Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2741198 razy)

0 użytkowników i 41 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28880 dnia: Grudnia 18, 2011, 19:38:43 pm »
dobra to powiedzcie mi proszę czy ten laptop http://www.agito.pl/notebooki/acer-aspire-as4755g-2678g75-lx.rre02.015.0.481396.html pociągnie takie kilkuletnie gry ja RFactor, GTR2 czy RBR w wysokich detalach w 60 klatkach? bo mam zamiar niedługo zmieniać laptopa i nad czymś takim myślę, ma służyć do pracy ale jakbym mógł podpiąć go kablem hdmi do TV a do laptopa podłączyć kierownicę i pograć w pc-towe simy to byłoby idealnie...

no i jeszcze jedno pytanie - na tym cholernym windowsie 7 co teraz pakują do laptopów da się grać w te gry?

Za podobne pieniądze masz pod kątem gier o dwie klasy lepszy sprzęt i wg mnie lepszy laptop w ogóle:

http://www.x-kom.pl/p/70864-notebook-laptop-15,6-asus-g53sw-sx223-i5-2410m-4gb-500-dvd-rw.html


Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28881 dnia: Grudnia 18, 2011, 21:27:10 pm »
Co wy tak wszyscy z tymi laptopami. Zamiast laptopa za 3500zl lepiej kupić normalnego pc za ok 2000 i laptopa za ok 1500 jeśli koniecznie ktoś chce laptopa.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28882 dnia: Grudnia 18, 2011, 21:45:39 pm »
Laptop = wygoda.

Do kompa stacjonarnego trzeba mieć specjalny zaje**ny kablami kącik z biurkiem na monitor, obudowę, klawę i myszkę - czyli coś na co pozwolić sobie może dziecko/student/nerd bez ambicji na stworzenie związku z kobietą. A lapa stawiasz na stole w salonie jak dorosły człowiek a po wyłączeniu chowasz do szuflady.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28883 dnia: Grudnia 18, 2011, 22:06:35 pm »
Laptop = wygoda.

Do kompa stacjonarnego trzeba mieć specjalny zaje**ny kablami kącik z biurkiem na monitor, obudowę, klawę i myszkę - czyli coś na co pozwolić sobie może dziecko/student/nerd bez ambicji na stworzenie związku z kobietą. A lapa stawiasz na stole w salonie jak dorosły człowiek...

Do tego momentu czytałem i rosłem!!! A kiedy już myślałem, że jestem ambitnym, dorosłym człowiekiem, zdolnym stworzyć związek z kobietą, przeczytałem to:

...a po wyłączeniu chowasz do szuflady.

Ku**a, nigdy nie chowam laptopa do szuflady. :( Widocznie to jeszcze nie ten czas i trochę mi brakuje.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28884 dnia: Grudnia 18, 2011, 22:27:00 pm »
Laptop = wygoda.

Do kompa stacjonarnego trzeba mieć specjalny zaje**ny kablami kącik z biurkiem na monitor, obudowę, klawę i myszkę - czyli coś na co pozwolić sobie może dziecko/student/nerd bez ambicji na stworzenie związku z kobietą. A lapa stawiasz na stole w salonie jak dorosły człowiek a po wyłączeniu chowasz do szuflady.

Laptop = wygoda, ale nie do grania.

Nie wyobrażam sobie na tym grania, dobry PC, duży monitor, własny kącik i w tedy jest granie. Do tego "dziecko/student/nerd bez ambicji na stworzenie związku" to jedna wielka bzdura, PC niczym nie różni się od konsoli, zależy jedynie jak granie postrzegamy, czy idziemy na układ kobiety, czyli konsola to część salonu, czy też robimy własny kącik do grania. Sam mam drugą opcję i spokojnie jestem ze swoją kobietą ponad 4 lata. Jak ktoś godzi się na pierwszą część, jego strata   8)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28885 dnia: Grudnia 18, 2011, 23:38:46 pm »
Laptop = wygoda.

Do kompa stacjonarnego trzeba mieć specjalny zaje**ny kablami kącik z biurkiem na monitor, obudowę, klawę i myszkę - czyli coś na co pozwolić sobie może dziecko/student/nerd bez ambicji na stworzenie związku z kobietą. A lapa stawiasz na stole w salonie jak dorosły człowiek a po wyłączeniu chowasz do szuflady.

Dorosly czlowiek xD

No nie muszę na szczęście, więc po co pier**lisz swoje idiotyczne PC FTW? Bo jakiś idiota niszczy grę dodając multi - czyli coś co jest największą wadą tej generacji? Za każdym razem jak do serii dotychczas stawiającej na długi i rozbudowany singiel twórcy na siłę dodają idiotyczne multi, podnosi się słuszna krytyka. A tu nagle jakiś kompletny baran dodaje na siłę multi do Skyrima i KKRT dostaje jednocześnie wytrysku i sraczki wbija do tematu wrzeszcząc

PC FTW

Jak kogoś jarają deathmacze na łuki i teabagowanie to faktycznie niech kupuje pc, przechodzi grę w godzine z noclipem, godmode a ekwipunek zdobywa wpisując komendy z konsoli (PC GEJMING FTW!) a potem leci grać prealfe Skyrim:MW z niedorobionymi animacjami i drze morde że PC FTW, bo można komuś po mamie pojechac przez headset, świetnie. A fabuła? je**ć fabułe. Kogo to obchodzi. PC Master Race mózgu używać nie musi.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28886 dnia: Grudnia 18, 2011, 23:40:32 pm »
Traktować poważnie zdanie becetola na temat gier/grania? Panowie, trochę powagi  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 00:07:51 am wysłana przez tytacz »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28887 dnia: Grudnia 18, 2011, 23:55:50 pm »
Laptop = wygoda.

Do kompa stacjonarnego trzeba mieć specjalny zaje**ny kablami kącik z biurkiem na monitor, obudowę, klawę i myszkę - czyli coś na co pozwolić sobie może dziecko/student/nerd bez ambicji na stworzenie związku z kobietą. A lapa stawiasz na stole w salonie jak dorosły człowiek a po wyłączeniu chowasz do szuflady.

 :oops:

pawel_k

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28888 dnia: Grudnia 19, 2011, 00:09:26 am »
Za podobne pieniądze masz pod kątem gier o dwie klasy lepszy sprzęt i wg mnie lepszy laptop w ogóle:

http://www.x-kom.pl/p/70864-notebook-laptop-15,6-asus-g53sw-sx223-i5-2410m-4gb-500-dvd-rw.html
za duży, mnie interesuje tylko 14 cali które niestety jest niestety sporo droższy od 15.6

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28889 dnia: Grudnia 19, 2011, 06:59:36 am »
Stwierdzam, że PC gaming to okrutnie denna sprawa. Krótko i na temat. Lapek kupiony około 3 miesiące temu za niecałe 2k. Ściągam dziś SimRaceWay, podpinam G27 i...gra ledwo chodzi. Zmieniam ustawienia na Low i gra dopiero wtedy śmiga w 60 klatkach, ale co trochę siorbie. Nie wspominam, że grafika przy takich ustawieniach wygląda jak z N64. Dodać należy, że 60 klatek mamy wtedy gdy jeździmy w trybie Praktice. Podczas wyścigu z innymi autami mamy slideshow. Owszem lapka nie kupowałem z myślą o grach, ale karta Radeona 512MB tam jest i dwurdzeniowy procek. Tak wiem, zaraz posypie się milion pytań o specyfikacje. Wybaczcie, ale gówno mnie do obchodzi, bo jeśli wydaje prawie 2k na lapka to przydałoby się, żeby chociaż trochę utrzymywał standardy. Dziwię się tym, którzy wolą grać na mocarnych PC'tach za idiotyczne sumy, jak na konsoli za 1000zł odpalają grę wyścigową wyprzedzającą o lata świetlne to co prezentują sobą takie gry na PC (mowa o oprawie).

Btw. Tak, zapewne są jakieś mody, które w cudowny sposób usprawniają grafikę, ale szukanie tego, instalowanie, ustawianie to wkurwing, a nie gaming.
Wyobraź sobie teraz jak gość przychodzi z reklamacją gry, bo wielce obrażony mu nie działa. A przecież mówi, że "Laptop nowy, ponad 2000 zł kosztował", no i sprawdzał na 6 różnych komputerach (to już standardowo mówią, że aż idiotów z siebie robią). :-? Pamiętaj reklamacje maty do tańczenia - gość przychodzi i mówi, że mu obraz skacze i nie da się płynne w to grać. Okazuje się, że laptop za słaby i klasyczne już pytanie: "To co mam z tym zrobić?" :lol:  kur**, kupując laptopa do gier, to niech pytają się sprzedawców czy się nada. :-? A nie, przecież, że oni wiedzą lepiej i potem mają pretensje do innych. :mad:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28890 dnia: Grudnia 19, 2011, 07:01:51 am »
200 stron screenow z roznych gier, wybierz cos sobie
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=417495

STERYLNE W ch**!

Co do konkurenta U3 i GoW:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Identyczne jak Warcraft 3. :troll:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28891 dnia: Grudnia 19, 2011, 07:12:48 am »
Stwierdzam, że PC gaming to okrutnie denna sprawa. Krótko i na temat. Lapek kupiony około 3 miesiące temu za niecałe 2k. Ściągam dziś SimRaceWay, podpinam G27 i...gra ledwo chodzi. Zmieniam ustawienia na Low i gra dopiero wtedy śmiga w 60 klatkach, ale co trochę siorbie. Nie wspominam, że grafika przy takich ustawieniach wygląda jak z N64. Dodać należy, że 60 klatek mamy wtedy gdy jeździmy w trybie Praktice. Podczas wyścigu z innymi autami mamy slideshow. Owszem lapka nie kupowałem z myślą o grach, ale karta Radeona 512MB tam jest i dwurdzeniowy procek. Tak wiem, zaraz posypie się milion pytań o specyfikacje. Wybaczcie, ale gówno mnie do obchodzi, bo jeśli wydaje prawie 2k na lapka to przydałoby się, żeby chociaż trochę utrzymywał standardy. Dziwię się tym, którzy wolą grać na mocarnych PC'tach za idiotyczne sumy, jak na konsoli za 1000zł odpalają grę wyścigową wyprzedzającą o lata świetlne to co prezentują sobą takie gry na PC (mowa o oprawie).

Btw. Tak, zapewne są jakieś mody, które w cudowny sposób usprawniają grafikę, ale szukanie tego, instalowanie, ustawianie to wkurwing, a nie gaming.
Mam takie samo zdanie o graniu na piecu co Ty. Nie będe więcej tutaj pisał powiem tylko, że zejebiście dziwie się tym ludziom którzy co jakiś czas wzmacniaja go po to tylko żeby mieć troch lepszą grafike i pyłnniejszą animacje. To jest idiotyczne i żałosne :lol:.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28892 dnia: Grudnia 19, 2011, 08:17:51 am »
Stwierdzam, że PC gaming to okrutnie denna sprawa. Krótko i na temat. Lapek kupiony około 3 miesiące temu za niecałe 2k. Ściągam dziś SimRaceWay, podpinam G27 i...gra ledwo chodzi. Zmieniam ustawienia na Low i gra dopiero wtedy śmiga w 60 klatkach, ale co trochę siorbie. Nie wspominam, że grafika przy takich ustawieniach wygląda jak z N64. Dodać należy, że 60 klatek mamy wtedy gdy jeździmy w trybie Praktice. Podczas wyścigu z innymi autami mamy slideshow. Owszem lapka nie kupowałem z myślą o grach, ale karta Radeona 512MB tam jest i dwurdzeniowy procek. Tak wiem, zaraz posypie się milion pytań o specyfikacje. Wybaczcie, ale gówno mnie do obchodzi, bo jeśli wydaje prawie 2k na lapka to przydałoby się, żeby chociaż trochę utrzymywał standardy. Dziwię się tym, którzy wolą grać na mocarnych PC'tach za idiotyczne sumy, jak na konsoli za 1000zł odpalają grę wyścigową wyprzedzającą o lata świetlne to co prezentują sobą takie gry na PC (mowa o oprawie).

Btw. Tak, zapewne są jakieś mody, które w cudowny sposób usprawniają grafikę, ale szukanie tego, instalowanie, ustawianie to wkurwing, a nie gaming.
Mam takie samo zdanie o graniu na piecu co Ty. Nie będe więcej tutaj pisał powiem tylko, że zejebiście dziwie się tym ludziom którzy co jakiś czas wzmacniaja go po to tylko żeby mieć troch lepszą grafike i pyłnniejszą animacje. To jest idiotyczne i żałosne :lol:.


Podpinam się pod to. :D
Miałem dokładnie takie samo zdanie.
Trochę je zmieniłem, bo overclocking układu GPU w laptopie daje porządnego kopa FPS (i temperatury ale mniejsza z tym), niedawno grałem w RE5 1280x720 ustawienia na maxa bez motion blura i AA W ~30FPS ze spadkami do ~22fps w przerwynikach.  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 08:19:50 am wysłana przez andryush »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28893 dnia: Grudnia 19, 2011, 09:22:20 am »
Mój ponad 3-letni sprzęt daje sobie radę z rFactor: wszystko na max, żadnych modów poprawiających grafę/wydajność (goła gra+Nordschleife+F40). Choć z kilkoma przeciwnikami przed maską potrafi momentami przyciąć.
Generalnie uznaję to jako ciekawostkę a nie "normalne" granie.

Zapomniałem dodać, że ten sprzęt to lapek - HP Pavilion.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 09:39:53 am wysłana przez prart »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28894 dnia: Grudnia 19, 2011, 14:19:14 pm »
Mam takie samo zdanie o graniu na piecu co Ty. Nie będe więcej tutaj pisał powiem tylko, że zejebiście dziwie się tym ludziom którzy co jakiś czas wzmacniaja go po to tylko żeby mieć troch lepszą grafike i pyłnniejszą animacje. To jest idiotyczne i żałosne :lol:.
No, bo przeciez plynnosc i rozdzielczosc nie maja zadnego znaczenia. Wszystkie gry od dzisiaj powinny chodzi w 480i i w 20 fps'ach, by bylo fajnie.

Aaaaa no i PC przeciez nie ma zadnych ex'ow ;, rowniez online wyglada identycznie na konsolach co na PC.


I cos dla Bobana

Gra bez budzetu 80m$ w fazie alpha:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28895 dnia: Grudnia 19, 2011, 14:30:28 pm »
Śmiem twierdzić że samochody w GT5 wyglądają lepiej(a jest ich tam sporo więcej-mowa o premiumach), gdyby w PS3 było lepsze GPU i większa pamięć ram, to z osiągnięciem takich textur też nie było by żadnego problemu już na tej generacji. Choć C.A.R.S. ma też mieć parę fajnych bajerów np.

Cytuj
- FRANCHISE MODE allows you to carve out a personalized career starting in the Karting world and then progressing on to whichever motorsport specialization you prefer including Rally, Touring Cars, Open-Wheel, GT, Le Mans, and many more.

- Experience the excitement of PIT STOPS like you've never seen before!
 
- Revolutionary PIT-2-CAR RADIO gives you the strategic advantage

8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 14:34:08 pm wysłana przez Unlimited »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28896 dnia: Grudnia 19, 2011, 14:34:01 pm »
Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28897 dnia: Grudnia 19, 2011, 14:37:28 pm »
Na obecną chwilę w gry które są i na konsole i na PC o niebo lepiej się gra na pc.
Takiego Batmana można grać w fhd z aa i z innymi bajerami graficznymi padem z ps3 na tv. Tak samo jest z wieloma innymi tytułami.
O FPP szczególnie w multi nie mówiąc (chyba oczywista jest wyższość myszki, plus przeróżne dedykowane serwery, do tego niezawodny ts do komunikacji)
Jak ktoś nie ma kasy na pc to nie znaczy że musi go je**ć, bo do czasu nowych konsol ma większe możliwości niż obecne konsole.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28898 dnia: Grudnia 19, 2011, 14:48:37 pm »
@ Woyek

:P Dobra, dobra, na razie mamy to:







Więc takie obrazki z C.A.R.S. nie robią dużego wrażenia(poza jakością textur). ;)

---

Co do FPP pełna zgoda że tu PC dzieli i rządzi. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 14:51:04 pm wysłana przez Unlimited »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28899 dnia: Grudnia 19, 2011, 15:07:10 pm »
Więc takie obrazki z C.A.R.S. nie robią dużego wrażenia(poza jakością textur). ;)
Robia wrazenie tak samo jak robia wrazenie screeny z PM z GT 5, tylko jedno z nich chodzi w real-time, a drugie nie, jedno z nich jest robione przez maly team, drugie robil najlepszy dev z najwiekszym doswiadczeniem w branzy za prawie 80m$.

dyby w PS3 było lepsze GPU i większa pamięć ram,
To nie bylaby PS3 ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 15:22:00 pm wysłana przez KKRT »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28900 dnia: Grudnia 19, 2011, 15:31:11 pm »
Real time  :lol:  Pierwsze na świecie wyścigi z widokiem z kamer przemysłowych  :lol:

No i ten mały team...

Cytuj
Type: Developer
Location: London, United Kingdom
Platforms: 360, PS3, PC
Employees: 100

http://www.gamesindustry.biz/resources/directory/company/slightly-mad-studios

Trzeba dokładnie weryfikować wciskane przez blacharzy bajki, bo niezłe bzdury tu latają.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28901 dnia: Grudnia 19, 2011, 15:59:51 pm »
@ KKRT

A GT5 nie ma Real time? Przecież te screeny co dałem to tylko z tras gdzie mamy real time, no i celowo nie dawałem screenów z Photo Travel, tylko z Photo Mode, żebyś nie dawał tych screenów co dałeś.



Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28902 dnia: Grudnia 19, 2011, 16:18:59 pm »
@ KKRT

A GT5 nie ma Real time? Przecież te screeny co dałem to tylko z tras gdzie mamy real time, no i celowo nie dawałem screenów z Photo Travel, tylko z Photo Mode, żebyś nie dawał tych screenów co dałeś.

Ale przecież screeny w Photo Mode też dostają kopa detali... Więc to nie są do końca screeny z gry.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28903 dnia: Grudnia 19, 2011, 16:29:23 pm »
Jak bardzo trzeba mieć nierówno pod sufitem, aby nazywać kogoś kto gra na PC żałosnym? Spoko, rozumiem, że ktoś może nie lubić grać na PC, ale żeby wyzywać ludzi to już trzeba być dzieciakiem albo zwykłym trollem ;)

I te cudowne argumenty z upgradem kompa co miesiąc i jakie to kosmiczne sumy trzeba wydać, tylko pokazują, że ludzie, którzy ich używają pojęcie mają absolutnie zerowe :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 16:46:04 pm wysłana przez tytacz »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28904 dnia: Grudnia 19, 2011, 16:56:24 pm »
A GT5 nie ma Real time
Nie w tym IQ, wiekszosc moich screenow jest prostu z gry.


Real time  :lol:  Pierwsze na świecie wyścigi z widokiem z kamer przemysłowych  :lol:

No i ten mały team...

Cytuj
Type: Developer
Location: London, United Kingdom
Platforms: 360, PS3, PC
Employees: 100

http://www.gamesindustry.biz/resources/directory/company/slightly-mad-studios

Trzeba dokładnie weryfikować wciskane przez blacharzy bajki, bo niezłe bzdury tu latają.

Dziwne, wiedzialem, ze kiedys byli duzi, ale ich z tego co pamietam to po cielo po jakiejs grze.
To dziwny model developingu wybrali, taki indie - http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=31845123&postcount=178

Dobra juz wiem dlaczego, bo oni pracuja nad kilkoma grami obecnie, wiec z tych 100, to pewnie tylko z 20-30 osob pracuje nad CARS.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 17:04:45 pm wysłana przez KKRT »

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28905 dnia: Grudnia 19, 2011, 17:30:46 pm »
@ KKRT

A GT5 nie ma Real time? Przecież te screeny co dałem to tylko z tras gdzie mamy real time, no i celowo nie dawałem screenów z Photo Travel, tylko z Photo Mode, żebyś nie dawał tych screenów co dałeś.

Ale przecież screeny w Photo Mode też dostają kopa detali... Więc to nie są do końca screeny z gry.

W Photomode tylko lepsze shadery, a w Phototravel oprócz tego trochę więcej detali. Poza tym samochody w C.A.R.S. to 250K polygonów, samochody premium w GT5 to 200-400K polygonów.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28906 dnia: Grudnia 19, 2011, 17:34:37 pm »
w GT5 to 200-400K polygonów.
W photo travel i nie wiadomo jak w CARS wyglada to w przypadku innych samochodow.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28907 dnia: Grudnia 19, 2011, 17:51:37 pm »
Hola, hola. C.A.R.S jeszcze nie pojawiło się na rynku, więc o czym tu mowa? Gra ma mieć premierę w drugiej połowie 2012 z tego co pamiętam. To jest właśnie zabawne, że jak blacharze nie mają argumentów, to wyskakują z bullshotami. Owszem wygląda to bardzo ładnie, ale GT5 i tak wypada lepiej, a przypomnijmy, że pracuje na ponad 5 letniej konsoli, którą można wyrwać za około 1000zł. Tyle w temacie.

Btw. Trochę czasu minęło zanim KKRT znalazł grę wyścigową godną konkurowania z GT5 pod względem grafy. Temat poruszyłem wczoraj, a dziś dopiero pojawiły się screeny. Desperado. :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28908 dnia: Grudnia 19, 2011, 17:57:54 pm »
PS. C.A.R.S na dziś dzień wygląda tak, więc naprawdę bez rewelacji.



Poziom Shifta.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28909 dnia: Grudnia 19, 2011, 18:04:43 pm »
Najzabawniejszy w tym wszystkim jest to, że gra wyjdzie i będzie miała pięć samochodów i dwa tory na krzyż, a resztę dorobi sobie community.

pawel_k

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28910 dnia: Grudnia 19, 2011, 19:26:31 pm »
Najzabawniejszy w tym wszystkim jest to, że gra wyjdzie i będzie miała pięć samochodów i dwa tory na krzyż, a resztę dorobi sobie community.
i to jest w tym najlepsze :)

generalnie tak jak oglądam kanał ISR i oni tam często pokazują simy pc, to jak widzę grafikę większości gier (pomijam produkty Codemasters czy EA) to na prawdę można się uśmiechnąć z politowaniem - pięć tekstur na krzyż, trawa to jedna plansza, tor druga, zero obiektów w koło toru, auta na poziomie pomiędzy psone a ps2, cienie (na które tak narzekamy w GT5) nie występują wcale, animacji kierowcy w kokpicie brak, system zniszczeń dramatyczny itd. ale mimo wszystko gra się w to wyśmienicie bo w tych grach nacisk położony jest na realizm jazdy a nie na jakieś szczególiki o które my konsolowcy toczymy wojenki :)

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28911 dnia: Grudnia 19, 2011, 19:51:16 pm »
Cytuj
Poza tym samochody w C.A.R.S. to 250K polygonów, samochody premium w GT5 to 200-400K polygonów.
jako ze mam trochę doświadczenia w modelowaniu samochodów powiem ze te 400K są tak samo realne jak 1milion w forzie 3.  Nie ma szans na 400K polygonow(no MOŻE poza paroma wyjątkami ale na 95% żaden samochód tyle nie ma), na oko stawiałbym raczej 150-250 tysięcy. Tak samo śmieszne są brednie o 6 miesiącach modelowania jednego samochodu :D

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28912 dnia: Grudnia 19, 2011, 20:08:52 pm »
Ojjj Wulfen, póki co wróżysz z fusów, nie liczyłem, ale ja tam im wierze jak widzę takie detale i co poniektóre textury:




























 :)

« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 20:13:29 pm wysłana przez Unlimited »

pawel_k

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28913 dnia: Grudnia 19, 2011, 20:11:32 pm »
jak się robi te zdjęcia wewnątrz auta?

Unlimited

  • Gość

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28915 dnia: Grudnia 20, 2011, 00:09:31 am »
Tak samo śmieszne są brednie o 6 miesiącach modelowania jednego samochodu :D
Oni mowili 4-6 miesiecy na samochod, czyli na wszystko co z nim zwiazane, a nie tylko samo modelowanie.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28916 dnia: Grudnia 20, 2011, 00:26:24 am »
Hola, hola. C.A.R.S jeszcze nie pojawiło się na rynku, więc o czym tu mowa? Gra ma mieć premierę w drugiej połowie 2012 z tego co pamiętam. To jest właśnie zabawne, że jak blacharze nie mają argumentów, to wyskakują z bullshotami. Owszem wygląda to bardzo ładnie, ale GT5 i tak wypada lepiej, a przypomnijmy, że pracuje na ponad 5 letniej konsoli, którą można wyrwać za około 1000zł. Tyle w temacie.

Btw. Trochę czasu minęło zanim KKRT znalazł grę wyścigową godną konkurowania z GT5 pod względem grafy. Temat poruszyłem wczoraj, a dziś dopiero pojawiły się screeny. Desperado. :P
Bullshoty lol, to screeny zwyklych graczy w wiekszosci robione fraps'em.

Filmiki:




Co do czasu, to ja wczoraj w domu bylem kolo 24, zreszta miales screeny z CARS wrzucane juz dawno tutaj na forum, jak rowniez w topicu, ktory Ci wczoraj wrzucilem.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=33360896&postcount=10567
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=33344485&postcount=10559
http://neogaf.net/forum/showpost.php?p=33481011&postcount=10616

Co do argumentow to Ty ich nie masz. Nadal tez nie wrzuciles modelu tego zajebistego lapka.



Najzabawniejszy w tym wszystkim jest to, że gra wyjdzie i będzie miała pięć samochodów i dwa tory na krzyż, a resztę dorobi sobie community.

Jak zawsze masz racje

« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2011, 00:41:49 am wysłana przez KKRT »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28917 dnia: Grudnia 20, 2011, 08:13:08 am »
Wiadomo, że C.A.R.S. zapowiada się rewelacyjnie - inaczej bym się nie zainteresował tematem i nie wrzucał na forum.
KKRT ma rację co do screenów - to WYSIWYG. Dokładnie takimi modelami jeździ się po torze, tak to wygląda w trakcie jazdy, nie ma żadnego hokus-pokus z upgradem tego i owego jak w GT5 (screeny z Photo Mode).
Przypominam, że to gra w fazie pre-alfa, dlatego na większości materiałów wygląda jak kupa (wrzutki Bobana). Te zajebiste (wrzutki KKRT) to raczej taki preview tego, jak gra ostatecznie będzie wyglądać i są to elementy nad którymi akurat developer przysiadł - żeby coś pokazać fanom na podgrzanie atmosfery. Cała gra jest strasznie rozbabrana jeszcze, ale gdybym miał odpowiedniego kompa, wszedł bym w ten projekt już teraz (ciekawy model biznesowy, polecam obczaić).

Zresztą pierdoli mnie to - wczoraj grałem z bananem na ryju w 6-cioletniego rFactor NA LAPTOPIE. Paweł dobrze to opisał.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28918 dnia: Grudnia 20, 2011, 08:15:37 am »
Eeee, tylko jedno ale, ta gra nie wygląda realistycznie, nie dąży do fotorealistyczności jak GT5(co screeny z GT które dałem stronę wcześniej to jeszcze bardziej podkreślają), wygląda bardzo plastycznie coś jak seria FM czy Shift , ale na pewno nie realistycznie, wystarczy spojrzeć na kolory, na efekty słoneczne itd. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2011, 08:18:26 am wysłana przez Unlimited »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28919 dnia: Grudnia 20, 2011, 08:21:09 am »
Eeee, tylko jedno ale, ta gra nie wygląda realistycznie, nie dąży do fotorealistyczności jak GT5(co screeny z GT które dałem stronę wcześniej to jeszcze bardziej podkreślają), wygląda bardzo plastycznie coś jak seria FM czy Shift , ale na pewno nie realistycznie, wystarczy spojrzeć na kolory, na efekty słoneczne itd. ;)
Przypominam, że to gra w fazie pre-alfa