Autor Wątek: Killzone: Shadow Fall  (Przeczytany 299106 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1560 dnia: Grudnia 10, 2013, 20:49:55 pm »
Jeszcze co do znajdziek w singlu to teraz zauważyłem, że gra mocno ułatwia ich szukanie. Przeglądając w menu widzimy, których nam brakuje, mamy napisane, w której konkretnej sekcji danego chaptera je znajdziemy oraz mamy opcję 'Play that section', dzięki której od razu wbijemy w dany moment rozgrywki.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1561 dnia: Grudnia 10, 2013, 21:02:05 pm »
I bardzo dobrze. Po cholerę jakieś sztuczne wydłużanie czasu gry, że aby zdobyć jakąś rzecz trzeba było przechodzić cały rozdział jeszcze raz.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1562 dnia: Grudnia 10, 2013, 21:21:35 pm »
Zapomniałem, że dla niektórych fun z gry to grindowanie na stworkach przez 100h. Najlepiej to w ogóle wyje**ć checkpointy, bo są dla debili  :roll: Wtedy to nawet przejście CoDa zajmie z 10h, kiedy ciągle będzie trzeba przechodzić ten sam fragment gry.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1563 dnia: Grudnia 11, 2013, 09:00:43 am »
Multi coraz bardziej mnie wciąga. Wczoraj wyczaiłem, że będąc najlepszym po zakończeniu rundy mamy okazję wykonania egzekucji podczas głosowania na mapę. I wie ktoś może dlaczego raz mi się udało (kosa w łapę) a innym razem typek na którym wykonywałem egzekucję zrobił countera i mnie załatwił? To działa na jakiejś zasadzie kamień, papier, nożycze?


Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1564 dnia: Grudnia 11, 2013, 09:20:26 am »
Multi coraz bardziej mnie wciąga. Wczoraj wyczaiłem, że będąc najlepszym po zakończeniu rundy mamy okazję wykonania egzekucji podczas głosowania na mapę. I wie ktoś może dlaczego raz mi się udało (kosa w łapę) a innym razem typek na którym wykonywałem egzekucję zrobił countera i mnie załatwił? To działa na jakiejś zasadzie kamień, papier, nożycze?
Jeśli wykonujesz egezkucje to musisz najpierw szybko wybrać jaką chcesz, a później w odpowiednim momencie nacisnąć przycisk, który pojawia sie na chwile przed egzekucją (chyba zawsze jest to kwadrat). Jeśli nie wciśniesz dostatecznie szybko to nie ty zabijesz, ale ciebie załatwią  :)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1565 dnia: Grudnia 11, 2013, 09:24:59 am »
Denerwuje tylko problem z głośnością, ponieważ nawet jak damy na maksa w ustawieniach, to niektóre dialogi są mało słyszalne, wspomniane creditsy i cięta muza w intro. Do tego w mapach z deszczem w ogóle go nie słychać. A byłoby milion do klimatu (vide TLoU).

Obczaj sobie Ryo opcje dźwięku w konsoli, bo możesz mieć źle dobrany do głośników. Domyślnie jest tam standardowo ustawione, ale można zmienić na Bitstream (Dolby) albo (DTS). Zmieniłem sobie z domyślnego na DTS i od razu było słychać w głośnikach większy zakres dźwięków oraz było dużo głośniej. Nie musiałem ani raz podgłaszać ponad standardowy poziom głośności żeby coś usłyszeć, a dźwięk jest konkretnie wyraźniejszy na tych opcjach :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1566 dnia: Grudnia 11, 2013, 09:31:34 am »
Mam nadzieję, że w końcu dzisiaj pogram.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1567 dnia: Grudnia 11, 2013, 10:19:56 am »
Jeśli wykonujesz egezkucje to musisz najpierw szybko wybrać jaką chcesz, a później w odpowiednim momencie nacisnąć przycisk, który pojawia sie na chwile przed egzekucją (chyba zawsze jest to kwadrat). Jeśli nie wciśniesz dostatecznie szybko to nie ty zabijesz, ale ciebie załatwią 



O dzięki sprawdzę następnym razem:-)




Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1568 dnia: Grudnia 11, 2013, 10:31:56 am »
Według mnie, egzekucje zależą od stosunku k/d (z danego meczu) pomiędzy ofiarą, a katem.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1569 dnia: Grudnia 11, 2013, 10:39:19 am »
No ale to nie do końca by było uczciwe bo ja jak gram w Warzone to punkty zbieram głównie za wykonywanie zadań. I mogę mieć gorszy stosunek k/d a i tak być w rankingu lepszym od innego gracza. Co innego w deathmatch.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1570 dnia: Grudnia 11, 2013, 10:48:56 am »
No ale to nie do końca by było uczciwe bo ja jak gram w Warzone to punkty zbieram głównie za wykonywanie zadań. I mogę mieć gorszy stosunek k/d a i tak być w rankingu lepszym od innego gracza. Co innego w deathmatch.
Dokładnie. Ja śmigam supportem i nigdy nie mam jakiegoś k/d ratio którym mógłbym sie chwalić, a i tak często jestem na pierwszym miejscu. Także egzekucje nie od tego zależą. Ogólnie to zauważyłem, że gra mocno propsuje ludzi przykładających sie do wykonywania zadań. Ja zawsze dużo punktów dostaje za samo rozkładanie spawnpointów, niszczenie tarcz i botów, leczenie.. A i tak większość gra assaultem i scautem  :roll:
Pewnie sie to za pare miesięcy zmieni  :angel:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1571 dnia: Grudnia 11, 2013, 10:51:44 am »
Zgadza się. Ostatnio chciałem trochę pobiegać assaultem i odblokować jakiś tam dodatek - brakuje mi z 10 killi z drona... I nie dało rady grać bo nikt nie rozkładał Spawn pointów. Ludzie mają gdzieś:) Wolą startować z bazy i lecieć na pewną śmierć bo wróg już się przyczaił np. przy bombie.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1572 dnia: Grudnia 11, 2013, 11:11:55 am »
A i tak większość gra assaultem i scautem  :roll:
No to ja mam jakiegoś pecha, bo ciągle trafiam na mecze, gdzie combo kilku supportów ze strzelbą i bot jest mocno widoczne  :P Oczywiście bot na wyposażeniu supporta to standard, a rozłożyć respa, żeby do celu misji nie pędzić pół mapy, nie ma kto. Moim zdaniem GG chyba za bardzo dopakowało tę klasę w umiejętności. Dwa rodzaje mocno ofensywnych botów, respy, ammo. Takiego respa mogli dać assaultowi, bo ten nie ma umiejętności nastawionych na wspieranie zespołu, a support zamiast respa czy ammo i tak weźmie bota, żeby mu kille wpadały. Taką skrzynkę z ammo na kilkadziesiąt meczy widziałem tylko raz.

Jeśli twoja ksywka z psn nie odbiega bardzo od tej z forum i grywasz classic warzone to możliwe, że graliśmy już parę razy razem w jednej drużynie :) 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 11:39:41 am wysłana przez dante0 »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1573 dnia: Grudnia 11, 2013, 11:14:38 am »
Piszę na podstawie tego co zauważyłem, bo dość często biorę udział w końcowej scence. Jak kogoś ubiłem więcej razy to wygrywam, a jak ktoś mnie lał jak chciał to zawsze dostawałem kontrę.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1574 dnia: Grudnia 11, 2013, 11:45:29 am »
Ja skrzynki z amunicją nie widziałem jeszcze nigdy. Chociaż sam jej też jeszcze nie używałem - dopiero ostatnio się zorientowałem, że pasek umiejętności można przesunąć w prawo i są tam jeszcze 2 opcje u Supporta:)

Ale tak czy siak zaliczenie zadania z niszczeniem skrzynek przeciwnika będzie mega ciężkie;)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1575 dnia: Grudnia 11, 2013, 12:03:47 pm »
Też tylko pare razy widziałem skrzynki z amunicją. Ale to chyba głównie dlatego, że nie ma ich zaznaczonych na mapce. Podopno w następnym patchu mają to poprawić.

Jeśli twoja ksywka z psn nie odbiega bardzo od tej z forum i grywasz classic warzone to możliwe, że graliśmy już parę razy razem w jednej drużynie :) 
Całkiem prawdopodobne. Głownie classic warzone i warzone pro ogrywam ostatnio  :)   Madm4n__pl

Troche GG dało ciała z tymi umiejętnościami supporta, bo ma ich za dużo. Lepiej by było gdyby zostawiono jeszcze jedną klasę. Support powinien mieć jako podstawową umiejętność stawianie spawnów. Wtedy gracze częściej by z tego korzystali.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1576 dnia: Grudnia 11, 2013, 12:16:24 pm »
Całkiem prawdopodobne. Głownie classic warzone i warzone pro ogrywam ostatnio  :)   Madm4n__pl
No właśnie tak myślałem, że to Ty :)

Cytuj
Support powinien mieć jako podstawową umiejętność stawianie spawnów.
A ten jeszcze podnoszenie ma. Ewidentnie coś z tych dwóch rzeczy powinno powinno powędrować do assaulta lub innej, nowej klasy.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1577 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:19:28 pm »
A i tak większość gra assaultem i scautem  :roll:
No to ja mam jakiegoś pecha, bo ciągle trafiam na mecze, gdzie combo kilku supportów ze strzelbą i bot jest mocno widoczne  :P Oczywiście bot na wyposażeniu supporta to standard, a rozłożyć respa, żeby do celu misji nie pędzić pół mapy, nie ma kto. Moim zdaniem GG chyba za bardzo dopakowało tę klasę w umiejętności. Dwa rodzaje mocno ofensywnych botów, respy, ammo. Takiego respa mogli dać assaultowi, bo ten nie ma umiejętności nastawionych na wspieranie zespołu, a support zamiast respa czy ammo i tak weźmie bota, żeby mu kille wpadały. Taką skrzynkę z ammo na kilkadziesiąt meczy widziałem tylko raz.

Jeśli twoja ksywka z psn nie odbiega bardzo od tej z forum i grywasz classic warzone to możliwe, że graliśmy już parę razy razem w jednej drużynie :)
O co chodzi tak w ogóle z tym ukrywaniem swojego sieciowego ID? Rozumiem przypadki Kyokushimanow czy Masterów-piraty, causalizm, boty, bravie i tym podobnie. Ale tutaj to nie rozumiem, chwalisz się grasz z innymi ale nie powiesz kim jesteś.
Nie obnoszę się ze swoim ID, fakt, ale nie jest tak, że nikt na forum go nie zna ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1578 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:34:33 pm »
Nie chce pokazać ID ponieważ, pokazując swoje umiejętności naraża sie na żmendanie pospulstwa. Potem wszyscy bedą pytać:
Cytuj
"jak to zrobiłeś? Ale zajebiście też tak chce, weź wytłumacz mi to, dobrze? ej a moge dodać cie do znajomych, gralismy wczoraj razem, gra z xboksa mi pójdzie na nowej ps4 itd"
A człowiek zabiegany nie ma na to czasu :roll:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1579 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:35:00 pm »
Piszę na podstawie tego co zauważyłem, bo dość często biorę udział w końcowej scence. Jak kogoś ubiłem więcej razy to wygrywam, a jak ktoś mnie lał jak chciał to zawsze dostawałem kontrę.
Moim zdaniem ostatnia scenka zależy nie od ratio, a od punktów na koniec meczu. Byłem pierwszy w ISA i wykonywałem egzekucję na pierwszym gościu od Higów. Zrobił mi kontrę, bo ogólnie w meczu miał więcej punktów ode mnie (on był pierwszy, ja drugi). Sądzę, że jeżeli ja bym miał więcej punktów, to ja bym zrobił egzekucję.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1580 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:37:11 pm »
Piszę na podstawie tego co zauważyłem, bo dość często biorę udział w końcowej scence. Jak kogoś ubiłem więcej razy to wygrywam, a jak ktoś mnie lał jak chciał to zawsze dostawałem kontrę.
Moim zdaniem ostatnia scenka zależy nie od ratio, a od punktów na koniec meczu. Byłem pierwszy w ISA i wykonywałem egzekucję na pierwszym gościu od Higów. Zrobił mi kontrę, bo ogólnie w meczu miał więcej punktów ode mnie (on był pierwszy, ja drugi). Sądzę, że jeżeli ja bym miał więcej punktów, to ja bym zrobił egzekucję.
logiczne. gramy dziś?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1581 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:42:05 pm »
Jak dostane to może coś pogram.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1582 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:45:25 pm »
gramy dziś?
W BF4 czy kupiłeś Killzone? Powiem Ci, że się wkręciłem w KZ i fajnie się giercuje.

Denerwuje tylko problem z głośnością, ponieważ nawet jak damy na maksa w ustawieniach, to niektóre dialogi są mało słyszalne, wspomniane creditsy i cięta muza w intro. Do tego w mapach z deszczem w ogóle go nie słychać. A byłoby milion do klimatu (vide TLoU).
Obczaj sobie Ryo opcje dźwięku w konsoli, bo możesz mieć źle dobrany do głośników. Domyślnie jest tam standardowo ustawione, ale można zmienić na Bitstream (Dolby) albo (DTS). Zmieniłem sobie z domyślnego na DTS i od razu było słychać w głośnikach większy zakres dźwięków oraz było dużo głośniej. Nie musiałem ani raz podgłaszać ponad standardowy poziom głośności żeby coś usłyszeć, a dźwięk jest konkretnie wyraźniejszy na tych opcjach :)
Dzięki, sprawdzę później :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1583 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:46:11 pm »
Piszę na podstawie tego co zauważyłem, bo dość często biorę udział w końcowej scence. Jak kogoś ubiłem więcej razy to wygrywam, a jak ktoś mnie lał jak chciał to zawsze dostawałem kontrę.
Moim zdaniem ostatnia scenka zależy nie od ratio, a od punktów na koniec meczu. Byłem pierwszy w ISA i wykonywałem egzekucję na pierwszym gościu od Higów. Zrobił mi kontrę, bo ogólnie w meczu miał więcej punktów ode mnie (on był pierwszy, ja drugi). Sądzę, że jeżeli ja bym miał więcej punktów, to ja bym zrobił egzekucję.

Też nie. Często jestem pierwszy na liście a i zdarzy się, że mnie kontrują.

No to chyba ustalmy, że jest to losowe :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1584 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:48:53 pm »
To nie wiem. Raczej nie stawiam na losowość (może to wciskanie przycisku w odpowiednim momencie). Trza by na forum GG poczytać.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1585 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:49:11 pm »
Nie chce pokazać ID ponieważ, pokazując swoje umiejętności naraża sie na żmendanie pospulstwa. Potem wszyscy bedą pytać:
Cytuj
"jak to zrobiłeś? Ale zajebiście też tak chce, weź wytłumacz mi to, dobrze? ej a moge dodać cie do znajomych, gralismy wczoraj razem, gra z xboksa mi pójdzie na nowej ps4 itd"
A człowiek zabiegany nie ma na to czasu :roll:
O jaki ty przewidywalny jesteś. Wiedziałem, że się flustracie doczepisz. Słowa o nieogarnianiu przez ciebie BFa widzę bolały mocno. Mojego ID nie dostaniesz, bo byle komu nie podaję, ale jeśli chcesz zobaczyć moje umiejętności, to poproś Ryo, bo zdaje się twój wielki kumpel z forum i jemu pewnie będziesz wierzył, aby wbił na Battleloga i porównał moje statsy i twoje z dwóch ostatnich Bf'ów i ładnie ci je przedstawił, bo akurat jego mam we friendsach. Może nawet jakieś print screeny na forum zarzuci z bloga. Pośmiejemy się.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 13:51:44 pm wysłana przez dante0 »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1586 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:51:20 pm »
Uuuu Raku, teraz Ci to wypomni w najmniej oczekiwanej chwili.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1587 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:53:31 pm »
Nie chce pokazać ID ponieważ, pokazując swoje umiejętności naraża sie na żmendanie pospulstwa. Potem wszyscy bedą pytać:
Cytuj
"jak to zrobiłeś? Ale zajebiście też tak chce, weź wytłumacz mi to, dobrze? ej a moge dodać cie do znajomych, gralismy wczoraj razem, gra z xboksa mi pójdzie na nowej ps4 itd"
A człowiek zabiegany nie ma na to czasu :roll:
O jaki ty przewidywalny jesteś. Wiedziałem, że się flustracie doczepisz. Słowa o nieogarnianiu przez ciebie BFa widzę bolały mocno. Mojego ID nie dostaniesz, bo byle komu nie podaję, ale jeśli chcesz zobaczyć moje umiejętności, to poproś Ryo, bo zdaje się twój wielki kumpel z forum i jemu pewnie będziesz wierzył, aby wbił na Battleloga i porównał moje statsy i twoje z dwóch ostatnich Bf'ów i ładnie ci je przedstawił, bo akurat jego mam we friendsach. Może nawet jakieś print screeny na forum zarzuci z bloga. Pośmiejemy się. Tyle w temacie.
Statsy to wisz, każdy debil może mieć wysokie(zresztą nie wiadomo o które ci chodzi). Ja chciałbym zwyczajnie zobaczyć jak walczysz na tym wirtualnym poletku,bo wiesz chce uczyc sie od najlepszych. A niby gdzie znajde drugiego tak dobrego wojownika?
Uuuu Raku, teraz Ci to wypomni w najmniej oczekiwanej chwili.
Jinowi sie jeszcze oberwie, chu**w różnych  :evil:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1588 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:56:18 pm »
Witam, jeżeli ktoś jest chętny na wspólną grę, to zaprasza dziś o 18:00, szukajcie pokoju "Polska!!!". Trzeba wybrać "Wszystkie strefy wojny" i tam nazwy pokoi na biało są stworzone przez graczy.

PS. Gramy warzone na 5 lub 6 rund.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1589 dnia: Grudnia 11, 2013, 13:57:01 pm »
Statsy to wisz, każdy debil może mieć wysokie(zresztą nie wiadomo o które ci chodzi).
Yhy :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1590 dnia: Grudnia 11, 2013, 14:01:33 pm »
Statsy to wisz, każdy debil może mieć wysokie(zresztą nie wiadomo o które ci chodzi).
Yhy :lol:
:wall_bash:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1591 dnia: Grudnia 11, 2013, 14:15:27 pm »
Statsy to wisz, każdy debil może mieć wysokie(zresztą nie wiadomo o które ci chodzi).
Yhy :lol:
"Jestem zajebisty, ale nie pokażę i nie zagram, ale jestem zajebisty." Pozdrawiam.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1592 dnia: Grudnia 11, 2013, 14:16:52 pm »
Statsy to wisz, każdy debil może mieć wysokie(zresztą nie wiadomo o które ci chodzi).
Yhy :lol:
"Jestem zajebisty, ale nie pokażę i nie zagram, ale jestem zajebisty." Pozdrawiam.
Ooo. Pozdrowienia od księżniczki z wysokiej wieży? Dzięki.

Swoją drogą przykre, że inżynierowie teraz nie umieją czytać ze zrozumieniem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1593 dnia: Grudnia 11, 2013, 14:21:38 pm »
No czego nie zrozumiałem? Tego, że wyręczasz się innym użytkownikiem i sam sięnie chcesz pochwalić swoimi statystykami?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 14:23:47 pm wysłana przez inż. windomearl »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1594 dnia: Grudnia 11, 2013, 14:29:18 pm »
Kiedys kogos obraziłem, dość ładnie miał statystyki w bfie(zamykanie w bazie przeciwnika grając klanowo teamie na normal) może to on..hmm nie tamten by sie nie ukrywał..hmm..drogi ten killzone na allegro jeszcze, chyba nie kupie w tym roku :-?

Lewis

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-12-2006
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1595 dnia: Grudnia 11, 2013, 14:51:11 pm »
To nie wiem. Raczej nie stawiam na losowość (może to wciskanie przycisku w odpowiednim momencie). Trza by na forum GG poczytać.
Dokładnie - kat , to osoba z największą liczbą pkt z wygrywającego teamu, leje najlepszego pkt typa z teamu lost. Kat musi wcisnąć w kolejności , rodzaj ciosu, losowo wyświetlany przycisk i trach, nie zdąży , dostaje contre. Proste 

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1596 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:02:18 pm »
No czego nie zrozumiałem?
Praktycznie wszystkiego z naciskiem na ,, nie pokaże".
Kiedys kogos obraziłem, dość ładnie miał statystyki w bfie(zamykanie w bazie przeciwnika grając klanowo teamie na normal) może to on..hmm nie tamten by sie nie ukrywał..hmm..
I się obudziłeś. 

Opowiem ci moją historię. W przeciwieństwie do twojej ta jest prawdziwa. Kilka dni temu wbiłem do Ryo na serwer i trafiłem na jakiegoś CanceraPL w przeciwnej drużynie. Wybiegł na mnie z zza rogu i chyba chciał do mnie strzelać, ale chłopak się pogubił i od razu dostał strzała w dyńkę i nawet nie zaczął :( Pobiegłem dalej. Powiem, że lekko ździwiony byłem, bo przecież koleś statsy ma liche co świadczy o tym, że grę ,,ogarnia" bardzo, więc powinien mnie rozjechać. Dziwne :-?

Tyle w temacie. Chcesz więcej. Poproś Ryo o print screeny.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 15:05:39 pm wysłana przez dante0 »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1597 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:05:18 pm »
Praktycznie wszystkiego z naciskiem na ,, nie pokaże".
No to raczej Ty notorycznie nic nie rozumiesz, czego dowiodłeś w swojej walce o księżniczkę. Dziękuję zatem za rozmowę z Tobą, bo jak zwykle argumentów zero. Życzę powodzenia w wirtualnych walkach anonimowy użytkowniku.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1598 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:08:28 pm »
Praktycznie wszystkiego z naciskiem na ,, nie pokaże".
No to raczej Ty notorycznie nic nie rozumiesz, czego dowiodłeś w swojej walce o księżniczkę. Dziękuję zatem za rozmowę z Tobą, bo jak zwykle argumentów zero. Życzę powodzenia w wirtualnych walkach anonimowy użytkowniku.
Taa, podwiń kitę. Pa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1599 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:09:36 pm »
No a co znowu mam Ci tłumaczyć a Ty będziesz gadał swoje jakbyś nie czytał tego co piszę? Bez sensu to jest przecież.