Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2676456 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15760 dnia: Marca 15, 2009, 18:04:58 pm »
Ciebie nikt nie przebije.

Jest taki jeden...Iras jego przydomek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15761 dnia: Marca 15, 2009, 19:16:34 pm »
Co trzeba zrobic aby dolaczyc do elity?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15762 dnia: Marca 15, 2009, 19:29:14 pm »
Rycz "UNCHAAARTED!!!" w co drugim poście.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15763 dnia: Marca 15, 2009, 19:38:09 pm »
Rycz "UNCHAAARTED!!!" w co drugim poście.

Hint: Uncharted z kilkunastoma wykrzyknikami, boldem, podkreśleniem i pogrubieniem nie jest śmieszne od: 236 dni 19 h 38 min.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15764 dnia: Marca 15, 2009, 19:48:06 pm »
Cytat: Diuk
236 dni 19 h 38 min.
Musisz mieć strasznie dużo czasu od tak dawna licząc każdą sekundę...  :shock:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15765 dnia: Marca 15, 2009, 19:49:55 pm »
A co takiego wydarzyło się 236 dni 19 h 38 min temu?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15766 dnia: Marca 15, 2009, 19:50:24 pm »
Cytat: Diuk
236 dni 19 h 38 min.
Musisz mieć strasznie dużo czasu od tak dawna licząc każdą sekundę...  :shock:

Hmm chyba minutę. Czytaj ze zrozumieniem  :cool:

A tak na poważnie, to ostatnio "Uncharted!!" używają tylko osoby spoza elity SDF :D.
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2009, 19:54:57 pm wysłana przez Chris »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15767 dnia: Marca 15, 2009, 19:55:44 pm »
Co Ci tak przeszkadza Mr_Zombie że inni piszą źle o X0? Od paru stron strasznie się tym bulwersujesz. Hmmm dziwne.
Boże jakiś Ty czepnięty w czoło. Uważasz że każdy kto BRONI x0 jest fanbojem ?! Litości. Może koleś ma dość czytania głupot typu HALO 3 JEST SZARE...albo że Gearsy 2 to kres możliwości, gdzie są gry ładniejsze np. Resident Evil 5, Far Cry 2, Assassins Creed itp ale gdzie tam przecież Gearsy 2 są wyznacznikiem mocy. Ja pierd.le ale wam się je*.e w tej pale to nie ma bata.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15768 dnia: Marca 15, 2009, 19:59:27 pm »
Tak, jako określenie fanatyzmu tej ekipy.  :lol:
: Marzec 15, 2009, 19:56:54 pm
Cytuj
Hmm chyba minutę. Czytaj ze zrozumieniem  Cool
O, teraz trafione. Nice one.  :-D

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15769 dnia: Marca 15, 2009, 20:00:09 pm »
A co takiego wydarzyło się 236 dni 19 h 38 min temu?

Ludzie, litości  :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15770 dnia: Marca 15, 2009, 20:03:55 pm »
Marcepan przypomina mojego kumpla który wierzył że ma najlepszy sprzęt pod słońcem i zapraszał każdego osobnika pojedynczo, gdzie w zależności od statusu majątkowego zapraszanej osoby wymyślał ceny swojego sprzętu i tak 5 osób miało różne cenniki. Ponadto Marcepana rajcuje i podnieca sam fakt że ktoś jedzie po konsoli konkurencji, podnieca go fakt że BYĆ może takie Gearsy 2 są kresem mocy jeboxa i ma powód by się naśmiewać ze swoich ziomków co mają ową konsole. Marcepan gdzie pracujesz ? Pewnie jakaś firma skoro możesz w robocie pograć na obu konsolach na dużym tv (kiedyś pisałeś że grałeś w PGR4 w robocie). Ciekaw jestem czy na żywca, w robocie też robisz z siebie kretyna jak tutaj na forum. Nie pisze to dlatego że JESTEM FANBOJEM (tak, bo zaraz mnie nim nazwiesz) a po prostu z faktu że nie da się czytać Tych twoich dziecinnych tekścików i podjazdów

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15771 dnia: Marca 15, 2009, 20:06:35 pm »
Co Ci tak przeszkadza Mr_Zombie że inni piszą źle o X0? Od paru stron strasznie się tym bulwersujesz. Hmmm dziwne.
Boże jakiś Ty czepnięty w czoło. Uważasz że każdy kto BRONI x0 jest fanbojem ?! Litości. Może koleś ma dość czytania głupot typu HALO 3 JEST SZARE...albo że Gearsy 2 to kres możliwości, gdzie są gry ładniejsze np. Resident Evil 5, Far Cry 2, Assassins Creed itp ale gdzie tam przecież Gearsy 2 są wyznacznikiem mocy. Ja pierd.le ale wam się je*.e w tej pale to nie ma bata.

Po pierwsze gdzie ja napisałem że Mr_Zombie jest fanboy'em???

Po drugie jak ktoś nie chce czytać takich rzeczy to niech nie wchodzi do tematu SW.

Po trzecie nazywasz mnie "czepniętym w czoło" a jak patrzę na twoją sygnaturę to odnoszę wrażenie że masz mózg wielkości orzeszka albo wcale go nie masz lub kandydujesz do największego hipokryty tego forum.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15772 dnia: Marca 15, 2009, 20:07:22 pm »
Chyba kupie ps3 bo na x0 nie będzie ładniejszej gry.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15773 dnia: Marca 15, 2009, 20:07:58 pm »
Marcepan przypomina mojego kumpla który wierzył że ma najlepszy sprzęt pod słońcem i zapraszał każdego osobnika pojedynczo, gdzie w zależności od statusu majątkowego zapraszanej osoby wymyślał ceny swojego sprzętu i tak 5 osób miało różne cenniki. Ponadto Marcepana rajcuje i podnieca sam fakt że ktoś jedzie po konsoli konkurencji, podnieca go fakt że BYĆ może takie Gearsy 2 są kresem mocy jeboxa i ma powód by się naśmiewać ze swoich ziomków co mają ową konsole. Marcepan gdzie pracujesz ? Pewnie jakaś firma skoro możesz w robocie pograć na obu konsolach na dużym tv (kiedyś pisałeś że grałeś w PGR4 w robocie). Ciekaw jestem czy na żywca, w robocie też robisz z siebie kretyna jak tutaj na forum. Nie pisze to dlatego że JESTEM FANBOJEM (tak, bo zaraz mnie nim nazwiesz) a po prostu z faktu że nie da się czytać Tych twoich dziecinnych tekścików i podjazdów

Ej above, czemu ty tak jedziesz ciągle po tym MarcePanie? Noł offence bro, ale zluzuj trochę ;) W końcu wiesz co to za temat - SW  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15774 dnia: Marca 15, 2009, 20:10:17 pm »
@above
Prosiłem cię parę razy że jak chcesz lecieć jakimiś tanimi i dennymi podjazdami to pisz na PW a nie zaśmiecaj SW. Swoją droga zabawne że nazywasz mnie dzieciakiem itp. a wtrącasz się w dyskusję, której nie prowadziłem z tobą i obrzucasz błotem. Żeby było jasne to leje ciepłym moczem na twoje tanie podjazdy bo za krótki w uszach jesteś chłopczyku ale apeluję raz jeszcze żeby nie zaśmiecać takim szitem SW.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15775 dnia: Marca 15, 2009, 20:10:31 pm »
Co Ci tak przeszkadza Mr_Zombie że inni piszą źle o X0? Od paru stron strasznie się tym bulwersujesz. Hmmm dziwne.
Boże jakiś Ty czepnięty w czoło. Uważasz że każdy kto BRONI x0 jest fanbojem ?! Litości. Może koleś ma dość czytania głupot typu HALO 3 JEST SZARE...albo że Gearsy 2 to kres możliwości, gdzie są gry ładniejsze np. Resident Evil 5, Far Cry 2, Assassins Creed itp ale gdzie tam przecież Gearsy 2 są wyznacznikiem mocy. Ja pierd.le ale wam się je*.e w tej pale to nie ma bata.

Po pierwsze gdzie ja napisałem że Mr_Zombie jest fanboy'em???

Po drugie jak ktoś nie chce czytać takich rzeczy to niech nie wchodzi do tematu SW.

Po trzecie nazywasz mnie "czepniętym w czoło" a jak patrzę na twoją sygnaturę to odnoszę wrażenie że masz mózg wielkości orzeszka albo wcale go nie masz lub kandydujesz do największego hipokryty tego forum.
Nie nazwałeś racja, ale tak można było z tego co napisałeś wywnioskować (ukryta informacja twojego tekstu to - czyżby fanboj?) Wybacz, że zapytam ale czy SW to temat gdzie pisze się że HALO 3 jest szare, albo że gyrosy 2 to kres możliwości skoro już na rynku i na obu konsolach są gry ładniejsze ?

Sygnaturka prezentuje Twoją prawdomówność. Mówiłeś że grałeś w demo, potem zapytany czy w fulla (nie było napisane ale Zeratul o to pytał) zresztą było to oczywiste że pytał o fulla, a nie demo. Napisałeś tak, może nie rozkimałeś że pyta o fulla no nie ważne, a potem że jednak olewasz tytuł. Przeczysz sam sobie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15776 dnia: Marca 15, 2009, 20:12:25 pm »
Nie pisze to dlatego że JESTEM FANBOJEM (tak, bo zaraz mnie nim nazwiesz) a po prostu z faktu że nie da się czytać Tych twoich dziecinnych tekścików i podjazdów

To nie czytaj.
: Marzec 15, 2009, 20:11:31 pm
Marcepan przypomina mojego kumpla który wierzył że ma najlepszy sprzęt pod słońcem i zapraszał każdego osobnika pojedynczo, gdzie w zależności od statusu majątkowego zapraszanej osoby wymyślał ceny swojego sprzętu i tak 5 osób miało różne cenniki. Ponadto Marcepana rajcuje i podnieca sam fakt że ktoś jedzie po konsoli konkurencji, podnieca go fakt że BYĆ może takie Gearsy 2 są kresem mocy jeboxa i ma powód by się naśmiewać ze swoich ziomków co mają ową konsole. Marcepan gdzie pracujesz ? Pewnie jakaś firma skoro możesz w robocie pograć na obu konsolach na dużym tv (kiedyś pisałeś że grałeś w PGR4 w robocie). Ciekaw jestem czy na żywca, w robocie też robisz z siebie kretyna jak tutaj na forum. Nie pisze to dlatego że JESTEM FANBOJEM (tak, bo zaraz mnie nim nazwiesz) a po prostu z faktu że nie da się czytać Tych twoich dziecinnych tekścików i podjazdów

Ej above, czemu ty tak jedziesz ciągle po tym MarcePanie? Noł offence bro, ale zluzuj trochę ;) W końcu wiesz co to za temat - SW  :lol:

Widać jakieś kompleksy ma dzieciaczek i musi się wyładować na forum.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15777 dnia: Marca 15, 2009, 20:13:05 pm »
Marcepan przypomina mojego kumpla który wierzył że ma najlepszy sprzęt pod słońcem i zapraszał każdego osobnika pojedynczo, gdzie w zależności od statusu majątkowego zapraszanej osoby wymyślał ceny swojego sprzętu i tak 5 osób miało różne cenniki. Ponadto Marcepana rajcuje i podnieca sam fakt że ktoś jedzie po konsoli konkurencji, podnieca go fakt że BYĆ może takie Gearsy 2 są kresem mocy jeboxa i ma powód by się naśmiewać ze swoich ziomków co mają ową konsole. Marcepan gdzie pracujesz ? Pewnie jakaś firma skoro możesz w robocie pograć na obu konsolach na dużym tv (kiedyś pisałeś że grałeś w PGR4 w robocie). Ciekaw jestem czy na żywca, w robocie też robisz z siebie kretyna jak tutaj na forum. Nie pisze to dlatego że JESTEM FANBOJEM (tak, bo zaraz mnie nim nazwiesz) a po prostu z faktu że nie da się czytać Tych twoich dziecinnych tekścików i podjazdów

Ej above, czemu ty tak jedziesz ciągle po tym MarcePanie? Noł offence bro, ale zluzuj trochę ;) W końcu wiesz co to za temat - SW  :lol:
Czemu a no bo dlatego że czasami chłopak jest tak żałosny w swoich tekstach że nóż się w kieszeni otwiera. No na prawdę. Chłop dorosły, a wali tekstami jak jakiś szczyl *bez obrazy. Rozumiem że jest DUMNYM posiadaczem PLAYSTATION 3 też byłem nie ukrywam, ale się tak nie zachowywałem;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15778 dnia: Marca 15, 2009, 20:14:03 pm »
Sygnaturka prezentuje Twoją prawdomówność. Mówiłeś że grałeś w demo, potem zapytany czy w fulla (nie było napisane ale Zeratul o to pytał) zresztą było to oczywiste że pytał o fulla, a nie demo. Napisałeś tak, może nie rozkimałeś że pyta o fulla no nie ważne, a potem że jednak olewasz tytuł. Przeczysz sam sobie.

To proponuję jeszcze trochę w szkole posiedzieć bo widzę że logika to twoja słaba storna. Wyraźnie napisałem w temacie RE5 że olewam ten tytuł bo grając w demo nie zaznałem klimatu z poprzednich części a oceny tych co grali w full'a (Zielarz) potwierdzają że dalej tez tego klimatu nie znajdę. Za trudne to widocznie dla ciebie.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15779 dnia: Marca 15, 2009, 20:17:49 pm »
Nie pisze to dlatego że JESTEM FANBOJEM (tak, bo zaraz mnie nim nazwiesz) a po prostu z faktu że nie da się czytać Tych twoich dziecinnych tekścików i podjazdów

To nie czytaj.
: Marzec 15, 2009, 20:11:31 pm
Marcepan przypomina mojego kumpla który wierzył że ma najlepszy sprzęt pod słońcem i zapraszał każdego osobnika pojedynczo, gdzie w zależności od statusu majątkowego zapraszanej osoby wymyślał ceny swojego sprzętu i tak 5 osób miało różne cenniki. Ponadto Marcepana rajcuje i podnieca sam fakt że ktoś jedzie po konsoli konkurencji, podnieca go fakt że BYĆ może takie Gearsy 2 są kresem mocy jeboxa i ma powód by się naśmiewać ze swoich ziomków co mają ową konsole. Marcepan gdzie pracujesz ? Pewnie jakaś firma skoro możesz w robocie pograć na obu konsolach na dużym tv (kiedyś pisałeś że grałeś w PGR4 w robocie). Ciekaw jestem czy na żywca, w robocie też robisz z siebie kretyna jak tutaj na forum. Nie pisze to dlatego że JESTEM FANBOJEM (tak, bo zaraz mnie nim nazwiesz) a po prostu z faktu że nie da się czytać Tych twoich dziecinnych tekścików i podjazdów

Ej above, czemu ty tak jedziesz ciągle po tym MarcePanie? Noł offence bro, ale zluzuj trochę ;) W końcu wiesz co to za temat - SW  :lol:

Widać jakieś kompleksy ma dzieciaczek i musi się wyładować na forum.
Jak mam nie czytać skoro wszędzie wsadzisz swoje 5 groszy ?

Kompleksy JA ?! nie, nie ja nie mam żadnych związanych z grami i konsolami, Ty za to tak. Pewnie się z Ciebie naśmiewali żeś kupił pestrójkę, a teraz im to wynagradzasz racja ?
: Marzec 15, 2009, 20:15:20 pm
Sygnaturka prezentuje Twoją prawdomówność. Mówiłeś że grałeś w demo, potem zapytany czy w fulla (nie było napisane ale Zeratul o to pytał) zresztą było to oczywiste że pytał o fulla, a nie demo. Napisałeś tak, może nie rozkimałeś że pyta o fulla no nie ważne, a potem że jednak olewasz tytuł. Przeczysz sam sobie.

To proponuję jeszcze trochę w szkole posiedzieć bo widzę że logika to twoja słaba storna. Wyraźnie napisałem w temacie RE5 że olewam ten tytuł bo grając w demo nie zaznałem klimatu z poprzednich części a oceny tych co grali w full'a (Zielarz) potwierdzają że dalej tez tego klimatu nie znajdę. Za trudne to widocznie dla ciebie.
Jak Ty chcesz poczuć klimat z poprzednich części w 10 minutowym demie ?! Nie grałem w 4 i może dlatego 5 mi się podoba, bo gdybym grał w czwartą odsłonę RE to 5 bym nie dokończył, gdyż po oblukaniu na YT masa elementów, schematów, przeciwników itp itp jest identyczna w 5 BA resident Evil 5 to tak na prawdę 4 w HD !! Nawet sceny końcowe takie same, ten sam motyw... żałosne i tyle.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15780 dnia: Marca 15, 2009, 20:18:22 pm »
Rozgryzłeś mnie. :( Naśmiewali się ze mnie że kupiłem PS3.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po PS3 pojechałem z LoNdKiEm (fanboy'em X0 ;) ) i to on się tak ze mnie śmiał. To wszystko jego wina.

Kończę dyskusję żeby nie zaśmiecać tego zacnego tematu. Jak masz jeszcze jakieś sapanie do mnie to pisz na PW. Przeczytam, pośmieje się i poprawię sobie humor.

EDIT do powyższego.

W RE4 klimat poczułem po 15 sekundach grania.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15781 dnia: Marca 15, 2009, 20:22:02 pm »
Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga - podczas pisania wysłano 18 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?


Jeśli natomiast pragniesz dołączyć do ASL , powinieneś mieć szeroką wiedzę w dziedzinie Kryzysologii, opanować sztukę wkładania sztućców do konkurencyjnych napędów , posiadać konto na Blackcats, omijać korytarze oraz udzielać się systematycznie w działach jak KZ2 .GOW3 czy też UDF:AT (im mniej na temat tym lepiej).Nie należy tez zapominać ,że każdy element wyglądający gorzej w grach multi na PS3 całkowicie uniemożliwia rozgrywkę , natomiast te prezentujące się lepiej to "kosmetyczne zmiany".
Należy posiadać headset rzucający cień nawet gdy niema źródła światła.

Istnieje także trzecia grupa tak zwanych "Obiektywnych", rozpoznać ich można dosyć łatwo:
-walczą z każdym przejawem fanboizmu ,komentują  posty w którym znajduje sentencja "Uncharted!!!" lub jakakolwiek inna mogąca sugerować wyższość obozu SDF nad innymi(stąd właśnie pochodzi nazwa grupy ale to chyba logiczne)
-ZAWSZE wyrażają się logicznie oraz sensownie argumentując nielogiczne i bezsensowne wywody fanbojów porównaniami do sexu , kupy i dupy
-nader często zgadzają się z opinią moderacji
-zaprzeczą wszystkiemu co zostało napisane powyżej
-zgodnie z prawami logiki przedostatni podpunkt  jest nielogiczny  :lol:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15782 dnia: Marca 15, 2009, 20:22:44 pm »
Rozgryzłeś mnie. :( Naśmiewali się ze mnie że kupiłem PS3.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po PS3 pojechałem z LoNdKiEm (fanboy'em X0 ;) ) i to on się tak ze mnie śmiał. To wszystko jego wina.

Kończę dyskusję żeby nie zaśmiecać tego zacnego tematu. Jak masz jeszcze jakieś sapanie do mnie to pisz na PW. Przeczytam, pośmieje się i poprawię sobie humor.

EDIT do powyższego.

W RE4 klimat poczułem po 15 sekundach grania.
Biedny :( Panowie czy dalej na PS3 nie da rady ustawić innych rozdziałek przez HDMI jak tylko 720p, 1080i i 1080p ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15783 dnia: Marca 15, 2009, 20:24:09 pm »
Jurass jak zwykle nie zawodzi. :lol:

Tekst ze sztućcami miecie.

PS. Tak above, Jurass dostaje plusa.

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15784 dnia: Marca 15, 2009, 20:32:34 pm »
dalej prowadzicie te wojenki? mnie demko także nie podeszło ale pełną wersję polecam - mimo że 4 swego czasu zrobiła na mnie wieksze wrażenie niż teraz 5 ale naprawdę jest super - ślicznie i póki co płynnie ( gry jeszcze nie skonczyłem), warto spróbować
: Marzec 15, 2009, 20:28:29 pm
a co do cienia headseta Shevy w wersji na PS3 - kilka razy zwróciłem na to uwagę i takowy jest :), dobrze że jest bo tak to by sie grac nie dało ;)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15785 dnia: Marca 15, 2009, 20:33:57 pm »
Masakra jak ten Killzone 2 zmusza ludzi do kupna PS3 ;) Na allegro w dziale GRY->KONSOLE->XBOX 360 ofert że głowa boli można przebierać że ni hu hu i nikt nie bierze, zaś w dziale PS3 ciągle ktoś kupuje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15786 dnia: Marca 15, 2009, 20:48:44 pm »
Po drugie jak ktoś nie chce czytać takich rzeczy to niech nie wchodzi do tematu SW.  

A to jest jakiś twój prywatny folwark, że możesz robić syf, a jak się komuś to nie podoba, to ma nie wchodzić?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15787 dnia: Marca 15, 2009, 20:50:12 pm »
Po drugie jak ktoś nie chce czytać takich rzeczy to niech nie wchodzi do tematu SW.  

A to jest jakiś twój prywatny folwark, że możesz robić syf, a jak się komuś to nie podoba, to ma nie wchodzić?

Gdzie ten syf robię? Dyskutuję tu o grach a nie jak above o innych użytkownikach. Czep się kogoś innego bo źle trafiłeś.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15788 dnia: Marca 15, 2009, 20:54:30 pm »
God of War 3 zmiażdży wszystko co powstało na next-genach. Dziękuje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15789 dnia: Marca 15, 2009, 20:58:31 pm »
Gdzie ten syf robię? Dyskutuję tu o grach a nie jak above o innych użytkownikach. Czep się kogoś innego bo źle trafiłeś.

Trafiłem idealnie, a twoja twórczość z dyskusją nie ma nic wspólnego.

Miałeś bana - był spokój, wróciłeś - kilkanaście stron bezwartościowego jazgotu dziennie.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15790 dnia: Marca 15, 2009, 21:00:05 pm »
Jezu... dajcie sobie po szlagu i bedzie dobrze

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15791 dnia: Marca 15, 2009, 21:09:36 pm »
Gdzie ten syf robię? Dyskutuję tu o grach a nie jak above o innych użytkownikach. Czep się kogoś innego bo źle trafiłeś.

Trafiłem idealnie, a twoja twórczość z dyskusją nie ma nic wspólnego.

Miałeś bana - był spokój, wróciłeś - kilkanaście stron bezwartościowego jazgotu dziennie.

Bo tak powiedział Iras. :lol: Weź bo ci przypomnę jak wyzywałeś od lewaczków itp. jednego użytkownika forum w twoim ulubionym temacie.

Ty też miałeś bana więc troszkę mniej hipokryzji proponuję. Ja tam leje na twój jazgot w temacie "Polityka" więc postaraj się a może uda ci się omijać mój jazgot.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15792 dnia: Marca 15, 2009, 21:12:30 pm »
Iras tutaj przeważnie cały czas jest bezwartościowy jazgot, więc o czym tu mowa?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15793 dnia: Marca 15, 2009, 21:23:41 pm »
Wiecie co...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15794 dnia: Marca 15, 2009, 21:25:07 pm »
Co trzeba zrobic aby dolaczyc do elity?
-maksymalne możliwosci X0 skończyły się na GoW2!!!!!!!!
-cell ma piedylion tera flopow!!!!!!!!!!!!
-uncharted!!!!!!
-killzone!!!!!
-marcepan to moj bog
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2009, 21:26:55 pm wysłana przez Wulfen »

Marins

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15795 dnia: Marca 15, 2009, 21:33:16 pm »
Co trzeba zrobic aby dolaczyc do elity?
-maksymalne możliwosci X0 skończyły się na GoW2!!!!!!!!
-cell ma piedylion tera flopow!!!!!!!!!!!!
-uncharted!!!!!!
-killzone!!!!!
-marcepan to moj bog


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15796 dnia: Marca 15, 2009, 21:33:33 pm »
Co trzeba zrobic aby dolaczyc do elity?
-maksymalne możliwosci X0 skończyły się na GoW2!!!!!!!!
-cell ma piedylion tera flopow!!!!!!!!!!!!
-uncharted!!!!!!
-killzone!!!!!
-marcepan to moj bog

I pisze to człowiek, który ma w dorobku takie zdanie:

Cytuj
ciekawe jaki ex na ps3 miazdzy gow2. ta gra ze slabymi texturami,  gdzie sa same sztuczki zamiast prawdziwych efektow?(killzone2) czy ta gra gdzie sie chodzi w korytkach?(uncharted) Razz

 :lol: :lol:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15797 dnia: Marca 15, 2009, 21:50:07 pm »
Już zagięcie czasoprzestrzenne występujące w Czarnych Dziurach jest dla mnie bardziej pojętym zjawiskiem niż fanboizm przejawiający się w tak wielu wypowiedziach :-o
PSN ID: WojtqGO

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15798 dnia: Marca 15, 2009, 22:23:27 pm »
Ale macie jazdy heehhe moze cos z innej beczki. Na ktorej konsoli Lara Croft ma wieksze cycki z tego co mi bylo zobaczyc to chyba legend na iksie 1 ma naj bumboks

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15799 dnia: Marca 15, 2009, 22:30:37 pm »
Ale macie jazdy heehhe moze cos z innej beczki. Na ktorej konsoli Lara Croft ma wieksze cycki z tego co mi bylo zobaczyc to chyba legend na iksie 1 ma naj bumboks

Ty, a to akurat ciekawe  :lol: