Autor Wątek: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  (Przeczytany 626499 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6040 dnia: Kwietnia 13, 2009, 10:25:09 am »
A mozna kupic w psstore mgs1? jesli tak to na jakim koncie?
No napalilem sie na mgs3 ale nie mam na czym odpalic musze pomyslec kto ma ps2 ;) albo moze jakis emulator na pc zapodam w sumie ffx dzialalo ok.

Oj do emulatora to potrzebujesz potwora !! Ja na swoim PC E8200, 2GB, 8800GT miałem raptem 10 klatek w MGS3 na samym początku i to na najniższych detalach :/ Oczywiście wszystko podkręcone jeśli chodzi o sprzęt. Taniej wyjdzie pożyczyć PS2 od kumpla lub kupić.

Oj też bym nabył MGS1 szkoda że na razie Japońce go mają :(

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6041 dnia: Kwietnia 13, 2009, 10:27:31 am »
A mozna kupic w psstore mgs1? jesli tak to na jakim koncie?
No napalilem sie na mgs3 ale nie mam na czym odpalic musze pomyslec kto ma ps2 ;) albo moze jakis emulator na pc zapodam w sumie ffx dzialalo ok.

Oj do emulatora to potrzebujesz potwora !! Ja na swoim PC E8200, 2GB, 8800GT miałem raptem 10 klatek w MGS3 na samym początku i to na najniższych detalach :/ Oczywiście wszystko podkręcone jeśli chodzi o sprzęt. Taniej wyjdzie pożyczyć PS2 od kumpla lub kupić.

Oj też bym nabył MGS1 szkoda że na razie Japońce go mają :(
A ponadto ciężko znaleźć działający emulator. Mi sie nie udało.  :sad:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6042 dnia: Kwietnia 13, 2009, 10:30:26 am »
A mozna kupic w psstore mgs1? jesli tak to na jakim koncie?
No napalilem sie na mgs3 ale nie mam na czym odpalic musze pomyslec kto ma ps2 ;) albo moze jakis emulator na pc zapodam w sumie ffx dzialalo ok.

Oj do emulatora to potrzebujesz potwora !! Ja na swoim PC E8200, 2GB, 8800GT miałem raptem 10 klatek w MGS3 na samym początku i to na najniższych detalach :/ Oczywiście wszystko podkręcone jeśli chodzi o sprzęt. Taniej wyjdzie pożyczyć PS2 od kumpla lub kupić.

Oj też bym nabył MGS1 szkoda że na razie Japońce go mają :(
A ponadto ciężko znaleźć działający emulator. Mi sie nie udało.  :sad:
Ja dosłownie pograłem z 10 minut z tym że filmik tzn intro się cieło i miało problemy z dźwiękiem, zaś gameplay ok, Pochodziłem po dżungli pogadałem przez Codec, przelazłem przez błoto na początku i potem błąd i tak na każdym emulatorze i wtyczce graficznej bo to jej wina. O niebo lepiej działa emulator z psx :) Tam zero problemów.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6043 dnia: Kwietnia 13, 2009, 11:38:07 am »
MGS1 to można na PC dostać...z tym że na Xp jest dźwięk rypnięty (raz tylko dla MGSa zrobiłem formata i zainstalowałem windowsa 98, uruchamianie w trybie zgodności nic nie daje).

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6044 dnia: Kwietnia 13, 2009, 11:51:01 am »
MGS1 to można na PC dostać...z tym że na Xp jest dźwięk rypnięty (raz tylko dla MGSa zrobiłem formata i zainstalowałem windowsa 98, uruchamianie w trybie zgodności nic nie daje).
Ale wersja na pc wygląda gorzej bo nie ma tego blura który towarzyszy filmikom itp i ogólnie tak jakoś mniej szczegółów. Wole wersje na PSX ładniejsza jest :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6045 dnia: Kwietnia 13, 2009, 11:52:24 am »
MGS1 to można na PC dostać...z tym że na Xp jest dźwięk rypnięty (raz tylko dla MGSa zrobiłem formata i zainstalowałem windowsa 98, uruchamianie w trybie zgodności nic nie daje).
Ale wersja na pc wygląda gorzej bo nie ma tego blura który towarzyszy filmikom itp i ogólnie tak jakoś mniej szczegółów. Wole wersje na PSX ładniejsza jest :)
polemizowałbym, jak sobie rozdzielczość powiększysz do 1024 to wygląda lepiej od tej na PSXa. No ale nie o grafikę chodzi..szczególnie że to już leciwa gra :)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6046 dnia: Kwietnia 13, 2009, 14:35:12 pm »
Najlepszy dla mnie jest MGS3 :P  To jest najlepsza gra na PS2!!! Przeszedłem to z 5 razy ale to co tam robiłem i ile razy  :lol: Akcje co by było gdyby...Mistrzostwo Swiata!!!
Ja przeszdłen 2 i 4 część dla mnie 3 to najgorsza z tych części co grałem, kiedyś będe musiał sobie kupić 1 część jak pojawi się na PSS.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6047 dnia: Kwietnia 13, 2009, 16:34:13 pm »
MGS1 to można na PC dostać...z tym że na Xp jest dźwięk rypnięty (raz tylko dla MGSa zrobiłem formata i zainstalowałem windowsa 98, uruchamianie w trybie zgodności nic nie daje).
Ale wersja na pc wygląda gorzej bo nie ma tego blura który towarzyszy filmikom itp i ogólnie tak jakoś mniej szczegółów. Wole wersje na PSX ładniejsza jest :)
polemizowałbym, jak sobie rozdzielczość powiększysz do 1024 to wygląda lepiej od tej na PSXa. No ale nie o grafikę chodzi..szczególnie że to już leciwa gra :)
Wiem co mowie bo gralem w wersje na PC na xp i o dziwo chodzila no i procz wyzszej rozdzialki to nie ma nic wiecej gratis ba usuneli efekt rozmycia, ktory na psx jest podczas filmikow a one zyskuja na tym cholernie duzo, brakuje takich detali jak np. blizna na twarzy Snake'a co prawda na chama zobaczysz w wersji na PC jednak na PSX nie trzeba sie wpatrywac by ja zauwazyc. Trzecia sprawa to lepsza kolorystyka no i sterowanie. Bo na PC grajac na padzie mialem wrazenie ze steruje kawalkiem papieru, nie bylo tego lekkiego opoznienia ktore powodowalo ze czuc postac. Dlatego jak grac to polecam emulator psx, nie trzeba do tego mega PC wystarczy sredniak i zagrac w takiej formie anizeli w wersje na PC, ktora jest gorsza moim zdaniem.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6048 dnia: Kwietnia 13, 2009, 16:35:38 pm »
Najlepszy dla mnie jest MGS3 :P  To jest najlepsza gra na PS2!!! Przeszedłem to z 5 razy ale to co tam robiłem i ile razy  :lol: Akcje co by było gdyby...Mistrzostwo Swiata!!!
Ja przeszdłen 2 i 4 część dla mnie 3 to najgorsza z tych części co grałem, kiedyś będe musiał sobie kupić 1 część jak pojawi się na PSS.
aż mi się nie chce wierzyć, że grałeś w trójkę ;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6049 dnia: Kwietnia 13, 2009, 17:21:02 pm »
Najlepszy dla mnie jest MGS3 :P  To jest najlepsza gra na PS2!!! Przeszedłem to z 5 razy ale to co tam robiłem i ile razy  :lol: Akcje co by było gdyby...Mistrzostwo Swiata!!!
Ja przeszdłen 2 i 4 część dla mnie 3 to najgorsza z tych części co grałem, kiedyś będe musiał sobie kupić 1 część jak pojawi się na PSS.
aż mi się nie chce wierzyć, że grałeś w trójkę ;)
Podchodziłem do tej gry 2 lub 3 razy i niczym mnie nie przyciagła tylko odrzuciła np. swoją kamerą.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6050 dnia: Kwietnia 13, 2009, 19:02:05 pm »
Najlepszy dla mnie jest MGS3 :P  To jest najlepsza gra na PS2!!! Przeszedłem to z 5 razy ale to co tam robiłem i ile razy  :lol: Akcje co by było gdyby...Mistrzostwo Swiata!!!
Ja przeszdłen 2 i 4 część dla mnie 3 to najgorsza z tych części co grałem, kiedyś będe musiał sobie kupić 1 część jak pojawi się na PSS.
aż mi się nie chce wierzyć, że grałeś w trójkę ;)
Podchodziłem do tej gry 2 lub 3 razy i niczym mnie nie przyciagła tylko odrzuciła np. swoją kamerą.

To trzeba było zagrać w "Subsistence" :



Troszkę trudniej sie robi i już "chartkorofcy" płaczą :cool:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6051 dnia: Kwietnia 13, 2009, 20:42:04 pm »
Najlepszy dla mnie jest MGS3 :P  To jest najlepsza gra na PS2!!! Przeszedłem to z 5 razy ale to co tam robiłem i ile razy  :lol: Akcje co by było gdyby...Mistrzostwo Swiata!!!
Ja przeszdłen 2 i 4 część dla mnie 3 to najgorsza z tych części co grałem, kiedyś będe musiał sobie kupić 1 część jak pojawi się na PSS.
aż mi się nie chce wierzyć, że grałeś w trójkę ;)
Podchodziłem do tej gry 2 lub 3 razy i niczym mnie nie przyciagła tylko odrzuciła np. swoją kamerą.

To trzeba było zagrać w "Subsistence" :



Troszkę trudniej sie robi i już "chartkorofcy" płaczą :cool:
Lepiej na siłe grać w gre jak się nie poboba tak?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6052 dnia: Kwietnia 14, 2009, 09:50:09 am »
Już po świętach więc zmykać mi z tym offtopem do innego działu :P.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6053 dnia: Kwietnia 15, 2009, 21:21:44 pm »
Najlepszy dla mnie jest MGS3 :P  To jest najlepsza gra na PS2!!! Przeszedłem to z 5 razy ale to co tam robiłem i ile razy  :lol: Akcje co by było gdyby...Mistrzostwo Swiata!!!
Ja przeszdłen 2 i 4 część dla mnie 3 to najgorsza z tych części co grałem, kiedyś będe musiał sobie kupić 1 część jak pojawi się na PSS.
aż mi się nie chce wierzyć, że grałeś w trójkę ;)
Podchodziłem do tej gry 2 lub 3 razy i niczym mnie nie przyciagła tylko odrzuciła np. swoją kamerą.
A bo kamera w trójce tak diametralnie różni się od tej w dwójce, nie?  ._.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6054 dnia: Kwietnia 15, 2009, 21:42:00 pm »
Sama kamera się nie różni, jednak w dwójce był radar, na którym widziałeś przeciwników - gdzie są, w którą stronę patrzą, więc nie było sytuacji, że musiałeś co chwila przystawać i się rozglądać po otoczeniu; do tego industrialne otoczenie z MGS2/TTS, gdzie wszystko było jasne i czytelne było prostsze do ogarnięcia, niż dżungla z MGS3 pełna drobnych wzniesień, traw, krzaków i innych pierdół (kilkakrotnie mi się zdarzyło, że nie zauważyłem przeciwnika, bo "zlał" się z otoczeniem ._.). Ja akurat mam to szczęście, że grałem w wersję Subsistence, jednak nie dziwię się, jeżeli komuś gra ze standardową kamerą mogła nie odpowiadać.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6055 dnia: Kwietnia 15, 2009, 21:47:59 pm »
Maruda z Ciebie jest :-D Spoczywała na Tobie odpowiedzialność i jej nie udźwignąłeś :cool:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6056 dnia: Kwietnia 16, 2009, 00:10:55 am »
Sama kamera się nie różni, jednak w dwójce był radar, na którym widziałeś przeciwników - gdzie są, w którą stronę patrzą, więc nie było sytuacji, że musiałeś co chwila przystawać i się rozglądać po otoczeniu; do tego industrialne otoczenie z MGS2/TTS, gdzie wszystko było jasne i czytelne było prostsze do ogarnięcia, niż dżungla z MGS3 pełna drobnych wzniesień, traw, krzaków i innych pierdół (kilkakrotnie mi się zdarzyło, że nie zauważyłem przeciwnika, bo "zlał" się z otoczeniem ._.). Ja akurat mam to szczęście, że grałem w wersję Subsistence, jednak nie dziwię się, jeżeli komuś gra ze standardową kamerą mogła nie odpowiadać.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No, tu nie mogę się nie zgodzić co do radaru i sterylnego otoczenia, mimo, że mi to zupełnie nie przeszkadzało, serio. Chodzi mi o to przejście paru metrów i przechodzenie w FPP żeby obczaić teren.

Co do zlewania się z otoczeniem, to wg mnie to jest na plus i bardziej realistyczne.

A co do spoilera, to rozwiń proszę temat, bo w końcu wiadomo w jakim stanie ona była - gdybyś znalazł się na miejscu Snake'a to nie traktowałbyś tego jeszcze bardziej emocjonalnie? :) Ja potrafiłem się mocno wczuć w jego sytuację, taka empatia we mnie drzemie O___o


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6057 dnia: Kwietnia 16, 2009, 00:35:48 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6058 dnia: Czerwca 12, 2009, 11:58:34 am »
Nowy patch do Metal Gear Online

Cytuj
Dziś mija rok od premiery Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Konami ma dziś ujawnić, co przygotowało dla nas z okazji rocznicy swojego ostatniego dziecka. Póki co, bazując na tym co dane było nam usłyszeć na podcaście Kojimy. Już za 4 dniMetal Gear Online otrzyma stosowny update opatrzony numerkiem 1.33. Ponadto posiadacze Scene Packu otrzymają dostęp do nowej mapki Shadow Moses i grywalnego "Snejka". W obliczu MGS:Rising wierzycie jeszcze że dostaniemy dodatkowe epizody z Raidenem? Bo ja już nie bardzo. Miejmy nadzieje że chociaż trofea nie okażą się plotką. Jak tylko pojawią się oficjalne wieści w tej sprawie, wrzucimy stosowne info.


http://www.ps3site.pl/burza-minela-a-my-czekamy-dalej/18678/
NO BRAIN - NO GAIN


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6059 dnia: Czerwca 12, 2009, 13:11:50 pm »
Dodaliby trofea i sprzedaż gry by podskoczyła. Konami, tak trudno posiedzieć godzinę przed klawiaturą?

Ichtio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-06-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6060 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:51:01 pm »
Liczę po cichu na trofea, po co mają robić nową grę skoro jakieś kiczowate trofea potrafią podnieść sprzedaż.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6061 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:30:58 pm »
Wspomnę jedynie, że to najlepszy ekskluzywny tytuł na PS3. Jeżeli Rising pobije czwartego MGS'a (emocjonalnie, gameplayowo) to będzie koniec świata ;)

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6062 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:45:59 pm »
Jeżeli Rising pobije czwartego MGS'a (emocjonalnie, gameplayowo) to będzie koniec świata ;)
Oby tylko Rising miał coś wspólnego z poprzednimi MGS ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6063 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:57:49 pm »
Ma Raidena. To już jakiś wspólny pierwiastek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6064 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:59:33 pm »
Mortal Kombat też ma Raidena. To znaczy że jest spokrewniony z MGS'em? :P

Tarniak

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6065 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:05:52 pm »
Mortal Kombat też ma Raidena. To znaczy że jest spokrewniony z MGS'em? :P
Oczywiście, że tak. Na wyłączonym telewizorze Mortal Kombat to nawet tactical espionage.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6066 dnia: Sierpnia 07, 2009, 11:22:04 am »
Konami issues statement on MGS4 trophy patch


Cytuj
In the latest Kojima Productions podcast, Sean Eyestone issued the following statement:

Just to address one issue that we?ve been getting a lot of comments about. And this is, of course, about trophies.

I just wanna tell everybody out there right now that your voices are being heard and that we?re not ignoring you. We hear everything that you are saying. It?s just that we can?t say anything just yet.

But as soon as we have something to say, we will announce it. So, if we can just ask everyone to be patient, we will give you an answer. But right now we can?t say anything. So we just ask for everyone?s understanding with that and just ask for everybody to remain patient and we?ll let you know.

http://www.examiner.com/examiner/x-6894-SF-Console-Game-Examiner~y2009m8d7-Konami-issues-statement-on-MGS4-trophy-patch

f5k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-03-2006
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6067 dnia: Sierpnia 07, 2009, 12:54:51 pm »
Kojima sie wybiera na Gamescom wiec może te trofea tam ogłosi na konfie Sony i MGS1 na psn eu.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6068 dnia: Sierpnia 08, 2009, 14:18:09 pm »
Kojima sie wybiera na Gamescom wiec może te trofea tam ogłosi na konfie Sony i MGS1 na psn eu.
Właśnie tak mi się wydaje że MGS już dawno był by w EU Store, ale Sony chce powiedzieć jak "dba" o Europejskich graczy i wypuszcza właśnie MGSa.

A co do trofeów--DAWAĆ MI JE!!!

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6069 dnia: Sierpnia 09, 2009, 18:44:47 pm »
Chłopaki, jak oceniacie stopień trudności w "czwórce"? Big Boss Hard nada się na pierwsze podejście?

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6070 dnia: Sierpnia 09, 2009, 18:48:09 pm »
Chłopaki, jak oceniacie stopień trudności w "czwórce"? Big Boss Hard nada się na pierwsze podejście?
Tak. Zdecydowanie się nada.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6071 dnia: Sierpnia 09, 2009, 18:56:28 pm »
Chłopaki, jak oceniacie stopień trudności w "czwórce"? Big Boss Hard nada się na pierwsze podejście?
Tak. Zdecydowanie się nada.
Ok, thx. :-D

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6072 dnia: Sierpnia 10, 2009, 11:11:59 am »
Kojima sie wybiera na Gamescom wiec może te trofea tam ogłosi na konfie Sony i MGS1 na psn eu.
Pewnie zapowie MGS4 Subcostam z trofeami, dodatkowa misja, dodatkowa kamera, kilkoma nowymi broniami i mozliwoscia instalacji calej gry, a nie jak było to do tej pory (swoja droga najgłubsza rzecz z jaka sie spotkałem).
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6073 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:44:08 pm »
A może MGS4 ma jeszcze szansę trafić na XO? Byłoby miło, tak czy inaczej pewnie prędzej czy później pogram w niego na PS3, ale wolałbym prędzej :wink:. Może jakieś szczegóły na temat Rising sypnie?

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6074 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:56:13 pm »
Może jakieś szczegóły na temat Rising sypnie?

OBY

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6075 dnia: Sierpnia 10, 2009, 14:22:20 pm »
Cytuj
mozliwoscia instalacji calej gry,
OBY!!!! bo pomimo iż instalacja fajnie pokazana (Snake + te komunikaty) to wolałbym aby jej nie było. Albo chociaż niech będzie taka opcja w łatce wraz z trofeami.

el becetol

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6076 dnia: Sierpnia 12, 2009, 15:20:13 pm »
Kojima sie wybiera na Gamescom wiec może te trofea tam ogłosi na konfie Sony i MGS1 na psn eu.
Pewnie zapowie MGS4 Subcostam z trofeami, dodatkowa misja, dodatkowa kamera, kilkoma nowymi broniami i mozliwoscia instalacji calej gry, a nie jak było to do tej pory (swoja droga najgłubsza rzecz z jaka sie spotkałem).

Albo zapowie MGS4 na x360 z acziwmentami. 8)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6077 dnia: Sierpnia 12, 2009, 15:52:08 pm »
To z tymi instalacjami to wcale nie taka głupia rzecz. Tzn, z punktu zdrowia somatycznego :P No ale nikt nie chce, aby mu narzucano siłą jaki ma prowadzić tryb życia.

Co prawda Hideo nie powinien wymuszać na graczach czegoś takiego, ale zrobił to, aby posiedzenie przed konsolą nie trwało za długo. Z technicznego punktu nie było to absolutnie konieczne. Tym bardziej, że te instalacje mają miejsce za każdym razem. Za to na pewno było skuteczne - jestem pewien, że niejeden w trakcie instalacji wstał i się choć troszkę ruszył, chociażby do kibla lub kuchni.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6078 dnia: Sierpnia 12, 2009, 18:25:14 pm »
Za to na pewno było skuteczne - jestem pewien, że niejeden w trakcie instalacji wstał i się choć troszkę ruszył, chociażby do kibla lub kuchni.

Ja osobiście odpalałem papierosa. Instalacje trwały koło 5 minut (idealny czas), cały czas pojawiały sie jakieś napisy (wiec za daleko nie chcialem odchodzić) do tego na ekranie był Snake kopcący szluga (sugestia podprogowa?). Jestem pewien że takich jak ja było zdecydowanie więcej, niż ludzi którzy w tym czasie byli sie przejśc na powietrze albo robili przysiady :cool:


 



sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #6079 dnia: Sierpnia 23, 2009, 08:24:34 am »
Ja jointa zapaliłem  :)  Właśnie... W jakiej cenie można wychaczyć teraz mgs4? Odbiłem się troche i znowu kupiłem konsolke.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2009, 08:27:06 am wysłana przez sieq »