Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2526864 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14360 dnia: Lutego 07, 2009, 15:49:58 pm »
dałeś UDF Ocena za grafike: - 8/10
Lem prowokujesz z jajem muszę ci to przyznać ;)


Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14361 dnia: Lutego 07, 2009, 15:50:52 pm »
Ngx-  :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14362 dnia: Lutego 07, 2009, 15:53:30 pm »
Modele postaci mnie nie zachwycaja (szczegolnie wrogow) wybuchy tez nie, zlozonosc obiektow to nic szczegolnego (no chyba ze ktos lubi sie podniecac roslinka ktora reaguje na to ze ktos/cos przez nia przebieglo) destrukcji tu praktycznie nie uswiadczymy z wykonanie leveli pozostawia duzo do zyczenia... (no powiedzmy ze do 4 poziomu jest bardzo dobrze nie liczac 1 )

Co jest nie tak w modelach postaci? Wyglądają jak ludzie a w dodatku reagują na wodę i są mokrzy.

Co jest nie tak z wybuchami? Bo są inne niż GeOW2 to są beee?

Złożoność obiektów to nic szczególnego? Fajnie gdyby GeOW2 miał taką złożoność obiektów. Roślinność 3D, która reaguje na bohatera to nie w kij dmuchał bajer.

Fajnie że w GeOW2 jest lepsza destrukcja. Naobiecywali że dadzą zniszczalne środowisko i lipa.

Lem jesteś wyjątkowo nieobiektywny. Oceniając jedną grę wypisujesz jej same plusy, a inną gnoisz wytykając śmieszne minusy.
Chyba nie zamierzasz mi powiedziec ze modele postaci w U:DF sa lepsze niz w GeoW2? Wybuchy sa dla Ciebie ok???? :shock: Przypatrzyles sie kiedys tym wybuchom? Nie chodzi mi o to ze sa inne niz te w girsach bo taki KZ2 tez ma inne wybuchy i te mi sie bardzo podobaja. Fajnie ze sa roslinki ktore reaguja na naszego bohatera tez mi sie to podoba (w sumie zalezy te wielkie trawy chyba w 4 poziomie tym niby najgorszym wygladaja raczej przekomicznie), ale to nie znaczy ze U:DF ma lepsza zlozonosc obiektow niz GeoW2. Girsy maja zdecydowanie lepsza destrukcje aczkowliek nie jest to to co obiecywali tworcy o czym tez jest wspomniane w mojej video recenzji. AAaa co do mojej obiektywnosci ja wcale nie twierdze ze Girsy sa idelane. Jest duzo tekstur ktore mocno odbiegaja od pozostalych oprocz tego mocno przeszkadza mi na sile dodany watek fabularny a juz zachowanie sie cial po smierci to jakas porazka (goscie chyba waza 100g  :lol: )

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14363 dnia: Lutego 07, 2009, 16:00:02 pm »
Ok, w takim razie woda jest wykonana lepiej w Gow? W którym momencie można popływać Marcusem (nie licząc brodzenia w krwi), w którym momencie postacie odbijają się w tafli wody?Ba , gdzie jest woda odbijająca otoczenie?
 Oświetlenie jest lepsze? Pokaż , które obiekty rzucają cienie padające na Marcusa oprócz innych postaci i pojazdów oraz drzewek w tym etapie podczas jazdy na "koniku".
 Dynamiczne cieniowanie jest lepsze? Oświeć mnie w takim  razie Marcusową latarką i zaserwuj filmik z poziomu na miarę Silent Hill jeśli chodzi o zabawę z cieniami.
Postacie , ok , pisałeś ,że twarze są słabe w UDF , w takim razie przypatrz się im dokładniej i oceń mimikę grywalnych modeli ( w tym temacie serwowałem odpowiednie filmiki, zresztą jeśli o wodę chodzi to też).A to ,że Marcus i ekipa nosi zbroję , wcale nie oznacza ,że są lepiej wykonane, bo uwierz , zapewne więcej polygonów poszło na mimikę gęby oraz fałd na koszuli ,niż na metalowe pancerze.
I zapewniam Cię , modele postaci w GOW nie są the best obcnej generacji, włącz Soul Calibur 4 , zerknij chociażby na "lodową" zbroję oraz miecz Siegfried'a i uwierz ,że zarówno Marek jak i Nat wymiękają w tej kwestii.

Zniszczenia, w tej kwestii UDF nie ma nic do powiedzenia , ale GOW także nie jest jakimś  ósmym cudem świata , parę skryptów (UDF też takie ma) , parę murków i filarów z których leci tynk.
Co do roślinek , widzisz niektórych widocznie jarają , tak jak Ciebie niezniszczalne robalo/murki.

Powiedz mi, czemu teraz na potrzeby video recenzji UDF otrzyma za grafę + 8 albo i 9?
Przejdziesz coś więcej niż sektor z dema?

Co do jednego się zgodzę , te wybuchy są takie dziwne trochę , ale nuklearny dymek daje radę:)


O właśnie zapomniałem o tym bajerze , jak Drake ładnie stawia stopy na trupach a nie bawi się w football:)
: Luty 07, 2009, 15:54:34 pm
Przerwa w naparzaniu się padami, panowie! Czas na rozwiązanie zgadywanki ;-)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Bez obrazy , ale daj następnym razem coś w co ludzie grają a nie dostają jako przydział do Arcade :smile:
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2009, 16:02:49 pm wysłana przez Jurass »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14364 dnia: Lutego 07, 2009, 16:02:17 pm »
Ok, w takim razie woda jest wykonana lepiej w Gow? W którym momencie można popływać Marcusem (nie licząc brodzenia w krwi), w którym momencie postacie odbijają się w tafli wody?Ba , gdzie jest woda odbijająca otoczenie?
 Oświetlenie jest lepsze? Pokaż , które obiekty rzucają cienie padające na Marcusa oprócz innych postaci i pojazdów oraz drzewek w tym etapie podczas jazdy na "koniku".
 Dynamiczne cieniowanie jest lepsze? Oświeć mnie w takim  razie Marcusową latarką i zaserwuj filmik z poziomu na miarę Silent Hill jeśli chodzi o zabawę z cieniami.
Postacie , ok , pisałeś ,że twarze są słabe w UDF , w takim razie przypatrz się im dokładniej i oceń mimikę grywalnych modeli ( w tym temacie serwowałem odpowiednie filmiki, zresztą jeśli o wodę chodzi to też).A to ,że Marcus i ekipa nosi zbroję , wcale nie oznacza ,że są lepiej wykonane, bo uwierz , zapewne więcej polygonów poszło na mimikę gęby oraz fałd na koszuli ,niż na metalowe pancerze.
I zapewniam Cię , modele postaci w GOW nie są the best obcnej generacji, włącz Soul Calibur 4 , zerknij chociażby na "lodową" zbroję oraz miecz Siegfried'a i uwierz ,że zarówno Marek jak i Nat wymiękają w tej kwestii.

Zniszczenia, w tej kwestii UDF nie ma nic do powiedzenia , ale GOW także nie jest jakimś  ósmym cudem świata w tej kwestii, parę skryptów (UDF też takie ma) , parę murków i filarów z których leci tynk.
Co do roślinek , widzisz niektórych widocznie jarają , tak jak Ciebie niezniszczalne robalo/murki.

Powiedz mi, czemu teraz na potrzeby video recenzji UDF otrzyma za grafę + 8 albo i 9?
Przejdziesz coś więcej niż sektor z dema?

Widze ze zostaly wytoczone ciezsze dziala na mnie  :lol: a ja i tak zdania nie zmienie bo uwazam iz jest ono jak najbardziej sluszne. Dema nie gralem i nigdy nie zagram. Po co mialbym plywac marcusem w wodzie? Jakby to wogole musialo komicznie wygladac  :lol: i raczej z taka zbroja nie daloby rady plywac. Nie twierdze, ze oswietlenie jest lepsze, ale to z Uncharteda rowniez nie zachwyca i raczej jest jako tako przyjemne dla oka jedynie w poziomach dzunglowych  :P Cienie hmmm jakos sobie nie przypominam cieni w GeoWie.... damn it ale spoko przejdzie sie jeszcze raz i wtedy bede jeszcze bardziej zwracal uwage na szczegoly. Logiczne jest ze modele postaci w bijatyce sa najlepsze bo cala moc konsoli zostaje skupiona wlasnie na nich.
Czemu U:DF mialby otrzymac ocene 8+ za grafike? (9 jest malo prawdopodobna juz mowilem ) Ano dlatego ze podczas kolejnego juz przechodzenia tej gry (chyba 5 raz) bede zwracal wieksza uwage na wyzej wymienione przez Ciebie elementy

PS: Spadam grac w karty Magic the Gathering wieczorem bede znowu do Twoich uslug
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2009, 16:03:55 pm wysłana przez Lem »

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14365 dnia: Lutego 07, 2009, 16:04:02 pm »
Cytuj
Bez obrazy , ale daj następnym razem coś w co ludzie grają a nie dostają jako przydział do Arcade :smile:

Toć o to właśnie chodziło... ehhh :)

(a tak swoją drogą, jeśli ktoś to dostał do Arcade - ja niestety nie - i ma to w swojej kolekcji, a nigdy nawet nie odpalił, bo stwierdził, że to badziewna gra na podstawie animacji, to popełnił błąd, bo gra jest naprawdę fajna i grywalna, do tego bardzo ładnie wygląda. Film też zresztą świetny. I mówie zupełnie serio, razem z dziewczyną łupiemy w to od jakiegoś czasu i nawet bajkę specjalnie na te okazje obejrzeliśmy raz jeszcze ;-) )
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2009, 16:07:20 pm wysłana przez ngx »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14366 dnia: Lutego 07, 2009, 16:06:41 pm »
Ngx, akurat porównanie do SH:H mogłeś darować, bo niestety ta gra pod wieloma względami jest raczej daleko w tyle za next-genowymi hitami (chociaŻ ma kilka fajnych rzeczy jeŻeli chodzi o grafikę).
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2009, 16:08:50 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14367 dnia: Lutego 07, 2009, 16:10:13 pm »
Ngx, akurat porównanie do SH:H mogłeś darować, bo niestety ta gra pod wieloma względami jest raczej daleko w tyle za next-genowymi hitami (chociaż ma kilka fajnych rzeczy, jeżeli chodzi o grafikę).

To też było specjalnie, najnowsza część hitowej niegdyś serii a wygląda lekko... nieświeżo. Gorzej niż SH3 momentami :/ Jak pierwszy raz zobaczyłem wykonanie "pieska" na cmentarzu, to odruchowo parsknąłem śmiechem, chociaż chyba płacz i zgrzytanie zębów było by bardziej na miejscu. Ale trzeba przyznać, że zmiana na alternatywną rzeczywistość wygląda nienajgorzej.

A, czy Kameo jest next-genowym hitem? Może była, 3 lata temu. Przypominam, że to gra startowa X0 :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2009, 16:12:06 pm wysłana przez ngx »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14368 dnia: Lutego 07, 2009, 16:15:23 pm »
Widze ze zostaly wytoczone ciezsze dziala na mnie  :lol: a ja i tak zdania nie zmienie bo uwazam iz jest ono jak najbardziej sluszne. Dema nie gralem i nigdy nie zagram. Po co mialbym plywac marcusem w wodzie? Jakby to wogole musialo komicznie wygladac  :lol: i raczej z taka zbroja nie daloby rady plywac. Nie twierdze, ze oswietlenie jest lepsze, ale to z Uncharteda rowniez nie zachwyca i raczej jest jako tako przyjemne dla oka jedynie w poziomach dzunglowych  :P Cienie hmmm jakos sobie nie przypominam cieni w GeoWie.... damn it ale spoko przejdzie sie jeszcze raz i wtedy bede jeszcze bardziej zwracal uwage na szczegoly. Logiczne jest ze modele postaci w bijatyce sa najlepsze bo cala moc konsoli zostaje skupiona wlasnie na nich.
Czemu U:DF mialby otrzymac ocene 8+ za grafike? (9 jest malo prawdopodobna juz mowilem ) Ano dlatego ze podczas kolejnego juz przechodzenia tej gry (chyba 5 raz) bede zwracal wieksza uwage na wyzej wymienione przez Ciebie elementy

PS: Spadam grac w karty Magic the Gathering wieczorem bede znowu do Twoich uslug
Wiesz , że przeczysz sam sobie? :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14369 dnia: Lutego 07, 2009, 16:20:23 pm »
Widze ze zostaly wytoczone ciezsze dziala na mnie  :lol: a ja i tak zdania nie zmienie bo uwazam iz jest ono jak najbardziej sluszne. Dema nie gralem i nigdy nie zagram. Po co mialbym plywac marcusem w wodzie? Jakby to wogole musialo komicznie wygladac  :lol: i raczej z taka zbroja nie daloby rady plywac. Nie twierdze, ze oswietlenie jest lepsze, ale to z Uncharteda rowniez nie zachwyca i raczej jest jako tako przyjemne dla oka jedynie w poziomach dzunglowych  :P Cienie hmmm jakos sobie nie przypominam cieni w GeoWie.... damn it ale spoko przejdzie sie jeszcze raz i wtedy bede jeszcze bardziej zwracal uwage na szczegoly. Logiczne jest ze modele postaci w bijatyce sa najlepsze bo cala moc konsoli zostaje skupiona wlasnie na nich.
Czemu U:DF mialby otrzymac ocene 8+ za grafike? (9 jest malo prawdopodobna juz mowilem ) Ano dlatego ze podczas kolejnego juz przechodzenia tej gry (chyba 5 raz) bede zwracal wieksza uwage na wyzej wymienione przez Ciebie elementy

PS: Spadam grac w karty Magic the Gathering wieczorem bede znowu do Twoich uslug
Wiesz , że przeczysz sam sobie? :lol:

Przecze sam sobie powiadasz tak? W ktorym momencie? 

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14370 dnia: Lutego 07, 2009, 16:21:14 pm »
Widze ze zostaly wytoczone ciezsze dziala na mnie  :lol: a ja i tak zdania nie zmienie bo uwazam iz jest ono jak najbardziej sluszne. Dema nie gralem i nigdy nie zagram. Po co mialbym plywac marcusem w wodzie? Jakby to wogole musialo komicznie wygladac  :lol: i raczej z taka zbroja nie daloby rady plywac. Nie twierdze, ze oswietlenie jest lepsze, ale to z Uncharteda rowniez nie zachwyca i raczej jest jako tako przyjemne dla oka jedynie w poziomach dzunglowych  :P Cienie hmmm jakos sobie nie przypominam cieni w GeoWie.... damn it ale spoko przejdzie sie jeszcze raz i wtedy bede jeszcze bardziej zwracal uwage na szczegoly. Logiczne jest ze modele postaci w bijatyce sa najlepsze bo cala moc konsoli zostaje skupiona wlasnie na nich.
Czemu U:DF mialby otrzymac ocene 8+ za grafike? (9 jest malo prawdopodobna juz mowilem ) Ano dlatego ze podczas kolejnego juz przechodzenia tej gry (chyba 5 raz) bede zwracal wieksza uwage na wyzej wymienione przez Ciebie elementy

PS: Spadam grac w karty Magic the Gathering wieczorem bede znowu do Twoich uslug
Wiesz , że przeczysz sam sobie? :lol:

Przecze sam sobie powiadasz tak? W ktorym momencie? 
W prawie każdym?


BTW:
PS: Spadam grac w karty Magic the Gathering wieczorem bede znowu do Twoich uslug
Szybko ten czas leci  :shock:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14371 dnia: Lutego 07, 2009, 16:30:22 pm »
Widze ze zostaly wytoczone ciezsze dziala na mnie  :lol: a ja i tak zdania nie zmienie bo uwazam iz jest ono jak najbardziej sluszne. Dema nie gralem i nigdy nie zagram. Po co mialbym plywac marcusem w wodzie? Jakby to wogole musialo komicznie wygladac  :lol: i raczej z taka zbroja nie daloby rady plywac. Nie twierdze, ze oswietlenie jest lepsze, ale to z Uncharteda rowniez nie zachwyca i raczej jest jako tako przyjemne dla oka jedynie w poziomach dzunglowych  :P Cienie hmmm jakos sobie nie przypominam cieni w GeoWie.... damn it ale spoko przejdzie sie jeszcze raz i wtedy bede jeszcze bardziej zwracal uwage na szczegoly. Logiczne jest ze modele postaci w bijatyce sa najlepsze bo cala moc konsoli zostaje skupiona wlasnie na nich.
Czemu U:DF mialby otrzymac ocene 8+ za grafike? (9 jest malo prawdopodobna juz mowilem ) Ano dlatego ze podczas kolejnego juz przechodzenia tej gry (chyba 5 raz) bede zwracal wieksza uwage na wyzej wymienione przez Ciebie elementy

PS: Spadam grac w karty Magic the Gathering wieczorem bede znowu do Twoich uslug
Wiesz , że przeczysz sam sobie? :lol:

Przecze sam sobie powiadasz tak? W ktorym momencie? 
W prawie każdym?


BTW:
PS: Spadam grac w karty Magic the Gathering wieczorem bede znowu do Twoich uslug
Szybko ten czas leci  :shock:

No czas szybko leci...
Ale teraz juz na serio ide grac znaczy sie juz gram, i przegrywam na dodatek  :mad:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14372 dnia: Lutego 07, 2009, 16:31:17 pm »
Jak pierwszy raz zobaczyłem wykonanie "pieska" na cmentarzu, to odruchowo parsknąłem śmiechem, chociaż chyba płacz i zgrzytanie zębów było by bardziej na miejscu.

Nie wierzę, że po zobaczeniu Margaret Holloway cokolwiek w tej grze mogło Cię jeszcze pod względem graficznym zszokować :lol:.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14373 dnia: Lutego 07, 2009, 16:48:18 pm »
Lem powiedz mi co jest nie tak w wykonaniu postaci w Uncharted? To że nie maja wielkiej świecącej jak psie jaja zbroi, nie znaczy że są słabo wykonanie.

Jeśli dla Ciebie roślinność 3D to nic takiego, to w takim razie o czym tu dyskusja. W ogóle jeśli uważasz że oświetlenie w Uncharted jest takie sobie, to co powiesz o oświetleniu w GeOW2, które jest tragiczne.

W ogóle o czym tutaj mowa. Jeśli ktoś uważa że U:DF ma grafikę na -8 to jest śmieszne samo w sobie. Ciekawe czy jakikolwiek recenzent na świecie wystawił taką ocenę za oprawę dla tej gry.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14374 dnia: Lutego 07, 2009, 16:51:57 pm »
Ciekawe czy jakikolwiek recenzent na świecie wystawił taką ocenę za oprawę dla tej gry.

No jeden był i zwał się Lem. :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14375 dnia: Lutego 07, 2009, 16:52:34 pm »
Zmieniając temat.

Pograłem trochę w MLB09. Ludzie możecie mnie zlinczować, ale ta gra powoduje taką minę u mnie O_O.
Zmienne pory dnia, przez co oświetlenie się zmienia, brudzące się ubrania (bardzo realistycznie to wygląda) czy mnące się spodnie i koszulka w tak realny sposób, przyprawiają o szok. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak żałuję że nie wiem o co dokładnie chodzi w tej grze. :P
Graficy którzy robili tą grę, powinni zostać przesunięci do team'ów odpowiedzialnych za najbardziej oczekiwane tytuły na PS3.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14376 dnia: Lutego 07, 2009, 17:13:51 pm »
Zmieniając temat.

Pograłem trochę w MLB09. Ludzie możecie mnie zlinczować, ale ta gra powoduje taką minę u mnie O_O.
Zmienne pory dnia, przez co oświetlenie się zmienia, brudzące się ubrania (bardzo realistycznie to wygląda) czy mnące się spodnie i koszulka w tak realny sposób, przyprawiają o szok. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak żałuję że nie wiem o co dokładnie chodzi w tej grze. :P
Graficy którzy robili tą grę, powinni zostać przesunięci do team'ów odpowiedzialnych za najbardziej oczekiwane tytuły na PS3.

Pograj trochę dłużej i ogarnij zasady, bo gameplay dorównuje grafice...
: Luty 07, 2009, 17:00:24 pm
KILLZONE 2 DEMO IS BETTER THAN ANYTHING THE 360 CAN AND WILL EVER OFFER



Oglądać i nie dyskutować - ktoś wreszcie powiedział całą prawdę :lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14377 dnia: Lutego 07, 2009, 17:17:41 pm »
 :lol: :lol: :lol: Dobry jest, przeżywa to strasznie

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14378 dnia: Lutego 07, 2009, 17:35:41 pm »
KILLZONE 2 DEMO IS BETTER THAN ANYTHING THE 360 CAN AND WILL EVER OFFER



Oglądać i nie dyskutować - ktoś wreszcie powiedział całą prawdę :lol:

kur** popłakałem się ze śmiechu. :lol: :lol: :lol:

Koleś jest dobry.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14379 dnia: Lutego 07, 2009, 17:39:03 pm »
To jakiś guru SDF? Koleś ma talent. Powinien prowadzić konferencje Sony - jest lepszy niż Hirai.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14380 dnia: Lutego 07, 2009, 18:05:01 pm »
mistrz hehe :)

KILLZONE 2 DEMO IS BETTER THAN ANYTHING THE 360 CAN AND WILL EVER OFFER  koniec gadki  :cool: Lol
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2009, 18:07:56 pm wysłana przez mateo »

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14381 dnia: Lutego 07, 2009, 22:18:22 pm »
KILLZONE 2 DEMO IS BETTER THAN ANYTHING THE 360 CAN AND WILL EVER OFFER



Oglądać i nie dyskutować - ktoś wreszcie powiedział całą prawdę :lol:

ku*** popłakałem się ze śmiechu. :lol: :lol: :lol:

Koleś jest dobry.

tu jest wypowiedź tego gościa z dnia wcześniej  :lol:

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14382 dnia: Lutego 07, 2009, 23:07:03 pm »
Fuck, widzę, że nawet juz się zasad uczycie :lol: Może na forum powstanie klub bejsbolowy jeszcze. :eek: :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14383 dnia: Lutego 07, 2009, 23:37:03 pm »
KILLZONE 2 DEMO IS BETTER THAN ANYTHING THE 360 CAN AND WILL EVER OFFER



Oglądać i nie dyskutować - ktoś wreszcie powiedział całą prawdę :lol:

ku*** popłakałem się ze śmiechu. :lol: :lol: :lol:

Koleś jest dobry.

tu jest wypowiedź tego gościa z dnia wcześniej  :lol:
Kilka złotych myśli:
- użytkownik XO nie jest w stanie poprawnie obsłużyć kamery,
- uncharted nie powinno się nawet porównywać do Girsów, nie ta liga
- 27 lutego Titanic-XO zostanie zatopiony...

Chyba przyjmiemy go do SDF...

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14384 dnia: Lutego 08, 2009, 13:57:02 pm »
Wczoraj mnie lekko zdenerwowaliscie  :mad: totez dzisiaj postanowilem Wam udowodnic, ktore to modele postaci sa lepsze

U:DF
http://www.pixolator.com/zbc/showthread.php?t=054100
GeoW2 i GeoW
http://features.cgsociety.org/story_custom.php?story_id=4831&page=2
http://news.teamxbox.com/xbox/13002/Gears-of-War-Artist-Teaches-Character-Modeling/
W ogole to polecam sobie zakupic lub sciagnac ta ksiazke
http://www.ballisticpublishing.com/books/dartiste/character_modeling_2/index.php
Wtedy zrozumicie ktore modele postaci sa lepsze

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14385 dnia: Lutego 08, 2009, 14:01:13 pm »
Wczoraj mnie lekko zdenerwowaliscie  :mad: totez dzisiaj postanowilem Wam udowodnic, ktore to modele postaci sa lepsze

U:DF
http://www.pixolator.com/zbc/showthread.php?t=054100
GeoW2 i GeoW
http://features.cgsociety.org/story_custom.php?story_id=4831&page=2
http://news.teamxbox.com/xbox/13002/Gears-of-War-Artist-Teaches-Character-Modeling/
W ogole to polecam sobie zakupic lub sciagnac ta ksiazke
http://www.ballisticpublishing.com/books/dartiste/character_modeling_2/index.php
Wtedy zrozumicie ktore modele postaci sa lepsze

No, po tych linkach, to faktycznie te z UDF biją na głowę GOW'a.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14386 dnia: Lutego 08, 2009, 14:05:56 pm »
Wczoraj mnie lekko zdenerwowaliscie  :mad: totez dzisiaj postanowilem Wam udowodnic, ktore to modele postaci sa lepsze

U:DF
http://www.pixolator.com/zbc/showthread.php?t=054100
GeoW2 i GeoW
http://features.cgsociety.org/story_custom.php?story_id=4831&page=2
http://news.teamxbox.com/xbox/13002/Gears-of-War-Artist-Teaches-Character-Modeling/
W ogole to polecam sobie zakupic lub sciagnac ta ksiazke
http://www.ballisticpublishing.com/books/dartiste/character_modeling_2/index.php
Wtedy zrozumicie ktore modele postaci sa lepsze

No, po tych linkach, to faktycznie te z UDF biją na głowę GOW'a.

WPIS!

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14387 dnia: Lutego 08, 2009, 14:19:34 pm »
Strzał w stope w wykonaniu Lema

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14388 dnia: Lutego 08, 2009, 14:24:52 pm »
Strzał w stope w wykonaniu Lema
Chyba nie pierwszy i raczej nie ostatni. ;)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14389 dnia: Lutego 08, 2009, 14:55:09 pm »
Oczywiście zdajecie sobie sprawę z tego, Że ani w GoW, ani w UDF nie ma dokładnie tych modeli postaci; Że są to modele high-poly, które potem się dopiero obrabia (zmniejsza liczbę polygonów) przed wprowadzeniem do gry...

Swoją drogą, te screeny z postaciami z UDF są śliczne ^^.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2009, 14:57:51 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14390 dnia: Lutego 08, 2009, 16:31:50 pm »
No wy chyba jestescie slepi... albo nie chcecie widziec tego ze modele GeoW2>>>>> U:DF
Poza tym Mr Zombie ma racje to sa modele High poly

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14391 dnia: Lutego 08, 2009, 16:35:32 pm »
Lem - masz rację, modele postaci w Girsach są ładniejsze od tych w Uncharted...




windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14392 dnia: Lutego 08, 2009, 16:36:15 pm »
No wy chyba jestescie slepi... albo nie chcecie widziec tego ze modele GeoW2>>>>> U:DF
Poza tym Mr Zombie ma racje to sa modele High poly

Jeszcze zezwij wszystkich od fanbojów i SW pełną gębą. ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14393 dnia: Lutego 08, 2009, 16:36:42 pm »
No wy chyba jestescie slepi... albo nie chcecie widziec tego ze modele GeoW2>>>>> U:DF
Poza tym Mr Zombie ma racje to sa modele High poly

I o tym wiedzieli chyba wszyscy oprócz Ciebie.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14394 dnia: Lutego 08, 2009, 16:39:20 pm »
O czym wiedzieli? O tym ze to sa High Poly? Alez kotku ja dobrze o tym wiedzialem i na modelowaniu znam sie lepiej niz ty  :cool:

EDIT: Jestescie SONYBOYAMI i tyle koniec tematu

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14395 dnia: Lutego 08, 2009, 16:41:11 pm »
O czym wiedzieli? O tym ze to sa High Poly? Alez kotku ja dobrze o tym wiedzialem i na modelowaniu znam sie lepiej niz ty  :cool:

EDIT: Jestescie SONYBOYAMI i tyle koniec tematu
Zwłaszcza ja jestem sonyboyem.  :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14396 dnia: Lutego 08, 2009, 16:44:47 pm »
Dokladnie  :cool: pewnie masz gdzies ukryta ps3 i ciorasz po nocach w demko killzona...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14397 dnia: Lutego 08, 2009, 16:51:06 pm »
Dokladnie  :cool: pewnie masz gdzies ukryta ps3 i ciorasz po nocach w demko killzona...
Tak. A x0 nie mam w ogóle, tylko tak pisze żeby być fajnym.  :???:
Skończ tą swoją krucjate bo to juz nawet śmieszne nie jest.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14398 dnia: Lutego 08, 2009, 16:55:29 pm »
Chodzi o to, ze sonyboye nie cha przyznac, ze modele w U:DF sa gorsze i to mnie wkurza  :mad:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14399 dnia: Lutego 08, 2009, 16:56:02 pm »
Lem - masz rację, modele postaci w Girsach są ładniejsze od tych w Uncharted...



Co się stało Nathanowi? xD
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.