Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2694573 razy)

0 użytkowników i 172 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1160 dnia: Listopada 30, 2007, 14:28:47 pm »
Uważajcie, bo i ja zacznę cykać zdjęcia z GOW.

Na nieszczęście niektórych również tą grę posiadam  :grin:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1161 dnia: Listopada 30, 2007, 14:29:46 pm »
Cytuj
Boom headsthot! GOW leży i się podnieść nie może. No bonus Insiak. Próbowałeś ale nie wyszło.
- a o kłódce już nic nie napiszesz?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1162 dnia: Listopada 30, 2007, 14:32:41 pm »
dokladnie_zal sie juz robi jak trzeba przez to przeszukiwac forum_ znajdzcie sobie lepiej kobiete i ulzyjcie troche a nie szukacie ciagle bzdetnych porownan bo naprawde duzo ludzi sie z tego smieje i ma was za przyglupow :x
Co prawda to prawda :P, jakbyście tak szukali kobiet jak screeny bo byście sie od nich nie odpędzili później i nam forum byście nie zaśmiecali :mad:.
Wy zwalacie, że Marcepan ciągle pokazuje 1 screena i tylko Unchartet mówi ale za to Anonimowy i reszta mówią tylko GoW :?.

mowia GOW, H3, Bioshock, niektorzy jeszcze Crisis :D mozna jeszcze spomniec WarHound

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1163 dnia: Listopada 30, 2007, 14:42:46 pm »
MarcePan chcesz jakies inne fotki ? Wiesz, ja moge ich nacykac mnostwo, a Ty dalej bedziesz pokazywal JEDEN screen, na ktorym jest ladna textura (z daleka :lol:).



Nom a w GOW nawet z daleka nie jest ładna. :lol: Chcesz więcej fotek? Prosze bardzo:

Kolorowo sraczkowo-buraczkowo i teksturowo wręcz ch....o:


Ależ niesamowicie pięknie papkowate tektsury:


No i mój ulubiony. Grafika ostra jak żyleta jednorazowego użytku po 30 goleniach zarostu mamuta:


Należy pamiętać że roślinność (jeśli tak to można nazwać) w GOW to zwykłe bitmapki (nie starczyło mocy X0?) a ta w Uncharted to pełne 3D. Nathan posiada tyle animacji że Markus wygląda przy nim jak by miał koła w kuper wsadzonego podczas jakiegokolwiek ruchu. Bohater Uncharted może mieć mokre ubranie i takich smaczków jest cala masa. No i najważniejsze, czyli interakcja z otoczeniem. Spróbujcie się schować za jakąś zasłoną w Uncharted a granat przeciwnika zaraz ją wysadzi w powietrze. W GOW wszystko jest z tytanu i ani drgnie po ostrzale. Te gry dzieli przepaść technologiczna i czy tego chcecie czy nie taka jest prawda.


Opublikowane: Listopad 30, 2007, 14:39:21
Cytuj
Boom headsthot! GOW leży i się podnieść nie może. No bonus Insiak. Próbowałeś ale nie wyszło.
- a o kłódce już nic nie napiszesz?

Kłódka to metalowe urządzenie służące do spinania ze sobą elementów zamykających drzwi, pokrywy pojemników i inne ruchome przegrody.

Składa się z obudowy, w której mieści się mechanizm, oraz ruchomego pałąka, który otwiera i zamyka obręcz jaką tworzy kłódka. Otwieranie i zamykanie kłódki odbywa się za pomocą klucza lub zamka szyfrowego albo jak w przypadku Nathana za pomocą broni palnej.

DjCbool

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-04-2007
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1164 dnia: Listopada 30, 2007, 14:46:17 pm »
Bez pier******  chodź mam 2 konsole i jestem postronną osobą to powiem że 100x bardziej podaba mi się GEARS OF WAR demo uncharted mi się podobało ale gameplay został odkrojony z GOW i GOW ma multi :) a uncharted po za grafa nie ma nic. GOW ma swój kliMAT  ale nie mówie że uncharted jest złą gra dam mu szanse do premiery

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1165 dnia: Listopada 30, 2007, 14:47:11 pm »
Ze specjalną dedykacją dla masterdechy:



Niech piękno tych desek będzie z Wami  :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1166 dnia: Listopada 30, 2007, 14:47:35 pm »
MarcePan chcesz jakies inne fotki ? Wiesz, ja moge ich nacykac mnostwo, a Ty dalej bedziesz pokazywal JEDEN screen, na ktorym jest ladna textura (z daleka :lol:).



Nom a w GOW nawet z daleka nie jest ładna. :lol: Chcesz więcej fotek? Prosze bardzo:

Kolorowo sraczkowo-buraczkowo i teksturowo wręcz ch....o:


Ależ niesamowicie pięknie papkowate tektsury:


No i mój ulubiony. Grafika ostra jak żyleta jednorazowego użytku po 30 goleniach zarostu mamuta:


Należy pamiętać że roślinność (jeśli tak to można nazwać) w GOW to zwykłe bitmapki (nie starczyło mocy X0?) a ta w Uncharted to pełne 3D. Nathan posiada tyle animacji że Markus wygląda przy nim jak by miał koła w kuper wsadzonego podczas jakiegokolwiek ruchu. Bohater Uncharted może mieć mokre ubranie i takich smaczków jest cala masa. No i najważniejsze, czyli interakcja z otoczeniem. Spróbujcie się schować za jakąś zasłoną w Uncharted a granat przeciwnika zaraz ją wysadzi w powietrze. W GOW wszystko jest z tytanu i ani drgnie po ostrzale. Te gry dzieli przepaść technologiczna i czy tego chcecie czy nie taka jest prawda.


Opublikowane: Listopad 30, 2007, 14:39:21
Cytuj
Boom headsthot! GOW leży i się podnieść nie może. No bonus Insiak. Próbowałeś ale nie wyszło.
- a o kłódce już nic nie napiszesz?

Kłódka to metalowe urządzenie służące do spinania ze sobą elementów zamykających drzwi, pokrywy pojemników i inne ruchome przegrody.

Składa się z obudowy, w której mieści się mechanizm, oraz ruchomego pałąka, który otwiera i zamyka obręcz jaką tworzy kłódka. Otwieranie i zamykanie kłódki odbywa się za pomocą klucza lub zamka szyfrowego albo jak w przypadku Nathana za pomocą broni palnej.


ta klodka to mnie rozwaliles:D

a ja dorzuce od siebie teksturki z Crisis a co tam, czas wam pokazac ze PC tym tytulem  wyprzedzil to co mamy dostepne na konsolach :D



ten troszke gorszej jakosci ale i tak niezle:D

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1167 dnia: Listopada 30, 2007, 14:48:09 pm »
Uważajcie, bo i ja zacznę cykać zdjęcia z GOW.

Na nieszczęście niektórych również tą grę posiadam  :grin:

Przed chwila cos o sieganiu dna i jakims mule, a teraz sam chcesz sie przylaczyc ?

W ogole twoj post zabrzmial jak grozba, niezle sie zestresowales tymi fotkami :lol:


PS. Uncharted jest sliczne (mimo, ze usuneli zoom'a bo obnaza jakosc textur :lol:), tyle tylko ze Gears of War rowniez. Czy tego chcecie czy nie.

EDIT:

MarcePan: juz raz Cie pograzylem, wiec nie bede specjalnie dla Ciebie robil tych samych fotek aparatem, zeby pokazac tak jak w pierwszym przypadku, ze zdjecia z IGN to niezly shit ;]

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1168 dnia: Listopada 30, 2007, 14:51:53 pm »
a ja dorzuce od siebie teksturki z Crisis a co tam, czas wam pokazac ze PC tym tytulem  wyprzedzil to co mamy dostepne na konsolach :D
To po co kupiłeś X0 skoro tak jarasz się teksturami Crysisa? Mogłeś kupić kompa który uciągnie tą grę.

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1169 dnia: Listopada 30, 2007, 14:55:27 pm »
MarcePan ochocza wrzuca fotki z IGNu wiec co ja bede sie szczypac ;] Podziwiajcie spektakularne Uncharted :lol:






« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2007, 14:57:57 pm wysłana przez Insiak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1170 dnia: Listopada 30, 2007, 14:56:04 pm »
Uważajcie, bo i ja zacznę cykać zdjęcia z GOW.

Na nieszczęście niektórych również tą grę posiadam  :grin:

Przed chwila cos o sieganiu dna i jakims mule, a teraz sam chcesz sie przylaczyc ?

W ogole twoj post zabrzmial jak grozba, niezle sie zestresowales tymi fotkami :lol:


PS. Uncharted jest sliczne (mimo, ze usuneli zoom'a bo obnaza jakosc textur :lol:), tyle tylko ze Gears of War rowniez. Czy tego chcecie czy nie.

EDIT:

MarcePan: juz raz Cie pograzylem, wiec nie bede specjalnie dla Ciebie robil tych samych fotek aparatem, zeby pokazac tak jak w pierwszym przypadku, ze zdjecia z IGN to niezly shit ;]

Jakiego zoom'a usunęli z Uncharted?

Co do pogrążania to tak Insiak IGN ma screen'y feee a Insiak już superowe. Wyślij im swoje fotki na maila to może Cię przyjmą tam do pracy.

@Iras
Deski w Resistance wyglądają o niebo lepiej. Ja bym GOW do R:FoM porównywał a nie do Uncharted bo to różnica przynajmniej trzech klas.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1171 dnia: Listopada 30, 2007, 14:56:43 pm »

Kolorowo sraczkowo-buraczkowo i teksturowo wręcz ch....o:



Pamiętajmy że tekstury to nie wszystko.

Hau.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1172 dnia: Listopada 30, 2007, 14:57:32 pm »
MarcePan ochocza wrzuca fotki z IGNu wiec co ja bede sie szczypac ;] Podziwiajcie spektakularne Uncharted :lol:






Dobry screen. Widać na nim roślinność 3D, której w GOW można szukać ze świecą a i tak nie znajdziesz. :cool:

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1173 dnia: Listopada 30, 2007, 15:00:45 pm »
Przepiekna roslinnosc ... nie ma co  :lol: :lol: :lol:




Dobra styka, teraz kazdy moze porownac screeny z IGN ;] PWND :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1174 dnia: Listopada 30, 2007, 15:03:21 pm »
Pamiętajmy że tekstury to nie wszystko.

Hau.

Co się dziwisz. Jak już dyskutujemy na poziomie małp to trzeba się przystosować i jechać równo. Nie ma że boli. :P Pomyśl co by było jak by ktoś zaczął gadać o innych aspektach graficznych o których GOW może tylko pomarzyća które znajdziesz masowo w Uncharted. No ale na razie jesteśmy na poziomie tekstur więc jedziemy dalej z tym koksem. :lol:
Opublikowane: Listopad 30, 2007, 15:02:00
Przepiekna roslinnosc ... nie ma co  :lol: :lol: :lol:




Dobra styka, teraz kazdy moze porownac screeny z IGN ;] PWND :lol:

Ale przynajmniej jest ta roślinność. W GOW jak już się zdarzy to oglądamy piękne liście niczym z Paper Mario. :lol:

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1175 dnia: Listopada 30, 2007, 15:05:59 pm »
Biedny MarcePan, swiat mu sie zawalil ;] Na kazdym forum go jada  :lol: Lepiej daruj sobie te porownania bo zle na tym wychodzi Uncharted  :lol:

"W GOW jak już się zdarzy to oglądamy piękne liście niczym z Paper Mario"

Widac, ze na oczy Gears'ow nie widzial 8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1176 dnia: Listopada 30, 2007, 15:07:34 pm »
@MarcePan - skończ powtarzać tą bitmapową roślinność, bo poza tym, że jest to już nudne, jest zwyczajną bzdurą.

GoW ma świetną grafikę. Moim zdaniem Uncharted jest trochę ładniejsze. GoW ma rok, a pozatym sporo niedoróbek maskuje szarobura kolorystyka. Jednak porównanie do Resistance jest śmieszne.

Pokazywanie na zmianę najładniejszych elementów z jednej i najbrzydszych z drugiej gry jest gó*no warte.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1177 dnia: Listopada 30, 2007, 15:08:55 pm »
Jak dla mnie marcepan musi miec jakiegos haka na administracje, bo ludzie przy zdrowych zmyslach czytajacy go by juz go dawna zbanowali dla zasady... Wez sie ogarnij czlowieku bo chyba ci ten uncharted skonczyl sie po 8 godzinach i znowu 24/7 na forum trolujesz.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1178 dnia: Listopada 30, 2007, 15:11:11 pm »
Pamiętajmy że tekstury to nie wszystko.

Hau.

Co się dziwisz. Jak już dyskutujemy na poziomie małp to trzeba się przystosować i jechać równo. Nie ma że boli. :P Pomyśl co by było jak by ktoś zaczął gadać o innych aspektach graficznych o których GOW może tylko pomarzyća które znajdziesz masowo w Uncharted. No ale na razie jesteśmy na poziomie tekstur więc jedziemy dalej z tym koksem.


Ale przynajmniej jest ta roślinność. W GOW jak już się zdarzy to oglądamy piękne liście niczym z Paper Mario. :lol:

Twój argument z roślinnością jest marny. Roślinność 3D mieliśmy w MGS3, bo akcja toczyła się jakby nie patrzeć na terenach leśnych. Tak samo z Uncharted. Jakby to wyglądało gdyby gra, która się dzieje w obszarze gdzie jest pełno roślinności miała bitmapowe rośliny. W Gearsach natomiast nie było potrzeby robienia dopracowanej roślinności.

Choć przyznaję Ci rację, że w niektórych miejscach tekstury w GoW są słabe. No ale nie przesadzaj! Jest to piękna gra i tego nie zmienisz. Uncharted jest równie piękny i tego Ci zazdroszczę.

Zresztą, myśl sobie co chesz. Ale nie przekonuj na siłę kogoś, kto ma odmienne zdanie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2007, 15:13:44 pm wysłana przez Youn »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1179 dnia: Listopada 30, 2007, 15:11:24 pm »
Biedny MarcePan, swiat mu sie zawalil ;] Na kazdym forum go jada  :lol: Lepiej daruj sobie te porownania bo zle na tym wychodzi Uncharted  :lol:

"W GOW jak już się zdarzy to oglądamy piękne liście niczym z Paper Mario"

Widac, ze na oczy Gears'ow nie widzial 8)

No i znowu chciałeś coś udowodnić ale po raz kolejny nie wyszło. Ehh biedny Ty jesteś. Starasz się ale ciągle Ci nie wychodzi.

BTW. Deski w GOW rulez. :lol: :lol: :lol: Poziom PS2.

PS. Weno pokaż gdzie mnie jadą? Marzyć to możesz ale po cichu. A teraz wracaj do obserwowania forum bo jak tylko wyskoczysz nagle z jakimiś tekstami to tylko polewka jest.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1180 dnia: Listopada 30, 2007, 15:13:04 pm »
a ja dorzuce od siebie teksturki z Crisis a co tam, czas wam pokazac ze PC tym tytulem  wyprzedzil to co mamy dostepne na konsolach :D
To po co kupiłeś X0 skoro tak jarasz się teksturami Crysisa?
Żeby na nim grać?

Btw - ktoś jest za zamknięciem tego tematu - wrzucam ankietkę ;)

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1181 dnia: Listopada 30, 2007, 15:14:27 pm »
@MarcePan - skończ powtarzać tą bitmapową roślinność, bo poza tym, że jest to już nudne, jest zwyczajną bzdurą.

GoW ma świetną grafikę. Moim zdaniem Uncharted jest trochę ładniejsze. GoW ma rok, a pozatym sporo niedoróbek maskuje szarobura kolorystyka. Jednak porównanie do Resistance jest śmieszne.

Pokazywanie na zmianę najładniejszych elementów z jednej i najbrzydszych z drugiej gry jest gó*no warte.

No i wlasnie o to chodzi. Dla mnie rowniez Uncharted jest troszke ladniejsze, ale nie moge strawic, ze ten troll wypisuje takie bzdury i nikt nie stara sie go sprowadzic na ziemie ;]

MarcePan:

Gdzie Cie jada ? Tutaj i na forum PSXE :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1182 dnia: Listopada 30, 2007, 15:17:22 pm »
Choć przyznaję Ci rację, że w niektórych miejscach tekstury w GoW są słabe. No ale nie przesadzaj! Jest to piękna gra i tego nie zmienisz. Uncharted jest równie piękny i tego Ci zazdroszczę.

Youn a kto tu nie przesadza na tym forum? Każdy pieprzy głupoty a ja leje tylko wodę na młyn. Iras raz pisze o dnie a zaraz potem sam się na nim znajduje, Sora próbuje dać do zrozumienia że niewygodny dla niego MarcePan powinien zostać zbanowany a Insiak zjawia się niczym Batman i usilnie broni swoich racji by potem znów zamilczeć i stać się biernym obserwatorem.

Tylko na forum GO są możliwe takie wałki. Pośmiać się można i rozerwać. Nie odbierajmy sobie tej przyjemności. :P

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1183 dnia: Listopada 30, 2007, 15:18:00 pm »
Cytuj
Ja bym GOW do R:FoM porównywał a nie do Uncharted bo to różnica przynajmniej trzech klas.
- 4 jak nie 5!!!

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1184 dnia: Listopada 30, 2007, 15:18:18 pm »
Von Zay - Też tak myślałem, że zamknięcie byłoby dobre, ale czy nie sądzisz, że wtedy ta fala gówna rozlałaby się równomiernie po wszystkich innych tematach?
Anonimowego jestem jeszcze w stanie zrozumieć, w końcu dostaje za te tabelki kasę, ale MarcePan i reszta - szkoda słów...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1185 dnia: Listopada 30, 2007, 15:18:50 pm »
Gdzie Cie jada ? Tutaj i na forum PSXE :lol:

Na forum PSXE? Gdzie? W temacie PS3 vs X0 gdzie wiele osób przyznało mi rację? No Ciebie to nigdzie nie jadą bo Ty siedzisz cicho i tylko od czasu do czasu wpadasz z jakimiś bzdetami by potem zostać pojechanym przez czynnych użytkowników forum.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1186 dnia: Listopada 30, 2007, 15:21:50 pm »
panowie tu naprawde mamy rzez, caly SystemWars powinno byc podpiete do tematu "co was ostatnio rozsmieszylo":D


Cytuj
Ja bym GOW do R:FoM porównywał a nie do Uncharted bo to różnica przynajmniej trzech klas.
- 4 jak nie 5!!!


wg. mnie to juz inna generacja
Opublikowane: Listopad 30, 2007, 15:19:57
Von Zay - Też tak myślałem, że zamknięcie byłoby dobre, ale czy nie sądzisz, że wtedy ta fala gówna rozlałaby się równomiernie po wszystkich innych tematach?
Anonimowego jestem jeszcze w stanie zrozumieć, w końcu dostaje za te tabelki kasę, ale MarcePan i reszta - szkoda słów...


Marcepan ma misje przekonac wszystkich do SONY itd. itp.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1187 dnia: Listopada 30, 2007, 15:23:17 pm »
Btw - ktoś jest za zamknięciem tego tematu - wrzucam ankietkę ;)

Nie mogę zagłosować w ankiecie, ale jestem za.

Do tego ostre dupienie za wojny w innych tematach.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1188 dnia: Listopada 30, 2007, 15:26:49 pm »
Ja jestem na nie. Cała agresja wylewana tutaj przeniesie się do "zwykłych tematów". Spodziewajcie się screenów za Halo:CE w temacie o Uncharted.  :D
Opublikowane: Listopad 30, 2007, 15:25:19
Btw - ktoś jest za zamknięciem tego tematu - wrzucam ankietkę ;)

Do tego ostre dupienie za wojny w innych tematach.

A później pretensje. "Za co ostrzeżenie. Mod idiota!"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1189 dnia: Listopada 30, 2007, 15:26:49 pm »
panowie tu naprawde mamy rzez, caly SystemWars powinno byc podpiete do tematu "co was ostatnio rozsmieszylo":D


Cytuj
Ja bym GOW do R:FoM porównywał a nie do Uncharted bo to różnica przynajmniej trzech klas.
- 4 jak nie 5!!!


wg. mnie to juz inna generacja
Opublikowane: Listopad 30, 2007, 15:19:57
Von Zay - Też tak myślałem, że zamknięcie byłoby dobre, ale czy nie sądzisz, że wtedy ta fala gówna rozlałaby się równomiernie po wszystkich innych tematach?
Anonimowego jestem jeszcze w stanie zrozumieć, w końcu dostaje za te tabelki kasę, ale MarcePan i reszta - szkoda słów...
Marcepan ma misje przekonac wszystkich do SONY itd. itp.

Ad1.
Zgadzam się w 100%. Tam by ten temat idealnie pasował.

Ad2.
Resistance ma najładniej rozbijające się szyby EVER! :P

Ad3.
Napisał fanboy M$. Przyganiał kocioł garnkowi. :P

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1190 dnia: Listopada 30, 2007, 15:27:21 pm »
Na forum PSXE? Gdzie? W temacie PS3 vs X0 gdzie wiele osób przyznało mi rację? No Ciebie to nigdzie nie jadą bo Ty siedzisz cicho i tylko od czasu do czasu wpadasz z jakimiś bzdetami by potem zostać pojechanym przez czynnych użytkowników forum.

1. Nikt Ci nie przyznal racji
2. Mam ciekawsze rzeczy niz siedzenie dzien w dzien na forach i nawracanie
3. Czesciej udzielam sie w podobnym temacie na Neo +, mozesz zajrzec ;]
4. Nikt mnie nie jedzie oprocz Ciebie, czyli w sumie nikt  :lol:

Dziecko nie klam, bo Cie Bozia pokara :lol:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1191 dnia: Listopada 30, 2007, 15:27:46 pm »
@MarcePan - skończ powtarzać tą bitmapową roślinność, bo poza tym, że jest to już nudne, jest zwyczajną bzdurą.

GoW ma świetną grafikę. Moim zdaniem Uncharted jest trochę ładniejsze. GoW ma rok, a pozatym sporo niedoróbek maskuje szarobura kolorystyka. Jednak porównanie do Resistance jest śmieszne.

Pokazywanie na zmianę najładniejszych elementów z jednej i najbrzydszych z drugiej gry jest gó*no warte.
No high-five dla Irasa!

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1192 dnia: Listopada 30, 2007, 15:29:00 pm »
Cytuj
Marcepan ma misje przekonac wszystkich do SONY itd. itp.
- Renderki Sony chłopakowi z głowy zrobiły kaszkę mannę. Teraz w grach na ps3 doszukuje się takiej grafiki jak obiecywało Sony. Jak widać jak sobie dobrze wkręcisz na banie to ją możesz zobaczyć. Bo przecież gdyby jej nie widział to by takich bzdur nie pisał i tak się nie kłócił. 

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1193 dnia: Listopada 30, 2007, 15:29:46 pm »
Zastanawiałem sie pomiedzy Tak a Tak, ale potem niespodziewanie wybrałem Tak.

Chociaz teraz mam ochote zmienic na Tak ;/

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1194 dnia: Listopada 30, 2007, 15:47:42 pm »
ja wybralem nie bo nie chce zeby to cale szambo sie rozlalo po reszcie tematow:D


a tak btw.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 741
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1195 dnia: Listopada 30, 2007, 15:48:07 pm »
@MarcePan - skończ powtarzać tą bitmapową roślinność, bo poza tym, że jest to już nudne, jest zwyczajną bzdurą.

GoW ma świetną grafikę. Moim zdaniem Uncharted jest trochę ładniejsze. GoW ma rok, a pozatym sporo niedoróbek maskuje szarobura kolorystyka. Jednak porównanie do Resistance jest śmieszne.

Pokazywanie na zmianę najładniejszych elementów z jednej i najbrzydszych z drugiej gry jest gó*no warte.
No high-five dla Irasa!

No ja przybijam - GeoW ma świetną grafę (szczególnie na moim PC ;-)), z resztą dokładnie tak samo jak Uncharted

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1196 dnia: Listopada 30, 2007, 16:18:38 pm »
Cytuj
3. Czesciej udzielam sie w podobnym temacie na Neo +, mozesz zajrzec ;]
Nieeeeeeeeeeeeeee... ! :shock:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1197 dnia: Listopada 30, 2007, 16:26:20 pm »
whodze na stronke HMV:D chcialem sobie ceny XO obczaic a tam:

Cytuj
Stock is on its way...

We're expecting a delivery of more Xbox 360 consoles week commencing December 3rd. Order now to avoid disappointment. All bundles will be fulfilled at the price you pay for them when ordered. Please note that any bundle games may be shipped prior to the delivery of the console.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Thank you.


marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1198 dnia: Listopada 30, 2007, 16:49:03 pm »

a ja dorzuce od siebie teksturki z Crisis a co tam, czas wam pokazac ze PC tym tytulem  wyprzedzil to co mamy dostepne na konsolach :D



śnisz kolego  :lol:



Jako, ze posiadam oba sprzety moge porobic rowniez fotki:

A teraz bonusik. Wiecie czemu w Uncharted nie mozna robic duzego zoom'a ? Tutaj macie odpowiedz :lol:



Uncharted ma efekt blura i jak byś stanął, pod innym kontem do tej ściny była by ostra jak żyleta. Sorry no bonus  8) Widać dokładnie, że blur się zastosował bo wycelowałeś bardziej na drugi plan. Normalny efekt.

Co do kłódki to sprawdzę, ale domyślam się, że to tak widać tylko na tym przerywniku, bo strzelałem do niej już ze 30 razy i tego nie zauważyłem... (widać uznali, że tego nie będzie widać to po co mieli się bawić w kłódkę  :lol: )

Za to wystarczy zobaczyć teksturę podłoża za tą bramą, czy roślinę obok i porównać z tymi deskami Irasa, podłożem od Marcepana  :lol: (Girsów)

No to lece z Girsami:

screen 1:


Tutaj widzimy maxpayne 1 z PC czy PS2: tekstury, design, grafika + postać z UT3  :lol:

screen 2:

Prosze powiększyć  :-D wtedy można zobaczyć texturę po lewej z voodoo1, trawę z TNT - jak to Marcepan określił bitmapy 2D (ps. a śmiali się z drzew 4D w GT5P a tu nawet 4D nie ma  :lol:), ogólnie "na tym screenie" grafa z dupy i tyle,po prostu jest masa uproszczeń graficznych, szczególnie słabe są (niech będzie, niektóre) textury czego w Uncharted Drake Fortunie doświadczyć się nie da!!  :-x

Porównanie Girsów z PC (chodzą płynnie w 720p na Athlon 3000+; 7300GT 256MB  :lol: 1GB DDR2):
Xbox360:

PC j/w:


 :lol:

Ps. Gow jest świetną grą ale to pare klas niżej od UDF, animacja, rośliny, tekstury, engine, fizyka, + smaczki jak woda i rozpixelowane kłódki  :lol: Z przyjemnością zaliczce girsy u siostry w święta na jej PC  :cool:

Ps. myślałem że to wymagająca gra a to ci psikus  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2007, 17:04:56 pm wysłana przez marcinps3 »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1199 dnia: Listopada 30, 2007, 17:18:15 pm »
żal mi Cię, jeżeli Gears'y u Ciebie czy tam Twojego kolegi tak wyglądają, u mnie sprawa wygląda zupełnie inaczej. porównanie screenów z crisis i uncharted to jakiś śmiech. porównujesz niemalże zdjęcie do gierki (bardzo ślicznej zresztą).

tak w ogóle to chyba czas to zakończyc.
ta wymiana zdań przypomina kłótnie o to która zupa jest lepsza: ogórkowa czy pomidorowa???