Ankieta

Jak zagłosujesz w drugiej turze wyborów?

Andrzej Duda
20 (66.7%)
Bronisław Komorowski
10 (33.3%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura  (Przeczytany 122965 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 01, 2015, 19:29:28 pm »
pisuje prawde
Dobrze napisane - "pisujesz". Nie dalej jak dwa dni temu s00s wytknął Ci bzdurę w temacie żeni w ujęciu posiadania broni.
ehh.. :roll:
Ja tam nie wiem jak jest teraz ale chciałbym kogoś zobaczyś kto sobie kupił pompke i z nią simiga po podwórku czy lesie.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 01, 2015, 19:59:21 pm »
Najbardziej mnie przy tych twoich postach rozp**rdala że ty zagłosowałeś na PO i dopiero po tym spierdoliłeś za granicę. Szczyt bezczelności. To wszystko co ty teraz odkryłeś, to ja i Iras pisaliśmy od kilku lat, ale wtedy się wykłócałeś na forum że kłamiemy.

Chyba cos Ci sie POPIEPRZYLO, zaglosowalem na platforme przy jej PIERWSZEJ kadencji. Potem glosowalem na inna partie polityczna. W UK jestem od polowy 2013 roku. Policz sobie, a potem komentuj swoje racje co do mojej osoby. Ewentualnie nie pij tyle.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2015, 20:02:49 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 01, 2015, 20:48:35 pm »
Ale co ja mam ci liczyć baranie? Siedziałeś w Polsce to setki postów w tym temacie napisałeś że PO jest najlepszą opcją, potem wyjechałeś, zmieniłeś nicka i nagle przejrzałeś na oczy. Teraz sobie możesz wmawiać że było inaczej i głosowałeś inaczej niż pisałeś na forum, ale dowody są na piśmie w odwiecznych archiwach forum GO.  :angel:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 01, 2015, 21:51:12 pm »
Nie cisnie mi sie nic na usta jak :lol: To szperaj psie. :angel:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 01, 2015, 22:39:26 pm »
Psie to do chłopaka mów. Znajdę jeden twój post popierający PO i usuwasz konto na zawsze. Nie znajdę, możesz piastować stanowisko piętaszka po stronie forumowej prawicy. Przyjmujesz?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 01, 2015, 23:19:53 pm »
O to, czy Polska powinna przyjmować uchodźców zapytaliśmy kandydatów na prezydenta RP
http://www.czasdebaty.pl/odpowiedzi-2015/news-odpowiedzi-kandydatow-na-pytanie-dnia-z-29-kwietnia,nId,1725659

Wielce wymowny jest obrazek:


Bardzo nie podoba mi się podejście Komora, który ma wyje**ne na obywateli. W pierwszej turze zagłosuję na Kukiza. W drugiej jeszcze nie wiem, ale raczej wybiorę Dudę (albo wcale nie pójdę głosować).


Sondaż dla "Wiadomości" TVP1: Komorowski traci
Cytuj
Pierwsze miejsce w sondażu zajmuje Bronisław Komorowski, ale poparcie dla niego spadło w ciągu prawie miesiąca aż o 7 punktów procentowych i wynosi obecnie 39 proc. Tuż za nim uplasował się główny rywal, czyli Andrzej Duda, na którego chce głosować 25 procent ankietowanych. Taki wynik oznacza wzrost o jeden punkt procentowy w ciągu miesiąca.

W błyskawicznym tempie rośnie poparcie dla Pawła Kukiza. Niezależny kandydat poprawił swój wynik o kilka punktów procentowych. W kwietniu chęć głosowania na niego deklarowało 6 procent ankietowanych, obecnie aż 11 procent.
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-sondaz-dla-wiadomosci-tvp1-komorowski-traci,nId,1726954
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2015, 23:25:18 pm wysłana przez POK »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 01, 2015, 23:55:15 pm »
Psie to do chłopaka mów. Znajdę jeden twój post popierający PO i usuwasz konto na zawsze. Nie znajdę, możesz piastować stanowisko piętaszka po stronie forumowej prawicy. Przyjmujesz?
Ja tylko dostosowalem jezyk Becet. Gdys nie zaczal od wyzwisk to by ich nie bylo z mojej strony. Deal, obejdzie sie bez pietaszka.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #207 dnia: Maja 01, 2015, 23:58:36 pm »
Cytuj
Bardzo nie podoba mi się podejście Komora, który ma wyje**ne na obywateli. W pierwszej turze zagłosuję na Kukiza. W drugiej jeszcze nie wiem, ale raczej wybiorę Dudę (albo wcale nie pójdę głosować).
dlaczego niby w drugiej turze bedzie kur** bredzisław z duda? ludzie kur** nawet na forum takie pierdolamento ? bo w tv tak mówią ? dzizas....

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #208 dnia: Maja 02, 2015, 00:00:48 am »
Tez mnie to dziwi. Widac media jednak "rzondzom".  :(
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #209 dnia: Maja 02, 2015, 00:31:24 am »
Sondaże może nie są hiper-wiarygodne, ale w ogólnym rozrachunku wiele się nie mylą. Spójrzmy prawdzie w oczy. Bronek ma 40-45% poparcia, Duda 25-30%, a następny kandydat w kolejce ledwie 10%. Prawdopodobieństwo, że druga tura wypadnie inaczej niż Duda-Komor jest niemal zerowe.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 02, 2015, 00:38:28 am »
Cytuj
Bardzo nie podoba mi się podejście Komora, który ma wyje**ne na obywateli. W pierwszej turze zagłosuję na Kukiza. W drugiej jeszcze nie wiem, ale raczej wybiorę Dudę (albo wcale nie pójdę głosować).
dlaczego niby w drugiej turze bedzie kur** bredzisław z duda? ludzie kur** nawet na forum takie pierdolamento ? bo w tv tak mówią ? dzizas....
Nie znam chyba ani jednej osoby, która głosowałby na Bronisława, albo Dudę ale coś mi się wydaje, że system nie przewiduje innej opcji jak Komorowski vs oficjalna opozycja, czyli Duda. Chociaż mam nadzieję, że będzie inaczej.

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 02, 2015, 00:46:44 am »
Cytuj
Bardzo nie podoba mi się podejście Komora, który ma wyje**ne na obywateli. W pierwszej turze zagłosuję na Kukiza. W drugiej jeszcze nie wiem, ale raczej wybiorę Dudę (albo wcale nie pójdę głosować).
dlaczego niby w drugiej turze bedzie kur** bredzisław z duda? ludzie kur** nawet na forum takie pierdolamento ? bo w tv tak mówią ? dzizas....

Prawie połowa Polaków pracuje w budżetówce, a ja żadnego nie znam. Armia urzędników i ich rodziny zagłosują na PO, bo wiedzą że tak mogą dalej pasożytować na społeczeństwie - zerowa odpowiedzialność, trzynastki, czternastki, ogromne pensje za picie kawy, stanie ponad prawem - to im zapewnia tylko PO. Nie napiszą ci tego jednak oficjalnie na forum.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 02, 2015, 00:59:58 am »
Sondaże może nie są hiper-wiarygodne, ale w ogólnym rozrachunku wiele się nie mylą. Spójrzmy prawdzie w oczy. Bronek ma 40-45% poparcia, Duda 25-30%, a następny kandydat w kolejce ledwie 10%. Prawdopodobieństwo, że druga tura wypadnie inaczej niż Duda-Komor jest niemal zerowe.
Jakoś tego poparcia nie widac, jedyne poparcie to media. Chyba trzeba wezwac jakiś zagranicznych obserwatorów na wybory, jak do tego złego putina..
ale gdzie wtedy bedzie nasze 25 lat wolnej i demokratycznej polski? O niezawisłości nie wspomnę...
Cytuj
Bardzo nie podoba mi się podejście Komora, który ma wyje**ne na obywateli. W pierwszej turze zagłosuję na Kukiza. W drugiej jeszcze nie wiem, ale raczej wybiorę Dudę (albo wcale nie pójdę głosować).
dlaczego niby w drugiej turze bedzie kur** bredzisław z duda? ludzie kur** nawet na forum takie pierdolamento ? bo w tv tak mówią ? dzizas....

Prawie połowa Polaków pracuje w budżetówce, a ja żadnego nie znam. Armia urzędników i ich rodziny zagłosują na PO, bo wiedzą że tak mogą dalej pasożytować na społeczeństwie - zerowa odpowiedzialność, trzynastki, czternastki, ogromne pensje za picie kawy, stanie ponad prawem - to im zapewnia tylko PO. Nie napiszą ci tego jednak oficjalnie na forum.
Niby gdzie mają pisac jak nie na forum? Chcesz powiedzieć, ze nawet na forumku wstyd sie przyznać do PO? Ludzie głosujący na bronka wstydzą sie tego co zrobią 10 maja?   :o Ta partyja to fenomen  :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 02, 2015, 01:20:22 am »
zerowa odpowiedzialność, trzynastki, czternastki, ogromne pensje za picie kawy, stanie ponad prawem
Prawie połowa Polaków pracuje w budżetówce, a ja żadnego nie znam.
A ja znam kilka osób pracujących w budżetówce i to co napisałeś jest nieprawdą. Gdzie są czternastki, ogromne pensje, stanie ponad prawem i zerowa odpowiedzialność?

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 02, 2015, 01:38:20 am »
Się musiałeś namęczyć jak zacytować mój post w dwóch częściach, tak żeby pierwsze zdanie dać jako drugie, a jako pierwsze dać drugą połowę drugiego zdania :lol: Tak żeby wyciąć sformułowanie "armia urzędników", aby wyglądało jakbym pisał o całej budżetówce. Składałeś CV do TVN? Tam szukają takich umiejętności.

Marins

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 02, 2015, 01:45:24 am »
 :lol: :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 02, 2015, 06:21:17 am »
Się musiałeś namęczyć jak zacytować mój post w dwóch częściach, tak żeby pierwsze zdanie dać jako drugie, a jako pierwsze dać drugą połowę drugiego zdania :lol: Tak żeby wyciąć sformułowanie "armia urzędników", aby wyglądało jakbym pisał o całej budżetówce. Składałeś CV do TVN? Tam szukają takich umiejętności.
Hehe, jak śmiesznie. Nic się nie musiałem namęczyć, równie dobrze możesz odwrócić kolejność. Wytłumacz mi, co za różnica.

Czyli ta budżetówka, to tylko co? Przyznajesz w takim razie, że w budżetówce nie jest tak kolorowo?


Jesteś mistrzem odwracania kota ogonem. :lol:

:lol: :lol:
Jest i ten śmieszek, zaraz wyleci, że na PO głosuję i jestem lewak. :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2015, 06:26:33 am wysłana przez svonston »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #217 dnia: Maja 02, 2015, 07:19:34 am »
Niech się w końcu przyznają ci którzy zamierzają głosować na agenta wsi komora. Chciałbym wiedzieć kto jest takim deklem zjebanym

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #218 dnia: Maja 02, 2015, 10:21:43 am »
Ja znam parę takich osób. Ojca mojego kumpla, który jest w po i był kiedyś wojewodą. Jego syn dzięki temu też na Bronka idzie zagłosować :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #219 dnia: Maja 02, 2015, 10:33:11 am »
Prawie połowa Polaków pracuje w budżetówce, a ja żadnego nie znam. Armia urzędników i ich rodziny zagłosują na PO, bo wiedzą że tak mogą dalej pasożytować na społeczeństwie - zerowa odpowiedzialność, trzynastki, czternastki, ogromne pensje za picie kawy, stanie ponad prawem - to im zapewnia tylko PO. Nie napiszą ci tego jednak oficjalnie na forum.
Siostra pracuje w urzędzie, ale zamierza głosować na Kukiza. Więc nie wszyscy ;)
Poza tym urzędnicy najlepiej mieli za SLD. Teraz wcale nie mają tak różowo. Przynajmniej nie w każdym urzędzie i nie każdym stanowisku. Dużo więcej się od nich wymaga niż kiedyś (są różne normy i takie tam).

Jakoś tego poparcia nie widac, jedyne poparcie to media. Chyba trzeba wezwac jakiś zagranicznych obserwatorów na wybory, jak do tego złego putina..
ale gdzie wtedy bedzie nasze 25 lat wolnej i demokratycznej polski? O niezawisłości nie wspomnę...
Nie sądzę aby mogło dojść do jakiś przekrętów, tym bardziej że wybory prezydenckie znacznie łatwiej zweryfikować. No i chyba nie wierzysz, że wszystkie sondaże są wykupione przez PO i PiS?
Ludzie jakoś żyli przez te ostatnie 5 lat, ze strony Bronka nie spotkało ich nic złego, więc wielu z nich wybierze właśnie "zgodę i bezpieczeństwo". Przede wszystkim od samego początku ustalił się w świadomości podział "albo PO, albo PiS, inni nie mają szans". Na wiece i spotkania chce się chodzić głównie młodym. I też młodzi szczególnie poszukują zmian. Starsze osoby są przyzwyczajone do sztywniejszych podziałów i wolą wybierać (względnie) sprawdzone rozwiązania.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #220 dnia: Maja 02, 2015, 12:04:40 pm »
Prawie połowa Polaków pracuje w budżetówce, a ja żadnego nie znam. Armia urzędników i ich rodziny zagłosują na PO, bo wiedzą że tak mogą dalej pasożytować na społeczeństwie - zerowa odpowiedzialność, trzynastki, czternastki, ogromne pensje za picie kawy, stanie ponad prawem - to im zapewnia tylko PO. Nie napiszą ci tego jednak oficjalnie na forum.
Siostra pracuje w urzędzie, ale zamierza głosować na Kukiza. Więc nie wszyscy ;)
Poza tym urzędnicy najlepiej mieli za SLD. Teraz wcale nie mają tak różowo. Przynajmniej nie w każdym urzędzie i nie każdym stanowisku. Dużo więcej się od nich wymaga niż kiedyś (są różne normy i takie tam).

Jakoś tego poparcia nie widac, jedyne poparcie to media. Chyba trzeba wezwac jakiś zagranicznych obserwatorów na wybory, jak do tego złego putina..
ale gdzie wtedy bedzie nasze 25 lat wolnej i demokratycznej polski? O niezawisłości nie wspomnę...
Nie sądzę aby mogło dojść do jakiś przekrętów, tym bardziej że wybory prezydenckie znacznie łatwiej zweryfikować. No i chyba nie wierzysz, że wszystkie sondaże są wykupione przez PO i PiS?
Ludzie jakoś żyli przez te ostatnie 5 lat, ze strony Bronka nie spotkało ich nic złego, więc wielu z nich wybierze właśnie "zgodę i bezpieczeństwo". Przede wszystkim od samego początku ustalił się w świadomości podział "albo PO, albo PiS, inni nie mają szans". Na wiece i spotkania chce się chodzić głównie młodym. I też młodzi szczególnie poszukują zmian. Starsze osoby są przyzwyczajone do sztywniejszych podziałów i wolą wybierać (względnie) sprawdzone rozwiązania.
Nic złego? No tak 67 i 21 podwyżek to rzeczywiście nic złego lol

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #221 dnia: Maja 02, 2015, 13:29:18 pm »
Niech się w końcu przyznają ci którzy zamierzają głosować na agenta wsi komora. Chciałbym wiedzieć kto jest takim deklem zjebanym
Jak widać nie tylko w sondażach ale również na forum komor wygrywa z dudą. Co ty na to?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #222 dnia: Maja 02, 2015, 13:59:42 pm »
Sondarze to takze czesc propagandy. Powinny byc zabronione. Jest to wypaczanie wyborow, czyli lamanie konstytucji.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 02, 2015, 14:50:07 pm »
Cytuj
Powinny byc zabronione.
a ankiety na forum też byś zabronił?

Cytuj
Jest to wypaczanie wyborow
W jaki sposób?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 02, 2015, 15:20:27 pm »
Na pewno ludzie kierują się mniej lub bardziej sondażami, bo wolą wybierać te osoby czy partie, które mają jakieś realne szanse. Jak widzą, że kandydat dostaje w sondażach 1% to dużo ludzi automatycznie go przekreśla uznając, że i tak nie będzie mieć realnej szansy na wygraną. Z drugiej strony zakazanie robienia sondaży wyborczych byłoby jeszcze gorszym rozwiązaniem. Okres wielkiej cenzury państwowej mamy szczęśliwie za sobą.

Myślę jednak, że nawet gdyby zakazano wszelkich ankiet, to różnice procentowe wcale by się wiele nie różniły. Prędzej ktoś w sondażu postawi na mało znanego lub niepewnego polityka, niż wybierze go faktycznie w wyborach (bo tu już trzeba liczyć się z konsekwencjami).

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 02, 2015, 17:49:54 pm »
Niech się w końcu przyznają ci którzy zamierzają głosować na agenta wsi komora. Chciałbym wiedzieć kto jest takim deklem zjebanym
Jak widać nie tylko w sondażach ale również na forum komor wygrywa z dudą. Co ty na to?
Ja na to jak na lato,  większość z tych osób i tak w 2 turze zagłosuje na dude. Bo nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje na człowieka który podnosi wiek emerytalny. Nie wiem jak tobie ale mi się nie usmiecha je**c do smierci
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2015, 17:53:16 pm wysłana przez Braveheart1989 »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 02, 2015, 18:03:09 pm »
Niech się w końcu przyznają ci którzy zamierzają głosować na agenta wsi komora. Chciałbym wiedzieć kto jest takim deklem zjebanym
Jak widać nie tylko w sondażach ale również na forum komor wygrywa z dudą. Co ty na to?
Ja na to jak na lato,  większość z tych osób i tak w 2 turze zagłosuje na dude. Bo nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje na człowieka który podnosi wiek emerytalny. Nie wiem jak tobie ale mi się nie usmiecha je**c do smierci

A jesli Duda wygra i nie obnizy wieku emerytalnego? Czy bedziesz go ciagle popieral? Czy zdajesz sobie sprawe jakie sa koszty obnizenia wieku emerytalnego? Jak myslisz skad Duda wezmie na to pieniadze?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 02, 2015, 18:10:11 pm »
Tak sobie przypomniałem. Jak tam pobory rezerwistów ida?  :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 02, 2015, 18:25:33 pm »
A jesli Duda wygra i nie obnizy wieku emerytalnego? Czy bedziesz go ciagle popieral? Czy zdajesz sobie sprawe jakie sa koszty obnizenia wieku emerytalnego? Jak myslisz skad Duda wezmie na to pieniadze?

A jak wg ciebie Duda miałby obniżyć wiek emerytalny? Komorowski go podniósł i - między innymi - dlatego musi odejść, ale nie jest to równoznaczne z obniżeniem wieku emerytalnego przez Dudę.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 02, 2015, 18:29:49 pm »
Niech się w końcu przyznają ci którzy zamierzają głosować na agenta wsi komora. Chciałbym wiedzieć kto jest takim deklem zjebanym
Jak widać nie tylko w sondażach ale również na forum komor wygrywa z dudą. Co ty na to?
Ja na to jak na lato,  większość z tych osób i tak w 2 turze zagłosuje na dude. Bo nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje na człowieka który podnosi wiek emerytalny. Nie wiem jak tobie ale mi się nie usmiecha je**c do smierci

A jesli Duda wygra i nie obnizy wieku emerytalnego? Czy bedziesz go ciagle popieral? Czy zdajesz sobie sprawe jakie sa koszty obnizenia wieku emerytalnego? Jak myslisz skad Duda wezmie na to pieniadze?
Jesli wygra wybory to wygra i Pis na jesieni, wiec przeforsuja wiek emerytalny i jestem pewien że Duda będzie miał w tym udział. Pieniądze się znajdą, bo skoro można mieć mln na wynagrodzenia,  przekręty, koncerty, na przekręty w przetargach to i znajdą się pieniądze na emerytury.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 03, 2015, 21:32:24 pm »
Tak czytam czytam, komor, Duda, Duda, komor. Przecież to jak wybierać między gównem psa, a gównem kota, jeden ch** po prostu.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 03, 2015, 22:57:30 pm »
Tak czytam czytam, komor, Duda, Duda, komor. Przecież to jak wybierać między gównem psa, a gównem kota, jeden ch** po prostu.

Mój znajomy zgrabnie to określił:

Cytuj
W kraju, który pachnie odświeżaczem powietrza, wybór nowego prezydenta jest równie istotny co decyzja czy wolimy zapach lawendowy czy jednak morską bryzę. Ostatecznie i tak przebije się smród cebuli i fermentujących buraków.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 03, 2015, 23:15:48 pm »
Tak czytam czytam, komor, Duda, Duda, komor. Przecież to jak wybierać między gównem psa, a gównem kota, jeden ch** po prostu.
Są jeszcze inni kandydaci to raz,  a dwa nazywanie człowieka inteligentnego posługujący się 3jezykami obcy, mający korzenie w rodzinie patriotów walczących w AK, gównem jest bezczelne i takiego człowieka mam w dupie daleko. To że ma plakietke Pis nie oznacza ze jest kaczynskim

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 03, 2015, 23:20:26 pm »
Bezczelne, ja pier**le, kto to mówi....

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 04, 2015, 15:46:39 pm »
Tomasz pokaż swoje wyniki z latarnika

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 04, 2015, 16:05:18 pm »
U mnie w rodzinie po małym rozeznaniu okazało się, że większość osób 40+  będzie głosować tak jak reszta społeczeństwa, czyli na komora albo dudę. Argument jest oczywiście taki, że "i tak wygra któryś z nich, także po co głosować na innego?"   :-?
Nie ma się co oszukiwać, ludzie nawet nie sprawdzają poglądów innych kandydatów i wybierają tylko najbardziej promowane twarze.
Także warto się zastanowić czy polacy w ogóle zasługują na lepszego prezydenta, skoro i tak potrafią jedynie narzekać i łykać medialną papkę  :roll:

Za jakiś czas będzie to samo, masowa krytyka nowego prezydenta i przy następnych wyborach oddanie głosu na najmocniejszego konkurenta.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 04, 2015, 16:06:46 pm »
Dlatego demokracja to system idiotów

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 04, 2015, 17:32:39 pm »
Jakbys powiedzial Madman ze przez to nie bedziesz mial na 100%, a ludzie w wieku 40+ na 99% emerytur to moze by zmienili zdanie, jak glosowac.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 288
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 04, 2015, 18:43:03 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 04, 2015, 19:40:36 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/bYRYHLUNEs4?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Polecam  :lol: