Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1522532 razy)

0 użytkowników i 20 Gości przegląda ten wątek.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1680 dnia: Września 10, 2007, 16:56:04 pm »
Setezer, może zamiast oddawać gry do renowacji, oddałbyś Xboxa?

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1681 dnia: Września 10, 2007, 17:33:32 pm »
Co do tego sojuszu UPR z ligą i partią Jurka to nie było innego wyjścia po prostu zostało jakieś 10 dni do zebrania podpisów w 21 okręgach, co było praktycznie niemożliwe i skończyłoby się tym ze UPR w ogóle by nie wystartowała. Dodatkowo warto wiedzieć, że partie po dostaniu się do parlamentu będą oddzielnie. UPR ma występować w kampanii z własnym logo i ma mieć własny czas antenowy a do senatu ma startować samodzielnie. Wszystko to daje jej teoretycznie największe szanse na dostanie się do sejmu od 14 lat no, ale właśnie teoretycznie, bo kto odważy się na ten twór zagłosować? Ja, mimo iż głosowałem na UPR zawsze, kiedy tylko mogłem tym razem chyba jednak spasuje i na wybory po prostu nie pójdę.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1682 dnia: Września 10, 2007, 17:36:54 pm »
na wybory po prostu nie pójdę.
:evil:. Cool, w końcu w ostatnich kilku latach była tak porażająca frekwencja, że teraz można sobie odpuścić co? :mad: :mad: :mad:

A co do reszty, nawet jeśli na tego "potwora" ktoś byłby skłonny zagłosować to interesy UPRu, a Jurków i LPRu są jak ogień i woda. A potem roszady, dezintegracja, kolejne wybory, syf, kiła, mogiła...
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2007, 17:40:06 pm wysłana przez tarniak »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1683 dnia: Września 10, 2007, 18:47:08 pm »
"Cool, w końcu w ostatnich kilku latach była tak porażająca frekwencja, że teraz można sobie odpuścić co?"

Chwila, chwila a co mnie to niby obchodzi rany, co ty taki urobiony jesteś tą politpoprawną gadaniną? Jak nie mam, na kogo głosować to nie głosuje proste ty natomiast jak rozumiem idziesz jak to ciele (bez urazy oczywiście) i głosujesz na jawnych złodziei, którzy biorą kasę z twojej ciężko zarobionej pensji i oddają "dumnym żebrakom". A wszystko, dlatego bo na tvn powiedzieli, że to znaczy, iż jesteś "odpowiedzialnym obywatelem". Co z kolei powoduje, że czujesz się lepszy i psioczysz na rozsądnych ludzi, którzy mieli odwagę powiedzieć tej bandzie spier****ć i nie poszli na wybory.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1684 dnia: Września 10, 2007, 19:13:35 pm »
Jakby się wszyscy wzieli i przeszli to by były sporo większe szansze aby PiS miał mniejszośc :P Przedtem na obiecankach się skończyło i oto skutki.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1685 dnia: Września 10, 2007, 19:33:26 pm »
"Cool, w końcu w ostatnich kilku latach była tak porażająca frekwencja, że teraz można sobie odpuścić co?"

Chwila, chwila a co mnie to niby obchodzi rany, co ty taki urobiony jesteś tą politpoprawną gadaniną? Jak nie mam, na kogo głosować to nie głosuje proste ty natomiast jak rozumiem idziesz jak to ciele (bez urazy oczywiście) i głosujesz na jawnych złodziei, którzy biorą kasę z twojej ciężko zarobionej pensji i oddają "dumnym żebrakom". A wszystko, dlatego bo na tvn powiedzieli, że to znaczy, iż jesteś "odpowiedzialnym obywatelem". Co z kolei powoduje, że czujesz się lepszy i psioczysz na rozsądnych ludzi, którzy mieli odwagę powiedzieć tej bandzie spier****ć i nie poszli na wybory.
Chyba źle zinterpretowałeś moje słowa. W żadnym wypadku nie postrzegam wyborów jako "powinności obywatela". Nie jestem fanatycznym patriotą i nie poczuwam się do "obowiązku". Po prostu, nie lubię siedzieć z założonymi rękoma, jeśli mam szansę, okazję wpłynąć niejako, na własne państwo.

Nie pójście do wyborów jest odwagą? Jaką odwagą?! Nie mam na kogo głosować, to nie idę? Ta sytuacja kojarzy mi się ze szkołą. Nic nie umiem, to nie idę, bo po co. Ha, no i jakim prawem ktoś potem mówi: "kto wybrał tych złodziei". Gdyby jeden z drugim poszli do wyborów to może złodziej nie sadowiłby teraz dupy w cieplutkiej loży naciskając przycisk i podnosząc łapkę. W takim po*ebanym katolickim kraju, gdzie ludzie mają niby wysoce rozwinięte poczucie krzywdy, obowiązku i powinności, mają czas by chodzić w niedzielę do kościółka, to czemu nie mogą poświęcić 15 minut, żeby ruszyć dupę i zagłosować, zamiast siedzieć przed TV i dukać: "ten cham, ten złodziej, ten zboczeniec, ten pedofil, ten znowu złodziej, tego stara miesza bigos kolanem". Gdyby tak ludzie byli bierni przed 89, ciekawe jakby teraz Polska wyglądała. :x

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1686 dnia: Września 10, 2007, 19:53:43 pm »
Ja idę na wybory i będę zachęcał wszystkie osoby w moim otoczeniu by to zrobiły.

Zachęcanie do chodzenia na wybory, to coś jak przekonywanie do używanie oryginałów. Co prawda nie zagłosowanie to nie przestępstwo, jednak to działa na tej samej zasadzie. Jak grochem o ścianę. Czy tylko mi wydaje się, że: "Nie idę, bo mój głos nic nie zmieni" = "Nikt nie straci na tym, że piracę".

Nie głosowanie, gdyż wszystkie partie to złodzieje, to też złe podejście. Przecież ktoś i tak wygra, a chyba lepiej żeby wygrał PiS/PO/Lewica/Inne z jakimś programem, niż LPR czy Samoobrona. Mniejsze zło należy wybrać.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1687 dnia: Września 10, 2007, 20:32:44 pm »
Cytuj
Nie pójście do wyborów jest odwagą? Jaką odwagą?! Nie mam na kogo głosować, to nie idę? Ta sytuacja kojarzy mi się ze szkołą. Nic nie umiem, to nie idę, bo po co. Ha, no i jakim prawem ktoś potem mówi: "kto wybrał tych złodziei".
No dobra Tarniak, ale +Centylion+ mówił o tym, że nie ma On na kogo głosować.
Co więc jeśli naprawdę nie widzi nikogo, komu mógłby oddać swój głos?
Ma wybrać na chybił trafił?
Czy może ma zagłosować na kogoś, kogo uważa za złodzieja?

Wyżej Setezer pisze o wybraniu "mniejszego zła".
Nie zawsze jednak łatwo jest dokonać takiego wyboru.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1688 dnia: Września 10, 2007, 20:43:11 pm »
Tarniak
"Chyba źle zinterpretowałeś moje słowa. W żadnym wypadku nie postrzegam wyborów jako "powinności obywatela". Nie jestem fanatycznym patriotą i nie poczuwam się do "obowiązku"."

Też ciężko by mi było nazwać się fanatycznym patriotą, ale gdybym się za takiego uważał to tym bardziej nie miałbym sumienia pchać swoich rodaków w ręce tego robakiem toczonego państwa

"Po prostu, nie lubię siedzieć z założonymi rękoma, jeśli mam szansę, okazję wpłynąć niejako, na własne państwo"

twoja wiara w demokracje jest nieco zatrważająca.

"Nie pójście do wyborów jest odwagą? Jaką odwagą?!"

No ok trochę za mocne słowo, ale jest coś takiego, że jak się w towarzystwie (no zależy, w jakim wiem) powie, że „nie idę na wybory” to nagle na twarzach pojawia się wzburzenie porównywalne do tego widywanego u reporterów programu "uwaga".

"Nie mam na kogo głosować, to nie idę? Ta sytuacja kojarzy mi się ze szkołą. Nic nie umiem, to nie idę, bo po co. Ha, no i jakim prawem ktoś potem mówi: "kto wybrał tych złodziei""

A no właśnie takim, że to nie on ich wybrał!

"Gdyby jeden z drugim poszli do wyborów to może złodziej nie sadowiłby teraz dupy w cieplutkiej loży naciskając przycisk i podnosząc łapkę."

Ok, więc doszliśmy do tego miejsca, w którym można wywnioskować (może teraz dokonuje nad interpretacji, ale tak to zrozumiałem), że według ciebie platforma zachowała resztki cnoty. Niemniej z tego miejsca informuje cię, iż to nie jest możliwe i naprawdę głosowanie w kółko na tych samych ludzi, co to już byli, ale teraz inaczej się nazywają i liczenie na to, że to coś zmieni (za wyjątkiem tego, że media będą mniej szczekać na PO) Jest po prostu naiwne i rozsądek mi zabrania. po co mam sobie zatruwać sumienie głosowaniem na złodziei? No chyba, że chodziło ci żebym zagłosował na tą koalicje z lpr ale wątpię.

"W takim po*ebanym katolickim kraju, gdzie ludzie mają niby wysoce rozwinięte poczucie krzywdy, obowiązku i powinności, mają czas by chodzić w niedzielę do kościółka, to czemu nie mogą poświęcić 15 minut, żeby ruszyć dupę i zagłosować"

Akurat frekwencja wśród czynnych katolików jest zaryzykuje stwierdzenie wysoka.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1689 dnia: Września 10, 2007, 20:43:37 pm »
Cytuj
Wyżej Setezer pisze o wybraniu "mniejszego zła".
Nie zawsze jednak łatwo jest dokonać takiego wyboru.
I bardzo dobrze pisze, bo taka jest prawda. A życie pełne jest trudnych wyborów :cool:.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1690 dnia: Września 11, 2007, 00:05:06 am »
+Centylion+, piszesz, że nie chcesz głosować na tych "jawnych złodziei" i zgadzam się z Tobą bo również jestem zdania, że polską politykę należałoby w końcu odświeżyć i wyrzucić ludzi, którzy do dziś wypominają Okrągły Stół bądź siedzieli w PZPR. Jednakże, na chwilę obecną nie ma takiej możliwości i jacyś "złodzieje" jednak zasiądą. A od obywateli zależy, jacy to będą "złodzieje" i jak będzie wyglądało następnych kilka lat w Polsce pod rządami owych "złodziei".

Nie pójście na wybory to jak oddanie meczu walkowerem - "a co mi tam", ktoś i tak wygra a ja przynajmniej do tego nie przyłożę ręki. Jednak można przyłożyć rękę i wybrać (w swoim mniemaniu) to mniejsze zło; bo potem taki jeden z drugim siedzi i narzeka na giertychowską amnestie, kaczyńskie układy, lepperowskie sex afery, beggerwskie taśmy prawdy itp, a na wyborach nie był :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1691 dnia: Września 11, 2007, 00:58:56 am »
Ja także nie wiem czy pójdę na wybory hmm głos oddac ale na kogo...  na pewno nie na PiS, PO, Samoobronę czy LPR partie Lewicowe odpadają, bo te kojarzą się mi z zasyfianiem europy, oraz jej ogólnym osłabianiem.Kiedyś jeszcze jako tako byłem za sld,w ostatnich wyborach prezydenckich chciałem głosowac na Cimoszewicza ale ten poszedł do lasu jak to Majewski powiedział :D, ostatecznie zagłosowałem na Tuska, z czego nie jestem wcale zadowolony, no ale nie było po prostu na kogo...

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1692 dnia: Września 11, 2007, 08:19:12 am »
Z racji tego, ze pare dni temu moj wiek przekroczyl magiczna cyfre 19 otrzymalem prawa wyborcze (w poprzednich wyborach nie moglem glosowac, bo nie mialem wyrobionego dowodu :lol:). Na chwile obecna nie mam zielonego pojecia, na kogo oddac moj wyborczy glos, polityka prawie ze zupelnie sie nie interesuje, nie znam sie na tym... Najprawdopodobniej zaglosuje na jakies undergroundowe ugrupowanie, ktore nie ma sily przebicia i nie wiadomo, co chce zaproponowac Polsce - jesli nie zmienia sie ludzie w naszej polityce, to nie zmieni sie nic. Beda w kolko te same twarzy pod innymi banerami coraz to kolejnych ugrupowan o zmiennych pogladach ;)

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1693 dnia: Września 11, 2007, 16:31:42 pm »
Po głębszych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że nie zagłosuje na żadną partię...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1694 dnia: Września 11, 2007, 22:00:46 pm »
Szokuje mnie to, że w tym roku mam chęci do nauki :shock:. W tamtym roku wiecznie mi się nie chciało, a teraz uczę się systematycznie i regularnie :wink:.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1695 dnia: Września 11, 2007, 22:05:27 pm »
Dopiero drugi tydzien ibra  :lol: ;)

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1696 dnia: Września 11, 2007, 22:10:52 pm »
Szokuje mnie to że wyniki konkursu miały być wczoraj.... :mad:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1697 dnia: Września 11, 2007, 22:22:03 pm »
Dopiero drugi tydzien ibra  :lol: ;)
Zobaczymy ile tak wytrzymam :lol:.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1698 dnia: Września 11, 2007, 22:40:57 pm »
Hmm, do swiat, a po sylwestrze, bedziesz bibowal :P
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1699 dnia: Września 12, 2007, 11:20:00 am »
Szokują mnie akcje z The Darkness - piekło, Suicide Corner, droga do ukrzyżowanych (fpyte - prawie sie bałem). The Darkness jest boskie - jakby ktoś nie wiedział...
GT: Trusio

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1700 dnia: Września 12, 2007, 15:28:25 pm »
Szokuje mnie to, że w tym roku mam chęci do nauki :shock:. W tamtym roku wiecznie mi się nie chciało, a teraz uczę się systematycznie i regularnie :wink:.
Przejdzie Ci :wink:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1701 dnia: Września 12, 2007, 15:51:50 pm »
Szokuje mnie to, że w tym roku mam chęci do nauki :shock:. W tamtym roku wiecznie mi się nie chciało, a teraz uczę się systematycznie i regularnie :wink:.
Kujon i lizus!

;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1702 dnia: Września 12, 2007, 20:58:43 pm »
In the Name of the King to obraz zdecydowanie lepszy od Eragona oraz obu części Lochów i smoków, zatem nie jest to najgorszy film fantasy. Mimo swoich problemów, można go zobaczyć i to najlepiej w kinie – bardziej dla sekwencji, obrazów niż warstwy fabularnej. Od strony technicznej jest to najlepszy film Uwe Bolla.
 :shock:
http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=426&STR=3

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1703 dnia: Września 12, 2007, 23:43:05 pm »
In the Name of the King to obraz zdecydowanie lepszy od Eragona oraz obu części Lochów i smoków, zatem nie jest to najgorszy film fantasy. Mimo swoich problemów, można go zobaczyć i to najlepiej w kinie – bardziej dla sekwencji, obrazów niż warstwy fabularnej. Od strony technicznej jest to najlepszy film Uwe Bolla.
 :shock:
http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=426&STR=3
że co??!! uwe nakręcił film, który da się obejrzeć?  :shock: :shock: :shock: :shock: chyba jedna z najbardziej szokujących informacji w tym temacie :shock: :shock: :shock:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1704 dnia: Września 13, 2007, 03:27:09 am »
Uważaj bo uwe z krytykami obchodzi się ostro na ringu :lol:

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1705 dnia: Września 14, 2007, 09:42:09 am »
Za tą walkę Boll powinie dostać oskara!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1706 dnia: Września 14, 2007, 16:49:17 pm »
Jadę sobie dzisiaj autobusem, prawie cały pusty. Dosłownie z 5 osób siedzi w różnych miejscach. Na przystanku wchodzi jakaś starsza babka i mogła usiąść na wolnym miejscu praktycznie w całym autobusie, ale podchodzi do jakiejś dziewczyny z zakupami i mówi "Mogłaby się pani przesiąść, bo ja chce tu usiąść". Dziewczyna ze zdziwieniem się na nią popatrzyła, ale ustąpiła miejsca.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1707 dnia: Września 14, 2007, 16:58:18 pm »
Jadę sobie dzisiaj autobusem, prawie cały pusty. Dosłownie z 5 osób siedzi w różnych miejscach. Na przystanku wchodzi jakaś starsza babka i mogła usiąść na wolnym miejscu praktycznie w całym autobusie, ale podchodzi do jakiejś dziewczyny z zakupami i mówi "Mogłaby się pani przesiąść, bo ja chce tu usiąść". Dziewczyna ze zdziwieniem się na nią popatrzyła, ale ustąpiła miejsca.

Miałem coś podobnego, wracam z kumplem z kina, jesteśmy tylko my w autobusie i siedzimy sobie w tych miejscach gdzie sa po 2 siedzenia na przeciwko siebie. Rozkoszujemy sie wygodą i tym że mozemy sobie wyciągnąć nogi. Wsiada babcia, przechodzi cały autobus i kur** siada koło nas -_-" Oczywiście poszlismy se gdzie indziej.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1708 dnia: Września 14, 2007, 17:16:27 pm »
To ja miałem tak, że siedziałem w prawie pustym autobusie, wokół mnie pełno bylo wolnych miejsc. Nagle wsiadła jakaś garbata babera, stanęła koło mnie, popatrzyła się jak na recydywiste, po czym okręciła się wokół własnej osi (zeskanowała pojazd, czy są wolne miejsca) i... powiedziała pełnym jadu i goryczy tonem: "może ustąpiłbyś miejsca". Zrobiłem mniej więcej tak: :shock: po czym pokazałem palcem na całkowicie wolne dwa siedzenia obok mnie. Baba parsknęła, jeszcze raz kontrolnie się okręciła, ale w końcu usiadła. Cała ta tragikomiczna scena trwała na tyle długo, że autobus prawie zdążył już dojechać na następny przystanek, na którym... baba wysiadła. Do piekła z takim czymś.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1709 dnia: Września 14, 2007, 17:45:54 pm »
Eh, również miałem podobną sytuację; gdy babina wsiadała do autobusu, było jeszcze sporo wolnych miejsc, ale ona uparła się na miejsce tuż za kierowcą (takie szerokie). Sęk w tym, że siedziała tam jakaś dziewczyna - młoda i zdrowa z wyglądu, ale tłumaczyła się, że coś jej jest i że przecież są inne wolne miejsca. Oczywiście babunia zamiast usiąść gdzieś indziej to zaczęła się drzeć, że "tak, teraz to wszyscy młodzi to inwalidzi! Takich to tylko wysyłać na przymusową pracę! Oczywiście nie można ustąpić miejsca! W twoim wieku to ja...!"... Do momentu, aż skończyła swoją tyradę, pozostałe miejsca zostały zajęte, a babka wysiadła na przystanku...

Kurna, stare to i sądzi, że wszystko im wolno.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1710 dnia: Września 14, 2007, 17:55:19 pm »
A ostatnio miałem taką sytuacje że gdy kierowca nagle zachamował to jedna babcia rzuciła taki tekst "Jak on jeździ Szatanista jeden"  :???:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1711 dnia: Września 14, 2007, 20:19:45 pm »
Wczoraj szedłem do miasta, gadałem sobie z przypadkowo spotkanym kolegą i centralnie na naszych oczach, tuż przy nas jakiś rozpędzony koleś w firmowej Pandzie potrącił psa, który wyszedł na jezdnię. Pisk opon, skowyt, kawał odpadniętego zderzaka i zdychające powoli zwierzę z przetrąconym karkiem... :-? Dziś przechodziłem obok i ciągle widać plamę po krwi i piętnastometrowe ślady opon po hamowaniu.
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2007, 20:21:33 pm wysłana przez Trusio »
GT: Trusio

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1712 dnia: Września 14, 2007, 20:46:18 pm »
Ja widziałem dzisiaj jak tir potrącił MYSZ! :o

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1713 dnia: Września 14, 2007, 21:56:47 pm »
www.wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=406369

To.
Ciekawe jak to możliwe?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1714 dnia: Września 14, 2007, 22:00:38 pm »
www.wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=406369

To.
Ciekawe jak to możliwe?
Kiedyś coś tam obiło mi sie o uszy o takich "cudach". Ale o co dokładnie chodzi nie pamiętam.

Supersonic

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1715 dnia: Września 14, 2007, 22:26:08 pm »
Nie wierzę  :shock: Mnie to bardziej śmieszy niż szokuje.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1716 dnia: Września 15, 2007, 08:06:13 am »
Cytuj
www.wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=406369

To.
Ciekawe jak to możliwe?
Przypomina mi się odcinek Simpsonów, gdy Bart był na wymianie we Francji. Nie potrafił mówić po francusku, ale w krytycznej sytuacji okazało się, że doskonale poznał ten język przez te 3 miesiące pobytu. Po prostu ten Czech mieszkają we Wielkiej Brytanii "nasłuchał" się języka angielskiego i doskonale go poznał. Poza tym to nowinka z o2, a tam kiedyś było o nowych trampkach Ibisza.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1717 dnia: Września 15, 2007, 13:16:44 pm »
www.wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=406369

To.
Ciekawe jak to możliwe?
Może podczas leżenia w śpiączce nasłuchał się lekarzy i gości i jakoś tak wyszło :) Podobno w śpiączce chory słyszy wszystko, co się do niego mówi.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1718 dnia: Września 15, 2007, 13:21:31 pm »
Też tak sobie pomyślałem.
Setezer - on nie mieszka w Wielkiej Brytanii.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1719 dnia: Września 16, 2007, 15:36:07 pm »
Colin nie żyje !!!

Szkocki kierowca rajdowy Colin McRae, były mistrz świata, najprawdopodobniej zginął w wypadku helikoptera, który rozbił się w sobotę koło szkockiego Lanark, w pobliżu jego domu. Śmigłowiec spadł z dużej wysokości i spłonął, co uniemożliwia ustalenie tożsamości czterech ofiar.

Prawda to??  :-?
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=60445