Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 714685 razy)

0 użytkowników i 23 Gości przegląda ten wątek.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2120 dnia: Listopada 15, 2008, 17:05:30 pm »
Cytuj
Macie oczy? Jak macie to chyba widzicie jak wyglądają tekstury na ścianach (wszędzie). To nie przystoi na tak wielki tytuł żeby prezentowały one poziom pierwszego Resistance albo i gorzej.
hahah to jakaś plaga? następny co wie najlepiej... Neo Ge rozpoczęło szeroko zakrojoną kampanie reklamową czy ten temat tak przyciąga  "nowych"(starych?) użytkowników? :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 17:09:07 pm wysłana przez Maximmus80 »

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2121 dnia: Listopada 15, 2008, 17:30:11 pm »
Po prostu piszę co widzę. Wystarczy zobaczyć ten film z gametrailers, zapodany stronę wcześniej. W każdym momencie, gdy podchodzi do ściany widać na niej słabe tekstury. Panowie chyba nie chcecie mi wmówić że tak nie jest. Bądźmy poważni.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2122 dnia: Listopada 15, 2008, 17:35:51 pm »
Cytuj
Po prostu piszę co widzę. Wystarczy zobaczyć ten film z gametrailers, zapodany stronę wcześniej. W każdym momencie, gdy podchodzi do ściany widać na niej słabe tekstury. Panowie chyba nie chcecie mi wmówić że tak nie jest. Bądźmy poważni.
hahahah ocena tekstur po filmiki z gametrailers.com hahahaha.. to już lepiej nie pisz...

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2123 dnia: Listopada 15, 2008, 17:37:28 pm »
Nie chcę tutaj offtopować ale na filmikach z tej samej strony np. w takim Gears of War 2 widać że gra ma piękne tekstury. Poza tym w KZ2 widać że to papka i odpalenie gry na swoim tv niewiele tutaj zmieni. Wspomnicie moje słowa jak KZ2 się już pojawi na rynku.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2124 dnia: Listopada 15, 2008, 17:39:43 pm »
Oj wspomnimy, wspomnimy... kaszkietowy przejdzie do historii forum jako oceniający tekstury po filmikach z gametrailers i wypowiadającym się na temat grafiki gier w które nie grał :D

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2125 dnia: Listopada 15, 2008, 17:43:42 pm »
Proszę http://www.gamersyde.com/news_7325_en.html tu są filmy w miare dobrej jakości, jak to niby jest brzydkie to Gears2 jest badziewiem. A wiadomo ze nim nie jest...
Gra na TV wygląda dużo lepiej niż a tych filmikach.

mraka

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-09-2006
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 0
  • ..psn id1: mraka82 ..psn id2(+ i vita): FuBu_82
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2126 dnia: Listopada 15, 2008, 17:45:03 pm »
tania prowokacja ze strony kaszkieta  :lol: szkoda prądu na jego wypociny
- szanuj ziomka swego jak siebie samego -

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2127 dnia: Listopada 15, 2008, 17:53:28 pm »
Chłopaki specjalnie robią nowe konta tylko po to zeby napisać ze K2 wygląda zle LOL
Ja nie wiem, jakoś nie widzę zeby posiadacze PS3 wchodzili na wątek o Gears2 i pisali ze zle wygląda za to fanboje xpudał strasznie często to robią LOL

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2128 dnia: Listopada 15, 2008, 17:58:37 pm »
A dziwisz sie im? Chlopaki chca sie dowartosciowac bo wiedza ze nie maja i nie beda mieli takiego cuda jakim jest Killzone 2 : :-D
A tak na serio teraz.
Co z tego, ze kilka (doslownie kilka) tekstur jest gorszych od pozostalych wazna jest akcja, dynamika oraz sam fun wyciekajacy z TVika

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2129 dnia: Listopada 15, 2008, 18:01:34 pm »
Dziwne podałem mu filmy w dobrej nawet jakości i nagle nie słychać odzewu LOL  :lol: :lol: Chłopaka chyba zatkało, bo chyba nie ośmieszył by sie teraz napisać ze zle to wygląda

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2130 dnia: Listopada 15, 2008, 18:03:06 pm »
Czyli Lem widzi dokładnie to samo co ja. Gra nie ma cudownych tekstur, co mnie osobiście nieco irytuje, biorąc pod uwagę ogromną kasę wpompowaną w ten tytuł. Na filmikach PS#IDTomasz19 też widac slabe tekstury.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2131 dnia: Listopada 15, 2008, 18:06:57 pm »
To moze inaczej spytam, w domu wszyscy zdrowi??  :cool: Dobra nie będę sie z fanbojem kłócił, ja gram w tą grę wiec wiem jak to wygląda a ty dalej pisz sobie swoje wypociny

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2132 dnia: Listopada 15, 2008, 18:13:28 pm »
Cytuj
http://www.gametrailers.com/player/42801.html
Oswietlenie wyglada bardzo, bardzo dobrze. Jestem pod wielkim wrazeniem tego co zobaczylem. Szkoda, ze nie mam kodu do bety, oj szkoda.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2133 dnia: Listopada 15, 2008, 18:19:55 pm »
Po prostu piszę co widzę. Wystarczy zobaczyć ten film z gametrailers,
Oceniać po filmikach z GT, miszcz. o_O

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2134 dnia: Listopada 15, 2008, 18:23:41 pm »
GOW2 tez caly czas nie blyszczy cudownymi teksturami wiec to takie "pie******ie o szopenie". Swoja droga przez ta cala ere HD to niektorym sie w glowach poprzewracalo.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2135 dnia: Listopada 15, 2008, 18:27:00 pm »
Nikt nie twierdzi że KZ2 jest grą słabą   8-) (bo widac że jest świetna)

...tylko są tutaj ludzie którzy patrzą bardziej obiektywnie i widzą że w paru aspektach jest słabsza od konkurencji (nie ma gry która we wszystkim byłaby najlepsza, np GEARS2 ma lepsze tekstury ale w wielu aspektach jest słabszy od KZ2 )...a ja tu widzę bandę krzykaczy którzy nie chcą wogóle słyszec jakikolwiek słów krytyki pod adresem ich ukochanej gry (i nawet wymyslają w swoim zacietrzewieniu jakieś teorie o multikonciarstwie  :-D :-D...kupa śmiechu )

...otwórzcie oczy i pomyslcie jaki jest sens dyskutować na forum jesli się jest tak zapatrzonym w swoją grę i swoją platformę (ja jestem wstanie wymienić wiele wad GEARSów 2 i gul mi z tego powodu nie skacze...więcej dystansu Panowie  8))
: Listopad 15, 2008, 18:24:22 pm
GOW2 tez caly czas nie blyszczy cudownymi teksturami wiec to takie "pie******ie o szopenie". Swoja droga przez ta cala ere HD to niektorym sie w glowach poprzewracalo.

GOW 2 imho ma lepsze tekstury od KZ2 (uśredniając) choc tez zdarzają sie słabsze miejsca, pozatym  w GOW 2 bardzo mnie rażą detale robione normal mapami na postaciach w momencie gdy kamera robi duże zbliżenie (wolałbym żeby to było robione obiektem tak jak w MGS4)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2136 dnia: Listopada 15, 2008, 18:34:22 pm »
Dlatego trzeba dobrze dobierac slowa, rozni ludzie reaguja w rozny sposob na ta sama inf. To, ze KZ2 tu czy tam bedzie mial takie a nie inne tekstury jest sprawa oczywista. Pamietajacie, ze w konsolach trzeba w pewnych aspektach isc na kompromis. Gdyby wszystkie tekstury w grze byly cudowne, obszar dzialania wielkoscia przypominal Warszawe a AA i AF mialo wartos dajmy na to 16x to konsole nie kosztowałyby dajmy na to 1000 - 1400 a 3k badz nawet 4k.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2137 dnia: Listopada 15, 2008, 18:38:36 pm »
ja zaplacilem za swoja 2500 :P

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2138 dnia: Listopada 15, 2008, 18:50:30 pm »
Ale sie uśmialem czytając takich glupot jak wypisuje pare osób na tym forum :DW killzone 2 slabe tekstury jak już to miejscami srednie(w multi zaznaczmy).Mowie wam jak zobaczycie gre w single to tam nawet srednich nie bedzie(czego nie można powiedzieć o Gow 2 gdzie miejscami są nie slabe a tragiczne tekstury dużo gorsze od najslabszych z jedynki no ale ogólnie grafa lepsza).

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2139 dnia: Listopada 15, 2008, 18:55:40 pm »
Cytuj
ja zaplacilem za swoja 2500
No fakt blu i pewnie cell podbily cene na poczatku. Wyobraz sobie teraz ile musialbys zaplacic gdybys mial na pokladzie cos ala 7900 gtx. Sam uklad graf kosztowalby ~ 1400 zl a nie wolno zapomniec tez o mocniejszym zasilaczu itp.

Cytuj
(czego nie można powiedzieć o Gow 2 gdzie miejscami są nie slabe a tragiczne tekstury dużo gorsze od najslabszych z jedynki no ale ogólnie grafa lepsza)
Mam podobne odczucia.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 18:57:29 pm wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2140 dnia: Listopada 15, 2008, 19:12:15 pm »
W singlu grafa zmiazdzy bedzie  :shock: xD
         

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2141 dnia: Listopada 15, 2008, 19:14:27 pm »
W singlu grafa zmiazdzy bedzie  :shock: xD

Myślę, że gra może zniszczyć wszystko bedzie

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2142 dnia: Listopada 15, 2008, 19:44:31 pm »
niczego nie będzie

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2143 dnia: Listopada 15, 2008, 19:54:55 pm »
niczego nie będzie
nie widzisz ze killzone 2 bije gow2 technicznie animacje oswietlenie zniszczalne otoczenie to niektorych to nie dociera
 Prowokacja

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2144 dnia: Listopada 16, 2008, 08:17:20 am »
Nie wiem ,ale odnioslem wrazenie iz na forum pojawilo sie ostanio kilku "znawcow pecetow" panowie ograrnijcie sie...
ps.jakies forum zlikwidowali na onecie lub wp?   :grin:
To tak na wstepie ludzie przeciez zawsze mowilem ,ze Killzone to przecietna strzelanka bedzie :lol: jesli chodzi o grafke to multi w Metalu mowiac lagodnie tez ssala .Wiec trzeba brac pod uwage,ze to tylko multi dla mnie  gameplay w multi jest dobry,a co niektorym naprawde sie popie!@# w glowkach np(nie mozna bic zarowek czy jeszcze moze nosic worki z piaskiem do piaskownicy) tak na marginesie to od takiej gry wymagal bym ,aby mozna bylo wykrecac zarowki...
Pamietam jak w psxextrim (ktorego juz nie kupuje) mowili ,ze nas graczy oszukali i Killzone nie bedzie tak  wygladac jak na tym  slawnym  "filmiku" ,a co sie okazalo z czasem  to wyglada lepiej  :cool:
I jeszcze porownywac KZ z crajsisem ktore ma swietna zywotnosc ,przecudowny multi i grafike za okolo 4tys(na ta chwile)
Poczekamy do lutego i bedziemy sie spierac na argumenty ,gdyz  nie bede porownywal betyalfa do gotowych juz gier ,ktore maja swoje lata.
I jeszcze jedna rzecz ktos kto nie gral w Killzone 2 online i wypawiada sie o niej bo widzial skrinszoty i jakies tam filmiki to tylko gratulowac  ;-)
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2008, 08:22:18 am wysłana przez wsciekly_blondyn »

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2145 dnia: Listopada 16, 2008, 10:30:31 am »

Pamietam jak w psxextrim (ktorego juz nie kupuje) mowili ,ze nas graczy oszukali i Killzone nie bedzie tak  wygladac jak na tym  slawnym  "filmiku" ,a co sie okazalo z czasem  to wyglada lepiej  :cool:


  :lol: :lol: to się uśmiałem  :lol: :lol:, Chyba dawno nie widziałeś tego renderingu (polecam obejrzeć w wysokiej rozdzielczości), dla przypomnienia autorem sławetnego faka-a jest szweckie studio AXIS.


I jeszcze jedna rzecz ktos kto nie gral w Killzone 2 online i wypowiada sie o niej bo widzial skreenszoty i jakies tam filmiki to tylko gratulowac  ;-)

 :lol: :lol: :lol:Najlepsze jest to że wśród osób nie dających sobie złego słowa powiedzieć o tej (bardzo dobrze zapowiadającej się) grze jest może z 10% tych którzy mają klucz do bety, a te same osoby (tzn nie mające klucza do bety) rzucają tekstami: "jak nie grałeś to nie gadaj"   :lol: :lol: :lol: co za hipokryzja ...ale w sumie zabawni jesteście (czytać was to lepsze niż  program "Piotr Bałtroczyk przedstawia"  :D )

P.S. Ja niestety nie załapałem się na klucz do bety choć spełniłem wiele warunków by zwiększyć szansę.


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2146 dnia: Listopada 16, 2008, 10:55:26 am »

Pamietam jak w psxextrim (ktorego juz nie kupuje) mowili ,ze nas graczy oszukali i Killzone nie bedzie tak  wygladac jak na tym  slawnym  "filmiku" ,a co sie okazalo z czasem  to wyglada lepiej  :cool:


  :lol: :lol: to się uśmiałem  :lol: :lol:, Chyba dawno nie widziałeś tego renderingu (polecam obejrzeć w wysokiej rozdzielczości), dla przypomnienia autorem sławetnego faka-a jest szweckie studio AXIS.


I jeszcze jedna rzecz ktos kto nie gral w Killzone 2 online i wypowiada sie o niej bo widzial skreenszoty i jakies tam filmiki to tylko gratulowac  ;-)

 :lol: :lol: :lol:Najlepsze jest to że wśród osób nie dających sobie złego słowa powiedzieć o tej (bardzo dobrze zapowiadającej się) grze jest może z 10% tych którzy mają klucz do bety, a te same osoby (tzn nie mające klucza do bety) rzucają tekstami: "jak nie grałeś to nie gadaj"   :lol: :lol: :lol: co za hipokryzja ...ale w sumie zabawni jesteście (czytać was to lepsze niż  program "Piotr Bałtroczyk przedstawia"  :D )

P.S. Ja niestety nie załapałem się na klucz do bety choć spełniłem wiele warunków by zwiększyć szansę.


Otóż drogi kolego różnice są ogromne. Jeśli grałeś to zasmakowałeś najlepszego shootera z perspektywy z śliczna i zaawansowana technologicznie grafiką i samo zagranie Cię zmiażdży, zaś oglądanie screenów czy filmów z bety w HD to raptem 65% tego co mógłbyś doświadczyć GRAJĄC ! Uwierz mi że granie, a oglądanie to ogromne różnice i nie powinno się wypowiadać na temat grafiki tudzież gameplayu skoro nie grałeś, a oglądałeś, bo na filmach nie poczujesz tego ociężałego sterowania, efektu wiatru który może wpływać na strzelanie, wszelkie wybuchy i 32 graczy na raz na jednej z ciaśniejszych mapek. Idź do kumpla jednego czy drugiego i pograj tak z 2-3h w WARZONE to zmienisz zdanie na temat gry i jej grafiki ;)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2147 dnia: Listopada 16, 2008, 11:40:10 am »
Cytuj
  Laughing Laughing to się uśmiałem  Laughing Laughing, Chyba dawno nie widziałeś tego renderingu (polecam obejrzeć w wysokiej rozdzielczości), dla przypomnienia autorem sławetnego faka-a jest szweckie studio AXIS.
znowu sie wypowiadasz i nie masz pojęcia...mógłbyś podać adres do sławnego Rendera w HD? jak znajdziesz to oklaski
druga sprawa jest to że nawet teraz wPsxE. po psioczeniu na możliwości Ps3 i sławetnym debilnym tekście Bandita na temat karty3d który ty i tobie podobni powtarzają jak mantrę nawet URAL w nagłówku zapowiedzi Kz2 po ograniu w Lipsku stwierdził że mamy poziom rendera(uświadom sobie - on grał).
Tu na tym forum na temat tej słynnej karty 3d się już nawet nie dyskutuje(ale dyskutowano) bo mamy taki tytuły jak "GT5p, LBP, Kz2, HeRa, Yakuza itd... - które wyraźnie wyglądają lepiej niż możliwości przepotężnej karty 3d z Xa.
Wracając do Kz2 ja grając w grę uważam że nie dość że grafika zachwyca to koncepcja została poszerzona w wielu aspektach i dostajemy produkt lepszy niż zapowiadano - który dokonuje czegoś niesamowicie trudnego - dorównuje ogromnemu hypowi.
Gra broni się sama.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2148 dnia: Listopada 16, 2008, 11:51:26 am »
Cytuj
  Laughing Laughing to się uśmiałem  Laughing Laughing, Chyba dawno nie widziałeś tego renderingu (polecam obejrzeć w wysokiej rozdzielczości), dla przypomnienia autorem sławetnego faka-a jest szweckie studio AXIS.
znowu sie wypowiadasz i nie masz pojęcia...mógłbyś podać adres do sławnego Rendera w HD? jak znajdziesz to oklaski
druga sprawa jest to że nawet teraz wPsxE. po psioczeniu na możliwości Ps3 i sławetnym debilnym tekście Bandita na temat karty3d który ty i tobie podobni powtarzają jak mantrę nawet URAL w nagłówku zapowiedzi Kz2 po ograniu w Lipsku stwierdził że mamy poziom rendera(uświadom sobie - on grał).
Tu na tym forum na temat tej słynnej karty 3d się już nawet nie dyskutuje(ale dyskutowano) bo mamy taki tytuły jak "GT5p, LBP, Kz2, HeRa, Yakuza itd... - które wyraźnie wyglądają lepiej niż możliwości przepotężnej karty 3d z Xa.
Wracając do Kz2 ja grając w grę uważam że nie dość że grafika zachwyca to koncepcja została poszerzona w wielu aspektach i dostajemy produkt lepszy niż zapowiadano - który dokonuje czegoś niesamowicie trudnego - dorównuje ogromnemu hypowi.
Gra broni się sama.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jeśli wg ciebie na obrazku który dałeś prawa strona=lewa strona pod względem grafiki to nie mam pytań. I żeby nie było że fabnboy. Nie mówie o grafice w K2. Nie grałem nie wypowiadam sie. Wierze na słowo że jest tak dobrze jak większość pisze. No ale jak ktoiś na poparcie swojej tezy że gra wygląda jak render daje takiego screena....
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2008, 11:53:35 am wysłana przez windomearl »

mateo

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2149 dnia: Listopada 16, 2008, 12:09:57 pm »
na wyższość rendera zaliczam ogromne połacie terenu, oraz monstrualne obiekty wraz z latającymi machinami.Choć mogę być w błędzie, gdyż takowy etap ze stacji renderowanej może się pojawić. Byłoby bosko!  8)
ps.OGÓŁEM Niesamowicie prezentuje się ta woja.
Graficzny killer z mega klimatem.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2150 dnia: Listopada 16, 2008, 12:14:52 pm »
Oczywiście liczba polygonów i takie tam jest nie do pobicia ale całościowo efekt jest lepszy a co najlepsze wszytko mamy teraz liczone w czasie rzeczywistym.
Zdjęcie było aby uatrakcyjnić wpis :P

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2151 dnia: Listopada 16, 2008, 12:18:39 pm »
Te zdjęcia są z pre alpha zaznaczmy  :D

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2152 dnia: Listopada 16, 2008, 12:22:58 pm »
oświetlenie i kolorystyka jest znacznie lepsza :P


mateo

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2153 dnia: Listopada 16, 2008, 12:26:51 pm »
oświetlenie i kolorystyka jest znacznie lepsza :P
zdecydowanie tak.


Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2154 dnia: Listopada 16, 2008, 12:28:29 pm »
przypominam ze twórcy guerilla zarzekają się jak i swojego czasu Harrison sie zarzekal że aktualny kod killzone'a 2 dorónuje renderowi a nawet jest od niego lepszy  :cool: Mówie wam, poczekajmy na singla  :smile:

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2155 dnia: Listopada 16, 2008, 12:37:52 pm »
Poczekajmy 8-)Zapowiada sie na wizualny :shock:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2156 dnia: Listopada 16, 2008, 12:45:52 pm »
Nom, liczę, że multi pożyje ze 3 lata, tak jak kupię ps3 np. za rok to żebym jeszcze trochę pograł :>

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2157 dnia: Listopada 16, 2008, 12:47:58 pm »
W lutym sie wszystki wyjaśni. Ale graficznie to na pewno bedzie w momencie wyjścia najładniejsza gra na konsole.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2008, 12:57:19 pm wysłana przez windomearl »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2158 dnia: Listopada 16, 2008, 12:49:56 pm »
W lutym sie wszystki wyjaśni. Ale graficznie to na pewno bedzie w momęcie wyjścia najładniejsza gra na konsole.

 :oops:

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2159 dnia: Listopada 16, 2008, 12:51:26 pm »
To pewnie bedzie najladniejsza gra roku 2009!