Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2529528 razy)

0 użytkowników i 23 Gości przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7160 dnia: Października 23, 2008, 23:52:03 pm »

PS. Patrzcie co się tutaj dzieje. MarcePan vs Miazga, SH, Mr_Zombie, Bloo, Windomearl. Nie zawiedliście panowie. :lol:


To nie daje ci do myślenia, jak jest cały świat kontra twoje tezy? 8)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7161 dnia: Października 23, 2008, 23:52:33 pm »
KZ2 jeszcze nie wyszło. :P Skąd ta pewność że nie będzie?

No skoro Ty wiesz że w GOW 2 nie będzie, bo oczywiście gadamy o 2 i o Uncharted no to dlaczego ja mam być gorszy, w killzone roślinności nie uświadczyłem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7162 dnia: Października 23, 2008, 23:53:22 pm »
Girsy2 też nie, skąd taka pewność że i tam roślinności nie będzie ?

Bo w jedynce było jej bardzo mało, a jak była to w postaci zwykłych sztampowych bitmapek. Natomiast w pierwszej części KZ były mapy z dużą ilością roślinności. Stąd moje wnioski.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2008, 23:55:58 pm wysłana przez MarcePan »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7163 dnia: Października 23, 2008, 23:55:56 pm »
Sorki, że tak się wtrącę między wóde, a zakąske, ale:

@Soul

Odnośnie oprawy w grach. GOW 2 wygląda fakt pięknie, ale imo porównywanie jego oprawy do U. trochę mija się z celem, fakt, ten sam gatunek właściwie, ale pamiętaj, że GOW jest bardziej ciemny, ponury, tam nie jakichś zielonych łączek i pięknych dżungli. Poza tym, ten silnik, już "swoje" ma i coby nie mówić, nie robi już tak piorunującego wrażenia jak chociażby przy pierwszym gowie, gdzie każdy zbierał szczenę z podłogi na widok TAKIEJ grafiki... Polecam też tobie wizytę u jakiegoś kolegi i obczajenie Uncharteda na własne oczy (najlepiej na LCD), chociażby pierwszą miejscówkę w dżungli. Ta gra niszczy graficznie, kopie po jajach i co byś nie mówił, co nie wstawiał, ile tabelek to nie zmienisz tego, że jest to obecnie istny killer graficzny i niestety (przynajmniej na razie...) na Xboxie nie uświadczysz tej klasy graficznej. Zresztą, przepaść coraz bardziej się pogłębia wraz z nowymi tytułami od Sony i choćbyś postawił świat na łbie - nie zmienisz tego. Bez napinek Pany, dobrej nocy.

EDIT: Osz qwa, 12 odpowiedzi podczas pisania tego posta, cóż za batalia  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7164 dnia: Października 23, 2008, 23:59:35 pm »
Sorki, że tak się wtrącę między wóde, a zakąske, ale:

@Soul

Odnośnie oprawy w grach. GOW 2 wygląda fakt pięknie, ale imo porównywanie jego oprawy do U. trochę mija się z celem, fakt, ten sam gatunek właściwie, ale pamiętaj, że GOW jest bardziej ciemny, ponury, tam nie jakichś zielonych łączek i pięknych dżungli. Poza tym, ten silnik, już "swoje" ma i coby nie mówić, nie robi już tak piorunującego wrażenia jak chociażby przy pierwszym gowie, gdzie każdy zbierał szczenę z podłogi na widok TAKIEJ grafiki... Polecam też tobie wizytę u jakiegoś kolegi i obczajenie Uncharteda na własne oczy (najlepiej na LCD), chociażby pierwszą miejscówkę w dżungli. Ta gra niszczy graficznie, kopie po jajach i co byś nie mówił, co nie wstawiał, ile tabelek to nie zmienisz tego, że jest to obecnie istny killer graficzny i niestety (przynajmniej na razie...) na Xboxie nie uświadczysz tej klasy graficznej. Zresztą, przepaść coraz bardziej się pogłębia wraz z nowymi tytułami od Sony i choćbyś postawił świat na łbie - nie zmienisz tego. Bez napinek Pany, dobrej nocy.

EDIT: Osz qwa, 12 odpowiedzi podczas pisania tego posta, cóż za batalia  :lol:
A far cry 2 to co pies? Bo mi sie wydaje że od tego killera graficznego to on lepiej wygląda. I nawet na xboxa jest ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7165 dnia: Października 24, 2008, 00:39:00 am »
To Ci się tylko wydaje. Chyba w U:DF nie grałeś. Może jutro przyjdzie mi już FC2 to obadam, czy oprawa faktycznie taka fantastyczna.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7166 dnia: Października 24, 2008, 00:40:10 am »
Sorki, że tak się wtrącę między wóde, a zakąske, ale:

@Soul

Odnośnie oprawy w grach. GOW 2 wygląda fakt pięknie, ale imo porównywanie jego oprawy do U. trochę mija się z celem, fakt, ten sam gatunek właściwie, ale pamiętaj, że GOW jest bardziej ciemny, ponury, tam nie jakichś zielonych łączek i pięknych dżungli. Poza tym, ten silnik, już "swoje" ma i coby nie mówić, nie robi już tak piorunującego wrażenia jak chociażby przy pierwszym gowie, gdzie każdy zbierał szczenę z podłogi na widok TAKIEJ grafiki... Polecam też tobie wizytę u jakiegoś kolegi i obczajenie Uncharteda na własne oczy (najlepiej na LCD), chociażby pierwszą miejscówkę w dżungli. Ta gra niszczy graficznie, kopie po jajach i co byś nie mówił, co nie wstawiał, ile tabelek to nie zmienisz tego, że jest to obecnie istny killer graficzny i niestety (przynajmniej na razie...) na Xboxie nie uświadczysz tej klasy graficznej. Zresztą, przepaść coraz bardziej się pogłębia wraz z nowymi tytułami od Sony i choćbyś postawił świat na łbie - nie zmienisz tego. Bez napinek Pany, dobrej nocy.

EDIT: Osz qwa, 12 odpowiedzi podczas pisania tego posta, cóż za batalia  :lol:
A far cry 2 to co pies? Bo mi sie wydaje że od tego killera graficznego to on lepiej wygląda. I nawet na xboxa jest ;)

Oj nie wiem, nie byłbym tego taki pewien, ale... Nie grałem w FarCry'a jeszcze, więc nie chce oceniać, ale zapewne na konsolach i tak wypadnie blado w porównaniu do PC

Ogólnie byłbym ostrożny w ocenach ;)
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 00:47:11 am wysłana przez Diuk »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7167 dnia: Października 24, 2008, 00:41:18 am »
Sorki, że tak się wtrącę między wóde, a zakąske, ale:

@Soul

Odnośnie oprawy w grach. GOW 2 wygląda fakt pięknie, ale imo porównywanie jego oprawy do U. trochę mija się z celem, fakt, ten sam gatunek właściwie, ale pamiętaj, że GOW jest bardziej ciemny, ponury, tam nie jakichś zielonych łączek i pięknych dżungli. Poza tym, ten silnik, już "swoje" ma i coby nie mówić, nie robi już tak piorunującego wrażenia jak chociażby przy pierwszym gowie, gdzie każdy zbierał szczenę z podłogi na widok TAKIEJ grafiki... Polecam też tobie wizytę u jakiegoś kolegi i obczajenie Uncharteda na własne oczy (najlepiej na LCD), chociażby pierwszą miejscówkę w dżungli. Ta gra niszczy graficznie, kopie po jajach i co byś nie mówił, co nie wstawiał, ile tabelek to nie zmienisz tego, że jest to obecnie istny killer graficzny i niestety (przynajmniej na razie...) na Xboxie nie uświadczysz tej klasy graficznej. Zresztą, przepaść coraz bardziej się pogłębia wraz z nowymi tytułami od Sony i choćbyś postawił świat na łbie - nie zmienisz tego. Bez napinek Pany, dobrej nocy.

EDIT: Osz qwa, 12 odpowiedzi podczas pisania tego posta, cóż za batalia  :lol:

Spytalem się o killzone, Marcepan wyskakuję z Uncharted więc to nie do mnie ;)
Co do grafiki, nie odmawiam tej grze tego że to killer graficzny, patrząc na screeny GoW 2 uważam tą grę także za bardzo ładną, nie wiem czy jest ładniejsza czy nie, niektórym się bardziej podoba Uncharted innym GOW. Chodzi o to, że skoro Marcepan stwierdza że GOW 2 w porównaniu do Uncharted to  :lol: to dlaczego ja np nie mogę stwierdzić że GRID jest lepszy od GT5, nie ma w tym racji ponieważ Marcepan tak nie twierdzi, a jezeli on tak nie twierdzi to wkładamy to między bajki. Bardziej tu chodzi o dyskusję w której zawsze Marcepan ma rację a innych wyzywa od Xbotów. Podajesz mu fakty on mówi o developerach, podajesz zdanie develeperów on zaczyna mówić o faktach no sory.

Co do Far cry 2, to lepiej sobie darować porównania przecież wiadomo, że nic na świecie nie przebije UNCHARTED !!!!!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7168 dnia: Października 24, 2008, 00:47:04 am »
Nie denerwuj się tak.

Nie wiem o co Ci chodzi z tymi faktami i deweloperami. Przecież zdanie deweloperów jest faktem, więc zupełnie nie rozumiem po co rozgraniczasz te dwie sprawy.

Co do twierdzenia, to owszem możesz twierdzić że GRID jest ładniejszy od GT5:P, tyle że o błędne twierdzenie. To Ci powie każdy kto grał w obie gry. GRID graficznie wygląda jak DIRT, tyle że na asfalcie. Jakieś tam lekkie poprawki są ale to nawet nie połowa poziomu GT5:P.

Ja podaję Ci argumenty, dlaczego U:DF jest ładniejszy od GeOW2, tak samo podaje je Diuk. Ty pisząc o GIRD, po prostu to stwierdzasz i koniec.
Opublikowane: Październik 24, 2008, 00:45:55
Co do Far cry 2, to lepiej sobie darować porównania przecież wiadomo, że nic na świecie nie przebije UNCHARTED !!!!!!

O tym już wspominałem. Od razu porównajmy Motor Storm 2 do Fable 2, bo obie gry mają tyle wspólnego ze sobą iż w nazwach mają cyferkę 2.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7169 dnia: Października 24, 2008, 00:49:45 am »
Tu już nie chodzi o gatunek chodzi o to że i tak nic nie przebije UNCHARTED !!!! To po pierwsze gadamy o tym do czego jest zdolna konsola, mówisz o roślinności FC>Uncharted mówisz o terenie FC>Uncharter.

Co do GRID, zniszczenia, 20 czy tam ile samochodów na trasie, grałeś widziałeś jaka jest zadyma, na to potrzeba dużo mocy obliczeniowej i gra nie rwie więc teoretycznie spokojnie może konkurować z GT5 która ma tylko ładnie wykonane samochody, otoczenie tez ładne ale podjaru nie wywołuje.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 00:51:45 am wysłana przez Soul hunter 16 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7170 dnia: Października 24, 2008, 00:54:39 am »
Co do GRID, zniszczenia, 20 czy tam ile samochodów na trasie, grałeś widziałeś jaka jest zadyma, na to potrzeba dużo mocy obliczeniowej i gra nie rwie więc teoretycznie spokojnie może konkurować z GT5 która ma tylko ładnie wykonane samochody, otoczenie tez ładne ale podjaru nie wywołuje.

Po pierwsze to samo 1080p i utrzymanie płynnych 60 klatek, odstawia GRID'a daleko, bo potrzeba do tego bardzo dużej mocy. Pomijam ilość trójkątów z których zbudowane są modele aut w GT5:P. Skoro jest to około 10x więcej niż w przypadku PGR4, to w przypadku GRID'a chyba ze 20 razy więcej. GT5:P nie ma tylko ładnie wykonanych samochodów. Zobacz screeny z Londynu, które dałem w temacie o GT5:P. Ogólnie ta trasa jest bajecznie piękna. Do tego dochodzą fotorealistyczne wnętrza aut. Tu naprawdę nie ma co porównywać.

PS. Myślę ze w TPP, jedynie U:DF 2 przeskoczy tak wysoko podniesioną poprzeczkę.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


PS. Jeszcze odnośnie zadymy o której piszesz. Skoro według Ciebie zadyma wymaga dużej mocy obliczeniowej to w takim razie najlepszym potwierdzeniem mocy PS3 jest MS2. Tam jest dopiero zadyma.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 01:02:57 am wysłana przez MarcePan »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7171 dnia: Października 24, 2008, 01:04:13 am »
UNCHARTED !!!!!! Zrozumiałem jedno, tak jak Iras rządzi Polityką, tak Marcepan rządzi System Wars, dziękuję, idę spać !

http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=8509.555

Obadajcie screeny od nakimushiego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7172 dnia: Października 24, 2008, 01:05:01 am »
Dobranoc. Ja też idę. :smile:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7173 dnia: Października 24, 2008, 01:18:52 am »
tyle sie dzisiaj naprodukowaliscie, a ja spałem :(

Gow 2 wygląda zajebiście, więc XO jest w stanie wygenerować grafikę na poziomie ps3...
mhm, na dodatek x0 moze na dvd pomiescic tyle danych co ps3 na blureju!

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7174 dnia: Października 24, 2008, 07:04:28 am »
Co do crapowych portów, to na na stronie www.Beyond3d.com jest forum, na forum jest dział concole, a w nim temat o wiele mówiącym tytule Multiplatform Development Issues.

Dyskutują tam sobie developerzy wszelakiej maści, spierają, która konsola lepsza itp. Oczywiście jest tam mowa o tym co zawsze, czyli, że xO ma naprawdę bardzo przyjazny zestaw narzędzi (API) służących do robienia gier - tutaj PS3 nawet nie podjeżdża, dlatego też większość gier robiona jest najpierw na xO a potem portowana... Ale ostatnio wyszła tam na jaw bardzo ciekawa rzecz -  otóż porty na PS3 są robione zazwyczaj najmniejszym możliwym kosztem - tj główny team na xO to na przykład 60 osób, a konwersje na PS3 na kolanie robi 3 do 5 zapaleńców i to dopiero na miesiąc lub dwa przed deadlinem. Żaden z dyskutantów w temacie temu nie zaprzeczył (a uwierzcie mi - Xbotów tam nie brakuje).
Ja zaś jako posiadacz PS3 i tak jestem w szoku, że konwersje wychodzą koniec końców wcale nie najgorzej...

Aha - Fallout 3 był tworzony najpierw na xO

ale mi też nowość. wiadomo, że jak nad grą pracują najpierw na X360 to jest większy zasób ludzi. animacja, tekstury, zarys fabularny itp. do tego potrzeba naprawdę sporo osób, a do konwersji... no cóż, parę starczy. zresztą po co się wysilać, jak gra sprzeda się w mniejszym nakładzie i przyniesie mniejsze zyski.
widzę, że niektórzy nie mogą się pogodzić z faktem, że PS3 póki co przegrywa z X360. nie zmienia tego fakt 1080p, miliard fps czy co tam jeszcze.

zbliża się koniec roku, nie wiem czy ktokolwiek będzie miał wątpliwości, do której kosoli 2008 będzie należał. dokładnie pamiętam zapowiedzi na koniec 2007, "wygrał xbox, następny rok będzie dla ps3". looooool. ilość i jakość exclusivów, a także informacje o przejęciu paru tytułów od konkurencji, sprzedaż sprzętu czy softu tylko ten lol potwierdzają.

niestety panowie, era dominacji playstation umiera na naszych oczach.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7175 dnia: Października 24, 2008, 08:22:04 am »
S00s, dlaczego niestety??

---------------

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5841385,Deus_Ex_3_tylko_na_PC_.html

Powstaje kolejny stereotyp....
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 09:19:03 am wysłana przez kun »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7176 dnia: Października 24, 2008, 09:29:15 am »

Cytuj
niestety panowie, era dominacji playstation umiera na naszych oczach.

Ja bym nie przesadzał, myślę że Sony nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa...

Nie sądzę by dominacja xO stanowiła powód do radości - mam złe doświadczenia jeśli chodzi o dominację MS w jakimś segmencie rynku....


Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7177 dnia: Października 24, 2008, 09:54:41 am »
dominacja microsoftu? wydaje mi sie że nie można o takiej mówić, jeśli już to o nintendo, w tej generacji xbox i ps3 idą prawie równo, większość gier wychodzi na oba sprzęty, to nie te czasy co kiedyś że opłacało się robic gierkę tylko na ps1/ps2

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7178 dnia: Października 24, 2008, 10:26:51 am »
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5841385,Deus_Ex_3_tylko_na_PC_.html

Powstaje kolejny stereotyp....

Cytuj
Konsolizację czyli spłycanie gier pod grupę oczekującą tytułów dynamicznych i efektownych, które szybko się przechodzi. Tę postawę świetnie obrazują słowa Petera Molyneux, który ostatnio stwierdził, że jedną z większych wad Fallouta 3 będzie jego długość. Kto bowiem przeczyta, nawet wyśmienitą, książkę mającą kilkanaście tyś stron?

<lol2>
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7179 dnia: Października 24, 2008, 11:51:47 am »
Cytuj
looooool. ilość i jakość exclusivów, a także informacje o przejęciu paru tytułów od konkurencji, sprzedaż sprzętu czy softu tylko ten lol potwierdzają.
W Europie PS3 juz prawie sie zrownalo z X0, tylko w stanach nadal MS ma o wiele wiekszy rynek.
Co do exclusive'ow to hmm, X0 ma w tym roku: Too Human, Lost Oddysey, GoW 2, Fable 2, Infinite Undiscovery, Banjo, Viva Pinata 2.
a na PS3: MGS 4, Wipeout HD, GT5:P [tak, tak], Motorstorm 2, Resistance 2, LBP, White Knight Chronicles.
7 do 7, a pod wzgledem jakosci raczej nie ma co dyskutowac, prawda? :>
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 12:28:37 pm wysłana przez KKRT »

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7180 dnia: Października 24, 2008, 11:55:42 am »
KKRT świetne porównanie, o jakości lepiej nie rozmawiajcie panowie x-boty

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7181 dnia: Października 24, 2008, 12:06:36 pm »
warto jeszcze dodac, ze polowa tych exclusiveow, ktore KKRT wymienil na x0, wyjdzie za rok na pc.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7182 dnia: Października 24, 2008, 12:14:34 pm »
wyjdzie za rok na pc.

Z prawdopodobnie lepszą grafiką i jakimiś bonusami :>
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 122
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7183 dnia: Października 24, 2008, 12:24:31 pm »
To Ci się tylko wydaje. Chyba w U:DF nie grałeś. Może jutro przyjdzie mi już FC2 to obadam, czy oprawa faktycznie taka fantastyczna.

Nawet jesli FC2 bedzie troche gorszy graficznie od UDF, to trzeba pamietac o wielkosci gry - gdyby UFD miala otwarta przestrzen jak FC2, to stawiam, by byla gorsza graficznie od FC2 ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7184 dnia: Października 24, 2008, 12:28:15 pm »
http://n4g.com/ps3/News-220698.aspx

Far Cry 2 lepszy na Xboxa (a jak :D).

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 122
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7185 dnia: Października 24, 2008, 12:35:25 pm »
A juz myslalem, ze PopUp tylko na XBOX, zapewnie z winy braku dysku w standardzie... A jednak nie. :)

edit: na x360 w prawdziwym 1080p ????  :? bez jaj.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 12:37:48 pm wysłana przez siudym »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7186 dnia: Października 24, 2008, 12:41:35 pm »
edit: na x360 w prawdziwym 1080p ????  :? bez jaj.

Coś ty, upscaling.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 122
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7187 dnia: Października 24, 2008, 12:42:27 pm »
"360 version supports full 1080p"

"full" ?

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7188 dnia: Października 24, 2008, 12:44:22 pm »
Cytuj
Yes, both consoles run the game at 720p native resolution. The 360 can upscale it to 1080p

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7189 dnia: Października 24, 2008, 12:44:46 pm »
Cytuj
looooool. ilość i jakość exclusivów, a także informacje o przejęciu paru tytułów od konkurencji, sprzedaż sprzętu czy softu tylko ten lol potwierdzają.
W Europie PS3 juz prawie sie zrownalo z X0, tylko w stanach nadal MS ma o wiele wiekszy rynek.
Co do exclusive'ow to hmm, X0 ma w tym roku: Too Human, Lost Oddysey, GoW 2, Fable 2, Infinite Undiscovery, Banjo, Viva Pinata 2.
a na PS3: MGS 4, Wipeout HD, GT5:P [tak, tak], Motorstorm 2, Resistance 2, LBP, White Knight Chronicles.
7 do 7, a pod wzgledem jakosci raczej nie ma co dyskutowac, prawda? :>
Zapomniales o Ninja Gaiden 2 i Tales Of Vesperia ;d
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2008, 12:57:34 pm wysłana przez bebbop »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7190 dnia: Października 24, 2008, 13:02:56 pm »
Info z forum ps3site:

Cytuj
info dla maniaków liczenia pikseli wink.gif
wersja na ps3 działa w większej natywnej rozdzielczości czyli 960*1080p a wersja na x360 w 1280*720p , obliczył oczywiście Quaz51 na forum beyond3d
dla osób zmartwionych czy czasem nie jest to zły port na ps3 informacja od ludzi co już grali w obie wersje ze wygladaja tak samo...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7191 dnia: Października 24, 2008, 13:11:03 pm »
Ale, ale... przecież "jakiś" Quaz jest zły, to xbot!!

 :lol:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7192 dnia: Października 24, 2008, 13:11:57 pm »
Daje tylko link. Nic nie skomentowałem. Wyluzuj.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7193 dnia: Października 24, 2008, 13:14:09 pm »
Info z forum ps3site:

Cytuj
info dla maniaków liczenia pikseli wink.gif
wersja na ps3 działa w większej natywnej rozdzielczości czyli 960*1080p a wersja na x360 w 1280*720p , obliczył oczywiście Quaz51 na forum beyond3d
dla osób zmartwionych czy czasem nie jest to zły port na ps3 informacja od ludzi co już grali w obie wersje ze wygladaja tak samo...

Jeszcze jakbyś skrobnął o jaką grę chodzi, albo link podał...

FC2?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7194 dnia: Października 24, 2008, 13:14:39 pm »
Tak, FC2.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7195 dnia: Października 24, 2008, 13:16:47 pm »
To dlaczego na N4G piszą, że na klocku wspiera full HD, choć tak na prawdę nie wspiera, a o PS3 niby tylko w 720p?  :-o

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7196 dnia: Października 24, 2008, 13:20:56 pm »
Nie wiem, nie mam pojęcia. Dałem tylko link. Tak samo można zapytać czemu na EG wycieli słońce w SCIV na PS3? Dlaczego przy porównaniach, jakiś serwis kompresował mocno materiały z PS3? Albo czemu pokazali porównanie GRID'a i pomylili wersję PS3 z X0?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7197 dnia: Października 24, 2008, 13:21:20 pm »
To FullHD na xO to news z ripten.com oparty na informacji z pudełek (na xO jest napisane support 1080p, a na PS3 nie ma)
News podany przez Marce Pana pojawił się jako replika na news ripten.com

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7198 dnia: Października 24, 2008, 13:33:57 pm »
pojawił się jako replika na news ripten.com

Czepiam się, ale chodzi chyba o ripostę, albo odpowiedź ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7199 dnia: Października 24, 2008, 13:39:08 pm »
Wybacz, ale w moim zawodzie replika jest uzywana w znaczeniu odpowiedź
Żargon zawodowy znaczy się  :-D