Autor Wątek: Star Wars: Battlefront  (Przeczytany 80508 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #320 dnia: Października 08, 2015, 17:33:50 pm »
Jak na 40-osobowy multiplayer na sporych mapach i 60 fpsów? Nawet biorąc pod uwagę 900p, to nadal wygląda naprawdę bardzo dobrze.

Z sieciowych szuterków lepiej wypada tylko Destiny w 30 fps, a reszta stawki z Halo 5 i CoD'ami ląduje daleko z tyłu.

Destiny? To się może schować przy takich obrazkach jak chłopaki wyżej wrzucili.... chyba nie grałeś.
60fps przy takiej grafie to majstersztyk, za 25minut się przekonam na własne oczy.
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2015, 17:37:20 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #321 dnia: Października 08, 2015, 17:45:50 pm »
No ja chciałem być cwany a się okazało ze mam zapełniony dysk w konsoli xD

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #322 dnia: Października 08, 2015, 18:04:18 pm »
Destiny? To się może schować przy takich obrazkach jak chłopaki wyżej wrzucili.... chyba nie grałeś.

Pytał cię ktoś o zdanie?  :evil:  I obrazki póki co wrzucałem tylko ja.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #323 dnia: Października 08, 2015, 18:05:40 pm »
Iras, pograłeś już coś? Jest w tym duch Gwiezdnych Wojen?

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #324 dnia: Października 08, 2015, 18:12:49 pm »
Zagrałem sobie w hordę - sześć fal przeciwników, jedna mapa do wyboru. Powiem tak: gdyby to miało singla, to stałbym przed sklepem z kasą w zębach. Duch Gwiezdnych Wojen bardzo obecny. Fajna grafa, świetny dźwięk, klimat wylewa się z ekranu. Niestety tylko to pierdolone multi średnio mnie jara  :/  Aha, podobieństw do Battlefielda za bardzo nie widzę. Małe mapy i bieganie bardziej jak w CoD czy Killzone.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #325 dnia: Października 08, 2015, 18:21:29 pm »
Aha, podobieństw do Battlefielda za bardzo nie widzę. Małe mapy i bieganie bardziej jak w CoD czy Killzone.
:dance:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #326 dnia: Października 08, 2015, 18:39:12 pm »
Widok z TPP na 1 osobę można sobie dowoli zmieniać?

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #327 dnia: Października 08, 2015, 18:42:06 pm »
Zagrałem sobie w hordę - sześć fal przeciwników, jedna mapa do wyboru. Powiem tak: gdyby to miało singla, to stałbym przed sklepem z kasą w zębach. Duch Gwiezdnych Wojen bardzo obecny. Fajna grafa, świetny dźwięk, klimat wylewa się z ekranu. Niestety tylko to pierdolone multi średnio mnie jara  :/  Aha, podobieństw do Battlefielda za bardzo nie widzę. Małe mapy i bieganie bardziej jak w CoD czy Killzone.
Cieszy, że jest klimat :D Też bym wolał, żeby był single z prawdziwego zdarzenia, ale cóż... Bardzo mi brakuje gry, w której czuć Star Wars.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #328 dnia: Października 08, 2015, 20:07:00 pm »
Pograłem trochę po sieci. Z plusów szukanie gry i dołączanie - sporo gier singlowych ładuje się dłużej. Z minusów nudne to i mnie biją  :(  Wrzuca mnie na mapie chyba w całkowicie losowym punkcie. Biegnę do kapsuł, po drodze ginę - czasem kogoś zabiję, ale przeważnie ginę i biegnę znów - zwykle trwa to dłuższą chwilę. I tak w kółko. Mapa niby mała, ale jej nie ogarniam - nie potrafię przewidzieć skąd nadejdzie wpie**ol. Nie podoba mi się i chyba wolałbym reskin do Battlefielda  :mad:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #329 dnia: Października 08, 2015, 20:26:19 pm »
Może Walker Assault bardziej podejdzie? Bo obstawiam, że piszesz o tym trybie na Sullust.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #330 dnia: Października 08, 2015, 20:30:13 pm »
Żebyś mógł zadać głupie pytanie i "popisać się" slangiem z amerykańskiej części internetu.

A co w tym pytaniu głupiego? Zwyczajnie chciałem się dowiedzieć, bo nie mam konsoli.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #331 dnia: Października 08, 2015, 20:31:53 pm »
Może Walker Assault bardziej podejdzie? Bo obstawiam, że piszesz o tym trybie na Sullust.

Chciałem zagrać Walker Assault, ale gra zasugerowała, żebym najpierw coś odblokował w tym drugim trybie. Pograłem i na więcej nie mam ochoty. Może jeszcze jutro dam szansę.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #332 dnia: Października 08, 2015, 20:39:54 pm »
Juz sie serwery zaczynaja pie**olic

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #333 dnia: Października 08, 2015, 20:43:04 pm »
Destiny? To się może schować przy takich obrazkach jak chłopaki wyżej wrzucili.... chyba nie grałeś.

Pytał cię ktoś o zdanie?  :evil:  I obrazki póki co wrzucałem tylko ja.
Nikt nie musi mnie o nic pytać, pisze kiedy mam na to ochotę))
Spoko że wrzuciłeś obrazki, ale z tym Destiny to głupotę palnąłeś.

« Ostatnia zmiana: Października 08, 2015, 20:48:21 pm wysłana przez andryush »

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #334 dnia: Października 08, 2015, 20:45:03 pm »
Chciałem zagrać Walker Assault, ale gra zasugerowała, żebym najpierw coś odblokował w tym drugim trybie. Pograłem i na więcej nie mam ochoty. Może jeszcze jutro dam szansę.
Trzeba było biegać za mną. W każdej walce byłem pierwszy na punkty :wink2:

Odpaliłem potem Walker Assault i tam gra się nieco inaczej, ale ludzie w ogóle nie rozumieją o co chodzi. Strzelają w AT-ATy jak pojebani przez całą grę...

Co do mojej opinii: czytałem parę razy w necie, że ta gra to Battlefield w uniwersum Star Wars. Muszę przyznać, że trzeba nic nie wiedzieć o grach, żeby po ograniu kodu rzucić takie stwierdzenie. To zupełnie inna gra. Dla mnie jest za bardzo arcadeowo - te power upy, tempo, wszyscy biegają jakby mieli owsiki w dupie. Strzela się fajnie, kosi się fajnie, klimat jest super, dźwięk też, ale gra powinna właśnie przypominać Battlefielda, a najlepiej to Bad Company. Skoro nie mieli w planach robić BC3 to mogli system gry przemycić do Battlefronta, a oni nie zrobili z tego ani CoDa, ani BFa, ani BATTLEFRONTA 3 tylko jakiś dziwny arcade shooter.

Muszę pograć więcej, żeby ocenić czy kupię.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #335 dnia: Października 08, 2015, 21:08:19 pm »
Trzeba było biegać za mną. W każdej walce byłem pierwszy na punkty :wink2:

Zwykle zanim udało mi się ciebie znaleźć, zabijała mnie seria w plecy albo zbłąkany granat.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #336 dnia: Października 08, 2015, 21:09:46 pm »
Można pograć ale 300zł to nie warte.
Fajnie, ze wszystko nawet działa, mimo ze to beta.
Może ze 150zł bym dał.

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #337 dnia: Października 08, 2015, 23:53:02 pm »
Też pograłem. Ustrzeliłem Vadera z headshota i Orbital Strikiem zdjąłem AT-ST, co było miłe. A co do reszty:

Plusy: grafika, muzyka
Minusy: pecetowe gówno multi bez fabuły, pifpaf dla gimbów, brak opcji zwiedzania plansz bez strzelania, brak trybu foto, ciągły pifpaf nie pozwala poczuć klimatu Star Wars

2/10

Dla mnie taka gra to jak indyk robiony na kolanie, stwórzmy kilka plansz i niech gracze w kółko po tych samych planszach biegają i do siebie strzelają. Zero zawartości jak dla mnie, taki test silnika, wstyd to za pełną cenę sprzedawać jak obok stoi taki np. Wiedźmin 3. Z porządnym trybem story może 6/10 by było, ale tak mamy ćwierćprodukt.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #338 dnia: Października 09, 2015, 00:33:18 am »
No i ja tez pogralem i jak dla mnie jest mocno srednio. Gralem te dwa tryby i ten z kapsulami calkiem spoko, ale ten drugi jakis dziwny. Gra wydaje sie byc bardzo chaotyczna. Tak jak pisze Iras, wrzuca jakby randomowo, nie wiadomo z ktorej strony sie nagle strzala dostaje. Ludzie nie wiedza jak grac, co wkurza. Co najgorsze dla mnie to mapy. Totalnie bez polotu i bez sensu.

Grafika tez jakos mi nie przypadla do gustu specjalnie. Klimat niby jest, ale tez jakos wiekszej podjarki nie zlapalem. Zagram jeszcze jutro, ale jak na razie chyba nie bede kupowal.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #339 dnia: Października 09, 2015, 00:43:27 am »
Pograłem z 2 godzinki i chyba pozostanę przy najlepszej grze sieciowej na konsolach, czyli BF4 :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #340 dnia: Października 09, 2015, 00:46:55 am »
Mi już sie nawet zdążyło znudzić  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #341 dnia: Października 09, 2015, 01:12:24 am »
Pograłem wreszcie trochę Imperium na planszy z Walkerami i muszę powiedzieć że to jest najgorzej zbalansowana rozgrywka w historii gier :lol:

Rebelia musi ustawiać uplinki, uważać na walkery, walczyć z wrogiem, bronić uplinków - a nawet po tym walkery Imperium nie dostają damage od nalotu tylko mają zdjętą osłonę i masz chwilkę żeby do nich postrzelać - gracze imperium walą do was jak do kaczek, bo w tej chwili musicie te kilka sekund wykorzystać żeby dziabnąć AT-AT, które mają kurewsko dużo energii. Do tego dwa ostatnie spawnpointy to jest jakaś komedia, w ostatnim cię spawnuje prosto pod ostrzałem walkerów (miałem trzy zgony pod rząd w których pożyłem może z 4 sekundy), a wcześniejszy w bazie jest tak skonstruowany, że gra sama za Imperium wykonuje akcje zamknięcia cię w spawnie - wystarczy na ich miejscu stanąć pod drzwiami albo przejąć wieżyczkę i walić do wyłażących ze spawna, oślepionych słońcem rebeliantów :lol:

Natomiast granie Imperium to jak granie na kodach, wystarczy jak na sielance latać sobie beztrosko po planszy i walić we wrogów męczących się z walkerami. Spawnujesz się jeszcze tak dogodnie za walkerami że ani razu nic mi tam nie zagroziło - jeszcze jakby była w becie snajpa to byłby raj dla kamperów. Niby masz przejmować uplinki ale to jest tak proste dzięki przesuwającej się linii frontu że wychodzi jakoś samo z siebie. A nawet jak nie przejmiesz i odsłonisz walkery, to masz chwile na darmowe killstreaki - cała rebelia zajęta jest w tym czasie waleniem w walkera że można ich spokojnie masowo mordować waląc po plecach :lol:

Ogólnie każda rozgrywka to jest ogromna przewaga Imperium, nie widziałem żeby Rebelia wygrała na tej planszy chociaż raz.

Gra mi się bardzo podoba pod względem hmm artystycznym i tym bardziej żałuję że zrobili z niej tępego pifpafa. :-? Bieganie między walkerami jako zwykły żołnierz to coś o czym marzyłem za gnoja oglądajac filmy i gra świetnie tę skalę oddaje, bardzo fajny widok, ale w tej formie multi strzelanki w ogóle do mnie nie przemawia. Gdyby to był RPG, albo chociaż jakiś Far Cry ze swobodną eksploracją... taki potencjał zmarnowany.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2015, 01:15:28 am wysłana przez el becetol »

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #342 dnia: Października 09, 2015, 01:21:04 am »
jakby była w becie snajpa to byłby raj dla kamperów
Przecież i tak strzelają z tej snajpy  kart, którą można mieć zamiast jetpacka. Zresztą karabiny mają taki zasięg, że wszyscy walą z nich przez całe plansze i kamperów nie brakuje.

Mi się raz udało prawie w całości zniszczyć jednego AT-ATa i połowę drugiego. Nie jestem pewien, czy czasem za ich zniszczenie nie odpowiadają T-47. Tak było w oryginalnym Battlefroncie, że najwięcej DMG dostawały AT-ATy od linek między nogami.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #343 dnia: Października 09, 2015, 01:52:59 am »
Zagrałem jeszcze kilkanaście meczów w drop zone. Mając odblokowany ciężki blaster, , snajperkę, plecak odrzutowy i tarczę grało się nieźle. Chyba nawet udało mi się podnieść k/d w okolice 0,8  :lol:  Aktualnie najbardziej mnie zastanawia czy się ta gra szybko nie znudzi. Plansza niewielka, mecze bardzo krótkie, a planety tylko cztery - ile razy można takie coś powtarzać? Oby mnogość fajnych trybów dała radę, bo w przeciwnym razie czarno to widzę.

Warto jeszcze raz zaznaczyć, że wszystko działa jak należy - ani razu mnie nie wywaliło, a dołączanie trwa chwilę.

Zakup na premierę odpada na pewno, ale za rok zastanowię się nad kompletnym wydaniem. Oczywiście powodem ku temu będzie tylko i wyłącznie fakt, że to jednak Star Wars.

el becetol

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #344 dnia: Października 09, 2015, 02:03:28 am »
Chyba nawet udało mi się podnieść k/d w okolice 0,8  :lol: 

Zagraj tryb z walkerami jako Imperium, tam przy odrobinie skilla łatwo o K:D ratio 20:1 :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #345 dnia: Października 09, 2015, 02:08:02 am »
Takiego raka bez singla powinno się bojkotować.
Cytuj
Zakup na premierę odpada na pewno, ale za rok zastanowię się nad kompletnym wydaniem. Oczywiście powodem ku temu będzie tylko i wyłącznie fakt, że to jednak Star Wars.
Mam nadzieje że nie nową a jakąś używana
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2015, 02:11:03 am wysłana przez Wulfen »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #346 dnia: Października 09, 2015, 02:32:47 am »
Pograłem chwilę, i grało się całkiem miodnie...  nie da się ukryć, że każdy(Lupi,el becetol,Iras) po trochu ma racje, ciągnie strasznie do tego tytułu, bo star warsy, no i jakaś iskierka nadziei, że będzie znacznie bardziej rozbudowana, plansze faktycznie klaustrofobiczne...

Nie znęcałbym się jednak jeszcze nad tym tytułem, w końcu to beta, obawiam się tylko tego, że aby produkt stał się całkowicie finalny trzeba będzie dokupić 100 pakietów dlc.

Kupię, ale na chwile obecną tak jak napisał Leszke max 150zł


Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #347 dnia: Października 09, 2015, 06:34:52 am »
W Betę zagram dopiero w niedziele, ale z tego co czytam to raczej odpuszczę zakup ;) Aż tak kiepsko to wyszło? :D :lol: Trzeba rozważyć edycje premium BF4 :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #348 dnia: Października 09, 2015, 08:53:44 am »
Muzyka i wszelakie odgosy to najlepsza rzecz w tej becie. Granat termal implosion PETARDA. Za każdym razem jak słyszę ten dźwięk to mam banana na ryju.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Sporo już widzę zostało napisane o becie to pozwolę sobie krótko w podpunktach opisać swoje wrażenia:

- klimat Star Wars obecny mocno;
- przegięte wieżyczki (można natłuc ratio tak jak becet napisał);
- power up z walkerem za szybko się odnawia (wsiadłem do niego, postrzelałem, skończył się czas i od razu mogłem wbić kolejny raz do niego);
- przychylam się do zdania Lupiego, że jest to bardziej arcade'owa strzelanka (nieskończona snajpa, granaty, porozrzucane power upy, zerowy bulletdrop itp.);
- chyba bohaterzy osiągnęli zamierzony efekt, bo jak wyskakują nagle zza rogu to jest albo spierdalanie, albo naparzanie ze wszystkiego czym się da w wizji śmierci;
- tryb na śnieżnej mapce ma świetny klimat, czuć rozwałkę, wszędzie coś się dzieje itp.;
- respy z dupy w becie;
- snajpy przyjemne, ale zdecydowanie za duży damage w klatę;
- nie jestem fanem uniwersum więc nie ogarniam nazw (wczoraj miałem chwilową zwiechę czy biegający hero to Luke Skywaker, czy Han Solo :lol: ;
- tryb ze spadającymi kapsułami mało emocjonujący (w Crysis 2 niby ten sam tryb, ale jak dla mnie o wiele większe emo);
- co-opa nie grałem;
- w becie za szybko odnawia się energia, ale to pewnie właśnie na potrzeby bety;
- mega płynna rozgrywka, wszystko szybko się wgrywa, zero dropów i zwiech;
- na premierę na pewno nie biorę.

Tyle na szybko.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #349 dnia: Października 09, 2015, 09:07:11 am »
Pogralem chwile. Generalnie wpis Ryo. Mam te same odczucia.

Mowiac w skrocie, gra sie inaczej niz w BF, zdecydowanie mniej taktycznie, to typowa arcadowka w swiecie SW. Trzeba sie przestawic, jesli chce ktos grac w ta gre.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2015, 09:09:53 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #350 dnia: Października 09, 2015, 09:17:34 am »
To kto bierze nfsa ;) ?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #351 dnia: Października 09, 2015, 09:27:48 am »
Sam nie wiem jeszcze. Na razie moj plan wyglada tak: do online mam Fife, za chwile Serce z Kamienia, pozniej Batmana wezme na warsztat a pozniej mozliwe, ze nfs :)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #352 dnia: Października 09, 2015, 09:32:22 am »


- nie jestem fanem uniwersum więc nie ogarniam nazw (wczoraj miałem chwilową zwiechę czy biegający hero to Luke Skywaker, czy Han Solo :lol: ;


No to było dobre, Han solo :lol:

Mnie najbardziej bolą respy, nie wiadomo gdzie co i jak przez chwilę. No i powerupy to dziwny pomysł, wolałbym jak w battlefield, gdzie pojazdy były w bazie i można je było dowoli zmieniać.

Na plus otoczka gwiezdnych wojen, piękna sprawa. Generalnie nawet mi się spodobało, można fajnie pograć.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #353 dnia: Października 09, 2015, 09:36:13 am »
No ja mialem podczas kilku meczow takie okresy. Raz wku** i ze glupie a raz e nawet fajne. Ale na pewno nie dam za to 250 ziko.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #354 dnia: Października 09, 2015, 09:51:16 am »
No niestety EA wykosiła tą ceną. Sam za mniejszą kase bym to kupił. 250 to można dać jakby miało to normalną kampanię singleplayer.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #355 dnia: Października 09, 2015, 09:53:05 am »
A NFS po wiela?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #356 dnia: Października 09, 2015, 09:56:30 am »
Chyba ich pogrzało. Tam będzie jakiś on-line pass/przypisywanie do konta? Jeśli nie, to może będzie trochę zawiedzionych dusz po premierze i złapie się używkę po bardziej rozsądnej cenie, chyba że wtrącą konieczność zakupu passa za kolejną stóweczkę. Polska i jej dobra luksusowe, lol.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2015, 10:00:49 am wysłana przez Kert »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #357 dnia: Października 09, 2015, 10:44:20 am »
Pograłem wczoraj. Grafa jest mega i obecnie to jedna z najładniejszych gier tej generacji. Co tam, że 900p skoro oprawa mocno robi. Dźwięk na równie wysokim poziomie. Gameplay niestety do mnie nie przemawia. Chaos i nuda w jednym. Gdyby to miało singla to brałbym jak rolnik dotacje. Samo multi to za mało za tą kasę, a zapewne podstawowa wersja będzie biedna w porównaniu do droższego Premium.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #358 dnia: Października 09, 2015, 10:47:37 am »
Grafa jest mega
To ja chyba jednak slepy jestem :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #359 dnia: Października 09, 2015, 10:58:27 am »
Sporo osób z forumka sprawdzało grę (późną nocą) z tego co widziałem. Mnie demo już się ściąga. Tym razem postaram się nie być w plecy o 40 poziomów za resztą. Przede wszystkim ciekawi mnie, jak też to hula.