Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2739523 razy)

0 użytkowników i 90 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9640 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:42:36 pm »
To Jurass powiedz nam co ciebie "kreci" ktore gry wg. Ciebie sa warte miana next-gen ?!

btw. Tak Fable2 jest ladne, dostaje wysokie oceny za grafike, ale zgodze sie z toba, pisalem to nie raz, zadna gra na zadna platforme w tej generacji nie "zaskoczy" nas jakoscia!
Wypowiadałem się odnośnie  grafy.
Grafa next gen? Uncharted,AC,, GeOW 2 w jaskiniach ,HR, końcowe poziomy w NGII-kilka przykładów.
: Grudzień 14, 2008, 12:42:13 pm
To Jurass powiedz nam co ciebie "kreci" ktore gry wg. Ciebie sa warte miana next-gen ?!

btw. Tak Fable2 jest ladne, dostaje wysokie oceny za grafike, ale zgodze sie z toba, pisalem to nie raz, zadna gra na zadna platforme w tej generacji nie "zaskoczy" nas jakoscia!
I tu zaraz jurass wymieni "obiektywnie" kilka pozycji na ps3 ;)
Wymieniłem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9641 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:43:15 pm »
zadna gra na zadna platforme w tej generacji nie "zaskoczy" nas jakoscia!

Nie chrzań.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9642 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:44:19 pm »
To Jurass powiedz nam co ciebie "kreci" ktore gry wg. Ciebie sa warte miana next-gen ?!
Ja również zapodam kilka przykładów KILLZONE 2, MGS4 (drugi AKT, to jakiś graficzny kosmos), Unacharted, Assasins Creed.

Z nadchodzących Heavy Rain, oraz GoW III :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9643 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:45:42 pm »
zadna gra na zadna platforme w tej generacji nie "zaskoczy" nas jakoscia!

Nie chrzań.
Skoro Londek ogląda takiego KZ2 choćby  (zapomniałem napisać o nim w powyższym poście)na gifach i youtube to chyba nic dziwnego nie?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2008, 12:47:32 pm wysłana przez Jurass »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9644 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:47:48 pm »
ale kochany HR jeszcze nie ma?! I procz pieknych modeli postaci mamy puste, sterylne otocznie jak za czasow PS2. U:DF, AC przeciez to nie sa gry powodujace "szczekoopad". Nie ma i nie bedzie w tej generacji gier jakie zapowiadano, tzn. ocierajacych sie o rzeczywistosc. A twoje agrumenty co do Fable 2 - ta trawka, plastik itp. Popatrz na GT5:P jak otocznie wyglada, plaska rozmazana bitmapa - prawie taka jak na tym slynnym obrazku z Multi GeOw2, KZ2 tekstury tez nie grzesza jakoscia. Ale coz pamieci brakuje w naszych konsolach. Gra next-gen powinna nas powalic, swietna fizyka, AI i oprawa A/V ocierajaca sie o realizm. Ale niestety w tej generacji tego nie uswiadczymy. A moze sie myle?!

@ Iras

Prosze cie o przyklad, gry z mega fizyka, swietnym AI i oprawa A/V ?!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9645 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:51:25 pm »
ale kochany HR jeszcze nie ma?! I procz pieknych modeli postaci mamy puste, sterylne otocznie jak za czasow PS2. U:DF, AC przeciez to nie sa gry powodujace "szczekoopad". Nie ma i nie bedzie w tej generacji gier jakie zapowiadano, tzn. ocierajacych sie o rzeczywistosc. A twoje agrumenty co do Fable 2 - ta trawka, plastik itp. Popatrz na GT5:P jak otocznie wyglada, plaska rozmazana bitmapa - prawie taka jak na tym slynnym obrazku z Multi GeOw2, KZ2 tekstury tez nie grzesza jakoscia. Ale coz pamieci brakuje w naszych konsolach. Gra next-gen powinna nas powalic, swietna fizyka, AI i oprawa A/V ocierajaca sie o realizm. Ale niestety w tej generacji tego nie uswiadczymy. A moze sie myle?!

@ Iras

Prosze cie o przyklad, gry z mega fizyka, swietnym AI i oprawa A/V ?!
Londek chyba po prostu masz zbyt wygórowane oczekiwania. U mnie AC spowodował szcekopad. I IMO jest to najładniejsza gra w obecnej generacji. Przynajmniej z tego co widziałem.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9646 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:52:26 pm »
ale kochany HR jeszcze nie ma?! I procz pieknych modeli postaci mamy puste, sterylne otocznie jak za czasow PS2. U:DF, AC przeciez to nie sa gry powodujace "szczekoopad". Nie ma i nie bedzie w tej generacji gier jakie zapowiadano, tzn. ocierajacych sie o rzeczywistosc. A twoje agrumenty co do Fable 2 - ta trawka, plastik itp. Popatrz na GT5:P jak otocznie wyglada, plaska rozmazana bitmapa - prawie taka jak na tym slynnym obrazku z Multi GeOw2, KZ2 tekstury tez nie grzesza jakoscia. Ale coz pamieci brakuje w naszych konsolach. Gra next-gen powinna nas powalic, swietna fizyka, AI i oprawa A/V ocierajaca sie o realizm. Ale niestety w tej generacji tego nie uswiadczymy. A moze sie myle?!

@ Iras

Prosze cie o przyklad, gry z mega fizyka, swietnym AI i oprawa A/V ?!
Londek chyba po prostu masz zbyt wygórowane oczekiwania. U mnie AC spowodował szcekopad. I IMO jest to najładniejsza gra w obecnej generacji. Przynajmniej z tego co widziałem.
Toś mało widział UNCHARTED !!!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9647 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:53:03 pm »
Z LoNdKiEm nie ma co gadać. Można tylko współczuć, bo gry najwyraźniej już go nie cieszą.

Ja gram właśnie w GTA i na każdym kroku jestem zaskakiwany oprawą.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9648 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:55:23 pm »
ale kochany HR jeszcze nie ma?! I procz pieknych modeli postaci mamy puste, sterylne otocznie jak za czasow PS2. U:DF, AC przeciez to nie sa gry powodujace "szczekoopad". Nie ma i nie bedzie w tej generacji gier jakie zapowiadano, tzn. ocierajacych sie o rzeczywistosc. A twoje agrumenty co do Fable 2 - ta trawka, plastik itp. Popatrz na GT5:P jak otocznie wyglada, plaska rozmazana bitmapa - prawie taka jak na tym slynnym obrazku z Multi GeOw2, KZ2 tekstury tez nie grzesza jakoscia. Ale coz pamieci brakuje w naszych konsolach. Gra next-gen powinna nas powalic, swietna fizyka, AI i oprawa A/V ocierajaca sie o realizm. Ale niestety w tej generacji tego nie uswiadczymy. A moze sie myle?!

@ Iras

Prosze cie o przyklad, gry z mega fizyka, swietnym AI i oprawa A/V ?!
Chciałem edytować postać i usunąć HR ale zobaczyłem co napisał wind więc wiesz : szybka edycja Jurassa ,żeby nie było , toteż zostawiłem jak jest.

Zresztą nie wiem czego Ty oczekujesz po grach. Zawsze, ZAWSZE może być lepiej i więcej więc pewnie zawsze będziesz narzekał . A inni bedą grać  w rozmazane tekstury i helgasta wbiegającego w ścianę a jak pewnego dnia idąc ulicą przyfansolisz w słup , to nie dlatego że np się zamyśliłeś tylko z powodu kulejącego AI?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2008, 13:02:00 pm wysłana przez Jurass »

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9649 dnia: Grudnia 14, 2008, 12:55:41 pm »
ale kochany HR jeszcze nie ma?! I procz pieknych modeli postaci mamy puste, sterylne otocznie jak za czasow PS2. U:DF, AC przeciez to nie sa gry powodujace "szczekoopad". Nie ma i nie bedzie w tej generacji gier jakie zapowiadano, tzn. ocierajacych sie o rzeczywistosc. A twoje agrumenty co do Fable 2 - ta trawka, plastik itp. Popatrz na GT5:P jak otocznie wyglada, plaska rozmazana bitmapa - prawie taka jak na tym slynnym obrazku z Multi GeOw2, KZ2 tekstury tez nie grzesza jakoscia. Ale coz pamieci brakuje w naszych konsolach. Gra next-gen powinna nas powalic, swietna fizyka, AI i oprawa A/V ocierajaca sie o realizm. Ale niestety w tej generacji tego nie uswiadczymy. A moze sie myle?!

@ Iras

Prosze cie o przyklad, gry z mega fizyka, swietnym AI i oprawa A/V ?!
tak widok z góry na architekturę miast nie robi wrażenia. ;) (osobiście moja szczena wylądowała w pywnicy, te oświetlenie!!)
ps. dopiero dzisiaj zagram w Uncharted po raz pierwszy i zobaczę, to dzieło. Kuzyn mi załatwił bardzo tanio. mniam  :cool:


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9650 dnia: Grudnia 14, 2008, 13:00:55 pm »
Prawda. GTA też robi duże wrażenie. Panorama miasta wygląda świetnie (zwłaszcza w nocy). Ale na mnie największe wrażenie w GTA zrobiła tafla wody. Świetnie wygląda miasto odbijające się w niej o zachodzi słońca.:)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9651 dnia: Grudnia 14, 2008, 14:08:11 pm »
Nie jest tak, ze gry na mnie wrazenia nie robia, zaskakuje czasami wspomniany AC ( piekny ale gameplay zawodzi - imo.). Gry takie jak AC, U:DF uwazam za ladne, ale szoku nie ma. Iras ostatnio gra ktora sprawia mi najwiecej radosci jest CrackDown - podoba mi sie rozgrywka itp. seria GTA nigdy mnie nie kusila tak mocno, ale pewnie w koncu sie skusze na GTA4, mam FarCry2, ktory mnie zawiodl, znow podobnie jak w AC, FC2, jest gra piekna, ale gameplay mi sie nie podoba :(. Ostatnio odpalam na zmiane PGR4, CrackDown'a i OrangeBox'a, przygode z LostPlanet dopiero zaczynam, ale gierka tez mi sie podoba. Wszystkie wymienione gry prezentuja mocna (na swoj sposob) oprawe, ale bez fajerwerkow. Jedne sa ladne graficznie inne znow zachwycaja fizyka i AI, w innych genialny gameplay przyslania mi niedociagniecia techniczne.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9652 dnia: Grudnia 14, 2008, 14:12:16 pm »
Cytuj
Musiałeś naprawdę mało gier widzieć ...
Na tej generacji grałem w jakieś 50 gier (+ dema), a widziałem jeszcze więcej. I w całym zestawieniu Fable 2 naprawdę nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o szatę graficzną, zresztą wszystkie większe serwisy oceniały grafikę średnio na 8/10, a to nie jest mało. Nikt przecież nie mówi, że F2 jest graficznym killerem, bo nie jest (i nie miał być), ale wygląda ślicznie i to niezaprzeczalny fakt (najładniejszą lokacją jest chyba Oakfield).

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9653 dnia: Grudnia 14, 2008, 14:35:48 pm »
To tytuly,które mają wedlug mnie grafe na 9- vf5,ac,cod4,cod5,bshock,mgs4,grid,ms,mspr(chociaż ms i cod4 jestem sklonny dać 8+).Na 9 gow,gow2,hsword.Natomiast 9+ dalem tylko jednej uncharted!A 10,10- zostawilem sobie na GOW3,Uncharted2,Killzone2,HR,GT5,Y3 raczej nie wszystkim postawie 10,10- ale mam nadzieje,że chociaż 9+ dam.Zapomnialem jeszcze o Re5 ale to bedzie raczej po tym co widzialem oprawa na 9.A jest jeszcze na 9- fcry2.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2008, 14:42:07 pm wysłana przez kumite49 »
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9654 dnia: Grudnia 14, 2008, 14:44:13 pm »
To tytuly,które mają wedlug mnie grafe na 9- vf5,ac,cod4,cod5,bshock,mgs4,grid,ms,mspr(chociaż ms i cod4 jestem sklonny dać 8+).Na 9 gow,gow2,hsword.Natomiast 9+ dalem tylko jednej uncharted!A 10,10- zostawilem sobie na GOW3,Uncharted2,Killzone2,HR,GT5,Y3 raczej nie wszystkim postawie 10,10- ale mam nadzieje,że chociaż 9+ dam.Zapomnialem jeszcze o Re5 ale to bedzie raczej po tym co widzialem oprawa na 9.A jest jeszcze na 9- fcry2.
powiadasz, iż trzecia Yakuza zarządzi w kwestii oprawy!? :)

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9655 dnia: Grudnia 14, 2008, 14:46:12 pm »
To tytuly,które mają wedlug mnie grafe na 9- vf5,ac,cod4,cod5,bshock,mgs4,grid,ms,mspr(chociaż ms i cod4 jestem sklonny dać 8+).Na 9 gow,gow2,hsword.Natomiast 9+ dalem tylko jednej uncharted!A 10,10- zostawilem sobie na GOW3,Uncharted2,Killzone2,HR,GT5,Y3 raczej nie wszystkim postawie 10,10- ale mam nadzieje,że chociaż 9+ dam.Zapomnialem jeszcze o Re5 ale to bedzie raczej po tym co widzialem oprawa na 9.A jest jeszcze na 9- fcry2.

Dobrze jest czasem zapoznać się ze zadniem experta.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9656 dnia: Grudnia 14, 2008, 15:03:51 pm »
Co do Yakuzy 3 przesadzilem!Pewnie wizualia będą wachać sie pomiędzy 9-a 9.Zresztą zobaczymy już niedlugo :-D
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9657 dnia: Grudnia 14, 2008, 15:58:10 pm »
LoNdEk ma gust... Crackdown i HL mają mocną oprawę, ale Killzone 2 nie zachwyca  :lol:

Swoją drogą to byś coś przeszedł, a nie tylko odpalasz na zmianę.

disneysecurity

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-08-2008
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9658 dnia: Grudnia 14, 2008, 16:09:45 pm »
moje montage:

1.  ( zaznacz wcześniej opcje HQ pod obrazem, lepsza jakość, czytelniejsze trzcionki, itd..)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9659 dnia: Grudnia 14, 2008, 16:21:53 pm »
LoNdEk ma gust... Crackdown i HL mają mocną oprawę, ale Killzone 2 nie zachwyca  :lol:

Swoją drogą to byś coś przeszedł, a nie tylko odpalasz na zmianę.


W CrackDown juz ok 70 % mam ( tak na oko) wiec moze skoncze. A HL2 jakies 30% (tez na oko), mam nadzieje ze do przyszlej gwiazdki cos skoncze, PGR4 tez mecze dosc dlugo i w Karierze Gotham juz jestem 1. :) Tak jak napisalem HL2 i Crackdown maja mocna oprawe( chyba nie powiesz mi, ze wg. ciebie te gry sa brzydkie ?!), ale nie napisalem ze mnie zachwycaja, KZ2 tez uwazam za bardzo solidna gre ze swietna oprawa, ale czy oprawa jest "lata swietlne" od tego co mamy w grach juz dzis ?!

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9660 dnia: Grudnia 14, 2008, 16:30:46 pm »
ale Londek NA BOGA, czego ty wymagasz.. urwałeś się z choinki, czy co ?
Jestem wniebowzięty tym co prezentuje KZ2.

Mówisz o Orange Box w którym podciągnięto tekstury na rzecz HDTV!? Gra wygląda dobrze, ale nie oczekujmy cudów świata po grze z past-genów.. oczywiście gra się wyśmienicie :)
ps.powiedz mi jak wyliczyłeś % w HL2  :lol:;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2008, 16:32:20 pm wysłana przez mateo »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9661 dnia: Grudnia 14, 2008, 16:33:07 pm »
LoNdEk ma gust... Crackdown i HL mają mocną oprawę, ale Killzone 2 nie zachwyca  :lol:

Swoją drogą to byś coś przeszedł, a nie tylko odpalasz na zmianę.


W CrackDown juz ok 70 % mam ( tak na oko) wiec moze skoncze. A HL2 jakies 30% (tez na oko), mam nadzieje ze do przyszlej gwiazdki cos skoncze, PGR4 tez mecze dosc dlugo i w Karierze Gotham juz jestem 1. :) Tak jak napisalem HL2 i Crackdown maja mocna oprawe( chyba nie powiesz mi, ze wg. ciebie te gry sa brzydkie ?!), ale nie napisalem ze mnie zachwycaja, KZ2 tez uwazam za bardzo solidna gre ze swietna oprawa, ale czy oprawa jest "lata swietlne" od tego co mamy w grach juz dzis ?!
Tak ,jest:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9662 dnia: Grudnia 14, 2008, 16:38:59 pm »
ale Londek NA BOGA, czego ty wymagasz.. urwałeś się z choinki, czy co ?
Jestem wniebowzięty tym co prezentuje KZ2.

Mówisz o Orange Box w którym podciągnięto tekstury na rzecz HDTV!? Gra wygląda dobrze, ale nie oczekujmy cudów świata po grze z past-genów.. oczywiście gra się wyśmienicie :)
ps.powiedz mi jak wyliczyłeś % w HL2  :lol:;)


Skonczylem calosc na PC wiec wiem mniej wiecej gdzie jestem.

Jurass nie sadzisz ze troszke z blurem przesadzono?!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9663 dnia: Grudnia 14, 2008, 16:40:53 pm »
Tak LoNdEk, Crackdown i HL2 mają słabą oprawę. Przecież HL2 nie jest nawet portem z PC na wysokich detalach tylko podciągniętą konwersją z pierwszego Xboxa. W ogóle te dwie gry od części tytułów o których tu mówimy dzieli przepaść.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9664 dnia: Grudnia 14, 2008, 17:00:02 pm »
Cytuj
MGS4 (drugi AKT, to jakiś graficzny kosmos),


O jakim Ty kosmosie prawisz ?  :lol: MGS 4 za grafikę 8+, to max ile można dać.
Uncharted 9 spokojnie to samo GeoW 2 (choć IMO w Geow 2 postacie są wykonane lepiej, woda też lepsza)

O widzę że ktoś się ze mną zgadza.

Cytuj
końcowe poziomy w NGII-kilka przykładów


Co do Fable 2 8/8+ a to za kapitalny HDR.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9665 dnia: Grudnia 14, 2008, 17:04:25 pm »
Tak LoNdEk, Crackdown i HL2 mają słabą oprawę. Przecież HL2 nie jest nawet portem z PC na wysokich detalach tylko podciągniętą konwersją z pierwszego Xboxa. W ogóle te dwie gry od części tytułów o których tu mówimy dzieli przepaść.

Dzieki Bogu oprawa nie jest dla mnie najwazniejsza, taki BioShock np. mnie zawiodl gameplayem podobnie AC, zaluje pieniedzy ktore na nie wydalem, ale dzieki takim wlasnie doswiadczeniom nie oceniam gier przez pryzmat grafiki, wiem wiem o grafice tu rozmawiamy. Ale zwrocmy uwage, ze gry o ktorych wspominam to produkcje, ktore maja juz swoje "lata", ale fizyka w takim HL2 nadal powoduje, ze na mojej twarzy pojawia sie banan, szczerze czekam na duzy swiat pelen interakcji, ze wspaniala fizyka w pieknej oprawie z porywajaca historia i nie przecietnym gameplay'em - tak dla mnie wygladac powinna gra, przy ktorej powinnismy mowic o opadzie szczeki.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9666 dnia: Grudnia 14, 2008, 17:12:44 pm »
Oj Soul!Napisze może tak, ta wspomniane przez ciebie woda i postacie są wykonane lepiej niż w Geow 2 wlasnie w grze której dajesz 8+ za oprawe wizualną.A najbrzydsza tekstura w mgs4 jest lepiej wykonana niż najbrzydsza w girsach 2.Smieszne to jak cholera :-D
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9667 dnia: Grudnia 14, 2008, 17:50:28 pm »
ale Londek NA BOGA, czego ty wymagasz.. urwałeś się z choinki, czy co ?
Jestem wniebowzięty tym co prezentuje KZ2.

Mówisz o Orange Box w którym podciągnięto tekstury na rzecz HDTV!? Gra wygląda dobrze, ale nie oczekujmy cudów świata po grze z past-genów.. oczywiście gra się wyśmienicie :)
ps.powiedz mi jak wyliczyłeś % w HL2  :lol:;)


Skonczylem calosc na PC wiec wiem mniej wiecej gdzie jestem.

Jurass nie sadzisz ze troszke z blurem przesadzono?!
Nie , blur jest wynikiem jakości filmiku , z którego zrobiłem a nie bezpśrednim szotem z gry.
: Grudzień 14, 2008, 17:46:46 pm
Cytuj
MGS4 (drugi AKT, to jakiś graficzny kosmos),


O jakim Ty kosmosie prawisz ?  :lol: MGS 4 za grafikę 8+, to max ile można dać.
Uncharted 9 spokojnie to samo GeoW 2 (choć IMO w Geow 2 postacie są wykonane lepiej, woda też lepsza)

O widzę że ktoś się ze mną zgadza.

Cytuj
końcowe poziomy w NGII-kilka przykładów


Co do Fable 2 8/8+ a to za kapitalny HDR.

Cała zabawa z cieniami też lepiej w GeOW2 wykonana? Woda w Uncharted po zatym jest bardzej wodnista (gdy po niej chodzimy i tworzą się fale) oraz odbija otoczenie. Co do MGS4 i rzeczki z 2 aktu -fotorealizm.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9668 dnia: Grudnia 14, 2008, 17:50:32 pm »
Cytuj
A najbrzydsza tekstura w mgs4 jest lepiej wykonana niż najbrzydsza w girsach

O co w tym chodzi ?

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9669 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:00:11 pm »
Cytuj
MGS4 (drugi AKT, to jakiś graficzny kosmos),


MGS 4 za grafikę 8+, to max ile można dać.
takie jest moje zdanie i nie musisz się z tym zgadzać.
2 AKT kosi graficznie.
pozdro :)




BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9670 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:12:58 pm »
BTW , może ktoś się pochwali "next-genowym" Fable 2 O.o?

:lol: :lol: :lol: Headshot!!!
Grałeś? Widziałeś?

Fable 2 jest naprawdę śliczną grą, a lepszej kolorystyki nie uświadczysz w żaden innej grze. Grafikę spokojnie można ocenić na 8, lub 9/10.

Oblivion miecie Fable 2 pod względem oprawy. Mógłbym podać przykład Fallout'a 3, ale tam kolorystyka nie jest tak nasycona.

Jeśli dla LoNdKa Fable 2 to jedna z najładniej wyglądających gier (obiekty mają totalnie denne tekstury, niczym z PS2, np. sprawdźcie mostki itp.) a KZ2 nie robi szału, to przecież oczywiste jest z kim tu mamy do czynienia.

PS. LoNdEk, jeśli Ciebie nic nie zaskakuje pod względem oprawy na tej generacji, to może czas kupić telewizor HD i PS3. Proszę też żebyś nie bredził o słabym otoczeniu w GT5:P bo Londyn (Twój kochany) pokazuje że gra może również otoczeniem urwać jaja. Nie chce mi się od nowa wklejać screen'ów z tras torowych w PGR4, które wyglądają jak kupa. GT5:P ma za zadanie odwzorować światowe tory, tak by były jak najbliżej swoich realnych odpowiedników. Porównaj sobie Fuji w GT5:P i w rzeczywistości. Polyphony zbliżyło się bardzo blisko do idealnego odwzorowania trasy.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9671 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:16:00 pm »
Cytuj
Oblivion miecie Fable 2 pod względem oprawy.

Hehe.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9672 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:19:03 pm »
Woda w Uncharted po zatym jest bardzej wodnista (gdy po niej chodzimy i tworzą się fale) oraz odbija otoczenie. Co do MGS4 i rzeczki z 2 aktu -fotorealizm.
Jurass, widziałeś wodę w Resistance 2??
IMO i nie tylko - bije ona na głowę nawet wodę z Uncharted!!!
Nie wspominając nawet o Girsach...
Genialne fale i świetne zachowanie po strzałach.
Jak nasi kompani brodzą w wodzie po pas - to byłem w szoku jak to wygląda!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9673 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:21:10 pm »
MarcePan a gdzie ja napisalem, ze Fable 2 jest dla mnie najladniej wygladajaca gra !?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9674 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:21:18 pm »
Cytuj
Oblivion miecie Fable 2 pod względem oprawy.

Hehe.

Świetny spam Milordzie.

Pokaż mi w Fable 2 takie tekstury jak w Oblivionie. Powiedz mi najlepiej co takiego jest w Fable 2, czego nie ma Oblivion.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9675 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:24:07 pm »
Mi w Fable 2 podoba się design i taki baśniowy feeling - na tym polu jest lepsze od Obliviona...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9676 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:24:59 pm »
MarcePan a gdzie ja napisalem, ze Fable 2 jest dla mnie najladniej wygladajaca gra !?

Napisałeś że według tych co grali, Fable 2 jest jedną z najlepszych gier. Dyskusja prowadzona z Jurrasem ewidentnie była o grafice, więc pisząc najlepsza, myślę że odwołujesz się tutaj do grafiki, bo o tym mowa była. Sorry jednak za to iż napisałem że Ty tak twierdzisz, bo nie doczytałem że napisałeś o graczach, którzy w nią grali.
: Grudzień 14, 2008, 18:24:25 pm
Mi w Fable 2 podoba się design i taki baśniowy feeling - na tym polu jest lepsze od Obliviona...

To już jest kwestia gustu i tego nie neguję, jednak z technicznego punktu widzenia, Oblivion jest lepszy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9677 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:30:35 pm »
@ MarcePan

w temaci nad Fable 2 leca same achy i ochy kiedy pisze sie o tej grze. Grafika w Fable 2 nie powala, ale jest idealnie dopasowana do klimatu/otoczki tej gry. Ma byc basniowo i jest. W tym wypadku nie chodzi o realizm. Ta gra ma wygladac jak basn. Oblivion prezentuje inne podejscie.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9678 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:32:00 pm »
Cytuj
Oblivion miecie Fable 2 pod względem oprawy.

Hehe.

Świetny spam Milordzie.

Pokaż mi w Fable 2 takie tekstury jak w Oblivionie. Powiedz mi najlepiej co takiego jest w Fable 2, czego nie ma Oblivion.

Doskonały jak już :P.

Wybacz Marcel, ale nie będę bawił się w nerda, wyszukując dla ciebie wykresy czy screeny porównujące obie gry. Po pierwsze - grafika w każdej z nich jest zupełnie inna. Po drugie - no panie, daj spokój, ty piszesz tak, jakby to biedne Fable było jakimś pasztetem. Zagraj, przejdź się po Oakvale, skocz sobie nad jezioro Bower czy do Bloodstone. To naprawdę ładna gra. Owszem, nie podskakuje największym graficznym tuzom tej generacji, ale żeby pisać, że Oblivion ją niszczy? Nigga, please...

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9679 dnia: Grudnia 14, 2008, 18:36:09 pm »
O grafice sie nie wypowiadam, bo to powiedzmy kwestia gustu, ale animacja w Fable ssie