka, której fanem jestem od narodzin ich pierwszego dziecka.

No ale przepraszam was, za swoje zwątpienie w mesjasza!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6215 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:46:08 pm »
Taa jakby to 1080p na PS4 w każdej grze było.

Ty to się lepiej nie odzywaj, bo u ciebie gry z 360 wyglądają lepiej niż te z PS4 :lol:

A co do tematu to jest "trochę lepiej" niż na One:

http://uk.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6216 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:51:46 pm »
Taa jakby to 1080p na PS4 w każdej grze było.
Ty to się lepiej nie odzywaj, bo u ciebie gry z 360 wyglądają lepiej niż te z PS4 :lol:
Podaj przykład?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6217 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:52:47 pm »
Thief, Battlefield 4?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6218 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:54:39 pm »
Thief, Battlefield 4?
Bzdura, najwidoczniej źle zakodowałeś informacje.

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6219 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:57:40 pm »

Aś wystrzeli z filmikiem :lol:. Nawet otwartych przestrzeni nie umiesz wrzucić. Mrocz i Ty nadal z klapami na oczach i kompletnym brakiem rozumienia tego co wypisałem.


Ale z jakimi klapami na oczach? Kompletny brak zrozumienia? To ty nie rozumiesz co czytasz. Przyznałem ci rację, że the order to korytarzyk, a ty nadal nie rozumiesz, że to nie powinno być wadą, która świadczy o tym czy gra jest crapem czy nie. Otwarte przestrzenie w gearsach? Gdzie?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6220 dnia: Stycznia 04, 2015, 13:00:35 pm »
Thief, Battlefield 4?
Bzdura, najwidoczniej źle zakodowałeś informacje.

No to może One, tak czy siak twierdziłeś, że 900p w BF4 i 1080p w Thiefie wygląda gorzej niż 720p i 900p na Xboxie, bo magiczny skaler działa cuda.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6222 dnia: Stycznia 04, 2015, 13:09:46 pm »
Przyznałem ci rację, że the order to korytarzyk.
To chyba każdy wie.

Cytuj
Otwarte przestrzenie w gearsach? Gdzie?
Jak grałeś to sobie znajdziesz. Jest tego mnóstwo w trylogii.


Thief, Battlefield 4?
Bzdura, najwidoczniej źle zakodowałeś informacje.

No to może One, tak czy siak twierdziłeś, że 900p w BF4 i 1080p w Thiefie wygląda gorzej niż 720p i 900p na Xboxie, bo magiczny skaler działa cuda.
A chyba, że tak. Aby nie było to nadal tak twierdzę, ale tylko i wyłącznie moja wypowiedz dotyczy screenów i filmików z you tube gdzie dzięki wyższemu kontrastowi i lepszej ostrości lepiej to wyglądało na Xbox One. Na Bravii wersje na PS4 poprzez wyższą rozdziałkę na pewno wyglądają najlepiej.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6223 dnia: Stycznia 04, 2015, 13:12:39 pm »
http://uk.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

To by było na tyle w kwestii tego co robi Microsoft a co Sony. Sony narazie za dużo nie musi robić, bo to Microsoft obudził się z ręką w nocniku i musi nadganiać. Póki co jescze mu się to nie udało. Jedynie w grach gdzie występuje idiotyczne Parity (chyba AC Unity na razie) będące rakiem branży.

Jak grałeś to sobie znajdziesz. Jest tego mnóstwo w trylogii.

Chyba SkyBox :lol: Przeszedłem całą trylogię i takich bzdur to ja nigdy nie czytałem :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6224 dnia: Stycznia 04, 2015, 13:13:10 pm »
Widział jeden lvl z the order i gada, że korytarzyk.


Poziom postów w tym temacie osiągnął szczyt beki :lol: Hakerzy wykradli jakieś gówno o uwolnieniu mocy xbox i Andryu uważa, że ms chwali się mega osiągnięciami, dzięki którym zje PlayStation na śniadanie. Do tego popieranie tej tezy podając przykład gier jak gta5 które wszędzie oprócz w mieście na skrzyżowaniu chodzi lepiej od wersji na Xboxa i drugi przykład to acunity, która nie dość, że była najbardziej spierdolona grą tamtego roku, najgorzej zoptymalizowana, i jeszcze ms daje ubi hajs za " parity", to i tak różnica była minimalna. Do tego pierdolenie, że Sony nic nie robi z softem. Ręce opadają do podłogi.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6225 dnia: Stycznia 04, 2015, 13:15:46 pm »
Poziom postów w tym temacie osiągnął szczyt beki :lol: Hakerzy wykradli jakieś gówno o uwolnieniu mocy xbox i Andryu uważa, że ms chwali się mega osiągnięciami, dzięki którym zje PlayStation na śniadanie. Do tego popieranie tej tezy podając przykład gier jak gta5 które wszędzie oprócz w mieście na skrzyżowaniu chodzi lepiej od wersji na Xboxa i drugi przykład to acunity, która nie dość, że była najbardziej spierdolona grą tamtego roku, najgorzej zoptymalizowana, i jeszcze ms daje ubi hajs za " parity", to i tak różnica była minimalna. Do tego pierdolenie, że Sony nic nie robi z softem. Ręce opadają do podłogi.

+ za perfekcyjne podsumowanie dyskusji. Co by się ludzie nie pogubili.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6226 dnia: Stycznia 04, 2015, 14:08:22 pm »
No, ręce opadają, fakt.

90% graczy godzi się ze stanem rzeczy, podczas gdy jedynie pozostałe 10% ma jakieś konkretne wymagania i oczekiwania. Nie dziwo, że branża wygląda dzisiaj tak jak wygląda.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 14:21:01 pm wysłana przez andryush »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6227 dnia: Stycznia 04, 2015, 14:22:14 pm »
Ależ ty pier**lisz.

Wyjdzie Bloodborne i Uncharted, okażą się dobrymi grami. TAKI ch**, masz narzekać, że nie da się odpalać MP4 z USB, bo inaczej jesteś zaplutym fanbojem!

Twoje ukochane Unity (niegrywalne na PS4, a ultra piękne i grywalne na One) dostało takie zjeby, że Ubisoft rozdawał za darmo gry.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 14:24:16 pm wysłana przez tytacz »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6228 dnia: Stycznia 04, 2015, 14:34:08 pm »
90% graczy godzi się ze stanem rzeczy, podczas gdy jedynie pozostałe 10% ma jakieś konkretne wymagania i oczekiwania. Nie dziwo, że branża wygląda dzisiaj tak jak wygląda.


Konkretne wymagania :lol:

Też mam konkretne. Chciałbym odtwarzacz mkv i do tego żeby mi napisy w srt i txt odczytywało w kodowaniu utf-8. Konkretne wymagania. A i jeszcze możliwość instalacji aplikacji z androida i emulator wszystkich poprzednich generacji - bo skoro to nowa generacja, to powinno się dać zrobić.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6229 dnia: Stycznia 04, 2015, 14:52:48 pm »
Ależ ty pier**lisz.

Wyjdzie Bloodborne i Uncharted, okażą się dobrymi grami. TAKI ch**, masz narzekać, że nie da się odpalać MP4 z USB, bo inaczej jesteś zaplutym fanbojem!

 :lol: Pochwal działania MS, skrytykuj Sony, a dyskusja skończy się w powyższy sposób  :lol: rewelacja.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 14:57:39 pm wysłana przez andryush »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6230 dnia: Stycznia 04, 2015, 15:15:07 pm »
Mam nadzieje, że jak wyjdzie Gran Turismo 7 jakoś da się wrzucić własne utwory na PS4 bo kawałków jakie są w serii GT to się słuchać nie da a podczas gry tylko drażnią.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6231 dnia: Stycznia 04, 2015, 15:22:35 pm »
Ależ ty pier**lisz.

Wyjdzie Bloodborne i Uncharted, okażą się dobrymi grami. TAKI ch**, masz narzekać, że nie da się odpalać MP4 z USB, bo inaczej jesteś zaplutym fanbojem!

 :lol: Pochwal działania MS, skrytykuj Sony, a dyskusja skończy się w powyższy sposób  :lol: rewelacja.


Jak masz takie bzdurne argumenty to się nie dziw dyskusji.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6232 dnia: Stycznia 04, 2015, 15:30:00 pm »
kawałków jakie są w serii GT to się słuchać nie da a podczas gry tylko drażnią.

 :lol: :lol: :lol:
szczególnie w piątce: beethoven, chopin, chemical brothers, dj fresh, friendly fire, vitalic, sub focus, queens of the stone age, żeby wymienić tylko kilku. padaka, uszy więdną, nie da się słuchać.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6233 dnia: Stycznia 04, 2015, 15:33:10 pm »
Podczas gry w wyścigi, tym bardziej w takie GT muzyka może być tylko jedna, dźwięk silnika.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6234 dnia: Stycznia 04, 2015, 15:41:17 pm »
mhm.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6235 dnia: Stycznia 04, 2015, 15:44:51 pm »
kawałków jakie są w serii GT to się słuchać nie da a podczas gry tylko drażnią.

 :lol: :lol: :lol:
szczególnie w piątce: beethoven, chopin, chemical brothers, dj fresh, friendly fire, vitalic, sub focus, queens of the stone age, żeby wymienić tylko kilku. padaka, uszy więdną, nie da się słuchać.
Wybacz, ale nie me gusta. Wole własne kawałki wrzucić a jak nie ma takiej możliwości to pozostaje tylko głos silnika.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6236 dnia: Stycznia 04, 2015, 15:47:24 pm »
to pochwal się co tam wrzucasz na playliste ;)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6237 dnia: Stycznia 04, 2015, 16:22:42 pm »
Żywą muzykę :naughty:.

Przykłady:






Coś naszego:




A utworu tej wokalistki w GT5 odmówić sobie nie mogłem z uwagi na masę fajerwerków w grze. Zajebiście pasuje do GT5.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6238 dnia: Stycznia 04, 2015, 16:27:12 pm »
Dlaczego nie jestem zaskoczony? :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6239 dnia: Stycznia 04, 2015, 17:09:54 pm »
Nie wiem kto moze narzekac na Ps4..konsola mocniejsza od Xone, cichsza od Xone, ladniejsza od Xone, to ze nie ma takich funkcji multimedialnych jak Xone, coz wole ogladac filmy w jakosci BR niz kopia dopasowana ala HD z internetu. Poza tym w UK mam mase uslug jak Sky, Netflix, itd.

To na co mozemy narzekac to na gry, exow jeszcze nie ma tylu ile na PS2 czy PS3 w tym samym przedziale czasowym od startu konsoli, jednak rynek sie znacznie zmienil i trzeba to zrozumiec, produkcje nie kosztuja tyle ile wczesniej, plus niestety masowka ktora lyka dosc proste rzeczy, Sony jako jedyna platforma wciaz potrafi zrobic gry ktore sa wyrazem artystycznym, nie sa ukierunkowane na wszystkich, ale moga wiekszosc ludzi wzbogacic w sposob ich patrzenia na ten idacy na latwizne swiat.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'