Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2528372 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1760 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:35:47 pm »
Cytat: MarcePan
Obawiam się Leenk'u że Wipeout też się specjalnie nie sprzeda ale czy to coś zmieni? Nie!
Pewnie wg Ciebie kochane SONY wbrew realiom ekonomicznym produkowało/ będzie produkowała niszowe gry? I dlatego przez cały okres istnienia PS2 na rynku wyszła 1 (słownie: jedna) gra - Wipeout Fusion. Poniósł klapę. Nie pojawiła się żadna kontynuacja. Nawet Pure specjalnie rewelacyjnie się nie sprzedał - efektem jest tylko Pulse - w sumie zestaw dodatkowych misji. Teraz zamiast next-genowego Wipeouta mamy ulepszoną wersję HD Pure'a z PSPka. Oczekuję Motorstorma 2 - pierwsza część odniosła sukces - sprzedała się dobrze. Next-genowego Wipeouta już taki pewny nie jestem bo to zwyczajnie się niekoniecznie może się opłacać.

Teoria że SONY tworzy ambitne gry wbrew komercji, w odróżnieniu od komercyjnego Mocrosftu i Nintendo jest pociskowa...  :cool:

Iras, szczytujesz nad swoją listą jak 13latek przy świerszczyku a dokładnie takie same komentarze można dać przy wielu grach z listą gier na XO (Halo Wars, LO, Splinter Cell, Alan Wake, Fable 2, Banjo, nija Gaiden 2 itd.). 

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1761 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:36:46 pm »
Tak naprawdę, jak by na to nie spojrzeć, to gry wybitne tworzy tylko Nintendo.

To kup sobie Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Ja dziękuję, postoję.

Sry, ale LBP > wszystkie gry N ._.
Z takimi werdyktami poczekałbym do premiery LBP.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1762 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:37:18 pm »
Iras do tej listy co podalem tez mam powpisywac wszedzie prawdopodobnie bdb gra ? nie ma sprawy ale wyobraz to sobie bo nie chce marnowac czasu. Dodatkowo nie mow mi ze nie ma tam hitow bo tylko sie pograzysz, natomiast na liscie sony sa same...
specjalnie dla ciebie :
Halo Wars - HIT !!!!
Banjo 3 - HIT !!!
Fable 2 - HIT !!!
WOlfenstein - PRAWDOPODOBNIE HIT !!
GTR - j.w
Lost Odyssey - HIT !!!
Ninja Gaiden 2 - HIT !!!
Splinter Cell - HIT !!!
Jescze Too Human, World in Conflict, Warhound i pare niewiadomych typu Infinite ktore moga sie okazac super grami, ale lista sony mnie jednak zmiazdzyla

Powrzucamy jeszcze jakies listy ?
Pkt widzenia zalezy od pkt siedzenia a twoj jest ograniczony...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1763 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:37:44 pm »
Wiesz Marcepan, Mass Effect i Fable są grami wybitnymi.Nie ustępują ICO, czy Okami.

Tak jak Marcepan popełnił wielki błąd stawiając Uncharted na równi z ICO i Okami, tak teraz ten błąd popełniasz Ty.
Uncharted, Mass Effect czy Fable to gry kierowane do zwykłego zjadacza sera, mniej bądź bardziej ambitne, ale to gry dla mas. Okami i ICO to z kolei gry badzo specyficzne, z całą pewnością wartościowe, ale którymi nie każdy (a raczej bardzo mało) osób się zainteresuje.


Cytuj
Trylogia Halo to też jest dzieło sztuki,
Nazywa Halo (i wiele innych gier) dziełem sztuki, to tak jakby porównywać śliczne ilustracje z książek do dzieł Da Vinci. Zresztą już kiedyś była dyskusja na temat, czy gry można w ogóle uważać za dzieła sztuki ;).

Cytuj
I szczerze wątpię, żeby MGS, FF, czy Killzone sprzedał się lepiej od H3.Głównie dlatego, że tym grom nikt takiej reklamy nie zrobi.

Te gry nie potrzebują reklamy, ich nazwa jest reklamą samą w sobie.
A Killzone 2 miał już genialną reklamę na E3 05 ;D.

wszystcy normalni ludzie przeciez kochają Mario... Zelda no wybitna... ile kombosów potrafi zrobić główny bohater?

Zelda to nie mordobitka, kombosy się tu nie liczą :P.
Sęk w tym, że gry od Nintendo (te wielkie tytuły) to, zazwyczaj, kwintesencja grywalności.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1764 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:38:51 pm »
Dokładnie. Poza ładną grafiką Uncharted niczym specjalnym się nie wyróżnią, więc porównywanie go z SotC lub ICO jest "z dupy".

Graleś? Nie? To lepiej już nie pisz takich bzdur. IMO najmocniejszym punktem Uncharted wcale nie jest ta wspaniała grafika. Jest nim klimat i fabuła, która po prostu nie da odejść od konsoli.

Mam COD4 i ukończyłem około 70% gry bo dalej nie chce mi się w to grać. Bezsensowna sieczka. Multi rządzi na całej linii ale single to dla mnie kapa. Teraz zaopatrzyłem się w R&C i na razie leży bo co trochę odpalam Uncharted. Mimo że czasu na granie mam mało to Uncharted musiałem ukończyć wykorzystując do tego każdą wolną chwilę.

Mocą tej gry wcale nie jest cudna grafika. Ale przekonasz się o tym jak kiedyś zagrasz. Poczytaj temat o U:DF tutaj albo na forum PE to się przekonasz jak ta gra zachwyca każdego kto ją kupił (oprócz Zeratul'a :P :).

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1765 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:44:44 pm »
Cytuj
Graleś? Nie? To lepiej już nie pisz takich bzdur. IMO najmocniejszym punktem Uncharted wcale nie jest ta wspaniała grafika. Jest nim klimat i fabuła, która po prostu nie da odejść od konsoli.
I według Ciebie klimat i fabułą sprawiają, że można Uncharted stawiać na równi z SotC i ICO? Moim zdaniem to za mało.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1766 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:45:59 pm »
Teraz zamiast next-genowego Wipeouta mamy ulepszoną wersję HD Pure'a z PSPka.

Jaja sobie robisz? Myślałem że żartujesz z tym iż Wipeout z PStore to podbity do rozdziałki HD Pure ale jak widać Ty to piszesz na serio! Pozostawię to bez komentarza bo jest to śmieszne samo w sobie. Żeby obalić to śmieszne stwierdzenie wrzucam znane już screen'y w nowego Wipeout'a:







Jeśli tak mają wyglądać gry z PSP podbijane do rozdziałki HD to ja chce zobaczyć porty wszystkich gier z PSP na PS3! :lol: :lol: :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1767 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:47:57 pm »
@Sora, przepraszam, faktycznie w Japonii gra już wyszła, ale sprzedała się u nich lepiej, niż cały Xbox 360  :lol:

@Leenk - teoria, że Sony chętniej inwestuje w promowanie nowych projektów niż inni wydawcy nie jest pociskowa, tylko prawdziwa.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi - jeśli uważasz, że Lost Odyssey ma szansę na podobny sukces co Final Fantasy, a Splinter Cell może zbliżyć się do MGS  :lol:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1768 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:49:16 pm »
''Iras, szczytujesz nad swoją listą jak 13latek przy świerszczyku a dokładnie takie same komentarze można dać przy wielu grach z listą gier na XO (Halo Wars, LO, Splinter Cell, Alan Wake, Fable 2, Banjo, nija Gaiden 2 itd.)''

Zapomniałeś dodać o Infinite Undiscovery !! (cichy MEGA-KILLER)
Oby Tri-Ace stworzyło port na PS3.. sądząc po wydawcy S-E.. mam taką nadzieje.

To będzie potężna produkcja.


Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1769 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:51:20 pm »
MarcePan napiszę to powoli bo widać że wolno czytasz...

Wipeout HD to NIE JEST next-genowy Wipeout.


To wersja dopakowana o efekty graficzne, z przyspieszoną animacją 60 klatek i podbitą rozdziałką.Wygląda bardzo fajnie jak na taką wersję z PS Store. Ale to NIE JEST next-genowa gra z net-genową oprawą.
Cytat: mateo
Zapomniałeś dodać o Infinite Undiscovery !! (cichy MEGA-KILLER)
Oby Tri-Ace stworzyło port na PS3.. sądząc po wydawcy S-E.. mam taką nadzieje.
No, fakt - gdzieś mi coś jakiś filmik z gry wyglądał efektownie. Skoro robi to SE to pewnie wyląduje na PS3.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 15:53:31 pm wysłana przez Leenk »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1770 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:52:19 pm »
Cytuj
@Leenk - teoria, że Sony chętniej inwestuje w promowanie nowych projektów niż inni wydawcy nie jest pociskowa, tylko prawdziwa.
A chwilę wcześniej podajesz MGS4, Final Fantasy XIII i Gran Turismo 5. Rrzeczywiście, same nowe projekty. :eek:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1771 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:54:48 pm »
MarcePan napiszę to powoli bo widać że wolno czytasz...

Wipeout HD to NIE JEST next-genowy Wipeout.


To wersja dopakowana o efekty graficzne, z przyspieszoną animacją 60 klatek i podbitą rozdziałką.Wygląda bardzo fajnie jak na taką wersję z PS Store. Ale to NIE JEST next-genowa gra z net-genową oprawą.

Hmm to weź no nam wszystkim wytłumaczyć czym ma być next-gen'owy Wipeout. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to grubo ponad połowa gier na obecne konsole nie jest next-gen'owa. Halo3 to Halo2 w podbitej rozdzielczości. O Orange Box nie wspomnę. Gears of War to taki Kill Switch ale z ładną oprawą wizualną. Tak?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1772 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:55:42 pm »
No to ciekawe, co to jest...



"To wersja dopakowana o efekty graficzne, z przyspieszoną animacją 60 klatek i podbitą rozdziałką."

Jakbym o Forzy 2 albo Halo 3 czytał...

@tarniak - BO TAKIE MARKI SPRZEDAJĄ KONSOLE.

Z resztą... Podniecajcie się dalej Fable, jakby to był system seller na miarę Final Fantasy.

Z Bogiem...

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1773 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:57:39 pm »
Ja sie boje o Irasa i Marcepana jak Xbox sie lepiej ostatecznie sprzeda od ps3 albo chociaz podobnie, chlopakom caly swiatopoglad legnie w gruzach.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1774 dnia: Grudnia 30, 2007, 15:57:53 pm »
MarcePan napiszę to powoli bo widać że wolno czytasz...

Wipeout HD to NIE JEST next-genowy Wipeout.


To wersja dopakowana o efekty graficzne, z przyspieszoną animacją 60 klatek i podbitą rozdziałką.Wygląda bardzo fajnie jak na taką wersję z PS Store. Ale to NIE JEST next-genowa gra z net-genową oprawą.

Hmm to weź no nam wszystkim wytłumaczyć czym ma być next-gen'owy Wipeout. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to grubo ponad połowa gier na obecne konsole nie jest next-gen'owa. Halo3 to Halo2 w podbitej rozdzielczości. O Orange Box nie wspomnę. Gears of War to taki Kill Switch ale z ładną oprawą wizualną. Tak?
Wystarczy, aby nowy Wipeout był tworzony od nowa pod PS3.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1775 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:01:48 pm »
Wystarczy, aby nowy Wipeout był tworzony od nowa pod PS3.

Przecież to jest oczywiste, że Wipeout na PS3 jest tworzony od podstaw, bo chyba tylko idiota, patrząc na screeny, może powiedzieć, że to konwersja z PSP.

@Sora - martw się o siebie.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1776 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:01:58 pm »
Cytuj
Graleś? Nie? To lepiej już nie pisz takich bzdur. IMO najmocniejszym punktem Uncharted wcale nie jest ta wspaniała grafika. Jest nim klimat i fabuła, która po prostu nie da odejść od konsoli.
I według Ciebie klimat i fabułą sprawiają, że można Uncharted stawiać na równi z SotC i ICO? Moim zdaniem to za mało.
A co SotC i ICO nadaje fantastycznosci?

Cytuj
@Leenk - teoria, że Sony chętniej inwestuje w promowanie nowych projektów niż inni wydawcy nie jest pociskowa, tylko prawdziwa.
A chwilę wcześniej podajesz MGS4, Final Fantasy XIII i Gran Turismo 5. Rrzeczywiście, same nowe projekty. :eek:
O Uncharted, Heavenly Sword, Resistance, Motorstorm chyba zapomniales.


dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1777 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:03:30 pm »
Cytuj
Graleś? Nie? To lepiej już nie pisz takich bzdur. IMO najmocniejszym punktem Uncharted wcale nie jest ta wspaniała grafika. Jest nim klimat i fabuła, która po prostu nie da odejść od konsoli.
I według Ciebie klimat i fabułą sprawiają, że można Uncharted stawiać na równi z SotC i ICO? Moim zdaniem to za mało.
A co SotC i ICO nadaje fantastycznosci?

Cytuj
@Leenk - teoria, że Sony chętniej inwestuje w promowanie nowych projektów niż inni wydawcy nie jest pociskowa, tylko prawdziwa.
A chwilę wcześniej podajesz MGS4, Final Fantasy XIII i Gran Turismo 5. Rrzeczywiście, same nowe projekty. :eek:
O Uncharted, Heavenly Sword, Resistance, Motorstorm chyba zapomniales.



Lair...
Warhawk...
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1778 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:04:01 pm »
Ja sie boje o Irasa i Marcepana jak Xbox sie lepiej ostatecznie sprzeda od ps3 albo chociaz podobnie, chlopakom caly swiatopoglad legnie w gruzach.

Wyślij sms o treści POMOC na numer 799<goń się>7 by pomóc Irasowi i Marcepanowi przed nieuniknioną zapaścią światopoglądu.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1779 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:08:41 pm »
Cytuj
A co SotC i ICO nadaje fantastycznosci?
Oryginalność? Monumentalność? Historia? Artyzm?

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1780 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:12:41 pm »
Cytuj
A co SotC i ICO nadaje fantastycznosci?
Oryginalność? Monumentalność? Historia? Artyzm?
A historia to nie czasem klimat i fabula?

Rozumiem, ze niektorzy uwazaja te gry za 'oryginalne, piekne, monumetalne', ale... moglbys mi napisac na czym polega na monumentalnosc i oryginalnosc?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1781 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:13:16 pm »
I kolesie którzy się spuszczają nad tymi screenami twierdzą jednocześnie że Halo 3 to Halo 2 z podbitą rozdziałką. Geez...  :cool:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1782 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:15:00 pm »
Cytuj
Graleś? Nie? To lepiej już nie pisz takich bzdur. IMO najmocniejszym punktem Uncharted wcale nie jest ta wspaniała grafika. Jest nim klimat i fabuła, która po prostu nie da odejść od konsoli.
I według Ciebie klimat i fabułą sprawiają, że można Uncharted stawiać na równi z SotC i ICO? Moim zdaniem to za mało.
A co SotC i ICO nadaje fantastycznosci?
Zagraj, a sam zrozumiesz.. dla takich gier kupuje się konsole.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1783 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:16:57 pm »
Brak argumentow, nie umiesz mi wytlumaczyc? Rozumiem...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1784 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:17:52 pm »
I kolesie którzy się spuszczają nad tymi screenami twierdzą jednocześnie że Halo 3 to Halo 2 z podbitą rozdziałką. Geez...  :cool:

I vice versa.

Koleś, który się spuszcza nad Halo 3, nazywa Wipeouta na PS3 konwersją z PSP  :cool:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1785 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:20:47 pm »
Brak argumentow, nie umiesz mi wytlumaczyc? Rozumiem...
Jednym tchem                                             ..Oryginalność..  ;-)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1786 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:27:39 pm »
O ile SotC był oryginalny tak ICO to nie wiem czy taki oryginalny. Księżniczka już  była w mario :P

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1787 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:35:58 pm »

Tak naprawdę, jak by na to nie spojrzeć, to gry wybitne tworzy tylko Nintendo.




Widzisz co N sadzi o swoich "graczach"^^

Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1788 dnia: Grudnia 30, 2007, 17:54:21 pm »
I kolesie którzy się spuszczają nad tymi screenami twierdzą jednocześnie że Halo 3 to Halo 2 z podbitą rozdziałką. Geez...  :cool:

I vice versa.

Koleś, który się spuszcza nad Halo 3, nazywa Wipeouta na PS3 konwersją z PSP  :cool:

Ale headshot'a sprzedałeś Iras. :)

Leenk, jeszcze raz powoli przeczytaj ten tekst:

Cytuj
Hmm to weź no nam wszystkim wytłumaczyć czym ma być next-gen'owy Wipeout. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to grubo ponad połowa gier na obecne konsole nie jest next-gen'owa. Halo3 to Halo2 w podbitej rozdzielczości. O Orange Box nie wspomnę. Gears of War to taki Kill Switch ale z ładną oprawą wizualną. Tak?

Wyraźnie napisałem "idąc Twoim tokiem rozumowania". Czemu więc twierdzisz iż:

I kolesie którzy się spuszczają nad tymi screenami twierdzą jednocześnie że Halo 3 to Halo 2 z podbitą rozdziałką. Geez...  :cool:

LoL! Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 17:58:47 pm wysłana przez MarcePan »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1789 dnia: Grudnia 30, 2007, 17:56:47 pm »
I kolesie którzy się spuszczają nad tymi screenami twierdzą jednocześnie że Halo 3 to Halo 2 z podbitą rozdziałką. Geez...  :cool:

I vice versa.

Koleś, który się spuszcza nad Halo 3, nazywa Wipeouta na PS3 konwersją z PSP  :cool:

Ale headshot'a sprzedałeś. :)
Wy do naprawde musicie jakieś laski poszukać se (sobie) :shock:.
PS. Ja lepiej też bo bede sie spuszczał przed Nakiro i Helgastami zamiast na ładna Pamele.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1790 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:19:05 pm »
Buzu - a Fable 2, Halo Wars, SC: Coviction ?Xbox nawet na 2008 ma więcej wyłączności. (!!!!!!!!!!!!!!!! - dop. własny). I szczerze wątpię, żeby MGS, FF, czy Killzone sprzedał się lepiej od H3.Głównie dlatego, że tym grom nikt takiej reklamy nie zrobi.I raczej wątpię, żeby 2008r. był rokiem sony.mogę sie założyć, ze na koniec 2008r. gry M$ będą sie lepiej sprzedawały i dostana lepsze oceny.

Kolego czy ty jesteś normalny czy X0 wypalił ci już źrenice? Dlaczego nawet nie odniosłeś się do mojego poprzedniego postu w którym przytaczałem artykuł: http://www.gry.gildia.pl/artykuly/exclusive_na_ps3
Dodaj do tego jescze Heavy Rain, Haze, nowy Jak & Daxter, WarDevil, Yakuza 3, Star Ocean 4, Resistance 2.
Czy według ciebie X0 ma nadal więcej exclusive na rok 2008? Jeśli tak bez żadnych złośliwości proponuje wizytę u sprawdzonego okulisty, zgłoś się na priv to dam ci namiary.

Mało tego, miesiąc temu miałem napisać podobnego arta o exclusive na X0, bo zapewniam że żadnym fanboyem nie jestem, mam/miałem konsole niemal wszystkich producentów, trzeźwo patrzę na rynek, ale jak zobaczyłem jak tego mało, jak wiele jest produkcji o pecetowej naleciałości, jak "Micromiętcy" psują rynek, odpuściłem sobie. Wolę napisać o Wii.


Tak z ciekawosci wyszukalem liste exclusivow na xbxa. Sa to tylko potwierdzone nei mozemy wykluczyc ze pojawi sie jakies Gears of War 2 czy Dead Risign 2.

• Age of Conan: Hyborian Adventures
• Alan Wake *
• Alive
• All Points Bulletin
• Banjo-Kazooie 3 *
• Castle Wolfenstein
• Chrome 2
• Command & Conquer 3: Kane's Wrath
• Cry On
• Croteam Project [untitled]
• Dark Messiah of Might and Magic
• Dead Island
• Dead or Alive Code: Cronus
• Destineer Spy Project [untitled]
• Dawn of Fantasy
• Fable 2 *
• Far East of Eden Ziria
• GTR
• Halo Wars *
• Huxley *
• Infinite Undiscovery
• Lost Odyssey
• Left 4 Dead
• Marvel MMO
• Ninja Gaiden 2
• Postal III
• Precursors
• Splinter Cell: Conviction
• Strike Force Red Cell
• Sacred 2: Fallen Angel
• The Secret World
• Total Overdose 2
• Theseis
• The Shadow of Aten
• Too Human *
• Universe At War: Earth Assault
• Voodoo Nights
• Warhound
• Warhammer: Battle March
• World in conflict

Faktycznie nie bedzie w co grac. Doliczajac pelno genialnych multiplatformowych tytulow. Nie boje sie o moj portfel.
Nie mowie i ze z tych gier nie bedzie paru biednych ale jak juz rzucami listami.

Sora o tej pecetowej liście toczyła się już dyskusja 10 stron temu. No wybacz ale nie dla takich gier kupuje się konsole. Osobiście w żadną z tych produkcji nie chciałoby mi się za bardzo pograć. Szczególnie w przytaczanego tu i ówdzie SC który z każdą częścią stacza się po równi pochyłej a x-boye wymachują nim jak jakąś szabelką. Ale tak to jest jak nie ma się już czego chwycić to chwyta się nawet brzytwy.

A na PS3 każda gra z wewnętrznego studia Sony jest potencjalnym hitem. Chociażby taki Folklore. Kto dawał jej jakieś wielkie nadzieje? A tytuł zbiera bardzo dobre recenzje, nawet w polskiej prasie: http://www.gry.gildia.pl/gry/folklore_ps3/recenzja#. No sorry ale dla mnie ta gra, chociaż nie jest jakimś wielkim hitem, zjada każdy tytuł z przytoczonej przez ciebie listy. Amen bo mi się już nie chcę a walczyć z wiatrakami nie lubię.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1791 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:24:43 pm »
spidey nie jestes fanboyem ? przysiaglbym czytajac twoje wypowiedzi... Jednak mylilem sie i przepraszam :)
A jak mi z folkrol tu wyjezdzasz i mowisz ze zjada kazda z tej listy to juz w ogole padam na kolana i blagam o przebaczenie mojej mylnej opini.

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1792 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:27:37 pm »
spidey nie jestes fanboyem ? przysiaglbym czytajac twoje wypowiedzi... Jednak mylilem sie i przepraszam :)
A jak mi z folkrol tu wyjezdzasz i mowisz ze zjada kazda z tej listy to juz w ogole padam na kolana i blagam o przebaczenie mojej mylnej opini.

Spidey^ jest (parafrazując pana Ford'a)
"fanem każdego next-gena pod warunkiem że to PS3"  :cool:

PS.
Folklore zjada nawet UNCHARTED!!! ;)
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1793 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:30:58 pm »
No, fakt. Każda  średnia gierka z PS3 jest megahitem bo napisał o tym Zenek z jakiejś polskiej stronki internetowej.

Co do tej zadymy z Wipeoutem. Jeszcze raz bo widać że chłopaki mają trudności...
1. Wipeout HD jak na razie, sądząc po screenach, to ulepszona, dopakowana graficznie wersja tras z Pure. Znakomita animacja, świetna rozdziałka oraz dorzucone efekty graficzne. Nigdzie nie napisałem że to bezpośrednia konwersja z PSP, to tylko Irasowi po raz kolejny wydaje się że zostało napisane coś co nie zostało napisane. Niemniej jednak nie jest to w pełni next-genowa oprawa jak w innych grach.
2. Dlatego nie bez powodu nazywa się to Wipeout HD a nie np. Wipeout Next-Gen Brandzel Edition Special For Martzepan and Iras, którą można by porównać graficznie z innymi next-genowymi tytułami.
3. Halo 3 to nie jest graficzny killer ale porównywanie w pełni next-genowej wersji do nawet ładnej ale "tylko" gry z PS Store i tworzenie jakiś analogii to zwyczajna głupota.
4.
Cytat: MarcePan
Ale headshot'a sprzedałeś Iras.
Gdybyś MarcePan miał główę zamiast tranzystora made by SONY powyżej poziomu szyi dawno byś wąchał kwiatki od spodu od setek headshotów.

Najśmieszniejsze że taki Xboj jak ja pewnie spędzi akurat z tym tytułem więcej czasu niż Iras i MarcePan razem wzięci.  :cool:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 18:33:32 pm wysłana przez Leenk »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1794 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:32:51 pm »
PS3(Ex) na 2008r :

MGS4
Tekken 6
Killzone 2
GT5 ( będzie 2008 r? )
Wipout HD
LBP
Resistance 2 ( 2008 ?)
FF13 (2008 ? )

X360(Ex) na 2008r :

Ninja Gaiden 2
Fable 2
Too Humman
Splinter Cell : C
Lost Odyssey
Banjo 3
Halo Wars
Alan Wake

Mniej więcej jest łeb w łeb .



Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1795 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:33:55 pm »
nalezy zaznaczyc ze zadne gry nie sa tak przekladane jak te na platforme sony, wiec podejrzewam ze nie jedna gre z tej MEGA LISTY !!! zobaczymy w 2009 :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 18:36:21 pm wysłana przez Sora »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1796 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:35:20 pm »
FF13 i Resi 2 raczej 2009r

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1797 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:35:59 pm »
na xboxa jeszcze wyjdzie gra ktora pozamiata eMGieSem :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1798 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:37:43 pm »
Wy do naprawde musicie jakieś laski poszukać se (sobie) :shock:.
PS. Ja lepiej też bo bede sie spuszczał przed Nakiro i Helgastami zamiast na ładna Pamele.

Leenk szuka swojego własnego Johnny'ego Deppa. Taki program jest na MTV akurat... My Own czy coś  :mrgreen:

@Spidey - no teraz to przeginasz. Folklore to średniak (choć i tak lepszy niż część tytułów z listy Sory).

@Sora - no najbardziej nie przekładany to jest Too Human...

@Soul - Ratcheta zrobili w rok, więc z Resistance 2 spokojnie się wyrobią.

@Leenk - to, że gra jest z PS Store, w niczym jej nie umniejsza. Warhawk też i co z tego?

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1799 dnia: Grudnia 30, 2007, 18:40:41 pm »
spidey nie jestes fanboyem ? przysiaglbym czytajac twoje wypowiedzi... Jednak mylilem sie i przepraszam :)
A jak mi z folkrol tu wyjezdzasz i mowisz ze zjada kazda z tej listy to juz w ogole padam na kolana i blagam o przebaczenie mojej mylnej opini.

Powiem tak: nigdy nim nie byłem, ale po wyjściu X0 i zobaczeniu jak niszczy konsolowy rynek lekka nutka fanboizmu zaczełą się ujawiniać. Po prostu dla mnie konsola równa się Japonia. Nie pytaj dlaczego, nie pytaj dlaczego według mnie X0 psuje rynek, bo naprodukowałem się już na ten temat elaboraty, jak nie tutaj to na innym forum. Jednak z racji tego że piszę tu i ówdzie mogę zapewnić że jestem obiektywnym fanboyem ;) i może cię to zdiwi ale miałem Xboxa jedynkę który uważałem za całkiem udany sprzęt (chociaż wolałem PS2 i GC).