Autor Wątek: Wiadomości z kraju i ze świata  (Przeczytany 51200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Wiadomości z kraju i ze świata
« dnia: Kwietnia 15, 2013, 23:30:59 pm »
Temat do komentowania aktualnych wydarzeń niekoniecznie pasujących do innych tematów.

Zamach bombowy na maratonie w Bostonie:

http://www.tvn24.pl/zabici-i-ranni-po-dwoch-wybuchach-na-maratonie-w-bostonie,318843,s.html

Co wiadomo na chwilę obecną:
- Dwa wybuchy
- CNN: 2 zabitych, 28 rannych. Główne obrażenia to urwanie kończyn.
- Znaleziono dwie kolejne bomby, saperzy je unieszkodliwi kontrolowaną eksplozją.



Zdjęcia: http://www.buzzfeed.com/ryanhatesthis/first-photos-from-the-scene-of-the-boston-marathon-explosion

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2013, 23:35:49 pm wysłana przez el becetol »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 15, 2013, 23:40:41 pm »
O jakie ciekawe raporty na TVN24:

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,warszawscy-licealisci-60-proc-br-nie-chce-spotykac-sie-z-zydem,83712.html

Cytuj
Co czwarty uczeń uważa że powstanie w getcie zakończyło się sukcesem, a podczas drugiej wojny światowej najbardziej ucierpieli Polacy – wynika z raportu Homo Homini.

No faktycznie, straszne, że tak twierdzą. Antysemiccy licealiści! Przecież to Żydzi ucierpieli najbardziej, kto mówi inaczej niech spłonie.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 15, 2013, 23:55:07 pm »
Głupia ankieta jak but. Mieszka koło mnie Żyd- z czego mam być zadowolony albo niezadowolony? Co to zmienia?  :lol: I co się dziwić, że ktoś nie chce, żeby partner/partnerka okazał się Żydem, skoro większość ludzi w kraju to katolicy albo katoliko-agnostyko-ateiści?

Tymczasem z moją ulubioną mniejszością:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/lokale-socjalne-dla-romow-wroclaw-czeka-na-decyzje-sadu,318382.html

podczas gdy:

Cytuj
Urzędnicy po pierwsze przyjeżdżali tam ze szczepionkami, oferowali pomoc, prosili, żeby Romowie zgłosili się do pomocy społecznej, zalegalizowali swój pobyt w naszym kraju.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/stowarzyszenie-romow-o-koczowisku-sami-sobie-na-to-zasluzyli,317434.html.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2013, 00:05:37 am wysłana przez Gerro31 »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 16, 2013, 00:06:27 am »
Głupia ankieta jak but. Mieszka koło mnie Żyd- z czego mam być zadowolony albo niezadowolony? Co to zmienia?  :lol: I co się dziwić, że ktoś nie chce, żeby partner/partnerka okazał się Żydem, skoro większość ludzi w kraju to katolicy albo katoliko-agnostyko-ateiści?

Ankieta ch**owa, ale wkur**a mnie, że zastawienie faktu, że 50% ludzi nie chce koło Żyda mieszkać, z tym, że Polacy uważają, że Polska najwięcej ucierpiała po II WŚ. Tak jakby piętnowało takie myślenie, że to tak na prawdę Żydzi tacy biedni i w ogóle, holocaust, licealiści antysemici. Polska jako kraj dużo bardziej ucierpiała po II WŚ niż cudowne państwo Żydów Izrael.  W Polsce Polaków zginęło praktycznie tyle samo co Żydów.

Marins

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 16, 2013, 19:37:48 pm »


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 16, 2013, 19:55:07 pm »
To zdjęcie jest w linku Beceta w wiodącej wiadomości.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 16, 2013, 20:00:42 pm »
>Dwie martwe osoby w MURICE - szał jakby znowu je*ły WTC.
>55 trupów w Iraku - zero wzmianki na głównej CNN.

ch**, to już mnie nawet nie żenuje, to mnie śmieszy :lol: :lol:

O jakie ciekawe raporty na TVN24:

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,warszawscy-licealisci-60-proc-br-nie-chce-spotykac-sie-z-zydem,83712.html

Cytuj
Co czwarty uczeń uważa że powstanie w getcie zakończyło się sukcesem, a podczas drugiej wojny światowej najbardziej ucierpieli Polacy – wynika z raportu Homo Homini.

No faktycznie, straszne, że tak twierdzą. Antysemiccy licealiści! Przecież to Żydzi ucierpieli najbardziej, kto mówi inaczej niech spłonie.

Liczbowo, owszem. Nic tego nie zmieni, my dostaliśmy największy wpie**ol w drugiej kolejności. True story.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2013, 20:09:22 pm wysłana przez tarniak »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 16, 2013, 20:08:08 pm »
Za to jest info o trzęsieniu ziemi w Iranie. Bilans wyrównany :troll:

Jacek84

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 16, 2013, 20:13:09 pm »
A nie, sorry, nowe dane to 3 martwych (w tym 8 letni chłopiec), 17 ciężko rannych, 150 rannych ogólnie.

Ciekawe czy MURICA też prowadzi takie skrupulatne statsy nt. tego ile wybili dzieciaków na wyjeździe...

INB4 ktoś się dojebie. Każdy atak terrorystyczny to kurestwo jeśli uderza w ludzi. Żeby nie było, że bagatelizuje co się stało. Ale kurestwo mediów to kurestwo mediów.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2013, 20:15:49 pm wysłana przez tarniak »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 16, 2013, 20:23:17 pm »
Pasuje tu wyrażenie "ameryki to ty nie odkryłeś". Pokaż mi jedno państwo, które prowadzi kampanię "wyjazdową" w imieniu/pilnowaniu swoich interesów (ch**, nie musi być nawet to, cokolwiek), nie steruje mediami i ukazuje rzetelne, a niewygodne dla niego dane. Ruskie w swoich serwisach na pewno informują skrupulatnie o jebaniu Czeczenów, Chiny o Tybetańczykach, Kanadyjczycy o łojeniu bobrów, kłusownicy o ilości zabitych delfinów i zarżniętych fok, etc.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 16, 2013, 20:44:04 pm »
Niebywałe! Amerykański serwis poświęca najwięcej miejsca zamachom w Ameryce - szok.

I kogo właściwie obchodzi, że się arabusy w Iraku same wybijają?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 16, 2013, 23:32:16 pm »
Jakoś bardziej mnie martwi sytuacja w Korei Północnej, co z tego wszystkiego może wyniknąć.
A zamachy w Bostonie być może posłużą jako pretekst do rozpoczynania kolejnych wojen przez USA? Chociaż to chyba zbyt mała skala, z resztą swoich szajbusów tam też jest sporo i nie koniecznie zamachów musiał dokonać muzułmanin.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 16, 2013, 23:53:04 pm »
Co do KRLD, to nie wyniknie nic. Włodarze tego kraju (armia i politycy, którzy sterują propagandą spersonifikowaną pod postacią Un'a) nie są na tyle głupi, żeby cokolwiek wojować bez jakichkolwiek sojuszników. Chiny też się wypięły i przywołują ich do porządku. Płn. Korea pogroziła Japonii i tu jest jakaś obawa, bo ponoć ich możliwości militarne pozwoliłyby dosięgnąć wysp. Myślę, że na świecie są większe ogniska zapalne, niż wojujące słowami koreańskie komuchy, gotujące się we własnym sosie. Większym zagrożeniem w moim odczuciu jest Iran, choć nie można dochodzić tego na zasadzie granic państwowych. Bardziej niebezpieczne są małe grupy fanatyków, nieobliczalne jednostki siejące terror. I wracając do państwowych podziałów, to zawsze i wszędzie Rosja, bo nie wiadomo, co Putinowi może jeszcze odjebać.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 17, 2013, 00:11:12 am »
Japonczycy to się mają z tą Koreą, już 2 razy ogłosili fałszywy alarm rakietowy..) Żebym im przypadkiem jakaś odpowiedź się nie wymsknęła...
Fakt, że Korea nie ma żadnych sojuszników, a wojna była by dla nich końcem. Dynastia i ustrój padły by i tyle z tego by wyszło.

Natomiast sytuacji z Iranem zupełnie nie rozumiem i mało o tym wiem. Chodzi o to, że Iran kombinuje sobie z uranem? Jakoby atomówkę sobie chcą zrobić?
W sumie trudno się dziwić takim państwom, żyją w rejonie gdzie USA wszędzie pcha swój nos, szerząc "demokrację". Chcą móc się jakoś obronić, jeśli jankesi będą próbować wprowadzać porządki w ich kraju. Z resztą to samo z KRLD, spinają poślady, bo im pod samą granicą szkolą południe. Jak nie patrzeć, to jest dla nich jakieś zagrożenie z zewnątrz, wątpię że chcieli by kogoś ruszać, gdyby nikt do nich nie podchodził.

Chiny też nie są zbyt zadowolone tym, że USA pcha się do Azji.

Rosja jak Rosja, jedyne zagrożenie to USA, a wojny dwóch mocarstw to już na pewno nikt nie chce. Będą bronić swoich wpływów tak jak dotychczas, nie spodziewałbym się raczej żadnych gwałtownych działań wojennych. W sumie też dziwnie się robi między obydwoma państwami, Lista Magnitskiego to wręcz powrót do zimnej wojny.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2013, 00:14:51 am wysłana przez andryush »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 17, 2013, 00:14:01 am »
Wszystko przez USA.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 17, 2013, 01:31:34 am »

Jacek84

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 17, 2013, 07:41:52 am »
Niebywałe! Amerykański serwis poświęca najwięcej miejsca zamachom w Ameryce - szok.

I kogo właściwie obchodzi, że się arabusy w Iraku same wybijają?

Cytuj
zero wzmianki na głównej CNN.

Nieudana dojebka - szok!

lupinator

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 29, 2013, 23:16:03 pm »
THE MAYOR OF REYKJAVÍK VOTED IN ICELAND’S NATIONAL ELECTIONS DRESSED AS A JEDI



http://www.themarysue.com/reykjavik-mayor-jedi/

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 29, 2013, 23:42:09 pm »
Na Islandii muszą mieszkać strasznie pozytywnie pokręceni ludzie, choć otoczenie temu nie sprzyja. Oglądałem o Björk na TVP Kultura, gdy nagrywała materiał do płyty Homogenic i nabrałem chęć na choćby krótką wizytę na tej wyspie, nie tylko ze względu na krajobrazy.

Marins

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 30, 2013, 11:32:43 am »
http://www.ekonomia24.pl/artykul/706258,1004683-11-mln-zl-kary-dla-nc-.html
Bardzo dobrze złodziejom jeszcze inne sieci powinni ukarać  :evil:

lupinator

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 05, 2013, 01:57:45 am »
http://edition.cnn.com/2010/CRIME/12/14/florida.meeting.shooting/index.html?hpt=T1

Całkiem dramatyczne wideo z próby morderstwa zarządu szkoły, niesamowite szczęście uczestników + niesamowita odwaga kobitki, która zamachnęła się torebką na psychola.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 06, 2013, 10:21:44 am »
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-onz-ma-dowody-na-to-ze-syryjscy-rebelianci-stosowali-bron-ch,nId,963262

Jeszcze niedawno Barak twierdził, że to władze Syrii znęcają się nad biednymi rebeliantami, nawet żydków swoich przydupasów nasłali na okropny reżim...
I co? W ogóle z jakiej racji inne państwa się wtrącają?Teraz wychodzi na to, ze w każdym muzułmańskim państwie rządzi reżim i trzeba go obalić. A Żydzi to w ogóle siedzieli by cicho bo sami wje**li się  Palestyńczykom do państwa i powiedzieli, że to ich jest....

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 06, 2013, 14:36:01 pm »
Z jakiej racji inne państwa się wtrącają? A mają siedzieć cicho, kiedy trzymający się stołka tyran morduje cywilów? I tak robią za mało, bo do Syrii dawno temu trzeba było wysłać regularną armię. Obrońca al-Asada. lol

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 06, 2013, 15:31:17 pm »
Całe te rewolucje arabskie to śmierdząca sprawa. Do władzy dochodzą radykalni islamiści, którym kto wie co do głowy może strzelić. Napierdzielają się tam nawet między sobą. Fakt stwierdzony jest taki, że gdyby nie te rewolucje, ludzie żyli by sobie spokojnie, obeszło by się bez rozlewu krwi. A tak ich kraj stał się jednym, wielkim polem bitwy, walczy rząd, rebelianci, plemienia między sobą i niedługo do tego dojdą pewnie państwa NATO.

lupinator

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 06, 2013, 16:34:09 pm »
Fakt stwierdzony jest taki, że gdyby nie te rewolucje, ludzie żyli by sobie spokojnie
Ziomuś co Ty gadasz? w Polsce Ludowej też by się mogło spokojnie żyć i niepotrzebnie robole się burzyli?

el becetol

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 06, 2013, 18:31:37 pm »
Nie porównuj Solidarności do bojowników muzułmańskich, których jedynym celem jest obalić stary i wprowadzić swój reżim, oparty na koranie i mordujący każdego kto się sprzeciwi ich zasadom. Oni o żadną demokracje nie walczą.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 06, 2013, 18:34:35 pm »
Co wyszło z solidarnościowych haseł, każdy widzi. Różnica jest taka, że załatwia się wszystko w białych rekawiczkach.

el becetol

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 06, 2013, 18:43:39 pm »
Co wyszło z solidarnościowych haseł, każdy widzi.

A no to faktycznie Kert, masz rację Solidarność = Al Kaida. Logikert.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 06, 2013, 18:54:49 pm »
Kert czy ciebie popieprzyło??? O_o
Wiadomo, że nie jest idealnie, ale naprawdę wolałbyć, żeby dalej był komunizm???

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 06, 2013, 19:05:45 pm »
Nie, nie wolałbym, tym bardziej, że "ustrój" osobiście doświadczył moją rodzinę, więc kosa z komuchami od zawsze.

Co do porównania, wiadomo, że wyolbrzymiłem, żeby sobie przytrollować. Chciałem jedynie zaznaczyć, że szambo nie skończyło się magicznie w 89'tym.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 06, 2013, 19:44:33 pm »
W Polsce to przynajmniej były jakieś negocjacje, kilkukrotnie, z lepszym lub gorszym rezultatem.
W Syrii wyżynają się nawzajem, bo opozycja dostała wsparcie militarne. No i kim jest ta ich opozycja? Bez przesady, wspierać pierwszych lepszych radykałów, którzy wygrają przetarg na rewolucję???

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 06, 2013, 22:25:20 pm »
Nie, nie wolałbym, tym bardziej, że "ustrój" osobiście doświadczył moją rodzinę, więc kosa z komuchami od zawsze.

Co do porównania, wiadomo, że wyolbrzymiłem, żeby sobie przytrollować. Chciałem jedynie zaznaczyć, że szambo nie skończyło się magicznie w 89'tym.

Ostatnio coraz więcej osób na forum "sobie trolluje" i coraz mniej wiadomo co kto ma na myśli...

svonston

  • Gość
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 06, 2013, 22:28:10 pm »
Teraz jak sie cos glupiego napisze to po prostu jest trolling. :troll:

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 06, 2013, 22:30:02 pm »
To mam nadzieję, że nie mamy tutaj takich tchórzy.

nocek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-05-2013
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 2
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 07, 2013, 00:14:54 am »
http://www.pressdemocrat.com/article/20130501/articles/130509953

Cytuj
Sun reflected off dog dish ignites Bennett Valley house fire

Terry and Shay Weisbrich tucked in Wednesday night feeling grateful and astonished that their Bennett Valley country home was not devoured by a fire ignited by a sunbeam refracted onto the wooden house by the dog's shiny water bowl.

“It's a good thing we got to it in time because there's a pretty good-sized hole burned in the siding,” Terry Weisbrich said.

A flabbergasted Bennett Valley Fire Department engineer, Rene Torres, said he and his colleagues had no idea what had charred a small area of the cedar siding on the house off of Pressley and Sonoma Mountain roads — until he noticed an empty chrome bowl on the deck.

Terry Weisbrich said he'd kicked it aside as he rushed to aim a fire extinguisher on the piece of siding that began smoldering sometime before 3 p.m. Wednesday.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 07, 2013, 00:22:07 am »
Ta, jak byłem gówniarzem to żeśmy bawili się zapałkami i lasek w pobliżu domu podpaliliśmy niechcący, powiedzieliśmy, że to przez butelki które się tam walały, słońce się odbijało i się zapaliło  :oops: :oops:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 07, 2013, 14:16:58 pm »
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2320519/Amanda-Berry-Gina-DeJesus-Michelle-Knight-Cleveland-Girls-tied-basement-TEN-YEARS-escaping-3-brothers-arrested.html

- 3 Amerykanki, które zaginęły ponad 10 lat temu były przetrzymywane w piwnicy domu w Ohio i zostały odnalezione przez sąsiada, który usłyszał wołanie o pomoc i wyważył drzwi.
- Odnaleziono wraz z nimi 6-letnią dziewczynkę, która okazała się być urodzoną w niewoli córką jednej z porwanych.
- Policja zatrzymała 3 mężczyzn - właścicieli domu.

Kobiety były wiązane, policjanci odnaleźli łańcuchy zwisające z sufitu.

Lekko żenująco wygląda zapis z rozmowy telefonicznej, którą przeprowadziła uwolniona kobieta z operatorem linii policyjnej.

Akcja prawie, jak w Milczeniu Owiec :o

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 07, 2013, 14:31:46 pm »
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2320519/Amanda-Berry-Gina-DeJesus-Michelle-Knight-Cleveland-Girls-tied-basement-TEN-YEARS-escaping-3-brothers-arrested.html

- 3 Amerykanki, które zaginęły ponad 10 lat temu były przetrzymywane w piwnicy domu w Ohio i zostały odnalezione przez sąsiada, który usłyszał wołanie o pomoc i wyważył drzwi.
- Odnaleziono wraz z nimi 6-letnią dziewczynkę, która okazała się być urodzoną w niewoli córką jednej z porwanych.
- Policja zatrzymała 3 mężczyzn - właścicieli domu.

Kobiety były wiązane, policjanci odnaleźli łańcuchy zwisające z sufitu.

Lekko żenująco wygląda zapis z rozmowy telefonicznej, którą przeprowadziła uwolniona kobieta z operatorem linii policyjnej.

Akcja prawie, jak w Milczeniu Owiec :o

tl;dr

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiadomości z kraju i ze świata
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 07, 2013, 14:34:10 pm »
No akcja jak z moviesa jakiegoś.