Autor Wątek: "FIFA czy PES? Wybieraj!"  (Przeczytany 89619 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #320 dnia: Lipca 25, 2009, 13:28:48 pm »
Hej, ja w Fifę nie trenuję, tylko gram rekreacyjnie - to jest różnica :)
Nie masteruję do granic możliwości jednej drużyny i nie gram w jakichś wymyślnych klubach (z tego co widzę Ty już jakiś czas trenujesz w klanie, bo było to widać nawet w naszym meczu). Więc już nie rób, MGSie, ze mnie wielkiego pr0, bo nie ma po co - jest wielu ludzi, którzy naprawdę efektownie i efektywnie śmigają w tę grę, do czego oczywiście staram się dążyć bez żadnych burackich zagrywek, bo nieraz się przekonałem że się tak da (no, niemożliwe..). A że Tobie nie odpowiada, jak to mówisz chaos (mi to bardziej przypomina mecz piłki nożnej niż archaiczny PES), to już tylko i wyłącznie Twój problem, przecież nie będę Cię nagabywał na GG/forum, żebyś się nawrócił. W sumie już przed rozegraniem naszych dwóch meczów wiedziałem, że i tak będziesz dalej prowadził swoją krucjatę i nawet jakbym zagrał najlepszy mecz w życiu, to i tak Twoja brama z połowy by wszystko przyćmiła ;)

I na tym ja już kończę walkę o sezon 2009. Wkrótce i ja sprzedaję swoją Fifę i czekam na ruch PESa w nowej odsłonie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2009, 13:30:46 pm wysłana przez blach0r »

mateo

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #321 dnia: Lipca 25, 2009, 14:02:16 pm »
i bardzo dobrze robisz :cool:

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #322 dnia: Lipca 25, 2009, 14:07:00 pm »
Ja sprzedaje fife i gram dalej w PES6 i 2009 :]
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Unlimited

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #323 dnia: Lipca 25, 2009, 14:10:17 pm »
Każdy gra w to co lubi, ja gram od czasu do czasu w Pes5, Fifę 09 już sprzedałem. Zobaczymy co w tym roku okaże się lepsze. :) Już niedługo pierwszy gameplay Fify 2010, potem ruch z strony KCET. :cool:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #324 dnia: Lipca 25, 2009, 14:15:17 pm »
Należy sie cieszyć ze mam dwie serie jest w czym wybierać i dobrze, jedna okaże sie kupa to kupi sie druga i to mnie cieszy.

mateo

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #325 dnia: Lipca 25, 2009, 14:31:34 pm »
Każdy gra w to co lubi, ja gram od czasu do czasu w Pes5, Fifę 09 już sprzedałem. Zobaczymy co w tym roku okaże się lepsze. :) Już niedługo pierwszy gameplay Fify 2010, potem ruch z strony KCET. :cool:

Ja cały czas cioram z kuzynami w piątke (normalnie Bogini piłki kopanej)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #326 dnia: Lipca 25, 2009, 14:45:19 pm »
Każdy gra w to co lubi, ja gram od czasu do czasu w Pes5, Fifę 09 już sprzedałem. Zobaczymy co w tym roku okaże się lepsze. :) Już niedługo pierwszy gameplay Fify 2010, potem ruch z strony KCET. :cool:

Ja cały czas cioram z kuzynami w piątke (normalnie Bogini piłki kopanej)
Nie pieprz za przeproszenie  :mad: Przewróciłes konsole łamago i płytka od tego momentu nie działa. Zostalismy zmuszeni do gry w Pes 2008 wersja Ps2. I co powiem przy pierwszym kontakcie załamka. Baloniaste strzały, dynamika z dupy. Tak po 3 tyg gry stosunek do tej odsłony zmienil sie o 180 stopni. Jest to chyba najlepsza część. Strzały odchodzą takie petardy że glowa mała, naturalniejsza animacja bramkarzy ( porównanie do PES5), dokładniejsze konstruowanie akcji i wiele innych wcześniej nie dostrzeganych zmian. Ale jak mozna było je dostrzec po rozegraniu jednego meczu i powrotu do PES5 ;)
PES10 nadchodzi król i nie mam do tego najmniejszych wątpliwości.

Unlimited

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #327 dnia: Lipca 25, 2009, 14:48:53 pm »
Ja nie jestem tego taki pewien.

Kilka newsów z obozu EA:

http://fifa.easports.com/plPL/news.action?id=news_rutter

http://fifa.easports.com/plPL/news.action?id=news_santiago

Prawda jest taka że KCET ciągle walczy z swoim silnikiem gry(kiedyś wyznaczali standardy w tej kwestii, dziś to EA robi). Za 25 dni gameplay(pomijam prezentację w Wawie gdzie było 60% kodu gry zaprezentowane), prawie ukończonej gry. :)

Ps. Nie wypowiadam się o wersji 2008 na Ps2 bo w nią nie grałem, wiem jedno, Pes 2008 na next geny=najgorszy Pes ever! Pes 2009 to naprawiony Pes 2008, zobaczymy jak to będzie z Pes 2010(wierzę w chłopaków).
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2009, 15:29:06 pm wysłana przez Unlimited »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #328 dnia: Lipca 25, 2009, 15:45:11 pm »
No ja chcę powrócić do starego dobrego PESika, bo zaczynam powoi tęsknić za dobrymi chwilami :) Pierwszym krokiem niech będzie wywalenie absurdalnych zwrotów o 90 stopni (co za baran to wymyślił?), następnym - porządne zaimplementowanie MoCapu.

Unlimited

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #329 dnia: Lipca 25, 2009, 16:43:40 pm »
O :) Jak się to sprawdzi co mówi blach0r to chętnie znów z wami pogram w Pesa. :cool:

mateo

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #330 dnia: Lipca 25, 2009, 17:54:18 pm »
Każdy gra w to co lubi, ja gram od czasu do czasu w Pes5, Fifę 09 już sprzedałem. Zobaczymy co w tym roku okaże się lepsze. :) Już niedługo pierwszy gameplay Fify 2010, potem ruch z strony KCET. :cool:

Ja cały czas cioram z kuzynami w piątke (normalnie Bogini piłki kopanej)
Nie pieprz za przeproszenie  :mad: Przewróciłes konsole łamago i płytka od tego momentu nie działa. Zostalismy zmuszeni do gry w Pes 2008 wersja Ps2. I co powiem przy pierwszym kontakcie załamka. Baloniaste strzały, dynamika z dupy. Tak po 3 tyg gry stosunek do tej odsłony zmienil sie o 180 stopni. Jest to chyba najlepsza część. Strzały odchodzą takie petardy że glowa mała, naturalniejsza animacja bramkarzy ( porównanie do PES5), dokładniejsze konstruowanie akcji i wiele innych wcześniej nie dostrzeganych zmian. Ale jak mozna było je dostrzec po rozegraniu jednego meczu i powrotu do PES5 ;)
PES10 nadchodzi król i nie mam do tego najmniejszych wątpliwości.
i jest git ;D owszem 2008 z wersji na PS2 daje radę!

Tarniak

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #331 dnia: Lipca 26, 2009, 01:21:27 am »

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #332 dnia: Lipca 26, 2009, 12:04:40 pm »
Skad to jest :>?
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #333 dnia: Lipca 26, 2009, 12:47:30 pm »
Z Fify ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #334 dnia: Lipca 26, 2009, 13:03:40 pm »
Grałem sobie turniej a'la mistrzostwa świata, i taki oto otrzymałem komunikat prasowy podczas symulowania kolejki. Uśmiałem się w sumie. :lol:

Pysiu14

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-07-2009
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 1
  • Ten dzień się zbliża!
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #335 dnia: Lipca 26, 2009, 13:24:26 pm »
i masz racje
Pysiu14
Xbox 360 - Pysiu13

Unlimited

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #336 dnia: Lipca 26, 2009, 15:16:50 pm »
Nie dziwi Was, dlaczego demo Pes 2009 znikło choćby z M$ Xbox live. Czyżby KCET bał się że engine nie będzie zbytnio odbiegał od tego z Pes 2009 i chce by gracze zapomnieli i nie mieli możliwości porównania. Zastanawiające..

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #337 dnia: Lipca 26, 2009, 15:19:27 pm »
Nie doszukujmy się jakichś spisków. Usuwanie dem starszych gier (przynajmniej w PSStore) zdarza się dość często.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #338 dnia: Lipca 26, 2009, 15:21:46 pm »
Nie dziwi Was, dlaczego demo Pes 2009 znikło choćby z M$ Xbox live. Czyżby KCET bał się że engine nie będzie zbytnio odbiegał od tego z Pes 2009 i chce by gracze zapomnieli i nie mieli możliwości porównania. Zastanawiające..
Jak Ty to wymyśliłeś? :eek:

Unlimited

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #339 dnia: Lipca 26, 2009, 16:34:38 pm »
Prosto, demo Pes'a 2008 jest, natomiast demo Pes'a 2009..mnie to strasznie zastanawia. :cool:

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #340 dnia: Lipca 26, 2009, 16:38:24 pm »
Nie dziwi Was, dlaczego demo Pes 2009 znikło choćby z M$ Xbox live. Czyżby KCET bał się że engine nie będzie zbytnio odbiegał od tego z Pes 2009 i chce by gracze zapomnieli i nie mieli możliwości porównania. Zastanawiające..
Na PSN jest wiec to zmowa EA i M$  :lol:
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Unlimited

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #341 dnia: Lipca 26, 2009, 22:28:57 pm »
Hmmm...dziwna sprawa.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #342 dnia: Lipca 30, 2009, 08:51:46 am »
Kiedyś (czasy PSX), zdecydowanie ISS. PES 4 niezwykle lubiłem i ceniłem. Był okres, gdzie grałem niemal wyłącznie w nią, choć za piłką jako taka nie przepadam. Przy kontynuatorce byłem już nieco PES'owo wypalony. Zupełnie jak po pierwszych dwóch THPS w tej serii. Jednak jak trzeba było zagrać - Przyjacielowi kilku meczów nie wypada odmówić - to zagrałem i grało się dobrze. Przy PES 6 było już tego niezwykle mało. Fifa zawsze stała na uboczu.

Jednak jakby nie było, to PES zaliczał tendencję spadkową , a Fifa pięła się w górę. I faktycznie, w którąś tam z kolei Fifę grało się już nieźle, a przykładowo blue ray z pes 2008 nie kręcił się u mnie chyba dłużej niż 40min.

PES 2009 mam obecnie , gram bardzo rzadko i tylko gdy kolega przyjdzie i chce się zmierzyć. Zobaczymy co przyniesie PES 2010, ale jak dalej tak pójdzie, może się całkowicie na konkurencję przerzucę. Z drugiej strony, tylko w PES 4 i jeszcze starsze wersje na PSX grałem namiętnie - a , nie można zapomnieć o odsłonie pamiętnej na SNES.

Stąd teraz chyba i tak bez różnicy , czy na półce znajdzie się w przyszłym roku znajdzie się PES , czy nowa Fifa. Sam od siebie i tak nie będę grał. Gra będzie przeznaczona tylko do gry z kimś znajomym. Choć zastanawiam się czy nie przerzucić się na tenis przykładowo. Z drugiej strony jednak piłkę wypada mieć jakąś. Z tym, że niekoniecznie wybór będzie skierowany na PES.

Unlimited

  • Gość
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #343 dnia: Lipca 30, 2009, 08:55:59 am »
Top Spin 3 daje wiele frajdy..:) Polecam Tenisa :P

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #344 dnia: Września 10, 2009, 23:56:16 pm »
Demo fify 10 na PS3.
No to jedziemy....

http://w821.wrzuta.pl/film/8ymhEYr83n9/obraz_012

aaaj prawie weszlo :p. Ale nic straconego, jak nie wejdzie to moze rog bedzie

http://w618.wrzuta.pl/film/6oW1pWa8dNf/obraz_007

W sumie na kilkanascie prob ani razu nie weszlo, wiec moze troche to poprawili. Ale i tak oplaca sie to stosowac bo jest spora szansa ze cos sie zyska :].

Poza tym wielkich roznic wzgledem 09 nie widze. Gra jest prostacka tak jak byla. Jeden schemat i robisz co chcesz.

http://w618.wrzuta.pl/film/6PXYalT1P3P/obraz_001a
http://w618.wrzuta.pl/film/29h3gXLoXEl/obraz_002

LOL.

http://w528.wrzuta.pl/film/8kI8bHoZ00v/obraz_003
http://w528.wrzuta.pl/film/4yP86f7Bjoj/obraz_004

Reweracja ;]
Gola mozna stracic w glupi sposob nie mogac nic na to poradzic

http://w528.wrzuta.pl/film/8LuHdDGuTnp/obraz_005

Ale burdel

http://w59.wrzuta.pl/film/5ZDhtnROq4o/obraz_008

I to nieszczesne wznawianie od bramkarza....

http://w59.wrzuta.pl/film/7GYDMk8ypCg/obraz_010


Jak ktos ma jescze jakies watpliwosci to cos sie dodatkowego znajdzie  ;).
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #345 dnia: Września 11, 2009, 01:28:17 am »
LOL o co Ci chodzi ? co jest w tych wszystkich filmikach nie tak? daruj sobie, bo każdy normalny widzi, że szukasz na siłe i uwierz, że to Ci nie wychodzi. a może żal Ci dupe ściska, że straciłeś swój koronny argument ze strzelaniem bramek z połowy?
PS. za te przykłady schematów masz tytuł lolka miesiąca :D
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2009, 01:37:51 am wysłana przez tjeRy »

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #346 dnia: Września 11, 2009, 11:57:10 am »
Te schematy co podałeś MGS sa bynajmniej mocno naciągane bo najzwyczajniej w świecie rozpykales obronę kompa i zdobyłeś gola co w tym ze schematu to nie wiem. W takim razie PES ma takich schematów do cholery. Ja wczoraj pograłem troszki w fife i stwierdzam ze nadal mi nie pasuje ale dam jej dzis druga szanse i na sile nie będę szukał błędów bo takie ma kazda gra.

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #347 dnia: Września 11, 2009, 12:20:05 pm »
gra jest genialna, ale to szerzej napisze w temacie o Fifie. co do fajnych błędów to szkoda, że Cie MGS nie było u mnie niedawno, bo piłkarzowi przeniknęła piłka przez głowe! byś nagrał świetny filmik pokazujący jaka Fifa jest be.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #348 dnia: Września 11, 2009, 12:25:48 pm »
LOL o co Ci chodzi ? co jest w tych wszystkich filmikach nie tak? daruj sobie, bo każdy normalny widzi, że szukasz na siłe i uwierz, że to Ci nie wychodzi. a może żal Ci dupe ściska, że straciłeś swój koronny argument ze strzelaniem bramek z połowy?
PS. za te przykłady schematów masz tytuł lolka miesiąca :D
Za to ze po takich argumentach dalej bronisz tej szmiry dostajesz tytul lolka roku ;).... ostro juz zjechales z poziomem tej dyskusji  :?


Te schematy co podałeś MGS sa bynajmniej mocno naciągane bo najzwyczajniej w świecie rozpykales obronę kompa i zdobyłeś gola co w tym ze schematu to nie wiem. W takim razie PES ma takich schematów do cholery.
Ale jak w PES widzisz ze przeciwnik powtarza jakas akcje to mozezs przeciwdzialac i to skutecznie! A tu mozesz sie tylko przygladac. W tej akcji to konsola strzelila mi gola. Nic na to nie moglem poradzic po podania za plecy obrony sa mega dokladne.

http://w957.wrzuta.pl/film/9KkKyQg3XC4/obraz_009

Ofektowna gra z mega uproszczeniami, byle jak najwiecej goli padala bez wiekszego wysilku. Casuals pieja z zachwytu.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #349 dnia: Września 11, 2009, 12:54:08 pm »
nie no sorry, ale juz robisz sie wkurzajacy. jakich argumentach? jakichs głupich filmikach z dema z gry z konsola?! zrozum, że z konsola zawsze sa schematy, powtarzam juz po raz nty, zagraj ze mna i zostosuj chociaz jeden z tych Twoich cudownych schematow, to zlamie moja plytke Fify, bo zapewne nawet z polowy nie wyjdziesz. a tam gdzie niby nic sie nie dalozrobic wystarczylo probowac lepiej sie ustawic przy walce z drogbą o gorna pilke, wtedy albo bys wygral albo utrudnil mu odegranie. po prostu w ogole nie potrafisz w to grac, jak sie umie grac w kazdej sytuacji mozna cos zrobic. to nie jest Pes, ze przy gornej pilce stoisz i bezmyslnie cisniesz x, tu trzeba o gorna pilke walczyc.(chodzi mi o ta sytuacje co zgrales pilke glowa)

tak jak zapowiadali poprawili wiekszosc rzeczy z 09(wciaz w demie jest za duzo slupkow i czasem glupio zachowuja sie bramkarze, ale Koso na forum psx pisal, ze w pełnej wersji jest to poprawione). a tak to:
-w koncu swietna fizyka piłki, zarowno przy strzałach, dosrodkowaniach jak i gornych podaniach(żegnajcie balony :D)
-ANIMACJA
-lepiej zrownowazona siła obrona-atak, jest wrecz idealnie(lepsi silniejsi obroncy, nie da sie juz grac napastnkami jak terminatorami, napastnicy tez nie maja juz takiej szybkosciowej przewagi i nie urywaja sie z latwoscią)
-walka o piłke, prowadzenie piłki, wszystko niesamowicie naturalne
-bramkarze w koncu lepiej wychodza z bramki(choc wciaz sa do pelnej wersji do poprawy, ale Koso mnie uspokoil)
-no i najwazniejsze, uczucie jakby sie naprawde grało w piłkę, naturalnosc tego wszystkiego, animacje, kazda akcja walka o pilke inaczej wyglada, ciezko dokladnie to ujac, ale jest ten FEELING. zajarany jestem jak pierwszym pesem na ps2.



a no i zapomniałem wspomnieć o chyba jeszcze ważniejszym: reakcja naszych zawodnikow na nasze polecenia, juz nie ma tego glupiego opoznienia, wszystko jest szybsze i plynniejsze
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2009, 13:21:09 pm wysłana przez tjeRy »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #350 dnia: Września 11, 2009, 13:24:39 pm »
Cytuj
no i najwazniejsze, uczucie jakby sie naprawde grało w piłkę
nom dowcip roku:lol: Po zagraniu w demo Fify stwierdzam ze jeszcze nie nadszedł jej czas :cool: Nawet graficznie prezentuje sie słabo...a animacje hmm...to jest naturalne tak?? Moim zdaniem co niektórzy dostają kase żeby takie bzdety o fife pisac na forach!! Takie jest moje zdanie :mad:

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #351 dnia: Września 11, 2009, 13:34:40 pm »
Co za bzdury czytam. Wpierw wspomnę ze byłem wielkim fanem PES, ale gdy zagrałem w Fife powiem tyle, PES stoi w miejscu ze swoją archaiczną animacją i ubogą grafiką. Ja nie wiem czy oni nadal myślą ze będą stosować po raz setny ten sam silnik graficzny?
Fifa ma wspaniałą animacje piłkarzy i piękną grafikę, tyle w temacie
PRL RULLAAAAA

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #352 dnia: Września 11, 2009, 13:40:56 pm »
Cancer i MGS serio dajcie sobie juz spokoj. idzcie do tematu o pesie i piszcie ze jest wspanialy itd. no to EA wydaje niezłą kasę na płacenie graczom i recenzentom, bo na kazdym forum, ktore przegladam i we wszystkich serwisach pisza, ze Fifa jest genialna. a to cwaniaki z EA, rozgryzłes ich;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #353 dnia: Września 11, 2009, 13:53:01 pm »
Jestem w niemalym szoku, ale wszyscy znajomi fanatycy PES'a przechodzą na Fifkę (w tym i ja). Panowie, to nie może być przypadek, żart, zrządzenie losu!

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #354 dnia: Września 11, 2009, 14:04:58 pm »
Ja doszedlem do wniosku ,ze kupie...obie.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #355 dnia: Września 11, 2009, 14:05:21 pm »
Na kadzy forum sa wojny... nawet na gronie widzialem ostra zadyme w tym temacie :lol:
Ale casuali jest wiecej :(.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #356 dnia: Września 11, 2009, 14:12:00 pm »
hitler tez ma cos do powiedzenia :lol:

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #357 dnia: Września 11, 2009, 14:25:30 pm »
biorąc przykład z MGS nagrałem jeden filmik, bo to jest po prostu piekne zobaczyc takie zachowanie obrońców w wirtualnej rzeczywistosci. jeden atakuje drugi mu pomaga i zastawia napastnika cialem, zeby tamten spokojnie mogl zabrac pilke. PIĘKNE

http://w903.wrzuta.pl/film/4FPf9blsojT/mov00022

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #358 dnia: Września 11, 2009, 14:55:29 pm »
hitler tez ma cos do powiedzenia :lol:

8)

http://w903.wrzuta.pl/film/4FPf9blsojT/mov00022
Co ta za kaszana jest  :lol:
No tak... trudno nagrac cos porzadnego z fify ;). Ale dobrze zebys juz nie plakal ze twoja ulubiona gra jest taka slaba masz cos odemnie dobrego ;)

http://w779.wrzuta.pl/film/4T0cpWyiAAX/mvi_4671

Sila fify jest animacja. Chcialbym taka w PESie :(. Ale mozna jescze sporo poprawic.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: "FIFA czy PES? Wybieraj!"
« Odpowiedź #359 dnia: Września 11, 2009, 15:03:31 pm »
no po tym własnie widać, że mamy inne podejscie do pilki noznej. dla mnie to zachowanie dwoch srodkowych obroncow jest lepsze i daje mi wiecej frajdy niz nawet najpiekniejszy gol. jeden atakuje napastnika ciałem, drugi nie stoi i nie patrzy jak glupek, tylko podbiega i zastawia napastnika ciałem. współpraca.