Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 714799 razy)

0 użytkowników i 61 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Killzone 3
« Odpowiedź #240 dnia: Lutego 07, 2007, 18:48:36 pm »
Mam obawy co do tego pokazu Killzone. Jak to w zwyczaju Sony, będzie to ściema albo pokażą jakiś crap. Wolałbym żeby naprawde dopracowali gre na tyle żeby można ją pokazać publice i usłyszeć głośne WOW.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Killzone 3
« Odpowiedź #241 dnia: Lutego 07, 2007, 18:52:09 pm »
Cytat: "MarcePan"
Mam obawy co do tego pokazu Killzone. Jak to w zwyczaju Sony, będzie to ściema albo pokażą jakiś crap. Wolałbym żeby naprawde dopracowali gre na tyle żeby można ją pokazać publice i usłyszeć głośne WOW.

A God of War to też krap? Wiem że inna konsola i inne studio ale co stoi na przeszkodzie aby np Guerilla skonsultowała sie w paru sprawach z Ninja Theory który pracuje nad Heavenly Sword. Obawy jednak uzasadnione w końcu Guerilla musi "dogonić" trailer.

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #242 dnia: Lutego 07, 2007, 18:54:19 pm »
Cytuj
Mam obawy co do tego pokazu Killzone. Jak to w zwyczaju Sony, będzie to ściema albo pokażą jakiś crap. Wolałbym żeby naprawde dopracowali gre na tyle żeby można ją pokazać publice i usłyszeć głośne WOW.

Ja też mam obawy dlatego te zachwyty w komentach pod newsem są trochę przedwczesne no ale Guerilla Games liczą się z tym że jak gra nie pozamiata graficznie to będzie błazenada dla nich.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Killzone 3
« Odpowiedź #243 dnia: Lutego 07, 2007, 19:00:05 pm »
Evolution z MotorStormem dało sobie radę świetnie. Miejmy nadzieję że Guerilla także pokaże co potrafi

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #244 dnia: Lutego 07, 2007, 19:04:16 pm »
I pomyśleć że ciśnienie i oczekiwania (podobnie jak w przypadku Motorstorm) są tylko przez jeden renderowany filmik.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Killzone 3
« Odpowiedź #245 dnia: Lutego 07, 2007, 19:25:48 pm »
Jak pokażą jakiś niewypał to zawsze możemy mieć nadzieje że nastapi taki skok jak w przypadku Motor Storm. Pierwsze filmiki z grywalnej wersji były słabe i wszyscy mieli ogromne obawy. Skończyło się jednak bardzo pozytywnie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Killzone 3
« Odpowiedź #246 dnia: Lutego 07, 2007, 19:26:06 pm »
W sumie to mogli od razu na wejście powiedzieć, że to tylko render; przez to nie byłoby takiego zamieszania i zastanawiania czy Guerilla podoła zawieszonej przez siebie dość wysoko poprzeczce.

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #247 dnia: Lutego 08, 2007, 08:50:58 am »
Jednak nie będzie Killzone na GDC
http://ps3.ign.com/articles/762/762629p1.html
Zielarz miał rację z tymi plotkami.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Killzone 3
« Odpowiedź #248 dnia: Lutego 08, 2007, 10:32:05 am »
Cytat: "MarcePan"
Mam obawy co do tego pokazu Killzone. Jak to w zwyczaju Sony, będzie to ściema albo pokażą jakiś crap. Wolałbym żeby naprawde dopracowali gre na tyle żeby można ją pokazać publice i usłyszeć głośne WOW.

sorry ale ile oni pracuja nad tym tytułem...2lata?
Jezeli ta gra nie wyglada tak ze na jej widok wszyscy pospadamy z krzeseł to Sony nie pokaze KZ3.
To jest zbyt wazny tytuł dla Kena i spółki aby wygladał tylko dobrze, to ma byc mocne je**#^ie miedzy oczy, dla nas graczy, i mocno wierze ze tak bedzie.

Obstawiam ze to gra bedzie prezentowała w 80% to czym karmiło nas Sony w 2005 (zupełnie jak w przypadku MotorStorm)
Oczywiscie moge sie mylic, mam nadziej ze na korzysc GG ;)

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #249 dnia: Lutego 08, 2007, 11:01:14 am »
pokrytyśniegiem własnie i to mnie ciekawi bo dev kity mają nie od dzisiaj..i miało być tak hura do przodu i siedzą nad tymi gierkami już sporo czasu a nadal nie widać tego "skoku"  :evil: . :(

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Killzone 3
« Odpowiedź #250 dnia: Lutego 08, 2007, 16:45:16 pm »
Poprostu chlopaki zrobili w gacie przy halo3 oto caly sekret.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Killzone 3
« Odpowiedź #251 dnia: Lutego 08, 2007, 17:04:19 pm »
Cytat: "michalc"
Poprostu chlopaki zrobili w gacie przy halo3 oto caly sekret.


Być może kto wie, aczkolwiek to dziwne stwierdzenie. Widziałem trailer Halo 3 i te filmiki podczas testów żołnierzy z Iraku. Jednym zdaniem to określe...PADAKA I KICZ NA MAKSA!!!

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #252 dnia: Lutego 08, 2007, 17:13:57 pm »
Werdyktem Marcepanka Halo 3 zostanie gniotem roku i proponuję przestać już rozmawiać o tej grze tutaj.

Szkoda, że nie pokażą teraz Killzone, bo byłem ciekaw, ja to będzie wyglądać.

mateo

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #253 dnia: Lutego 08, 2007, 17:22:59 pm »
Cytat: "MarcePan"
Cytat: "michalc"
Poprostu chlopaki zrobili w gacie przy halo3 oto caly sekret.


Być może kto wie, aczkolwiek to dziwne stwierdzenie. Widziałem trailer Halo 3 i te filmiki podczas testów żołnierzy z Iraku. Jednym zdaniem to określe...PADAKA I KICZ NA MAKSA!!!


1.Trailer Halo 3 był piękny !
2.''PADAKA I KICZ NA MAKSA''
Na pewno nie z Halo 3  :!:
PS.sorry za offtopa..ale musiałem to napisać !

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Killzone 3
« Odpowiedź #254 dnia: Lutego 08, 2007, 17:26:08 pm »
Cytat: "xelloss"
Szkoda, że nie pokażą teraz Killzone, bo byłem ciekaw, ja to będzie wyglądać.

I reszta świata też. :wink: Kurcze no to czekamy do nowego E3 (nie moge zapamiętać tej nowej nazwy). A jak to nie da to na TGS. Trochę przypomina to sytuacje z Duke Nukem Forever.

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #255 dnia: Lutego 08, 2007, 17:41:15 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"
(nie moge zapamiętać tej nowej nazwy)

E for All czy jakoś tak. Jeżeli dopiero wtedy zobaczymy Killzone to nie ma szans by wyszedł w 2007 na co w ogóle nie liczyłem.
Na GDC nie zaporezentują nic z Killzone bo pewnie wygląda za słabo i nie chcą się zbłaźnić. Oczekiwania są tak duże (lecz nie z mojej strony :wink: ) że Guerilla wolą pokazać coś co pozytywnie zaskoczy graczy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Killzone 3
« Odpowiedź #256 dnia: Lutego 08, 2007, 17:44:39 pm »
Cytat: "Supersonic"
Guerilla wolą pokazać coś co pozytywnie zaskoczy graczy.

Problem w tym, że GDC nie są dla graczy tylko dla developerów.

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #257 dnia: Lutego 08, 2007, 17:46:14 pm »
Cytat: "Iras"
Problem w tym, że GDC nie są dla graczy tylko dla developerów.

Gdyby mieli coś dobrego do pokazania to sami by zorganizowali pokaz (żeby się pochwalić Killzone) nie czekając na żadne targi. :wink:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Killzone 3
« Odpowiedź #258 dnia: Lutego 08, 2007, 17:48:46 pm »
Cytat: "Supersonic"
Cytat: "Solid Snake 1989"
(nie moge zapamiętać tej nowej nazwy)

E for All czy jakoś tak. Jeżeli dopiero wtedy zobaczymy Killzone to nie ma szans by wyszedł w 2007 na co w ogóle nie liczyłem.
Na GDC nie zaporezentują nic z Killzone bo pewnie wygląda za słabo i nie chcą się zbłaźnić. Oczekiwania są tak duże (lecz nie z mojej strony :wink: ) że Guerilla wolą pokazać coś co pozytywnie zaskoczy graczy.


Sporo prawdy w tym jest. Pewnie nie radzą sobie i dobrze wiedzą że gra nie wygląda tak jak render więc jej nie pokażą. Coś czuje że wogóle im się nie uda dojść do takiego poziomu.

Odnośnie Halo to IMO Killzone zjada tą gre klimatem na śniadanko. Halo to taki typowy amerykański kotlet typu G.I Joe. Napakowany koleś i pistoleciki na laserki. Jedyne co mi się w tej grze podoba to fajne tereny do eksploatacji. Reszta wogóle do mnie nie trafia.

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #259 dnia: Lutego 08, 2007, 17:53:22 pm »
Cytat: "MarcePan"
i dobrze wiedzą że gra nie wygląda tak jak render

I nigdy nie będzie ale chcą jak najbardziej się zbliżyć.

Cytat: "MarcePan"
Coś czuje że wogóle im się nie uda dojść do takiego poziomu.

Też tak sądzę.

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #260 dnia: Lutego 08, 2007, 17:57:14 pm »
Cytat: "MarcePan"

Odnośnie Halo to IMO Killzone zjada tą gre klimatem na śniadanko.


No ja sie z tym nie zgadzam i uwazam wrecz odwrotnie. O wiele bardziej podobaly mi sie obie przygody z MistrzemSzefem (duza zaslgua 5.1) niz KillZone. Ale kazdy woli coś innego...



f5k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-03-2006
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #261 dnia: Lutego 08, 2007, 19:52:03 pm »
Ja tam bardziej wole Killzone, ostatnio kupiłem Halo 1 za 60 zeta przeszedłem jeden etap i jakoś mi sie nie chce grać dalej, nie podobają mi sie te dziwne stwory i łażenie po kosmosie z jakimiś broniami laserowymi. Nie dla mnie seria Halo. Wole Gears of War i Killzone :) .

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #262 dnia: Lutego 08, 2007, 20:48:56 pm »
Cytat: "MarcePan"

Odnośnie Halo to IMO Killzone zjada tą gre klimatem na śniadanko. Halo to taki typowy amerykański kotlet typu G.I Joe. Napakowany koleś i pistoleciki na laserki. Jedyne co mi się w tej grze podoba to fajne tereny do eksploatacji. Reszta wogóle do mnie nie trafia.


Niestety, ale musze to napisac: Nigdy takich bzdur nie slyszalem od dawna... Grales wogole? Czy tylko pograles 2min i juz wiesz wszystko o grze. Zreszta gdzie tam masz "pistoleciki na laserki" glownie? Masz mase innych "ludzkich" gun'ow w grze.

"Typowy amerykanski G.I.Joe" - niestety Twoja wiedza o halo chyba jednak sprowadza sie do ogladania trailerkow lub nawet picow z gry ;)
Bo to co piszesz to typowe "Nie gralem, ale gra nie ma klimatu"... :)

Zreszta... ja tez kiedys gdy wyszlo Halo1 ogladajac screeny mowilem "Co w tym takiego rewelacyjnego co pisza inni? :shock: " Pogralem, ukonczylem.... Poznalem magie Halo ;) Killzone tez ukonczylem, niestety daleko mu klimatem i grywalnoscia do Halo, bardziej przypomina Men Of Valor / Call of Duty w innych czasach (czyli to samo...inaczej)

Cytat: "f5k"
Ja tam bardziej wole Killzone, ostatnio kupiłem Halo 1 za 60 zeta przeszedłem jeden etap i jakoś mi sie nie chce grać dalej, nie podobają mi sie te dziwne stwory i łażenie po kosmosie z jakimiś broniami laserowymi. Nie dla mnie seria Halo. Wole Gears of War i Killzone :) .


Akurat 1 level w Halo i Halo 2 jest najslabszy  :) Dziwne, ale tak jest.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Killzone 3
« Odpowiedź #263 dnia: Lutego 08, 2007, 21:04:53 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "MarcePan"

Odnośnie Halo to IMO Killzone zjada tą gre klimatem na śniadanko. Halo to taki typowy amerykański kotlet typu G.I Joe. Napakowany koleś i pistoleciki na laserki. Jedyne co mi się w tej grze podoba to fajne tereny do eksploatacji. Reszta wogóle do mnie nie trafia.


Niestety, ale musze to napisac: Nigdy takich bzdur nie slyszalem od dawna... Grales wogole? Czy tylko pograles 2min i juz wiesz wszystko o grze. Zreszta gdzie tam masz "pistoleciki na laserki" glownie? Masz mase innych "ludzkich" gun'ow w grze.

"Typowy amerykanski G.I.Joe" - niestety Twoja wiedza o halo chyba jednak sprowadza sie do ogladania trailerkow lub nawet picow z gry ;)
Bo to co piszesz to typowe "Nie gralem, ale gra nie ma klimatu"... :)

Zreszta... ja tez kiedys gdy wyszlo Halo1 ogladajac screeny mowilem "Co w tym takiego rewelacyjnego co pisza inni? :shock: " Pogralem, ukonczylem.... Poznalem magie Halo ;) Killzone tez ukonczylem, niestety daleko mu klimatem i grywalnoscia do Halo, bardziej przypomina Men Of Valor / Call of Duty w innych czasach (czyli to samo...inaczej)

Cytat: "f5k"
Ja tam bardziej wole Killzone, ostatnio kupiłem Halo 1 za 60 zeta przeszedłem jeden etap i jakoś mi sie nie chce grać dalej, nie podobają mi sie te dziwne stwory i łażenie po kosmosie z jakimiś broniami laserowymi. Nie dla mnie seria Halo. Wole Gears of War i Killzone :) .


Akurat 1 level w Halo i Halo 2 jest najslabszy  :) Dziwne, ale tak jest.


Słyszaleś o czymś takim jak gusta? Grałem w Halo na PC sporo i miałem okazje zagrać w Halo 2 na X'ie ale pierwsza część totalnie mnie zniechęciła. Nie lubie laserków i takich kosmicznych, na maksa komercyjnych klimatów. Dla mnie lipton.

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #264 dnia: Lutego 08, 2007, 21:06:59 pm »
Halo nie każdemu musi się podobać (jak każda dobra gra) poza tym to temat o Killzone albo źle widzę.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #265 dnia: Lutego 08, 2007, 23:46:33 pm »
Cytat: "MarcePan"
Nie lubie laserków i takich kosmicznych, na maksa komercyjnych klimatów. Dla mnie lipton.


Lepszy kolejny (juz) wojenny klimat w Killzone? :) Kolejny oklepany schemat strzelanki wojennej?.... Zreszta komercyjny klimat to wlasnie jest w Killzone ;) Pomijam tez kwestie fabularna, gdzie ta w Halo bije na glowe ta z KZ.

No oczywiscie -  sa gusta. W moim przypadku (nie tylko) ostatnia gra w tym stylu, przy korej sie bawilem byl Call Of Duty 1 na PC, potem juz nie bylem i nie jestem w stanie grac w kolejne te same gry wojenne. W killzone gralem "na sile" (podobnie nieco jak w RE4) aby zobaczyc i miec pelny obraz tej pozycji.

Zreszta te porownanie przypomina bardzo filmy (ogolnie) Star Wars VS Filmy o WWII.

Natomiast Killzone 3 bedzie, na co stawiam, gra bardzo kameralna. Zapewne Guerilla chce za wszelka cene zrobic gre, moze nie graficznie, ale ideowo podobna do slynnego trailera. Czyli bedzie pewnie masa ujec kamery w "filmowym" stylu, jakies inne kameralne momenty w grze co krok (zreszta graficznie jest szansa na to samo co w trailerze, jesli gra bedzie w stylu poprzedniego killzone - porozdzielane, male etapy, gdzie przez godzine nie ruszajac sie zbytnio z miejsca bedziemy strzelac w slynne juz klony, potem chwila przeprawy w inne miejsce i to samo. Wystarczy zobaczyc jak wyglada grafika w takim Silent Hill 3, gdzie sa male poziomy i grafika miejscami lepsza niz w dziejeszych grach nex-gen  8) )

"poza tym to temat o Killzone albo źle widzę"
(A temat jest o Killzone, ale poruszana jest dyskusja konkurencyjnych pozycji (tak samo jak temat o SC i MGS), wiec nie ma w tym nic dziwnego (o ile mozna nazwac killzone gra "podobna" do halo, no ale w przypadku maszyny Sony nie ma nic innego tak naprawde aby "porownywac" ;) ))

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Killzone 3
« Odpowiedź #266 dnia: Lutego 08, 2007, 23:55:55 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "MarcePan"
Nie lubie laserków i takich kosmicznych, na maksa komercyjnych klimatów. Dla mnie lipton.


Lepszy kolejny (juz) wojenny klimat w Killzone? :) Kolejny oklepany schemat strzelanki wojennej?.... Zreszta komercyjny klimat to wlasnie jest w Killzone ;) Pomijam tez kwestie fabularna, gdzie ta w Halo bije na glowe ta z KZ.


Żebyś wiedział że to do mnie bardziej przemawia. Wojna, ogólny rozpierdziel, syf i masa akcji. Halo poprostu do mnie nie trafia i nie wiem czemu tak trudno Ci to pojąć.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Killzone 3
« Odpowiedź #267 dnia: Lutego 09, 2007, 00:02:27 am »
Cytat: "siudym"
Zreszta te porownanie przypomina bardzo filmy (ogolnie) Star Wars VS Filmy o WWII.
Dobra ludzie, to temat o Killzone. Siudym zapodał dobre porównanie. Każdego może jarać co innego, lub może nie cierpieć danej gry (zwłaszcza że jest na "wrogą" konsolę... :)) I to i to może sprawiać przyjemność. Problem z K2 jest taki że nie nawet jednego screenu z tej gry. Niech w końcu cokolwiek pokażą to będzie można cokolwiek napisać...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #268 dnia: Lutego 09, 2007, 00:26:53 am »
Cytat: "MarcePan"
Wojna, ogólny rozpierdziel, syf i masa akcji

W Halo masz to przeciez... ale ok, rozumiem, ze chodzi ci o bardziej realistyczne "wojenne" wojny w klasycznym wydaniu :D
(to tak na marginesie..)

Cytat: "MarcePan"
Żebyś wiedział że to do mnie bardziej przemawia. Wojna, ogólny rozpierdziel, syf i masa akcji. Halo poprostu do mnie nie trafia i nie wiem czemu tak trudno Ci to pojąć.


Mi trudno pojac, dlaczego nie piszesz wlasnie w taki sposob jak wyzej, a w taki:

Odnośnie Halo to IMO Killzone zjada tą gre klimatem na śniadanko. Halo to taki typowy amerykański kotlet typu G.I Joe. Napakowany koleś i pistoleciki na laserki.

Zwyczajnie nie lubie, czegos w tym stylu. Porownanie gry x do y:
"Gra X jest super podoba mi sie, gra Y jest do bani, ba zrypana klimat, jakies badziewne ludki, do bani wszystko. Gra X bez gadania zjada na sniadanie gre Y"  :)

Ot mi chodzi.  :)
Ale gdy ktos pisze:
"Gra X jest super podoba mi sie, gra Y niestety mi sie nie podobala, klimat mi nie odpowiada, wole klimaty gry X. Gra X jak dla mnie zjada na sniadanie gre Y"  :)

" tak trudno Ci to pojąć" - wlasnie dlatego  :)

Wiec jest ok? Bez obrazy, bo nie oto tu chodzi...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Killzone 3
« Odpowiedź #269 dnia: Lutego 09, 2007, 01:19:59 am »
Cytat: "siudym"


Wiec jest ok? Bez obrazy, bo nie oto tu chodzi...


Spoko. Nic się nie dzieje. Na przyszłość postaram się żeby moje wypowiedzi nie były tak rażące. Jeśli jednak nie będzie mi to wychodzić to miejcie na uwadze iż zazwyczaj pisze IMO (In My Opinion).
PEACE

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Killzone 3
« Odpowiedź #270 dnia: Lutego 18, 2007, 21:37:13 pm »
Plotki ploteczki tak bardzo je kochamy prawda? :)

On Killzone 2 appearing at GDC: “Killzone appearing at GDC makes sense in the timing — it’s a European made game, and appearing just before the European launch would seem to make strategic sense.”

On  rumors of a Killzone 2 Demo: “There has been no official denial of the rumor from SCEA. The only denial, and one was issued, was in the form of Killzone not appearing at GDC. Killzone 2 will have its day in the sun.”

My take on the Killzone 2 demo? It’s coming, but it won’t be at GDC. As for other PS3 project disappointments, mark it down that Sony will have many more disappointments (or missing “expected” news) at GDC besides the whole Warhawk ordeal.

http://www.rumorreporter.com/?p=196

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Killzone 3
« Odpowiedź #271 dnia: Lutego 18, 2007, 22:02:00 pm »
Czyli czekamy do E for all. Szkoda liczyłem że pokarzą coś grywalnego.  :|

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 09, 2007, 14:56:15 pm »
NEW KILLZONE 2 INFO comming MARCH 30th?
http://www.ps3forums.com/showthread.php?p=1164416#post1164416
Zobaczymy ale jakoś w to wątpię chociaż... :mrgreen:

mateo

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 09, 2007, 15:06:24 pm »
Cytat: "Supersonic"
NEW KILLZONE 2 INFO comming MARCH 30th?
http://www.ps3forums.com/showthread.php?p=1164416#post1164416
Zobaczymy ale jakoś w to wątpię chociaż... :mrgreen:


Phy
Czujecie podniecenie ?
Ja nie.
*Ponoć* Wczoraj miał nas *niby* zniszczyć nowy Killzone ...

Supersonic

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 09, 2007, 15:14:02 pm »
Z tego co gość pisze (a inny to potwierdza) w następnym numerze UK OFFICIAL PLAYSTATION MAGAZINE ma coś być. Pożyjemy zobaczymy.

mateo

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 09, 2007, 15:36:36 pm »
Cytat: "Supersonic"
Z tego co gość pisze (a inny to potwierdza) w następnym numerze UK OFFICIAL PLAYSTATION MAGAZINE ma coś być. Pożyjemy zobaczymy.


Zobaczy sie ..
PS. Pamiętacie !?
Niedawno w Famitsu miały ukazać sie pierwsze screeny z Resident Evil 5 !
Jednak Okazało sie z goła odmiennie
 :?
Ok koniec offtopów !

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Killzone 3
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 09, 2007, 16:25:53 pm »
Cytat: "mateo"

*Ponoć* Wczoraj miał nas *niby* zniszczyć nowy Killzone ...



:) PONOĆ:) NIBY:)
 :roll:
Złe SONY nastepnym razem mają spełniać wszystkie życzenia i ploteczki wygłodniałych graczy;)

mateo

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #277 dnia: Marca 09, 2007, 16:41:54 pm »
Cytat: "Druchal"
Cytat: "mateo"

*Ponoć* Wczoraj miał nas *niby* zniszczyć nowy Killzone ...



:) PONOĆ:) NIBY:)
 :roll:
Złe SONY nastepnym razem mają spełniać wszystkie życzenia i ploteczki wygłodniałych graczy;)


Agrrr
Oczywiście , że tak !  :wink:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Killzone 3
« Odpowiedź #278 dnia: Marca 09, 2007, 17:47:07 pm »
No to czekamy ;) W marcu dużo fajnych rzeczy będzie: trailer nowego GTA, Kinfo o Killzone 2, premiera PS3 w europie, premiera 300 =p, dzień kalasentyjski oraz COŚ!!!

I_I_I

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-01-2007
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #279 dnia: Marca 09, 2007, 18:50:36 pm »
Sam Phill powiedział,że Killzone będzie pokazany na e3 więc bez nerwów.

A najbardziej mnie śmieszą posty w stylu "a mi to zwisa" po co takie osoby w ogóle tu zaglądają? Jest na tym świecie tyle pięknych innych rzeczy do robienia niż jęczenie na forum no ale jak ktoś był niedopieszczany za młodu...