Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1522504 razy)

0 użytkowników i 20 Gości przegląda ten wątek.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2160 dnia: Grudnia 22, 2007, 13:05:13 pm »
smieszny jesteś.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2161 dnia: Grudnia 22, 2007, 20:06:13 pm »


Ludzie to są po.ebani. :?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2007, 20:10:09 pm wysłana przez MarcePan »

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2162 dnia: Grudnia 23, 2007, 15:35:27 pm »
nieźle.

btw. Carl Cox wymiata ;] Chciałbym usłyszec gp kiedys na zywo.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2163 dnia: Grudnia 24, 2007, 02:47:22 am »
Kumpel]/b] wrzucił na internet swoje zdjęcie z pozycji gały :shock:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2164 dnia: Grudnia 24, 2007, 09:58:54 am »
Ja to samo zrobiłem kumplowi.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2165 dnia: Grudnia 24, 2007, 10:01:14 am »
Gałe? :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2166 dnia: Grudnia 24, 2007, 10:03:18 am »
E nie. Wruzciłęm jego foty z pozomu gały.

http://imichas.fotka.pl

Banik zdjety do stycnzia 2008. lol

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2167 dnia: Grudnia 24, 2007, 13:47:24 pm »
czytam twoje komentarze i to tez mozna uznac za szokujace:
Cytuj
a I JakOs MnIe Ta TwOjA "1" nIe RuSzyLa ;/ haa Ty To MaSz BoMbOwA SrEdNiA PaaSkUdO ;/ Haa P:P  :fuck:

Cytuj
yyhhhh...przykry jestes widze wlasnie ze nie tylko ja dostalam 1:Do co ci wogole chodzi???nie znam cie ale widac ze jestes maga zalosny... ;aha bedziesz mial o demnie malutkie zgloszonko regulaminu!!!

Cytuj
Przecierz 1 mi dałes a nie 11 pisac nie umiesz czy ślepy jesteś !!!!
:shock:
dobre, chyba tez sie zaczne w to bawic :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2168 dnia: Grudnia 24, 2007, 13:50:34 pm »
Juve - szkoda, że dopiero teraz je oglądasz. Moderator usunął te najlepsze :(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2169 dnia: Grudnia 24, 2007, 14:05:11 pm »
Skaczę sobie po konałach, trafiłem na vivę, a tam piękna piosenka - Last Christmas w wykonaniu... pier.olniętej żaby  :shock:

Po We are the champions myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy  :x

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2170 dnia: Grudnia 24, 2007, 14:16:27 pm »
Ta, komputerowo wyrenderowane (dodajmy: z obrzydliwym designem i na poziomie CGI z niskobudżetowych gier z końcówki lat 90) postacie, śpiewające zremixowane (okropnie) przeboje są straszne. Aż dziw bierze, że są ludzie, którym się to podoba :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2171 dnia: Grudnia 24, 2007, 14:17:28 pm »
moja siostra wczoraj to ściagnęła, słuchała na okrągło. Wkurzyłem sie i usunąłem cały folder z jej muzyką, niech ma, bezguście pieprzone 8)

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2172 dnia: Grudnia 24, 2007, 14:20:47 pm »
ja swoja siostre staram sie troche edukować muzycznie by czasem przestała tej eski słuchac to jej czasem puszczam kawałki Crookersow czy Tocadisco bądź Switch'a. Czasem posłucha muzy, ale i tak w koło leci taka nuta Shaun Baker czy jakos tak. Mozna od nie szału dostać :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2173 dnia: Grudnia 24, 2007, 18:13:27 pm »
Ja to samo zrobiłem kumplowi.
Tyle, że on to sam sobie zrobił.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2174 dnia: Grudnia 27, 2007, 02:16:27 am »


Niesamowite O_O jeśli na czyms takim, a nie na machaniu pilocikiem polegało by Wii to mielibysmy rewolucje.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2175 dnia: Grudnia 27, 2007, 09:14:09 am »
Mój Internet mnie szokuje, a konkretniej prędkość łącza - chyba na nowy rok sieć kablowa, z której mam neta stara się, aby nie stracić klientów i podwyższa prędkości. Wcześniej jak popołudniami download miałem na granicy 30 kB/s, a rano i wieczór wyciągał 60, tak teraz pobieram sobie kolejny odcinek Dexter'a z szybkością ok. 120 kB/s :shock: . Pewnie dla większości z Was to nic wielkiego, ale dla mnie to mały szok, pozytywny rzecz jasna :D .
PSN ID: WojtqGO

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2176 dnia: Grudnia 27, 2007, 10:25:24 am »
U mnie sieć kablowa w przeciągu dwóch lat przyspieszyła neta ośmiokrotnie, z 128 kb na 1024. :D A co najważniejsze, umowę mam na czas nieokreślony. :D

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2177 dnia: Grudnia 27, 2007, 10:28:27 am »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2178 dnia: Grudnia 27, 2007, 10:30:28 am »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.
Setezer, mnie też to szokuje i m.in. przez to nie chodzę na dyskoteki i im podobne.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2179 dnia: Grudnia 27, 2007, 10:40:36 am »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.
Setezer, mnie też to szokuje i m.in. przez to nie chodzę na dyskoteki i im podobne.

Ja podobnie, wole jakis maly klub albo pub...:D

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2180 dnia: Grudnia 27, 2007, 13:33:35 pm »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.

Trzeba wrzucic na luz mozna się bawić. Ja tam sie za bardzo nie przjmuje ze np. jakis 12 nacpal sie grochami i zasłabł czy cos. Wazne ze ja sie obrze bawie- inni mnie nie obchodzą. Wiesz, trzeba tez z dobrą ekipa na imprezy jeździć, a nie z jakimis 12-15 latkami co tak naprawde o niczym nie mają pojęcia.

Szokuje mnie to, ze odstalem troche kasy pod choinke, pojechałem do pewego klubu z kumplami i zostało mi 180 zł ze 300 :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2181 dnia: Grudnia 27, 2007, 15:09:48 pm »
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article101437/Poslowie_walcza_ze_Shrekiem.html

W skrócie, dla tych, co nie lubią czytać, niektórzy posłowie są oburzeni cytatem z "Pada Shrek" (20-minutowa animacja ze Shrekiem, puszczona przez TVN w Święta):
Cytuj
Mamę w łóżku zdybał, a że ładna taka, nie czekając dłużej, pokazał jej ptaka

Sęk w tym, że w bajce w chwili, gdy są wymawiane te słowa, Shrek (w stroju Mikołaja) wyjmuje z worka na prezenty upieczoną gęś. Więc w czym problem? Gęś = ptak.
To, że niektórzy posłowie mają pewne skojarzenia to nie jest wina tłumaczy, czy też stacji TVN. Dzieci mają zrozumieć to tak, jak powinny zrozumieć (no, chyba, że jakieś dzieci również mają zboczone skojarzenia -- ale za to winę ponoszą rodzice, nie stacje TV).

Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2182 dnia: Grudnia 27, 2007, 15:15:07 pm »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.

Trzeba wrzucic na luz mozna się bawić. Ja tam sie za bardzo nie przjmuje ze np. jakis 12 nacpal sie grochami i zasłabł czy cos. Wazne ze ja sie obrze bawie- inni mnie nie obchodzą. Wiesz, trzeba tez z dobrą ekipa na imprezy jeździć, a nie z jakimis 12-15 latkami co tak naprawde o niczym nie mają pojęcia.

Szokuje mnie to, ze odstalem troche kasy pod choinke, pojechałem do pewego klubu z kumplami i zostało mi 180 zł ze 300 :lol:


mnie szokuje ze cokolwiek ci zostalo, w moim przypadku zawsze portfel jest pusty drugiego dnia:D:D czesto zadaje sobie pytanie co sie do jasnej ciasnej stalo:D i za nic nie jestem w stanie sobie przypomniec:D:D:D:D

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2183 dnia: Grudnia 27, 2007, 15:16:35 pm »
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article101437/Poslowie_walcza_ze_Shrekiem.html

W skrócie, dla tych, co nie lubią czytać, niektórzy posłowie są oburzeni cytatem z "Pada Shrek" (20-minutowa animacja ze Shrekiem, puszczona przez TVN w Święta):
Cytuj
Mamę w łóżku zdybał, a że ładna taka, nie czekając dłużej, pokazał jej ptaka

Sęk w tym, że w bajce w chwili, gdy są wymawiane te słowa, Shrek (w stroju Mikołaja) wyjmuje z worka na prezenty upieczoną gęś. Więc w czym problem? Gęś = ptak.
To, że niektórzy posłowie mają pewne skojarzenia to nie jest wina tłumaczy, czy też stacji TVN. Dzieci mają zrozumieć to tak, jak powinny zrozumieć (no, chyba, że jakieś dzieci również mają zboczone skojarzenia -- ale za to winę ponoszą rodzice, nie stacje TV).


Nie obwiniaj rodziców za skojarzenia dzieci.
Nawet gdy rodzice są idealni, dziecko dowie się pewnych rzeczy wśród rówieśników.
Inna sprawa, że politycy pisu takim zachowaniem zwyczajnie się kompromitują. Całe szczęście, że już nie są przy władzy...

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2184 dnia: Grudnia 27, 2007, 15:30:41 pm »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.
Setezer, mnie też to szokuje i m.in. przez to nie chodzę na dyskoteki i im podobne.
Ja też, ja też! 8-)
Bawię się tylko przy reggae i pokrewnych.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2185 dnia: Grudnia 27, 2007, 15:40:38 pm »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.

W ostatnią sobotę byłem w podobnym miejscu (spotkanie klasowe LO), w nowym jakże zachwalanym lokalu z disko i... miałem podobnie. Takiego zbiegowiska dresów juz dawno nie widziałem, także dziewczęta co przyczłapały ze swoimi menami były tak niesamowite, że nagle Paris Hilton robi się urodziwa i naturalna. Plus dosiadł się jakiś amant, który zaraz zaliczył zgona i po odsunięciu stołu osunął się na ziemię i w takiej pozycji upadłego supermana już został przez prawie godzinę.
W głośnikach usłyszałem dodę, jakiś dj'ów i inne pierdoły (jakieś świąteczne remiksy)- dobrze że spotkania klasowe umawiamy raz na rok.


Update- może nie całkowicie szokuje, ale treść przy minusie do reputacji by suli dia- "zemsta"
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2007, 15:44:32 pm wysłana przez _Music »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2186 dnia: Grudnia 27, 2007, 17:21:28 pm »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.
Gdie Ty chodzisz na te dyskoteki :shock:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2187 dnia: Grudnia 27, 2007, 18:17:18 pm »
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article101437/Poslowie_walcza_ze_Shrekiem.html

W skrócie, dla tych, co nie lubią czytać, niektórzy posłowie są oburzeni cytatem z "Pada Shrek" (20-minutowa animacja ze Shrekiem, puszczona przez TVN w Święta):
Cytuj
Mamę w łóżku zdybał, a że ładna taka, nie czekając dłużej, pokazał jej ptaka

Sęk w tym, że w bajce w chwili, gdy są wymawiane te słowa, Shrek (w stroju Mikołaja) wyjmuje z worka na prezenty upieczoną gęś. Więc w czym problem? Gęś = ptak.
To, że niektórzy posłowie mają pewne skojarzenia to nie jest wina tłumaczy, czy też stacji TVN. Dzieci mają zrozumieć to tak, jak powinny zrozumieć (no, chyba, że jakieś dzieci również mają zboczone skojarzenia -- ale za to winę ponoszą rodzice, nie stacje TV).



powiem ze wiele sie spodziewalem po naszych poslach, ale tym mnie zabili, toz to banda skonczonych ****** chyba robia wokol tego szum bo sie ojciec Pieniazek z Torunia zbulwersowal...albo chca zeby o nich w TV cos powiedzieli, jak to w tym powiedzeniu jest, nie wazne jak ( doprze czy zle) wazne ze mowia:D:D


btw. moze powinno byc ( tak jak to ktos na onecie napisal):
Mamę w łóżku zdybał, a że ładna taka, nie czekając dłużej, pokazał jej znak krzyza

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2188 dnia: Grudnia 28, 2007, 02:57:12 am »
Zabawa, na której byłem (a co za tym idzie - wszystkie zabawy).

Zaczyna się dość normalnie, potem gdy ludzie dorywają się do piwska (wiek od 12 do 25), to zaczynają się przepychanki, darcie ryja, podczas rozmowy rozmówca nagle osuwa się na ziemię lub ucieka gdzieś w tłum. Dziewczyny mają tyle szminki na twarzy, że nie wiadomo czy mają 10 czy 50 lat. Tańczą w taki sposób, że głowa mała, twarz kamienna, a całe ciało się rusza, jakby je prąd pieścił. Rzecz jasna kuse spódniczki i za małe bluzeczki, a na dworze -5 stopni, co im nie przeszkadza wyłazić na papierosy. Nie lepsze chłopy - wystarczy dotknąć go przypadkiem podczas tańca, a już chce się bić. Patrzą z taką nienawiścią... Więcej na zabawę, dyskotekę (jedna rzecz) nie jadę. Żal mi, że ludzie tacy są.

na siłkę trza uderzyć! :D

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2189 dnia: Grudnia 28, 2007, 09:20:25 am »
Cytuj
Update- może nie całkowicie szokuje, ale treść przy minusie do reputacji by suli dia- "zemsta"
Dobre xD
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2190 dnia: Grudnia 28, 2007, 11:47:08 am »
szokuje mnie mapa Bloc w COD4, wczoraj grałem z jakimiś kolesiami było nas 4 każdy snajpera i przyczajka po oknach i nie tylko.No i do tego ta mapa, klimat na niej mnie zabija  :shock: jest zajebista w chu*j.BTW czy są na tym forum jakieś osoby chętne do takiej właśnie rozgrywki ? Wydaje mi się że jest to miła odskocznia od biegania i naparzania do wszystkiego i ze wszystkiego  :smile: normalnie jak w filmie IMO zajebistym "Wróg u bram" cud, miód i orzeszki  :grin:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2007, 12:55:06 pm wysłana przez Isaac »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2191 dnia: Grudnia 28, 2007, 15:42:28 pm »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2192 dnia: Grudnia 28, 2007, 15:48:15 pm »
a mnie zszokowal ten dzieciak:D


http://www.break.com/index/9-year-old-beats-hardest-guitar-hero-level.html
nie wiem o co w tej grze chodzi bo nigdy mnie nie bawiła, ale ten dzieciak napierdala jak mały samochodzik  :shock:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2193 dnia: Grudnia 28, 2007, 16:12:50 pm »
a mnie zszokowal ten dzieciak:D


http://www.break.com/index/9-year-old-beats-hardest-guitar-hero-level.html
nie wiem o co w tej grze chodzi bo nigdy mnie nie bawiła, ale ten dzieciak napierdala jak mały samochodzik  :shock:


ja tezz nigdy za takimi grami nie przepadalem, ale dzieciak wykrecil 95% na Expert ...sic!:D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2194 dnia: Grudnia 28, 2007, 21:01:17 pm »
szokuje mnie mapa Bloc w COD4, wczoraj grałem z jakimiś kolesiami było nas 4 każdy snajpera i przyczajka po oknach i nie tylko.No i do tego ta mapa, klimat na niej mnie zabija  :shock: jest zajebista w chu*j.BTW czy są na tym forum jakieś osoby chętne do takiej właśnie rozgrywki ? Wydaje mi się że jest to miła odskocznia od biegania i naparzania do wszystkiego i ze wszystkiego  :smile: normalnie jak w filmie IMO zajebistym "Wróg u bram" cud, miód i orzeszki  :grin:

najgorsza mapa w grze....
hatin' campin'

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2195 dnia: Grudnia 28, 2007, 21:49:48 pm »
Szokuje mnie wynik najlepszej gry 2007 w kategorii "Best Third-Person Shooter" na GameTrailers.
http://www.gametrailers.com/player/29257.html


Wygrał bowiem... Resident Evil 4: Wii Edition o_O. Pomimo narzekań fanów, że to już nie ten sam, stary dobry RE, muszę przyznać, że Capcom naprawdę wiedział, co robi. Minęły już 2 lata, odkąd gra po raz pierwszy zawitała na NGC, a jej kolejne reedycje i konwersje (prócz tragicznej wersji na PC -_-") wciąż zbierają nagrody.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2196 dnia: Grudnia 29, 2007, 15:06:10 pm »
Jakieś 4 miesiące temu miałem konto na fotka.pl ( skasowane obecnie), miało ono już trochę czasu, ponieważ założyłem je jakoś na początku 05r. Wówczas sam portal wyglądał jeszcze jako tako...  dziś poraz kolejny go odwiedziłem, a dokładnie profil kuzynki, i co mnie szokuje to jak narobiło się mase profili, dosłownie dzieci :O gdzie nie jedna 13astka, eksponuje cycki, a właściwie jakąś narośl, ponieważ trudno to jeszcze nazwac "piersi", mało tego potrafią dawac fotki w koszulka i samych stringach :lol: gdzie prawie im wystaje na wierzchu "anus". Niebywałe powiadam wam :D 

Kolejna rzecz to poznałem dziś, nowe znaczenie słowa "znajomy", a więc mam konto na nasza klasa, i jak praktycznie każdy kto tam ma konto, odnajduje sobie znajomych, czy po prostu zapraszam od tak symbolicznie, mimo że mam z nimi kontakt na codzień, ale chyba tego wam nie trzeba tłumaczyc, na czym ten portal plega...  więc przechodzę do sedna sprawy, znów moja kuzynka w roli głównej. Ostatnio odnalazłem kilku znajomych, prawda zwykła procedura klik "zaproś" i luzik... za jakiś czas patrze na profil kuzynki, i na jej znajomych, a tam moi znajomi, nie byłoby w tym nic dziwnego prawda, przecież bardzo często wychodzi na to, że każdy zna się z każdym, ale nie tym razem, więc pytam, od tak z zwykłej ciekawości...
Ja- widze że zapraszasz moich znajomych
Kuzynka-Nom
Ja-to tak trochę dziwnie...
Kuzynka-Nic nie dziwne bo widywałam ich w szkole       ( widywałam ) dla waszej świadomości to nie ... spotykałam się, rozmawiałam itd. zresztą sama przepaśc, ona 4 klasa podstawówki a oni 8 ;)
Jeszcze dziwniejsze, wydawało mi się że oni, ją od tak po prostu przyjeli bez zapytania itd. sobie myślę co jest ku*** GLOBALIZACJA :lol: nie to po prostu nowy trend miec milion znajomych na profilu, nawet gdy się danej osoby w ogóle nie zna, ba nawet nie raczy się poznac jego/jej imienia :lol: nie to żebym się czepiał, a jednak mnie to zaintrygowało.

A to już starszy temat ale wcześniej o tym nie wspominałem, jak to również w dzisiejszych czasach zmienia się znaczenia jestem ładna, tutaj krótko. Zaobserwowałem że dziewczyny które chodzą na solarium z miejsca myślą że są ładne :lol: owszem niektóre wyglądają jak laleczki, ale jest też cała masa kaszalotów, które tylko dlatego że się opaliły na solarce, ogłaszają się pięknościami, żeby nie napisac "zajebistymi szmulkami" :lol:   jednym słowem KOMEDIA ! ;) albo nawet Bo fantazje jest od tego...

I jeszcze raz przyczepie się naszych "Księżniczek" , wybaczcie dziewczyny, ale gustuje w kobietach, więc nie mnie oceniac zachowanie "ziomków" a nawet gdyby to nie wiem, czy zdołałbym ogarnąć ich głupote :lol: ;) z miejsca przepraszam tolerancików, za to że wolę kobiety od mężczyz, w pewnych sprawach :P ale wracajmy do tematu, a jest nim ubiór... zauważyłem również, jak się drogie panny panoszą gdy odwalą się niczym, prostytutka, z teledysku 50centa. Ale zaraz zaraz co to za dama w ciuszkach z "TESCO" nie to żebym, się czepiał tych ludzi, co się ubierają w takich sklepach, wiadomo każdemu powodzi się inaczej, ale i tacy ludzie nie panoszą się po klubach itd. rozpychajac się tymi tyłkami z cellulitem, pokazując jaka to jest ona och ach :lol: Czy to nie jest żałosne ?

To by było na tyle moich "żali" :lol: jest jeszcze kilka intrygujących mnie kwestii, ale o nich wspomnę za jakiś czas w temacie "TOLERANCJA"

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2197 dnia: Grudnia 29, 2007, 15:12:19 pm »
Mam to samo, sam mam ok. 20 osób z którymi utrzymuje kontakt NA CODZIEŃ, wchodzę do profilu dziewczyny z mojej klasy, 600 ku.rwa osób :shock: Przy czym, bardzo duzo komentarzy na jej profilu w stylu "znamy się???" :lol: Ew. jest taka popularna :eek:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2198 dnia: Grudnia 29, 2007, 15:17:11 pm »
Jakieś 4 miesiące temu miałem konto na fotka.pl ( skasowane obecnie), miało ono już trochę czasu, ponieważ założyłem je jakoś na początku 05r. Wówczas sam portal wyglądał jeszcze jako tako...  dziś poraz kolejny go odwiedziłem, a dokładnie profil kuzynki, i co mnie szokuje to jak narobiło się mase profili, dosłownie dzieci :O gdzie nie jedna 13astka, eksponuje cycki, a właściwie jakąś narośl, ponieważ trudno to jeszcze nazwac "piersi", mało tego potrafią dawac fotki w koszulka i samych stringach :lol: gdzie prawie im wystaje na wierzchu "anus". Niebywałe powiadam wam :D 

Kolejna rzecz to poznałem dziś, nowe znaczenie słowa "znajomy", a więc mam konto na nasza klasa, i jak praktycznie każdy kto tam ma konto, odnajduje sobie znajomych, czy po prostu zapraszam od tak symbolicznie, mimo że mam z nimi kontakt na codzień, ale chyba tego wam nie trzeba tłumaczyc, na czym ten portal plega...  więc przechodzę do sedna sprawy, znów moja kuzynka w roli głównej. Ostatnio odnalazłem kilku znajomych, prawda zwykła procedura klik "zaproś" i luzik... za jakiś czas patrze na profil kuzynki, i na jej znajomych, a tam moi znajomi, nie byłoby w tym nic dziwnego prawda, przecież bardzo często wychodzi na to, że każdy zna się z każdym, ale nie tym razem, więc pytam, od tak z zwykłej ciekawości...
Ja- widze że zapraszasz moich znajomych
Kuzynka-Nom
Ja-to tak trochę dziwnie...
Kuzynka-Nic nie dziwne bo widywałam ich w szkole       ( widywałam ) dla waszej świadomości to nie ... spotykałam się, rozmawiałam itd. zresztą sama przepaśc, ona 4 klasa podstawówki a oni 8 ;)
Jeszcze dziwniejsze, wydawało mi się że oni, ją od tak po prostu przyjeli bez zapytania itd. sobie myślę co jest ku*** GLOBALIZACJA :lol: nie to po prostu nowy trend miec milion znajomych na profilu, nawet gdy się danej osoby w ogóle nie zna, ba nawet nie raczy się poznac jego/jej imienia :lol: nie to żebym się czepiał, a jednak mnie to zaintrygowało.

A to już starszy temat ale wcześniej o tym nie wspominałem, jak to również w dzisiejszych czasach zmienia się znaczenia jestem ładna, tutaj krótko. Zaobserwowałem że dziewczyny które chodzą na solarium z miejsca myślą że są ładne :lol: owszem niektóre wyglądają jak laleczki, ale jest też cała masa kaszalotów, które tylko dlatego że się opaliły na solarce, ogłaszają się pięknościami, żeby nie napisac "zajebistymi szmulkami" :lol:   jednym słowem KOMEDIA ! ;) albo nawet Bo fantazje jest od tego...

I jeszcze raz przyczepie się naszych "Księżniczek" , wybaczcie dziewczyny, ale gustuje w kobietach, więc nie mnie oceniac zachowanie "ziomków" a nawet gdyby to nie wiem, czy zdołałbym ogarnąć ich głupote :lol: ;) z miejsca przepraszam tolerancików, za to że wolę kobiety od mężczyz, w pewnych sprawach :P ale wracajmy do tematu, a jest nim ubiór... zauważyłem również, jak się drogie panny panoszą gdy odwalą się niczym, prostytutka, z teledysku 50centa. Ale zaraz zaraz co to za dama w ciuszkach z "TESCO" nie to żebym, się czepiał tych ludzi, co się ubierają w takich sklepach, wiadomo każdemu powodzi się inaczej, ale i tacy ludzie nie panoszą się po klubach itd. rozpychajac się tymi tyłkami z cellulitem, pokazując jaka to jest ona och ach :lol: Czy to nie jest żałosne ?

To by było na tyle moich "żali" :lol: jest jeszcze kilka intrygujących mnie kwestii, ale o nich wspomnę za jakiś czas w temacie "TOLERANCJA"
no to sie rozpisałeś.RESPECT !!!  :grin: :cool: bo zapomniałem Mikes  :grin:  :cool: szokuje mnie to że miałem 11 dni wolnego od pracy i tak mi cholernie szybko przeleciało że aż mi sie płakać chce bo trzeba znowu zasuwać cały rok  :sad:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2007, 15:29:45 pm wysłana przez Isaac »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2199 dnia: Grudnia 29, 2007, 15:18:54 pm »
Szokuje mnie spamowanie Isaaca. A potem jest płacz na złego Musica :eek: