Ankieta

Jak zagłosujesz w drugiej turze wyborów?

Andrzej Duda
20 (66.7%)
Bronisław Komorowski
10 (33.3%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura  (Przeczytany 131689 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #480 dnia: Maja 10, 2015, 23:46:47 pm »
Zarówno Mikke jak i Duda raczej bez zahamowań robili pałę Kukizowi w komentarzach w TV. Zaczyna się przeciąganie na czas parlamentarnych.
Ale Janusz nigdy złego słowa o Kukizie nie powiedział. Chodzi o to teraz żeby Kukiz zjednoczył wolnościowców Korwina, Narodowców z Ruchu narodowego i Katoli od Brauna a nie się kumał z popisem i jakimś tam lewactwem i możliwe jest bardzo dużo.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2015, 23:50:42 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #481 dnia: Maja 10, 2015, 23:50:38 pm »
Dokładnie tak. Jeszcze intronizacja Jezusa i taki element jak ty i londek nigdy tu nie wróci!

A teraz zgaduj-zgadula. Co mają wspólnego ze sobą następujące kraje:

1. Bardzo religijne
2. O niskim poziomie edukacji społeczeństwa


Odpowiedź: Kraje w którym nie chciałbyś mieszkać - wszelkie Arabie Saudyjskie, Haiti, inne Gwatemale, Indonezje, itd. Innym słowem Olimp jeśli idzie o poziom życia.  :lol:

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #482 dnia: Maja 10, 2015, 23:51:00 pm »
Marian Kowalski ma wykształcenie podstawowe i to jest u mnie dla niego plus bo nie został przewalcowany przez ten system dostosowawczej tresury.

Panie i Panowie, Polska 2015.

Rzuciłem studia, by rozwijać to: www.SzmajdzikProjekcje.pl

(m.in. filmy dla VIPów, właścicieli dużych przedsiębiorstw, prawników, miejsce w top30 najlepszych filmowców wydarzeniowych w kraju i w top250 w Europie).
Jakbym miał kogoś zatrudniać to patrzyłbym jak się wypowiada, jaką ma wiedzę i doświadczenie. Może i nawet podstawówkę mieć skończoną, nie ma problemu dla mnie.

Znalazł się wykształciuch. Bo już nie mogę słuchać tego pieprzenia...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #483 dnia: Maja 10, 2015, 23:53:54 pm »
Jakbym miał kogoś zatrudniać to patrzyłbym jak się wypowiada, jaką ma wiedzę i doświadczenie.

Wiedzę, którą zdobywa się pogłębiając swoje wykształcenie, i doświadczenie które zdobywa się stosując zdobytą wiedzę w praktyce?  :lol:

Co do twojego sukcesu - szczerze gratuluję. Wyjątek potwierdza regułę, a nie odwrotnie. Jeśli uznałeś, że twój czas i umiejętności spędzone będą lepiej nie na studiach - ok. Tylko to co innego od 'wykształcenie jest be'.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2015, 23:56:59 pm wysłana przez Castor Krieg »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #484 dnia: Maja 10, 2015, 23:57:38 pm »
1. Ten Jezus to tylko tak żeby wkur**ć lewaków żadne wyznaniowe państwo się za tym nie kryje.
2. "Państwowa edukacja" to jawna tresura na nie żadna edukacja szczególnie dzisiaj jak mamy internet.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #485 dnia: Maja 10, 2015, 23:58:52 pm »
2. "Państwowa edukacja" to jawna tresura na nie żadna edukacja szczególnie dzisiaj jak mamy internet.


No, np. szkoła majchrowskiego jest znacznie lepsza od państwowych.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #486 dnia: Maja 11, 2015, 00:06:13 am »
Ale to chodzi o to że jest z góry ustalony program- "Słowacki wielkim poetą był!". Każda szkoła powinna mieć własny program i każda Uczelnia własny sposób rekrutacji.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #487 dnia: Maja 11, 2015, 00:12:22 am »
Castor co ty tam studiowałes? Coś poważnego bardzo? a może sam na roku zostałes?
Jak do ciebie pisze to nic nie rozumiesz a gwiazdorzysz niczym natalia siwiec na imprezie vipowskiej.
Marzenia rozsadzają głowe?




Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #488 dnia: Maja 11, 2015, 00:18:10 am »
Dokładnie tak. Jeszcze intronizacja Jezusa i taki element jak ty i londek nigdy tu nie wróci!

A teraz zgaduj-zgadula. Co mają wspólnego ze sobą następujące kraje:

1. Bardzo religijne
2. O niskim poziomie edukacji społeczeństwa


Odpowiedź: Kraje w którym nie chciałbyś mieszkać - wszelkie Arabie Saudyjskie, Haiti, inne Gwatemale, Indonezje, itd. Innym słowem Olimp jeśli idzie o poziom życia.  :lol:
Stany Zjednoczone są krajem bardzo religijnym a jednocześnie produkuje największą ilość noblistów+ma najlepsze uniwersytety na świecie.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #489 dnia: Maja 11, 2015, 00:25:44 am »
Stany Zjednoczone są krajem bardzo religijnym a jednocześnie produkuje największą ilość noblistów+ma najlepsze uniwersytety na świecie.

Tyle, że w USA jest rozdział Kościoła od Państwa. Po drugie, 3/4 tych noblistów to imigranci. Popatrz kto studiuje na tych najlepszych uniwersytetach - Chiny, Indie, Chiny. Polecam na YT obejrzeć wywiad z Michio Kaku dt. wizy studenckiej w USA.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #490 dnia: Maja 11, 2015, 00:34:12 am »
Stany Zjednoczone są krajem bardzo religijnym a jednocześnie produkuje największą ilość noblistów+ma najlepsze uniwersytety na świecie.

Tyle, że w USA jest rozdział Kościoła od Państwa. Po drugie, 3/4 tych noblistów to imigranci. Popatrz kto studiuje na tych najlepszych uniwersytetach - wszelkie Arabie Saudyjskie, Haiti, inne Gwatemale, Indonezje. Polecam na YT obejrzeć wywiad z Michio Kaku dt. wizy studenckiej w USA.


Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #491 dnia: Maja 11, 2015, 01:01:28 am »
Stany Zjednoczone są krajem bardzo religijnym a jednocześnie produkuje największą ilość noblistów+ma najlepsze uniwersytety na świecie.

Tyle, że w USA jest rozdział Kościoła od Państwa. Po drugie, 3/4 tych noblistów to imigranci. Popatrz kto studiuje na tych najlepszych uniwersytetach - Chiny, Indie, Chiny. Polecam na YT obejrzeć wywiad z Michio Kaku dt. wizy studenckiej w USA.
tylko ci których znam z pamięci: Frank Wilczek, David Gross, Steven Weinberg, Laughlin. Jedni z najwybitniejszych obecnie żyjących fizyków,  amerykanie. A jeśli są tam imigranci to tylko świadczy że USA jest krajem najbardziej sprzyjający pracy naukowej, no bo dlaczego by wyjeżdżali do stanów zjednoczonych i tam robili karierę naukową a nie robili jej w innych "wspaniałych" ateistycznych krajach typu wietnam? Dlaczego w najbardziej ateistycznym ZSRR nauka była częściowo zakazana i za uprawianie zakazanych działów nauki groziło rozstrzelanie?
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 01:04:22 am wysłana przez Wulfen »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #492 dnia: Maja 11, 2015, 01:06:53 am »

svonston

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #493 dnia: Maja 11, 2015, 04:08:41 am »
Mam nadzieję, ze wszyscy światli idioci co nie poszli na wybory lub nie oddali ważnego głosu "bo i tak nic to nie zmieni" plują sobie w twarz po zobaczeniu wyniku Kukiza.
A dlaczego głosowałeś za Kukizem?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #494 dnia: Maja 11, 2015, 05:46:32 am »
Jak czytam niektórych idiotów natomiast forum to się zastanawiam, czy ten kraj to banda idiotów. Jak ktoś mówi ze od Dudy będzie lepszy Bronek, to ja polecam z całego serca takiemu debilowi zapier**lanie do 67roku i płacenia jeszcze wyższych podatków. Krótko mówiąc wyborcy komora Wsi ch** wam w dupę głęboko cnoty zawszone. Ja mam tylko nadzieje ze korwinowcy i kukizowcy zagłosują na Dude, co zresztą jest bardzo prawdopodobne. A do tych co nie myślą iść głosować to pomyślcie tylko czy chcecie kolejnych 5lat zaciskania pasa i kompromitowania kraju

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #495 dnia: Maja 11, 2015, 05:49:58 am »
Zarówno Mikke jak i Duda raczej bez zahamowań robili pałę Kukizowi w komentarzach w TV. Zaczyna się przeciąganie na czas parlamentarnych.
Daj jeden przykład gdzie Duda atakował kukiza, on nikogo nie atakował jedynie celnie punktowa apartaczyka WSI

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #496 dnia: Maja 11, 2015, 06:03:06 am »
Duda oczywiście największe poparcie wśród ludzi z wykształceniem podstawowym ponad 50%  :lol:
A co ty jeśli myślisz ze kto głosował na Bronka, tym co się żyje źle? Nie, sami urzędnicy,  sadownicy, rodziny ludzi zatrudnionych w spółkach,  większość dobrze wykształconych została w domu.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #497 dnia: Maja 11, 2015, 07:10:20 am »
Niektórzy chyba zapominają, że prezydent w naszym systemie to nie to samo co prezydent w USA. Którykolwiek z tych farfocli (i pani farfoclówny) by wygrał, nie zmieni to nic.

Ja tylko bym chciał, żeby kandydat który wygra, opanował savoir vivre i angielski na poziomie. A, no i nie głosowałem, nie byłem w stanie wytypować nawet mniejszego zła. Mogłem zagłosować tylko przeciwko Korwinowi czy Braunowi, ale szkoda fatygi na plankton.

Marian Kowalski ma wykształcenie podstawowe i to jest u mnie dla niego plus bo nie został przewalcowany przez ten system dostosowawczej tresury.

Panie i Panowie, Polska 2015.

Rzuciłem studia, by rozwijać to: www.SzmajdzikProjekcje.pl

(m.in. filmy dla VIPów, właścicieli dużych przedsiębiorstw, prawników, miejsce w top30 najlepszych filmowców wydarzeniowych w kraju i w top250 w Europie).
Jakbym miał kogoś zatrudniać to patrzyłbym jak się wypowiada, jaką ma wiedzę i doświadczenie. Może i nawet podstawówkę mieć skończoną, nie ma problemu dla mnie.

Znalazł się wykształciuch. Bo już nie mogę słuchać tego pieprzenia...
Ziomek, co to ma do wypowiedzi, że "plusem jest podstawowe wykształcenie". To nie jest żaden plus, szczególnie, że ten akurat pan Kowalski jest teraz BEZROBOTNY. JAKI TO kur** PLUS?
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 07:18:40 am wysłana przez tarniak »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #498 dnia: Maja 11, 2015, 07:52:41 am »
Mam nadzieję, ze wszyscy światli idioci co nie poszli na wybory lub nie oddali ważnego głosu "bo i tak nic to nie zmieni" plują sobie w twarz po zobaczeniu wyniku Kukiza.
A dlaczego głosowałeś za Kukizem?

Nie głosowałem na niego. Jakby wygrał moim zdaniem nie byłby złym prezydentem. W przeciwieństwie do Bronka byłby naprawdę bezpartyjny i niezależnie od tego kto wygra wybory do sejmu mógłby przepuszczać lub vetować tylko ustawy, które są tego warte, a nie na zasadzie, że vetuje tylko te opozycji.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #499 dnia: Maja 11, 2015, 08:09:23 am »
Ziomek, co to ma do wypowiedzi, że "plusem jest podstawowe wykształcenie".
Do tego sam argument również średni, bo jakkolwiek są osoby, które z pasją w życiu są w stanie zdziałać wiele bez formalnego wykształcenia, tak istnieje wiele zawodów również wybranych z pasji, w których jest ono niezbędne i niejednokrotnie stanowi jedynie wstęp do dalszego rozwoju.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 08:14:13 am wysłana przez Kert »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #500 dnia: Maja 11, 2015, 08:59:20 am »
Niektórzy chyba zapominają, że prezydent w naszym systemie to nie to samo co prezydent w USA. Którykolwiek z tych farfocli (i pani farfoclówny) by wygrał, nie zmieni to nic.

Ja tylko bym chciał, żeby kandydat który wygra, opanował savoir vivre i angielski na poziomie. A, no i nie głosowałem, nie byłem w stanie wytypować nawet mniejszego zła. Mogłem zagłosować tylko przeciwko Korwinowi czy Braunowi, ale szkoda fatygi na plankton.

Marian Kowalski ma wykształcenie podstawowe i to jest u mnie dla niego plus bo nie został przewalcowany przez ten system dostosowawczej tresury.

Panie i Panowie, Polska 2015.

Rzuciłem studia, by rozwijać to: www.SzmajdzikProjekcje.pl

(m.in. filmy dla VIPów, właścicieli dużych przedsiębiorstw, prawników, miejsce w top30 najlepszych filmowców wydarzeniowych w kraju i w top250 w Europie).
Jakbym miał kogoś zatrudniać to patrzyłbym jak się wypowiada, jaką ma wiedzę i doświadczenie. Może i nawet podstawówkę mieć skończoną, nie ma problemu dla mnie.

Znalazł się wykształciuch. Bo już nie mogę słuchać tego pieprzenia...
Ziomek, co to ma do wypowiedzi, że "plusem jest podstawowe wykształcenie". To nie jest żaden plus, szczególnie, że ten akurat pan Kowalski jest teraz BEZROBOTNY. JAKI TO kur** PLUS?
Duda włada 3jezykami,  i wbrew propagandzie prezydent może bardzo duzo

lupinator

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #501 dnia: Maja 11, 2015, 09:07:42 am »
Komorowski od rana referendum wsprawie jow, finansowania partii z budżetu i podatków. XD

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #502 dnia: Maja 11, 2015, 09:21:38 am »
Komorowski od rana referendum wsprawie jow, finansowania partii z budżetu i podatków. XD
Tak przestraszonego  człowieka dawno nie widzialem, on w tej chwili dupe by wylizal żeby tylko zostać przy korycie, co za rzenada

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #503 dnia: Maja 11, 2015, 10:32:48 am »
No Duda tez nagle spojrzał na jowy. Wiadomo, że i tak nic z tego nie wyjdzie, ale głosów od groma do przyjęcia. Cieszy podejście kukiza, który nie faworyzuje nikogo.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #504 dnia: Maja 11, 2015, 10:51:47 am »
No Duda tez nagle spojrzał na jowy. Wiadomo, że i tak nic z tego nie wyjdzie, ale głosów od groma do przyjęcia. Cieszy podejście kukiza, który nie faworyzuje nikogo.
Może tak jednoznacznie nie był, ale za referendum jak najbardziej od samego początku i jak słusznie zauważył,  przy tak dużym poparciu kukiza referendum jest jak najbardziej wskazane. Duda nie jest przynajmniej szmatą polityczna jak wsi agencik
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 10:56:50 am wysłana przez Braveheart1989 »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #505 dnia: Maja 11, 2015, 10:52:21 am »
Tu sie "gajowy" kompromituje, brak argumentow i agresja, gdyz gilotyna nad jego glowa:



Generalnie, osoby ktore glosowaly na Kukiza, w tym i ja, maja dwie mozliwosci. Pierwsza mowiac potocznie, to zostac w domu. Druga, to oddac glos na Dude. Kazdy zrobi wg. wlasnego sumienia i woli. Komorowski dzis pokazal tym swoim zmiennym jezykiem, jak falszywa jest osoba, szkoda ze wczesniejsze postulaty ktore do niego wplywaly byly takie same, i coz pozostaly bez odpowiedzi, az do dzis. Gdyz nadszedl czas pakowania kartonow z Palacu Prezydenckiego. Nie dziwi mnie ze wygral w miastach, gdyz tam ma swoj elektorat - wiekszosc urzedasow i osoby na dobytku PO.

Teraz kolejny etap to podkrecenie tych 20% by w wyborach parlamentarnych, glos obywatelski dostal jak najwiecej, zmienil konstytucje i postulowal za zmianami o ktorych mowi sie od dawna.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 10:57:42 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #506 dnia: Maja 11, 2015, 10:54:08 am »
Ja po głosie na kukiza na drugą turę nie idę, żaden z kandydatów mi nie leży.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #507 dnia: Maja 11, 2015, 10:58:58 am »
Tu sie "gajowy" kompromituje, brak argumentow i agresja, gdyz gilotyna nad jego glowa:



Generalnie, osoby ktore glosowaly na Kukiza, w tym i ja, maja dwie mozliwosci. Pierwsza mowiac potocznie, to zostac w domu. Druga, to oddac glos na Dude. Kazdy zrobi wg. wlasnego sumienia i woli. Komorowski dzis pokazal tym swoim zmiennym jezykiem, jak falszywa jest osoba, szkoda ze wczesniejsze postulaty ktore do niego wplywaly byly takie same, i coz pozostaly bez odpowiedzi, az do dzis. Gdyz nadszedl czas pakowania kartonow z Palacu Prezydenckiego. Nie dziwi mnie ze wygral w miastach, gdyz tam ma swoj elektorat - wiekszosc urzedasow i osoby na dobytku PO.

Teraz kolejny etap to podkrecenie tych 20% by w wyborach parlamentarnych, glos obywatelski dostal jak najwiecej, zmienil konstytucje i postulowal za zmianami o ktorych mowi sie od dawna.
Nie bądźcie naiwni jak nie zagłosujesz na Dude to nic się nie zmieni, mało tego ten szkodnik może wygrac

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #508 dnia: Maja 11, 2015, 11:00:22 am »
Ja po głosie na kukiza na drugą turę nie idę, żaden z kandydatów mi nie leży.
To je* do 67 roku i płac coraz wyższe podatki

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #509 dnia: Maja 11, 2015, 11:04:41 am »
Nie, liczę że niedługo popis będzie juz mało istotny w moim życiu.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #510 dnia: Maja 11, 2015, 11:09:19 am »
ej, a jak jestem za odwyższonym wiekiem emerytalnym, in vitro i elastycznym czasem pracy, to automatycznie skreśla mi dudę i powinienem głosować na bronka?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #511 dnia: Maja 11, 2015, 11:11:06 am »
Tak tomasz na pewno w ten sposob przekonasz ludzi do dudy :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #512 dnia: Maja 11, 2015, 11:12:02 am »
dlaczego tarniak nie lubi Korwina i Brauna?
Co oni takiego zrobili, ze okurat oni?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #513 dnia: Maja 11, 2015, 11:18:31 am »
Cytuj
Prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział w poniedziałek, że chce referendum ws. jednomandatowych okręgów wyborczych, zmian systemu finansowania partii politycznych z budżetu państwa oraz zmian w systemie podatkowym.
hahaha co za swinie, to trzeba gonić albo od sciana postawic a nie głosowac.

Tak tomasz na pewno w ten sposob przekonasz ludzi do dudy :lol:
komor sam przekonuje ze nie warto  :lol: A jesli ktos na niego głosuje i nic nie ma z tego układu to musi być kompletnym debilem bez rozumku.


Plakat wyborczy 2 tury


PS: swiat równoległy:
G. Braun z 20% poparciem. Bredzisław rozpoczyna konferencję tradycyjnym "Szczęść Boże", po czym ogłasza wielką zbiórkę funduszy na broń atomową i składam projekt zmian o usunięcie z Polski lobby żydowskiego.  :angel:

Castor, wulfen odbijacie piłeczke czy pozamiatne?
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 11:37:59 am wysłana przez Leszke »

hanza

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #514 dnia: Maja 11, 2015, 12:01:53 pm »


 :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #515 dnia: Maja 11, 2015, 12:23:45 pm »
Agent wsi nie ma nic do zaoferowania to atakuje jak wściekły pies

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #516 dnia: Maja 11, 2015, 12:29:31 pm »
Pójdę na drugą turę, ale wymażę zygzakiem obu kandydatów liżących mniej lub bardziej dosadnie okolice pośladów p. Kukiza, dorysuję krateczkę i wpiszę Leszke. Liczę, że głos będzie ważny, jak nie to robię rozróbę w imię jedynego słusznego kandydata z lubelskiego!

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #517 dnia: Maja 11, 2015, 12:31:23 pm »
Pójdę na drugą turę, ale wymażę zygzakiem obu kandydatów liżących mniej lub bardziej dosadnie okolice pośladów p. Kukiza, dorysuję krateczkę i wpiszę Leszke. Liczę, że głos będzie ważny, jak nie to robię rozróbę w imię jedynego słusznego kandydata z lubelskiego!

Jakie to obywatelskie,  nie wiem tylko czy się śmiać czy płakać. Sami sobie krzywdę robicie

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #518 dnia: Maja 11, 2015, 12:33:23 pm »
Jakby byłby jakieś wątpliwości co do Polski A i B:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-wyniki-dla-regionow/g2ms26



Żeby nie było - Duda wygrał fair. Taka jest demokracja. IMO większe szanse ma teraz Duda - większość wyborców Kukiza zagłosuje na niego, szczególnie osób młodych, dla których Komorowski jest obciachowy. A to, że Duda będzie robił tak jak Jarosław mu każe, to już będzie wiadome po wyborach.

ej, a jak jestem za odwyższonym wiekiem emerytalnym, in vitro i elastycznym czasem pracy, to automatycznie skreśla mi dudę i powinienem głosować na bronka?


Skoro Duda ma w programie prawny zakaz in vitro - chyba tak.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 12:40:46 pm wysłana przez Castor Krieg »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
« Odpowiedź #519 dnia: Maja 11, 2015, 12:36:58 pm »
Pójdę na drugą turę, ale wymażę zygzakiem obu kandydatów liżących mniej lub bardziej dosadnie okolice pośladów p. Kukiza, dorysuję krateczkę i wpiszę Leszke. Liczę, że głos będzie ważny, jak nie to robię rozróbę w imię jedynego słusznego kandydata z lubelskiego!

też tak chyba zrobię. duda jest mi nie po drodze w kilku kwestiach (główne trzy wymieniłem wyżej), komor zresztą też (z jowów wyleczyłem się dawno temu, lasy państwowe, ogólna miałkość i charyzma dywanu z pałacu prezydenckiego).