Autor Wątek: Tekken 6  (Przeczytany 172101 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #960 dnia: Lipca 20, 2009, 23:46:05 pm »
Exclusive Asuka Kazama Trailer

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #961 dnia: Lipca 21, 2009, 00:59:54 am »
W życiu tego nie kupie :lol:

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #962 dnia: Lipca 21, 2009, 01:14:07 am »
Głosu tego komentatora chyba bym w grze nie zniósł :shock:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #963 dnia: Lipca 21, 2009, 18:00:16 pm »
W życiu tego nie kupie :lol:
Ja wręcz przeciwnie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #964 dnia: Lipca 22, 2009, 21:43:36 pm »
Ten rzut z dwudziestej ósmej sekundy. Poezja.

Chyba tylko Diabeł Trzeci, ewentualnie Dragon Age tak growo oderwie mnie od kolejnych pojedeynków.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #965 dnia: Lipca 22, 2009, 22:41:54 pm »

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #966 dnia: Lipca 23, 2009, 09:32:06 am »
Ja może i jestem fanką DOA, ale przez to że nie widać na horyzoncie szansy na DOA5 chyba nie mam wyjścia i qpie T6  :shock: Bijatyki po prostu wymierają...
A i tak mam nadzieje że T6 da mi wystarczająco dużo frajdy  :cool:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #967 dnia: Lipca 26, 2009, 14:39:42 pm »
SDCC 09: Multilevels Gameplay (Cam) HD

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #968 dnia: Lipca 30, 2009, 06:34:37 am »
Cytuj
To promote the new version of Tekken 6 due out on the PlayStation 3 later this year, Bandai has created a limited edition PS3 skin to get people excited.

The bad news however is that a spokesman for the company told us that although around 200 were in existence, there are no plans to offer the "skin" to the general public.

http://www.pocket-lint.com/news/news.phtml/25939/tekken-ps3-mod-game-launch.phtml


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #969 dnia: Lipca 30, 2009, 06:52:53 am »
Tak Ryo, prezentuje się również uroczo.

Nice Girl, to nieprawda, że ten gatunek jest na wymarciu. Przecież jakiś czas temu zagrywaliśmy się w VF5, a później dostaliśmy SC IV. Udeżył następnie nowy MK i przecudny wręcz SF IV.
Dodaj do tego wszelakie gry sportowe - boks, UFC i otrzymasz kompletny obraz - przecież każdy liczący się tytuł (wyjątkowo bez DoA) dostał kontynuację.

A w kolejce czeka kilka nowych pozycji - vide VF5r, czy właśnie T6. Stąd wydatek rzędu 300zł na arcade stick, nie będzie stracony. A , że jesteś fanką wspaniałej serii, jaką DoA niewątpliwie jest i, że reprezentujesz tak zwaną płeć piękną, stąd +.

A ta oklejona PS3. Niby art niczego sobie, jednak piękno sprzętu Sony nie powinno być kalane w taki sposób.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #970 dnia: Sierpnia 11, 2009, 14:36:28 pm »
Tekken 6 to arrive October 30th
http://www.mcvuk.com/news/35343/Tekken-6-to-arrive-October-30th

Cytuj
Collector and limited edition packs priced

Namco Bandai has announced that Tekken 6 will hit UK shelves on Friday October 30th.

The publisher has also priced its upcoming Arcade Stick and Collector's edition packs.

The Arcade Stick set, which includes a 100-page art book, copy of the game and a specially-designed wireless Hori fighting stick, will retail for ?149.99.

The Collector's pack will cost ?69.99, and contains the art book, game, exclusive poster and a sweatshirt designed by the development team.

The normal game has an RRP of ?49.99.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #971 dnia: Sierpnia 15, 2009, 17:29:12 pm »
To prawie przed imieninami sobie sprawię. Uroczo. Ciekawe jak będzie wyglądała lista dzbanów do zdobycia. Jakieś propozycje ?

- zdobądź wszystkie postaci w grze ( czyli zalicz ją każdym) - stawiam na srebro.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #972 dnia: Sierpnia 15, 2009, 20:05:44 pm »
walnij 5x ewhf kazem i zakoncz 6'ym - złoto
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #973 dnia: Sierpnia 15, 2009, 20:50:14 pm »
Prawa strona, Jack/Marduk - na miśki z racji łapek krótkich nie wejdzie - kąt 4-16% i ściana (ta niekoniecznie, ale pomocna jest).

Ale jak w SF IV za takie wymagające rzeczy dawali brąz/srebro - i to za wszytko, to nie ma mowy. Raczej wygrana iluś tam walk on line, opcjonalnie kupno wszystkiego, wszystkim w sklepie.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #974 dnia: Sierpnia 20, 2009, 15:45:22 pm »
Story Trailer


Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #975 dnia: Sierpnia 20, 2009, 18:35:17 pm »
To prawie przed imieninami sobie sprawię. Uroczo. Ciekawe jak będzie wyglądała lista dzbanów do zdobycia. Jakieś propozycje ?

- zdobądź wszystkie postaci w grze ( czyli zalicz ją każdym) - stawiam na srebro.
Podobno wszyscy mają być dostępni od początku, tak więc zostaje tylko "zalicz ją każdym".

Tango

  • Gość
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #976 dnia: Sierpnia 21, 2009, 05:19:20 am »
looknelem na nowy trailer z psn i krotko mowiac, graficznie to jest jakis niesmaczny zart :mad:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #977 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:28:26 pm »
To prawie przed imieninami sobie sprawię. Uroczo. Ciekawe jak będzie wyglądała lista dzbanów do zdobycia. Jakieś propozycje ?

- zdobądź wszystkie postaci w grze ( czyli zalicz ją każdym) - stawiam na srebro.
Podobno wszyscy mają być dostępni od początku, tak więc zostaje tylko "zalicz ją każdym".

Podobno PO też miała byc najlepszą alternatywą dla młodych ludzi, a teraz każdy student ich wyklina.

Jednak może być - te obecne niezdrowe trendy. W T DR też tak przecież było prawda. Ogólnie nie popieram akcji. Ni chu, chu.
   


Niemal nagi Heniek z głową Kumy .... No to się porobiło.
Zapewne będzie grą wspaniałą nowy Tekken, ale jakby tak wyrzucić te durne strzelania z łuku, vulcana i najlepiej Boba, córę Boskona i tego nowego (nie , nie Miguela, albo chociaż design mu zmienić)....to byłoby o wiele lepiej.
Ale jeszcze tylko nieco ponad dwa miesiące. Oby on line hulał jak w SF IV a nie T DR.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #978 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:32:12 pm »
Jak to jest, że w T6 Bob przeszkadza ale już w takim SF4 Rufus jest ok? Co do łuku i innych "dodatków" to po zobaczeniu xxx liczby walk widziałem może 1 moment, w którym ktoś tego użył i zrobił to na dodatek po KO.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #979 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:52:01 pm »
To prawie przed imieninami sobie sprawię. Uroczo. Ciekawe jak będzie wyglądała lista dzbanów do zdobycia. Jakieś propozycje ?

- zdobądź wszystkie postaci w grze ( czyli zalicz ją każdym) - stawiam na srebro.
Podobno wszyscy mają być dostępni od początku, tak więc zostaje tylko "zalicz ją każdym".

Podobno PO też miała byc najlepszą alternatywą dla młodych ludzi, a teraz każdy student ich wyklina.

Jednak może być - te obecne niezdrowe trendy. W T DR też tak przecież było prawda. Ogólnie nie popieram akcji. Ni chu, chu.

Cytuj
Tekken 6 will feature 40 characters, and all of them will be available from the very beginning. Should make anyone who got frustrated fighting SFIV's Seth very happy.
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3175046

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #980 dnia: Sierpnia 29, 2009, 08:23:32 am »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #981 dnia: Sierpnia 29, 2009, 10:04:19 am »
Mi pasuje.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tango

  • Gość
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #982 dnia: Sierpnia 29, 2009, 21:26:43 pm »
Postacie mozna przelknac, ale podloze to tragedia :(

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #983 dnia: Sierpnia 30, 2009, 12:11:01 pm »
No tak. Od zarania dziejów podłoże w Teeken jest najistotniejsze. To trochę jak droga (pobocze) w Burnout. Podczas gry zwraca ktoś uwagę? Pewnie, można się zatrzymać i pooglądać, co i jak, ale bez przesady by o to marudzić - to zupełnie jak kilka mniej okazałych tekstur w Kz2. Też się przecież znajdzie.

Posiadam w domu m. in. SF IV, SC IV, jak i VF5 i jakoś nie widzę tego by przy nich biednie się najnowszy Tekken prezentował.
A wszelakie "tło jest nędzne, podłoga biedna, gra wygląda żałośnie", to wg mnie gruba przesada.

Pewnie aphelion.... Każdy choć średnio zaawansowany gracz, przywita przeciwnika talonem od Hwo, czy liczącym 16fps EWGF od Kazimieża, czy DJ, zabierając przy tym 1/2 energii, podczas gdy ten będzie się chciał bawić pierdołami typu puszczanie pingwinów w 40k/s, które na dodatek nie odbiorą nawet 1/4 energii. Raczej można to traktować w formie taunt i faktycznie nikt na poważnie nie będzie tego robił - chyba, że po K.O. Za duże ryzyko. Jednak taka forma przekazu od namco niekoniecznie musi się podobać. O ilę , jak wspominałem , cięcie toporem Devil Jin'a jeszcze można przełknąć, to o tyle 4ro metrowa fryzura u Pawła , którą atakuje przeciwnika, czy odrywanie sobie głów, już niekoniecznie.

A z tym dostępem wszystkich postaci od początku, to pojechali równo po bandzie twórcy.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #984 dnia: Sierpnia 30, 2009, 12:28:30 pm »
Posiadam w domu m. in. SF IV, SC IV, jak i VF5 i jakoś nie widzę tego by przy nich biednie się najnowszy Tekken prezentował.
A wszelakie "tło jest nędzne, podłoga biedna, gra wygląda żałośnie", to wg mnie gruba przesada.
Maiłem (nie)przyjemność pograć w nowego tekkena na automatach i uwierz mi, że gra wygląda beznadziejnie. Postacie plastikowe, potworny aliasing, a tła to porażka - bardzo często tekstury jak z wczesnych gier na PS2. Wiele aren z TTT wyglada zdecydowanie ładniej od tych z T6 - i uwaga nie przesadzam. Ogólnie to gra wygląda jak T5 HD tylko, że z dużym aliasingiem, bardziej plastikowym stylem grafiki i często z biedniejszymi teksturami.

Nie zrozumcie mnie źle, jak dzisiał odpalam TTT czy T5 to te gry prezentują się ładnie, mimo iż na codzień gra się w gry na next-genach. T6 również wygląda ładnie, ale w ogóle, ale to w ogóle nie wygląda jak gra a next geny. Uncharted, Girsy, Killzone 2, Wipeout HD, GT5:P, PGR4 oraz wiele, wiele innych gier przyzwyczaiły nas do nowego poziomu grafiki. T6 jak by wyszedł na starcie next-genów to mógłby być jako tako akceptowalny, ale i tak wtedy dałbym za grafike tylko 7/10.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #985 dnia: Sierpnia 30, 2009, 12:42:26 pm »
Bogu dzięki, że w Tk wizualia po pięciu minutach przestają mieć znaczenie, a liczyć zaczyna się soczysta rozgrywka! Szlag mnie już trafia przez to czekanie. Dawać mi to z dobrym trybem online, a nawet na "strzelanie fireball'em z dupy" i inne wygibasy przymknę oko.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #986 dnia: Sierpnia 30, 2009, 18:15:31 pm »
He, he. Kultowy (powiedzmy) tekst. Jak widać pamiętany po tylu latach.

kun jednakowoż ma rację żądając spełnienia jego postulatów. Weźmy takiego T DR (PS3). Już podczas premiery prezentował się mocno przeciętnie, żeby nie napisać słabo.
Nie było to coś, na co gracze czekali. Zwłaszcza, iż namco przy okazji konwersji TTT pokazała, że jak się chce, to można w osłupienie wprawić.

Taki Dead Space, czy FF XII choć wspaniałe to gry, to i tak spędzi się przy nich, powiedzmy góra kilkadziesiąt godzin i cześć. W T6 pasjonaci będą grać do ukazania się kolejnej odsłony, lub innego porządnego mordobicia (ze wskazaniem na pierwszą opcję). A T6 nie ma oprawy 2d i szybko będzie się starzał.

Wysokiej klasy tryb on line jest tu niemal podstawą. VF5, jak i SF IV pokazały, że się da. T DR tego nie pokazał. Oby T6 nie poszedł śladami poprzednika, bowiem zostanie granie tylko gdy zaprosimy kogoś.
Osobiście nie mam nic przeciwko. Zawsze wolałem przedzwonić do Przyjaciela, czy też kilku dobrych kolegów, zrobić coś dobrego do jedzenia i ramię w ramię spędzić kilka godzin przy grze właściwej, niż bawić się on line. Czasy jednak się zmieniają, poza tym jeśli będę miał ochotę na 40min walk o jakiejś niestandardowej porze, ot tak spontanicznie, to dobrze było by gdyby dało się jakieś juggles zrobić, nie to co w T DR, wskakując do sieci.

Piter_neo, tak się składa, iż ja również miałem przyjemność pograć w T6 (nie BR, ale właśnie w T6), i niekoniecznie podzielam to co napisałeś. Wielu moich znajomych rozsianych z tytułu wakacji/urlopu, w pogoni za $ również grało w T6 i podoba im się oprawa. Niektórym bardzo. Poza tym piszesz, że wygląda beznadziejnie, a dajesz, jakby nie było, wysokie 7/10, czyli takie szkolne 4. A to nie jest beznadziejnie niska ocena.

Nie zgodzę się również ze stwierdzeniem, że oprawa to taki T5 w HD. Otóż T 5 w HD , to T DR na PS3 (graficznie). T6 prezentuje się znacznie lepiej. Fakt, nie zachwyca jak przed laty T3, TTT przykładowo, ale pisanie, że wygląda beznadziejnie, to przesada.

Zresztą wymieniłeś graficzne tuzy gatunkowe. Kz2, najładniejszy FPS na konsole, Uncharted, GoW w momencie premiery najpiękniejsze gry, GT5P, klasa sama w sobie, chyba nikt nie oczekuje, że każda nowa gra musi dostawać wszędzie maksymalne noty za grafikę.

Oczywiście Tekken to ikona. Zawsze zachwycał oprawą i przydałoby się by kontynuował to chlubnie, ale co możemy? Nie jesteśmy ani grafikami namco, ani nie siedzimy w zarządzie firmy.
Najwyżej gry można nie kupić, jak komuś oprawa  przeszkadza, tylko niech później nie wypisuje "grafika się w grach nie liczy".


Tango

  • Gość
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #987 dnia: Sierpnia 31, 2009, 00:24:38 am »
No tak. Od zarania dziejów podłoże w Teeken jest najistotniejsze. To trochę jak droga (pobocze) w Burnout. Podczas gry zwraca ktoś uwagę? Pewnie, można się zatrzymać i pooglądać, co i jak, ale bez przesady by o to marudzić - to zupełnie jak kilka mniej okazałych tekstur w Kz2. Też się przecież znajdzie.

Posiadam w domu m. in. SF IV, SC IV, jak i VF5 i jakoś nie widzę tego by przy nich biednie się najnowszy Tekken prezentował.
A wszelakie "tło jest nędzne, podłoga biedna, gra wygląda żałośnie", to wg mnie gruba przesada.

Pewnie aphelion.... Każdy choć średnio zaawansowany gracz, przywita przeciwnika talonem od Hwo, czy liczącym 16fps EWGF od Kazimieża, czy DJ, zabierając przy tym 1/2 energii, podczas gdy ten będzie się chciał bawić pierdołami typu puszczanie pingwinów w 40k/s, które na dodatek nie odbiorą nawet 1/4 energii. Raczej można to traktować w formie taunt i faktycznie nikt na poważnie nie będzie tego robił - chyba, że po K.O. Za duże ryzyko. Jednak taka forma przekazu od namco niekoniecznie musi się podobać. O ilę , jak wspominałem , cięcie toporem Devil Jin'a jeszcze można przełknąć, to o tyle 4ro metrowa fryzura u Pawła , którą atakuje przeciwnika, czy odrywanie sobie głów, już niekoniecznie.

A z tym dostępem wszystkich postaci od początku, to pojechali równo po bandzie twórcy.

Grales w T6? Jest tak, jak pisze Piter. Czy ja sie wypowiadam o gameplayu? Czy ja pisze, ze podloze jest wazne w bijatyce? Czy ja pisze, ze grafa jest najwazniejsza? Ocknij sie chlopie. Sa nowe screeny to je oceniam. Co wiecej mozna ocenic ze screenow? A jak ktos wrzuca screeny to chyba sa one po to, by kazdy mogl wyrazic o nich swoje zdanie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2009, 00:26:11 am wysłana przez Tango »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #988 dnia: Września 02, 2009, 13:52:05 pm »
Jako iż uprawą roli zajmowałem się cały jeden raz - o ile wyrwanie kapusty można uprawą roli nazwać, stąd do statusu chłopa jak to niegrzecznie ująłeś daleko mojej osobie, jak Tuskowi do miana dobrego premiera.

Niepotrzebnie, jak i błędnie zarazem odebrałeś mój post jako atak na to co napisałeś. A tak nie jest. Grzecznie wyraziłem tylko swoje zdanie, a do tego przecież mam prawo. Pisałem przy tym, że miałem przyjemność pogrania w T6 (musiałeś nie doczytać, post na tej stronie) i nie widzę jego brzydoty. Sporo znajomych rozsianych to tu , to tam (chłopi?) również grało w T6 i podzielają moje zdanie. Nikt nie twierdzi, iż mamy do czynienia z boomem graficznym jak przy okazji TTT na PS2, ale też nikt nie stwierdził "bida z nędzą".

Oczywiście masz prawo do swego zdania, bo przecież nie jest tak, że każdy gracz uważa "Okarynę czasu" za najlepszą grę na świecie jak twierdzi wielu. Ba, aphelion stwierdził ostatnio, że Resistance 2 też go graficznie nie przekonuje, ponieważ tak już się składa, że ludzie mają odmienne gusta.

Tylko to "jest tak jak Piter pisze", brzmi jakoś tak totalitarnie. A czemu nie jest tak jak pisze przykładowo Hwo? A Hwo stwierdził, że gra jest znakomita pod kątem graficznym?
Poza tym wątpię, by ktoś podpisał się (nie licząc ciebie)pod słowami "wygląda jak T5 HD (....)". Otóż nie, nie wygląda tak. Inaczej wyszłoby na to, że jeśli obniżyć rozdzielczość T6, to śmiało mógłby się ukazać na PS2. Oczywiście negując tu generowane efekty, z którymi PS2 nie poradzi sobie, bo i nie ma jak, czy ogólnej ilości poligonów - no nie pisz tylko, że Kazuya w T6 wyglada jak jego odpowiednik z T5, tylko w HD. To nie prawda.

Może chciał wyolbrzymić, może przesadził. Ale mocno minął się z faktem oczywistym. Jest jak piszę. Gra ma prawo się nie spodobać graficznie. Nie ujmuje nawet tak jak T5 przy premierze, ale wyglada o kilka klas lepiej niż T DR na PS3, a to właśnie jest graficzny T5 w HD.

Ocknąwszy się jak radzisz, ja radzę tym samym by nie oceniać grafiki (jako kompletną całość) po : zdjęciach, czy tragicznej jakości filmikach, gdyż tym sposobem ktoś zaraz napisze "Hej Burnout/Uncharted wyglądają porządnie, ale bez rewelacji, szczególnie ten pierwszy", a później jakże wymownie, zupełnie jak mój dobry kolega po kilku chwilach spędzonych z Ultimate Box - "o ku**** ale to przej**** wygląda i jak zasuwa".

Pamiętam jak wyglądały zdjęcia (VF4/DoA2) w pewnej katowickiej gazecie (tu VF4). Coś tragicznego. Jak fantastycznie w rzeczywistości te gry się prezentowały , nie trzeba przypominać.




hanza

  • Gość
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #989 dnia: Września 05, 2009, 13:07:54 pm »
Najglosniej  placza lamusy ktore i tak tematu nie ogarniaja. Jak juz wczesnie pisalem T6 jest jedna z najlepszych party games i srednia grafa nie  ptrzeszkadza aby sie przednie bawic.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #990 dnia: Września 06, 2009, 11:47:55 am »
Mniejsza o grafikę. To nie TTT na PS2. Jednemu oprawa będzie się mniej podobała, innemu bardziej. Naturalna kolej rzeczy i nie widzę powodów do kłótni.

Może tak zatem. Jak wam zmiany systemowe podobają? System bound, który zmienia całkowicie dotychczasowy system juggles i zarazem zmieniający system okizame oraz setupów.
Do tego, jak wam podoba się (bądź nie) motyw z podłożem i rage....

Dodatkowo, postacie, na które macie największą chrapkę, a które w ogóle wam do gustu nie przypadły.

O Nancy nawet nie pytam.

mateo

  • Gość
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #991 dnia: Września 06, 2009, 12:21:21 pm »
Najglosniej  placza lamusy ktore i tak tematu nie ogarniaja. Jak juz wczesnie pisalem T6 jest jedna z najlepszych party games i srednia grafa nie  ptrzeszkadza aby sie przednie bawic.


W tym przypadku mamy tą samą sytuację co z serią Pro Evo. Nie liczy się grafa tylko gameplay, a ten w najnowszych odłosnach po prostu robi!

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #992 dnia: Września 06, 2009, 12:36:59 pm »
W tym przypadku mamy tą samą sytuację co z serią Pro Evo. Nie liczy się grafa tylko gameplay, a ten w najnowszych odłosnach po prostu robi!

No w najnowszych Pro Evo to i dobrego gameplayu nie ma.

Powiem tak, T6 na pewno nie będzie diamentem bez skaz, na minus już można policzyć pewne niedociągnięcia graficzne i niektóre z dodanych postaci. Ale na horyzoncie nie widać lepszej bijatyki, stanowczo dosyć mam SC IV i SF IV, a Tekken jak to Tekken kupujesz grę za 1 i pół stówki a masz ją praktycznie przez szereg następnych lat i nieustannie do niej wracasz przy każdej nadarzającej się okazji. I to z jednej prostej przyczyny, ta gra się praktycznie nie starzeje. Graficznie w sumie jest całkiem niezły poziom, sądzę nawet, że wizualia są sporo lepsze od najnowszego SC (najładniejszej chyba bijatyki na rynku), taki nieco ciut mniej plastikowy, stąd narzekać można, ale bez przesady. Zmiany w systemie (słyszałem to od ludzi naprawdę ogarniętych w temacie) ludzie odczytują na +. Także Panowie, można sobie poszczekać, a i tak to jest bijatykowy "musisz-mieć" następnych 2 może nawet 3 lat.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #993 dnia: Września 07, 2009, 01:08:12 am »
Rage jest spoko, bound s mi nie przeszkadza a podłoża mogłoby nie być. Ściany jeszcze jako tako ale nadal im daleko do tego co pokazało DoA. Mi bardzo podoba się chodzony tryb, dawno nie grałem w gierkę pokroju Fighting Force.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #994 dnia: Września 09, 2009, 09:24:03 am »
Boxart and Bundles:
http://www.gamersdigest.net/3518/tekken-6-boxart-and-bundles/

Cytuj
The ?Arcade Stick? bundle (RRP ?149.99) will contain a 100-page art book, a specially designed wireless Hori fighting stick, and of course a copy of Tekken 6.

The ?Limited Edition? bundle (RRP ?69.99) will contain the art book mentioned above, an exclusive poster, a Tekken hoodie and a copy of the game.










aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #995 dnia: Września 09, 2009, 11:26:57 am »
Fajnie wygląda ten z ac.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

mateo

  • Gość
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #996 dnia: Września 09, 2009, 11:42:42 am »
mam jeno nadzieje, że przyzwoicie 'dopakowali' Asukę :)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #997 dnia: Września 09, 2009, 11:49:48 am »
Ma większe cycki - chyba wystarczy.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

mateo

  • Gość
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #998 dnia: Września 09, 2009, 11:55:11 am »
w zupełności tak ;]

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Tekken 6
« Odpowiedź #999 dnia: Września 09, 2009, 20:14:12 pm »
+ Sylvan za zejscie z dupnego topiku o grafice na cos bardziej konkretnego.

Mnie sie bound w ogole nie podoba. Kupmel gral i stwierdzil , ze nie ma to jak wylapac po rage juggles za nie pol, tylko 3/4 krechy.
Postacie , to niech bedzie Phoenix, jakis Miszima (Kaz najpewniej) , no i ktos do kapy  :D Najtanszy szmaciarz w historii tej gry Feng pewnikiem  :D
To do wygrywania  8-) a wywalilbym na zbity pysk kazda panne , zwierzaki i moski typu Bob i ten nowy ......
 8-)
Wracajac do grafiki (ale nie zaczynajmy od nowa, ja sie nie wypowiedzialem), jak dla mnie jest piekna. Bardzo dobrze zrobione postacie , ciekawe efekty, konkretne areny (nie wszytkie) no i dynamika. Zgadzam sie z Sylvanem, ze pisanie ze Tekken 6 , to Tekken 5 HD graficzny to jakas bajka nieprawdziwa  8-)

Pytanie nr 2 teraz. Jak wam |Nancy sie widzi - ja powiem tak - co za go** jakis Front Mission z tego robia .......