Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2522583 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2240 dnia: Stycznia 16, 2008, 14:23:35 pm »
No i po kim tu jadą Soul. Bo ja widzę że z Ciebie się śmieją. Wypisujesz takie bzdury.

Co z tego że DLA CIEBIE tylko U:DF dał radę. Teraz jeszcze próbujesz się bronić przed tą śmieszną tezą dodają że "DLA CIEBIE". A co Ty wyrocznia jesteś? Człowieku Ty wyścigów nie lubisz, platformówek nie lubisz i potem wypisujesz że na PS3 nic przez ten cały rok się nie pokazało. Zdajesz sobie sprawę ja głupie jest to co napisałeś?



kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2241 dnia: Stycznia 16, 2008, 14:30:45 pm »
plus gry multiplatofrmowe które lepiej chodzą na X0  :P

g***o prawda za przeproszeniem..

z całym szacunkiem do Was mili współforumowicze, ale przestańcie w końcu rzucać tego typu zasłyszanymi sloganami...uniżenie proszę...
wielu z Was bez obiektywizmu wymaganego od ludzi inteligentnych rzuca inwektywami na lewo i prawo tylko, wyłącznie dla tego, że "JA NIE LUBIĘ!"..dajcie w końcu spokój..pokarzcie klasę!

moderatorom daję "psztyczka" w nos!

budzimy się chłopcy!

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2242 dnia: Stycznia 16, 2008, 14:53:49 pm »
No i po kim tu jadą Soul. Bo ja widzę że z Ciebie się śmieją. Wypisujesz takie bzdury.

Co z tego że DLA CIEBIE tylko U:DF dał radę. Teraz jeszcze próbujesz się bronić przed tą śmieszną tezą dodają że "DLA CIEBIE". A co Ty wyrocznia jesteś? Człowieku Ty wyścigów nie lubisz, platformówek nie lubisz i potem wypisujesz że na PS3 nic przez ten cały rok się nie pokazało. Zdajesz sobie sprawę ja głupie jest to co napisałeś?




No Ty i Marins   :lol: macie mnie :/

A co z tego że dla Ciebie PS3 jest lepsze ,co z tego że dla Ciebie gry na PS3 są lepsze a co Ty wyrocznia jesteś?  :lol: nie takie masz zdanie , a ja mam takie widocznie trudno Ci jest z nim się pogodzić i  przemilczy je ( jak mi Ins powiedział że mu zacząłeś pisać na psn że się myli że to nie prawda że X360>PS3 , to mało co się  nie popłakałem ze śmiechu xD nie potrafisz przemilczy faktu że ktoś ma zupełnie inne zdanie niż Ty!) Czy to do cholery moja wina że nie lubię samochodówek i platformówek ?!  :eek: w każdym temacie piszę jak jest dla mnie i jakie jest moje zdanie na ten temat (jak widać nie tylko ja mam tu problemy z ogarnięciem co nie których wypowiedzi , przykre że trzeba pisać-tłumaczyć jak chłopu na granicy ) więc dla mnie w roku 2007 na ps3 pojawiły się dwie gry warte 200 zł NGS i U:DF


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2243 dnia: Stycznia 16, 2008, 15:54:47 pm »
Ja, Marins, Iras, kun. Jak już coś. Znowu chciałeś zmienić rzeczywistość i znowu się nie udało.

A jak Ciebie śmieszy moja dyskusja z Ins'em to współczuje poczucia humoru. Denne masz jeśli coś takiego rozbawiło Cię do łez.

No i pleć bzdur że podkreślasz zawsze iż "DLA CIEBIE" coś jest fajnie bo wyraźnie napisałeś że w 2007 tylko U:DF był wart uwagi NIE dodając "DLA MNIE". Potem dopiero to zrobiłeś żeby zachować "resztki" twarzy jak Cię Iras postrzelił w głowę słuszną ripostą.

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2244 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:27:15 pm »
Pozwolicie że zabiorę głos
do marcepana ad.1-uspokój sie i nie pień sie takmnie wyolbrzymiaj i nie przytaczaj każdej wypowiedzi na forum,która popiera twoją osobe,albo twoje argumenty w dyskusji, bo wychodzisz na szczeniaka
do marcepana ad.2-nie mów że rok 2008 należy do Ps3 bo moim skromnym zdaniem rok 2008 należy do graczy... nie głupich fanboy'ów..ale G-R-A-C-Z-Y..ludzi z pasją, którzy posiadają konsole i będą mieli w co grać niezależnie od platformy
do marcepana ad.3-WSZYSCY na forum doceniamy wkład jaki Naughty Dog włożyło w Uncharted..jest to spewnością wspaniały tytuł,który dostarcza nie zapomnianych wrażeń...ALE NIE KAŻDEMU DO KU.WY NęDZY MUSI SIE PODOBAć...wyobraź sobie że ktoś może nie lubieć tego typu gier i puff..nagle traci argument za kupnem PS3

Teraz tak...Marcepan NIKT Z NAS nie zna tak naprawdę możliwości ŻADNEJ konsoli..nie wiemy i nie jesteśmy w stanie zmierzyć wydajności obu konsol względem siebie..To co mówisz,pokazywanie screenów to mniej więcej tak jakbym ci na obrazku pokazywał że Maluch jest szybszy niż F430...uspokój sie...studiuje informatyke i jak czytam twoje teorie to mi ręce opadają..tak naprawdę to PS3 przewyższa z całą pewnością X'a napędem i dyskiem...i TYLKO to wiemy na pewno...nie jesteś w stanie powiedzieć,'OT GRAŁEM WE OBIE GRY NA OBU PLATFORMACH,PS3 wypada lepiej',itd,itp...niektóre efekty w grach mogą są uzależnione od prędkości odczytu,od wielu-wielu współczynników niezwiązanych z realną mocą OBLICZENIOWĄ obu konsol..więc ciesz sie swoim Uncharted,i niech wreszcie do ciebie dojdzie że:
a)są gry które wyglądają lepiej na PS3(co dobitnie nam pokazałeś nie raz)
b)są gry które lepiej wyglądają na X'ie("panie..cuda normalnie")
c)są gry które odpalone na identycznej ilości detali,z identyczną rozdziałką,w tym samym momencie gry będą sie róznić na obu platformach...filtry,kable..tak naprawde ciezko stworzyć warunki miarodajnego testu...a porównania serwisów to BUJDA..przestańcie je wreszcie przytaczać.
a w 2008 roku rządzić będzie i tak Wii:/
just swingin in the glory of chaos...

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2245 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:44:34 pm »
Warhawk shit

Długo myślales nad tym argumentem ?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2246 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:45:58 pm »
O ludzie....

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2247 dnia: Stycznia 16, 2008, 17:16:52 pm »
Anonimowy wrócił i jatka na całego  :o

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2248 dnia: Stycznia 16, 2008, 17:26:10 pm »
 jak mi Ins powiedział że mu zacząłeś pisać na psn że się myli że to nie prawda że X360>PS3 , to mało co się  nie popłakałem ze śmiechu xD nie potrafisz przemilczy faktu że ktoś ma zupełnie inne zdanie niż Ty!

mi tez to Insiak mowil potwierdzam  :lol: Marcepan tak mu dupe trul zeby zmienil opis, ze w koncu to zrobil zeby miec spokoj z de.... :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2249 dnia: Stycznia 16, 2008, 17:29:20 pm »
Anonimowy wrócił i jatka na całego  :o

Anonimowy to się teraz akurat najmniej udzielał.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2250 dnia: Stycznia 16, 2008, 17:34:39 pm »
Anonimowy wrócił i jatka na całego  :o

Anonimowy to się teraz akurat najmniej udzielał.

racja, anonimowego brak, ale to od jego opisu Eurogamer face off zaczela sie ta dyskusja, bo co niektorym nerwy puscily:D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2251 dnia: Stycznia 16, 2008, 18:24:02 pm »
@Misterbuu
To nie ja napisałem że 2008 będzie dla PS3 więc co się czepiasz. Do reszty się nie odnoszę bo jest tylko Twoją mocno subiektywną opinią.

@Tango
Spoko. Też się ciesze z Twojego szczęścia. Mnie tam bardziej rozbawił fakt że podczas tej wymiany zdań z Ins (to był późny wieczór) okazało się że on siedzi z dziewczyną i zamiast się nią zająć to ten kolo pisał na całego ze mną o pierdołach.
To że on Wam to przedstawił w taki sposób w jaki było mu wygodnie i mówił Wam o tym to już inna sprawa. Ja nie mam takiej potrzeby żeby z kimś się kontaktować i opisywać mu jak to zaciekle dyskutowałem z Insiakiem. Też mógłbym to przedstawić w taki sposób jaki dla mnie byłby wygodny. No ale ja żadnych kompleksów leczyć nie muszę więc tego nie zrobiłem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2008, 18:25:34 pm wysłana przez MarcePan »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2252 dnia: Stycznia 16, 2008, 18:44:53 pm »
Warhawk shit
Mówiąc tak, mam nadzieję, że grałeś w Warhawk'a, a nie oglądałeś filmików na necie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2253 dnia: Stycznia 16, 2008, 19:01:11 pm »
Warhawk shit
Mówiąc tak, mam nadzieję, że grałeś w Warhawk'a, a nie oglądałeś filmików na necie.



a ja na podstawie filmikow, uwarzam ze WarHawk musi byc naprawde niezly, strzelanki online, b. lubie wiec WarHawk napewno by mi sie spodobal:D:D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2254 dnia: Stycznia 16, 2008, 19:05:25 pm »
Mi chodzi o to, że na filmikach możesz tylko zobaczyć jak gra wygląda. Nie sprawdzi się grywalności tytułu, jeżeli się w niego nie grało. Sam Warhawk jest mega grywalnym tytułem - według mnie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2255 dnia: Stycznia 16, 2008, 19:33:55 pm »
świetna, luźna strzelanka online - więcej takich!

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2256 dnia: Stycznia 16, 2008, 22:26:39 pm »
Cytuj
Nie sprawdzi się grywalności tytułu, jeżeli się w niego nie grało.
Amen. To powinno być zdanie przed samym zamknięciem SW :). Ale skoro już inni napisali... :cool:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2257 dnia: Stycznia 16, 2008, 22:47:45 pm »
Ja, Marins, Iras, kun. Jak już coś. Znowu chciałeś zmienić rzeczywistość i znowu się nie udało.

A jak Ciebie śmieszy moja dyskusja z Ins'em to współczuje poczucia humoru. Denne masz jeśli coś takiego rozbawiło Cię do łez.

No i pleć bzdur że podkreślasz zawsze iż "DLA CIEBIE" coś jest fajnie bo wyraźnie napisałeś że w 2007 tylko U:DF był wart uwagi NIE dodając "DLA MNIE". Potem dopiero to zrobiłeś żeby zachować "resztki" twarzy jak Cię Iras postrzelił w głowę słuszną ripostą.

Iras i kun nie śmiej się ze mnie tylko piszą  swoje zdanie na temat mojej boskiej wypowiedzi  :lol: na oba posty już odpisałem , powiedz mi (napisz) kiedy po raz pierwszy chciałem zmienić rzeczywistość , bo jakoś nie kojarzę  :eek: O dziś zawszę będę pisał że moim zdaniem ps3 to ps3 tamto , bo widzę że później jest cyrk i MarcePan ma co robić i do czego się czepiać , nie wiem ja na forum zawszę (w każdym poście wyrażam swoja opinie na dany temat) chyba każdy tak robi zresztą . Od tego jest forum więc napiszę jeszcze raz DLA MNIE są dwie gry warte wydania 200 zł na nie NGS i UDF (na X0 jest dużo więcej tego + każde gry multiplat. wybieram na X0 - nie które z nich chodzą -wyglądają lepiej na X0 , i nikt mi nie napisze hi kun że to jest bzdura  :lol: anonimowy dał od groma przykładów że nie które gry na xo wyglądają lepiej ,chodzą płynniej i nie chrupią jak na ps3) Tak,tak Uncepan tłumacz to sobie jak chcesz - Twoja opinia mnie w ogóle nie interesuje więc myśl sobie co chcesz , nie sądzę że byś wiedział lepiej ode mnie co lubią co mi się podoba a co dla mnie jest shitem - Warhawk tak grałem w tą uber grę ,zgadnij MarcePan co napiszę NIE LUBIĘ samolotów itp cudów - a bieganie typem na ziemi zassysa na maxa  :lol: sorry ale nie wole COD4 H3 itp a co do mojego AC i grzania się tą grą Ty grzałeś się HS - a wiadomo co z tego wszyło gra która gorzej wypadła-sprzedała się od AC więc jest 1:1  :eek: a nawet 2:1 dla mnie oczywiście  :eek:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2008, 22:50:45 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2258 dnia: Stycznia 16, 2008, 23:07:07 pm »
anonimowy dał od groma przykładów że nie które gry na xo wyglądają lepiej ,chodzą płynniej i nie chrupią jak na ps3)

Fajnie że po screen'ach potrafisz ocenić że gra chodzi płynniej. Gratulację.

dla mnie jest shitem - Warhawk tak grałem w tą uber grę ,zgadnij MarcePan co napiszę NIE LUBIĘ samolotów itp cudów - a bieganie typem na ziemi zassysa na maxa 

A po co do mnie to piszesz? Czy ja coś pisałem tutaj na temat Warhawk'a? Coś Ci się chyba pomyliło.

Ty grzałeś się HS - a wiadomo co z tego wszyło gra która gorzej wypadła-sprzedała się od AC więc jest 1:1  :eek: a nawet 2:1 dla mnie oczywiście  :eek:

Ja się grzałem grafiką w HS. Jak zapewne wiesz ja nie trawię slasher'ów co podkreślałem wielokrotnie. Jedynie GOW mi się podobał. A w HS spodobał mi się sposób pokazania historii w genialnych cut-scenkach. Nigdy nie kupiłem tej gry ostatecznie więc nie możesz pisać że się jarałem HS jako całością. Graficznie mi się bardzo podoba. Zresztą nie tylko mi (czyt. recenzje).

Soul co Ty gadasz? Jakie 2:1 dla Ciebie. Jest 1000000000000000000:1 dla Ciebie i w ogóle jesteś najlepszy. Ja to nawet się nie przyrównuje do takiego kozaka jak Ty.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2008, 23:28:38 pm wysłana przez MarcePan »

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2259 dnia: Stycznia 16, 2008, 23:18:05 pm »
No ja już czekam aż przyjdziesz i przykryjesz mnie kołderką w ps3 i przeczytasz instrukcje na dobranoc ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2260 dnia: Stycznia 16, 2008, 23:19:47 pm »
No ja już czekam aż przyjdziesz i przykryjesz mnie kołderką w ps3 i przeczytasz instrukcje na dobranoc ;)

i tym oto optymistycznym akcentem zakończmy tą dzisiejszą dyskusję  ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2261 dnia: Stycznia 16, 2008, 23:29:46 pm »
No ja już czekam aż przyjdziesz i przykryjesz mnie kołderką w ps3 i przeczytasz instrukcje na dobranoc ;)


Usunąłem ten tekst o "mykaniu do spania" bo jakieś dziwne propozycje się posypały. :P Crazy people.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2262 dnia: Stycznia 16, 2008, 23:37:00 pm »
To był tylko taki joke. A ja się przyznam że jestem fanbojem Sony, mam wszystkie ich konsole + k800i , a na myśl o x0 jakoś mi się słabo robi ;)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2263 dnia: Stycznia 16, 2008, 23:40:40 pm »
Ja sobie kupiłem XO żadny next genowych gier i nie chciało mi się czekać na ps3 ostatnio miałem chęć na WII, PS3 tez z checia bym sobie kupił, każda konsola ma cos ciekawego tylko jezeli mialbym 3 czy nawet 2 to problemem będą gry ni ma piniazkow.Ostatnio miałem nawet ochote na street fightera 2 na SNESIE który leży w piwnicy ale szybko przeszło :PP

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2264 dnia: Stycznia 17, 2008, 00:31:03 am »
Cytuj
Fajnie że po screen'ach potrafisz ocenić że gra chodzi płynniej. Gratulację.

Jak doskonale wiesz po screenach jedyne co można jako tak zobaczyć to jakoś tekstur , rozmycia i braki AA ,wiadome że na podstawie obrazka nie da się ocenić płynności gry - nie ,nie potrafię tego przepraszam że Cię zawiodłem  (widziałem kilka gierek w akcji-grałem osobiście - porównywałem  i czytałem opinie na forach na IGN ,GT etc)
Cytuj
A po co do mnie to piszesz? Czy ja coś pisałem tutaj na temat Warhawk'a? Coś Ci się chyba pomyliło.

nie pisze tego do Ciebie ,tylko do Snake_Plissken ,ogarnij się  :lol:

Cytuj
Ja się grzałem grafiką w HS. Jak zapewne wiesz ja nie trawię slasher'ów co podkreślałem wielokrotnie. Jedynie GOW mi się podobał. A w HS spodobał mi się sposób pokazania historii w genialnych cut-scenkach. Nigdy nie kupiłem tej gry ostatecznie więc nie możesz pisać że się jarałem HS jako całością. Graficznie mi się bardzo podoba. Zresztą nie tylko mi (czyt. recenzje).

Nie o to chodzi kto na co się grzał (ja AC , Ty HS) tylko chodzi o to że też przechwalałeś grę której jeszcze nie było - tak jak ja :P
więc jest 1:1 plus AC lepsza średnia i dużo lepsza sprzedaż ,więc :DDDDD  HS - niestety póki co zmarnowany potencjał ( owszem cut scenki rządzą - ale nie tego szukam w grach - gameplay nr 1! recenzje są różne tak samo ma AC - GR 83.1% HS-  81 % :P

------------------------------------

Dobra dobra , uspokój sie bo widzę popłynąłeś  :lol:

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2265 dnia: Stycznia 17, 2008, 02:27:12 am »
Mnie tam do Wii nie ciągnie. Po zagraniu w R&C wiem że mi wystarczy, dlatego żałował bym kasy na wii i super mario galaxy...

Też mam PSP, PS2 i PS3 + k750i i zawsze jakoś sony stoi u mnie jako firma wyżej (może sentyment do psxa) typu sprzęt Sony, Panas na równi Sharp obok gdzieś Samsung i niżej LG potem np. Deawoo. Natomiast do sprzętu Microsoftu nie mam jakoś sentymentu i widząc mysz czy innego typu coś (oprócz x360) zbiera mi się na śmiech. A zakup x360 rozważam może w 2009r albo jak bym miał problemy finansowe - wiadomo czemu  :P A co do gier na ps3 i x360 to nie rozumiem tłumaczeń typu : bo 3fps lepiej chodzi... a spójrz na pada, pudełko, inwestycje (x360 może paść po gwarancji i z 40 grami zostaniesz  :lol: ) płatnego neta - myślałeś o tym  :???: bo sorry ja wole grać na padzie od ps3 bo nadal uważam "duala" za najlepszego pada ever  :smile:

- uprzedzając grałem na padzie od x360 na standzie w Irlandii (w VF5  :lol: obraz jak kupa  :lol: - powaga od razu przypomniały mi się posty anonimowego o super grafie na XO ale wiem, wiem - pewnie - euro - sygnał SD - nie radzący sobie z nim samsung?!!  :lol:)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2008, 07:19:54 am wysłana przez marcinps3 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2266 dnia: Stycznia 17, 2008, 09:29:12 am »
Cytuj
A po co do mnie to piszesz? Czy ja coś pisałem tutaj na temat Warhawk'a? Coś Ci się chyba pomyliło.

nie pisze tego do Ciebie ,tylko do Snake_Plissken ,ogarnij się  :lol:

Czyżby?

Tak,tak Uncepan tłumacz to sobie jak chcesz - Twoja opinia mnie w ogóle nie interesuje więc myśl sobie co chcesz , nie sądzę że byś wiedział lepiej ode mnie co lubią co mi się podoba a co dla mnie jest shitem - Warhawk tak grałem w tą uber grę ,zgadnij MarcePan co napiszę NIE LUBIĘ samolotów itp cudów - a bieganie typem na ziemi zassysa na maxa 

To idź się jeszcze wyśpij bo widzę że nawet nie pamiętasz co sam piszesz. Ewidentnie zwracałeś się do mnie w tym poście. No i po co znowu kłamiesz?

Także sam się ogarnij bo widzę że to Ty popłynąłeś.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2008, 09:31:54 am wysłana przez MarcePan »

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2267 dnia: Stycznia 17, 2008, 12:03:46 pm »
Natomiast do sprzętu Microsoftu nie mam jakoś sentymentu i widząc mysz czy innego typu coś (oprócz x360) zbiera mi się na śmiech.

Akurat akcesoria komputerowe to microsoft robił pierwsza klasa (a może nadal robi? trudno dostać teraz ich sprzęt w polsce). Sam mam od 4 lat mysz microsftu - działa idealnie. Cały czas mam kierownice Microsoft Precision Wheel, z 8 lat chyba już ma, i cały czas działa idealnie. Jakość nie porównywalna do Logitecha Momo który miał po roku użytkowania makabryczne luzy.
Dodał bym jeszcze świetne joye i pady (w tym ich "sixaxis" sprzed 10 lat ;)).

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2268 dnia: Stycznia 17, 2008, 12:23:44 pm »
Natomiast do sprzętu Microsoftu nie mam jakoś sentymentu i widząc mysz czy innego typu coś (oprócz x360) zbiera mi się na śmiech.

Akurat akcesoria komputerowe to microsoft robił pierwsza klasa (a może nadal robi? trudno dostać teraz ich sprzęt w polsce). Sam mam od 4 lat mysz microsftu - działa idealnie. Cały czas mam kierownice Microsoft Precision Wheel, z 8 lat chyba już ma, i cały czas działa idealnie. Jakość nie porównywalna do Logitecha Momo który miał po roku użytkowania makabryczne luzy.
Dodał bym jeszcze świetne joye i pady (w tym ich "sixaxis" sprzed 10 lat ;)).

zgodze sie z toba fenris, klawiatury i mysze, podobnie jak joye itd. produkowane przez MS ciesza sie dobra opinia, zaraz dam linki do oferty MS w Polsce
prosze cie bardzo fenris:

http://www.microsoft.com/poland/hardware/default.aspx

 a tu jeszcze fajny zestaw:

http://www.microsoft.com/poland/hardware/mouseandkeyboard/ProductDetails.aspx?pid=080

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2269 dnia: Stycznia 17, 2008, 12:45:14 pm »
Przez biadolenie MarcePana zamkneli podobny temat na PSXE i jako bonus zbanowali go na forum  :lol: Jak tutaj bedzie podobnie to zostanie mu tylko Neo Plus XD

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2270 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:00:15 pm »
Przez biadolenie MarcePana zamkneli podobny temat na PSXE i jako bonus zbanowali go na forum  :lol: Jak tutaj bedzie podobnie to zostanie mu tylko Neo Plus XD

Zbanowali? Gdzie? Cały czas pisze na forum PE. Obudź się ze snu bo marzysz na jawie. A temat PS3 vs X360 jest otwarty. Był zamknięty przez jakiś czas przez to że zacząłeś wyzywać innych zamiast prowadzić normalnie dyskusje. Zresztą dostałeś za to warn'a.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2271 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:04:56 pm »
Warhawk shit
Mówiąc tak, mam nadzieję, że grałeś w Warhawk'a, a nie oglądałeś filmików na necie.


MarcePan młocie na tego posta odpisywałem , Snakowi - napisałem mu dla czego tak uważam , to nie było do Ciebie łapiesz?!  czy mam to jeszcze 10 razy napisać?! Ty nic na temat warhawka nie pisałeś więc jaki cudem ma być to do Ciebie?!  :lol: Napisałem wszystko razem w kupie  :eek:

Cytuj
zgadnij MarcePan co napiszę NIE LUBIĘ

To było przytoczenie , napisane specjalnie tak żeby jeszcze bardziej Cię zdenerwować  :lol:

« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2008, 13:07:31 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2272 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:07:03 pm »
HaHa tak sobie tłumacz. Ewidentnie do mnie to pisałeś. Cytowałeś mnie, zwracałeś się do mnie. Wszystko można wywnioskować z ciągu zdania.

Możesz nie nazywać mnie młotem na forum? Jak masz to zamiar dalej robić to proponuję żebyś powiedział mi to prosto w oczy na realu a nie forum.

Znowu wyzwiska. Gdzie moderacja?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2273 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:15:06 pm »
Wyzwiska o_O młotku LOL widzę moment MarcePan bierze do głowy  :lol: no właśnie tak sobie to tłumacz z tego zdania
Cytuj
zgadnij MarcePan co napiszę NIE LUBIĘ
tylko to było do Ciebie - przytoczenie wiesz co to?!



Cytuj
Warhawk tak grałem w tą uber grę ,zgadnij MarcePan co napiszę NIE LUBIĘ samolotów itp cudów - a bieganie typem na ziemi zassysa na maxa

a to całe zdanie do Snake'a łapiesz?! puk puk masz coś tam w głowie ?!

Jak zawsze czytasz to co chcesz przeczytać widzisz to co chcesz widzieć dobrze Iras Ci napisał  :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2008, 13:18:48 pm wysłana przez Soul »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2274 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:23:56 pm »
e, ziomy wystarczy już, tak??

tego typu dysputy na priva, wun.. :)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2275 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:25:10 pm »
Fakt pora dać sobie siana  :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2276 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:42:14 pm »
Dobra nie będę dalej prowadził tej idiotycznej dyskusji. Sprawa jest ewidentna. Miłego dnia.

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2277 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:58:21 pm »
Marcepan..tak z ciwkawości..ile masz lat...potrzebne mi bo licze średni wiek trolla w polsce :lol:
just swingin in the glory of chaos...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2278 dnia: Stycznia 17, 2008, 13:59:51 pm »
Cytuj
Serwis Console Central postanowił opublikować listę najlepiej zapowiadających się gier bieżącego roku, z podziałem na platformy. Być może ukróci to fanbojskie wojenki, a być może... jeszcze bardziej je podsyci. Tak czy siak, na liście dostępnej w rozwinięciu newsa każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bez względu na platformę.

 

Wii
1) Super Smash Bros Brawl
2) Mario Kart Wii
3) Animal Crossing Wii
4) No More Heroes
5) Okami
6) House of the Dead 2 and 3 Return
7) Samba de Amigo Wii
8) Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors
9) Destroy All Humans: Big Willy Unleashed
10) Star Wars: The Force Unleashed

Xbox 360
1) Grand Theft Auto 4
2) Devil May Cry 4
3) Ninja Gaiden 2
4) 2 Days to Vegas
5) Tomb Raider: Underworld
6) Soul Calibur 4
7) Alan Wake
8) Brutal Legend
9) The Bourne Conspiracy
10) Saints Row 2

Playstation 3
1) Metal Gear 4: Guns of the Patriots
2) Final Fantasy 13
3  LittleBigPlanet
4) Kilzone 2
5) Gran Turismo 5: Prologue
6) The Agency
7) Grand Theft Auto 4
8) Devil May Cry 4
9) 2 Days to Vegas
10) Tomb Raider: Underworld

Playstation 2
1) Yakuza 2
2) Ratchet and Clank: Size Matters
3) Twisted Metal Head On
4) Star Wars: The Force Unleashed
5) MLB 08: The Show
6) Ghostbusters: The Video Game
7) Indiana Jones
8) Lego Indiana Jones & Lego Batman
9) Destroy All Humans: Big Willy Unleashed
10) Naruto Ultimate Ninja 3

Nintendo DS
1) Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood
2) Assasin's Creed: Altair's Chronicles
3) Dragon Quest IX: Protectors of the Sky
4) Ninja Gaiden: Dragon Sword
5) Apollo Justice: Ace Attorney
6) Advance Wars: Days of Ruin
7) Final Fantasy Tactics A2: The Sealed Grimoire
8) Line Rider
9) Ninjatown
10) Nintendo Crossword

Playstation Portable
1) Crisis Core: Final Fantasy VII
2) God of War: Chains of Olympus
3) Secret Agent Clank
4) WipEout Pulse
5) N+
6) Wild ARMs XF
7) Pursuit Force: Extreme Justice
8) Ape Escape Academy 2
9) Lego Indiana Jones & Lego Batman
10) Destroy All Humans! Big Willy Unleashed


zrodlo:
giery.eu

komentarze?!!?....

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #2279 dnia: Stycznia 17, 2008, 14:06:38 pm »
Słabo wypadł tutaj X0 GTA4 na 1 miejscu gdzie na PS3 jest na 7  :smile: