Ankieta

Jak zagłosujesz w drugiej turze wyborów?

Andrzej Duda
20 (66.7%)
Bronisław Komorowski
10 (33.3%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura  (Przeczytany 124586 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #280 dnia: Maja 05, 2015, 22:08:59 pm »
Tak jak mowilem wczesniej, moge sie ugiac, tylko ze powinny byc regulowane przepisami ktore sa kompromisem obu stron z lekka przewaga prawej strony (powiedzmy 60% do 40%), i z pewnoscia nie dotowane przez Panstwo. Dzieci w domach dziecka czekaja.

Tu się zgadzamy.
Oczywiście, że muszą być regulowane. Ale zakazywanie ich w 100% i skazywanie na więzienie to kretynizm.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #281 dnia: Maja 05, 2015, 22:11:55 pm »
'Debata' zorganizowana beznadziejne, a Ogórek to jednak cyborg. 

Duda tak samo. Klepał regułki i wymachiwał rączkami tak jak mu PRowcy nakazali. Najlepiej wypadł Tanajno i Wilk. Szkoda, że nie mają żadnych szans (nie istnieją w głównych mediach).

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #282 dnia: Maja 05, 2015, 22:13:08 pm »
Korwin ładnie pojechał po JOWach :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #283 dnia: Maja 05, 2015, 22:16:14 pm »
Korwin też nieźle, ale musiał dojebać z tym swoim całkowitym zniesieniem podatków nie podając przy tym innego rozwiązania na finansowanie państwa.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #284 dnia: Maja 05, 2015, 22:33:01 pm »
Nie macie o czym pisać tylko o invitro? Jest dużo ważniejszych spraw w tym kraju

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #285 dnia: Maja 05, 2015, 22:35:45 pm »
Opodatkować biznes milordów-inwestorów! :mad:

To wyjada z biznesem do luxemburga albo na cypr :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #286 dnia: Maja 05, 2015, 22:46:50 pm »
'Debata' zorganizowana beznadziejne, a Ogórek to jednak cyborg.

Trwa debata prezydencka w TVP
Jak trwa jak skończyła się w chwili kiedy dodałeś posta.
Nie oglądałem w tv i nie patrzyłem kiedy się zakończy. Kiedy zaczynałem pisać jeszcze trwała. Później przełączyłem zakładkę i zobaczyłem, że już się skończyła, ale wiadomości nie edytowałem. To tak gwoli ścisłości.

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #287 dnia: Maja 05, 2015, 22:49:04 pm »
'Debata' zorganizowana beznadziejne, a Ogórek to jednak cyborg. 

Duda tak samo.

Ale to nie cyborg tylko ciapciak. Chyba tylko ten z PSL bardziej cipowato odpowiadał. Korwin też wyjątkowo słabo, nieskładne wypowiedzi, drżący głos. Najlepiej oczywiście wypadł Braun, jedyny któremu wierze że by zrobił to co mówi.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #288 dnia: Maja 05, 2015, 22:57:09 pm »
Opodatkować biznes milordów-inwestorów! :mad:

To wyjada z biznesem do luxemburga albo na cypr :)

Ta, bo w Luxemburgu otworzą tyle Tesco co w Polsce ;) W uj kasy z nas mają i zarabialiby nawet jakby przyszło im się płacić wyższe podatki. A jak nawet wyjadą, to bardzo dobrze, więcej szans dla polskich przedsiębiorców.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #289 dnia: Maja 05, 2015, 23:06:08 pm »
Korwin też nieźle, ale musiał dojebać z tym swoim całkowitym zniesieniem podatków nie podając przy tym innego rozwiązania na finansowanie państwa.
Nie całkowitym zniesieniem wszystkich, tylko dochodowych. Wpływy z akcyzy i vatu pokryją wszystko z nawiązką, a i gospodarka ruszy z kopyta, byśmy byli nowym rajem podatkowym w europie.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #290 dnia: Maja 05, 2015, 23:11:36 pm »
to on już nie chce akcyzy na paliwo znosić?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #291 dnia: Maja 06, 2015, 00:20:16 am »
szopka dla gawiedzi i tyle

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #292 dnia: Maja 06, 2015, 00:41:02 am »
Straszne marna debata. Praktycznie wyglądało to jak zwyczajne wypowiadanie swoich kwestii, brak możliwości zadawania pytań innym kandydatom. Jak ktoś się interesuje polityką to niczego nowego się nie dowiedział. Najsłabiej wypadł ten gruby bufon Tanajno co to się czepiał, że nie każdy przygotował się jak Duda, że ma wypowiedzi idealnie na 2 minuty i on chce więcej czasu :lol: Tak żenującej sceny dawno nie widziałem. Czyli sam się głupek przyznał, że w ogóle do debaty się nie przygotowywał... Nie wiem czemu Boban uważa, ze najlepiej wypadł, ale chyba nie oglądał tej debaty. Gość był najsłabszy ze wszystkich, jego bezkrytycyzm uderzający i roszczeniowa postawa do samej debaty (kiedy sam znał zasady wcześniej) żenujące. Zamiast powiedzieć jakie ma plany to jedynie krytykował wypowiedzi innych kandydatów, a nie na tym polegała ta "debata". Wilk mi się akurat podobał, taki pośrednik między Korwinem i jego wybuchowym charakterem, a Braunem i zbyt prokatolickimi gadkami. Kukiz trochę się zamotał i gadał to samo co zawsze, też dziwi mnie tak duże poparcie dla niego. Wydaje mi się, że ludzie na niego głosują z powodu jasnych, antysystemowych poglądów, jest znany wśród osób 30-50 lat (czyli nie są to wyborcy Korwina), nie był związany z polityką dlatego wzbudza duże zaufanie w porównaniu do innych. Liczyłem na Brauna i trochę się zawiodłem, bo liczyłem na większy popis. Niestety on się w swoich wypowiedziach musi "rozpędzić", bardzo duże przerwy między słowami daje, co niezbyt jest dobre kiedy odpowiedź jest na czas równe 2 minuty. Żarcik o Komorze na początku debaty na propsie.

Jarubas to żenada, ktokolwiek na niego zagłosuje to musi być z PSL'u, osoba tak fałszywa jak Palikot. Janusz też słabo wypadł i niestety jemu nie udaje się omotać polaków kłamstwami jak platforma. Ogórek szkoda gadać. Duda słabo, frazesy i głupotki (ale i tak lepiej od PSL/SLD/Palikot), z Komorem pewnie by świetny duet stworzyli.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #293 dnia: Maja 06, 2015, 08:11:32 am »
Straszne marna debata. Praktycznie wyglądało to jak zwyczajne wypowiadanie swoich kwestii, brak możliwości zadawania pytań innym kandydatom.

Dlatego wytrzymałem jedynie 30 minut. Widać, że format debaty i ilość kandydatów sprowadziła to wszystko do monologów. W sumie nie jest to złe - jestem pewien, że większość Polaków nie ma pojęcia nawet kto startuje, a tym bardziej jaki mają program.

Widać było kto chociaż stara się być wybieralny, a kto jest tam dla lulzu. Duda, Ogórek, Jarubas, Palikot - nic ciekawego nie powiedzieli, ale przynajmniej się przygotowali.

Śmieszne, że Duda już w pierwszej kwestii ogłosił (zresztą zgodnie z prawdą), że 'prześle do Sejmu projekty uchwał' obniżające wiek emerytalny. Prawdopodobnie większość wyborców nie zauważyła, i utożsamiła to z tym, że on sam ten wiek emerytalny obniży.  :lol: A ponieważ jak wiemy szanse PiSu na władzę są nikłe (bo PSL pójdzie z PO chociażby dla normalności), tak nici z tego postulatu.


Obejrzę debatę przed drugą turą chociażby po to, żeby zobaczyć czy Komorowski potrafi pokazać pazur, i czy Duda da radę wyjść z sytuacji, kiedy będzie trochę bardziej przyciśnięty.

Nie macie o czym pisać tylko o invitro? Jest dużo ważniejszych spraw w tym kraju

Absolutnie się zgadzam, tak samo jak ze związkami partnerskimi. Tylko dla mnie to oznacza, że jest to sprawa łatwa i mogłaby być załatwiona w 15 minut.  :)

Jarubas to żenada, ktokolwiek na niego zagłosuje to musi być z PSL'u

Dawno już mówiłem, że jeśli idzie o reprezentowanie elektoratu, to PSL jest niedoścignionym mistrzem. Zobacz w Lataniku Wyborczym, który wypełnialiśmy kto jest za likwidacją KRUS - nikt. PSL gwarantuje rolnikom realizację ich postulatów przy poparciu 3-5% w skali kraju. Dla mnie to jest większa umiejętność niż NoScope w CoD.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2015, 08:15:25 am wysłana przez Castor Krieg »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #294 dnia: Maja 06, 2015, 10:21:47 am »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #295 dnia: Maja 06, 2015, 10:33:06 am »
Największą żenadą w debacie był Bronisław Komorowski, który się nie stawił, oraz komentatorzy po debacie, z GW i innych proPO szmatławców.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #296 dnia: Maja 06, 2015, 10:45:48 am »
Największą żenadą w debacie był Bronisław Komorowski, który się nie stawił, oraz komentatorzy po debacie, z GW i innych proPO szmatławców.

Mógłbyś wrzucić te komentarze? Ich nie oglądałem bo debatę obejrzałem sobie później, a z chęcią bym poczytał.

Podpisuje się pod tym, że Bronisław Komorowski odwalił całkowitą żenadę. Wyraźnie pokazał, że leje ciepłym moczem na wszystko.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #297 dnia: Maja 06, 2015, 10:49:14 am »
Przecież to jest mistrz, i on nie musi chodzić na debaty, żeby wygrać  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #298 dnia: Maja 06, 2015, 11:20:44 am »
Niestety nie mam tych komentarzy, bo to leciało na TVP Info po debacie. Coś tam gadali, że najlepiej Palikot wypadł :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #299 dnia: Maja 06, 2015, 11:21:40 am »
Niestety nie mam tych komentarzy, bo to leciało na TVP Info po debacie. Coś tam gadali, że najlepiej Palikot wypadł :lol:

Hehe. Dobre sobie. Jedyne co robił to oczerniał pozostałych kandydatów cisnąc na nich konserwa ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #300 dnia: Maja 06, 2015, 11:28:20 am »
Niestety nie mam tych komentarzy, bo to leciało na TVP Info po debacie. Coś tam gadali, że najlepiej Palikot wypadł :lol:

Hehe. Dobre sobie. Jedyne co robił to oczerniał pozostałych kandydatów cisnąc na nich konserwa ;)
ale bronka nie ruszał, wiec debata na plus. wszyscy ch**owi bronek fajny.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #301 dnia: Maja 06, 2015, 11:34:48 am »
Największą żenadą w debacie był Bronisław Komorowski, który się nie stawił, oraz komentatorzy po debacie, z GW i innych proPO szmatławców.

A po co miał się stawiać? Dyskutować z innymi, którzy są albo psychiczni (JKM), albo oszołomami (Braun). Poza tym nie było żadnej dyskusji, wszystko sprowadziłoby się do jeżdżenia po Komorowskim. Prerogatywa opozycji/nie-Prezydentów - można paplać co się chce.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #302 dnia: Maja 06, 2015, 11:37:01 am »
A po co miał się stawiać? Dyskutować z innymi, którzy są albo psychiczni (JKM), albo oszołomami (Braun). Poza tym nie było żadnej dyskusji, wszystko sprowadziłoby się do jeżdżenia po Komorowskim. Prerogatywa opozycji/nie-Prezydentów - można paplać co się chce.

Ty to faktycznie masz klapki na oczach.

Komor olał ciepłym moczem, a ty mówisz, że to letni deszcz. Jak jest taki zajebisty, to czemu się nie stawił udowodnić swoje racje?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #303 dnia: Maja 06, 2015, 11:37:42 am »
Tyle, że tam nie było żadnej dyskusji tylko odpowiadanie na pytania. Komorowski sie wystraszył bo wie, że na większość pytań nie ma sensownych odpowiedzi i tylko by stracił na tej debacie.

lupinator

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #304 dnia: Maja 06, 2015, 12:03:35 pm »
Mógłbyś wrzucić te komentarze?
Na stronie TVP INFO są.
Niestety nie mam tych komentarzy, bo to leciało na TVP Info po debacie. Coś tam gadali, że najlepiej Palikot wypadł :lol:
Był też głos, że Duda był najlepszy. Dzisiaj jak rozmawiałem ze znajomymi wszyscy przyznali, że Palikot był najlepszy chociaż nie mam w znajomych wyborców Palikota. Moim zdaniem też Palikot był najlepszy, co również i mi nie jest na rękę.
ale bronka nie ruszał
Z tego co pamiętam to ruszał i chyba nie oglądałeś zbyt dokładnie.

Największa porażka to oczywiście Komorowski, a z tych co byli to Kukiz.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2015, 12:05:18 pm wysłana przez Lupi »

Mrocz

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #305 dnia: Maja 06, 2015, 12:05:19 pm »
ale bronka nie ruszał
Z tego co pamiętam to ruszał i chyba nie oglądałeś zbyt dokładnie.

Potwierdzam. Wymieniając "polską konserwę" Komorowski był na 1 miejscu.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #307 dnia: Maja 06, 2015, 12:12:07 pm »
Tyle, że tam nie było żadnej dyskusji tylko odpowiadanie na pytania. Komorowski sie wystraszył bo wie, że na większość pytań nie ma sensownych odpowiedzi i tylko by stracił na tej debacie.
Komorowski w tym czasie wystąpił w trzech na jednego

lupinator

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #308 dnia: Maja 06, 2015, 12:16:05 pm »
Kukiz się wkurwił na Korwina mocno:

Cytuj
To, co na "debacie" wykonał Pan Korwin-Mikke z JOW-ami...
Panie Januszu... Umów należy dotrzymywać. To PODSTAWA współpracy.
Ja rozumiem, gdyby Pan przed programem podzielił się ze mną swoimi wątpliwościami co do JOW-ów... A Pan z planszami, wykresami wcześniej przygotowanymi , z "przyczajki" wali w swojego najlojalniejszego sojusznika....
Przypominam Panu, ze w restauracji "Lotos" w Warszawie, w obecności Pańskiego syna ,jeszcze przed wyborami umówilismy się, że tuż przed dniem wyborów ten z nas, który będzie miał niższy wynik sondażowy przekazuje głosy drugiemu. Potem zmienił Pan zdanie. I się nie sprzeciwiałem.
Na KAŻDYM spotkaniu z Obywatelami mówiłem, że nieważne na kogo zagłosują- ważne żeby na kandydata antysystemowego i zawsze Pana wymieniałem na pierwszym miejscu...
A Pan dołączył do chóru przeciwników JOW- sztandarowego dla mnie i ludzi, którzy mi zaufali postulatu. I to w takim momencie. Prawie jak Ruscy 17.09.1939 Emotikon smile
Przecierpiałem Pańskie "opinie" na temat niepełnosprawnych, przymknąłem oczy na Pański stosunek do kobiet, starałem sie załagodzic Pańskie "instynkty strzeleckie" na Śląsku....
Ale przesadził Pan. Pan jest nieobliczalny, Panie Januszu a Polska jedyna na świecie. To zbyt wielki skarb aby ryzykować jego stratę naciąganym sojuszem.
Bogu dzięki jest Jacek Wilk, są Narodowcy i wiele innych grup dla których Polska stoi ponad pieniądzem i sławą.
Niech Pan przekaże swoje głosy komukolwiek. Ja ich nie chcę. Bez wzgledu na to, jakie bedą wyniki wyborów w Anglii.
Dla mnie SŁOWO to SŁOWO. Dla Pana narzędzie socjotechniki. A ja nie jestem politykiem w "klasycznym", magdalenkowym rozumieniu polityki.
Czy Panu, tak po ludzku, nie wstyd?

Wrzucił też 2011:



Cytuj
Dla niekumatych...
Załóżmy, że przed wyborami UMAWIAM SIĘ z Korwinem że łączy nas postulat wprowadzenia monarchii. I nagle, na debacie prezydenckiej dołaczam do chóru oponentów monarchii twierdząc, że oddam swoje głosy na Korwina pod warunkiem, że w Rosji wybiorą cara.
Paniali?

el becetol

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #309 dnia: Maja 06, 2015, 13:43:37 pm »

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #310 dnia: Maja 06, 2015, 13:43:51 pm »
Cytuj
Prawie jak Ruscy 17.09.1939

Kandydat na prezydenta powinien moim zdaniem lekko pohamować język, a w szczególności w stosunku do narodu który tylko czeka na pretekst by wjechać komuś na chatę...
Fryty tyty dotknij pyty

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #311 dnia: Maja 06, 2015, 14:08:26 pm »
Cytuj
Prawie jak Ruscy 17.09.1939

Kandydat na prezydenta powinien moim zdaniem lekko pohamować język, a w szczególności w stosunku do narodu który tylko czeka na pretekst by wjechać komuś na chatę...
Mógł być bardziej subtelny, przykładowo lubi koszulki na patriotyczną nutę, więc winien przywdziać:


http://www.redisbad.pl/produkt/hold-ruski

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #312 dnia: Maja 06, 2015, 14:11:31 pm »

lupinator

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #313 dnia: Maja 06, 2015, 14:14:49 pm »
Szkoda, że ucięli wypowiedź Hartmana, bo z chęcią bym się dowiedział dlaczego.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #314 dnia: Maja 06, 2015, 14:18:50 pm »
Cytuj
Prawie jak Ruscy 17.09.1939

Kandydat na prezydenta powinien moim zdaniem lekko pohamować język, a w szczególności w stosunku do narodu który tylko czeka na pretekst by wjechać komuś na chatę...
Mógł być bardziej subtelny, przykładowo lubi koszulki na patriotyczną nutę, więc winien przywdziać:


http://www.redisbad.pl/produkt/hold-ruski

Kupuję :D
Fryty tyty dotknij pyty

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #315 dnia: Maja 06, 2015, 14:23:33 pm »
Kukiz się wkurwił na Korwina mocno:

Cytuj
To, co na "debacie" wykonał Pan Korwin-Mikke z JOW-ami...
Panie Januszu... Umów należy dotrzymywać. To PODSTAWA współpracy.
Ja rozumiem, gdyby Pan przed programem podzielił się ze mną swoimi wątpliwościami co do JOW-ów... A Pan z planszami, wykresami wcześniej przygotowanymi , z "przyczajki" wali w swojego najlojalniejszego sojusznika....
Przypominam Panu, ze w restauracji "Lotos" w Warszawie, w obecności Pańskiego syna ,jeszcze przed wyborami umówilismy się, że tuż przed dniem wyborów ten z nas, który będzie miał niższy wynik sondażowy przekazuje głosy drugiemu. Potem zmienił Pan zdanie. I się nie sprzeciwiałem.
Na KAŻDYM spotkaniu z Obywatelami mówiłem, że nieważne na kogo zagłosują- ważne żeby na kandydata antysystemowego i zawsze Pana wymieniałem na pierwszym miejscu...
A Pan dołączył do chóru przeciwników JOW- sztandarowego dla mnie i ludzi, którzy mi zaufali postulatu. I to w takim momencie. Prawie jak Ruscy 17.09.1939 Emotikon smile
Przecierpiałem Pańskie "opinie" na temat niepełnosprawnych, przymknąłem oczy na Pański stosunek do kobiet, starałem sie załagodzic Pańskie "instynkty strzeleckie" na Śląsku....
Ale przesadził Pan. Pan jest nieobliczalny, Panie Januszu a Polska jedyna na świecie. To zbyt wielki skarb aby ryzykować jego stratę naciąganym sojuszem.
Bogu dzięki jest Jacek Wilk, są Narodowcy i wiele innych grup dla których Polska stoi ponad pieniądzem i sławą.
Niech Pan przekaże swoje głosy komukolwiek. Ja ich nie chcę. Bez wzgledu na to, jakie bedą wyniki wyborów w Anglii.
Dla mnie SŁOWO to SŁOWO. Dla Pana narzędzie socjotechniki. A ja nie jestem politykiem w "klasycznym", magdalenkowym rozumieniu polityki.
Czy Panu, tak po ludzku, nie wstyd?

Wrzucił też 2011:



Cytuj
Dla niekumatych...
Załóżmy, że przed wyborami UMAWIAM SIĘ z Korwinem że łączy nas postulat wprowadzenia monarchii. I nagle, na debacie prezydenckiej dołaczam do chóru oponentów monarchii twierdząc, że oddam swoje głosy na Korwina pod warunkiem, że w Rosji wybiorą cara.
Paniali?
Jest już odpowiedź Jego Królewskiej Mości.
Kukiz dla mnie żenada kompletna. Widać że gość w ogólę nie zna się na polityce, a teraz kiedy cały fundament jego kampanii Korwin rozsypał w mak,  próbuje wzbudzić współczucie jak go Korwin rzekomo oszukał. Antysystemowiec popierający JOWy, które są popierane również przez platformę obywatelską :lol: :lol: Sam jest oszustem a bedzie zarzucał to innym.


Ostatni gość pokazuje że komor może być trochę niedoszacowany i część wstydzi się przyznać.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2015, 14:33:37 pm wysłana przez Wulfen »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #316 dnia: Maja 06, 2015, 14:34:31 pm »
Dzieki za link do sklepu. Widze tam z 3 fajne koszulki do zakupu.

« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2015, 14:36:35 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #317 dnia: Maja 06, 2015, 14:50:25 pm »
załgany do szpiku kości Kukiz kłamca


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #318 dnia: Maja 06, 2015, 14:55:43 pm »
Tylko ta dwupartyjnosc ma inny charakter. Bardziej lokalny, blizszy obywatelom. Tkwic przy obecnym systemie to glupota. Inaczej tego nazwac nie moge.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

hanza

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #319 dnia: Maja 06, 2015, 15:26:16 pm »
Nigdy nie bedzie silnej prawicy w Polsce, za duze podzialy I ruski agent Korwin mianowany na krula, znany z durnych wypowiedzi I zabawy nozem kuchennym, pewnie marniak komorowski znowu wygra.