Autor Wątek: Wór X: Ałejkening  (Przeczytany 656460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1240 dnia: Sierpnia 16, 2012, 16:00:21 pm »
W każdej aptece będzie. Ale ale najpierw powiedz aptekarzowi objawy bo może wcale nie potrzebujesz maści rozgrzewającej a przeciwnie, zimny kompres i jakąś inną maść.
Rozjebane mięśnie - rozgrzewanie, rozjebane ścięgna i stawy - chłodzenie.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1241 dnia: Sierpnia 16, 2012, 16:02:40 pm »
A znacie może jakąś maść na bolące ścięgno. Od soboty i wycieczki 180km w deszczu pobolewa mnie lekko ścięgno achillesa, więc chcę czymś je podleczyć. Wiem, że są jeszcze jakieś opaski na to ścięgno.

Fastum (w aptece bez recepty) + miesiąc przerwy od roweru + rozciąganie przed i po jeździe
Ale mnie aż tak bardzo nie boli, żeby nie jeździć.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1242 dnia: Sierpnia 16, 2012, 16:07:58 pm »
Dlatego sugeruję przerwę z rozsądku - nie z musu. Z miesiącem pewnie przesadziłem, ale diagnoza przez sieć łatwa nie jest.

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1243 dnia: Sierpnia 16, 2012, 16:13:37 pm »
ale diagnoza przez sieć łatwa nie jest.
Szczegolnie, ze nie jestes kompetentny w tej dziedzinie. :P

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1244 dnia: Sierpnia 16, 2012, 16:17:15 pm »
W przypadku ścięgna achillesa rzeczywiście robi się przerwę od treningów, ale to przy bieganiu. O rowerze nic zazwyczaj nie pisze, a ja przecież nie zapierdalam na 100%, tylko turystycznie jeżdżę. W każdym razie zobaczę jak jest, a przerwę i tak będę miał przymusową we wrześniu.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1245 dnia: Sierpnia 16, 2012, 16:30:56 pm »
ale diagnoza przez sieć łatwa nie jest.
Szczegolnie, ze nie jestes kompetentny w tej dziedzinie. :P
Iras? Zartujesz? On sie na wszystkim zna.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1246 dnia: Sierpnia 16, 2012, 16:41:18 pm »
Co ty gadasz. Masz gdzie mieszkac, masz jakoms tam duperke, masz konsolki na ktore cie stac. To jest wygryw zycia, a nie przegryw.
Jeżeli to prawda to sorka Pari, ale nieco się użalasz. Choroba lipa wiadomo, ale przejdzie i znów będzie zajebiście. Bo powikłania żadne ci chyba nie grożą? Przyjaciele cię nie zostawiają? Więc jest gitara jak dla mnie. Pamiętaj choróbsko jest tylko chwilowe :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2012, 16:43:29 pm wysłana przez szmajdzik »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1247 dnia: Sierpnia 16, 2012, 17:50:28 pm »
Melisy, deprimy, perseny moge wcinac jak tik taki, więc jestem skazany na jakies mocniejsze medykamenty. Dzis wykupiłem właśnie hydroxyzinum. Tak wolałem zapytać czy ktoś z fanów gier telewizyjnych po zobaczeniu napisu game over na ekranie musiał sobie taką hydroxyzynke przypierdolić i jak na niego to podziałało.

Ej stary. Nie nie nie nie i jeszcze raz nie. Nie bierz żadnego takiego gówna. One z niczego cię nie wyleczą tylko cię uzależnią. Za jakiś czas będziesz wydawał kupę kasy na jakieś psychotropy i w efekcie prawie niczym nie będziesz się różnił od ćpunów jarających crack z żarówki. Taka różnica że legalnie. Kokaina też kiedyś była legalna. Oczywiście jak chcesz to możesz wierzyć że korporacje farmaceutyczne mają misję pomagania ludziom i zależy im żeby wszyscy byli zdrowi i NIE MUSIELI od nich KUPOWAĆ NASTĘPNYCH PRODUKTÓW. Zatrybiłeś żarcik?

Nie sądzę że szczęśliwa osoba poleciłaby komus zapijanie smutków wódą. Tak samo jest proszkami które cię otępiają, usypiają i robią ci z mózgu większy budyń niż masz w standardzie. Są trochę fajniejsze metody radzenia sobie ze sobą niż ćpanie. Takie które działają. Spotkanie z ludźmi, joga, spacery, dobra dieta, medytacja/ relaksacja, zmiana otoczenia/ pracy, utrzymanie dobrego rytmu dobowego. Jak masz nerwobóle w plecach to idź do masażysty a potem na basen. Brzmi pedalsko ale w porównaniu z prochami kurwa mać przynosi efekty.

Ryba psuje się od głowy. To że masz jakieś objawy depresyjne czy nerwicowe to nie wirusowy katar czy sraczka po zepsutym kebabie tylko coś co bierze się tylko i wyłącznie ze środka twojej bani. To twoje MŚLENIE ma cię wyleczyć a nie jakieś proszki. Nie wiem jaka jest sytuacja u ciebie i co uważasz za przegryw życia, może cała twoja rodzina zginęła stratowana przez zaprzęg husky albo masz 100 tysi długu do spłacenia i komornik co tydzień zabiera ci skarpetki.
Nie traktuj tego jako licytowanie się ale jako przykład. Ja lat temu 5 miałem combo w postaci śmierci matki, złamanego serca po 3 latach friendzone'u. Przez 2 lata żyłem w depresji ale radziłem sobie bez żadnych proszków, ćpania, picia. Poskładałem się sam z pewną pomocą kilku osób. Teraz kocham życie jakie by nie było i nawet jak mam czasem zjebany humor z uwagi na czynniki zewnętrzne to mam metody jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Wyjdziesz z tego bez proszków i na własne życzenie. Kwestia decycji.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1248 dnia: Sierpnia 16, 2012, 17:56:13 pm »
Nie sądzę że szczęśliwa osoba poleciłaby komus zapijanie smutków wódą.
Wóda ma moj znak jakości, ale jestem nieszczęśliwy to nie wiem czy mogę polecać.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1249 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:13:54 pm »
Też lubię czasem popić ale nigdy nawet nie zaczynam jak mam zjebany humor.

Chociaż w sumie to ja prawie nie piję. Od 2 lat jakoś tak na oko wychodzi równoważnik 10 browarów miesięcznie. I co niektórych może zaszokować trawę pale jeszcze rzadziej, 3 razy na miesiąc max.
Rower + muza. :angel: To jest ćpańsko, po godzinie pedałowania mam humor jakbym zjadł garść extasy.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1250 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:19:49 pm »
Po co pić wódę jak się jest wesołym? :cry:

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1251 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:25:38 pm »
Rower + muza.  To jest ćpańsko, po godzinie pedałowania mam humor jakbym zjadł garść extasy.

Wez nie badz jednym z tych, co to faze i humor po narkusach porownuja do jakis gowien typu jezdzenie na rowerze albo ogladanie ulubionej bajki disnej na ekranie.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1252 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:26:16 pm »
+1

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1253 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:40:33 pm »
Wez nie badz jednym z tych, co to faze i humor po narkusach porownuja do jakis gowien typu jezdzenie na rowerze albo ogladanie ulubionej bajki disnej na ekranie.
Come on. Pała z biologi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Euforia_biegacza
http://pl.wikipedia.org/wiki/Adrenalina
http://pl.wikipedia.org/wiki/Endorfiny

Lotów jak po kwasie raczej nie uświadczysz ale silne objawy jak po stymulantach owszem.

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1254 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:43:34 pm »
Nie wiem co masz zamontowane na siodelku (brzmi jak diss :mad:), co daje ci taka frajde, ale ja nigdy nie uswiadczylem tak dobrego samopoczucia na rowerze, zeby porownac to do humoru po uzywkach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1255 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:51:08 pm »
Nie wiem co masz zamontowane na siodelku (brzmi jak diss :mad:), co daje ci taka frajde, ale ja nigdy nie uswiadczylem tak dobrego samopoczucia na rowerze, zeby porownac to do humoru po uzywkach.

Jednych bawi jazda na rowerze, innych zielsko i kebsy. Masz inne zajawki, to nie zrozumiesz  8)

Monio o dziwo dość rozsądnie pisze, jak na największego narkusa na forum.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1256 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:54:47 pm »
Nie wiem co masz zamontowane na siodelku (brzmi jak diss :mad:), co daje ci taka frajde, ale ja nigdy nie uswiadczylem tak dobrego samopoczucia na rowerze, zeby porownac to do humoru po uzywkach.

Jednych bawi jazda na rowerze po chodniku, innych zielsko i kebsy. Masz inne zajawki, to nie zrozumiesz  8)

Monio o dziwo dość rozsądnie pisze, jak na największego narkusa na forum.
FIXED

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1257 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:56:09 pm »
Nie wiem co masz zamontowane na siodelku (brzmi jak diss :mad:), co daje ci taka frajde, ale ja nigdy nie uswiadczylem tak dobrego samopoczucia na rowerze, zeby porownac to do humoru po uzywkach.

Jednych bawi jazda na rowerze, innych zielsko i kebsy. Masz inne zajawki, to nie zrozumiesz  8)

Monio o dziwo dość rozsądnie pisze, jak na największego narkusa na forum.
Nigdzie nie pisalem, ze marihuana czy kebaby (przyklad kosmiczny :lol:) mnie bawi.

Mam inne zajawki, co nie zmienia faktu, ze ogladanie zawodow driftingowych inaczej mnie bawi niz uzywka, np. vodka. Nie umiem porownac tych dwoch rzeczy, sa tak zajebiscie odmienne jak... jazda na rowerze i lykanie extasy.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1258 dnia: Sierpnia 16, 2012, 18:57:51 pm »
Swon- Bo to trzeba samemu dodatkowo pobudzać, wyrobić umiejętność wchodzenia w trans. Dlatego pisałem o muzie bo u mnie to kluczowy składnik. Ważna jest kwestia czasu i zmęczenia fizycznego. Pół godzinki na rowerze jest "fajne", 2 godziny jest męczące, daje adrenalinę i poczucie spełnienia. Powyżej 2h to już lot na orbicie, miłość to wszystkiego i wewnętrzne oczyszczenie.

Ja 2 razy brałem MDMA i oczywiście to nie jest dokładnie taki sam stan ale łączy je bardzo wiele wspólnego. Mowa o tych pozytywnych aspektach a nie szczękościsku. ;)

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1259 dnia: Sierpnia 16, 2012, 19:00:40 pm »
Swon- Bo to trzeba samemu dodatkowo pobudzać, wyrobić umiejętność wchodzenia w trans. Dlatego pisałem o muzie bo u mnie to kluczowy składnik. Ważna jest kwestia czasu i zmęczenia fizycznego. Pół godzinki na rowerze jest "fajne", 2 godziny jest męczące, daje adrenalinę i poczucie spełnienia. Powyżej 2h to już lot na orbicie, miłość to wszystkiego i wewnętrzne oczyszczenie.
Piszesz to jakbys nadal bral te piguly.

Nie rozumiem tego i raczej nie zrozumiem.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1260 dnia: Sierpnia 16, 2012, 19:01:58 pm »
Twoja strata. ;D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1261 dnia: Sierpnia 16, 2012, 19:04:50 pm »
Chyba wiem o co Moniowi chodzi, raz miałem taką akcję jak wracałem z siłki i biegania.
Jechałem autobusem ze słuchawkami na uszach i...jak drzwi od szrota zamknęły mi się w rytm muzyki, tak po prostu wyskoczył banan na ustach i resztę dnia nie schodził.
Głupio to brzmi, ale to taka "euforia", zajebiste uczucie i naprawdę polecam każdemu :P

hanza

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1262 dnia: Sierpnia 16, 2012, 19:06:50 pm »
o kur** tak zalosnie  ze az sie wpisze, nie rozumiem ludzi co do zwyczajnych czynnosci dorabiaja sobie teorie o wyzszosci nad innymi, sam smigam zjazdy na rowerze zeby nie bylo ale cpun  i prawilny hipster rozpierdalaja temat, Svon nie zrozumiesz musisz sie przejechac zeby to poczuc najlepiej bez siwaitelek i kasku no i dzwonka po chodniku

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1263 dnia: Sierpnia 16, 2012, 19:12:23 pm »
Jakiej wyższości?

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1264 dnia: Sierpnia 16, 2012, 19:36:40 pm »
I który to jest prawilny hipster? :oops: Bo jak ja to się na żartach nie znasz :(

Dodam tylko hans, że monio chyba nie nakurwia full pro downhilla hehe.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2012, 19:39:39 pm wysłana przez tarniak »

Ogur

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1265 dnia: Sierpnia 16, 2012, 19:46:55 pm »
Dodam tylko hans, że monio chyba nie nakurwia full pro downhilla hehe.

Skąd takie przypuszczenie?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1266 dnia: Sierpnia 16, 2012, 20:12:28 pm »
Rama by nie wytrzymała.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1267 dnia: Sierpnia 16, 2012, 20:31:30 pm »
Dodam tylko hans, że monio chyba nie nakurwia full pro downhilla hehe.

Skąd takie przypuszczenie?
Czuję to w kościach.

Ogur

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1268 dnia: Sierpnia 16, 2012, 20:53:10 pm »
Rama by nie wytrzymała.


UUuuuuuuu... nieładnie.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1269 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:08:04 pm »
Euforia/Endorfiny/Adrenalina - tego wszystkiego możesz doświadczyć już niedługo.
Nie pozwól, aby tylko wybrany użytkownik GameOnly, który nie jedno gówno jadł, mógł nimi dzielić i rządzić.
Dołącz do niego.
Przeżyj ekstatyczną przygodę w mrocznym mieście.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1270 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:12:16 pm »

Chociaż w sumie to ja prawie nie piję. Od 2 lat jakoś tak na oko wychodzi równoważnik 10 browarów miesięcznie. I co niektórych może zaszokować trawę pale jeszcze rzadziej, 3 razy na miesiąc max.
Piję raz na miesiąc-dwa na dobrej imprezie. W międzyczasie praktycznie w ogóle.
I co bardziej zaszokuje nigdy żadnej trawy itp. rzeczy, a także nie mam zamiaru nawet próbować.

Chyba nie jestem Polakiem :(

Euforia/Endorfiny/Adrenalina - tego wszystkiego możesz doświadczyć już niedługo.
Nie pozwól, aby tylko wybrany użytkownik GameOnly, który nie jedno gówno jadł, mógł nimi dzielić i rządzić.
Dołącz do niego.
Przeżyj ekstatyczną przygodę w mrocznym mieście.
Dobre heh.
Jak by to było na Xa to... już by było sprzedane  :|
Jeszcze odbiór osobisty w Krakowie... No by cię Kert!!  :mad:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2012, 21:19:59 pm wysłana przez szmajdzik »

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1271 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:12:26 pm »
Ogólnie lepszy byłby link zatytułowany "cycki", ale widzę że się starasz

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1272 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:19:48 pm »
Euforia/Endorfiny/Adrenalina - tego wszystkiego możesz doświadczyć już niedługo.
Nie pozwól, aby tylko wybrany użytkownik GameOnly, który nie jedno gówno jadł, mógł nimi dzielić i rządzić.
Dołącz do niego.
Przeżyj ekstatyczną przygodę w mrocznym mieście.
Polecam ta forme narkotyzowania sie. Daje podobne efekty jak jazda na rowerze lub cpanie twardych narkotykow na kwadracie przez 2 tygodnie pod rzad. Naprawde.

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1273 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:21:10 pm »
Jeszcze odbiór osobisty w Krakowie... No by cię Kert!!
Jakby co rob fotki jak wyglada Kert!213!!!!24121!

Ogur

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1274 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:30:15 pm »


discuss

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1275 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:31:51 pm »
15 MINUT Z BABSKA TOREBKA TO ZA DUZO NAWET JAK DLA NERDOW

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1276 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:41:25 pm »
20 złotych za zeszyt kuhhhrhhhhrhrwa polaczi je**ne u was takich kuhrhrhrhwa nie ma w tej waszej polsce smierdzącej

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1277 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:44:37 pm »
Polecam ta forme narkotyzowania sie. Daje podobne efekty jak jazda na rowerze lub cpanie twardych narkotykow na kwadracie przez 2 tygodnie pod rzad. Naprawde.
Nie skumałeś na wszystkich możliwych płaszczyznach.  :cry: Będę musiał zrobić specjalny zestaw emotek z napisami kiedy żartuje, trochę żartuję i kiedy mówię serio.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1278 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:45:28 pm »
Siema.

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #1279 dnia: Sierpnia 16, 2012, 21:46:02 pm »
Polecam ta forme narkotyzowania sie. Daje podobne efekty jak jazda na rowerze lub cpanie twardych narkotykow na kwadracie przez 2 tygodnie pod rzad. Naprawde.
Nie skumałeś na wszystkich możliwych płaszczyznach.  :cry: Będę musiał zrobić specjalny zestaw emotek z napisami kiedy żartuje, trochę żartuję i kiedy mówię serio.
Wczesniejsze posty skumalem, ale nie wiem o co biega teraz. I chyba
Będę musiał zrobić specjalny zestaw emotek z napisami kiedy żartuje, trochę żartuję i kiedy mówię serio.