Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650951 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1120 dnia: Grudnia 14, 2007, 19:53:10 pm »
Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa i statystyki. Z resztą ci "młodzi i wykształceni" ludzie to ci sami, którzy uciekają z kraju na zmywak do Irlandii, więc o czym my mówimy? Czy Ci się to podoba, czy nie, ogromne rzesze wyborców oddały swój głos na PO, licząc na szybki i wyraźny wzrost wynagrodzeń.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1121 dnia: Grudnia 14, 2007, 20:03:10 pm »
Swego czasu ogromna rzesza ludzi oddała głos na PiS licząc np. na walkę z korupcją i uczciwość w polityce. Jak zobaczyli do jakiej parodii doprowadził PiS... cóż, skończył się i PiS...  :cool:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1122 dnia: Grudnia 14, 2007, 20:07:22 pm »
Cytuj
Z resztą ci "młodzi i wykształceni" ludzie to ci sami, którzy uciekają z kraju na zmywak do Irlandii, więc o czym my mówimy?

A co to ma do rzeczy?
Wyjechali, bo mieli odwagę i poszukują lepszego życia.

Cytuj
Czy Ci się to podoba, czy nie, ogromne rzesze wyborców oddały swój głos na PO, licząc na szybki i wyraźny wzrost wynagrodzeń.

Jeśli byli takowi, to się prędko rozczarują.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1123 dnia: Grudnia 14, 2007, 20:25:13 pm »
@Leenk - pokaż mi partię, która po okresie rządzenia, w wyborach miała takie poparcie jak PiS. Pokaż mi również partię, która zdobyła taki procent głosów, a mimo to była druga. Wyborcy PiS'u się od nich nie odwrócili i nie odwrócą. Niestety, tym razem przegrali z czekającą na cud ciemnotą.

@Music - jak dla Ciebie Ćwiąkalski to adwokat z jajami, to niech będzie, biały murzyn z Polski "ma odwagę i szuka lepszego życia"  :lol:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1124 dnia: Grudnia 14, 2007, 20:30:11 pm »
Nic nie pokażę Ci, Iras - za głupi jestem. Jak sam twierdzisz - normalnie pier...a ciemnota...  :cool: Gdzie mi albo innym zwolennikom PO do światłych zwolenników PiSu oraz polityków tej partii... powalającej intelektem na konferencjach prasowych minister Fotygi, gaszących wszystkich przeciwników intelektualista Edgar "Peron" Gosiewski, geniusz prawa karnego Zbigniew Ziobro, albo najlepszy James Bond w historii...

że o WIELKIM STRATEGU Jarosławie nie wspomnę... 

Ech, niska zazdrość mnie zżera...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2007, 20:40:52 pm wysłana przez Leenk »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1125 dnia: Grudnia 14, 2007, 21:16:44 pm »
Cytuj
Niestety, tym razem przegrali z czekającą na cud ciemnotą.

Czyli mochery to elita intelektualna w Polsce?  :shock:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1126 dnia: Grudnia 14, 2007, 21:32:09 pm »
Niestety, tym razem przegrali z czekającą na cud ciemnotą.

Na tej samej zasadzie można mówić, że dwa lata temu ludzie głosowali na PiS, bo oczekiwali "8mln mieszkań" i niczego więcej...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1127 dnia: Grudnia 14, 2007, 21:36:15 pm »
Wyborcy PO pokazali swój poziom intelektualny podniecając się ,filmikami na YouTube  gdzie dzicz obrażała naszego prazydenta ( jakby nie było ) oraz jego żonę.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1128 dnia: Grudnia 14, 2007, 21:40:31 pm »
Wyborcy PO pokazali swój poziom intelektualny podniecając się ,filmikami na YouTube  gdzie dzicz obrażała naszego prazydenta ( jakby nie było ) oraz jego żonę.
No tak, bardzo ciekawa teoria. Może dorzucisz, że wszyscy, którym nicki kończą się na "s" lub "o" robią pały na dworcu. Co, jak generalizować to generalizować. Żałosne.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1129 dnia: Grudnia 14, 2007, 21:46:23 pm »
Nie no oczywiście, przecież powinienem napisac "każdy wyborca PiSu to moher, oraz rasista, antysemita, i idiota bez szkoły" to by nie było żałosne wręcz przeciwnie było by takie cool.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1130 dnia: Grudnia 15, 2007, 19:41:06 pm »
Wyborcy PO pokazali swój poziom intelektualny podniecając się ,filmikami na YouTube  gdzie dzicz obrażała naszego prazydenta ( jakby nie było ) oraz jego żonę.

Masz na myśli Rydzyka? On przecież obrażał żonę prezydenta. :lol:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1131 dnia: Grudnia 15, 2007, 20:30:39 pm »
No, przecież jako największy biznesmen IV RP i sponsor PiSuarów, ojciec Rydzyk mógł naszczać na obu Kaczyńskich i oni udawali że to deszcz...
Ale to praktyki intelektualnej elity - dzicz popierająca PO tego nie zrozumie...  :cool:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1132 dnia: Grudnia 15, 2007, 23:19:25 pm »
Tak wam przeszkadza Rydzyk, a tymczasem w obronie bandy żydokomuszej  sld mało co się nie posra*ie  :lol: :shock:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1133 dnia: Grudnia 15, 2007, 23:41:03 pm »
SLD przy rydzyku to grupa filantropów i ludzie pokoju.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1134 dnia: Grudnia 16, 2007, 13:52:09 pm »
Ćwiąkalski to adwokat z jajami, Blida i Sawicka są ofiarami PiS'u, doktor Garlicki jest bardzo porządnym człowiekiem, biały murzyn na zmywaku w Irlandii ma odwagę i szuka lepszego życia, a "SLD przy Rydzyku to grupa filantropów i ludzie pokoju."

_Music, chyba zacznę spisywać Twoje "mądrości" i wydam w formie dowcipów  :???:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1135 dnia: Grudnia 16, 2007, 14:16:10 pm »
Wydaj tez swoje "przemyślenia" na temat pojęcia winy i niewinności, ciemnoty co ma inne poglądy niż Ty, Żydach, pedałkach i Szwabach itd... będzie ubaw.  :cool:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1136 dnia: Grudnia 16, 2007, 14:33:48 pm »
Mądrości pisu i ich zwolenników stały się megapopularne, przebiając Gomułkowską propagandę, więc taka seria dowcipów o PO to jak ziarno piasku na pustyni.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1137 dnia: Grudnia 16, 2007, 15:36:31 pm »
Kolejne spięcie między premierem a prezydentem
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4767658.html
brawa należą się dla Donalda bo tę polską paranoję w Iraku już dawno powinniśmy wykopać do domu . I mam nadzieje ,że  na tym nie poprzestaną , Amerykankom trzeba powiedzieć ''albo wizy albo się nie znamy '' . Koniec prezentów
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1138 dnia: Grudnia 16, 2007, 16:22:44 pm »
No a jak się nie znamy to co?
Pomyśl, w naszym położeniu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudnia 16, 2007, 16:33:41 pm »
Skoro Donek chce otwartej wojny z prezydentem niech robi tak dalej.

Od tej władzy chyba mu się w głowie popier*oliło i zapomniał, kto jest najwyższym zwierzchnikiem sił zbrojnych.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1140 dnia: Grudnia 16, 2007, 17:55:19 pm »
Jeśli najwyższy zwierchnik sił zbrojnych myśli kuprem, to ktoś inny musi podjąć decyzję.
Najwyższy czas wycofać wojska z Iraku- stanowczo za długo tam siedzimy.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1141 dnia: Grudnia 16, 2007, 18:04:02 pm »
Najwyższy (*) zwierzchnik sił zbrojnych i jego braciszek tak chętnie oskarżali przeciwników o poddaństwo wobec innych a sami włazili z d... Amerykanom aż (nie)miło.  :cool:
Żeby było śmieszniej - sami Amerykanie szybko obecnie redukują ilość swoich wojsk w Iraku.  :lol:

* - w sumie zwrot najwyższy brzmi dosyć dziwnie w odniesieniu do naszego Prezydenta...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2007, 18:09:11 pm wysłana przez Leenk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1142 dnia: Grudnia 16, 2007, 18:13:32 pm »
No tak, włażenie w dupę Amerykanom jest fe, ale włażenie w dupę Merkel i Putinowi już nikomu nie przeszkadza. Bo pewnie lepiej mieć za sojuszników rusków i szwabów niż Stany Zjednoczone  :???:

Racjonalnych argumentów za wycofaniem wojsk z Iraku podać nie potraficie. Bo tak - na przekór Kaczyńskiemu.

Swoją drogą wyborcy PO pięknie tutaj pokazują swoją inteligencję, pisząc w ten sposób o Głowie Państwa. Ale w końcu czego od nich wymagać...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1143 dnia: Grudnia 16, 2007, 18:36:35 pm »
Racjonalny powód? Bo nie mamy z tego żadnego pożytku (gdzie wizy? pomimo, iż wchodzimy Amerykanom w dupę, i zostawiamy tam wojska, pomimo iż inne państwa je wycofują, Amerykanie nie potrafią się nijak odwdzięczyć), a jedynie nasi żołnierze tam giną. To chyba wystarczający argument, nie sądzisz? Ale nie - w końcu premier Kaczyński powiedział (siedząc sobie w studio, w miękkim foteliku, ubrany w garniak za kilka tysięcy), że wycofanie żołnierzy (którzy narażają swoje życie) byłoby przecież oznaką tchórzostwa.

Nie wszystko musi się kręcić wokół Kaczyńskich i nie wszyscy myślą na zasadzie "co by tu zrobić by dosrać Kaczyńskim".

Cytuj
Swoją drogą wyborcy PO pięknie tutaj pokazują swoją inteligencję, pisząc w ten sposób o Głowie Państwa. Ale w końcu czego od nich wymagać...

Od tej władzy chyba mu [Dońkowi - czyt: premierowi] się w głowie popier*oliło i zapomniał, kto jest najwyższym zwierzchnikiem sił zbrojnych.

Przyganiał kocioł garnkowi... Ale nie, zaraz. Prezydent (ale tylko, gdy jest z PiS; w przypadku prezydenta z SLD już się to nie liczy) to święta krowa, której ruszyć nie można, ale na premiera (jeżeli nie jest z PiS) można już wrzucać!
Coś ci powiem, tak premier, jak i prezydent, jak i każdy inny człowiek wchodząc do polityki staje się osobą publiczną. Osoba publiczna musi się liczyć z tym, że ludzie mają o niej takie, bądź inne zdanie, i wyrażają je w ten czy inny sposób. Szczególnie, tyczy się to polityków.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2007, 18:41:34 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1144 dnia: Grudnia 16, 2007, 18:54:10 pm »
A nie sądzisz, że misja w Iraku ma jakiś wyższy cel, że nie chodzi tylko o włażenie Amerykanom w tyłek i osiągnięcie własnych korzyści? Nie zastanawiasz się, jak to się skończy, kiedy wszyscy wycofają stamtąd swoje wojska?

W drugiej kwestii: napisać, że się premierowi w głowie popi*** to jedno, ale pisanie w co drugim poście o moherach, pisuarach i naśmiewanie się z wzrostu prezydenta, to sprowadzanie dyskusji na najniższy poziom.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1145 dnia: Grudnia 16, 2007, 18:54:42 pm »
Tak powinno być! Wycofać nasze wojska w Iraku i dość tego lizania amerykańskiej d..y! Naobiecywali nam korzyści za to że nasi chłopy pojadą walczyć na bliski wschód a dostaliśmy jak zwykle wielkie NIC! To powinno się skończyć jak najszybciej. Mam nadzieję że w końcu znajdzie się na tyle twardy polityk, który postawi się Ameryce i zacznie podejmować decyzje przynoszące korzyści dla Polski a nie straty.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1146 dnia: Grudnia 16, 2007, 18:57:26 pm »
...a dostaliśmy jak zwykle wielkie NIC!

Ronald Reagan... mówi Ci to coś?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1147 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:00:37 pm »
Pisząc o ciemnocie głosującej na PO, szwabach, pedałkach, Koszernej jednocześnie coś się skarżysz na sprowadzanie dyskusji na najniższy poziom? Żałosna hipokryzja.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2007, 19:03:18 pm wysłana przez Leenk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1148 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:04:09 pm »
A pisze to człowiek, który hipokryta ma na drugie imię  :???:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1149 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:09:31 pm »
Ciekawe niby dlaczego.

Na pewno nie można powiedzieć że mieliśmy iśc na tą wojnę tylko po zyski - to bzdura. Szanuję USA
bo to oni na przykład za samych Europejczyków posprzątali bajzel w byłej Jugosławii. Często za innych odrabiali brudną robotę. Ale akurat Irak to była pomyłka. Z wielu względów. Po prostu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2007, 19:11:41 pm wysłana przez Leenk »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1150 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:09:52 pm »
Korzysci z wony w Iraku  :???:
http://youtube.com/watch?v=e4y3jDN_JCE
ps.Jak to mawia pan profesor Iwiński 100mln +3mln=cut :mrgreen:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1151 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:10:04 pm »
W drugiej kwestii: napisać, że się premierowi w głowie popi*** to jedno, ale pisanie w co drugim poście o moherach, pisuarach i naśmiewanie się z wzrostu prezydenta, to sprowadzanie dyskusji na najniższy poziom.

Chwila, to my tu mówimy o obrażaniu prezydenta, czy wychodzimy dalej, do ludzi? Bo wydaje mi się, że pisałeś "pisząc w ten sposób o Głowie Państwa", a nie "pisząc w ten sposób o społeczeństwie/ludziach głosujących na PiS".
I nie wiem, moim skromnym zdaniem mówienie, że się komuś w głowie popierdoliło również jest obrażaniem... ale może ja się nie znam, i może mówienie w taki sposób nie jest niczym obraźliwym.

Zaś co do drugiego...
Pisanie o moherach - zaprzeczysz, że znaczną ilość wyborców PiS tworzą słuchacze Radia Maryja, do których przylgnęła nazwa "mohery" (od moherowych beretów noszonych przez starsze kobiety), a których zachowanie nie rzadko pozostawia wiele do życzenia?
Pisanie o niskim wzroście prezydenta - to jest fakt, że obaj bracia Kaczyńscy są niscy i korpulentni; że ludzie robią sobie z tego żarty? Cóż, rasa ludzka jest złośliwa i lubi wyśmiewać ludzkie wady (i nie, nie tyczy się to tylko i wyłącznie byłego premiera i prezydenta).

Zaś co do innego obrażania społeczeństwa:
Niestety, tym razem przegrali z czekającą na cud ciemnotą.
Nie są [na tyle rozumni]. Na pewno nie ta masa, która dała zwycięstwo PO.

Po prostu uwielbiam tą twoją hipokryzję, której nawet nie starasz się jakoś ukrywać.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1152 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:14:41 pm »
A pisze to człowiek, który hipokryta ma na drugie imię  :???:
Iras mam do Ciebie pytanie. Pamietasz jak prezydent przed wyborami mówił, że ma podstawy aby złożyć wnioski o uchylenie immunitetów kilku czołowym członkom PO, nie robił tego bo były wybory, jest juz dawno po wyborach, a gdzie te wnioski? Jak się składa wniosek o uchylenie immunitetu to trzeba juz mieć konkretne obciążające dowody, podejrzenie nie wystarczy.


Nie wchodziłem dawno na ten temat, ale byłem pewny, że po tej szopce o PiS odwala po wyborach nawet Iras zmieni poglądy. Widać Iras jest w tych 20% Polaków co popierają tą populistyczną partię.

ps: ja byłem za wstąpieniem Polski do Iraku, teraz jednak nie mam nic przeciwko wycofaniu naszego kontyngentu- chyba czas najwyższy. Jednak czy zostaniemy czy wrócimy to dla mnie nie jest szczególnie ważne.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2007, 19:16:55 pm wysłana przez Piter_neo »

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1153 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:21:46 pm »
Tak powinno być! Wycofać nasze wojska w Iraku i dość tego lizania amerykańskiej d..y! Naobiecywali nam korzyści za to że nasi chłopy pojadą walczyć na bliski wschód a dostaliśmy jak zwykle wielkie NIC! To powinno się skończyć jak najszybciej. Mam nadzieję że w końcu znajdzie się na tyle twardy polityk, który postawi się Ameryce i zacznie podejmować decyzje przynoszące korzyści dla Polski a nie straty.
Tak, najlepiej namieszać w kraju, a później spierdo*ić...  :???: Jak już jesteśmy w tym Iraku nie ma co gdybać tylko zapewnić cywilom normalne życie, bo chyba nikt nie wierzy, że iracka policja da sobie radę póki co. Jakąś odpowiedzialność powinniśmy brać za tą misję!

Cytuj
chyba czas najwyższy.
Rozumiem, że sądzisz tak po stabilnej sytuacji w Iraku, i wierzysz w możliwości irackich służb?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2007, 19:23:56 pm wysłana przez Krayzie »


Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1154 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:22:16 pm »
Złośliwości wobec polityków to jedna z najbardziej oczywistych spraw w demokracji - ktokolwiek nie potrafi tego zaakceptować i odpowiednio na to reagować nie może w żadnym przypadku zostawać politykiem. Tak, ludzie to złośliwe gnojki ale jak chce się ich reprezentować i nimi rządzić to trzeba być na to uodporniony. Inaczej takiego kolesia "zjedzą".
Niezależnie od poziomu tych dowcipów.
Ktoś kto tak emocjonalnie reaguje na złośliwości po prostu jest zżerany kompleksami. Ilość złośliwości wobec takiego Busha czy Putina jest ogromna. Tylko że to są faceci z dużymi cojones których takie żarty zwyczajnie nie mogą obrazić.
A naszego Prezydenta obrazić jest w stanie jakiś przygłup z niemieckiej gazetki... smutne.   

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1155 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:28:08 pm »
Ciekawe niby dlaczego.

Na pewno nie można powiedzieć że mieliśmy iśc na tą wojnę tylko po zyski - to bzdura. Szanuję USA
bo to oni na przykład za samych Europejczyków posprzątali bajzel w byłej Jugosławii. Często za innych odrabiali brudną robotę. Ale akurat Irak to była pomyłka. Z wielu względów. Po prostu.

No oki. Wiadomo że nie tylko po zyski ale my z tego nie mamy nic! A ja ich nie szanuję bo myślą że są żandarmem świata i we wszystko się wpie......ą. Zobaczycie że jak zaczną fikać do Rosji to sobie przesrają.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1156 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:32:49 pm »
Tak powinno być! Wycofać nasze wojska w Iraku i dość tego lizania amerykańskiej d..y! Naobiecywali nam korzyści za to że nasi chłopy pojadą walczyć na bliski wschód a dostaliśmy jak zwykle wielkie NIC! To powinno się skończyć jak najszybciej. Mam nadzieję że w końcu znajdzie się na tyle twardy polityk, który postawi się Ameryce i zacznie podejmować decyzje przynoszące korzyści dla Polski a nie straty.
Tak, najlepiej namieszać w kraju, a później spierdo*ić...  :???: Jak już jesteśmy w tym Iraku nie ma co gdybać tylko zapewnić cywilom normalne życie, bo chyba nikt nie wierzy, że iracka policja da sobie radę póki co. Jakąś odpowiedzialność powinniśmy brać za tą misję!

Cytuj
chyba czas najwyższy.
Rozumiem, że sądzisz tak po stabilnej sytuacji w Iraku, i wierzysz w możliwości irackich służb?

Pozwoliłem sobie zacytować, bo trafiłeś na sam koniec strony i niektórzy mogliby tego nie zauważyć.

MarcePan - mam nadzieję - studiuje właśnie biografię Reagana i dowiaduje się, co zawdzięcza Ameryce.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1157 dnia: Grudnia 16, 2007, 19:33:31 pm »
Cytuj
A nie sądzisz, że misja w Iraku ma jakiś wyższy cel, że nie chodzi tylko o włażenie Amerykanom w tyłek i osiągnięcie własnych korzyści? Nie zastanawiasz się, jak to się skończy, kiedy wszyscy wycofają stamtąd swoje wojska?
Tak, ropa dla Stanów. Ja nie wiem, czy ktoś ma jeszcze złudzenia, że ta "wojna" była wywołana, żeby dopie**olić się do szejków i zgarnąć ropę? Polecam sprawdzić ile rocznie zużywają tego surowca Stany. Zobaczysz, dlaczego mamy tą "wojnę". Walka z globalnym terroryzmem? :lol:tak, to nas dotyczy najbardziej, w końcu tylko czekać, aż w Pałac Kultury i Nauki uderzy jakiś suicide bomber. :lol:

Ktoś ma wątpliwości co do tego, że warto utrzymywać DOBRE STOSUNKI z państwami ościennymi? Czy tłumacząc na dialekt Irasowy "włazić w dupe!!!111oneone". Oczywiście, musimy pamiętać o tym co nam zrobili sowieci i faszyści! To przekreśla nasze stosunki z tymi państwami. Taki Roosvelt to przecież tyle dobrego dla Polski zrobił :lol:. Iras ma manię prześladowczą, pewnie gdzie się nie obejrzy widzi faszystów, Żydów, masonów, lewaków i sowietów!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1158 dnia: Grudnia 16, 2007, 20:27:01 pm »
nasi żołnierze rwali się do Iraku tylko by zarobić trochę kasy .. nie doszukujmy się tam misji pokojowej czy potrzeby udzielania pomocy cywilom  :lol:

Władze Iraku miały dość czasu (blisko 5 lat !!) by zapanować nad sytuacją . A burdy są głównie dlatego ,że stacjonują tu inne wojska . Innymi słowy są intruzi , którzy wpie*rzają się tam gdzie nie ich miejsce . Ot , i cała filozofia .

Co do terroryzmu .. to już nawet się nie chce rozpisywać ..U nas ludzie mają poważniejsze problemy niż islamscy fundamentaliści
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1159 dnia: Grudnia 16, 2007, 20:51:22 pm »
Cytuj
nasi żołnierze rwali się do Iraku
Polecam z jakimś pogadać :lol: