Autor Wątek: Kącik porad BravoOnly  (Przeczytany 11520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 09, 2013, 17:24:05 pm »
Jeszcze czego :lol:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 07, 2014, 00:51:28 am »
Ale wróćmy do sprawy podstawowej, czyli tego że nie masz dupeczki a bardzo Ci na tym zależy. Z tego co pamiętam olałeś całkiem fajną z wyglądu dziewczynę bo była o centymetr za niska. I to jest twój problem.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 07, 2014, 01:04:10 am »
I to jest twój problem.
Moim problemem jest to, ze nie ma chu** ze podejde do jakiejkolwiek dziewczyny i powiem "Czesc, bardzo mi sie podobasz (...) dasz mi swoj numer telefonu?" itp. itd. No po prostu nie ma takiej mocy na swiecie. Ja umiem to wszystko rozbic racjonalnie na czynniki pierwsze. "Przeciez nic nie strace wiec czemu nie?", ale wlacza sie jakas blokada i jest ch**. Kozak w necie, piz** w świecie.

Z tym 1cm to byl troll tak btw :(

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 07, 2014, 01:14:59 am »
No to przykro mi, ale musisz się zmusić (wiem- łatwo powiedzieć. Może masz fobie społeczną?). Jak mówi porzekadło jeszcze się nikt z głodu nie zesrał.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

lupinator

  • Gość
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 07, 2014, 01:18:31 am »
No to przykro mi, ale musisz się zmusić (wiem- łatwo powiedzieć. Może masz fobie społeczną?). Jak mówi porzekadło jeszcze się nikt z głodu nie zesrał.
Przecież nie trzeba zaraz z partyzanta prosić o numer w celach matrymonialnych osób, których się nie zna. W takim wypadku dziewczyna ma milisekundy na ocenę proszącego i decyzję. Lepiej poczekać, aż ktoś fajny pojawi się w otoczeniu (czy to bliższym, czy dalszym) i budować spokojnie fajną relację.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 07, 2014, 08:36:02 am »
Lepiej poczekać, aż ktoś fajny pojawi się w otoczeniu (czy to bliższym, czy dalszym) i budować spokojnie fajną relację.
Wszystko fajnie, tylko zamiast "poczekać" zmieniłbym na "działać". Jak ma się wąski, sprawdzony i ciągle ten sam krąg znajomych, czekanie jest słabą opcją. Oczywiście mowa o etapie post-studia, szkoła, etc.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 07, 2014, 08:45:40 am »
Albo poznać dziewczynę w celach "przyjacielskich" i liczyć, że zabierze cię kiedyś na impreze z koleżankami ;) I kto wie, może kiedy będziesz miał w głowie, że nie chcesz jej podrywać to normalnie ci pójdzie gadka z nią?


A z laską to przede wszystkim trzeba być sobą, jeżeli ktoś odstawia popisówe i udaje kogoś kim nie jest, to zawsze nie wychodzi ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 07, 2014, 08:54:34 am »
Ja mam to samo co Lem, w sensie blokada. Tak czy siak, prędzej czy później się poznaje kogoś, nawet jak się jest "nieśmiałym".

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 07, 2014, 08:58:41 am »
A misie nie chce i zupełnie nie mam na to ochoty.  Trza nakur**ać platyny i oszczędzać (wiecie ile kasy zostaje  :rotfl:) 8)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 07, 2014, 09:37:19 am »
Stylówa Lema jest spoko. Tylko tacy później sie zastanawiają, dlaczego ten brzydki ma tą zajebistą dupe a nie on :troll:

Propsy bo fajnie Lem wyglądasz - popracuj jeszcze nad podejściem do kobiet i zaraz dupeczki będą się sypać!

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 07, 2014, 09:55:06 am »
popracuj jeszcze nad podejściem do kobiet i zaraz dupeczki będą się sypać!
Przed podejściem do dziewczyny dobrze jest wyobrazić ją sobie podczas codziennej, prozaicznej sytuacji. Jak pomyślisz, że ona też sra, podciera dupę, przeklina, beka i puszcza bąki, to cała tajemnicza i napięta atmosfera pryska.
Nie działa, gdy:
- to Cię dodatkowo kręci, ale w tym przypadku pewnie jesteś pierdolonym fetyszystą trzepiącym kapucyna do chińskich bajek, które są tak popierdolone, że można je pobrać jedynie przez zamknięte forum dostępne przez Tora i zapewne także nie wychodzisz nigdy z piwnicy,
- jesteś tak najebany i zdenerwowany, że myśląc o powyższym podchodzisz do niej, zwoje mózgowe się krzyżują i pytasz: "Srałaś już w tym klubie? Mają perłowe sracze".

Odrzucając 2 powyższe przypadki, jest Lem gruba szansa na powodzenie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2014, 09:57:22 am wysłana przez Kert »

svonston

  • Gość
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 07, 2014, 09:59:00 am »
Przed podejściem do dziewczyny dobrze jest wyobrazić ją sobie podczas codziennej, prozaicznej sytuacji. Jak pomyślisz, że ona też sra, podciera dupę, przeklina, beka i puszcza bąki, to cała tajemnicza i napięta atmosfera pryska.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 07, 2014, 10:01:08 am »
Co za rozmowy znowu :D

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 07, 2014, 10:07:25 am »
A co, chcieliście prawdziwe życiowe porady na forumku?  :lol:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 07, 2014, 10:07:54 am »
Z tą srającą i puszczającą baki laską, to ja też się zupełnie nie zgadzam, nie chce nic wiedzieć na ten temat. Lem musisz się po prostu przemóc, jak Ci jedna laska odmówi to raptem się okaże, że wcale ci korna z głowy nie spadła i podbicie do drugiej będzie już o wiele łatwiejsze.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

svonston

  • Gość
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 07, 2014, 10:09:53 am »
"Siema, nie spinaj się tak na damę, kolega w internetach mi powiedział, że baby też srają. Dasz numer?". Lem na stówę zarucha już niedługo.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 07, 2014, 10:12:40 am »
"Siema, nie spinaj się tak na damę, kolega w internetach mi powiedział, że baby też srają. Dasz numer?". Lem na stówę zarucha już niedługo.
Działa tylko, jak zapytasz, jakiego papieru używa. Nie chcesz być z taką, która podciera się szarym, bo ma wtedy zapewne większe jaja od Ciebie.


Generalnie zastanawia mnie, jak w mieście studentów, gdzie dupery wylewają się z każdej knajpy i zakątka nie można podbić nawet do jednej. Nawet statystycznie rzecz ujmując Lem masz wielkie szanse. Przejedziesz się kilkanaście razy, ale w końcu chwyci. Centylion prawdę rzecze.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2014, 10:16:17 am wysłana przez Kert »

svonston

  • Gość
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 07, 2014, 10:15:35 am »
Nie chcesz być z taką, która podciera się szarym, bo ma wtedy zapewne większe jaja od Ciebie.
Nie chciałbym być z żadną, która ma jakiekolwiek jaja. Nawet mniejsze od moich. :o

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 07, 2014, 10:17:00 am »
Wziąłeś to dosłownie, jak tę gadkę o transie w Twoim avku? :troll:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 07, 2014, 10:19:16 am »
Cytuj
Generalnie zastanawia mnie, jak w mieście studentów, gdzie dupery wylewają się z każdej knajpy i zakątka nie można podbić nawet do jednej. Nawet statystycznie rzecz ujmując Lem masz wielkie szanse. Przejedziesz się kilkanaście razy, ale w końcu chwyci.
Oczywiście że tak niema chu** żeby było inaczej, tylko on się po prostu wstydzi, że mu laska odmówi. Tak dociekam, że tu jest ten problem.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 07, 2014, 10:23:13 am »
kur**, co ja czytam  :mad:

http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13455

Przypominam, że poka mordę służy obśmiewaniu stylówy lema!

svonston

  • Gość
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 07, 2014, 10:23:39 am »
Wziąłeś to dosłownie, jak tę gadkę o transie w Twoim avku? :troll:
ZOSTAW MOJĄ MIŁOŚĆ W SPOKOJU. :mad: :evil: :mad:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 07, 2014, 10:25:02 am »
Ej, ja do najśmielszych osób nie należę, wybredny też jestem mocno a jakoś mam dziewczynę (svon nawet mówi, że hot). Lem po prostu za bardzo chce, a trzeba mieć troszku wyje**ne i korzystać z okazji jak się trafi.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 07, 2014, 10:34:40 am »
Ej, ja do najśmielszych osób nie należę, wybredny też jestem mocno a jakoś mam dziewczynę (svon nawet mówi, że hot). Lem po prostu za bardzo chce, a trzeba mieć troszku wyje**ne i korzystać z okazji jak się trafi.

I tu jest cały klucz do sukcesu, trzeba mieć wyje**ne, ale nie można z tym przesadzić (laska sama nie wpadnie do nas gdy siedzimy przed konsolą) Po prostu na imprezie podbijać do lasek, ale jak nam odmówi to wystarczy mieć totalnie wylane na to... Stwierdzić "nie zasługuje na mnie" i do następnej ;P Też się kiedyś srałem by podbić do dziewczyny, ale w końcu się przemogłem ;) Do odważnych świat należy. Nawet jeśli odmówi to co się stało? Więcej się nie zobaczysz, a przynajmniej spróbowałeś :P

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 07, 2014, 10:45:38 am »
Śmiejcie sie chłopaki, ale rada Kerta jest prawdziwa. Nie ma co brać dosłownie tego o sraniu, ale jest w takim myśleniu potencjał który potrafi pomóc pokonać strach przed podejściem. Lemowi kiedyś na żywo powiedziałem to samo - kobiety też robią kupe. To brzmi dość niesmacznie i zbyt prostolinijnie, ale chodzi tu o sedno tego, że kobiety są takimi samymi ludźmi jak każdy z nas. Traktujcie je jak normalnego człowieka i pokażcie naturalnego siebie. Strach jest luksusem panowie - jeśli się czegoś boisz to znaczy, że to jeszcze nie nastąpiło. Lem powinien w pierwszej kolejności nauczyć się pokonywać halucynacje które jego mózg sam  wytwarza na temat kobiet. Gdy nauczy się postrzegać kobiety jako normalne istoty, które również mają swoje obawy i problemy życiowe a nie są niebiańskimi aniołami do których się trzeba modlić, to strach zniknie.

Lem kur** ciekaw jestem czy poszedłeś za moją radą którą Ci kiedyś podesłałem. Jak nie to masz karnego kutasa i masz wpaść do mnie na piwo to Cie sensei Morfi przeszkoli conieco :]

svonston

  • Gość
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 07, 2014, 10:49:07 am »
Nie ma co brać dosłownie tego o sraniu, ale jest w takim myśleniu potencjał który potrafi pomóc pokonać strach przed podejściem. Lemowi kiedyś na żywo powiedziałem to samo - kobiety też robią kupe. To brzmi dość niesmacznie i zbyt prostolinijnie, ale chodzi tu o sedno tego, że kobiety są takimi samymi ludźmi jak każdy z nas. Traktujcie je jak normalnego człowieka i pokażcie naturalnego siebie.
Ja myślałem, że te gadki o niesrających babach to żart internetu, a wy (ty i Kert) faktycznie znacie ludzi, co mają takie wyobrażenie. Ostro. :o

-> http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13455

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 07, 2014, 10:52:13 am »
Ale ja się właśnie nie zgadzam oczywiście że jest to bzdura, jednak wole widzieć je jako te"niebieskie anioły". On się boi że mu laska odmówi ale przecież jak mu odmówi, to się okaże, że to żadna ujma. Jeszcze wam napisze wulgarnie że wygląd to nie jest taka wielka wartość, są ładne laskie które jedzą gówno za pieniądze- 2 girls 1 cup.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 07, 2014, 11:20:22 am »
Centylion, oczywiście, że masz rację. I to co powiedziałeś wcale nie jest w opozycji do tego co napisałem. Ja też nigdy nie wyobrażam sobie kobiety którą zagaduje jak siedzi na kiblu. Tu chodzi o pewien sposób myślenia, o podejście do takiej kobiety jak do człowieka, który tak samo przejmuje się tym co o niej pomyślisz jak i Ty. Jak myślicie, dlaczego pewne kobiety zlewają tych super miłych i latających za nimi jak za aniołami facetów, a nieraz zdarza się że mają dupków za chłopaków? Kobiety chcą mieć faceta, który będzie je szanował i adorował, ALE będąc przy tym facetem. Ile razy Wam chłopom zdarzało się zlewać dziewczynę, której się podobaliście z różnych powodów - nie w waszym guście, za brzydka, jest lewakiem itd. Myślenie, że kobiety nie przechodzą przez te same procesy myślowe wybierając sobie faceta z którym chcą spędzać czas jest zwyczajną głupią ignorancją z której nigdy nic nie wyniknie (choć zdarza się ślepej kurze ziarno). Podchodząc do dziewczyny i zagadując do niej bardzo ważne jest, by dać jej do zrozumienia, że jej czas spędzony z Tobą to czas spędzony z ciekawą osobą i że nie będzie żałować.

Strach przed podejściem do kobiety jest trochę jak wysyłanie kupona w totka. Skreślasz te numery które wydaje Ci się że będą trafione, ale dopiero PO losowaniu wiesz czy wygrałeś. Miliony ludzi wsyła totki i nie żyją strachem, że nie trafią. STrach przed podejściem jest jak strach przed wysłaniem totka z obawy przed nie trafieniem szóstki.

A i jeszcze jedna najważniejsza rzecz to pokonywanie halucynacji w swojej głowie. Jeśli robicie coś i to nie wychodzi, potem powtarzacie ten sam sposób kilkukrotnie i to dalej nie wychodzi, to świetny znak, że czas zrewidować myślenie i podejście do problemu. Tak wielu ludzi obwinia świat dookoła za swoje porażki bez choćby chwili zastanowienia się czy aby to w ich zachowaniu nie tkwi błąd. Największe zmiany zaczynają się od nas samych. Jeśli będziemy uparci i mało elastyczni to skończymy jako zgorzkniali starcy mając pretensje do świata, że się nie ugiął przed naszymi sposobami. A to właśnie my sami jesteśmy największą kłodą jaką możemy sobie pod nogi podłożyć nieraz ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 07, 2014, 11:27:32 am »
Rozmowę przeniosłem tutaj.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 07, 2014, 11:43:31 am »
Dzięki windo :D

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 07, 2014, 11:47:32 am »
No nie wiem, wygląda na to, że Windo po prostu zmienił nazwę tematu z Poka Mordę na Kącik porad BravoOnly, albo przerzucił cały temat, a nie kilka postów.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 07, 2014, 11:55:02 am »
Naprawione ;)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 07, 2014, 11:56:30 am »
U mnie temat ma 1 strone ;d

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 07, 2014, 12:02:08 pm »
Miał 2 a nie mam teraz czasu wygrzebywać z poka morde tamtych starszych z tego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 07, 2014, 12:07:54 pm »
lol

Komuś coś nie wyszło. Mam rozumieć, że wszystkie posty, które do tej pory były tutaj (dwie strony) są teraz w poka mordę?  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 07, 2014, 12:33:42 pm »
Tak, nie wyszło mi, później ich poszukam i będą tutaj.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 07, 2014, 13:32:03 pm »
Lem musisz się po prostu przemóc, jak Ci jedna laska odmówi to raptem się okaże, że wcale ci korna z głowy nie spadła i podbicie do drugiej będzie już o wiele łatwiejsze.

Dokładnie. A za 20 razem będziesz już odruchowo odchodzić od babki nawet nie czekając na jej odmowę.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Kącik porad BravoOnly
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 07, 2014, 14:59:56 pm »
 :lol: