Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2552085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 987
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15680 dnia: Marca 14, 2009, 16:14:46 pm »
No tak w końcu to nie Forza zdetronizowała GT 3,4. To nie Halo okrzyknięto królem FPS'ów. Spokojnie, najgorsze dla MS to jest to że ten bubel się tak psuje nic więcej :(

HALO spoko, sprzedał się bardzo dobrze, ale wciąż gorzej niż COD4, ale to przecież gra na jedną konsolę. Ale forza ? Pod jakim względem ? Jedynka i dwójka razem wzięte sprzedały się gorzej od GT, czy GT2, a i GT3 i GT4 też nie wyścignie ( jasne, baza użytkowników PS2 jest po prostu znacznie większa ). Oceny są praktycznie takie same. czyli, nie, FORZA nie zdetronizowała GT, może innym razem w przyszłości się to uda. Nigdy nie byłem fanem obu tych gier, jakoś mnie nie ciągło do nich, ale jednego jestem pewien, FORZA nigdy nie bedzie miała tak przepięknych bryk jak to ma GT. Z początku patrząc tylko na forze wszystko wygląda ładnie, ale wystarczy odpalić GT aby dostrzec że to jednak tutaj widzimy prawdziwe samochody  8-)
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 16:17:09 pm wysłana przez Moldar »

Mufonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15681 dnia: Marca 14, 2009, 16:20:52 pm »
Halo 3 sprzedało się w ilości 8 milionów, COD4 w ilości 4 milionów, jeśli chodzi o Xboxa360

Co do Forzy i GT się nie wypowiadam, bo w tego drugiego nie grałem. Odnośnie prawdziwych samochodów - IMO, trudniej jest zrobić model, który ma ulegać zniszczeniom. Co nie zmienia faktu, że GT wygląda przezajebiście

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15682 dnia: Marca 14, 2009, 17:11:08 pm »
No tak w końcu to nie Forza zdetronizowała GT 3,4. To nie Halo okrzyknięto królem FPS'ów. Spokojnie, najgorsze dla MS to jest to że ten bubel się tak psuje nic więcej :(

Forza zdetronizowała GT3 i 4? Skąd takie bzdury wziąłeś? :lol:
: Marzec 14, 2009, 17:01:23 pm
GT5 - jak Bóg da - dostaniemy na gwiazdkę 2011  :lol:

Z tego co wiem to GT5 będzie exlusivem (takim prawdziwym, który nie pojawi się na PC) dlaczego więc piszesz "dostaniemy"?

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15683 dnia: Marca 14, 2009, 17:11:45 pm »
Przypomnę, że już 2 killery na XO wyszły w tym roku.
Mówię o przytaczanych za każdym razem na forum jako ważne exy  Ninja Blade oraz Race Pro - zainteresowanie tematami oraz ich sprzedaż świadczą jednak, że to zwykłe przeciętne tytuły które nijak się mają do Uncharted 2, GT5 czy God of War3...

Sprzedaz KZ2 panie z SDF, tez jakos nie poraza a gra robiona byla w pare lat z ogromnymi nakladami, wiec o czym ty za przeporszeniem piepszysz :???:

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15684 dnia: Marca 14, 2009, 17:21:55 pm »
Przypomnę, że już 2 killery na XO wyszły w tym roku.
Mówię o przytaczanych za każdym razem na forum jako ważne exy  Ninja Blade oraz Race Pro - zainteresowanie tematami oraz ich sprzedaż świadczą jednak, że to zwykłe przeciętne tytuły które nijak się mają do Uncharted 2, GT5 czy God of War3...

Sprzedaz KZ2 panie z SDF, tez jakos nie poraza a gra robiona byla w pare lat z ogromnymi nakladami, wiec o czym ty za przeporszeniem piepszysz :???:

Masz już oficjalne wyniki? Podziel się  :eek:

Facet, taki chociażby Prey robiony był od zalążka jakieś 10 lat, a jak się sprzedał? No właśnie... Także takie za przeproszeniem głupoty, radzę zachować dla siebie. Co tutaj ma do rzeczy długość robienia gry? DNF jest już robiony od kilku ćwierćwieczy, czy to oznacza, że ma sprzedać się w bilionie egzemplarzy? Przestań.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 17:25:05 pm wysłana przez Diuk »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15685 dnia: Marca 14, 2009, 17:26:44 pm »
Killzone 2 jest zbyt mało casual-friendly by sprzedać się jak Halo...
Sprzedaż gry GG podskoczy po obniżce ceny konsoli wiosną - IMO pod koniec roku spokojnie osiągnie 3-5 mln...


Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15686 dnia: Marca 14, 2009, 17:28:37 pm »
Przypomnę, że już 2 killery na XO wyszły w tym roku.
Mówię o przytaczanych za każdym razem na forum jako ważne exy  Ninja Blade oraz Race Pro - zainteresowanie tematami oraz ich sprzedaż świadczą jednak, że to zwykłe przeciętne tytuły które nijak się mają do Uncharted 2, GT5 czy God of War3...

Sprzedaz KZ2 panie z SDF, tez jakos nie poraza a gra robiona byla w pare lat z ogromnymi nakladami, wiec o czym ty za przeporszeniem piepszysz :???:

Masz już oficjalne wyniki? Podziel się  :eek:

Facet, taki chociażby Prey robiony był od zalążka jakieś 10 lat, a jak się sprzedał? No właśnie... Także takie za przeproszeniem głupoty, radzę zachować dla siebie. Co tutaj ma do rzeczy długość robienia gry? DNF jest już robiony od kilku ćwierczwieczy, czy to oznacza, że ma sprzedać się w bilionie egzemplarzy? Przestań.

Zalezy ile ludzi pracowało przy tej produkcji  :???: Tak samo przy Alan Wake, gdzie pracuje małe studio bez mocnego wsparcia od MS. A KZ2 ? W porównaniu do wcześniej wymienionych tytułów , przy K2 pracowała armia. But Nothing else matters ...  :-P

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15687 dnia: Marca 14, 2009, 17:28:38 pm »
po obniżce ceny konsoli wiosną

Coś mi chyba umknęło - ma być obniżka na wiosnę srajstacji?

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15688 dnia: Marca 14, 2009, 17:29:21 pm »
Killzone 2 jest zbyt mało casual-friendly by sprzedać się jak Halo...
Sprzedaż gry GG podskoczy po obniżce ceny konsoli wiosną - IMO pod koniec roku spokojnie osiągnie 3-5 mln...




Halo i Casual gamer ? Chlopie , co paliłeś ?  :P

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15689 dnia: Marca 14, 2009, 17:30:30 pm »
Killzone 2 jest zbyt mało casual-friendly by sprzedać się jak Halo...
Sprzedaż gry GG podskoczy po obniżce ceny konsoli wiosną - IMO pod koniec roku spokojnie osiągnie 3-5 mln...




Ya, zaczną dodawać do każdej konsoli to może sie uda.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15690 dnia: Marca 14, 2009, 17:31:01 pm »
Killzone 2 jest zbyt mało casual-friendly by sprzedać się jak Halo...
Sprzedaż gry GG podskoczy po obniżce ceny konsoli wiosną - IMO pod koniec roku spokojnie osiągnie 3-5 mln...




Halo i Casual gamer ? Chlopie , co paliłeś ?  :P

Chodziło mu chyba o przeciętnego hamburgera, który na słowo Halo sika w majtki ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15691 dnia: Marca 14, 2009, 17:32:14 pm »
po obniżce ceny konsoli wiosną

Coś mi chyba umknęło - ma być obniżka na wiosnę srajstacji?

Podobno - z wielu źródeł słychać takie plotki
Killzone 2 jest zbyt mało casual-friendly by sprzedać się jak Halo...
Sprzedaż gry GG podskoczy po obniżce ceny konsoli wiosną - IMO pod koniec roku spokojnie osiągnie 3-5 mln...




Halo i Casual gamer ? Chlopie , co paliłeś ?  :P

to samo co LoNdEk który porównał Halo do MTV...


Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15692 dnia: Marca 14, 2009, 17:34:26 pm »
Killzone 2 jest zbyt mało casual-friendly by sprzedać się jak Halo...
Sprzedaż gry GG podskoczy po obniżce ceny konsoli wiosną - IMO pod koniec roku spokojnie osiągnie 3-5 mln...




Halo i Casual gamer ? Chlopie , co paliłeś ?  :P

Chodziło mu chyba o przeciętnego hamburgera, który na słowo Halo sika w majtki ;)

Aaaaaa to oka  :P
: Marzec 14, 2009, 17:33:24 pm
po obniżce ceny konsoli wiosną

Coś mi chyba umknęło - ma być obniżka na wiosnę srajstacji?

Podobno - z wielu źródeł słychać takie plotki
Killzone 2 jest zbyt mało casual-friendly by sprzedać się jak Halo...
Sprzedaż gry GG podskoczy po obniżce ceny konsoli wiosną - IMO pod koniec roku spokojnie osiągnie 3-5 mln...




Halo i Casual gamer ? Chlopie , co paliłeś ?  :P

to samo co LoNdEk który porównał Halo do MTV...



Halo stalo sie typowym kultem (najwięcej w USA) , wiec coś w tym porównaniu jest

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15693 dnia: Marca 14, 2009, 17:37:05 pm »

Halo stalo sie typowym kultem (najwięcej w USA) , wiec coś w tym porównaniu jest

Dlatego też powołałem sie na tę jedną z niewielu zgodnych z prawdą wypowiedź Waszego byłego e-kolegi  ;-)-
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 17:49:10 pm wysłana przez A-n »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15694 dnia: Marca 14, 2009, 17:37:20 pm »
Co tutaj ma do rzeczy długość robienia gry? DNF jest juŻ robiony od kilku ćwierćwieczy, czy to oznacza, Że ma sprzedać się w bilionie egzemplarzy?

MoŻe nie tyle "ma się sprzedać" ile powinien, by zwróciły się koszta produkcji. AŻ dziwię się, Że 3D Realms, które ostatnio z większych produkcji wydało jedynie Max Payne (2001 rok), MP2 (2003 rok) oraz Prey (2006) jeszcze w ogóle dycha; prócz tego ciągle tylko jadą na marce Duke Nukem, wydając gry na telefony komórkowe.

Chodziło mu chyba o przeciętnego hamburgera, który na słowo Halo sika w majtki ;)

O ile się nie mylę, to samo moŻna powiedzieć o stosunku większości fanów (fanbojów) PS3 do K2. Wiele razy juŻ słyszałem teksty typu "kaŻdy posiadacz PS3 powinien/musi mieć w swojej kolekcji Killzone 2".

EDIT: Kuźwa ludzie, nauczcie się korzystać z cytowania selektywnego! Po cholerę cytujecie kilka(naście) wypowiedzi tylko po to, by pod spodem napisać jednozdaniową odpowiedź?!
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 17:39:16 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15695 dnia: Marca 14, 2009, 17:41:12 pm »
Cytuj
O ile się nie mylę, to samo można powiedzieć o stosunku większości fanów (fanbojów) PS3 do K2. Wiele razy już słyszałem teksty typu "każdy posiadacz PS3 powinien/musi mieć w swojej kolekcji Killzone 2".

No nie żartuj, Halo to już właściwie kult, brand wyrobiony prawie jak Nike, czy Coca Cola  :lol:, a marka Killzona nabrała dopiero rozmachu po wypuszczeniu dwójki właśnie, w czasach jedynki, nawet nie można było imo równać tych dwóch "marek".

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15696 dnia: Marca 14, 2009, 17:49:58 pm »
Cytuj
Facet, taki chociażby Prey robiony był od zalążka jakieś 10 lat, a jak się sprzedał? No właśnie... Także takie za przeproszeniem głupoty, radzę zachować dla siebie. Co tutaj ma do rzeczy długość robienia gry? DNF jest już robiony od kilku ćwierćwieczy, czy to oznacza, że ma sprzedać się w bilionie egzemplarzy? Przestań.
Wpis, poza tym fanboje xboxa zapominaja, ile czasu robiono Too Human, ile kosztowal i jaki byl efekt koncowy :lol: Sredniak ze srednia grafa. Takze argumenty o tym, ze KZ2 robiono 4ry lata sa zupelnie nietrafione.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15697 dnia: Marca 14, 2009, 18:21:59 pm »
Tylko, ze te xboxty nie sraly na kazdym kroku jaki to too human bedzie wypasiony i, ze kazdy posiadacz xgowna bedzie go mial w swojej kolekcji....

Jedynie chodzi mi o to, ze gra z tak wielkim nakladem, tak wielkim hype, slawnymi rendami z 2k5 sprzedaje sie raczej srednio, gdzie te 3 milony preordeow panowie?Szkoda bo jak gra sie sprzeda slabo to wiadomo co....

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15698 dnia: Marca 14, 2009, 18:26:20 pm »
...faktycznie ps3 i tytuły multiplatformowe pokazują TĄ MOC, ale tylko na X0 niestety ;)

Oj znowu twoja kryształowa kula się pomyliła bo są tez tytuły multiplatformowe, które lepiej wyglądają i śmigają na PS3.

Oblivion, Fallout3 czy Dirt co niszczy mit o tym że PS3 nie potrafiłoby pokazać gry multiplatformowej, która lepiej wygląda na konsoli Sony.

Natomiast w temacie exlusive'ów PS3 miażdży X0 jeśli chodzi o grafikę. Wiem że to dla ciebie trudne ale postaraj się przyjąć to do wiadomości. Sad but true.

Oł rily ? A teraz powiedz mi co te gry wnoszą do świata gier i czy są takimi hitami ? Oblivion znośna gierką bardzo monotonna, ale rozbudowana i ładna mimo wszystko. Jednak wciąż gorsza od Morrowinda. Dlaczego ładniejsza na ps3? Bo twórcy mieli w ch.j czasu na jej dopasowanie do owej konsoli bez myślenia co z x0 stąd zrobili co trzeba i szacun im za to.

Fallout 3 to samo co oblivion ino z gnatami. Co z tego że tam jakieś tekstury są ładniejsze czy oświetlenie skoro gra jest zbugowana i ma problem z poprawnym działaniem. Też miał być cudem świata, a wyszedł średniak z którego fani płaczą :(

Dirt świetna wyścigówka, jako jedna dotycząca światka rally world, z ładną grafiką i tylko tym niestety. Model jazdy gorszy już być nie mógł (czemu nie dali z colina 2 gdzie imo najlepszy jeśli chodzi o granie na padzie) i to tyle. Podobnie jak z oblivionem owa gra była ładniejsza (pytanie z której strony, bo to rozmycie przysłania wszystko) gdyż wylazła dużo potem niż wersja x0 i sprzedała się słabo.

Także nie wiem czy się warto tak zachwycać średniakami...

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15699 dnia: Marca 14, 2009, 18:26:45 pm »
Tylko, ze te xboxty nie sraly na kazdym kroku jaki to too human bedzie wypasiony i, ze kazdy posiadacz xgowna bedzie go mial w swojej kolekcji....

Jedynie chodzi mi o to, ze gra z tak wielkim nakladem, tak wielkim hype, slawnymi rendami z 2k5 sprzedaje sie raczej srednio, gdzie te 3 milony preordeow panowie?

Ale jak się sprzedaje, skoro nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych wyników, a poza tym przecież ona dopiero co wyszła. Ludzie litości  :lol:

Cytuj
Szkoda bo jak gra sie sprzeda slabo to wiadomo co....

Co? Koniec playstation? O ku***  :lol: :lol: :lol:

Cytuj
Także nie wiem czy się warto tak zachwycać średniakami...

Oj above, Oblivion to zdecydowanie nie jest średniak  :???:, osobiście zaliczył bym tą grę do top 10 tej generacji, jak narazie.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 18:31:27 pm wysłana przez Diuk »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15700 dnia: Marca 14, 2009, 18:27:34 pm »
Tylko, ze te xboxty nie sraly na kazdym kroku jaki to too human bedzie wypasiony i, ze kazdy posiadacz xgowna bedzie go mial w swojej kolekcji....

Jedynie chodzi mi o to, ze gra z tak wielkim nakladem, tak wielkim hype, slawnymi rendami z 2k5 sprzedaje sie raczej srednio, gdzie te 3 milony preordeow panowie?Szkoda bo jak gra sie sprzeda slabo to wiadomo co....
Potwierdza się reguła że gry z im mniejszą skromniejsza reklamą mają większa sprzedaż i ogólnie są lepiej oceniane aniżeli super hiper uber ekstra tytuły robione przez 10-5-3 lata.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15701 dnia: Marca 14, 2009, 18:31:18 pm »
Tylko, ze te xboxty nie sraly na kazdym kroku jaki to too human bedzie wypasiony i, ze kazdy posiadacz xgowna bedzie go mial w swojej kolekcji....

Jedynie chodzi mi o to, ze gra z tak wielkim nakladem, tak wielkim hype, slawnymi rendami z 2k5 sprzedaje sie raczej srednio, gdzie te 3 milony preordeow panowie?

Ale jak się sprzedaje, skoro nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych wyników, a poza tym przecież ona dopiero co wyszła  :lol:

Cytuj
Szkoda bo jak gra sie sprzeda slabo to wiadomo co....

Co? Koniec playstation? O ku***  :lol: :lol: :lol:

Cytuj


Co ty wogole do mnie piszesz koniec playstation? nie ponosi cie?? daj sobie na luz bo taki  jad bije z twoich postow, ze az zal, chodzi o to, ze sony nie wwali juz tyle kasy w drugi tytul skoro tez sie nie sprzeda tak dobrze jak mial.
Glupie klocki lego sie lepiej sprzedaja niz gra kalibru KZ2, to jest smutne tak samo jak ty i twoj jad :-?

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15702 dnia: Marca 14, 2009, 18:34:40 pm »
Ależ drogi kolego, jaki jad, widocznie źle odebrałem twoją wypowiedź, ale na takie zdanie sugerował ten wielokropek ;) Po prostu jestem wrażliwy na głupotę niektórych wypowiedzi, a że lubię coś skomentować, no cóż, zabij mnie - taki już jestem.

Cytuj
chodzi o to, ze sony nie wwali juz tyle kasy w drugi tytul skoro tez sie nie sprzeda tak dobrze jak mial.

Jak nie wywali, jak już wywala  :)

I spokojniej na przyszłość, ja tutaj tylko komentuję, a z nikim nie ma zamiaru wdawać się w jakiekolwiek sprzeczki.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 18:40:35 pm wysłana przez Diuk »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15703 dnia: Marca 14, 2009, 18:36:03 pm »
Także nie wiem czy się warto tak zachwycać średniakami...

Tu nie chodzi o zachwyty nad średniakami, lecz o to, że jak się chce, to można zrobić ładniejszą konwersję na PS3 niż na X0.
Nie znam dokładnych porównań, ale z tego co słyszałem, DMC4 również wypada lepiej na PS3 (pomijając oczywiście przymusową instalację): stałe 60fps (w cut-scenkach jak i podczas gry) + lepsze shadery na lodzie.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15704 dnia: Marca 14, 2009, 20:02:22 pm »
...faktycznie ps3 i tytuły multiplatformowe pokazują TĄ MOC, ale tylko na X0 niestety ;)

Oj znowu twoja kryształowa kula się pomyliła bo są tez tytuły multiplatformowe, które lepiej wyglądają i śmigają na PS3.

Oblivion, Fallout3 czy Dirt co niszczy mit o tym że PS3 nie potrafiłoby pokazać gry multiplatformowej, która lepiej wygląda na konsoli Sony.

Natomiast w temacie exlusive'ów PS3 miażdży X0 jeśli chodzi o grafikę. Wiem że to dla ciebie trudne ale postaraj się przyjąć to do wiadomości. Sad but true.

oblivion wyszedl chyba rok pozniej a zmiany byly tylko kosmetyczne. fallout 3 wyglada duzo lepiej na xboxie. na ps3 w ogole nie ma odbic w wodzie tak jak w re5, ale nie ma sie co dziwic w koncu ps3 ma slabsze gpu :P  z gier multi ktore wyszly w tym samym czasie to chyba tylko dmc4 jest troche lepszy

 ciekawe jaki ex na ps3 miazdzy gow2. ta gra ze slabymi texturami,  gdzie sa same sztuczki zamiast prawdziwych efektow?(killzone2) czy ta gra gdzie sie chodzi w korytkach?(uncharted) :P

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15705 dnia: Marca 14, 2009, 20:17:12 pm »
Chlopaki a ja GRAM w Killzone 2 hahahahahah

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15706 dnia: Marca 14, 2009, 20:22:56 pm »

fallout 3 wyglada duzo lepiej na xboxie. na ps3 w ogole nie ma odbic w wodzie tak jak w re5, ale nie ma sie co dziwic w koncu ps3 ma slabsze gpu :P  z gier multi ktore wyszly w tym samym czasie to chyba tylko dmc4 jest troche lepszy

W ogóle?  Toć nawet na szotach ,które linkował G.A, takowe się znajdowały , idąc tym tokiem myślenia DMC4 w ogóle niema shaderów na Frostach ani 60 fps na cutscenkach.
Na marginesie, Devil hulał w 60 fps z grafiką wcale nie odbiegającą jakoś znacząco od RE5 (może po przejściu całości zmienię zdanie) i potrafił wyglądać lepiej na PS3 ,a taki 30 fps'owy RE5 ma problemy ,ciekawe nie?



 ciekawe jaki ex na ps3 miazdzy gow2. ta gra ze slabymi texturami,  gdzie sa same sztuczki zamiast prawdziwych efektow?(killzone2) czy ta gra gdzie sie chodzi w korytkach?(uncharted) :P
Wiadomo ,że GeOW2 bez sztuczek ( no może oprócz balonika i niewidzialnych dziur) oraz w korytkach jest naj.

Byłbym zapomniał
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 20:24:49 pm wysłana przez Jurass »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15707 dnia: Marca 14, 2009, 20:28:41 pm »
ciekawe jaki ex na ps3 miazdzy gow2. ta gra ze slabymi texturami,  gdzie sa same sztuczki zamiast prawdziwych efektow?(killzone2) czy ta gra gdzie sie chodzi w korytkach?(uncharted) :P


: Marzec 14, 2009, 20:26:15 pm
Na marginesie, Devil hulał w 60 fps z grafiką wcale nie odbiegającą jakoś znacząco od RE5 (może po przejściu całości zmienię zdanie) i potrafił wyglądać lepiej na PS3 ,a taki 30 fps'owy RE5 ma problemy ,ciekawe nie

Możliwe, że to plotka, ale z tego co czytałem za przystosowanie wersji PS3 DMC4 był odpowiedzialny jeden człowiek. Może tym razem go zabrakło :lol:.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15708 dnia: Marca 14, 2009, 21:45:02 pm »
...faktycznie ps3 i tytuły multiplatformowe pokazują TĄ MOC, ale tylko na X0 niestety ;)

Oj znowu twoja kryształowa kula się pomyliła bo są tez tytuły multiplatformowe, które lepiej wyglądają i śmigają na PS3.

Oblivion, Fallout3 czy Dirt co niszczy mit o tym że PS3 nie potrafiłoby pokazać gry multiplatformowej, która lepiej wygląda na konsoli Sony.

Natomiast w temacie exlusive'ów PS3 miażdży X0 jeśli chodzi o grafikę. Wiem że to dla ciebie trudne ale postaraj się przyjąć to do wiadomości. Sad but true.

oblivion wyszedl chyba rok pozniej a zmiany byly tylko kosmetyczne. fallout 3 wyglada duzo lepiej na xboxie. na ps3 w ogole nie ma odbic w wodzie tak jak w re5, ale nie ma sie co dziwic w koncu ps3 ma slabsze gpu :P  z gier multi ktore wyszly w tym samym czasie to chyba tylko dmc4 jest troche lepszy

 ciekawe jaki ex na ps3 miazdzy gow2. ta gra ze slabymi texturami,  gdzie sa same sztuczki zamiast prawdziwych efektow?(killzone2) czy ta gra gdzie sie chodzi w korytkach?(uncharted) :P

Smutna prawda :(.

Chociaż wyglądałoby to lepiej jakbyś się nauczył normalnie pisać :).

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15709 dnia: Marca 14, 2009, 22:17:13 pm »
Cytuj
Wiadomo ,że GeOW2 bez sztuczek ( no może oprócz balonika i niewidzialnych dziur) oraz w korytkach jest naj.
ja sie nie zachwycam jakie to gow ma super duper efekty tak jak sony boje w swoim killzone. pamietam jak pewien jurass to nawet jakies trajektorie promieni swiatla robil tak jakby killzone mial jakis raytracing i ultra super GI a tu w rzeczywistosci sie okazuje ze nawet nie wszystkie cienie sa realtimowe  :lol:(musialem :lol:)

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15710 dnia: Marca 14, 2009, 22:20:27 pm »
Cytuj
Wiadomo ,że GeOW2 bez sztuczek ( no może oprócz balonika i niewidzialnych dziur) oraz w korytkach jest naj.
ja sie nie zachwycam jakie to gow ma super duper efekty tak jak sony boje w swoim killzone. pamietam jak pewien jurass to nawet jakies trajektorie promieni swiatla robil tak jakby killzone mial jakis raytracing i ultra super GI a tu w rzeczywistosci sie okazuje ze nawet nie wszystkie cienie sa realtimowe  :lol:(musialem :lol:)

« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 22:23:51 pm wysłana przez Diuk »

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15711 dnia: Marca 14, 2009, 22:22:20 pm »
Moja PMka do Xymek'a kolesia pracującego w CD Projekt między innymi nad Wiedźminem. Czy autortet? Może nie jakiś wybitny, ale z pewnością może pochwalić się większymi dokonaniami i wiedzą niż jakakolwiek osoba w tym temacie.

Cytuj
Cytuj
Strzałka...

Mam do ciebie pytanie. Gears of War 2 czy Uncharted jest wg. ciebie bardziej zaawansowane graficznie? Kłócę się z jednym fanboyem i chciałem poznać opinię człowieka z branży który siedzi w fachu i zna się na sprawie.

Pozdrawiam

Siema

Szczerze mowiac to trudne pytanie...bo gry sa bardzo zblizone...a dodatkowo dzialaja na 2 calkiem roznych silnikach...

Mimo wszystko glownie ze wzgledu na wieksze lokacje...GoW2 jest bardziej zaawansowany graficznie...

Choc jako gracz uwazam ze lepsze jest Uncharted - po prostu ta gra gameplayowo bardziej mi sie podoba :)



Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15712 dnia: Marca 14, 2009, 22:24:44 pm »
OJAPIERDOLE  :shock: :lol: To już w tym temacie nie można mieć własnego zdania, tylko trzeba się podpierać innymi? ło boże, zara jebne  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 22:26:35 pm wysłana przez Diuk »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15713 dnia: Marca 14, 2009, 22:27:10 pm »
Zeratul, po co to dajesz? Przecież ludzie tworzący głośne, dobre gry mają nieporównanie mniejsze pojęcie o grach i są znacznie mniej obiektywni od tutejszej ekipy SDF! Nie kompromituj się.  :cool:
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 22:28:59 pm wysłana przez Leenk »

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15714 dnia: Marca 14, 2009, 22:36:22 pm »
OJAPIERDOLE  :shock: :lol: To już w tym temacie nie można mieć własnego zdania, tylko trzeba się podpierać innymi? ło boże, zara jebne  :lol:

Dokładnie! Każdy ma swoje zdanie, jednych jest zgodne ze zdaniem ludzi z branzy drugich już nie, ale każdy ma swoje zdanie i swoj gust. Wiec przestancie może lolowac jak ktos pisze, ze graficznie GoW2 > UDF i dżungla  H3 > UDF. OK?


Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15715 dnia: Marca 14, 2009, 22:40:20 pm »
Nie no, bo to faktycznie jest śmieszne (z góry zaznaczam, że absolutnie nie wnikam jaka gra komu się bardziej podoba) to tak, jakbyś zapytał Britney Spears, czy według niej lepszy jest GnR, czy Doda, odpowie, że Doda, no i co? W końcu Britney też robi w muzyce... Każdy ma oczy i widzi (no chyba, że ma pecha...) co jest ładne, co jemu odpowiada, więc moim skromnym zdaniem takie szukanie "autorytetów" żeby ich zdaniami podważać czyjąś opinię, tym samym mydląc sobie oczy, jest z deczka... dziwne.

Aha i żeby ktoś znowu się nie popłakał  :-), to tylko mój komentarz i nikt absolutnie nie musi się z nim zgadzać.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15716 dnia: Marca 14, 2009, 22:48:20 pm »
Diuk, sorki, że jeszcze raz dziś, ale znowu nie czytasz ze zrozumieniem.  8-)

Zeratul nie zapytał kolesia o to która gra mu się bardziej podoba (w tym temacie podchmielony pan Zdzichu spod sklepu Społem ma dokładnie takie samo prawo oceniać jak najlepsi programiści) tylko o to która jego zdaniem jest bardziej zaawansowana technicznie. Odnośnie takiego pytania doświadczenie w tej branży jest jak najbardziej przydatne.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 22:51:07 pm wysłana przez Leenk »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15717 dnia: Marca 14, 2009, 22:52:22 pm »
No tak w końcu to nie Forza zdetronizowała GT 3,4. To nie Halo okrzyknięto królem FPS'ów. Spokojnie, najgorsze dla MS to jest to że ten bubel się tak psuje nic więcej :(

Forza zdetronizowała GT3 i 4? Skąd takie bzdury wziąłeś? :lol:

No według magazynu PSX extreme który jest najbardziej obiektywny w końcu napisali że killzone to Halo i gearsy razem wzięte. Napisali że wraz z pojawieniem się Forzy wskakuje ona na tron simów, zresztą nie oni jedni to pisali, ale tak zapomniałem czego to nie zrobi MS i jego pieniądze :(
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2009, 22:58:58 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15718 dnia: Marca 14, 2009, 22:56:57 pm »
Diuk, sorki, że jeszcze raz dziś, ale znowu nie czytasz ze zrozumieniem.  8-)

Zeratul nie zapytał kolesia o to która gra mu się bardziej podoba (w tym temacie podchmielony pan Zdzichu spod sklepu Społem ma dokładnie takie samo prawo oceniać jak najlepsi programiści) tylko o to która jego zdaniem jest bardziej zaawansowana technicznie. Odnośnie takiego pytania doświadczenie w tej branży jest jak najbardziej przydatne.

Spoko, niczego nie przeoczyłem, ale to chyba jedno wynika z drugiego, prawda? Zeratul tylko użył takiego stwierdzenia "zaawansowane graficznie" (graficznie, nie technicznie tak btw) Zresztą, potwierdził to swym postem

Cytuj
Dokładnie! Każdy ma swoje zdanie, jednych jest zgodne ze zdaniem ludzi z branzy drugich już nie, ale każdy ma swoje zdanie i swoj gust. Wiec przestancie może lolowac jak ktos pisze, ze graficznie GoW2 > UDF i dżungla  H3 > UDF.


Więc tak, zgadłeś - czytaj ze zrozumieniem  :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15719 dnia: Marca 14, 2009, 22:59:19 pm »
Moja PMka do Xymek'a kolesia pracującego w CD Projekt między innymi nad Wiedźminem. Czy autortet? Może nie jakiś wybitny, ale z pewnością może pochwalić się większymi dokonaniami i wiedzą niż jakakolwiek osoba w tym temacie.

Cytuj
Cytuj
Strzałka...

Mam do ciebie pytanie. Gears of War 2 czy Uncharted jest wg. ciebie bardziej zaawansowane graficznie? Kłócę się z jednym fanboyem i chciałem poznać opinię człowieka z branży który siedzi w fachu i zna się na sprawie.

Pozdrawiam

Siema

Szczerze mowiac to trudne pytanie...bo gry sa bardzo zblizone...a dodatkowo dzialaja na 2 calkiem roznych silnikach...

Mimo wszystko glownie ze wzgledu na wieksze lokacje...GoW2 jest bardziej zaawansowany graficznie...

Choc jako gracz uwazam ze lepsze jest Uncharted - po prostu ta gra gameplayowo bardziej mi sie podoba :)



to oczywista oczywistosc. mowi to co ja mowilem   uncharted=korytka