Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2723911 razy)

0 użytkowników i 37 Gości przegląda ten wątek.

Hazuki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6800 dnia: Października 16, 2008, 20:50:24 pm »
Anonimowy to jedyny naprawdę mądry człowiek na tym forum. Dobrze robi, że gasi fanbojów konkretami. Łatwo powtarzać slogany puszczone w obieg przez Sony typu Blue Ray, Cell, 8 rdzeni itp itd. A w grach widać do czego to się wszystko sprowadza. Konsola która wyszła dużo wcześniej i kosztuje 600 zł, generuje lepszą grafę i właściwie jest mocniejsza...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6801 dnia: Października 16, 2008, 21:59:18 pm »
Hazuki, mnie najbardziej podobały się "konkrety" Anonimowego w wojnie formatów (BD vs HD DVD). Ileż tam było prognoz i tabelek, mówiących o zwycięstwie HD DVD. Skończyło się szybką śmiercią formatu i upadkiem wiarygodności Anonimowego. :P

Co do tego, która konsola jest mocniejsza to było już pisane ale...specjalnie dla Ciebie.

GT5:P
U:DF
R&C
WHD
KZ2
HR
Yazkuza 3

To tyle w temacie mocy konsol.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6802 dnia: Października 16, 2008, 22:06:19 pm »
Marcepan najlepiej będzie jak te tytuły wkleisz sobie w podpis ;)

A screeny to na bank fejk przecież zawsze gry screeny pokazują gorszy port na ps3 to kasa billa musiała zadziałać ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6803 dnia: Października 16, 2008, 22:08:36 pm »
Cytuj
Anonimowy to jedyny naprawdę mądry człowiek na tym forum. Dobrze robi, że gasi fanbojów konkretami. Łatwo powtarzać slogany puszczone w obieg przez Sony typu Blue Ray, Cell, 8 rdzeni itp itd. A w grach widać do czego to się wszystko sprowadza. Konsola która wyszła dużo wcześniej i kosztuje 600 zł, generuje lepszą grafę i właściwie jest mocniejsza...
Dokladnie! Dzieki, ze podsumowales caly watek, mozna juz go w takim razie zamknac  :lol:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6804 dnia: Października 16, 2008, 22:11:59 pm »
Muszę przyznać że choćbym niewiem jak chciał to nie mogę pojąć Twojej logiki Marcepan. Kiedy przychodzi temat która konsola jest mocniejsza. Myślisz że jak napiszesz liste ładnych gier na PS3 (te które nie wyszły included) to odrazu masz racje?
XO też ma ładne gry i co z tego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6805 dnia: Października 16, 2008, 22:20:25 pm »
Ludzie ja odpisywałem Hazukiemu a tu się znowu zleciała armia obrońców X0.

Soul dlatego napisałem że już wspominałem o tych tytułach, ale jak widzę że koleś jest nowy to mu jeszcze raz napisałem.

Kamiiru, tyle że ładne gry na X0 nie równe są do ładnych gier na PS3. Spójrz na WHD czy GT5:P z czysto technicznego punktu. 1080p, 60 fps, piękna oprawa (auta w GT5:P składają się z oszałamiającej liczby szczegółów). PS3 jest krócej od X0 na rynku i już pokazało więcej.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6806 dnia: Października 16, 2008, 22:25:07 pm »
Marcepanku czy tu w każdym poscie musisz oznajmiać że ps3 jest lepsze. Wszyscy to wiemy i znamy tą listę gier na pamieć daj spokój bo to robi się nudne. Mnie np. strasznie podoba się Gears of War 2 te ostre tekstury, masa detali i szczegółów. Narazie nie ma takiej gry na ps3 a szkoda liczę że KZ2 będzie pod względem grafiki lepsze bo screenami z TV nie będę się sugerować.

Co do Twojej listy Marcepanku dodałbym Heavenly Sword - 2tys przeciwników, ogromne pole widzenia, śliczne krajobrazy, śliczne postacie no i MGS4 ;)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6807 dnia: Października 16, 2008, 22:28:02 pm »
Kamiiru, tyle że ładne gry na X0 nie równe są do ładnych gier na PS3. Spójrz na WHD czy GT5:P z czysto technicznego punktu. 1080p, 60 fps, piękna oprawa (auta w GT5:P składają się z oszałamiającej liczby szczegółów). PS3 jest krócej od X0 na rynku i już pokazało więcej.

OK nie bede pisał o wielu szczegółach technicznych itd itd itd bo omijam te wszystkie System Warsy szerokim łukiem. Ale chcę się zapytać Ciebie o coś?
Co jeśli przyznam Ci racje i powiem że tak, że PS3 ma ładniejsze gry i potrafi generować ładniejszą grafike. Czy sprawi Ci to radość i poczujesz że kupiłeś lepszą konsole?

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6808 dnia: Października 16, 2008, 22:32:26 pm »
Ja tam MarcePana lubię i szanuję, ale muszę powiedzieć co o tym myślę.

Otóż jest to syndrom jedynaczy(?). Chodzi mi o to, że Marce udowadnia całemu światu, że ma coś najlepszego, musi mieć najlepsze, taka świadomość daje mu spokój. Ale z tego się wyrasta.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2008, 22:38:45 pm wysłana przez Ciapkas »

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6809 dnia: Października 16, 2008, 22:38:04 pm »
Hazuki, mnie najbardziej podobały się "konkrety" Anonimowego w wojnie formatów (BD vs HD DVD). Ileż tam było prognoz i tabelek, mówiących o zwycięstwie HD DVD. Skończyło się szybką śmiercią formatu i upadkiem wiarygodności Anonimowego. :P

Co do tego, która konsola jest mocniejsza to było już pisane ale...specjalnie dla Ciebie.

GT5:P
U:DF
R&C
WHD
KZ2
HR
Yazkuza 3

To tyle w temacie mocy konsol.
GT5:P -samochody next genowe, oświetlenie również, cała reszta nie! <ps. porównamy sobie z Forza 3 ghe ghe>
U:DF -świetne textury, ograniczone środowisko coś ala resident na GC :P
R&C -to samo w wyższej rozdziałce, z lepszymi texurami itd. Nic odkrywczego.
WHD -podniesione do HD, żaden przełom tylko ewolucja. The same.
KZ2 -oświetlenie i filmowa otoczka, textury nie zawsze na poziomie choćby GoW2, dużo skryptów, poczekam na next genowego Black, póki co Far Cry 2 ogólnikowo wygląda lepiej.
HR -pierwsza gra której zazdrościłem na Ps3, graficznie bardzo ładna, niemniej nie jest to poziom który by przyblokował X360 na czkawce.
Yazkuza 3 -poczekamy jak wyjdzie.
 8)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6810 dnia: Października 16, 2008, 22:57:15 pm »
Hazuki, mnie najbardziej podobały się "konkrety" Anonimowego w wojnie formatów (BD vs HD DVD). Ileż tam było prognoz i tabelek, mówiących o zwycięstwie HD DVD. Skończyło się szybką śmiercią formatu i upadkiem wiarygodności Anonimowego. :P

Co do tego, która konsola jest mocniejsza to było już pisane ale...specjalnie dla Ciebie.

GT5:P
U:DF
R&C
WHD
KZ2
HR
Yazkuza 3

To tyle w temacie mocy konsol.
GT5:P -samochody next genowe, oświetlenie również, cała reszta nie! <ps. porównamy sobie z Forza 3 ghe ghe>
U:DF -świetne textury, ograniczone środowisko coś ala resident na GC :P
R&C -to samo w wyższej rozdziałce, z lepszymi texurami itd. Nic odkrywczego.
WHD -podniesione do HD, żaden przełom tylko ewolucja. The same.
KZ2 -oświetlenie i filmowa otoczka, textury nie zawsze na poziomie choćby GoW2, dużo skryptów, poczekam na next genowego Black, póki co Far Cry 2 ogólnikowo wygląda lepiej.
HR -pierwsza gra której zazdrościłem na Ps3, graficznie bardzo ładna, niemniej nie jest to poziom który by przyblokował X360 na czkawce.
Yazkuza 3 -poczekamy jak wyjdzie.
 8)

:D Pisz tak mi dalej. Uwielbiam takie posty, zawsze mam niezły ubaw z fanbojków m$, którzy jakoś to muszą się pocieszac.
Forza 3 powiadasz? To to kiedyś wyjdzie? He he he.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6811 dnia: Października 16, 2008, 22:57:41 pm »
GT5:P -samochody next genowe, oświetlenie również, cała reszta nie! <ps. porównamy sobie z Forza 3 ghe ghe>

Pastgenowe otoczenie w GT5:P?  :lol:

R&C -to samo w wyższej rozdziałce, z lepszymi texurami itd. Nic odkrywczego.

Na oko jakiś pierdylion obiektów na ekranie więcej.

KZ2 -oświetlenie i filmowa otoczka, textury nie zawsze na poziomie choćby GoW2, dużo skryptów, poczekam na next genowego Black, póki co Far Cry 2 ogólnikowo wygląda lepiej.

Taa...

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6812 dnia: Października 16, 2008, 22:58:06 pm »
Ludzie ja odpisywałem Hazukiemu a tu się znowu zleciała armia obrońców X0.

Soul dlatego napisałem że już wspominałem o tych tytułach, ale jak widzę że koleś jest nowy to mu jeszcze raz napisałem.

Kamiiru, tyle że ładne gry na X0 nie równe są do ładnych gier na PS3. Spójrz na WHD czy GT5:P z czysto technicznego punktu. 1080p, 60 fps, piękna oprawa (auta w GT5:P składają się z oszałamiającej liczby szczegółów). PS3 jest krócej od X0 na rynku i już pokazało więcej.
haha to zobacz sobie bioshocka oczywiscie wersje na xa bo ps3 nie dalo rady uciagnac takiej grafy. dobrze ze premiera nie byla w tym samym czasie bo pewnie grafa bylaby zanizona do mozliwosci ps3 tak samo jak gta4 i wiele innych gier. tak samo GEARS OF WAR 2!!!!!! zjada wszystkie te gry co wczesniej wymieniles a wychodzi tylko na xa a to dlatego ze nie beda musieli ciac detali zeby ps3 jakos to pociagnelo
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2008, 23:05:35 pm wysłana przez Wulfen »

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6813 dnia: Października 16, 2008, 22:59:50 pm »


:D Pisz tak mi dalej. Uwielbiam takie posty, zawsze mam niezły ubaw z fanbojków m$, którzy jakoś to muszą się pocieszac.
Forza 3 powiadasz? To to kiedyś wyjdzie? He he he.

W sumie tak samo można skomentować datę wydania GT5.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6814 dnia: Października 16, 2008, 23:01:32 pm »
Zaraz dostaniesz pocisk, że przecież mają demo :(

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6815 dnia: Października 16, 2008, 23:02:15 pm »
GT5:P -samochody next genowe, oświetlenie również, cała reszta nie! <ps. porównamy sobie z Forza 3 ghe ghe>

Pastgenowe otoczenie w GT5:P?  :lol:

R&C -to samo w wyższej rozdziałce, z lepszymi texurami itd. Nic odkrywczego.

Na oko jakiś pierdylion obiektów na ekranie więcej.

KZ2 -oświetlenie i filmowa otoczka, textury nie zawsze na poziomie choćby GoW2, dużo skryptów, poczekam na next genowego Black, póki co Far Cry 2 ogólnikowo wygląda lepiej.

Taa...
w r&c to ja w ogole nie widze wiecej detali, nawet tekstury i oswietlenie nie bardzo zmienily sie od raczetow z ps2 kiedys juz wklejalem screeny ale jeszcze raz dam tak dla przypomnienia
http://i272.photobucket.com/albums/jj161/Wulfen1/98f13708210194c4.jpg
http://i272.photobucket.com/albums/jj161/Wulfen1/1f0e3dad99908345.jpg

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6816 dnia: Października 16, 2008, 23:07:32 pm »
Wulfen mniemam, że grałeś w R&C na wypasionym HDTV. :]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6817 dnia: Października 16, 2008, 23:10:20 pm »
Niezłe jaja. Odpisałem Hazukiemu a tu bojówka M$ ruszyła do walki. Mam ubaw po pachy. Mi zarzucacie że jestem straszliwym fanboyem (sam sie przyznałem że jestem fanboyem kiedyś) a sami jesteście zapienionymi pieskami Billa, którzy znieść nie mogą jak się napisze coś, co nie jest przychylne dla sprzętu, który posiadacie.

@above89
Szukasz gry z masą szczegółów i ostrymi teksturami? Kup Uncharted. Ta gra to takie styl graficzny Gearsów tyle że w dżungli i wszystkiego więcej i ładniej.

@Ciapkas
Sam zarabiam sobie na wszystko. Począwszy od gier na potrzebach codziennych kończąc. X0 miałem swego czasu od LoNdKa, a potem jeden kumpel zostawił mi na przechowanie X0 gdy wyjechał do UK. Także okazję grać miałem i wybrałem to co uważam za lepsze.

@Wulfen
GTA4 na PS3 ma znacznie mniejszy pop up i w oddali widać więcej szczegółów (dawałem screeny gdzie na X0 była pikseloza a na PS3 widać było w tym samym miejscu obiekty). Poza tym któraś recenzja dała wersji na PS3 wyższe noty jeśli chodzi o oprawę. Pewnie przez pop up na X0.

@Unlimited
Idź ustaw JBL. Reszty nie komentuje bo totalne bzdury piszesz. WHD - podniesione do HD. :lol: Po prostu "miszcz".


Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6818 dnia: Października 16, 2008, 23:10:46 pm »
Wulfen mniemam, że grałeś w R&C na wypasionym HDTV. :]
w ogole nie gralem :)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6819 dnia: Października 16, 2008, 23:14:17 pm »
Niezłe jaja. Odpisałem Hazukiemu a tu bojówka M$ ruszyła do walki. Mam ubaw po pachy. Mi zarzucacie że jestem straszliwym fanboyem (sam sie przyznałem że jestem fanboyem kiedyś) a sami jesteście zapienionymi pieskami Billa, którzy znieść nie mogą jak się napisze coś, co nie jest przychylne dla sprzętu, który posiadacie.

@above89
Szukasz gry z masą szczegółów i ostrymi teksturami? Kup Uncharted. Ta gra to takie styl graficzny Gearsów tyle że w dżungli i wszystkiego więcej i ładniej.


@Ciapkas
Sam zarabiam sobie na wszystko. Począwszy od gier na potrzebach codziennych kończąc. X0 miałem swego czasu od LoNdKa, a potem jeden kumpel zostawił mi na przechowanie X0 gdy wyjechał do UK. Także okazję grać miałem i wybrałem to co uważam za lepsze.

@Wulfen
GTA4 na PS3 ma znacznie mniejszy pop up i w oddali widać więcej szczegółów (dawałem screeny gdzie na X0 była pikseloza a na PS3 widać było w tym samym miejscu obiekty). Poza tym któraś recenzja dała wersji na PS3 wyższe noty jeśli chodzi o oprawę. Pewnie przez pop up na X0.

@Unlimited
Idź ustaw JBL. Reszty nie komentuje bo totalne bzdury piszesz. WHD - podniesione do HD. :lol: Po prostu "miszcz".


Marcepanku ależ ja mam Uncharteda i przeszedłem 7 razy i gra mi się bardzo podoba i graficznie jest miszczunio ;) Jednak GOW2 mimo iż pustawo na planszach to jeśli chodzi o tekstury jest ostro i szczegółowo, ale tylko tyle ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6820 dnia: Października 16, 2008, 23:15:58 pm »
Marcepanku ależ ja mam Uncharteda i przeszedłem 7 razy i gra mi się bardzo podoba i graficznie jest miszczunio ;) Jednak GOW2 mimo iż pustawo na planszach to jeśli chodzi o tekstury jest ostro i szczegółowo, ale tylko tyle ;)

No to bardzo fajnie. :P Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy według Ciebie U:DF nie ma ostrych i szczegółowych tekstur?

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6821 dnia: Października 16, 2008, 23:18:27 pm »
Marcepanku ależ ja mam Uncharteda i przeszedłem 7 razy i gra mi się bardzo podoba i graficznie jest miszczunio ;) Jednak GOW2 mimo iż pustawo na planszach to jeśli chodzi o tekstury jest ostro i szczegółowo, ale tylko tyle ;)

No to bardzo fajnie. :P Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy według Ciebie U:DF nie ma ostrych i szczegółowych tekstur?
Ma i to 99.9% występujących w grze aż sam się zdziwiłem przechodząc i oglądająć każdy kąt a tam ostre tekstury bez papki jak w innych grach tutaj doznalem szoku. Ponadto roślinność, oświetlenie, woda, animacja, gameplay, postacie nooo gierka wyypas przez duże W. Tekstury są śliczne jednak GOW2 ma swoją charakterystyczna grafikę mega ostre tekstury, szczególiki, ale pusto na poziomach jak diabli :/

ps: aż się boję pomyśleć jak będzie wyglądał Uncharted 2 ;P Toż to rewolucja będzie.
ps2: NAWET jedynka AA miała i AF przy takiej ilości detali, ślicznych teksturach itp MASAKRA !
ps3: Marzę by dostać bete KZ2 ;P
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2008, 23:20:18 pm wysłana przez above89 »

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6822 dnia: Października 16, 2008, 23:22:25 pm »
Noughy Dog obowiązuje.
Pamiętam te doznania podczas grania w Jak2: Renegade.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6823 dnia: Października 16, 2008, 23:22:37 pm »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6824 dnia: Października 16, 2008, 23:23:56 pm »
Grzyby nie falują na wietrze, a i nie ma dżunglowo-jaskrawych kolorów ;).

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6825 dnia: Października 16, 2008, 23:24:04 pm »
ŁAŁ!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6826 dnia: Października 16, 2008, 23:31:43 pm »
Pierwszy screen z GeoW2 wygląda jak pastelami namalowany. Bardziej jak art work niż zrzut z gry. Tylko że co z tego, skoro to i tak nieco poprawiona jedynka pod względem grafy i już szału nie robi. Miała być wielka interakcja z otoczeniem i co? Jakoś jej nie widać. 

Do plusów U:DF trzeba dodać to co wymienił above89. Animacja, Oświetlenie (przez duże O), roślinność 3D a nie płaskie bitmapki. W GeoW2 masz piękne tekstury i dobre modele postaci. Jak to ma się do tych wszystkich czynników w U:DF? Nijak.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6827 dnia: Października 16, 2008, 23:31:51 pm »
za to w uncharted trawa w wielu miejscach to tekstura a jesli juz jest to wyglada jak by byla wycieta z papieru

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6828 dnia: Października 16, 2008, 23:32:44 pm »
Wulfen mniemam, że grałeś w R&C na wypasionym HDTV. :]
w ogole nie gralem :)

to na cholere dyskusja ze screenow  :|  , jak ta gra wyglada po prostu genialnie, na HD TV to juz wogole miazga

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6829 dnia: Października 16, 2008, 23:34:59 pm »
w GEARS OF WAR 2 nie jest pustawo! pa na to http://www.xboxonline.pl/newsy_screen.php?n=7278&s=8782 albo to http://www.xboxonline.pl/newsy_screen.php?n=7278&s=8776
Powiem ze wyglada to bardzo ladnie ;) Szkoda ze gearsow ni ma na ps3 bo muzycznie gra miazdzy. Pamietam jak szarpalem w jednke z 11razy dla samej muzyki, potem dla grafiki, potem dla przyjemnosci i dla animacji upadu RAAM'a heh

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6830 dnia: Października 16, 2008, 23:36:17 pm »
Wulfen mniemam, że grałeś w R&C na wypasionym HDTV. :]
w ogole nie gralem :)

to na cholere dyskusja ze screenow  :|  , jak ta gra wyglada po prostu genialnie, na HD TV to juz wogole miazga

Bierze przykład z Anonimowego. On też lubi opierać się tylko na screenach. ;)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6831 dnia: Października 16, 2008, 23:37:33 pm »
Cytuj
GT5:P
U:DF
R&C
WHD
KZ2
HR
Yazkuza 3
Z w/w gier (tych które już wyszły, czyli 3 do śmieci ;)) miałem przyjemność ograć wszystkie, za wyjątkiem WHD i tak jak U:DF i GT5 przyprawiły mnie o ciarki tak Ratchet wyglądał poprawnie. Wersja z PS2, dołożone więcej ruchomych obiektów i podbita rozdziałka. Wbrew opowieściom MarcePana, PIXAR to to nie był. Zasadniczo tylko do tej pozycji mam "ale".

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6832 dnia: Października 16, 2008, 23:37:44 pm »
za to w uncharted trawa w wielu miejscach to tekstura a jesli juz jest to wyglada jak by byla wycieta z papieru
W gearsach nawet trawy ni ma, otoczenie plaskie i pustwo zwlaszcza na ulicach, w pomieszczeniach. Co zteg jak tekstury ladne skoro gra jest "pusta" jednak mimo to zagralbym z wielka checia ;)

Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6833 dnia: Października 16, 2008, 23:38:37 pm »
...




 Widać ,że masz rację , zjadło tego tyle , że musiało zwrócićto uwidocznione jest w postaci obrzyganej tekstury podłoża.

Jednak bez obaw, kilka chwil z photoshopem i   Girski znów rządzą :
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2008, 23:41:36 pm wysłana przez Maciek86 »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6834 dnia: Października 16, 2008, 23:39:11 pm »
no widzisz marcepan nawet osoby ktore graly w r&c mowia ze grafa nie jest dobra

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6835 dnia: Października 16, 2008, 23:40:04 pm »
E, ale ten screen z KZ2 jest akurat brzydki.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6836 dnia: Października 16, 2008, 23:41:45 pm »
patrz above na screen ktory zapodal maciek to sie nazywa pustawo :lol: :lol:

Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6837 dnia: Października 16, 2008, 23:43:20 pm »
E, ale ten screen z KZ2 jest akurat brzydki.
Do porówniania dobry.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6838 dnia: Października 16, 2008, 23:43:34 pm »
no widzisz marcepan nawet osoby ktore graly w r&c mowia ze grafa nie jest dobra

Nie wszystkie. Aczkolwiek przyznać muszę że z tych gier, które wymieniłem to R&C ma nasłabsza oprawę. Nie oznacza to że grafika nie jest dobra. Jest bardzo dobra ale przy reszcie tych gier, faktycznie wypada słabiej.

@Tarniak
To musisz zagrać w W:HD, jeśli lubisz takie klimaty. Graficznie to po prostu mistrzostwo świata. Nie wiem jak oni to zrobili że przy 60fps'ach i 1080p utrzymali taki poziom tekstur, oświetlenia i dynamiki.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6839 dnia: Października 16, 2008, 23:44:20 pm »
E, ale ten screen z KZ2 jest akurat brzydki.
Ladny na pewno lepiej wyglada anizeli ten z GOW2 nizej. Wulfen czy grafka jest najwazniejsza? Co z tego ze gra bedzie hiper slliczna skoro gameplay kijowy ?