Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2741728 razy)

0 użytkowników i 52 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8240 dnia: Listopada 10, 2008, 13:27:20 pm »
Ze wszystkich gier w jakie grałem do tej pory to właśnie GoW2 wygląda najlepiej. Fakt, zdarzają się gorsze poziomy, ale jako całość nowe Gyrosy są najładniejszą grą na konsole (w FC2 jeszcze nie grałem), a w porównaniu do jedynki poczyniono spory postęp.
Na razie moja lista najładniejszych gier wygląda tak:
1. GoW2
2. Assassins creed
3. Uncharted
4. MGS4

Nie ma już jednak co liczyć na nie wiadomo jaki postęp, w końcu obecna generacja ma już kilka lat. Pewnie jak wyjdzie K2, to dostanie status najładniejszej gry na konsole, ale później nie mam pomysłu co mogłoby go przebić.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8241 dnia: Listopada 10, 2008, 13:32:16 pm »
Heavy Rain ; )

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8242 dnia: Listopada 10, 2008, 13:41:31 pm »
Heavy Rain ; )
Wiedziałem, że ktoś to napisze ;) Osobiście jednak wątpię, aby HR mógł dorównać K2. Siła HR tkwi w małej liczbie postaci i zamkniętych pomieszczeniach przez co wygląda bardzo realistycznie. Myślę jednak, że rozmach i efektowność K2 to nadrobi. A może się mylę i jeszcze przez długi czas GoW2 będzie najładniejszą grą ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8243 dnia: Listopada 10, 2008, 14:18:19 pm »

V synchro team sobie przeklatkował od 1:00 do 1:20 i ŻADNEGO rwania niema , Plisken zauważył w grze czy za którymś razem na filmiku odpalanym w przeglądarce?
Zresztą : wiesz, mnie jebi.e ten v-sync. śmieszy mnie tylko sytuacja gdy w gyrosach było meeega wydarzenie: "v-sync nie wyrabia, robimy sygnatury, podpisy i co nie tylko". natomiast w KZ2 to już przeglądarka jest winna.  tak jak wcześniej mówiłem to jest beta i może to poprawią( o ile oczywiście nie jest winna moja przeglądarka) mówi samo za siebie, skoro Cie to ***** to po co te dyskusje w temacie o KZ2? Ja ani razu nie pisałem nic na ten temat w temacie GeOW 2 a cała akcja była wymierzona w pewnego gościa i tych którzy twierdzili ,że jego porównania są cool i nie wiadomo o co plują się tak zwolennicy platformy z Sony. Teraz poczułeś na własnej skórze (i nie tylko Ty) jak to fajnie.
Komentowanie postu ,że skrzynka pocztowa w HR jest nie nextgenowa sobie podarowałem , bo to nawet śmieszne już nie jest (nie zaprzeczaj ,że to była swego rodzaju prowokacja w moim kierunku), dałem se spokój po prostu , ale widać chyba źle zrobiłem bo znów to samo czyli dział PS3/KZ2 i screeny/filmiki z Crysis i GT5 i bujdy o synchro .
Aha i jak chcesz dyskutować o tym niby rwaniu to okej ,ale o tym kto lepiej widzi i kto z kim kogo pomylił nie mam zamiaru.

ja nie wiem o co ci chodzi. jesteś przewrażliwiony czy jak???
jest v-sync zrypany w becie?? jest. wspomniałem o tym tylko dla informacji, nie chciałem robić żadnej wojny. dlatego zaznaczyłem, że może to poprawią. jesteś hipokrytą i tyle. a co do skrzynki, no to jak jest?? bardziej jak z ps3 czy jak z ps2??? to nie jest trudne pytanie.
a że jadę sobie trochę po tobie, no trudno. pierdoli.sz głupoty to licz się z reakcją. świętą krową nie jesteś. twoje zdanie nie jest jedynym poprawnym. 

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8244 dnia: Listopada 10, 2008, 14:24:30 pm »
Heavy Rain ; )
Wiedziałem, że ktoś to napisze ;) Osobiście jednak wątpię, aby HR mógł dorównać K2. Siła HR tkwi w małej liczbie postaci i zamkniętych pomieszczeniach przez co wygląda bardzo realistycznie. Myślę jednak, że rozmach i efektowność K2 to nadrobi. A może się mylę i jeszcze przez długi czas GoW2 będzie najładniejszą grą ;)
Smiem się kłucić owszem Gearsy 2 są ładne ale beta KZ2 moim zdaniem prześciga Gearsy pod względem grafiki i technologi. W grze jest efekt wiatru, dynamiczne cienie, świetne oświetlenie, zniszczalne otoczenie (wszelkie rozwalające się filary, stoły, pisuary i każdy element RZUCA swój cień. Ponadto mapy w multi są pełne przedmiotów, są pokręcone z duża ilością wejść i wyjść. Nie wieje pustką. Ponadto ślicznie wyprofilowane bronie i postacie. Animacja której nie ma żadna inna gra ! Gearsy na razie piastują pierwsze miejsce, ale do czasu. Luty 2009 tuż tuż ;)

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8245 dnia: Listopada 10, 2008, 14:29:40 pm »
Cytuj
(...) W grze jest efekt wiatru, dynamiczne cienie, świetne oświetlenie, zniszczalne otoczenie (wszelkie rozwalające się filary, stoły, pisuary i każdy element RZUCA swój cień.

Efekt wiatru? Hmm, to ciekawe, jak to "wygląda" w praktyce?

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8246 dnia: Listopada 10, 2008, 14:33:09 pm »
Cytuj
(...) W grze jest efekt wiatru, dynamiczne cienie, świetne oświetlenie, zniszczalne otoczenie (wszelkie rozwalające się filary, stoły, pisuary i każdy element RZUCA swój cień.

Efekt wiatru? Hmm, to ciekawe, jak to "wygląda" w praktyce?
Na początek nie rzuca się w ogóle w oczy, ale wystarczy wyjść na otwartą przestrzeń i postać chwile. Wszelki dym, kurz się porusza i nie jest to SKRYPT który zrobi swoje i jest powtarzany ! Za każdym razem inaczej wieje, ponadto flagi i inne materiały się ruszają pod wpływem wiatru. Nie zdziwiłbym się jakby wiatr miał wpływ na oddawanie strzałów z większej odległości. Warto też rzucić granat dymny i podziwiać jak WIATR go zdmuchuje. Wygląda to cudowanie. W Crysis coś takiego jest chyba, ale tam się to tak nie rzuca w oczy oprócz gibających się drzew, ale w Kz2 gdzie jest brudno itp widać to jak na dłoni ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8247 dnia: Listopada 10, 2008, 14:43:50 pm »
Nie piszcie takich rzeczy bo umrę zaraz, a do lutego tak daleko :sad: To będą najdłuższe 3 miesiące w moim życiu :mad:
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2008, 14:46:52 pm wysłana przez Wooyek »

oscyp

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8248 dnia: Listopada 10, 2008, 14:47:09 pm »
Po KZ2 graficznym następnym rozkurwiatorem będzie GOW3 (God Of War), a potem to już tylko czekanie na kolejną generację. Chociaż w zasadzie FORZA 3 może namieszać kiedyś. A, no i BLACK 2 jeżeli się robi.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8249 dnia: Listopada 10, 2008, 15:26:10 pm »
Heavy Rain ; )
Wiedziałem, że ktoś to napisze ;) Osobiście jednak wątpię, aby HR mógł dorównać K2. Siła HR tkwi w małej liczbie postaci i zamkniętych pomieszczeniach przez co wygląda bardzo realistycznie. Myślę jednak, że rozmach i efektowność K2 to nadrobi. A może się mylę i jeszcze przez długi czas GoW2 będzie najładniejszą grą ;)
w sumie nie ma co ty gier porównywać.

ps.oscyp czekam ja cholera na Blacka 2.Kontynuacja po prostu musi się pojawić.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8250 dnia: Listopada 10, 2008, 15:44:51 pm »
Na którejś tam mapie z mostami świetnie słychać SZUM wiatru i widać jak na dłoni poruszanie się dymu oraz latanie kabli rozwieszonych po obu stronach ;) Kurdę szkoda że nie mam kamery HD bym nagrał każdy smaczek :(

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8251 dnia: Listopada 10, 2008, 21:51:03 pm »
ja nie wiem o co ci chodzi. jesteś przewrażliwiony czy jak???
jest v-sync zrypany w becie?? jest. wspomniałem o tym tylko dla informacji, nie chciałem robić żadnej wojny. dlatego zaznaczyłem, że może to poprawią. jesteś hipokrytą i tyle. a co do skrzynki, no to jak jest?? bardziej jak z ps3 czy jak z ps2??? to nie jest trudne pytanie.
a że jadę sobie trochę po tobie, no trudno. pierdoli.sz głupoty to licz się z reakcją. świętą krową nie jesteś. twoje zdanie nie jest jedynym poprawnym. 
V synch to jest zrypany w becie przeglądarki/playera którego używasz co najwyżej i tyle w temacie.
Pisałem ze trzy razy , daj screena z v synch - zamiast screenów czytam o krowach....
Skrzynka jak nazwa wskazuje jest x boksowa. I tyle w temacie.
GeOW 2 rwie? Rwie. Ma miejscami tekstury rodem z psx? Ma. Cienie rzucają tylko postacie/pojazdy? Tak.
Woda jest galaretkowata? Tak. Niebo jest bitmapą? True.Lokacje na zewnatrz (nie wszytskie) wyglądają biednie w porównaniu do jaskin? Oczywiście. ( ponoć nieobiektywny byłem) s00sik z braku laku ma ciągle jakieś ale w kierunku mojej osoby? Ma. Więc idź do świętej obory pogadać z tą swoją krową na temat sypiącego się v - synchro w KZ2, przytaknie ci a nawet da mleka . I tyle w temacie. Nie umiesz dyskutować na poziomie jak inni to wyp.ad.

Prośba do wszystkich którzy nie mają s00s w nicku -nie czytajcie tego. Dziękuje.

« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2008, 22:07:57 pm wysłana przez Jurass »

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8252 dnia: Listopada 10, 2008, 22:26:58 pm »
Jak Ty pieprzysz...może nawet juvego dogonisz w tym temacie. :lol: :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8253 dnia: Listopada 10, 2008, 22:27:36 pm »
może nawet juvego dogonisz w tym temacie. :lol: :lol:
?

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8254 dnia: Listopada 10, 2008, 22:59:45 pm »
Poczytaj shouta :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8255 dnia: Listopada 11, 2008, 04:57:05 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

ale ja nigdzie nie powiedziałem, że v-sync w gyrosach nie jest zjebany, przyznałem, ze "gierka wygląda jakbym w ogóle nie miała v-sync". gow2 jeszcze graficznie nie oceniałem( ba, nawet wcale nie oceniałem), zrobię to jak zagram. póki co wszystko co napisałeś wygląda na prawdę( przesadzoną, w twoim stylu) więc się odpierd.ol od mojej osoby( jakoś plissken nie ma bety przeglądarki czy playera) i przejrzyj na oczy. o skrzynce mogłeś sobie darować. jest kwadratowa, nie wygląda to za ładnie. ty już musiałem się do x w tym temacie przyczepić. lol

btw. jak masz mi coś do powiedzenia, szczególnie w sposób który to zrobiłeś powyżej to na forum jest opcja PW, a nie gimnazjalne
Cytuj
Prośba do wszystkich którzy nie mają s00s w nicku -nie czytajcie tego. Dziękuje.


 Wulgarne słownictwo
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 05:04:46 am wysłana przez s00s »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8256 dnia: Listopada 11, 2008, 09:07:34 am »
więc się odpierd.ol od mojej osoby
btw. jak masz mi coś do powiedzenia, szczególnie w sposób który to zrobiłeś powyżej to na forum jest opcja PW, a nie gimnazjalne


Cytat: s00s
jesteś przewrażliwiony czy jak???.....to nie jest trudne pytanie. ......a że jadę sobie trochę po tobie, no trudno. pierdoli.sz głupoty to licz się z reakcją. świętą krową nie jesteś. twoje zdanie nie jest jedynym poprawnym. ...


Screenów nadal nie widzę.



Cytat: Ciapkas
Jak Ty pieprzysz...może nawet juvego dogonisz w tym temacie. Laughing Laughing
W którym miejscu? W Girsy2 grałem więc wiem b.dobrze jak to wygląda (podziemny wodospad wygląda zaqurwiscie lokacja wcześniej czyli jazda czołgiem w śnieżnej scenerii już nie-dla przykładu). To jest System Wars ,a stwierdzenie ,że pieprze to prywata więc....
Cytat: s00s
więc się odpierd.ol od mojej osoby
Co do juvego . girsy przeszedł widzę i ma jakieś dziwne objawy  :shock:

A na marginesie:Nie mam pojęcia.  Razz Tak jeszcze na marginesie to znów naładowali trochę mocy w postacie. Już w jedynce były genialne, a tutaj to juz zupełny odlot. Marcusa plecy swiecą się jak psu jajca i bohaterowie wyglądają tak obłędnie, ahh Razz To chyba najmocniejszy element grafiki.
:mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 09:21:28 am wysłana przez Jurass »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8257 dnia: Listopada 11, 2008, 09:28:34 am »
Screenów nadal nie widzę.

i nie zobaczysz, przynajmniej z mojej strony. po pierwsze jest to beta, po drugie filmiki są z youtube. nie bawi mnie siedzenie przed kompem i wciskanie prtscr co klatkę, aby złapać tę właściwą.

http://neocrisis.com/content/view/2959/39/

na tym filmiku brak v-sync jest widoczny. no chyba, że mam bete przeglądarki czy flash playera o_O.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8258 dnia: Listopada 11, 2008, 09:50:53 am »
Ale co Ty chcesz udowodnić??? To ,że KZ2 niema synchronizacji , czy ten filmik odpalany pod przeglądarką?? Z tym drugim to się zgodzę.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8259 dnia: Listopada 11, 2008, 10:52:16 am »
Ale co Ty chcesz udowodnić??? To ,że KZ2 niema synchronizacji , czy ten filmik odpalany pod przeglądarką?? Z tym drugim to się zgodzę.

proste. chce udowodnić, że jak na filmiku z gow2( jakoś podobna) było widać brak synchronizacji to od razu kilka stron SW zostało zawalonych screenami z tego filmiku. jak jest taka sytuacja z KZ2 to v sychro team nic nie widzi. i nie obchodzi mnie czy to wina przeglądarki czy czego( tak samo jak mnie to nie obchodziło w przypadku gow2). got it?
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 11:03:19 am wysłana przez s00s »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8260 dnia: Listopada 11, 2008, 11:13:52 am »
proste. chce udowodnić, że jak na filmiku z gow2( jakoś podobna) było widać brak synchronizacji to od razu kilka stron SW zostało zawalonych screenami z tego filmiku. jak jest taka sytuacja z KZ2 to jest to już wina przeglądarki czy youtube. got it?
Girsy rwały u każdego i nie tylko na jednym filmiku. Nawet na głównej jest screen na którym to widać. KZ2 u mnie nie rwie na jakimkolwiek filmiku , więc didn't get it. Do tego nie wiem po co cały czas przytaczasz jako przykład ten jeden filmik ,skoro jest drugi identyczny tylko w HD( o ile wyższą rozdzielczość youtuba można tak nazwać).

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8261 dnia: Listopada 11, 2008, 12:07:50 pm »
proste. chce udowodnić, że jak na filmiku z gow2( jakoś podobna) było widać brak synchronizacji to od razu kilka stron SW zostało zawalonych screenami z tego filmiku. jak jest taka sytuacja z KZ2 to jest to już wina przeglądarki czy youtube. got it?
Girsy rwały u każdego i nie tylko na jednym filmiku. Nawet na głównej jest screen na którym to widać. KZ2 u mnie nie rwie na jakimkolwiek filmiku , więc didn't get it. Do tego nie wiem po co cały czas przytaczasz jako przykład ten jeden filmik ,skoro jest drugi identyczny tylko w HD( o ile wyższą rozdzielczość youtuba można tak nazwać).

Jurass ty masz jakies problemy z glowa!? Przeciez tak jak s00s napisal, byl filmik z GoW2 na ktorym bylo widac problemy z V-Sync, na gamersyde sa filmiki na ktorych jest wszystko ok, z tego co slyszalem, jesli sa jakies problemy to sa ledwo zauwazalne, teraz jest identyczna sytuacja z KZ2 i juz nie widzisz problemu z V- Sync bo na innym filmiku jest OK!? Jestes zaje*iscie obiektywny chlopie, ale akurat o obiektywizm bym cie nie oskarzal, bo jaki jestes kazdy widzi...coz o KZ2 napisze, ze to przeciez tylko kolejny FPS, jak to sony boy'e pisali o Bio czy H3, wiec nie ma sie czym podniecac. Piekna grafike i fizyke zobaczysz w Crisis. KZ2 jest ladna, ale nie powoduje opadu szczenki, wrzucalem juz sporo screenow z tego tytulu i otocznenie wyglada biednie, tekstury sa miejscami strasznie ssace. Kolorystyka taka "szaro-bura" i twoje wywody tego nie zmienia.


@ s00s - nie warto z Jurassem dyskutowac, on i tak "wie lepiej" i tylko jego racja jest sluszna...taki typowy uparty nerd

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8262 dnia: Listopada 11, 2008, 12:19:26 pm »
Jurass ty masz jakies problemy z glowa!?taki typowy uparty nerd
Może Lupi'ego o to zapytamy?





Jeszce jakieś argumenty?
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 12:22:54 pm wysłana przez Jurass »

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8263 dnia: Listopada 11, 2008, 12:29:35 pm »
Ale fanoboyizm sie zrobil na prawie wszystkich polskich forach.Jadą goscie równo po killzone 2 jesli chodzi o wizuali i tutaj też(londek).Ja powiem możę tak,dlaczego porównujecie killzone 2 w multi do crisis w single poczekajcie aż killzone 2 wyjdzie a wtede sie porówna single vs single.A co do girsów 2 to lepiej zróbcie porównanie z jedynką która to takich slabych tekstur jakie ma miejscami 2 nie posiada.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8264 dnia: Listopada 11, 2008, 12:33:59 pm »
Jurass czy ty naprawde nie rozumiesz co do ciebie mówią, czy tylko udajesz żyby mimo wszystko udowodnić że PS3 jest the best. Nikt nie zaprzecza że w GoW 2 v-sync ssie pauke. Chodzi o to co było przed premierą. Wklejałeś fotki z filmików w słabej jakości żeby tylko pokazać jak to w GoW rozłażą sie klatki, i nie było przebacz jak ktoś pisał że to wina przeglądarki albo słabego filmiku. Istny kociokwik z tego powodu robiłeś. Teraz sytuacja niemal analogiczna. Ktoś zauważył to samo w K2. Ale nie, teraz to wina przeglądarki/słabej jakości filmiku. Ja rozumiem że można być fanemsony, nie lubić M$, ale choć troche obiektywizmu można mieć.
A co do samego K2, to moim zdaniem szykuje sie naprawde świetna gra i kolejny powód do kupna ps3.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8265 dnia: Listopada 11, 2008, 12:36:14 pm »
Ktoś zauważył to samo w K2.
Tyle, że tego nie ma. Niech się jeszcze wypowie na ten temat ktoś inny kto gra w bete, bo ja tego w GRZE nie widzę.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8266 dnia: Listopada 11, 2008, 12:37:15 pm »
Ktoś zauważył to samo w K2.
Tyle, że tego nie ma. Niech się jeszcze wypowie na ten temat ktoś inny kto gra w bete, bo ja tego w GRZE nie widzę.
A czy tak samo nie ma czasem z GoW2? ;(

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8267 dnia: Listopada 11, 2008, 12:38:18 pm »
A czy tak samo nie ma czasem z GoW2? ;(
Nie wiem, nie grałem, joł. 8-)
Pogram w weekend dopiero. :-P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8268 dnia: Listopada 11, 2008, 12:38:52 pm »
Ja ani razu grając w GoW2 nie zauważyłem rwania obrazu. Najwidoczniej nie jest ze mną tak źle :)

Cytuj
A co do girsów 2 to lepiej zróbcie porównanie z jedynką która to takich slabych tekstur jakie ma miejscami 2 nie posiada.
Ogólnie GoW2 ma lepsze tekstury od jedynki, a sama grafika została mocno poprawiona.

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8269 dnia: Listopada 11, 2008, 12:46:33 pm »
Ma lepsze 2 ale w jedynce nie ma takich slabych jakie są miejscami w dwójce :-(Wiem o tym dobrze bo mam dwie częsci

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8270 dnia: Listopada 11, 2008, 12:55:48 pm »
Ma lepsze 2 ale w jedynce nie ma takich slabych jakie są miejscami w dwójce :-(Wiem o tym dobrze bo mam dwie częsci
To na pewno wina naszych telewizorów.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8271 dnia: Listopada 11, 2008, 13:01:02 pm »
Ale zmartwię Cię niesamowicie, że w tej chwili jest najlepiej wyglądającą grą :cry: I chodź byś krzyczał, płakał i wyrywał włosy z głowy to i tak nie zmienisz tego :cry:

Uncharted!
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 13:05:20 pm wysłana przez Patosław »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8272 dnia: Listopada 11, 2008, 13:04:49 pm »
Ja ani razu grając w GoW2 nie zauważyłem rwania obrazu.

Jurass i sie teraz pytam ?! WTF !? bo przeciez ktos tu klamie ...

kara99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8273 dnia: Listopada 11, 2008, 13:05:07 pm »
Wedlug mnie nie jest mam crisis,uncharted :-D no nawet heavenly sword i asassin bardziej mi sie podoba!A rwania obrazu w girsach 2 nie widzialem
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 13:07:59 pm wysłana przez kara99 »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8274 dnia: Listopada 11, 2008, 13:06:20 pm »
Ale zmartwię Cię niesamowicie, że w tej chwili jest najlepiej wyglądającą grą :cry: I chodź byś krzyczał, płakał i wyrywał włosy z głowy to i tak nie zmienisz tego :cry:

Uncharted!
A UNCHARTED!!! ? :sad:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8275 dnia: Listopada 11, 2008, 13:06:23 pm »
Ale zmartwię Cię niesamowicie, że w tej chwili jest najlepiej wyglądającą grą :cry:
Niemożliwe, przecież nie ma v-sync i tekstury jak na psx. Jak wogóle jakaś gra na X0 może być określana jako "ładna". Toż to bluźnierstwo. Co innego ps3. Tam to normalnie cuda na kiju.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8276 dnia: Listopada 11, 2008, 13:08:01 pm »
Ale zmartwię Cię niesamowicie, że w tej chwili jest najlepiej wyglądającą grą...

... na xO. Zgadzam się w 100% z PatosławemPL  :cool:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8277 dnia: Listopada 11, 2008, 13:09:23 pm »
Ja ani razu grając w GoW2 nie zauważyłem rwania obrazu.

Jurass i sie teraz pytam ?! WTF !? bo przeciez ktos tu klamie ...
POK kłamie :mad: :mad: :mad:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8278 dnia: Listopada 11, 2008, 13:11:22 pm »
Ale zmartwię Cię niesamowicie, że w tej chwili jest najlepiej wyglądającą grą...

... na konsole obecnej generacji- zgadzam się z Patosławem PL 8)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8279 dnia: Listopada 11, 2008, 13:13:02 pm »
Pati, zobacz jak zeszmacili twoją wypowiedź :cry: