Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2527404 razy)

0 użytkowników i 17 Gości przegląda ten wątek.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5800 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:20:37 pm »
Ktoś tu ma wątpliwości, że biorąc pod uwagę wszystkie gry, exclusive'y na PS3 pokazały najwięcej? Skaszanione tytuły multiplatformowe chyba nie zmienią tego, że GT5:Prologue, Uncharted i prawdopodobnie KZ2 wyglądają lepiej, niż gry na klocka. Całej dyskusji nie śledziłem - w sumie w ogóle mam ją w tyłku, ale wg mnie jest jak jest.

Nie zmienią tego, że PS3 to konsola z cholernym potencjałem, ale, niestety, używanym tylko przez exclusive'y.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5801 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:21:27 pm »
Ktoś tu ma wątpliwości, że biorąc pod uwagę wszystkie gry, exclusive'y na PS3 pokazały najwięcej? Skaszanione tytuły multiplatformowe chyba nie zmienią tego, że GT5:Prologue, Uncharted i prawdopodobnie KZ2 wyglądają lepiej, niż gry na klocka. Całej dyskusji nie śledziłem - w sumie w ogóle mam ją w tyłku, ale wg mnie jest jak jest.

Niektore naprawde wygladaja lepiej, ale czego to moze byc wina (ze X0 nie ma gier , graficznie porownywalnych do KZ2 lub GT5) ?... jest to wina mocy konsoli , czy moze raczej wina pospiechu M$, w wydawaniu gier...? :???:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5802 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:22:33 pm »
Ktoś tu ma wątpliwości, że biorąc pod uwagę wszystkie gry, exclusive'y na PS3 pokazały najwięcej? Skaszanione tytuły multiplatformowe chyba nie zmienią tego, że GT5:Prologue, Uncharted i prawdopodobnie KZ2 wyglądają lepiej, niż gry na klocka. Całej dyskusji nie śledziłem - w sumie w ogóle mam ją w tyłku, ale wg mnie jest jak jest.
Wyglądają, każdy to widzi i wie. Tylko po co do tego dorzucać: "to jest nieosiągalne na Xboxie 360" i znamienne: "[wstaw nazwę gry w stadium pre-alpha, z której jest 5 filmików i 10 screenów] jest [wstaw grę konkurencji, która od dawna już jest na rynku]-killerem"
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 19:27:01 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5803 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:25:50 pm »
Ktoś tu ma wątpliwości, że biorąc pod uwagę wszystkie gry, exclusive'y na PS3 pokazały najwięcej? Skaszanione tytuły multiplatformowe chyba nie zmienią tego, że GT5:Prologue, Uncharted i prawdopodobnie KZ2 wyglądają lepiej, niż gry na klocka. Całej dyskusji nie śledziłem - w sumie w ogóle mam ją w tyłku, ale wg mnie jest jak jest.
Wyglądają, każdy to widzi i wie.

Właśnie problem polega na tym że jest paru takich co chcą udowodnić że są gry na konsolach z grafiką ponad GT5:P czy KZ2.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5804 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:28:39 pm »
Sa tacy ktorzy chca udowodnic, ze na x0 nie ma gier podobnych graficznie i ten poziom jest nieosiagalny dla x-a :)
czyt. PS3IDBoban Sex Drugs & PS3

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5805 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:28:50 pm »
No to jest popadanie w ortodoksyjność. Ja widzę taką tendencję w odpowiedziach, nazwijmy to, 'zwolenników X360': 'może i Uncharted jest najpiękniejszą grą na currentgeny, ale Bourne Conspiracy wygląda lepiej na Xie'. To jest główny kontrargument zwolenników Xa. Nieważne, że są to szczegóły widoczne tylko dla onanistów liczących pixele przy pomocy kosmicznych przyrządów - ale lepszy na Xboxa!!11
Skoro mówimy o grafice i jej odbiorze dla zwykłego śmiertelnika - to tu nie ma dyskusji i mydlenia oczu. Xbox360 takich gier jak Uncharted czy GT5:P lub nadchodzący KZ2 nie ma i nie widać na horyzoncie. Ale walczyć trzeba...

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5806 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:31:01 pm »
Moze kazdy z Nas , ocenia grafike , wedlug wlasnego gustu... :???: Dla inncyh GOW2 , a dla kogos innego KZ2  :???:

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5807 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:31:24 pm »
Ale walczyć trzeba...
A nie lepiej usiaść z piwkiem i chipsami przed konsolą i grać? Nieważne, czy w zajebiste jebiące-po-oczach Uncharted, czy w brzydkie i paskudne Gears of War, ale grać. Jedni wolą to, inni tamto, po co te kłótnie...

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5808 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:33:14 pm »
Ale walczyć trzeba...
A nie lepiej usiaść z piwkiem i chipsami przed konsolą i grać? Nieważne, czy w zajebiste jebiące-po-oczach Uncharted, czy w brzydkie i paskudne Gears of War, ale grać. Jedni wolą to, inni tamto, po co te kłótnie...

Najswietsza racja  :smile:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5809 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:39:05 pm »
Cytuj
Ale walczyć trzeba...
:lol:
A tak na poważnie, chyba 3 razy tutaj pisałem, że różnica w postaci kilku pikseli chyba żadnego, zdrowo myślącego człowieka, nie ruszy. Ale jak słyszę, że framerate lubi sobie spaść w Skate, a na XO nie miałem tego dosłownie ani razu, no to wybacz, co mam powiedzieć. Co mam powiedzieć kiedy słyszę, że KZ2 jest rewolucyjny, a FC2 nie dorasta mu do pięt i to usprawniona jedynka. :lol: Fajnie, przynajmniej w porównaniu do KZ1, FC1 było bardzo dobrą grą ;). Czepiam się, owszem, ale rewolucyjność i niedoścignioność pewnych tytułów polega tylko na tym, że to magia PS3, a w ogóle Blu-Ray to rewolucyjny napęd przyszłości i nie da się wydawać gier inaczej.
Opublikowane: Sierpień 02, 2008, 19:38:16
Ale walczyć trzeba...
A nie lepiej usiaść z piwkiem i chipsami przed konsolą i grać? Nieważne, czy w zajebiste jebiące-po-oczach Uncharted, czy w brzydkie i paskudne Gears of War, ale grać. Jedni wolą to, inni tamto, po co te kłótnie...
Alkohol zabija szare komórki, a czipsy są rakotwórcze. :-x

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5810 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:40:47 pm »
Ale walczyć trzeba...
A nie lepiej usiaść z piwkiem i chipsami przed konsolą i grać? Nieważne, czy w zajebiste jebiące-po-oczach Uncharted, czy w brzydkie i paskudne Gears of War, ale grać. Jedni wolą to, inni tamto, po co te kłótnie...
I właśnie o to mi chodzi. Po co usilnie walczyć o te kilka FPS, kilka dorysowujących się pierdół na ekranie skoro gra jest taka sama? No ale niektórzy nie mają wyższych celów w swoim życiu niż przystawienie głowy 10cm od ekranu, włączenie pauzy i liczeniu linii poziomych a potem przekazaniu swoich BREAKING NEWS na wszelkich forach.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5811 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:43:50 pm »
Jak do mnie pijesz, to cóż, rozgryzłeś mnie. Czas udać się na wieczny spoczynek... :-(

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5812 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:44:41 pm »
A gdzie ja do Ciebie tarniak piłem? Z czego to wywnioskowałeś? ;]

A skate. lubi na PS3 czasem chrupnąć, 30fps chyba wcale nie przekracza - takie uroki 'złotego' okresu multiplaform dla PS3 :). Ale zajebiste gry same się bronią.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 19:46:38 pm wysłana przez blach0r »

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5813 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:44:52 pm »
Alkohol zabija szare komórki, a czipsy są rakotwórcze. :-x
Ty możesz wziąć sok pomidorowy i suszone banany. :x

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5814 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:47:18 pm »
Alkohol zabija szare komórki, a czipsy są rakotwórcze. :-x
Ty możesz wziąć sok pomidorowy i suszone banany. :x
Jea! Tylko tak teraz myślę, że jak będę jadł i pił to nie będę miał ręki na trzymanie pada. Damn it...

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5815 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:48:15 pm »
łohohohoooo :D to się porobiło ;)
parę frazesów miażdży ;) już nie przytaczam zaczynającego się na "U"
Tomku19, odebrałem to do siebie, jeśli Cie uraziłem to sorry, co do Twojej fury to gdyby nie te światła to było by spox i trochę lepiej dobrane błotniki, dodaj też jakieś wzmocnienie do silnika bądź układu jezdnego, bo sam visual to amatorka. Reszta odpowiedzi niech zostanie podsumowana pierwszym moim zdaniem.
Marcepan Czekam na odpowiedź :P
W ogóle to jestem w szoku :shock: ale w sumie zrobiło się ciekawie :cool:
Chyba zastosuję tu motto. X360 multi-rules ;) Ps3 multi-sucks ;) But game-fun is nearly the same. 8)

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5816 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:52:21 pm »
Alkohol zabija szare komórki, a czipsy są rakotwórcze. :-x
Ty możesz wziąć sok pomidorowy i suszone banany. :x
Jea! Tylko tak teraz myślę, że jak będę jadł i pił to nie będę miał ręki na trzymanie pada. Damn it...

Są ludzie którzy potrafią jeść stopami  :-x

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5817 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:52:59 pm »
Tomku19, odebrałem to do siebie, jeśli Cie uraziłem to sorry, co do Twojej fury to gdyby nie te światła to było by spox i trochę lepiej dobrane błotniki, dodaj też jakieś wzmocnienie do silnika bądź układu jezdnego, bo sam visual to amatorka.

 :lol: :lol: :lol: Zapomniałeś dodać że głośniki w drzwiach JBL ma źle ustawione. Mieciesz!

Ale walczyć trzeba...
A nie lepiej usiaść z piwkiem i chipsami przed konsolą i grać? Nieważne, czy w zajebiste jebiące-po-oczach Uncharted, czy w brzydkie i paskudne Gears of War, ale grać. Jedni wolą to, inni tamto, po co te kłótnie...

Cholera, mądre! Respect +. Powaga.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5818 dnia: Sierpnia 02, 2008, 19:54:36 pm »
Ktoś tu ma wątpliwości, że biorąc pod uwagę wszystkie gry, exclusive'y na PS3 pokazały najwięcej? Skaszanione tytuły multiplatformowe chyba nie zmienią tego, że GT5:Prologue, Uncharted i prawdopodobnie KZ2 wyglądają lepiej, niż gry na klocka. Całej dyskusji nie śledziłem - w sumie w ogóle mam ją w tyłku, ale wg mnie jest jak jest.
Wyglądają, każdy to widzi i wie. Tylko po co do tego dorzucać: "to jest nieosiągalne na Xboxie 360"

Problem w tym, że klocek nie ma na to argumentów. Osobiście w GT5 na Xboxa 360 nie wierzę. Przynajmniej nie przy takiej liczbie samochodów, rozdzielczości i ilości fps.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5819 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:07:39 pm »
ja nie kumam po co i o co się kłócicie gry na obu konsolach hd są porównywalne, a każdy ekskluzywny tytuł ma swój równie dobry odpowiednik u konkurenta więc po co mówicie, która konsola jest lepsza skoro obie są praktycznie takie same? nie ma lepszej konsoli, może wam się podobać więcej gier z jednej platformy, ale na pewno nie jest tak, że z pozostałych konsol nic wam się nie podoba i basta.
ja wybrałem wii, bo ma najwięcej gier, które lubię. wybrałem też psp dla emulacji i kilku ekskluzywnych i multiplatformowych gier, których nie mam na wii. ale nie wykluczam w przyszłości kupienia jednej z konsol hd czy ds'a, bo każda z tych platform ma gry, które mnie interesują - tak samo jak pewnie wszystkie kłócące się tu osoby.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 20:11:44 pm wysłana przez waron »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5820 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:10:29 pm »
Iras:Problem w tym że Ty z tym XO to się bardziej umęczysz niz Jezus z krzyżem... Narazie nie ma może argumentów ale gry i tak wyglądają podobnie może nie akurat Forza i GT5 ale takie Gears of war jest mniej więcej porównywalne do Uncharted,za Uncharted przemawiają większe przestrzenie i pare fajnych efektów no i oczywiście to że jest na ps3.

Ps3 narazie nie opłaca się kupić co chwila słyszy się że jakaś gra jest skasowana a na samych exclusivach długo nie pociągnie albo późniejszy termin wydania oczywiście są wyjątki ale właśnie to są rzadkie wyjątki...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 20:18:01 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5821 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:11:07 pm »
@Iras: To jest żaden argument z ust prostego gracza. Żaden z nas nie zajmuje się developingiem, kity to możemy sobie nawzajem wciskać, a przełożenie liczb na praktykę jest znane tylko developerom. Tutaj zaczynają się schody, bo jedni mówią, że mocniej, lepiej, szybciej na PS3 inni, że wychodzi na to samo, a inni, że GPU Xa jest wydajniejsze. Na jakiej podstawie ocenisz prawdziwość tezy danego developera? Na jakiej podstawie ocenisz, że gra wyciąga n% mocy konsoli? Jaka jest granica potencjału danego sprzętu? Możemy sobie gdybać, a werdykt będzie można wydać jak oba sprzety przestaną być supportowane przez coś więcej niż 'Midasy'.

EDIT: OMG, 'prawdę tezy'. Solved.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 20:15:26 pm wysłana przez tarniak »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5822 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:14:26 pm »
Na jakiej podstawie ocenisz prawdę tezy danego developera?

Bo tak mówił KEN że ps3 jest najmocniejsze i już !!

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5823 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:20:03 pm »
Xbox360 jest kupę czasu na rynku i nadal nie ma ubermocarnej graficznie szpili. GeoW2 graficznie jest fajny, ma dobry framerate ale nie wiem czy da radę tuzom z PS3. A konsolka Sony w rok po premierze już dostała m.in. takie gry jak Uncharted. Właśnie wyznacznikiem potencjału i osiągalnych możliwości są wydane gry, a tutaj lepiej wypadają exclusive'y Sony.

I nie chcę być postrzegany jako fanboj PS3 - staram się patrzeć na wszystko z boku, a maszynę Sony wybrałem dzięki exclusivom (nieważnie kiedy, ważne że się pojawią) i przede wszystkim (w moim przypadku) praktycznie zerowej awaryjności, cichej pracy itp ficzerom.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 20:24:30 pm wysłana przez blach0r »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5824 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:24:56 pm »
Właśnie wyznacznikiem potencjału i osiągalnych możliwości są wydane gry, a tutaj lepiej wypadają exclusive'y Sony.

No wypadają ale tylko pod względem grafiki,gameplayu niektóre na pewno też ale to już zależy od upodobań każdego do tego dochodzi jeszcze to że prawie każdy ex od MS ma dobrze wspierany live co przedłuża żywotność,do tego XO ma zdecydowanie więcej exlusiv'ów,co mnie to obchodzi że jest dłużej na rynku MS wydał szybciej i ma lepiej,jest więcej gier i już a nie bo XO jest dłużej na rynku i co ja mam niby czekać teraz rok bo ps3 się rozkręci jak tu za pół ceny mam lepiej ?... W poprzedniej generacji to ps2 miało najgorszy hardware a Xbox najlepszy a jaki był wynik wojny wie każdy...


Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5825 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:28:09 pm »
Cytuj
Właśnie wyznacznikiem potencjału i osiągalnych możliwości są wydane gry, a tutaj lepiej wypadają exclusive'y Sony.
Owszem masz rację, ale ponawiam pytanie: kiedy możesz mówić o wyczerpanym potencjale konkurencji?

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5826 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:28:36 pm »
Naprawde, posiadalem 2 konsole i na mnie zdecydowanie wieksze wrazenie zrobil MGS czy nawet Heavenly Sword graficznie niz Uncharted, a wszyscy sie nim podniecaja jakby to nie wiadomo co bylo. Dla mnie MGS jest najladniejsza obecnie gra, ale nadciaga Far Cry

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5827 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:29:37 pm »
@ Soul Hunter - Tu już wchodzimy na teren gustu. Dla mnie (i na pewno nie tylko dla mnie na tym forum) taki skate jest jedną z czołowych tytułów do miana najbardziej rewolucyjnych gier na PS3/X360 - a inni o tej grze ledwo słyszeli. Takie Halo3 w ogóle do mnie nie przemawia, a Killzone2 po ostatnich materiałach naprawdę wydaje się rajcowny.
Co do liczby gier - wiadomo, liczy się jakość, nie ilość. PS3 z kompletnie nietrafionych exclusive ma chyba tylko Haze (LAIR po wyeliminowaniu glupiego pomyslu ze sterowaniem jest już grą nawet miodną).

@Tarniak - nic takiego nie napisałem. Dla mnie konsola jest tak dobra, jak dobre są na nią gry. No bo co mi po tych cyferkach w GPU i innych pierdołach skoro one są niewykorzystywane? To tak jakby odpalić sapera na sprzęcie z GF 8800GT, 8gb RAM itp.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 20:31:43 pm wysłana przez blach0r »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5828 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:33:07 pm »
Właśnie wyznacznikiem potencjału i osiągalnych możliwości są wydane gry, a tutaj lepiej wypadają exclusive'y Sony.

No wypadają ale tylko pod względem grafiki,gameplayu niektóre na pewno też ale to już zależy od upodobań każdego do tego dochodzi jeszcze to że prawie każdy ex od MS ma dobrze wspierany live co przedłuża żywotność,do tego XO ma zdecydowanie więcej exlusiv'ów,co mnie to obchodzi że jest dłużej na rynku MS wydał szybciej i ma lepiej,jest więcej gier i już a nie bo XO jest dłużej na rynku i co ja mam niby czekać teraz rok bo ps3 się rozkręci jak tu za pół ceny mam lepiej ?... W poprzedniej generacji to ps2 miało najgorszy hardware a Xbox najlepszy a jaki był wynik wojny wie każdy...


tylko ze gameplay ma niewiele do mocy konsoli, jesli gosc pisze, ze excl od sony wypadaja lepiej, to ma na mysli, ze wg niego konsola sony jest mocniejsza.
a wsparcie live... co z tego? :lol: pograj troche na live to sie przekonasz, ze gry bez 'marki' umieraja na live bardzo szybko i ten caly reklamowany tak przez ms live to gow.no, kupisz gre pare miechow po premierze i juz nikogo na live nie ma
btw, x360 wcale nie ma duzej ilosci exclusiveow ;) przynajmniej jak na 3 lata obecnosci na rynku - jednak ms zle robi wydajac gry na pc, bo traca swoj argument, ze w taki a taki tytul zagrasz tylko i wylacznie na x360
ja np w chwili obecnej nie widze zadnego tak naprawde killerskiego exclusivea na x360, gow2 wyjdzie na pc za rok, halo3 juz wyszlo, ale tez wyjdzie na pc, wiec jakos tak... dziwnie ;)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5829 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:35:36 pm »
No tak WSZYSTKO zależy od gustu... Ty wolisz ps3 za Mgs i za inne epickie opowieści,ja bez takich gier się obejde ja np nie mogę się doczekać kiedy zagram w nowe Naruto na XO albo w GOW 2,ale gdybym miał ps3 to nie przejmował bym się grami konkurencji tylko grał w swoje,nie traktuje gier jak sposob na życie a chwilowy relax ;) A Xo ile ma nietrafionych exlusiv'ów to że Halo nie masakruje jaj grafiką nie znaczy że jest cienkie to że NG 2 wygląda jak podciągnieta sigma i od czasu do czasu zdaży mu się chrupnąć to nie znaczy że jest do dupy ;) Ja nie pamiętam ex od MS żeby okazał się klapą ale bardzo często mi wszystko ulatuje z głowy ;)

Juve jak nie widzisz kupujesz ps3(już masz) i nie ma problemu po prostu wolisz konsole SONY,ja to mam gdzieś że wychodzą na kompa i mozilla zamula na kompie a nie mam ochoty go modernizować,wywale się na kanapie wkładam płytke i gram a nie modle się czy mi pójdzie...

Nikt nie gra w gry które są do bani na live,ale te od MGS cały czas są ogrywane i będą na pewno nawet w Halo 2 gra wiele osob...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2008, 20:41:01 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5830 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:36:41 pm »
ja np w chwili obecnej nie widze zadnego tak naprawde killerskiego exclusivea na x360, gow2 wyjdzie na pc za rok, halo3 juz wyszlo, ale tez wyjdzie na pc, wiec jakos tak... dziwnie ;)
Miałem napisać coś podobnego, ale bałem się, że się pomyle i mnie ktoś zje :D Tak właśnie Xbox360 nie kojarzy mi się z zajebistymi exclusive'ami oprócz Gears of War. Halo3 tak średnio do mnie przemawia - tylko online daje radochę. Jest jeszcze Alan Wake, ale on miał wyjść a nie wychodzi. No i na PC będzie można w niego poszpilać.

@Soul Hunter - powtórzę słowa juvego: teraz wszedłeś na pole gameplayu. Ten temat raczej traktuje o możliwościach technicznych, a te jednak da się zweryfikować wzrokiem, a nie gustem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5831 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:40:35 pm »
Owszem masz rację, ale ponawiam pytanie: kiedy możesz mówić o wyczerpanym potencjale konkurencji?

PS3 co rusz zaskakuje rozwijającą się oprawą (HS -> Uncharted -> GT5 -> KZ2?) , a klocek przez blisko dwa lata od premiery Gearsów nie pokazał wiele więcej.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5832 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:42:09 pm »
A najzabawniejsze jest to, że z Juvem jest trochę jak z Irasem- ma PS3, na którym prawie nie gra, za to na XO- jak najbardziej.  :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5833 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:44:33 pm »
Iras nie ma ps3 :P A XO to chyba on trzyma tylko dlatego że chce nam pokazać że jest w stanie znieść nawet najcięższe tortury...

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5834 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:54:22 pm »
A najzabawniejsze jest to, że z Juvem jest trochę jak z Irasem- ma PS3, na którym prawie nie gra, za to na XO- jak najbardziej.  :lol:
wojtus, doskonale wiesz, ze moje ps3 jest dziennie wlaczone po pare godzin razem z gra w srodku >>;;

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5835 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:54:55 pm »
To grasz na obu jednocześnie?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5836 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:55:15 pm »
wojtus, doskonale wiesz, ze moje ps3 jest dziennie wlaczone po pare godzin razem z gra w srodku >>;;
To chyba masz inne ID. :-o

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5837 dnia: Sierpnia 02, 2008, 20:58:52 pm »
U mnie ps3 to dodatek do XO, konsola tylko do exlusivow  :cool:

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5838 dnia: Sierpnia 02, 2008, 21:37:08 pm »
Owszem masz rację, ale ponawiam pytanie: kiedy możesz mówić o wyczerpanym potencjale konkurencji?

PS3 co rusz zaskakuje rozwijającą się oprawą (HS -> Uncharted -> GT5 -> KZ2?) , a klocek przez blisko dwa lata od premiery Gearsów nie pokazał wiele więcej.
a mi się wydaję że to kwestia zastosowanego silnika w grach, widać to po np. FarCry2 ;) Nowa Forza ma też hulać na nowym silniku, a nie jak dwójka na starym z czasów X'a, trochę podkręcony rzecz jasna.
nie zgodzę się też z tym brakiem progresu..

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5839 dnia: Sierpnia 02, 2008, 21:51:41 pm »
Więc która gra na klocku graficznie prezentuje się lepiej od Gears of War?

Bioshock? Designem tak, bo technicznie na pewno nie. Halo 3? Bez żartów. Ninja Gaiden 2?  :lol: