Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2626351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5520 dnia: Lipca 17, 2008, 00:35:26 am »

przed chwila obejrzalem troche trailerow z gowa2 i naprawde nie wiem jak ludzie moga sie jarac takim gownem. gra jest pusta, liniowa, gameplay to juz w dark sector byl bardziej skomplikowany biorac pod uwage tylko gry o podobnej mechanice i nawet graficznie niczym wielkim nie zaskakuje, ot kolejna gra na Unreal engine. ale dzieciaki z gimnazjum beda sie emocjonowac bo znowu jest mozliwosc przyciupania kosmity pila mechaniczna

No tak księżniczka ps3 nie zasługuje na taką pozycje,toż ta gra to gó...o do kwadratu.

ale gdybym byl posiadaczem X360 napisałbym o Gearsach to samo :eek: jaka by byla wtedy twoja reakcja?

Może nie była by aż taka w sumie to nawet bym nie odpisał masz tą konsole grałeś Tobie się nie podoba ok,ale pisanie o grze ze jest do dupy a Ci którym się podoba są gimnazjalistami jest normalne ? Po prostu piszesz gra mi się nie podoba do bólu liniowa,uważam że nie zasługuje na 10 czy tam 9 i już i tak zostaniesz zjechany ale przynajmniej normalny post a nie obejrzałeś filmiki i stwierdzasz że gra jest gówniana,do tego obrażając wszystkich fanów,wiem że są i tacy z obozu XO ale po co ich naśladować chyba nie chcesz być taki sam :D Jak zagrasz to wtedy pogadamy :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2008, 00:37:11 am wysłana przez Soul hunter 16 »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5521 dnia: Lipca 17, 2008, 01:05:19 am »
Cytuj
jezeli ty stawiasz te gry w jednym rzedzie to ja nie mam pytan. Resident Evil to seria z tradycjami, genialnym klimatem, świetnymi badguyami (zombie/zarażeni), w koncu to gra japońska a japonczycy zawsze robili gry z pasja a Gearsy... Gearsy to 141 amerykanski produkcyjniak na unreal engine z kosmitami w roli glownej, nie znudzilo ci sie jeszcze?
:lol:

Co jak co, ale Gearsy mają znacznie bardziej realistyczny klimat i fabułę niż RE4/5. I jak GoW nie jest zrobione z pasją to nie wiem jaka gra jest. Dla mnie Gearsy są tym czym swego czasu był RE4, czyli kwintesencją grywalności. Przeszedłem tą grę (GoW) już 7-8 razy i jeszcze wiem, że do niej powrócę. Ze słabymi wrogami również Ci się nie udało, bo design w Gearsach również stoi na bardzo wysokim poziomie.
Twoje argumenty dobrze podsumował Miazga, bo są naprawdę beznadziejne i dawno nie słyszałem takiego pieprzenia.

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5522 dnia: Lipca 17, 2008, 01:08:41 am »
Cytuj
jezeli ty stawiasz te gry w jednym rzedzie to ja nie mam pytan. Resident Evil to seria z tradycjami, genialnym klimatem, świetnymi badguyami (zombie/zarażeni), w koncu to gra japońska a japonczycy zawsze robili gry z pasja a Gearsy... Gearsy to 141 amerykanski produkcyjniak na unreal engine z kosmitami w roli glownej, nie znudzilo ci sie jeszcze?

Zamilcz chłopcze, albowiem pie*dolisz jak potłuczony. RE to seria z tradycjami, ale od których dawno temu odeszła. Raz. Dwa, GoW też ma klimat i to naprawdę gruby, choć jeśli spłycisz go do poziomu "walka człowieka z bandą kosmitów" to ja ci mogę spłycić RE do poziomu "walka człowieka z zombie" i wtedy obaj wyjdziemy na durniów. Na szczęście teraz to jedynie ty wychodzisz na durnia. A ten argument, że RE to gra fajna, bo japończyków, a ci zawsze robili gry z pasją, to nie wiem z jakiej dupy wyjąłeś, ale musiała być naprawdę śmierdząca.
I co się niby miało znudzić, skoro to dopiero DRUGIE Girsy? Drugie! Że oklepany temat walki z kosmitami? Nie mniej, niż walki z zombiakami.

Uwielbiam zarówno RE 4 (nie mówię o poprzednich częściach serii, bo to zupełnie inna bajka), jak i GoW, ale po prostu twoje koszmarnie nędzne argumenty mnie zasmusiły, spajdi.



Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5523 dnia: Lipca 17, 2008, 01:20:27 am »
e, no słabo... ale w sumie czego ja się mogłem spodziewać. Dziecko neostrady, jak mu dasz argument, który je przerośnie, to ci rzuci obrazkiem z 4chan. Cóż, może jak skończysz chociaż to gimnazjum, to będziesz w stanie jakkolwiek ze mną podyskutować. Póki co WON. Jeśli natomiast skończyleś już gimnazjum, to błagam, zaoszczędź sobie resztek godności i się nie przyznawaj.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5524 dnia: Lipca 17, 2008, 01:34:12 am »
Sorry, że się wtrącam, ale Miazga - tak Cię czytam, i się dziwię, że masz wszystkie zęby na swoim miejscu.
Nie odbierz tego źle, ale jesteś bardzo czepliwy. Coś o tym wiem. 8-)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5525 dnia: Lipca 17, 2008, 01:38:00 am »
Spidey coraz bardziej się pogrążasz takim zachowaniem, bo ten gif który dałeś, dużo bardziej by pasował do tego co sam napisałeś :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5526 dnia: Lipca 17, 2008, 01:41:35 am »
Sorry, że się wtrącam, ale Miazga - tak Cię czytam, i się dziwię, że masz wszystkie zęby na swoim miejscu.
Nie odbierz tego źle, ale jesteś bardzo czepliwy. Coś o tym wiem. 8-)

Ciebie jeszcze tu brakowało. Kolejny as.

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5527 dnia: Lipca 17, 2008, 01:52:03 am »
Miazga nie mam czasu bawic sie w odpisywanie i kreślić elaboraty a juz tym bardziej nie bede odpisywal forumowemu chamowi.

gimnazjum nie skonczylem, tu masz racje, bo za moich czasow nie bylo takich przybytków tylko 8 klas.

szydzisz z obrazka a pisanie o dzieciach neostrady to szczyt inwencji z twojej strony :lol:. brakowało jeszcze na końcu zal.pl

EOT. naprawde.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5528 dnia: Lipca 17, 2008, 10:15:57 am »
lolololololololol!  8) nie wiem co tym razem chcecie od miazgi, bo chłopak dobrze i sensownie prawi! kto mówi, że gearsy są słabe ten najzwyczajniej w świecie w nie nie grał! imho pierwsza część to jedna z 3 najlepszych gier obecnej generacji, a po zobaczeniu gameplaya 'dwójki' miałem ochotę lecieć do sklepu po xklocka...wara od forumowego chama więc!  :mad: :mad:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5529 dnia: Lipca 17, 2008, 10:26:25 am »
Cytuj
Miazga nie mam czasu bawic sie w odpisywanie i kreślić elaboraty a juz tym bardziej nie bede odpisywal forumowemu chamowi.

To nie udzielaj się wcale, a nie taktyka na zasadzie "nachrzanie głupot, a potem powiem że nie mam czasu".

Cytuj
gimnazjum nie skonczylem, tu masz racje, bo za moich czasow nie bylo takich przybytków tylko 8 klas.


Ja ci radziłem, żebyś się nie przyznawał, żeś stary chłop. No cóż, samobój.

Cytuj
szydzisz z obrazka a pisanie o dzieciach neostrady to szczyt inwencji z twojej strony Laughing. brakowało jeszcze na końcu zal.pl

Nie i nie.

Cytuj
lolololololololol!  Cool nie wiem co tym razem chcecie od miazgi, bo chłopak dobrze i sensownie prawi! kto mówi, że gearsy są słabe ten najzwyczajniej w świecie w nie nie grał! imho pierwsza część to jedna z 3 najlepszych gier obecnej generacji, a po zobaczeniu gameplaya 'dwójki' miałem ochotę lecieć do sklepu po xklocka...wara od forumowego chama więc!

Otototo. No, ale oczywiście girsów można nie lubić, choć jest różnica między wyrażeniem negatywnego zdania, a pieprzeniem studziennych głupot.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5530 dnia: Lipca 17, 2008, 10:31:40 am »
Dobra Spidey wiele razy dawal przyklad swojej inteligencji w Polityce i w swoim fanboystwie wiec proponuje nie wdawac sie z nim w konwersacje

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5531 dnia: Lipca 17, 2008, 10:35:19 am »
Miazga, weź przestań się produkować, bo to jak gadka do ściany. Chociaż nie, ściana milczy i nie robi z siebie pajaca. Hipokryzja na tym forum i tak osiągnęła już poziom krytyczny... Stworzono nawet regułę, że amerykańskie gry to tylko na Xboxie. Na PS3 nawet jak developer jest 100% amerykański to jest pietyzm i kunszt japońszczyzny. :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5532 dnia: Lipca 17, 2008, 10:42:21 am »
Najbardziej na tym forum podoba mi się zachowanie pewnej grupy osób. Piszesz że GeOW jest super to jesteś gość i w ogóle zioooooom. Wyrazisz negatywne zdanie to jadą Cię jak burą suke żeś głupi, pojęcia nie masz i pier...sz farmazony. Wpada paru gości i z miejsca pisze żeby z kimś komu się GeOW nie podoba po prostu nie dyskutować bo się koleś nie zna. 

Ja się zapytam tylko. Gdzie ta szumie zapowiadana, ogromna interakcja z otoczeniem? Ja na filmikach nic takiego nie widzę, podobnie jak setek wrogów.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5533 dnia: Lipca 17, 2008, 10:47:06 am »
Ale MarcePan, nie chodzi o lubienie czy nie-lubienie GoWa tylko o sposób wyrażania opinii o nim. Ty pewnie akceptujesz, że może się komuś nie podobać dajmy na to Uncharted, ale jakby ktoś wyskoczył z kwiatkiem, że ta gra jest brzydka, do dupy i w ogóle ci co w nią grają to gówniarze, to jak inaczej zareagować? Opinia (nawet negatywna) a głupia gadanina to dwie różne rzeczy.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5534 dnia: Lipca 17, 2008, 10:47:54 am »
Najbardziej na tym forum podoba mi się zachowanie pewnej grupy osób. Piszesz że GeOW jest super to jesteś gość i w ogóle zioooooom. Wyrazisz negatywne zdanie to jadą Cię jak burą suke żeś głupi, pojęcia nie masz i pier...sz farmazony. Wpada paru gości i z miejsca pisze żeby z kimś komu się GeOW nie podoba po prostu nie dyskutować bo się koleś nie zna. 

Ja się zapytam tylko. Gdzie ta szumie zapowiadana, ogromna interakcja z otoczeniem? Ja na filmikach nic takiego nie widzę, podobnie jak setek wrogów.
Taki juz urok serii :wink:, Black na PS2 i X'a wymiatał pod względem grafiki i zniszczenia otoczenia a gry na next geny to zabardzo się nie zbliżyły do poziomu zniszczeń Blacka, tylko Bad Company zrobiło coś w tym temacie a reszta to co ino ładne tekstury i tyle... może Killzone coś pozmienia w tym temacie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 732
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5535 dnia: Lipca 17, 2008, 11:10:19 am »
To ja przyznam się - przeszedłem GOW-a i nie podobało mi się!!!!!
Grę ratuje tylko klimat i stylistyka
A tak nuda, powtarzalność, wkurzajace sterowanie, grafika też znowu nie taka nadzwyczajna

teraz patrzę na gameplay z GeoW 2 i naprawdę czym wy sie jaracie - grafika lekko podciągnięta, brak jakichkolwiek filtrów, efektów cząsteczkowych, nie więcej jak jeden wybuch na raz na ekranie - gameplay "urozmaicono" zayebiście (żywe tarcze Wtf), akcja powolna, animacja postaci jak z pierwszej części Unreal Tournament...

Także zdejmijcie klapki z oczu i spójrzcie co pokazała konkurencja i zobaczycie, że można lepiej

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5536 dnia: Lipca 17, 2008, 11:41:08 am »
Miazga dobrze podsumował, to całe zajście, bo co innego powiedzieć, że gra się nie podoba, a co innego pisać głupoty.

Cytuj
To ja przyznam się - przeszedłem GOW-a i nie podobało mi się!!!!!
Grę ratuje tylko klimat i stylistyka
A tak nuda, powtarzalność, wkurzajace sterowanie, grafika też znowu nie taka nadzwyczajna
No i dobrze. Tobie gra się nie spodobała, trudno, bywa. Przynajmniej nie piszesz, że ten kto w nią gra jest ograniczony. Chociaż te "klapki na oczach" są bardzo nietrafne. Pamiętaj, że jak tobie się coś nie podoba, to nie znaczy, że innym również. Dla mnie GoW jest jedyną grą na tej generacji, która zasługuje na pełną "dychę" i mówię to po setkach godzin grania w tą wspaniałą grę.

Cytuj
teraz patrzę na gameplay z GeoW 2 i naprawdę czym wy sie jaracie - grafika lekko podciągnięta, brak jakichkolwiek filtrów, efektów cząsteczkowych, nie więcej jak jeden wybuch na raz na ekranie - gameplay "urozmaicono" zayebiście (żywe tarcze Wtf), akcja powolna, animacja postaci jak z pierwszej części Unreal Tournament...
Na pewno postacie, bronie i kolorystyka są zrobione dużo lepiej, jedyne czego brakuje to dobra interakcja z otoczeniem. Z tymi animacjami, to zdecydowanie przesadziłeś, bo Gearsy mają bardzo dobre animacje. A gameplay? Czego się spodziewałeś? Kompletnie innej gry? Jak na sequel robiony przez 2 lata, to i tak dodali sporo. Jak się nie zgadzasz to podaj chociaż jakieś lepsze przykłady.

Cytuj
Także zdejmijcie klapki z oczu i spójrzcie co pokazała konkurencja i zobaczycie, że można lepiej
A co takiego pokazała konkurencja? IMO grywalnościowo nic nie przebija Gearsów i Mass Effect.

Cytuj
aki juz urok serii Wink, Black na PS2 i X'a wymiatał pod względem grafiki i zniszczenia otoczenia a gry na next geny to zabardzo się nie zbliżyły do poziomu zniszczeń Blacka, tylko Bad Company zrobiło coś w tym temacie a reszta to co ino ładne tekstury i tyle... może Killzone coś pozmienia w tym temacie.
Na Killzona bym nie liczył jeśli chodzi o dobrą zniszczalność otoczenia, natomiast nowe Red Faction na pewno pozamiata w tym aspekcie (choć sama gra może być taka sobie).

Cytuj
Ja się zapytam tylko. Gdzie ta szumie zapowiadana, ogromna interakcja z otoczeniem? Ja na filmikach nic takiego nie widzę, podobnie jak setek wrogów.
Wrogów były dziesiątki w pewnym momencie (choć jak można było przewidzieć, interakcja z hordą wrogów jest mocno ograniczona). Natomiast jeśli chodzi o interakcję z otoczeniem nikt nie zapowiadał, że będzie ogromna. Mimo to w tej kwestii rozczarowałem się najnowszym filmikiem i jedyne co zauważyłem, to podatny na lekkie zniszczenia murek. Pewnie będzie tak jak wcześniej zakładałem: dadzą jeden mocno zniszczalny poziom i to będzie musiało starczyć.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5537 dnia: Lipca 17, 2008, 11:42:25 am »
To ja przyznam się - przeszedłem GOW-a i nie podobało mi się!!!!!
Grę ratuje tylko klimat i stylistyka
A tak nuda, powtarzalność, wkurzajace sterowanie, grafika też znowu nie taka nadzwyczajna

teraz patrzę na gameplay z GeoW 2 i naprawdę czym wy sie jaracie - grafika lekko podciągnięta, brak jakichkolwiek filtrów, efektów cząsteczkowych, nie więcej jak jeden wybuch na raz na ekranie - gameplay "urozmaicono" zayebiście (żywe tarcze Wtf), akcja powolna, animacja postaci jak z pierwszej części Unreal Tournament...

Także zdejmijcie klapki z oczu i spójrzcie co pokazała konkurencja i zobaczycie, że można lepiej

a co pokazała konkurencja???
chyba nie myślisz o kz2, bo to nie dośc że inny gatunek, to jeszcze gra robiona dłużej niż dwie części girsów razem wzięte.

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5538 dnia: Lipca 17, 2008, 11:56:25 am »
Miał być EOT ale...

gra jest brzydka, do dupy i w ogóle ci co w nią grają to gówniarze
nigdzie nie napisałem że wszyscy co grają w Gearsy to gówniarze, tylko że ta gra najbardziej kreci gowniarzy, czytanie ze zrozumieniem się kłania :roll:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5539 dnia: Lipca 17, 2008, 11:58:58 am »
Miał być EOT ale...

gra jest brzydka, do dupy i w ogóle ci co w nią grają to gówniarze
nigdzie nie napisałem że wszyscy co grają w Gearsy to gówniarze, tylko że ta gra najbardziej kreci gowniarzy, czytanie ze zrozumieniem się kłania :roll:


to teraz pogrążyłeś się jeszcze bardziej.

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5540 dnia: Lipca 17, 2008, 12:27:23 pm »
jak nie masz nic ciekawego do dodania to zamilcz.

tylko czasem nie odpowiadaj bo ja juz z zadnym gearsowym x-botem rozmowy nie podejme.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2008, 12:34:06 pm wysłana przez Spidey^ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5541 dnia: Lipca 17, 2008, 12:38:09 pm »
Cytuj
tylko czasem nie odpowiadaj bo ja juz z zadnym gearsowym x-botem rozmowy nie podejme.
Kolejne uproszczenie: każdy kto lubi gearsy jest xbotem, wychodzi z tego, że prawie wszyscy recenzenci na świecie są xbotami :lol: (śr. Gamerankings: 93.8% http://www.gamerankings.com/htmlpages4/928234.asp)
Równie dobrze można by powiedzieć, że każdy kto nie lubi gearsów jest fanboyem Sony :lol:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5542 dnia: Lipca 17, 2008, 13:25:43 pm »
Odwalcie sie od spideya i jego ksiezniczki wy xboty !!
Żenua kolego, żenua

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5543 dnia: Lipca 17, 2008, 15:41:29 pm »
Najbardziej na tym forum podoba mi się zachowanie pewnej grupy osób. Piszesz że GeOW jest super to jesteś gość i w ogóle zioooooom. Wyrazisz negatywne zdanie to jadą Cię jak burą suke żeś głupi, pojęcia nie masz i pier...sz farmazony. Wpada paru gości i z miejsca pisze żeby z kimś komu się GeOW nie podoba po prostu nie dyskutować bo się koleś nie zna. 

Ja się zapytam tylko. Gdzie ta szumie zapowiadana, ogromna interakcja z otoczeniem? Ja na filmikach nic takiego nie widzę, podobnie jak setek wrogów.
Ja tam nawet Uncharted cenię bardziej niż GoWa w kwestii single playera ;). Ogólnie GoW nie jest grą wybitną, dla mnie nawet średnią (nie licząc online) ale dostawanie orgazmów na myśl gry w podobnej stylistyce, takich samych barwach, podobnym klimacie, a w dodatku gorzej wyglądającym, ale na innej konsoli jest dla mnie ŚMIESZNE. Jakby ktoś nie zauważył Reistance (tak wiem, FPP, ale reszta podobnie) ma tak samo monotonną kolorystykę, jest typowym amerykańskim shooterem z kosmitami i ratowaniem świata, a w dodatku (obiektywnie) wygląda gorzej. No ale, wiadomo, GoW jest dla 12 latków, tak jak i Xbox. :lol:

Zersztą, sam sobie popatrz jakiej dostajesz piany jak Anonimowy coś skrytykuje w PS3 i od razu rzucasz, że ogląda konsolę przez szybkę. Bez hipokryzji.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2008, 15:44:18 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5544 dnia: Lipca 17, 2008, 15:58:39 pm »
Gdzie ja niby odprawiałem zachwyty nad Resistance 2? Uważam tą grę za średnią zarówno gameplay'owo jak i graficznie. Poza tym czemu zwracasz sie do mnie odnosnie 12 latków skoro ja tego nie pisałem.

PS. Tarny Ty nigdy nie widziałeś i nie wiesz jaki ja jestem jak dostanę piany. To że zbijam się z porównań Anonimowego to tylko moja czysta upierdliwość. :P

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5545 dnia: Lipca 17, 2008, 16:04:50 pm »
Cytuj
Gdzie ja niby odprawiałem zachwyty nad Resistance 2?
Tłumaczyłem tylko wzorzec.

Cytuj
To że zbijam się z porównań Anonimowego to tylko moja czysta upierdliwość.
To agresywna ta twoja upierdliwość. :lol:;)

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5546 dnia: Lipca 17, 2008, 16:15:23 pm »
Ale masz tarniak pedalski avatar. O ja. :eek:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5547 dnia: Lipca 17, 2008, 16:45:21 pm »
Współczuje Ci, że kobiety są dla Ciebie pedalskie, nawet cyfrowe.  :lol:

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5548 dnia: Lipca 17, 2008, 17:06:04 pm »
Phi, przecież to z jakiegoś japońskiego rpga, w którym nie można być pewnym płci :lol:



PS. Masz małego, jo!
 Co to za idiotyczny post?

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5549 dnia: Lipca 17, 2008, 18:38:37 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5550 dnia: Lipca 17, 2008, 18:43:42 pm »
Cytuj
Gdzie ja niby odprawiałem zachwyty nad Resistance 2?
Tłumaczyłem tylko wzorzec.

Cytuj
To że zbijam się z porównań Anonimowego to tylko moja czysta upierdliwość.
To agresywna ta twoja upierdliwość. :lol:;)

Ty to chyba agresywnych ludzi nie widziałeś.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5551 dnia: Lipca 17, 2008, 18:46:51 pm »
jakiegoś japońskiego rpga
:o :o :o :o



Nosz kurde nie każdy grał w tego dwunastoczęścowego tasiemca. Nie każdy czuje magię tych gier. Osobiście jedyny jrpg, który jakoś poszedł bez przepitki to blue dragon. 8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5552 dnia: Lipca 18, 2008, 12:35:44 pm »
Czerwcowe wyniki NPD (USA):

Nintendo DS - 783,000
Nintendo Wii – 666,700
PS3 – 405,500
PlayStation Portable - 337,400
Xbox 360 – 219,800
PlayStation 2 - 188,800

1. Metal Gear Solid 4 - PS3 – Konami – 774,600
2. Guitar Hero on Tour - DS - Nintendo - 422,300
3. Ninja Gaiden 2 - Xbox 360 - Microsoft - 372,700
4. Wii Fit w/Balance Board - Wii- Nintendo - 372,700
5. Play w/ Wii Remote - Wii - Nintendo of America - 359,100
6. Battlefield Bad Company - Xbox 360 – Electronic Arts – 346,800
7. Mario Kart w/Wheel - Wii - Nintendo of America - 322,400
8. Lego Indiana Jones - Wii - LucasArts - 294,500
9. Lego Indiana Jones - DS - LucasArts - 267,800
10. Lego Indiana Jones - PS2 - LucasArts - 260,300

Ciekawe czy na tak dużą sprzedaż Ps3 (w porównaniu do 360ki) miał wpływ tylko MGS4, czy to już będzie normą, że Ps3 w USA lepiej się sprzedaje od Xa? Na pewno obniżka ceny pomoże Ms podwyższyć sprzedaż ich maszynki, ale dobrych exclusivów żadna konsola nie będzie miała w najbliższym czasie (jedynie TH pod koniec sierpnia). Zobaczymy również czy E3 wpłynie jakoś na sprzedaż konsol (mało prawdopodobne, choć mogę się mylić).

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5553 dnia: Lipca 18, 2008, 15:27:24 pm »
Patrząc na wyniki z Japoni które bardzo szybko wróciły do poprzedniego stanu (sprzedaż PS3 na poziomie 10-15tyś),

Ostatni tydzień:
Cytuj
    * PSP - 56,998
    * Nintendo DS - 48,540
    * Wii - 41,768
    * PlayStation 3 - 12,458
    * PlayStation 2 - 10,405
    * Xbox 360 - 3,807


01. Persona 4 (PS2) - 193,000 / NEW
02. Wii Fit (Wii) - 30,000 / 2,353,000
03. Densetsu no Stafi: Taiketsu! Dire Kaizokudan (DS) - 29,000 / NEW
04. Mario Kart Wii (Wii) - 25,000 / 1,560,000
05. Daigasso Band Brothers DX (DS) - 23,000 / 190,000
06. Resident Evil 0 (Wii) - 21,000 / NEW
07. Derby Stallion DS (DS) - 20,000 / 206,000
08. Hanayori Dango: Koi Seyo Onago (DS) - 20,000 / NEW
09. Gegege no Kitarou: Youkai Daigekisen (DS) - 16,000 / NEW
10. Monster Hunter Portable 2nd G (PSP) - 16,000 / 2,277,000

11. God of War: Chains of Olympus (PSP)
12. DS Bimoji Training (DS)
13. Mario Super Sluggers (Wii)
14. Initial D Extream Stage (PS3)
15. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)

16. Tales of Symphonia: Knight of Ratatosk (Wii)
17. Nanashi no Game (DS)
18. Jikkyou Powerful Pro Baseball Portable 3 (PSP)
19. Custom Beat Battle: Draglade 2 (DS)
20. Wii Sports (Wii)
21. Naruto Shippuuden: Saikyou Ninja Daikesshuu - Gekitou! Naruto vs. Sasuke (DS)
22. Hisshou Pachinko * Pachi-Slot Kouryaku Series DS Vol. 12: CR Neon Genesis Evangelion - Shito, Futatabi (PS2)
23. Kane & Lynch: Dead Men (PS3)
24. Meccha! Taiko Drum Master DS: 7-tsu no Shima no Daibouken (DS)
25. Wii Play (Wii)
26. Ken to Mahou to Gakuen Mono (PSP)
27. Super Robot Taisen A Portable (PSP)
28. Mario Kart DS (DS)
29. Pokémon Diamond (DS)
30. Higurashi no Nakukoru ni Kizuna: Dai-Ichi-Kan - Tatari (DS)


powiedził bym że sytuacja i w USA wróci do poprzedniego stanu i sprzedaż X360/PS3 będzie podobna.

MGS4 gdzieś tam jeszcze się pojawia ale na samą sprzedaż konsol nie wpłynął poza pierwszymi 2-3 tygodniami.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2008, 15:49:49 pm wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5554 dnia: Lipca 18, 2008, 22:00:33 pm »
tak poza rozmową....to to samo przyszło mi na myśl co b.szymowi....mam pewne wyobrażenia nt Miazgi ale nie pisze ich to bo i po co?chłopek pali fajki w rękawiczkach w zimie 8) lubię go za to :D

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5555 dnia: Lipca 19, 2008, 10:29:00 am »
Dziwnym byłoby gdyby palił fajki w rękawiczkach latem ;)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5556 dnia: Lipca 19, 2008, 10:40:27 am »
Najbardziej na tym forum podoba mi się zachowanie pewnej grupy osób. Piszesz że GeOW jest super to jesteś gość i w ogóle zioooooom. Wyrazisz negatywne zdanie to jadą Cię jak burą suke żeś głupi, pojęcia nie masz i pier...sz farmazony. Wpada paru gości i z miejsca pisze żeby z kimś komu się GeOW nie podoba po prostu nie dyskutować bo się koleś nie zna. 

Ja się zapytam tylko. Gdzie ta szumie zapowiadana, ogromna interakcja z otoczeniem? Ja na filmikach nic takiego nie widzę, podobnie jak setek wrogów.
Taki juz urok serii :wink:, Black na PS2 i X'a wymiatał pod względem grafiki i zniszczenia otoczenia a gry na next geny to zabardzo się nie zbliżyły do poziomu zniszczeń Blacka, tylko Bad Company zrobiło coś w tym temacie a reszta to co ino ładne tekstury i tyle... może Killzone coś pozmienia w tym temacie.
Dobre sobie, pierwszy killzone to była jedna z najuboższych gier jeśli chodzi o interakcje, jeśli już to stawiam na FarCry2 który już co nieco pokazał w tym elemencie. Ja i tak czekam na nowego HL, mam nadzieje że jeszcze się okaże na tą next genową generację konsol, to dla mnie najlepszy FPP ogólnie..

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5557 dnia: Lipca 23, 2008, 12:46:17 pm »
Xbox 360 przynosi zyski:
Cytuj
Microsoft ogłosił swój raport finansowy za ostatni kwartał i cały rok fiskalny. Po raz pierwszy dział odpowiedzialny za Xboxa 360 przyniósł firmie zyski w skali roku - 426 milionów dolarów. W porównaniu do poprzedniej, prawie 2-miliardowej straty z 2007 roku, spowodowanej akcją wydłużenia do 3 lat gwarancji na 360, wynik ten jest naprawdę dobry. Dział Entertainment & Devices odnotował w czwartym kwartale wzrost sprzedaży o 37% i osiągnął poziom 1,5 miliarda dolarów (w skali roku wzrost wyniósł 34%, a sprzedaż 8,1 miliarda).

Mimo to, czwarty kwartał przyniósł firmie w tym sektorze straty w wysokości 188 milionów, co i tak w porównaniu do tego samego kwartału roku poprzedniego (1,2 miliarda strat) stanowi małą kwotę. W tym okresie Microsoft dostarczył 1,3 miliona konsol (0,7 miliona rok wcześniej). W roku fiskalnym 2008 firma 8,7 miliona konsol zostało sprzedanych, czyli więcej niż w poprzednim okresie (6,6 miliona).

Bardziej ogólnie, sprzedaż Microsoftu w czwartym kwartale wyniosła 15,8 miliarda dolarów (wzrost o 18%), co dało firmie 4,3 miliarda zysku. W skali roku sprzedaż firmy również wzrosła o 18% i zakończyła się na poziomie 60,4 miliarda dolarów (17,7 miliarda zysku). Aż strach pomyśleć co będzie za rok.
http://polygamia.pl/xbox-360-przynosi-zyski

Trzeba pamiętać, że w 3 kwartale zeszłego roku fiskalnego wyszły Halo 3 i CoD4, które sprzedały się niewiarygodnie dobrze.
Opublikowane: Lipiec 19, 2008, 14:13:42
Chapter 4: The Big Three Under Pressure!
Reggie, Jack and John get 30 seconds to tell us how they will win the war!
http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=28&ch=4&sd=1

Stwierdziłem, że to się nada do tematu ;) Obiektywnie patrząc, to czas najlepiej wykorzystał John z Ms, a reszta nie wiedziała co mówić po 15 sekundach.
Opublikowane: Lipiec 19, 2008, 20:30:01
Londek już o tym pisał w temacie o ME, ale myślę, że bardziej się to nada tutaj:

BioWare potwierdza konsolową wyłączność trylogii Mass Effect dla X360
Cytuj
BioWare pragnie wyprodukować trylogię Mass Effect na konsolową wyłączność Xboksa 360 - poinformował w wywiadzie dla magazynu Australian 360 Ray Muzyka, dyrektor wykonawczy firmy. Pdokreślił też, że wszystkie trzy części muszą tworzyć spoistą całość pod względem narracji.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się komentarze, że być może Mass Effect obierze nowe drogi rozwoju. Najbardziej oczywistą z takich dróg byłoby przeniesienie trylogii BioWare'u na PS3. Cała sprawa została szybko naprostowana, a marzenia fanów Sony mogą prysnąć niczym bańka mydlana.

"Przeniesiemy trylogię Mass Effect wyłącznie na Xboksa 360" - powiedział dyrektor wykonawczy BioWare'u, Ray Muzyka, w wywiadzie dla najnowszego wydania magazynu Australian 360. "Już wcześniej mówiliśmy, że chcemy wspierać Mass Effect jako markę i przenieść trylogię na Xboksa 360, to wciąż nasz cel" - dodał.

Jak sugerują jednak dziennikarze australijskiego czasopisma, nie wszystko jest stracone dla właścicieli PS3 i Wii. Być może otrzymają bowiem oni okazję do wkroczenia w uniwersum gry Mass Effect, jednak ewentualne produkcje bazujące na tej marce nie będą oparte na oryginalnej trylogii.

Jak widać Ms nie chciał by sprawa z Bioshockiem się powtórzyła.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5558 dnia: Lipca 23, 2008, 12:59:51 pm »
Jeśli mówimy o Mass Effect to ja dodam trochę pikanterii i dorzucę to:
"W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, twórcy gry Mass Effect zapewnili, że cała powstająca trylogia zmierza wyłącznie na Xboksa 360. Co więcej dostało się Sony - port nie powstanie ponieważ firma EA nie chce doprowadzić do pogorszenia jakości rozgrywki. Ciekawe jak ta wypowiedź ma się do, tej, która od kilku dni krąży w internecie, a w której EA zapewnia, że programowanie na PS3 jest łatwiutkie." ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5559 dnia: Lipca 23, 2008, 13:31:12 pm »
To technicznie da się jeszcze pogorszyć Mass Effect? Dogrywające się co rusz tekstury, spadająca tragicznie animacja i przycinki obrazu to już chyba najniższy poziom jaki można osiągnąć. Na PS3 jakby powstało to pewnie grafika byłaby w 2D.

Post pisany w Anonimowy style.